מדוע הביקוש למיומנויות הבלוקצ’יין עולה בשנת 2020

Blockchain התגלה כחלופה טכנולוגית מבטיחה עבור ארגונים בכל רחבי העולם. היא הוכיחה את עצמה כטכנולוגיה מבטיחה לטיפול בבעיות מורכבות. כתוצאה מכך, ההבטחות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין עבור ארגונים מתורגמות ישירות לביקוש למיומנויות בלוקצ’יין. מצד שני, תוכלו למצוא גם נקודות נתונים שונות לאימות העלייה בביקוש לאנשי מקצוע בבלוקצ’יין.

על פי Glassdoor, הביקוש למשרות מבוססות בלוקצ’יין הראה צמיחה של 300% בשנת 2019 בהשוואה לשנה הקודמת.

בהתבסס על הידע שלך בנוף הבלוקצ’יין, יכולת לבחון כמה מאפשרויות הקריירה המבטיחות בבלוקצ’יין.

עם זאת, מה שהופך את הבלוקצ’יין לאחת מהמיומנויות המבוקשות ביותר בשנת 2020 הוא אחד החששות הבולטים. אם אתה רוצה לבחון את הסיבות שבלוקצ’יין הוא אחד הכישורים המבוקשים ביותר בשנת 2020, הגעת למקום הנכון.

הדיון הבא מעביר חלק מהסטטיסטיקה החשובה המציגה את הדומיננטיות של בלוקצ’יין במגזרים שונים. בנוסף, אתה יכול לאתר נושאים ספציפיים המניעים את הביקוש לבלוקצ’יין כאחד מיומנויות הטכנולוגיה המובילות. יתר על כן, תוכל גם לגלות מידע אמין ואותנטי על הזדמנויות קריירה בטכנולוגיית blockchain.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

בלוקצ’יין ופוטנציאל הצמיחה

קוראים רבים ודאי קיבלו תובנה בסיסית בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הגעת המטבעות הקריפטוגרפיים הפנתה את תשומת לב העולם לעבר בלוקצ’יין. מאז 2009, טכנולוגיית הבלוקצ’יין עשתה דרך ארוכה למדי בהפיכתה לאחד המונחים שנאמרים לעתים קרובות בישיבות הדירקטוריון הארגוני. לכן, הדרישה לכישורי בלוקצ’יין אינה רק תוצאה של הכנסת טכנולוגיה משבשת חדשה. חברות זקוקות לאנשי מקצוע בבלוקצ’יין עם הכישורים שיעזרו להם למנף את מרבית טכנולוגיית הבלוקצ’יין לצורך הגברת היעדים העסקיים שלהם.

חברות מחקר רבות הצביעו ללא הרף על האפשרויות לעלייה מרובה בהשקעות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. עד שנת 2023, ההוצאות העולמיות על פתרונות בלוקצ’יין יוערכו בכמעט 15.9 מיליארד דולר. נכון לשנת 2019 ההוצאה העולמית על טכנולוגיית הבלוקצ’יין הייתה 2.7 מיליארד דולר, עם שיבושים מבטיחים בתחום הפיננסים.

בנוסף, שווי הבלוקצ’יין לתעשיית המזון והחקלאות מסתכם ב -41.9 מיליון דולר ובכך מציג את הפוטנציאל הטמון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין מעבר לתחום הפיננסי. על פי סקר הבלוקצ’יין העולמי משנת 2020 של דלויט, כמעט 39% מהמנהלים הבכירים והמתרגלים אימצו ייצור בלוקצ’יין..

אם לוקחים בחשבון חברות ששוות יותר ממאה מיליון דולר הכנסות, חלק אימוץ הבלוקצ’יין גדל ל -41%. לכן, פוטנציאל הצמיחה בענף הבלוקצ’יין משמש סיבה בולטת לדרישה הגוברת לכישורי בלוקצ’יין.

אם עדיין יש לך שאלות לגבי הצמיחה והעתיד של טכנולוגיית Blockchain, קרא עכשיו למה עומד העתיד של Blockchain!

הסיבות לביקוש הגובר למיומנויות הבלוקצ’יין


אז מה בדיוק בלוקצ’יין מספק עבור ארגונים המגדילים את הביקוש שלהם? Blockchain היא מיומנות הטכנולוגיה המובילה בשנת 2020, עם ההתמקדות הגוברת בשינוי דיגיטלי. במקרה של משבר המגיפה האחרון, העסקים נאלצו לבצע רפורמה בשרשרות האספקה ​​ובפעילות המקובלת. כאשר הלקוחות בבית, עסקים רוצים פתרונות שיגיעו אליהם היכן שהם נמצאים. במקרה זה, blockchain יכול לשרת את היתרונות הבאים, ובכך להוכיח את נחיצותו כמיומנות בשנת 2020.

  • בלוקצ’יין ואבטחה הולכים יד ביד עם אחסון המידע ברחבי רשת מחשבים בהשוואה לשרת יחיד. אחסון מידע מבוזר וחוסר בעלות יחידה פותרים את כל האיומים של פריצת נתוני עסקאות.
  • הדרישה לכישורי בלוקצ’יין בשנת 2020 גוברת במידה רבה גם לשקיפות שמאפשרת טכנולוגיית הבלוקצ’יין. כמעט בלתי אפשרי לשנות רשומות בבלוקצ’יין ללא ידיעתם ​​של משתתפי רשת אחרים. שינוי קטן אחד בכל רשומה יכול לשקף ישירות את כל השרשרת, ובכך להבטיח שקיפות של כל רשומות הבלוקצ’יין.
  • ההיבט החשוב הבא שיכול לענות על השאלה ‘האם בלוקצ’יין מיומנות’ מתייחס למהירות העסקאות בבלוקצ’יין. בלוקצ’יין מסיר את הצורך במתווכים, ובכך מבטיח משא ומתן מהיר יותר, הסדרים וסליקה. כל הרשומות מתוחזקות בספר ספרים דיגיטלי אחד, ובכך מסירים כל חשש להפרעות.
  • Blockchain מאפשר גישה מורשית לכל משתתפי הרשת לנתונים הבלתי ניתנים לשינוי בבלוקצ’יין. לכן, אין חדירת מתווכים, ובכך מציגים סיכויים אמינים להפחתת עלויות העסקאות בכמעט מחצית.
  • החשוב מכל, הביקוש למיומנויות בלוקצ’יין עולה בגלל יתרונות העקיבה של הבלוקצ’יין. טכנולוגיית הבלוקצ’יין כוללת מסלול ביקורת המגלה את מקור הנכס ואת כל אבני הדרך שעבר. מסלול הביקורת מציג את זהות המשתמשים המעורבים בשינוי נכס בבלוקצ’יין יחד עם חותמת הזמן.

ניתן להבחין בבירור כי היתרונות הנ”ל יכולים לסייע לארגונים רבים להשיג יעילות עלות ושיפור ביצועים בטווח הארוך. היתרונות הטכנולוגיים של Blockchain מבססים את הבסיס לדרישתה בקרב ארגונים המתורגמים לביקוש לאנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין המיומנים.

קרא גם: התכונות העיקריות של טכנולוגיית Blockchain

איך נראה שוק העבודה של בלוקצ’יין עכשיו?

כעת, הבה נבחן את מעמדו של שוק העבודה בענף הבלוקצ’יין בכדי לחזק את התרשמותנו מבלוקצ’יין כאחד המיומנויות המבוקשות ביותר בשנת 2020. דו”ח שנערך לאחרונה על ידי לינקדאין הציב את הבלוקצ’יין כאחד הטכנולוגיים המובילים. מיומנויות לשנת 2020. הדו”ח מציג סטייה ייחודית מדו”ח 2019, שלא הוזכר אפילו בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

זה כאילו טכנולוגיית הבלוקצ’יין עלתה לדרגות מיומנויות הטכנולוגיה בין לילה! עם זאת, זה לא המקרה שכן מתרגלי הבלוקצ’יין הארגוני החלו בהדרגה להסיט את המיקוד מהוכחת השימושיות והתאימות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין לכדי יצירת פתרונות חדשים מבוססי בלוקצ’יין למקרי שימוש מעשיים שונים..

כישורי בלוקצ'יין מובילים

נושא מכריע נוסף שהגדיר את העלייה בביקוש למיומנות בלוקצ’יין הוא יישום הבלוקצ’יין בממשל. מדינות כמו ארצות הברית, שוויץ וסין אישרו את השימוש בבלוקצ’יין. מצד שני, מדינות שמדביקות את גל השינוי הדיגיטלי בהדרגה גם תופסות את הבלוקצ’יין כפלטפורמה מבטיחה לפיתוח פתרונות ממשל. לדוגמא, מערכות רישום זהות לאומיות מבוססות בלוקצ’יין הן אחד הסיכויים האפשריים לשימוש בבלוקצ’יין לתמיכה בממשל.

כמו כן, חשוב לשקף את נושא העלייה בהזדמנויות לשילוב בלוקצ’יין עם טכנולוגיות מתפתחות אחרות. לדוגמא, רשת ה- IoT הולכת וגדלה וכך גם הנתונים שנוצרים ממנה. ככל שנתוני ה- IoT גדלים בנפחם, החששות לאחסון ועיבוד נתוני ה- IoT באבטחה הופכים בולטים. כעת, blockchain יכול לספק דחיפה מבטיחה לאבטחה, לשקיפות ולמהירות לפיתוח פתרונות IoT. אז אתה יכול לזהות הזדמנויות ברורות לתפקידי קריירה מבטיחים עם מומחיות בלוקצ’יין.

קרא עכשיו: איך Blockchain עובד?

תפקידים בקריירה בבלוקצ’יין

אפשרויות הקריירה השונות בבלוקצ’יין הקיימות כיום הן גם אינדיקטורים גדולים לדרישה הגוברת למיומנויות בלוקצ’יין. Blockchain ביססה בהצלחה את המוניטין שלה כטכנולוגיה מיינסטרים. עם זאת, רבות מאפשרויות הקריירה בבלוקצ’יין נותרו בלתי נחקרות עד כה. מכיוון שבלוקצ’יין זוכה להכרה כאחד מיומנויות הטכנולוגיה המובילות בשנת 2020, תשומת הלב לאפשרויות עבודה זמינות גוברת גם היא באופן בולט.

אנשי מקצוע שואפים לבלוקצ’יין חייבים לחרוג ממוסכמות לטובת קריירה בתחום הבלוקצ’יין. זו טכנולוגיה שמתפתחת כל הזמן ומחייבת אותך להתנסות ולחדש. אם אתה עומד במחויבות לפתח את כישורי הבלוקצ’יין המובילים שלך, תוכל לנצל את היתרונות הקריירתיים של התפקידים הבאים מבוססי בלוקצ’יין.,

  • מפתח Blockchain

אחד התפקידים הראשונים ששיפרו את הביקוש למיומנויות בלוקצ’יין הוא של מפתח בלוקצ’יין. מפתח בלוקצ’יין הוא אחד מתפקידי התפקיד המשולמים ביותר וכרוך באחריות לתכנון ופיתוח פתרונות ואפליקציות מבוססות בלוקצ’יין. תדרוש מיומנויות תכנות וניתוח מעולות בקצה השרת כדי לבחון את מסלול הקריירה הזה.

  • מעצב אתרי בלוקצ’יין

חברות סטארט-אפ וחברות גדולות רוצות לפתח ממשקי ממשק משתמש מובנים ומכוונים ללקוחות לפיתוח מודעות למוצרי בלוקצ’יין. אז, אנשי מקצוע עם מומחיות ב- JavaScript, HTML, CSS וכלים בעיצוב יכולים להמשיך בקריירה כמעצבי אתרי בלוקצ’יין. האחריות העיקרית של מעצבי אתרי בלוקצ’יין היא יצירת ממשקי משתמש חלקים לצד פורטלים ואתרים לפתרונות בלוקצ’יין שונים.

  • מהנדס איכות Blockchain

התפקיד החשוב הבא מבוסס הבלוקצ’יין שצובר ביקוש לאחרונה הוא תפקידו של מהנדס איכות הבלוקצ’יין. האחריות העיקרית בתפקיד זה כוללת התייחסות לחששות שבניתוח האיכות והתכנון והאספקה ​​של פרויקטים של בלוקצ’יין. חשוב גם להבטיח שתשתית בלוקצ’יין חדשה תשמור על תאימות לתקני QA שהוגדרו מראש.

מהנדסי איכות Blockchain צריכים גם לכתוב סקריפטים וליישם אוטומציה של בדיקות לשיפור מבחני ביצועי העומס. על המועמדים לוודא שהם שולטים ביסודות סביבת הבלוקצ’יין ובתקני הבדיקה.

הסמכת Blockchain יכולה להעלות את הקריירה שלך ב- Blockchain לשלב הבא. למד כעת כיצד להפוך למומחה מוסמך בבלוקצ’יין.

מילים אחרונות

לכן ניתן להבחין בבירור בכוחה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, במגוון תפקידי התפקידים ובצמיחה הפוטנציאלית של ההשקעה בבלוקצ’יין מהדיון לעיל. זה קובע בבירור את התקדימים הבסיסיים העומדים בבסיס העלייה בביקוש למיומנויות בלוקצ’יין. אם ברצונך לבנות את הקריירה שלך כמקצוען בלוקצ’יין, בחר בתפקיד התפקיד שברצונך למלא.

בשלב הבא עליכם למצוא את הפלטפורמות האידיאליות שיכולות לעזור לכם להשיג את הכישורים והידע. אתה יכול לבחור בפלטפורמות המציעות ידע מקיף בתעשייה יחד עם מומחיות מעמיקה בהיבטים שונים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ולעזור לך להשיג מיומנויות בלוקצ’יין מובילות..

לכן, אם אתה מתחיל ועומד להתחיל את הקריירה שלך בתחום הטכנולוגיה, Blockchain יכולה להיות בחירה מצוינת עבורך. למד את היסודות של Blockchain עם קורס Free Blockchain Fundamentals והתכונן לעתיד מזהיר לפניך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map