ביטקוין מול את’ריום? מה ההבדל?

ביטקוין (BTC) ואת’ריום (ETH) מראים סימני פריצה לאחר שנכנסו ללחץ מכירה עצום בתחילת השנה. שני המטבעות הקריפטוגרפיים צללו משיאי שיא, והעלו חששות מפני התפוצצות בועה אפשרית במגזר.

עם זאת, הדברים סוף סוף מסתכלים כשמתברר שמטבעות קריפטוגרפיים כאן כדי להישאר. הדיבורים כי מטבעות דיגיטליים יכולים להיות מטבעות העתיד, עשתה דרך ארוכה בהשגת משקיעים קמעונאיים ובעלי שווי נקי גבוה, בחיפוש אחר אפשרויות השקעה בתחום..

מבחינת ההשקעה ביטקוין מול את’ריום הוא קרב שמתגבש לאט כאשר המשקיעים ממשיכים לשער מי מהשניים עשוי לייצר יותר תשואות בטווח הארוך..

הבחירה בין השניים למטרות השקעה היא ללא ספק כל הסיוט הגרוע ביותר, בהתחשב בכך ששניהם מראים סימני פריצה על אימוץ וקבלה נרחבים..

ביטקוין מול את’ריום (ETH): גורם טכנולוגי

הטכנולוגיה תשחק תפקיד חיוני באימוץ שני המטבעות הקריפטוגרפיים ובכניסה אפשרית לתעשיית המיינסטרים. בעוד שטכנולוגיית הבלוקצ’יין הבסיסית מפעילה את שניהם, נראה שלביטקוין יש יתרון בחזית זו.

לביטקוין יש יתרון ביחס לאת’ריום ושאר מטבעות קריפטוגרפיים, בין השאר משום שהוא היה הראשון שהשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. לאחר שעסק יותר מ -9 שנים, הוא נתפס כמטבע יציב יותר, שממשיך לעבוד לטובתו בקרב המשקיעים.

אתריום למפתחים

אשראי תמונה: את’ריום

את’ריום הגיע כמה שנים אחרי הביטקוין. עם זאת, היא ביססה את עצמה בקרב מפתחים בפיתוח אפליקציות מבוזרות, דבר שממשיך לאמת את אישורי האישור שלה. Ethereum blockchain משמש יותר ויותר לפיתוח חוזים חכמים ויישומים מבוזרים, דבר שחסר לביטקוין.

עם זאת, בהתחשב בכך שאין יישום מבוזר גדול המאומץ בחברה המרכזית, פירושו שאת’רום ימשיך לשחק כינור שני לביטקוין..

את’ריום מול ביטקוין: מספר המטבעות

המספר הכולל של אסימוני הביטקוין שיחולו אי פעם על פי 21 מיליון. לעומת זאת, באת’ריום יש יותר מ 92 מיליון מטבעות במחזור, כאשר מכרות יותר מדי יום. המשמעות של זה היא שאת’ריום יישאר מטבע מטבע אינפלציוני בהתחשב במספר המטבעות שאי פעם יהיו באספקה.

מחסור בביטקוין הופך אותו ליקר ביותר המתואר על ידי ערכו בשוק, בהשוואה לאלטקוינים אחרים. היעדר מכסת אספקה ​​מקסימאלית הוא דבר שעלול לפגוע בערך האתריום בטווח הארוך בהשוואה לביטקוין. העובדה שביטקוין יש מכסה הופכת אותה לנחשקת בהתחשב בכך שככל שהביקוש יגדל, ההיצע שלו יישאר קבוע, דבר שיכול לראות שהוא יעלה עוד יותר..

ביטקוין מול את’ריום: ספקולציות

העובדה שביטקוין נוצר הרבה יותר מוקדם מאשר את’ריום ראתה שערכו עולה בהתמדה על רקע ספקולציות מוגברות. מסיבה זו מחיר אתריום תמיד עלה בכל פעם שביטקוין עולה ויורד על BTC שנמצא תחת לחץ..

אשראי תמונה: את’ריום

יתרון מובילי השוק המוקדם הוא משהו שנראה כי יתרון לטובת הביטקוין. למשל, אנשים מכירים יותר את BTC מאשר את ETH, דבר שראה אותה מעוררת עניין וביקוש חזק הן ממשקיעים קמעונאיים והן ממשקיעים בשווי נקי גבוה..

יכולת העסקה של Ethereum לעומת Bitcoin

ל- Ethereum יתרון ביחס לביטקוין ביכולת הטיפול בעסקאות. פרוטוקול הבלוקצ’יין שלו הוא הרבה יותר מהיר מזה של ביטקוין עם עסקאות שמתיישבות בשניות בניגוד לדקות. בעוד שלאתרום יש יתרון בחזית זו, אין זה מתאים לאפל (XRP) שפרוטוקול הבלוקצ’יין שלו מאומץ יותר ויותר בענף הפיננסי.

שורה תחתונה

אין ספק שביטקוין אינו אלא מטבע. לעומת זאת, את’ריום התפתחה כטכנולוגיית ספר חשבונות אמינה שדרכה חברות משתמשות לבניית תוכניות.

נראה שלביטקוין יש יתרון על פני אתריום בכך שהוא נראה כאלטקוין יציב יותר. עם זאת, המשקיעים משתמשים בו יותר ויותר בכדי להשיג חשיפה לענף המשגשג מכיוון שנראה שיש לו סיכויים גבוהים להצלחה.

בדוק את ההשוואות האחרות שלנו:

  • Ethereum לעומת Litecoin: מדוע LTC מיועד לעסקאות ו- ETH לחוזים חכמים?

  • EOS מול אתריום: רוצח אתריום פוטנציאלי!

  • Ardor לעומת Ethereum: מהם היתרונות והחסרונות?

  • NEO מול את’ריום: מה טוב יותר?

  • אתריום לעומת אדווה: השוואה מעמיקה

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map