המדריך האולטימטיבי כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים?

האם אתה במקרה מישהו שמתכנן להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים? ובכן, רוב הסיכויים שגם הקסם אתכם מהמטבע הדיגיטלי הפופולרי ביטקוין. הביטקוין נשאר להיות נקודת השיחה של הענף בשנה שעברה. המטבע הדיגיטלי אחראי באופן אינדיבידואלי על הצבת מטבעות קריפטוגרפיים על המפה עבור משקיעים רגילים. יתר על כן, תוך התחשבות בפופולריות הגואה של מטבעות דיגיטליים, אין זה מפתיע לראות יותר ויותר אנשים שרוצים לקפוץ על עגלת הקריפטו. מטבעות קריפטו נקראים כמטבעות לעתיד ולכן מפצים על השקעה טובה.

על פי מומחי התעשייה, מטבעות כמו ביטקוין עשויים להחליף את העתודות הכספיות בבנקים המרכזיים ולהפוך למטבעות הדומיננטיים עבור עסקאות בינלאומיות. כאשר זה יתממש, ערך הביטקוין עשוי לחצות את רף 15,000 $ בפער משמעותי. בהחלט היית רוצה להיות חלק ממהפכת הכסף הזו בבוא העת וחובה עליכם להתחיל להשקיע במטבעות קריפטו בזמן הנכון. כמובן שהזמן הטוב ביותר להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים היה לפני שנה או שנתיים כשהמחירים היו נמוכים בהרבה והיו יכולים להחזיר הכנסות משגשגות. אבל אם אתה מאמין בפוטנציאל שיש במטבעות קריפטוגרפיים, נראה שהיום זה בדיוק הזמן הנכון להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים..

Contents

דברים שצריך לפני שאתה משקיע במטבעות קריפטוגרפיים:

השקעה בסיכון גבוה:

מטבעות קריפטוגרפיים אולי נראים כמו השקעה בשוק המניות עבור חסרי יוזמה, אך הדברים שונים במידה ניכרת ממה שהם נראים. מטבעות דיגיטליים הם תנודתיים ומסוכנים ביותר. לוקח כמה ימים עד שהקריפטו מגיע לשיא של כל הזמנים ואז מתחיל לקרוס כמו מטאור. בנוסף, עמדתן של ממשלות גדולות בנוגע לקריפטוסים נותרה “מעורפלת” במקרה הטוב לעת עתה.

אל תעבור

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא לא לחרוג. מה שאנחנו בעצם מתכוונים לזה הוא להשקיע סכום שתוכלו לשאת כדי לחזור ל”אפס “. טבעי להשקיע סכומים משמעותיים בגלל החשש להרגיש בחוץ כשכולם סביבך כבר שמים את כספם על קריפטוסים. אנו ממליצים לך להתחיל בקטן ולהאיר את עצמך לגבי הענף לפני שאתה הולך בגדול.

אסטרטגיית השקעה במטבעות קריפטוגרפיים

לא פעם, ביטקוין הוא הבחירה הראשונה עבור חבורה גדולה של אנשים כמטבע להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. זה הגיוני שכן זו הסיבה שבגללה הם מכירים את המטבעות הדיגיטליים מלכתחילה. עם זאת, יש שפע של מטבעות חלופיים כיום שיכולים לתת לך את המפץ הטוב ביותר. הייתה תקופה בה כל ה Altcoins נסחרו בבורסות מוצלות כמניות אגורה. עם זאת, הזמנים משתנים, וכיום הם מהווים כמעט 60% מסך נתח השוק לעומת 10% לפני כמה שנים.

יש מגוון אפשרויות לבחירה הגיוניות יותר מביטקוין כיום. מטבעות כמו Ethereum ו- Ripple זכו לתשומת לב המיינסטרים וכבר נהנים ממעריץ פולחן. למעשה, מומחים רבים בתעשייה כבר הכירו את את’ריום כקריפטו טוב יותר מאשר הביטקוין עצמו. ושלושת אלה הם רק קצה הקרחון. ישנם עשרות מטבעות אחרים שהראו את הפוטנציאל להפוך למטבע המועדף בחמש השנים הבאות.

אז זה מביא אותנו לשאלה “עם איזה מטבע להתחיל בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים?”

כמו שהזכרנו לעיל, זה לא הרעיונות המבריקים ביותר להשקיע את כל החסכונות שנצברו קשה במטבעות קריפטוגרפיים. באופן דומה, הכנסת כספך למטבע יחיד יכולה להתגלות כמסוכנת באותה מידה. מכיוון שלא ניתן לסמוך על התנודתיות בשוק הקריפטו, זה מפצה על רעיון טוב לשים כמויות קטנות במקומות שונים. זה עשוי להבטיח שתקבל תשואות ממספר מקורות וזה יפחית משמעותית את גורם הסיכון עליו דיברנו.

חקרו הרבה באינטרנט והתחילו לבחור את המטבעות שלכם. חפש את מחירם וקבע את יציבותם על ידי עיון בתרשים שלהם. שימו לב היטב לשווי השוק שלהם, שהוא באמת היבט שרוב המתחילים מתעלמים ממנו. אם אתה מוצא את זה מבלבל ביותר, הרעיון הטוב ביותר הוא לבחור בעשרת המטבעות הראשונים שישקפו בתיק העבודות שלך. ישנם מטבעות כמו Ethereum ו- Ethereum Classic שהפכו פופולריים בגלל יישום החוזה החכם שלהם ו- Litecoin יחד עם Dash עבור קנה המידה של התשלום שלהם. מונרו וזקאש מפצים גם על בחירות טובות עבור ראשונים שמשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים.

חדשות מטבעות קריפטוגרפיים

אם אתה במקרה מהסוגים שבאמת רוצים לחפור עמוק ולקבל החלטה מושכלת, אנו ממליצים לך לצלול לחדשות מטבעות קריפטוגרפיים. חקר את הקריפטוגרפיה הרצויה שלך והבין את הטכנולוגיה הבסיסית ואת המייסדים. למד במה הם משקיעים ובחברות איתם הם עוסקים. באג בקוד או שגיאה במחשב הראשי שלהם יכולים לשקף ישירות שינוי במחירים וזה בהחלט מפצה על נוהג טוב יותר לקרוא את החדשות הקשורות ל- Cryptocurrency יותר מפעם אחת בכל יום, מה שיגדיל את הסיכויים שלך לקבל החלטות טובות יותר. תוכל ללמוד על הזדמנויות נוספות על ידי מעקב אחר חלק ממשפיעי הבלוקצ’יין ב- YouTube, או בטוויטר.

קניית מטבעות מטבעות באמצעות המרת מטבעות מטבעות

לאחר יצירת תיק העבודות שלך, עליך להחליט על האמצעים שאתה רוצה להתחיל להשקיע באמצעותם. הדרך הקלה יותר להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין היא באמצעות כלי השקעה כמו גשש ה- XBT, אמון ההשקעות של ביטקוין בשווקים שניים, ETI של ביטקוין ועוד. הם מאפשרים לך להמר על מחירי הביטקוין מבלי לקנות אותם בפועל, כלומר למעשה אינך צריך לדאוג אחסון הביטקוין שלך.

עם זאת, אם מתחשק לך גישה מסורתית יותר, התחל בהרשמה לבורסה כדי להתחיל לקנות Bitcoins ישירות. יהיה עליך לאמת את זהותך ולממן את חשבונך במטבע המסורתי במדינתך. הבורסה תאפשר לך לקנות או לסחור בביטקוינים בתשלום סמלי. יש כמה דברים שאתה צריך לשקול לפני שאתה בוחר חילופי דברים כמו:

 1. מיקום פיזי:

בחרו חילופי דברים שקרובים אליכם פיזית. אם הבורסה נמצאת באותו תחום כמוך, הסיכויים שלך להחזיר את כספך במקרה של סכסוך הם הרבה יותר גבוהים. אם חילופי דברים אינם קרובים אליכם, בחרו מדינה במדינה עם החוקים החזקים ביותר לסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

 1. בחירת מטבעות:

לא כל הבורסות מאפשרות לך לסחור בכל המטבעות הקיימים בעולם הקריפטו. אתה צריך לבחור בורסה בהתחשב עם אילו מטבעות אתה רוצה להתחיל בעת השקעה במטבעות קריפטוגרפיים.

האם אתה צריך להשקיע במטבעות קריפטו עכשיו?

ובכן אם הייתה תשובה נכונה לכך, היינו כבר מיליונרים. האמת היא שאין חוקי אצבע ספציפיים למועד מתי כדאי להתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. השוק הוא תנודתי בצורה יוצאת דופן ו’חיזוי ‘כמעט בלתי אפשרי בשוק כזה. לכן עליכם לרשום את הגרף היומי של המטבע. דע מה החברה מתכננת לעשות בעתיד ואיך הקהילה מגיבה אליה.

הנקודות האמורות הללו מהוות את הבסיס לתהליך הליבה שעליך לבצע כדי להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. למד כמה שיותר לפני ההשקעה ונסה לפתח תיק מגוון כדי להפחית את הסיכונים. התחל בקטן וחנך את עצמך מכל ההיבטים של מטבע הקריפטו אם אתה מתכנן ללכת גדול בעתיד.

מאמרים קשורים אודות מטבעות קריפטוגרפיים:

אנו מנסים לענות על שאלות, כמה שיותר, הנה כמה:

 • האם עליכם להשקיע בביטקוינים בשנת 2018?

 • מדוע NEO יכולה להיות המטבע החזק ביותר של שנת 2018?

 • כיצד להשתתף ב- ICO?

 • מה זה איירדרופ? כיצד להרוויח אסימונים מאיירדרופ?

 • מדריך למתחילים: מה זה שפע?

 • כמה יציב הוא מחיר יציב של מטבעות והאם הם העתיד של מטבעות קריפטוגרפיים?

בדוק את ההשוואות שלנו:

 • ביטקוין מול את’ריום? מה ההבדל?

 • Ethereum לעומת Litecoin: מדוע LTC מיועד לעסקאות ו- ETH לחוזים חכמים?

 • EOS מול אתריום: רוצח אתריום פוטנציאלי!

 • Lumens Stellar (XLM) לעומת Ripple (XRP) – איזו אפשרות טובה יותר?

 • NEO מול את’ריום: מה טוב יותר?

 • אתריום לעומת אדווה: השוואה מעמיקה

רשימות המטבעות המובילות ביותר

 • 10 המטבעות המובילים שצריך לדעת עליהם

 • עשרת המטבעות המובחרים לצפייה לצפייה בשנת 2018

 • חמשת פרוטוקולי הבלוקצ’יין המובילים לעקוב אחריהם בשנת 2018

יש לך שאלה? אשמח לשמוע בסעיף ההערות למטה.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה את המחקר שלך וודא שאתה קורא את כתב ויתור המלא שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map