מדריך למתחילים: איך ואיפה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים?

מטבעות הקריפטו המריאו, וזה יכול להיות עניין של זמן עד שהם ימצאו את דרכם לתעשיית המיינסטרים בהתחשב ביישומים העצומים שלהם. גם כאשר האבולוציה נמשכת, יש אנשים שהפכו למיליונרים רק בגלל קנייה ומכירה של סוג הנכסים המתעורר הזה. במדריך זה אנו הולכים להסביר באנגלית פשוטה כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים?

ביטקוין הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המבוקשים ביותר בהתחשב בערכו ובעובדה שהוא בין מעטים המבוססים היטב. רכישת ביטקוין יכולה להיות מבלבלת במיוחד עבור אלו שרק מוצאים את דרכם במטבעות דיגיטליים. עם זאת, זה לא אמור להיות המקרה בהתחשב בכך שישנן דרכים רבות בהן ניתן להשתמש בבעלות על חתיכה מכל מטבע קריפטוגרפי.

כדי שתוכל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, תחילה עליך לקבל מושג היכן לקנות אותם ואת האנשים המציעים שירותים כאלה.

היכן ניתן לקנות מטבעות מטבעות?

רק לפני כמה שנים היו רק כמה מקומות שבהם אפשר היה לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, עם התפתחות הענף, צצו מקומות נוספים שרובם נמצאים במרחק לחיצת כפתור.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים התפתחו כשוק מועדף לרכישה ומכירה של סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים. בורסות כאלה פועלות באותה צורה כמו שוקי מניות המאפשרים לאנשים להשתמש במספר מטבעות פיאט לרכישת המטבע הדיגיטלי הנבחר.

רוב הבורסות מטבעות קריפטוגרפיה מקבלות תשלום באמצעות העברה בנקאית או כרטיסי אשראי כאמצעי לסיים עסקאות בהתאם לסוג, וכמות הקריפטוגרפיה שרוצים לקנות. ישנן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אשר מקבלים את PayPal כאמצעי תשלום.

Coinbase ו- Bitfinex הם כמה מהבורסות הטובות ביותר לקריפטוגרפים לרכישת מטבעות דיגיטליים מכיוון שהם מקבלים מגוון אפשרויות תשלום.

כיצד לקנות ביטקוין במזומן?

קנייה דרך בורסות

פשוט על ידי פתיחת חשבון באחת מחליפות המטבעות הקריפטוגרפיות הגדולות כגון Coinbase, אתה אמור להיות מסוגל לקנות ביטקוין. עסקאות כאלה מספקות דרך להוסיף אמצעי תשלום שונים כגון כרטיסי חיוב או אשראי או העברות בנקאיות, משם ניתן להעביר מזומנים לשימוש לרכישת מטבע קריפטו לפי בחירה. בורסות אחרות המקבלות דולרים אמריקאים כאמצעי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים כוללות את קראקן ותאומים בארה”ב.

אתרי P2P

אתרי עמיתים לעמית המספקים פלטפורמה בה אנשים יכולים לקנות ולמכור ביטקוין נובטים מיום ליום. באתרים אלה, רק צריך למסור מזומנים לחבר תמורת הסכום המוסכם של מטבעות BTC.

LocalBitcoins הוא אחד הטובים ביותר, שכן הוא פועל ברחבי העולם ומאפשר למשתמשים להסכים על מחיר מראש לפני השלמת העסקה..

כספומטים של ביטקוין

כספומטים של ביטקוין הופכים פופולריים בעולמות מפותחים לפיהם צריך להופיע רק עם מטבע פיאט בכדי לבצע תשלום ולשלוח ביטקוין לארנק ביטקוין. הכספומטים מאפשרים גם למכור BTC בארנק בתמורה למטבעות פיאט.

כיצד לקנות ביטקוין באופן אנונימי?

למי שמוקיר את פרטיותו, אפשר לקנות ביטקוין באופן אנונימי.

אפשרות ביטקוין מקומית

אם אינך מעוניין להשתמש בכרטיס אשראי או בכל סוג של זיהוי, יהיה עליך למצוא אדם במיקומך שמוכן למכור ביטקוין בתמורה למזומן..

כספומט ביטקוין

כספומטים של ביטקוין יכולים לשמש גם לרכישת ביטקוין אנונימית, מכיוון שהם דורשים רק אחד שיופיע עם מזומן וארנק ביטקוין לאן יש לשלוח את האסימונים..

כרטיסים ששולמו מראש עם חילופי P2P

אם יש לך מזומנים, אתה יכול לנסות להשיג כרטיס חיוב ששולם מראש ואז להשתמש בו לרכישת ביטקוינים בבורסות עמית לעמית כמו LocalBitcoins ובורסות אחרות. כרטיסים חד פעמיים אינם דורשים תעודה מזהה כדי לבצע עסקה.

CoinMama

CoinMama הוא גם היעד העיקרי לרכישות ביטקוין אנונימיות מכיוון שהוא מאפשר לאנשים להשיג BTC בשווי 150 דולר ראשון עם כרטיס חיוב או אשראי ללא צורך בתעודת זהות..

סיכום

שלא כמו בעבר שבו מטבעות קריפטוגרפיים היו נחלת קבוצה קטנה של אנשים, הופעתן של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אפשרה לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. ישנם גם אתרי עמיתים לעמיתים המאפשרים לאנשים לתקשר ולעשות עסקים הכוללים מטבעות קריפטוגרפיים. כספומטים של ביטקוין יוכלו בקרוב להשתלט על מנת לאפשר לאנשים להתמודד במטבעות קריפטוגרפיים באופן אנונימי.

לאחר שלמדת כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, המדריך הבא הוא היכן להוציא מטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map