10 המקרים העיקריים לשימוש בקורדה שכדאי לדעת עליהם

במאמר זה נעבור על המקרים הטובים ביותר לשימוש בקורדה. המיקוד שלנו יהיה לחקור את מה שיש לקורדה להציע באמצעות מקרי השימוש ב- R3 Corda.

בלוקצ’יין תמיד התפתח בקצב מהיר. בתחילה זה התחיל בביטקוין, בלוקצ’יין ציבורי, אך עד מהרה נודע לארגונים כי אינם יכולים להשתמש בבלוקצ’יין ציבורי, סוגים חדשים של בלוקצ’יין החלו להגיע.

אחד מפתרונות הבלוקצ’יין החדשים שמטרתם לפתור בעיות לעסקים הוא קורדה. קורדה היא פלטפורמת בלוקצ’יין קוד פתוח המיועדת לעסקים. באמצעותה, עסקים יכולים ליצור CorDapps בתוך המערכת האקולוגית הבלוקצ’יין העולמית. כדי להבטיח ניצול נכון, קורדה שואפת להביא עסקאות ישירות לעסק באמצעות תכונות הפרטיות של חוזים חכמים. יתר על כן, הם רוצים גם להפחית את עלויות הרישום והעסקאות, וכתוצאה מכך לפעילות עסקית זורמת.

בקיצור, היא מטפלת בעסקאות בצורה שונה, ומשפרת יכולת הרחבה, מהירות וכדאיות.

בקרוב: מדריך למתחילים קורס פיתוח קורדה

מהן תכונות הקורדה?

לפני שנמשיך ונדון במקרי השימוש ב- Corda blockchain, בואו נסתכל על כמה מהתכונות המרכזיות שיש לקורדה להציע.

 • קורדה היא קוד פתוח: זהו אחד המאפיינים העיקריים של קורדה שכן הכל הוא קוד פתוח. המשמעות היא שהקוד זמין בחינם ברישיון Apache 2.
 • קורדה היא עיצוב פתוח: קורדה מאוד זריזה וגמישה בכל הנוגע לעמידה בדרישות העסק. המשמעות היא שעסקים יכולים להתרחב איתו ולהבטיח צמיחה נכונה.
 • קורדה תומכת בפיתוח פתוח: Corda היא פיתוח פתוח שהוא קהילה חזקה של מפתחים הפועלים לקידום פונקציונליות, תכונות ושיפורים טובים יותר.
 • תכונות מוכחות: קורדה הוכיחה ביצועים המגבים אותה. זה יכול להתמודד עם 600 עסקאות בשנייה ולעזור לך להתמודד עם הפעילות המוגברת ברשת.
 • מדרגי מאוד: קורדה ניתנת להרחבה ובעלת יכולת לאחסן ולעבד נתונים באמצעות ספר חשבונות.
 • מאובטח ופרטי: הגישה של קורדה שונה בהשוואה לפנקסים אחרים. במקרה זה, תשתף את היסטוריית העסקאות רק כשתזדקק לה. כמו כן, אתה יכול לארח את הצמתים בתוך חומת האש הארגונית כך שהמידע שלהם תמיד מאובטח. לבסוף, Corda משתמשת בשילוב HSM כדי לוודא שתהליך החתימה על המפתחות נשאר מוגן.
 • מוכן לענן: ניתן לארח את Corda בפתרונות ענן וניתן גם להגדיר אותה באמצעות Docker לקבלת גמישות וקנה מידה טובים יותר.
 • יכולת פעולה הדדית: Corda יכולת לפעול ב 100% ותואמת לרשתות בלוקצ’יין אחרות ואפשר להשתמש בה לביצוע עסקאות. לכן, זו אחת הפלטפורמות המובילות שמקדמות יכולת פעולה הדדית של blockchain.
 • שילוב ארגוני: Corda ארוזה גם לשילוב עם מערכות קריטיות למשימה ומערכות ארגוניות.

רכיבי קורדה עיקריים

המרכיבים העיקריים של קורדה כוללים את הדברים הבאים

 • מדינות: הם בלתי ניתנים לשינוי ומשמשים לחלוקת עובדות בין הצדדים.
 • חוזים: החוזים משמשים לפיתוח המדינה ולשליטה עליהם.
 • עסקאות: עסקאות משמשות כדי לאפשר את שינוי המדינה
 • קורדה זורם: זה עוזר בניהול ביצוע עסקות מוצלח.
 • קוֹנסֶנזוּס: אלגוריתמי הקונצנזוס מאמתים ומאמתים את העסקאות.
 • צומת קורדה: לבסוף, הצומת מנהל את הזרימה ב- CorDapp.

לפניכם מדריך מקיף להדרכת Corda בו תוכלו ללמוד עוד על אלה.

מיטב מקרי השימוש בקורדה

כעת, לאחר שהבנו היטב את מה שיש לקורדה להציע, כעת נוכל להתחיל עם מקרי השימוש בבלוקצ’יין של ארגון R3 Corda. כל מקרי השימוש הללו של קורדה נבחרים ביד כדי להציג את היכולת של קורדה בפתרון בעיות שונות.

בוא נתחיל בשימוש בתיקים עבור קורדה.

בריאות

שירותי הבריאות הם אחד מאותם מגזרים שדורשים שיפור רב. כרגע, בריאות הופכת לאט לאט עם שימוש בפתרון בלוקצ’יין. קורדה יכולה לספק את האמצעים הדרושים לשינוי פתרונות הבריאות.

אחת הבעיות הגדולות ביותר בתחום הבריאות היא פיצול הנתונים והשירותים המאוחסנים. פיצול זה יכול להוביל למספר נושאים, כולל טיפול לקוי בחולים, עיבוד תביעות איטי והונאות מוגברות. תוכל לפתור את כל הבעיות הללו באמצעות Corda.

אתה יכול להשתמש בקורדה כדי ליישם את רשומות הבריאות האלקטרוניות (EHR), שם העדיפות היא שמירה והקלה על נתוני המטופלים. באמצעות ה- Blocka של Corda לבריאות, המשתמש יכול לקיים אינטראקציה עם ה- EHR וללמוד על נתוני הרשת המבוזרים שלהם. חברים אחרים, כולל רופאים ומתרגלים, יכולים גם לנצל את הנתונים הזמינים על ידי גישה אליהם באישור המטופל. אתה יכול להשתמש בנתונים הזמינים לציבור כדי לחקור ולפתור בעיות מחלות קשות.

לבסוף, השימוש בקורדה בבריאות פירושו גם ניהול תביעות משופר. אתה יכול להשתמש בתביעות כדי לשפר את הביטוח בבריאות שהוא כשלעצמו תהליך מורכב. לוקח די הרבה זמן לתבוע ביטוח. באמצעות Corda, תחום הבריאות והביטוח יכול לשפר את שביעות רצון הלקוחות.

זה מוביל אותנו לסוף מקרי השימוש בקורדה בתחום הבריאות.

לְמַמֵן

המקרים הבאים הטובים ביותר של קורדה שאנחנו הולכים לרשום הם תחום הפיננסים. תחום הפיננסים היה הסקטור מספר אחד שעושה שימוש בבלוקצ’יין. באמצעות Corda, תחום הפיננסים יכול ליצור משפך לאבטחת נתוני לקוחות ולעשות עסקאות מהירות. זה ישפר את כל הרשת עם יעילות תפעולית מוגברת, עלות תפעול מופחתת וזמן עיבוד טוב יותר. זה גם יגביר את האמון בין המוסדות בשל שקיפות וחוסר שינוי של הנתונים. Corda blockchain בתחום התשלומים יכול להציע עסקאות מהירות יותר אשר יכולות להיות שימושיות בעת צרה.

תחום הפיננסים עבר שינוי מוחלט על ידי טכנולוגיית הבלוקצ’יין, ונראה שקורדה היא הבחירה הנכונה עבורו. זו הסיבה שאנחנו חושבים שמימון הוא אחד המקרים החזקים ביותר של קורדה!

שוקי הון

שוקי ההון יכולים ליהנות גם מהשימוש בקורדה. ברוב שוקי ההון, ישנן סוגיות בהיבטים השונים של מחזור החיים. זה עדיין ממשיך להיות מועד לטעויות, כאשר מערכות לא יעילות מפעילות אותו. נוסף על כל אלה, הנטל הרגולטורי מקשה עוד יותר על המערכות לעבוד ביעילות רבה ככל האפשר. בגלל כל אלה, שווקים קיימים וחדשים חשים לחץ וזקוקים לפיתרון עבורו.

בשימוש בבלוקצ’יין של Corda, שוקי ההון יכולים לראות שיפור בתהליך שלהם עם הסרת דרכים לא יעילות. כל מחזור החיים יופעל באמצעות השימוש בבלוקצ’יין. זה גם יעזור לשווקים למשוך השקעות גלובליות ולהשרות אמון בגופים השונים.

מכיוון שקורדה יכולה לעבוד בסביבות קריטיות למשימה, אין ספק שהיא יכולה לעבוד בשוקי ההון.

נכסים דיגיטליים

הדיגיטליזציה היא גם חלק בלתי נפרד מהעתיד הצומח. כאשר הנכסים הדיגיטליים עולים, חשוב שארגונים ישתמשו בפתרון בלוקצ’יין המסוגל להתמודד עם השינוי בצורה יעילה לאחסון, טיפול ועיבוד של נכסים אלה..

קורדה היא מועמדת מושלמת בכל הנוגע לניהול נכסים דיגיטליים. זה יכול להבטיח עסקאות נכונות עם יכולת הרחבה משופרת, אבטחה ובקרות אמינות לניהול נכסים דיגיטליים.

עם Corda, קל גם לפתח מערכות נכסים דיגיטליים כמו מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי שתוכלו להשתמש בהן במסגרת מוסדית ולעבוד עליהם עם הכלים והתקנים של המפתחים. הנכסים נהנים גם מתכונות עיקריות כגון עסקאות אטומיות, כלומר אינך יכול לשכפל את הנכסים וליישב באופן מיידי עסקאות בין המשתתפים.

לבסוף, קורדה תומכת גם בנכסים המקוריים בשוק ומשפרת את יכולת ההרחבה, הפרטיות והזהות שלהם.

הירשם עכשיו: מטבע דיגיטלי של מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC)

זהות דיגיטלית

מקרה שימוש נוסף של R3 Corda הוא זהות דיגיטלית. זהות דיגיטלית היא נושא גדול בעולם הנוכחי. לכל אחד קל להעתיק זהות דיגיטלית ולעשות גניבת נתונים.

חברות צריכות גם לוודא שיש להן דרכים מתאימות לאבטחת נתונים אישיים כדי שיוכלו לזכות באמון המשתמשים שלהן. הגישה הנוכחית אינה מושלמת. זה נגוע בניהול נתונים לקוי ושיתוף נתונים אישיים.

ברור שאימוץ DLT / blockchain הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לנהל את הזהות הדיגיטלית, וקורדה היא DLT טוב לפתור אותה. למרות שיש כמה אתגרי אימוץ בלוקצ’יין להתגבר עליהם, עדיין היתרונות עולים על הפגמים. על ידי שימוש בקורדה, חברות יכולות לנהל את זהות הדיגיטל שלהן ללא כל יעילות ופגמים. זה יכול לדאוג לאימות זהות דיגיטלית, לאיסוף ולמשימות אחרות של מחזור החיים הניהולי.

הבחירה של קורדה בזהות דיגיטלית היא ממש נהדרת, ותוכלו לגבות את זה בכך שהיא מציעה רשת נתונים מבוזרת מאובטחת, שמוודאת שהיא יכולה לשמור על נתונים אישיים רגישים מחוץ לרשת. יתר על כן, היא יכולה לייעל את התהליך על ידי הקפדה כי מחזור חיי אספקת הזהות פועל כמתוכנן. זה עובד גם עם KYC ארגוני וזהות ריבונית עצמית. לבסוף, מזעור המסגרת המבוזר והצפנה מקצה לקצה מפשטים את הגישה לזהות המאומתת.

בעיית הזהות הדיגיטלית היא אחד ממקרי השימוש הנפוצים בקרב טכנולוגיות בלוקצ’יין אחרות, כולל מקרי שימוש בקורדה.

אֵנֶרְגִיָה

חוסר יעילות גם פוגע מאוד בתחום האנרגיה. לא רק שהיא סובלת מנכסים נמוכים של עקיבות, אמון בין הצדדים, פרקטיקות תיעוד ידניות, סכסוכי חוזה מיושנים וקפדניים..

כדי לפתור את כל אלה, חברות האנרגיה צריכות לוודא שהן משתמשות בטכנולוגיית DLT או בלוקצ’יין כדי לעצב מחדש את אופן הפעולה של תחום האנרגיה. הם יכולים להשתמש בו כדי לשנות מערכות בק-אופיס, סחר באנרגיה, אינטראקציות בין עמיתים לעמית ודיגיטציה של נכסים. נוסף על כל אלה, הם יכולים להפוך את הכל ליעיל.

נראה כי קורדה מהווה בחירה מצוינת עבור תחום האנרגיה מכיוון שהיא מסייעת דיגיטציה של אנרגיה לנכסים דיגיטליים. לאחר שתסיים, ניתן לחלוק ולסחור באנרגיה כנכס בקלות. הוא תומך גם במעקב אחר אישורי אנרגיה מתחדשת וזיכויים לפחמן, מה שמקל על השחקנים לעבוד לקראת עתיד טוב יותר. יתר על כן, באמצעותו, כל אחד יכול לאמת את זהותו ולהבטיח כי הכשרות וההיתרים לבטיחות קיימים בכדי לעמוד בתלונה. הרשומה הבלתי ניתנת לשינוי עוברת דרך ארוכה שכן היא מבטיחה את הזכות המינרלים והבעלות.

צפו כעת בסמינר המקוון על האנרגיה החדשה של Blockchain!

GovTech

ממשלות מאוד להוטות בכל מה שקשור לניהול הנכסים והתהליך שלהן. כרגע, דרך העבודה שלהם לא כל כך טובה. הם חסרים אמון וגם צריכים להשקיע טונות של כסף בניהול המערכות הנוכחיות שלהם.

Blockchain לממשלה מציעה דרך לשפר את היעילות במערכות שלהם על ידי הבטחת אמון, שקיפות ושיתוף פעולה נכון.

שימוש בבלוקצ’יין כמו Corda יסיר את השימוש לרעה, ניהול כושל, התעללות, הונאה ובזבוז במערכת הישנה.

אז איך קורדה עוזרת?

אתה יכול להשתמש בקורדה כדי לאפשר לכל רמה של קורדה, כולל מדינתית, מקומית ופדרלית, להפוך את המערכות שלהם למגיבות יותר, אמינות ויעילות יותר ולהשתמש בהן כדי לשרת את החברה בצורה טובה יותר. הם יכולים גם לשפר את השקיפות מכיוון שהציבור יכול לבדוק עסקאות באמצעות הכלים העומדים לרשותך. הממשלה יכולה לדגמן מטבע על ספר החשבונות ולתת למשתמשים להשתמש בו ככסף דיגיטלי, ולשפר את האופן שבו הכסף זורם ולקבל עליו שליטה טובה יותר. לבסוף, הרשומות הבלתי ניתנות לשינוי יעזרו להם לפתור גם סכסוכים.

הממשלה תמיד זקוקה למשהו ייחודי ומהפכני כדי לשנות את המערכות שלהם, וזה אחד היישומים הטובים ביותר של מקרי השימוש בקורדה.

ביטוח

נראה שתחום הביטוח סובל גם ממערכת לא יעילה. אם אתה מנסה לעשות ביטוח, זה יכול לקחת בין כמה ימים לשבועות עד שאתה מקבל את זה. תביעת ביטוח היא סיפור נוסף שבו התובע צריך לעבור הרבה ניירת בכדי לטפל בתביעתם.

בקיצור, ישנם המון אתגרים שמגזר הביטוח סובל כרגע מהם, כולל הצבת חוזים לא יעילה, מקורות נתונים שונים, והתערבות ידנית נרחבת. כל אלה פשוט הופכים את תהליך התביעות למסובך, וכל התהליך מלחיץ ויקר.

Corda blockchain למגזר הביטוח עם רשת שבה כל שחקן, כולל מתווכים, ערטורים, מבטחים, מבטחי משנה, יכול לעבוד יחד ולנהל אינטראקציה מאובטחת ומיידית. קורדה תומכת בהעברת נכסים חלקה, מה שאומר שתוכלו להסדיר את הביטוח ברשת. התהליך גם חסכוני מכיוון שהוא יכול להסיר את המשאבים הדרושים לביצוע עבודות ניהוליות וביקורת.

כל אלה הופכים את הביטוח לאחד ממקרי השימוש הטובים ביותר בקורדה.

שרשרת אספקה

שרשרת האספקה ​​היא הליבה של כל ענף בחוץ. זה גם מורכב, מה שמקשה על עסקים לנהל אותו. למרות שניהול שרשרת האספקה ​​עובד מצוין בכמה תרחישים, לרוב, הוא סובל מחוסר היעילות שקשורים אליו. לדוגמא, לשחקנים כמו ספקים, ספקי לוגיסטיקה וקונים ארגוניים יש נראות מוגבלת בכל הנוגע לתנועות סחורות ומקורן.

עם DLT, כגון Corda blockchain עבור שרשרת האספקה, היא יכולה לבצע מעקב אחר מיקום מדויק בזמן אמת עבור הנכסים. זה יפתור את מרבית הבעיות בשרשרת האספקה, כולל היצע יתר, תת היצע, הונאות וכו ‘.

אתה יכול להשתמש בחוזה החכם של Corda כדי לעקוב אחר שרשרת האספקה ​​ולאמת את המידע במידת האפשר. זה נותן לכל בעלי העניין את השקיפות הנדרשת.

דבר נוסף שהופך את קורדה לבחירה מעניינת לפתרון בעיות שרשרת האספקה ​​הוא בלוקצ’יין מורשה. כאן הרגולטורים יכולים לגשת למידע, והעסק יכול גם לגלף את הרשת על פי התקנות.

יתרונות מרכזיים אחרים בשימוש בקורדה הם נראות טובה יותר, יעילות טובה יותר וייעול שמירת רשומות. בקיצור, שרשרת האספקה ​​היא אחד ממקרי השימוש הקורד R3 הטובים ביותר.

הירשם עכשיו: קורס ניהול רשתות חסימות ושרשרת אספקה

טלקומוניקציה

אנו חיים בעולם מחובר שבו טלקומוניקציה חשובה מאוד. הוא קובע כיצד אנו מתחברים באמצעות חיבורים אלחוטיים וקווי. עם זאת, לא הכל נראה תקין בטלקומוניקציה, שם השחקנים העיקריים סובלים מהפסדים בגלל ניהול כושל, חוסר יעילות ונושאים אחרים, כולל תוכנות תקשורת, חומרה והתנחלויות..

שלא לדבר על כך, התפתחות טכנולוגיות אלחוטיות חדשות שומרת על תעשיית הטלקומוניקציה על רגליה המחייבת אותם להשקיע מיליארדי דולרים אחת לכמה שנים..

קורדה יכולה לעזור בפיתוח טלקומוניקציה לרמה חדשה לגמרי. זה יכול לספק פלטפורמה ניתנת להרחבה, מאובטחת ויעילה לשיתוף לוגיקה, נתונים ורשומות. זה גם מבטיח יעול טוב יותר של KYC, שם יהיה קל לחברות לעלות על לקוחות ועוזרים לבצע התיישבות במהירות ובקלות. יתר על כן, החלפות אטומיות הופכות עסקאות לקלות ולא מסוכנות. לבסוף, כל השימוש בקורדה יכול להפחית עלויות ולשפר את יכולת ההרחבה.

בְּנִיָה

אחד ממקרי השימוש הידועים של קורדה הוא בענף הבנייה שכן הוא משפיע על מאפייני הפרטיות, זרימת העבודה והזהות.

קורדה תוכל לפתור כמה מבעיות הליבה בבנייה, כמו למשל כיצד חוזים תמיד מאצלים את עבודתם לחוזי משנה, כאשר גם קבלני המשנה עושים זאת ועוברים את עבודתם לקבלנים אחרים – מה שמוביל לשרשרת קבלנים. שלא יודעים מה הלקוח בפועל רוצה. שלא לדבר על התהליך מוביל גם לחלוקת רווחים, אשר בתמורה מובילה לאיכות עבודה גרועה.

עם Corda, קבלנים או לקוחות יכולים ללמוד להעביר מידע בשרשרת ולאפשר להם לעקוב אחר עבודות הקבלנים. הם יכולים לפתור את זה על ידי יצירת חוזים ולוודא שהם מסכימים למשרות ומקבלים את התשלום לאחר סיום העבודה. הצדדים גם לא יוכלו לבצע הונאות בגלל הפצת נתונים נכונה.

קבלת הסמכת בלוקצ’יין על Corda יכולה לעזור לך לבנות קריירה רווחית. הנה מדריך לכל מה שאתה צריך לדעת על הסמכת R3 Corda.

סיכום

זה מוביל אותנו לסוף מקרי השימוש העיקריים שלנו בקורדה. כפי שאתה יכול לראות, קורדה יכולה להציע הרבה מקרי שימוש עבור תעשיות שונות. זה פותח הזדמנויות רבות לתעשיות ולמגזרים לצמוח ולבטל את כל הבעיות הבסיסיות. ברור, הבלוקצ’יין היחיד לא יכול לפתור את כל הבעיות. אבל זו התחלה טובה.

כל טירון ששואף להיות מומחה לבלוקצ’יין ורוצה ללמוד עוד על קורדה צריך לבדוק את קורס הפיתוח של קורדה, מכיוון שהוא מציע ניתוח מעמיק יותר של המערכת האקולוגית של קורדה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map