מדוע בלוקצ’יין ישנה את העולם?

Blockchain היא הטכנולוגיה החדשה שיצרה כמה באזים בקהילת הטכנולוגיה. בלוקצ’יין ישנה את העולם! אבל איך ולמה? כדי לעזור לענות על השאלות, ריכזנו עבורכם מדריך זה.

לפני שננתח מדוע בלוקצ’יין ישנה את העולם, נתחיל ב”מה זה בלוקצ’יין “. טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא מערכת ספרים מבוזרת ומבוזרת המציעה שקיפות, חוסר שינוי ואבטחה.

אם לשפוט לפי השנים האחרונות של הצלחה, בלוקצ’יין כאן כדי להישאר ולאט לאט משבש ענפים שונים. אבל אל דאגה, שיבוש לא תמיד אומר השפעה שלילית. במציאות, בלוקצ’יין יכול לעזור בכל הענפים ולהיפטר מליקויים מלכתחילה.

לכן, כל טירון שלא מכיר את הנושא צריך להשתמש במדריך זה כדי להכיר את המושג בלוקצ’יין וכיצד הוא ישנה את העולם.

הירשם עכשיו:קורס בלוקצ’יין חינם

איך Blockchain ישנה את העולם?

עכשיו שאתה יודע מה זה בלוקצ’יין, אנחנו יכולים לעבור לאופן שבו זה יכול לשנות את מהלך הכלכלה והעסקים שלנו.

הבלוקצ’יין הוא מאגר נתונים מבוזר שבו כל העסקאות מאוחסנות ומאומתות בעלות ערך. עם זאת, הערך יכול לייצג כל דבר, כמו כסף, אדמות, תכשיטים וכו ‘. פורבס כבר רואה את העתיד ושם מאמינה בכסף החדש. הם מאמינים שבלוקצ’יין ישנה את העולם.

אבל ראשית, איזה סוג של תועלת היא הולידה? ואיך זה ישנה את העולם?

בלוקצ'יין ישנה את העולם

מערכת רשת עמיתים לעמית

לכולם יש אמון מוחלט במאגר הבלוקצ’יין מכיוון שהוא אינו נשלט על ידי אף ארגון אחד, כלומר הוא פתוח. בעזרת טכנולוגיית הבלוקצ’יין תוכלו לבצע עסק ישירות למקלט שלו, מה שמפנק כל צד שלישי.

לפיכך, זה הופך אותם לחלוטין לחסרי טעם מכיוון שאינך זקוק לשום צד שלישי אחר כדי לאמת יותר. לכן, ההשפעה של blockchain כאן היא ביסוס עסקאות עמית לעמית ולא מודל שרת לקוח.

אין שליטה ריכוזית

בלוקצ’יין ישנה את העולם בכך שייפטר משליטה מרכזית. שום רשות מרכזית לא תוכל לשלוט יותר בנכסים שלך. למרות שמערכת הבלוקצ’יין הציבורית היא אוטונומית, מערכת בלוקצ’יין פרטית אכן זקוקה לאימות כדי לתפקד. אבל זה עדיין יכול להפחית את רמת השליטה הריכוזית.

במהלך השנים האחרונות אנו רואים את הדומיננטיות הבלתי נתפסת של גוגל, פייסבוק או אמזון בשוק. עכשיו יש להם את הנתונים האישיים של כמעט כולם בעולם! עם זאת, blockchain יכול לעזור לך להחזיר את השליטה על הנתונים שלך.

קרא עוד:6 תכונות Blockchain עיקריות שעליך לדעת

שיפור הפרטיות

בשיטת פונקציית ה- Hash ובשיטת ההצפנה, כל העסקאות מוצפנות, ואף אחת לא יכולה לעקוב אחר העסקאות שלך. במציאות, זה באמת עוזר לשמור על פרטיות מכיוון שאף גורם רע לא יכול לראות את תוכן העסקה שלך גם אם הוא רוצה.

שקיפות מלאה

אחד החלקים הטובים ביותר בנושא בלוקצ’יין הוא שהוא מקדם שקיפות. נכון לעכשיו, רוב המודלים העסקיים שלנו אינם מציעים מאפיין זה. אנחנו אפילו לא יכולים לקבל שקיפות מהממשלה עצמה.

לכן, כאשר בלוקצ’יין מציעה מערכת ספר חשבונות ציבורי שבה כולם יכולים לראות מה קורה, היא יכולה להחזיר את האמון האבוד של אנשים.

ללא שחיתות

בלוקצ’יין ישנה את העולם בכך שייפטר מהשחיתות בחברה שלנו. במציאות, מכיוון שאנו פועלים עדיין על מערכות רשת מדור קודם ומסמכים מבוססי נייר, קל לגורמי רמאות לשנות אותם..

אך חסימות מוחלפות מטבען לחלוטין. אי אפשר לשנות או לשנות תוכן בתוך בלוק. אם מישהו ינסה להתעסק בזה, כל הצמתים במערכת ידחו אותו באופן מיידי מכיוון שהוא מפר את הקונצנזוס. לפיכך, הוא נפטר משחיתות.

קרא גם:כל מה שאתה צריך לדעת על עקרונות הממשל של Blockchain

בלוקצ’יין משנה את הכלכלה: מערכת מוניטרית חדשה

מאפיין חדש נוסף של בלוקצ’יין מקבל לאט לאט כרגע. זה השינוי במערכת הכספית ממרכזית לביזורית. כרגע ממשלות רבות מעוניינות במודלים של מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי.

בשיטה המסורתית, הצד השלישי הוא הבנקים הפדרליים המנפיקים “כסף”, שהוא ישות חשובה בשיקולנו. אך הבנקים הפדרליים אינם משתפים את הציבור ברשומותיהם ושולטים בכלכלה הכללית.

יתר על כן, עסקאות לרוב אינן אמינות. כתוצאה מכך מתרחשים מקרי הונאה פיננסיים.

הבעיה לא נגמרת כאן. לכל מדינה יש מטבע אחר משלה. לכן, אין מטבע מאוחד. אנשים צריכים לעבור מכשולים מטרידים לפני שהם יכולים להשתמש בכספם בארץ זרה. עסקאות אורכות ימים.

בנוסף, “כל עין הממשלה” עוקבת אחר כל אגורה שאתה מוציא. מי רוצה שמישהו יאפר את העסק שלו? זו פגיעה בפרטיות של מישהו.

אך עם המצאת דגם ה- CBDC, כיום מדינות רבות מאמצות בלוקצ’יין ויוצרות עותק דיגיטלי מכספם. מדינות כמו סין או ארה”ב כבר מפתחות את הפתרונות שלהן.

זה בהחלט ישנה את מצבנו החברתי והכלכלי לטובה.

סין משיקה לאחרונה את דגם ה- CBDC שלה. למידע נוסף על כך מהמדריך שלנו על פרויקט DCEP.

מתי הבלוקצ’יין ישתלט?

אם אתה חושב מתי הבלוקצ’יין ישתלט, אתה צריך לדעת שהוא כבר השתלט על תעשיות רבות. כמו שרשרת אספקה, מימון סחר, ביטוח ובריאות, תעשיות רבות מאמצות טכנולוגיות בלוקצ’יין עבור חברותיהן.

אז השינוי כבר החל. עם זאת, רק כאשר blockchain יכול להיפטר מהפגמים הטכניים שלה, הוא יכול להתחיל בתהליך האימוץ ההמוני.

קרא גם: איך עובד בלוקצ’יין?

מדוע Blockchain ישנה את העולם?

ובכן, אנו חושבים שחשוב לציין כי בלוקצ’יין לא רק ישנה את ההיבט הטכנולוגי בעולם, אלא הוא ישפיע גם על דרכי התפקוד שלנו כחברה. יותר מכך, בלוקצ’יין הוא שינוי הפרדיגמה, דרך שנוכל להבין את העולם בכללותו ולא רק חלקים ממנו.

כיצד ישפיע הבלוקצ’יין על הכלכלה? הדרכים המסורתיות מלאות בסוגיות ובעיקר בשחיתות. לכן, הגיע הזמן שנאמץ טכנולוגיה שעוזרת לנו להפוך את המודלים העסקיים שלנו ליעילים יותר. כך יכול blockchain להשפיע לטובה על כלכלתנו.

האם הבלוקצ’יין יצליח? אנו מאמינים שכן! זה כבר מראה תוצאות חיוביות בפרויקטים רבים. כמו כן, חברות ארגוניות רבות משקיעות עסקה טובה בפתרונות מבוססי בלוקצ’יין. לכן, השינוי אינו מועיל רק לאנשים אלא גם לחברות.

רוצים לדעת על בלוקצ’יין שמשנה את העולם? עיין במדריך שלנו כיצד blockchain יכול לשנות את העולם כרגע!

הערת סיום

צמיחת הבלוקצ’יין השתוללה בשנים האחרונות. תראה הרבה יישומי Blockchain לאחרונה. אתה יכול לקנות מכוניות, בתים, לשירותי בריאות עם מטבעות קריפטוגרפיים עכשיו. בהתחשב בפופולריות ההולכת וגוברת שלה, ניתן להניח בפשטות שבלוקצ’יין יהיה העתיד שכן הוא פותר כל בעיה אחת שיש למערכות המסורתיות..

עם זאת, רק הזמן יכול לומר לנו אם בלוקצ’יין מתאים לעתידנו או לא.

והכי חשוב, איך זה באמת ישפיע על העולם ברגע שהוא יאומץ ברחבי העולם. אם אתה רק טירון בתחום הבלוקצ’יין ורוצה ללמוד עוד על טכנולוגיה זו, תוכל להשתמש בקורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו עבורה..

Blockchain נחזה לטכנולוגיית העתיד, אז למה שתישארו מאחורי המירוץ?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map