עשרת המטבעות המובחרים לצפייה לצפייה בשנת 2018

מאז שבלוקצ’יין הגיעה לטכנולוגיה אמינה, היו לנו כמה מטבעות קריפטוגרפיים זמינים לרכישה. חלקם העלו פוטנציאל מדהים, בעוד שאחרים פשוט התרוממו מתחת לציפיות.

אז האם תהיתם מה מתרחש בעולם הקריפטו בשאר ימות השנה?

ובכן, החלק הראשון של השנה פשוט סימן את השיאים והנמוכים הבלתי צפויים. בהשוואה לשיאים המטאורים של דצמבר 2017, תחילת השנה הזו נפגעה מסערת שפל, רמאות, פחדים מהרגולציה ודאגות לגיטימיות שונות..

אך למרות כל התנאים, הבלוקצ’יין עלה והמשיך לעלות. כך שיש מטבעות קריפטוגרפיים שיצברו פופולריות בשנת 2018?

ובכן, להלן עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המבטיחים המובילים שתמונות הדרכים שלהם מציגות שנה מבטיחה.

עשרת הקריפטוקוינים המבטיחים

10 מטבעות המטבע המובטחים הטובים ביותר לשנת 2018:

1. EOS

EOS Blockchain

אשראי תמונה: EOS

שווי שוק– $ 12,477,806,299 דולר

EOS היא מטבע קריפטוגרפי הידוע כאחת התשתיות החזקות ביותר של יישומים מבוזרים. זה ידוע גם כמטבע שירות המציע אחסון ורוחב פס לבלוקצ’יין.

בהתבסס על נייר לבן משנת 2017, הוא מפותח כעת על ידי חברה פרטית, Block.one שפרסמה את גרסת 1.0 של קוד פתוח זה EOSIO תוֹכנָה. על מנת להבטיח את ההפצה הנכונה, Block.one התחייבה גם להשקיע יותר ממיליארד דולר לקרן לצמיחת המערכת האקולוגית..

המטרה העיקרית של פלטפורמה זו היא להציע את הפתרונות המבוזרים שיכולים לבטל את העמלה למשתמשים וגם לפתור בעיות מדרגיות של חסימות כמו Ethereum ו- Bitcoin..

2. כּוֹכָבִי

מטבע כוכבי

אשראי תמונה: כוכבים

שווי שוק– 5,624,224,543 דולר

הוקם בשנת 2014, Stellar הוא פרוטוקול קוד פתוח המשמש להחלפת כסף באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. זה מאפשר לך להעביר כסף מעבר לגבולות בשבריר שנייה ללא עלות. מטבע קריפטוגרפי זה די קל לשימוש ועבר לאחרונה שתי שותפויות משמעותיות.

  • חברת Stellar הכריזה על שותפות עם פלטפורמת תקשורת מאובטחת- בסיס מפתח. בעוד Stellar מתמקדת בהעברת הכסף על פני ספקטרומים שונים, Keybase ישלב תכונות מהרשת באפליקציות. וזה גם יאפשר להשתמש בארנקים במספר מרובים ללא טרחה.
  • רשת תאורה כוכבית: זוהי רשת עיבוד תשלומים מחוץ לרשת שתאפשר לצדדים להתקשר באמצעות חוזה חכם מבלי לבצע את העסקאות על ידי Blockchain.

3. קרדנו

מה זה קרדנו?

קרדיט תמונה: CARDANO

שווי שוק – 5,561,019,578 דולר

Cardano הוא קוד פתוח ופרויקט בלוקצ’יין ציבורי מבוזר וקריפטוגרפי. זה ידוע גם כפלטפורמת מחשוב מבוזרת שמפעילה את הבלוקצ’יין עבור מטבע קריפטוגרפי ADA. נוצר על ידי חברת פיתוח בלוקצ’יין, זהו הבלוקצ’יין הראשון שמבוסס על גישה מונחית מחקר.

זה מגיע כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המבטיחים לשנת 2018 שכן הוא היה בדרגה התשיעית בזמן השקתו וכעת הוא ממוקם במקום ה -10, בשל ערך הפרויקט המשמעותי שלו. יתר על כן, היא משדרגת גם משחרורו של ביירון לשלי שתסייע לטכנולוגיה זו לצמוח למערכת “מבוזרת ואוטונומית”.

4. NEO

NEO יכול להיות המטבע החזק ביותר של שנת 2018

שווי שוק- 3,428,847,500 דולר

NEO היא פלטפורמת קריפטוגרפיה ופלטפורמת בלוקצ’יין שתוכננה לבנות רשת אמינה וניתנת להרחבה של יישומים מבוזרים. הוקמה בשנת 2014 בשם AntShares, והיא תומכת בשפות תכנות שונות כמו C ++ ו- Javascript באמצעות גרסה מותאמת אישית המכונה Docker.

זה בא כאחד מהקריפטוגרפים החזקים לשנת 2018 מכיוון שזו אפשרות פיתוח גמישה וזוכה לתמיכת אימפריית האינטרנט הסינית. אנשים נהגו לכנות זאת כאת’ריום סיני, אך הוא מהיר למדי ובכוחו להתמודד עם 10,000 עסקאות בשנייה. יחד עם זאת, NEO מתוכננת להיות מאובטחת מפני מחשבי הקוונטים. למידע נוסף על המערכת האקולוגית של NEO dApps.

נכון לעכשיו, הבלוקצ’יין משתמש בסטנדרטים דיגיטליים של PKI X.509 כמערכת המזהה.

5. אונטולוגיה

עשרת המטבעות המובטחים המובילים - אונטולוגיה

קרדיט תמונה: אונטולוגיה

שווי שוק – 1,304,615,769 דולר

אונטולוגיה היא פרויקט בלוקצ’יין ציבורי בעל ביצועים גבוהים ופלטפורמת שיתוף פעולה מבוזרת הכוללת סדרת פנקסים ומערכת חוזים חכמים. הוא תומך במערכת בלוקצ’יין ציבורית וכן מסוגל להתאים אותם ליישומים שונים.

למרות שאונטולוגיה חדשה בעולם הקריפטו; זה בא כאמין כי הוא מקבל תמיכה מתאגיד פיננסי גדול בסין. יתר על כן, השקת ה- Mainnet עולה גם היא שתפתח את תהליך הפיתוח לציבור. לאחר סיום הגישה, תחל יצירת האפליקציה שתמשוך תשומת לב רבה לאסימון זה.

6. סמל

סמל

אשראי תמונה: ICON

שׁוּק כובע -1,034,515,654 דולר

ידוע ש- ICON בונה אחת הרשתות המבוזרות הגדולות בעולם. הוא מורכב ממוסדות שונים ושואף לחבר קריפטו לעולם האמיתי. כחבר ב- ‘Blockchain Interoperability Alliance’, המטרה העיקרית של ICON היא לחבר את רשתות הבלוקצ’יין ולפתח תקן עולמי עבור רשתות הבין-בלוקצ’יין..

בשנת 2018 השיק הצוות את ICON Mainnet 1.0, ארנק רב-מטבע ICONex, וכן חתם על שותפויות עם מרכזיות חדשות רבות. הם גם תכננו להתרחב בתחומים אחרים כמו חינוך, בנקאות, ביטוח ובריאות.

ICON לא רק מתכננת לבנות את הטכנולוגיות אלא גם מתמקדת בקידום מכירות שמתורגם לרוב למכירות משמעותיות.

7. ננו

10 מטבעות המטבע המובטחים המובילים - ננו

קרדיט תמונה: ננו

שווי שוק- 553,221,580 דולר

NANO היא הדרך החינמית והמהירה לשלם עבור כל דבר בחיים. הידוע בכינויו Raiblocks, הוא עובד על שלושה נושאים בסיסיים הכוללים – חוסר יעילות כוח, חביון גבוה וחוסר מדרגיות..

עם פרוטוקול קל משקל, הוא מתגאה בעסקאות מיידיות, יכולת הרחבה בלתי מוגבלת, ומשמש גם כחלופה מעולה לביטקוין. יתר על כן, עם 4 מיליון עסקאות בחגורה, היא שקופה במהותה ודורשת פחות משאבים.

על פי דיון ועדה מלא בנושא מטבעות וירטואליים, הנושאים כמו צריכת אנרגיה והלבנת הון ייפתרו ברבעונים הקרובים.

8. סטראטיס

סטראטיס

קרדיט תמונה: סטראטיס

שווי שוק- $ 441,286,828 דולר

זהו ‘Blockchain As A Service’ ריכוזי לחלוטין שנוצר כדי לעזור למפתחי C # ו-.Net. הרעיון העיקרי של פלטפורמה זו הוא להציע לתעשיות רפואיות, פיננסיות וטכנולוגיות פלטפורמה לשימוש ביישומים מבוזרים לעסקים שלהם..

מה שהופך אותו למבטיח הוא פונקציונליות החוזה החכמה שלו, פרוטוקול ארנק שתוכנן במיוחד, שימוש ברשתות צדדיות, ומציעים מטבע ראשוני.

9. BAT (אסימון תשומת לב בסיסי)

10 מטבעות המטבע המובטחים המובילים - BAT

אשראי תמונה: BAT

שווי שוק- 272,292,000 דולר

אסימון תשומת לב בסיסי הוא מערכת המיועדת למפרסמים לשלם למפרסמים עבור התוכן שהם מעבירים ולמשתמשים על מעורבותם כאשר הם צופים בפרסומות. הוא מבוזר, יעיל, שקוף, ופועל על בלוקצ’יין את’ריום. המטרה העיקרית של אסימון זה היא לשפר את פלטפורמות הפרסום הדיגיטלי על ידי הגדלת חוויית המשתמש.

BAT מגיע כנכס מבטיח מכיוון שכבר הבטיחה שותפויות עם ענקיות תקשורת שונות כמו הגרדיאן, חדשות בריטיש ועוד. יתר על כן, הם גם ביצעו מסירה של מיליון דולר שהטילה את השותפים שלהם מ -4,000 ל -8,000.

10. ספר חשבונות

ספר חשבונות

אשראי תמונה: ספר חשבונות

שווי שוק- 126,229,739 דולר

ובכן, פנקס לדג’ר הוא השותף המוביל בעולם בשוק העמיתים לאנרגיה המתחדשת. זהו גם מטבע קריפטוגרפי מבוסס בלוקצ’יין אוסטרלי ופלטפורמה המאפשרת מסחר מבוזר של אנרגיה מתחדשת. פלטפורמה זו מציעה לצרכנים גישה למגוון שווקי אנרגיה ושואפת להיות מדרגית על פי תשתיות אנרגיה שונות.

זה עובד על מערכת אסימונים כפולה הכוללת, POWR ו- Sparkz. הצעת המטבע הראשונית של POWR עלתה כפרויקט מימון ההמונים הגדול וה -14 בגודלו באוסטרליה.

Power Ledger מגיע כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המבטיחים בשל העסקה האחרונה שלה עם פתרונות גרינווד. זו הפריסה המסחרית הראשונה של הפרויקט ותביא גם חברות אחרות להיעזר בשירותיהן. הם גם הודיעו על עסקה עם Helpanswers במטרה להשיק מאות פרויקטים של סחר באנרגיה מתחדשת ברחבי צפון אמריקה.

קרא גם,

  • חמשת פרוטוקולי הבלוקצ’יין המובילים לעקוב אחריהם בשנת 2018

  • 10 המטבעות המובילים שצריך לדעת עליהם

אז בין אם הייתם ספקנים לגבי הרווחים או שהייתם בטוחים עבור חלקם כבועה, אלה המטבעות הקריפטוגרפיים שפשוט מגובים על ידי פרויקטים איכותיים.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map