10 המטבעות המובילים שצריך לדעת עליהם

אנו נזכור את שנת 2017 כשנה בה מטבעות קריפטוגרפיים התפוצצו וזכו לתשומת לב המיינסטרים. בואו 2018, יותר ויותר אנשים מנסים לשים את ידם על פעולה כלשהי במרחב הקריפטו. זה כולל בעיקר אנשים שאין להם מושג לגבי הטכנולוגיה הבסיסית ורק רוצים להרוויח כסף מהיר. מה שאנשים לא מצליחים להבין הוא שכמו כל השקעה אחרת, גם מטבעות קריפטוגרפיים דורשים סבלנות ותוכנית מבוצעת היטב. במאמר זה אנו ממליצים על 10 המטבעות המובילים שקריפטו.

ביטקוין

ישנן שתי אסטרטגיות השקעה עיקריות כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים – תוכניות השקעה לטווח הארוך ולקצר הטווח. בהשקעה ארוכת טווח אנשים נוטים להחזיק את הקריפטו שלהם לפחות שישה חודשים או שנה אחת. מצד שני, אנשים שמשקיעים לטווח קצר מחפשים בעיקר רווחים מהירים. לפני שתשקיע באחת מהאסטרטגיות בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים האלה, עליך לחקור על מטבעות המחזיקים בפוטנציאל הרב ביותר והטכנולוגיה הבסיסית שלהם. צללו עמוק לחדשות הקריפטו וגלו מה חברה מתכננת לעשות בעתיד. למד על האנשים איתם הם שותפים, וגם אם הם מתכננים לפתור בעיות בעולם האמיתי.

עשרת המטבעות המובילים לצפייה לצפייה בשנת 2018:

ביטקוין (BTC)

המטבע הקריפטוגרפי הוותיק ביותר עדיין שולט בשוק עם נתח שוק של 40%. הביטקוין נשאר להיות אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לשנת 2018. הוא עדיין מפצה על עצמו מקרה חזק, במיוחד עבור משקיעי קריפטו בפעם הראשונה. ההשקעה בביטקוין עשויה להיות מסובכת, בהתחשב בתנודות המחירים הדינמיות שלה. משקיעים אולי ירצו לחפש ירידת מחירים חדה כדי לשים את ידם על כך במחיר נמוך יותר. בנוסף, קרא את החדשות וגלה אם החברה מביאה שיפורים טכניים לטכנולוגיה שלה. זה יכול עוד להעלות את המחיר באופן משמעותי.

אתריום (ETH)

אתריום

כמובן, Ethereum צריך להיות ברשימת 10 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשנת 2018. זה זכה לתשומת לבם של אנשים רבים ומשפיעים לאחרונה, מה שעשוי לתרגם ללקוחות פוטנציאליים טובים יותר. Ethereum הוא יותר מסתם מטבע קריפטוגרפי אלא גם פלטפורמה עבור מפתחים אחרים לבנות רשתות חסימות משלהם. המשמעות היא שהסיכוי ש- ETH יישא פירות להשקעות הוא גבוה מאוד. את’ריום גם מבקשת להביא לשינויים מהפכניים בטכנולוגיה שלה השנה. זה כולל יישום פרוטוקולים חדשים שכמעט מוכנים.

אדווה (XRP)

אַדְוָה

Ripple היא מטבע מטבע מבטיח נוסף שרשם צמיחה של 36000% בשנת 2017. יתכן שהחמצת את הסיכוי הטוב ביותר להשקיע ב- Ripple בשנה שעברה. עם זאת, זה עדיין מפצה על בחירה נבונה בשנת 2018 ומכאן עולה לרשימת 10 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים. עסקה בינלאומית המשתמשת במערכת תשלומים מסורתית אורכת בין 2-10 ימי עסקים. בינתיים, אדווה יכולה לעשות את זה תוך מספר שניות. זו הסיבה שמוסדות תשלום רבים כמו אמריקן אקספרס, ג’יי פי מורגן וסנטאנדר כבר מיישמים את הטכנולוגיה של ריפל.

קרא גם את’ריום לעומת אדווה: השוואה מעמיקה.

ליטקוין (LTC)

ליטקוין

כמו המטבעות האחרים שהוזכרו לעיל, גם ליטקוין הציגה צמיחה של 8000% בשנת 2017. מ -4 דולר בינואר ל -358 דולר בחודש דצמבר, היא השיגה רווחים עצומים למשקיעים המוקדמים. אנשים אלה הצליחו לראות את הפוטנציאל הטמון בו לפני הצמיחה המשמעותית. אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים, בכוונתו לשפר את הטכנולוגיה של הביטקוין, השלים את עסקת רשת הברקים הראשונה במאי 2017. העסקה אפשרה לשלוח 0.00000001 ליטקוין מציריך לסן פרנסיסקו תוך פחות משנייה. לאחר הטמעת הטכנולוגיה כולה למטבע, עשויה להגיע זינוק משמעותי נוסף במחירים.

לזנק

לזנק

Altcoin מבטיח נוסף לשנת 2018 הוא Dash (המכונה Digital Cash). יש לה שווי שוק של 4.8 מיליארד דולר, ועסקאות בשווי 100 מיליון דולר מתבצעות בפלטפורמה מדי יום. Dash, שהושק בשנת 2015 הוא מטבע המבוסס על פרויקט ביטקוין. בכוונתה להפוך למערכת התשלומים הידידותית ביותר והניתנת להרחבה בעולם. זהו אחד המטבעות ‘המבוזרים’ ביותר שקיימים כרגע, ובכך לשים כסף על דאש יכול להיות פורה.

Zcash (ZEC)

ZCASH

Zcash הוא אחד המצטרפים החדשים יותר למרחב המטבע הקריפטוגרפי וכרגע יש לו 21 מיליון דולר במחזור. למרות שהעסקאות שלהם נעשות בבלוקצ’יין ציבורי, זה נותן למשתמשים אפשרות לאנונימיות מוחלטת. זה יכול להסתיר את פרטי המוטב כמו גם את הנמען. עם זאת, זה עדיין מאפשר למשתמשים לקבל עותק של רישומי העסקאות שבוצעו על ידם. עם ZEC אנשים יכולים לדבוק בחוקי הלבנת הון ומיסוי ברחבי העולם תוך שהם ממשיכים להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים. הוא בנוי על ליבת הביטקוין אך מבטיח פרטיות משתמשים ואנונימיות טובים יותר מאשר מטבעות דיגיטליים אחרים כרגע. חובבי הקריפטו נוטים להקדיש תשומת לב רבה יותר למטבעות קריפטו המכוונים לפרטיות. פירוש הדבר ש- Zcash הוא הימור די בטוח בכל מה שקשור להשקעה בשנת 2018.

מונרו (XMR)

מונרו

אם אתה תומך בפרטיות המשתמשים, אז מונרו הוא משתתף נוסף ברשימת 10 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לשנת 2018 שמגיע לך מכסף. העסקאות בבלוקצ’יין מונרו אינן ניתנות למעקב באדיבות השימוש המשולב בכתובות התגנבות ומבני טבעת. מונרו היה עד לצמיחה של 13000% מאז הקמתה בשנת 2014. יש סיכוי טוב שהיא תמשיך לצמוח גם השנה. יתר על כן, זה גם מבטיח שאף אחד לא יוכל לעקוב אחר כתובות ה- IP שלך והמיקום הגיאוגרפי שלך. כל הסיבות הללו הופכות אותו לקריפטו מושלם להשקעה בו לשנת 2018.

IOTA (MIOTA)

יוֹטָה

הושק בשנת 2015 על ידי צוות של אנשים מוכשרים להפליא, IOTA מתכוון לשבש את שטח הקריפטו. היא מתכננת לעשות זאת בגישה הייחודית שלה לעסקאות דיגיטליות. כמעט כל קריפטו אחר יצא בהבטחה להיות מבוזר יותר מהאחרים. בינתיים, האידיאולוגיה של IOTA לספק עסקאות בחינם (ללא קשר לגודל הכרטיסים) ברשת שלה נתקלה בקרב המשקיעים. זה כבר נקשר עם חברות כמו דויטשה טלקום, פוג’יטסו ומיקרוסופט. יש לה תוכניות להפוך למערכת התשלומים הרגילה שמקובלת על חברות סטארט-אפ וארגונים כאחד. אל תתפלאו אם היא הופכת למערכת התשלומים המוגדרת כברירת מחדל באינטרנט של הדברים. זה היה עוד דבר מכריע במפת הדרכים שלהם.

ספר חשבונות $ POWR

PowerLedger

Ledger Ledger הוא הרעיון הייחודי ביותר שחווינו בחלל הצפנה מזה זמן מה. מטבע הקריפטו הבלוקצ’יין האוסטרלי מאפשר סחר מבוזר של אנרגיה מתחדשת בפלטפורמה שלו. בתים ועסקים יכולים למכור את כוחם הסולארי הנוסף למיקרו-רשתות. בתמורה הם יכולים לקנות כוח זול יותר בהשוואה למה שמציעים מקורות מסורתיים. זהו אחד מאותם מטבעות קריפטוגרפיים שיהיה הבדל בעולם האמיתי. לכן, איננו יכולים להתווכח שיש לו פוטנציאל עצום ובכך להגיע לרשימת 10 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לשנת 2018.

VeChain (VEN)

vechain

מטבע קריפטוגרפי מרתק נוסף שיש להיזהר ממנו בשנת 2018 הוא VeChain. בראשו עומדת סאני ליו המוכשרת שהייתה מנהלת ברמה C בחברות פורצ’ן 500 המובילות בעולם. בהיותו מטבע חדש יחסית הוא שואף לייעל את שרשרת האספקה ​​של חברות ארגוניות סיניות. למעשה, היא כבר שותפה עם ברייט פודס בסין. מכיוון שחברות גדולות כבר שותפו עם VeChain, חברות נוספות עשויות ללכת בעקבותיה. זה עשוי להתבטא בסיכוי טוב יותר הן לחברה והן למשקיעים.

קרא גם,

  • חמשת פרוטוקולי הבלוקצ’יין המובילים לעקוב אחריהם בשנת 2018

  • עשרת המטבעות המובחרים לצפייה לצפייה בשנת 2018

מחקר הוא המפתח להכל:

עם זאת, זכור כי מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים להפליא ותחזיות מתגלות כשגויות כל הזמן. אם ברצונך להיות מיליונר על ידי השקעה במטבעות דיגיטליים, עליך להיות מוכן לאבד את כספך. אפילו באג קטן בקוד יכול לתרגם לשינוי ניכר במחיר מטבע קריפטוגרפי. זו הסיבה שאתה צריך לצלול עמוק לתוך מטבעות קריפטוגרפיים ולדעת כל מה שקורה בעולמו מדי יום.

בחר כיצד ברצונך להמשיך בהשקעות שלך במטבעות קריפטוגרפיים. לקבלת תוכנית השקעה לטווח ארוך, ייתכן שתצטרך להחזיק בקריפטו שלך לתקופה ארוכה יותר. מצד שני, השקעות לטווח הקצר מתורגמות לכסף מהיר. זכור את מה שמומחי קריפטו אמרו תמיד. הטעות השנייה הכי גרועה שאדם יכול לעשות היא להשקיע יותר ממה שהוא יכול להרשות לעצמו להפסיד. עם זאת, הראשון נותר כלל לא להשקיע דבר.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map