מגמות הבלוקצ’יין הקרובות בשנת 2020

תעשיית הבלוקצ’יין צומחת במהירות באופן רציף עם התקדמות חדשה מדי שנה. בואו לבדוק מה האחרון במגמות הבלוקצ’יין לשנת 2020.

היתרונות המפורשים של הטכנולוגיה ממשיכים לשנות את חייו של אדם ממוצע, כמו גם את פעולות הארגון באופן מקיף. בשנים הקרובות אפשר לצפות ש”אינטרנט של כל הדברים “יהפוך את העולם לנוף דיגיטלי לחלוטין. לכן, רעיונות חדשניים בתחום מדעי המחשב, קביעת מדיניות, יזמות ופיתוח תוכנה ממלאים תפקיד קריטי בהקמת הבסיס ל- Web 3.0..

בשלב זה, טכנולוגיית הבלוקצ’יין משרתת את התפקיד של זרז המחייב את הרעיונות בתחומים אלה בכדי להניע טרנספורמציה דיגיטלית בקנה מידה גדול. לכן, תשומת הלב סביב מגמות הבלוקצ’יין התפתחה במידה ניכרת עם ההפרעה שנגרמה על ידי בלוקצ’יין במגזרים שונים. הדיון הבא יתווה את מגמות הבלוקצ’יין המובילות שניתן לצפות להן בשנת 2020.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

שנת 2020 חצתה כבר את המחצית הראשונה, ואין שום סימן לירידה בתשומת הלב בטכנולוגיות בלוקצ’יין או ספרים מבוזרים. מומחים רבים בתעשייה מעריכים כי טכנולוגיית הבלוקצ’יין תהיה עדה לצמיחה אדירה בשנת 2020. על פי תחזיות מומחים, מגמות הבלוקצ’יין השנה היו מדגישות את הוצאת הטכנולוגיה מעבר להייפ סביבה לקראת אספקת ערך עסקי אמיתי לעסקים המרכזיים.

מגמות הבלוקצ’יין האחרונות בשנת 2020

גרטנר רואה בבלוקצ’יין מגמה טכנולוגית מובילה לשנת 2020 מכל הסיבות הנכונות, במיוחד כמכשירים להנעת טרנספורמציה דיגיטלית תוך שיפור מצבי ושיפור טוב יותר בהיבטי האמון והשקיפות. יתר על כן, מגמות עתידיות של טכנולוגיית Blockchain גם יפיקו את חוזק היתרונות שלה בהפחתת עלויות העסקה וזמן הסדר העסקה לצד שיפורים הנוגעים לתזרים המזומנים..

הפיתוחים של טכנולוגיית Blockchain בשנת 2019, עם הפער הקוצר בפוטנציאל להכנסת מטבע דיגיטלי עולמי, והשתתפות רבה יותר של ממשלות ובנקים מרכזיים בדיונים הנוגעים לסביבה הרגולטורית של טכנולוגיית Blockchain, מציגים את הפוטנציאל המתרחב שלה..

לכן, מבט מקרוב על מגמות הבלוקצ’יין האימתניות בשנת 2020 לא יכול רק לחזק את הידע בתעשייה אלא גם לשפר את היכולות לזיהוי יזום של ההזדמנויות בעזרת הטכנולוגיה..

 • הפחתת הייפ סביב טכנולוגיית Blockchain

אחת ממגמות הבלוקצ’יין המובילות שצריך לחפש בשנת 2020 היא דהיית ההייפ סביב טכנולוגיית הבלוקצ’יין. ההייפ סביב טכנולוגיית הבלוקצ’יין, שצייר אותה כטכנולוגיה עתידנית לצד יתרונות רבים עבור ארגונים, יגיע סוף סוף לקרקע בשנת 2020.

גרטנר מעריך כי Blockchain תתרום יותר מ -3.1 טריליון דולר עד 2030 במונחים של ערך עסקי.

לכן, גם אם לטכנולוגיית Blockchain תהיה השפעה דומיננטית, הערך העסקי ממנה לא יהיה ספונטני. כתוצאה מכך, התסכול סביב עייפות ההייפ של בלוקצ’יין יצטבר גם כאשר כמעט 43% מהמנהלים תפסו את בלוקצ’יין כטכנולוגיה מוגזמת מדי..

הגורם הבולט ביותר העומד בבסיס נסיגה זו הוא חוסר הדגש על התוצאות העסקיות. רוב המאמצים הראשונים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין צריכים להתמקד בהוכחת הלגיטימיות שלה. לכן, יש חוסר התמקדות גלוי כיצד טכנולוגיית Blockchain מתעדת את התפיסות המקובלות לגבי חילופי נתונים במערכות אקולוגיות עסקיות.

לכן, העתיד של Blockchain 2020 אמור לשאוף במיוחד לטפל במלכודות אלה. פיתוח MVP המתאימים למקרים עסקיים בעלי ערך עסקי הולם יכול לאסוף את תשומת ליבם של מקבלי ההחלטות העסקיים כלפי הפוטנציאל של Blockchain..

 • הגעה ל- Blockchain-as-a-Service

הערך החשוב הבא בקרב מגמות הבלוקצ’יין השנה יהיה אספקת Blockchain-as-a-Service (BaaS) על ידי חברות הטכנולוגיה המובילות. מגמה חדשה זו שולבה בהצלחה עם חברות סטארט-אפ שונות וארגונים כיום. כשירות מבוסס ענן, BaaS מספקת את הפלטפורמה האידיאלית למשתמשים לפתח מוצרים מבוססי בלוקצ’יין משלהם.

הפתרונות המבוססים על BaaS יכולים לכלול יישומים מבוזרים, חוזים חכמים, כמו גם שירותים אחרים שיכולים לתפקד ללא צורך בהקמת תשתית חדשה מבוססת Blockchain. חברות טכנולוגיה גדולות כמו אמזון ומיקרוסופט מספקות כיום פתרונות BaaS שיכולים לעצב את העתיד של יישומי Blockchain.

קרא עוד על Blockchain-as-a-service כאן – https://101blockchains.com/blockchain-as-a-service/

 • ביטוח מדיה חברתית עם Blockchain

נכון לעכשיו, אתה יכול למצוא כמעט 3 מיליארד משתמשים ברשתות החברתיות ברחבי העולם, מתקשרים עם פלטפורמות שונות ומחליפים סוגים שונים של תוכן. מגמות עתידיות של Blockchain מרמזות על שימוש בטכנולוגיה לטיפול בנושאים שונים הקשורים למדיה חברתית כמו הפרות פרטיות, רלוונטיות לתוכן, שערוריות ידועות לשמצה ובקרת נתונים..

תמהיל הבלוקצ’יין והמדיה החברתית הוא, אם כן, מגמה בלתי נמנעת וצפויה בענף הבלוקצ’יין. הבולטות של מגמות עתידיות של Blockchain ברשתות החברתיות תבטיח שהנתונים המתפרסמים ברשתות החברתיות יישארו בלתי ניתנים למעקב ולא ניתן יהיה לשכפל אותם..

משתמשי מדיה חברתית עשויים לזכות באחסון נתונים מאובטח עם שליטה טובה יותר בבעלות על נתונים. יתר על כן, Blockchain גם ישנה את הרלוונטיות של התוכן ליוצרי תוכן ולא לבעלי פלטפורמות.

עם הגידול במספר התקפות הסייבר, ארגונים שוקלים כעת את אבטחת הבלוקצ’יין להגנה המלאה. קרא את המאמר הקודם שלנו כדי ללמוד עוד על אבטחה של Blockchain כהגנה פרמיה עבור ארגונים.

 • מגמה עולה של אימוץ בלוקצ’יין

מגמות הבלוקצ’יין בשנת 2020 יראו צמיחה כלפי מעלה באימוץ הטכנולוגיה. עם היישומים העולים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין מעבר לתחום המטבע הקריפטוגרפי, ארגונים בתחומים שונים ירצו לנצל את המגמה.

תעשיות בולטות רבות, כגון משלוח ובטיחות מזון, כבר מצאו יישומים מוצלחים לטכנולוגיית Blockchain. בנוסף, שחקנים בולטים כמו אמזון, יבמ וול-מארט עובדים על דרכים מגוונות כדי לנצל את Blockchain ויתרונותיה..

תעשיות קטנות וגדולות שונות ממנפות את Blockchain לייעול תהליכים בשרשרת האספקה, בנתונים הרפואיים ובמינהל העסקי. לדוגמא, השימוש בטכנולוגיית Blockchain בלוגיסטיקה ושרשרת האספקה ​​מספק מעקב טוב יותר אחר החומרים ומידע שלהם. יישומי נתונים רפואיים של Blockchain יכולים לשפר את שקיפות הנתונים ואת האמון בשימור רשומות.

 • זהות דיגיטלית (SSI) היא העתיד

זהות דיגיטלית היא פורמט זהות לייצוג זהותם של אנשים באמצעים דיגיטליים. זה יכול להיות אטומי או מצטבר, עם רמות שונות של זהות דיגיטלית עם נקודת מבט שונה. לכן, זהות דיגיטלית אינה מקור מידע אחד אלא שילוב של כל התכונות.

זהות דיגיטלית היא אחת ממגמות הבלוקצ’יין המובילות עם חשיבות כה רבה. הוא מספק זיהוי דיגיטלי מתאים לזיהוי, עוזר להיפטר ממסלול נייר ויכול להציג עצמו כזיהוי מבוסס דיגיטלי ברחבי העולם..

כאשר אנו דנים בחשיבותו של בלוקצ’יין בזהות הדיגיטלית, הרעיון של ריבונות עצמית מגיע כמגמת הבלוקצ’יין האחרונה. SSI מאפשר לאנשים ועסקים לאחסן את נתוני הזהות שלהם במכשירים שלהם. אנשים יכולים אפילו לבחור איזה מידע הם יכולים לשתף עם המאמתים בלי תלוי במאגר המרכזי של נתוני זהות.

 • שימוש בבלוקצ’יין בסוכנויות ממשלתיות

המבנה הבסיסי של טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר הוא אחד הגורמים המושכים לאימוץ. לכן, מגמות הבלוקצ’יין השנה יעידו על רשויות הממשלה המאמצות טכנולוגיית בלוקצ’יין. בלוקצ’יין לממשלה יתבטא במיוחד במקרה של סוכנויות ממשלתיות שנאלצות להתמודד עם ניהול כמויות גדולות של נתונים.

נכון להיום, לכל סוכנויות הממשלה יש מאגרי מידע נפרדים משלהם, ובכך מרמזים על הצורך במידע הנוגע לתושבים זה מזה. הפונקציות של Blockchain יכולות לספק דחיפה משמעותית לפעילותן של סוכנויות אלה.

אחת הדוגמאות האדירות למגמה כזו היא אסטוניה שיישמה את אקס-רוד. זהו ספר ספר מבוזר המכיל מידע על כל האזרחים והתושבים. טכנולוגיית ה- X-Road ממנפת אימות דו-גורמי על מנת לספק לאנשים שליטה על הנתונים שלהם.

 • שילוב IoT ו- Blockchain

אזכור אדיר נוסף בקרב מגמות הבלוקצ’יין הארגוניות בשנת 2020 יהיה שילוב ה- IoT וה- Blockchain. על פי תאגיד הנתונים הבינלאומי, רוב חברות ה- IoT רוצות ליישם את Blockchain בפתרונותיהן.

בלוקצ’יין יכול לשמש מסגרת מאובטחת ביותר וניתנת להרחבה כדי להקל על התקשורת בין מכשירי ה- IoT. גם אם פרוטוקולי אבטחה מודרניים עם מכשירי IoT הציגו נקודות תורפה, Blockchain מציג היקף טוב יותר של התנגדות להתקפות סייבר..

בנוסף, Blockchain יכול גם לסייע למכשירים חכמים בביצוע מיקרו-עסקאות אוטומטיות. האופי המבוזר של Blockchain מסייע לו גם להבטיח עסקאות מהירות וחסכוניות יותר. מכשירי IoT יכולים להשתמש בחוזים חכמים להעברת נתונים או כסף בין שני צדדים עם הוכחה חזקה לאחריות.

Blockchain ו- IoT, שתי הטכנולוגיות הולכות יד ביד ויוצרות צמד טכנולוגי איתן. בואו נבין איך Blockchain ו- IoT קשורים זה לזה.

 • מודלים עסקיים המותאמים לאימוץ בלוקצ’יין

ההתמקדות בגישה מכוונת לאסטרטגיות בלוקצ’יין תהיה גם אחת ממגמות הבלוקצ’יין הבולטות השנה. על חברות לפתח רושם מקצה לקצה של זרם הערך יחד עם תוכנית להכנת המודל העסקי שלהן לעתיד.

המודלים העסקיים בדרך כלל יתמקדו ביעדים שונים הקשורים בעיקר לכלכלה ולמודלים משפטיים. שלושת המודלים הנפוצים מבחינה זו יהיו מונחים על ידי מייסדים, מונחים בתעשייה או מונחים על ידי שותפות. מנהיגים יצטרכו לפתח הבנה אדירה וברורה של היעדים לטווח הקצר והטווח הארוך.

יתר על כן, מנהיגים יצטרכו גם להתמקד בהשוואת החלטות המסחר למודלים עסקיים שונים. ארגונים יכולים לבחור להתחיל במודל אחד עבור מפת הדרכים הטרנספורמציה שלהם ולהתפתח בהדרגה.

 • נראות מורחבת של מטלות יציבות

האזכור החשוב הבא בקרב מגמות הבלוקצ’יין שצריך להיזהר בשנת 2020 מתייחס לנראות המוגברת של משטחי הברזל. לקוחות ומשקיעים ברחבי העולם מחפשים אלטרנטיבות למטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים. הדרישה העיקרית של לקוחות ומשקיעים היא הפחתה בתנודתיות, וגם Stablecoins מספקים את אותו הדבר.

היישומים הבולטים של Stablecoins יסתמכו על היתרונות של העברות מהירות מהירות יותר ויציבות בהמרת מטבע. החשוב מכל, Stablecoins יכולים לספק אמצעי הגנה נוספים מפני קריסת מטבע, ובכך לספק יתרונות מכריעים למשקיעים.

עם זאת, כרטיסי הברגה נמצאים בשלב המתהווה וייקח הרבה זמן להשיג יישומים רגילים. מצד שני, Stablecoins עשויים להטביע חותם בשנת 2020 ולתפוס את תשומת ליבם של בעלי ומשקיעי פינטק.

 • עליית המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי

המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC) הוא הצורה הדיגיטלית של מטבע הפיאט של מדינה; תביעה לבנק המרכזי. CBDC אינה מציעה כסף מודפס אלא החשבון או המטבעות האלקטרוניים המגובים באשראי המלא של הממשלה. CBCD היא אחת ממגמות התשלומים החשובות ביותר כיום שמציעה Blockchain.

המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי עם טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר מגיע עם עקיבות, אנונימיות, זמינות 24/7, וכדאיות של יישום ריבית. מגמת הבלוקצ’יין הזו מועילה כל כך לספק בלוקצ’יין מוביל בענף הפינטק הצומח ביותר ויימשך גם בשנת 2020. הוא זוכה לפופולריות כה רבה עם השפעה של הפחתת דמי המזומנים והטיפול במזומן על ידי האצת תהליך המעבר לחסר מזומנים. חֶברָה.

 • דגש על יכולת פעולה הדדית

מתלהבים יכלו גם להבחין ביכולת פעולה הדדית של Blockchain כאחת ממגמות הבלוקצ’יין העולות השנה. יכולת פעולה הדדית מבטיחה יעילות בשיתוף נתונים ומידע אחר באמצעות מספר רב של מערכות ורשתות Blockchain.

פונקציית ההדדיות מסייעת בשיתוף נתונים ועזרה לציבור להציג נתונים ברחבי רשתות Blockchain שונות. יכולת פעולה הדדית יכולה לטפח עסקאות רוחביות ועסקאות מרובות טוקנים לצד שיפור קלות העסקאות מבלוקצ’יין אחד למשנהו.

העתיד של Blockchain נראה מזהיר ומרגיש שהוא סוג הטכנולוגיה העולמי הבא. בואו לדעת יותר על העתיד של Blockchain.

שורה תחתונה

אז התחזיות המובילות למגמות הבלוקצ’יין בשנת 2020 משקפות במידה רבה הזדמנויות מבטיחות ליישום המוגבר שלה. במקביל, המגמות מצביעות גם על נסיגות שונות באימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין. בטווח הארוך, טכנולוגיית Blockchain תהיה נדבך בסיסי לשינוי דיגיטלי, והמומחיות של Blockchain עשויה להיות משתלמת.

עם הדרישה לפתרונות Blockchain, ארגונים יצטרכו מומחים של Blockchain כדי להתמודד עם יעדיהם העסקיים. לכן, אנשים המעוניינים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין צריכים להתחיל ללמוד דרך הקורס מבוא לארגון הבלוקצ’יין בחינם ולהתקדם להשתלט על הטכנולוגיה ולהיות מומחה מוסמך בבלוקצ’יין.

תוך פרק זמן קצר, בלוקצ’יין צברה דומיננטיות כה רבה בעולם הטכנולוגיה ותמשיך. נצלו את ההזדמנות ובנו את הקריירה שלכם בבלוקצ’יין עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map