האם כדאי להשקיע בביטקוין בשנת 2018?

אז נראה שאתה די מעוניין ב”כסף החדש “! רעיונות בטח מכבידים את דעתך בחשיבה – האם אוכל להרוויח כסף באמצעות ביטקוין? כשערך המטבע עולה ל -19,000 $, אנשים צריכים להימשך. מאז 2009, הביטקוין עושה פלאים, וחוזר על פשוטי העם ותוהים שוב ושוב – האם הביטקוין הוא הכסף העתידי?

אבל אנשים רגילים עושים טעות נוספת, הם מבלבלים בין ביטקוין לבין קריפטוגרפיה. זה כמו השורה המעצבנת ההיא מספרי הלימוד – כל הביטקוין הוא מטבעות קריפטוגרפיים אבל לא כל המטבעות הקריפטוגרפיים הם ביטקוין! וואי, זה תמיד נשמע מבלבל!

עשה את שיעורי הבית שלך: למד לפני שאתה משקיע בביטקוין

נניח – ביטקוין הוא סוג של מטבע קריפטוגרפי. הוא מבוסס על בלוקצ’יין של ביטקוין ומערכת כסף מקוונת לעמית ואין לו גוף שלטון כמו בנק פדרלי..

יש שם המון מטבעות קריפטוגרפיים. רק תחשוב על את’ריום. שוויו זינק ב -10,000% ואילו העלאה של ביטקוין עלתה ב -1,000%. יתר על כן, ירידת המחירים הדרסטית לאחר דצמבר אשתקד, גורמת לאנשים כלליים להתעייף.

נכון למאי 2018, ערך הביטקוין הוא 7,300 דולר. אז, אתה מבין, הביטקוין הוא מאוד תנודתי. אבל בכל זאת, מדובר בקריפטוגרף המוערך ביותר. לכן, השאלה הגדולה עולה במוחנו – האם אנחנו עדיין יכולים להשקיע בביטקוינים בשנת 2018 בהתחשב בקושי הנוכחי של הביטקוין?

התשובה היא כן ולא באותו זמן ממש. הבעיה מספר אחת לגבי הביטקוין היא הפכפכה. אתה לא יכול לומר מתי זה יעלה לשבור את כל השיאים או מתי הוא יאבד ערך כמו מפולת. קח עט ונייר, תזדקק לו בכדי להיכנס לרשימת היתרונות-חסרונות לפני שתקבל החלטות כלשהן.

הצד המואר יותר: מדוע כדאי להשקיע בביטקוין?

  • מנהיג השוק

הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הראשון שאי פעם הכיר העולם. בדרך היו עליות וירידות קטנות יותר לאורך המסע, אך אם תראו את התמונה הגדולה יותר, תוכלו לראות אותה הולכת וגדלה. תוכלו לשמוע המון עצות לגבי קניית מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. כן, זו עצה טובה אבל היי, הביטקוין הוא המטבע המוערך ביותר בעולם כיום והוא החזיק בתואר האלוף מאז תחילת מטבעות הקריפטו.

  • היי שונאים! איפה אותו בועה-פרץ?

הסטריאוטיפים תמיד לעגו לביטקוינים ואמרו כי מטבע תנודתי יכול לפגוע בקרקע בכל עת. בשנים האחרונות אמרו לנו אנשים רבים בקול מגידי עתידות שזה יתפוצץ בכל רגע. בכל פעם שביטקוין טרק את פניהם באגרוף נוקאאוט. לדוגמא, המחיר צנח בצורה דרסטית בסוף 2013 ובכל זאת הביטקוין חזר שוב כמלך.

  • רכישות בעולם האמיתי – נבדקות!

אתה יכול לקנות לעצמך את הקאסה הקטנה המושלמת עם הכסף הווירטואלי הזה עכשיו. זה לא כל “פוגזי” שאנשים חשבו שזה בימים הראשונים. אנשים מקבלים ומאמצים את הכסף החדש.

לַחֲכוֹת! אפילו לירח יש צלקות!

יכולות להיות מספר סיבות עבורך להשקיע במקום אחר. לא מעט מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הם חכמים בהרבה מביטקוין. זו הסיבה שאתה צריך לחשוב פעמיים לפני שאתה מוציא את הכסף שהרווחת קשה –

  • הקשוח עכשיו של הקרב

אתה כבר לא חי בשנת 2010. מחשב ביתי פשוט לא יכול להכין לכם ביטקוין יותר. הדברים קשים שם יותר וכדאי שתצטרכו להשיג לעצמכם כלי כרייה יעיל או להשקיע בחברת כריית הביטקוין. לכן, אתה רואה שייצור ביטקוין כבר לא ילד ואינך יכול להיות מיליונר תוך חודשים. אתרי כריית ענן בחינם לא יכולים להוות פיתרון לכך. השוק פשוט קשה מדי עכשיו.

  • ספקולציות הן הדלק

אז מדוע מחיר הביטקוין עלה כל כך? פשוט, אנשים קונים את זה. הם מאמינים שביטקוין יהפוך בקרוב ל”זהב “של עידן המידע. אבל התרחיש יכול להשתנות בכל עת. תנודתיות היא פחד כאן. השוק יותר מדי לא יציב. לכן, אם אתה באמת רוצה להשקיע, חשוב לאבד את זה לגמרי. זה לא יכול להיות מקור ההכנסה היחיד שלך.

  • היריבות רודפות מהר יותר

טכנולוגיות חדשות תמיד יטרפו את המבוגרים יותר. לביטקוין יש חלק נכבד של פגמים – איש אינו יכול להכחיש זאת. מטבעות קריפטוגרפיים חדשים יותר טריים ואין להם את הפגמים שיש לביטקוין. לאחר הצמיחה המסיבית של את’ריום וליטקוין, הרבה משקיעים חושבים שחדשים יותר טובים יותר וקצב הצמיחה שלהם טוב יותר..

אז ההחלטה תלויה בך לחלוטין אם עליך להשקיע בביטקוינים או לא. אבל מה שלא תעשו, וודאו שאתם מוכנים ומוכנים לגרוע מכל שכן עולם הקריפטו עדיין צומח ותנודתי.

נהנית מהמאמר הזה? בדוק מדוע NEO יכולה להיות המטבע החזק ביותר של שנת 2018?

חדש בעולם הזה? התבונן במדריך המלא למתחילים כיצד להשקיע בקריפטו.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה את המחקר שלך וודא שאתה קורא את כתב ויתור מלא שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map