מדריך למתחילים: מהו אלטקוין?

אם אתה חדש בתחום הקריפטו, היית צריך לשמוע על altcoin. אז מה זה אלטקוין? האם זה קשור לביטקוין? בוא נחקור.

מה זה אלטקוין?

מהו אלטקוין?

Altcoin הוא מונח טכני המשמש להבדיל בין מטבעות אחרים לביטקוין. במילים פשוטות, כל מטבע מטבע שונה מביטקוין נקרא “אלטקוין”. פשוט, נכון?

ניתן לפרק את המילה “אלטקוין” ל”אלט “ו”מטבע”. ה”אלט “מכוון ל”אלטרנטיבה” ואילו “מטבע” פירושו קריפטוגרפיה.

אלטקוין התקיים ממש לאחר שחרורו של ביטקוין. הביטקוין הוא המטבע הציבורי הראשון שצץ. זוהי גם המטבע הקריפטוגרפי שהציג את הרעיון של טכנולוגיית בלוקצ’יין וטכנולוגיה מבוזרת. זה הביא איתו מהפכה. אבל, בדיוק כמו כל טכנולוגיה מהדור הראשון, היו לה גם חסרונות רציניים.

לאלטקוינס הייתה ההזדמנות לאמץ את מה שיש לביטקוין להציע ולשפר אותו. לכאן הגיע הבלוקצ’יין דור 2 ודור 3. חלק מהדוגמאות העיקריות של מטבע ההשקעות בדור השני וה -3 כוללות את מונרו, זקש, את’ריום, ליטקוין, ואחרים. כל אחד מהם השתפר בביטקוין בצורה כזו או אחרת.

Ethereum, למשל, שיפרה את השימוש בבלוקצ’יין על ידי מתן פלטפורמה בה ניתן לבנות ולתחזק DApps. זה הוליד אלטקוינים אחרים התואמים ERC20. Binance, EOS ו- TRON הם רק כמה דוגמאות לאלטקוינים סטנדרטיים של ERC20. בזמן כתיבת שורות אלה יש יותר מ 88,000 מטבעות קריפטו מסוג ERC20. עם זאת, רק מעטים מהם שימושיים בעולם האמיתי וצברו הרבה שוק על פי CoinMarketCap.

מודל כלכלי ושיטת תפוצה שונה

בלוקצ’יין של Bitcoin מופעל על ידי אלגוריתם קונצנזוס Proof-of-Work (PoW). זה הביא לבלוקצ’יין שתלוי לחלוטין בכוח החישוב. בתחילה, כוח החישוב לכריית בלוק לא היה רב. אך עם הזמן הוא צמח באופן אקספוננציאלי בגלל עליית הפופולריות שלו

זו בעיה גדולה לכל סביבת הקריפטו. כדי לפתור את הבעיה פורסמו אלגוריתמים חדשים של קונצנזוס. הם כללו הוכחת הימור (PoS), הוכחת אימונים מאושרת (DPoS), הוכחת סמכות (PoA) וכן הלאה. PoS פתר את בעיית האנרגיה והחישוב מכיוון שהוא נדרש לצמתים להטבע מטבעות כדי להשתתף בקונצנזוס.

עם זאת, לא כל האלטקוינים הם מהפכניים. חלקם הם רק המזלג של הבלוקצ’יין הפופולרי של הביטקוין. מזומנים של ביטקוין הם אחת הדוגמאות שזינקו את הבלוקצ’יין המקורי של הביטקוין. ההבדל היחיד הוא שלמזומן של ביטקוין יש גודל חסימות גדול, עסקאות מהירות יותר וגישה מרוכזת. מזומנים בביטקוין הם מטבע אלט שלא התקבל היטב על ידי הקהילה שכן הוא נוגד את הפילוסופיה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

אלטקוין פופולרי נוסף שנכנס לקטגוריה זו הוא ריפל. זהו מטבע קריפטוגרפי ריכוזי במטרה לספק לבנקים את היכולת להעביר נכסים מהירים יותר ותשלומים חוצי גבולות בקלות. המטבע גם צבר קצת תגובת נגד בגלל הגישה הריכוזית שלו.


כאשר הוצג ליטקוין לראשונה, הוא זכה להכרה כסוף בהשוואה לביטקוין “זהב”. עם זאת, היא איבדה את מעמדה בגלל אלטקוינים אחרים בשוק.

מה הלאה?

מהו העתיד של אלטקוין?

בזמן כתיבת שורות אלה יש יותר מ -1,500 אלטקוינים בשוק. העיתון הלבן של ביטקוין העניק את הידע לבנות מטבעות בכל עת. חברות סטארט-אפ מעוניינות מאוד ברעיון זה מכיוון שהן משחררות את האסימונים שלהן לשוק. הרעיון הוא לגייס כסף לעסק שלהם. עם זאת, אנו משערים שרובם ייכשלו בטווח הארוך.

למידע נוסף על מה הם מטבעות מטבעות פני?

כשבלוקצ’יין עדיין בשלב התינוקות שלו, קשה לומר לאן תלך מסיבת האלטקוין. עד עכשיו, אנשים תמיד סומכים על ביטקוין בהשוואה לכל אלטקוין אחר שיש שם. וזה יכול להיות די ברור מהעובדה שביטקוין עלה ל -19,000 דולר בדצמבר 2017. כרגע הוא יושב קרוב ל -8,000 מארק..

אלטקוין מניע את מהפכת הבלוקצ’יין בכיוון הנכון. סטארט-אפים נמצאים בחזית לעשות את ההרמה הכבדה. כמעט בכל מגזר המושפע מבלוקצ’יין, אלטקוינים מקלים על מגזרים אלה להשתמש בבלוקצ’יין והופכים לדלק לשינוי.

אז מה אתה חושב על altcoin? האם הם הולכים להישאר או לגווע? כמו כן, האם יש לך אלטקוין מועדף? הגיבו למטה והודיעו לנו. אנחנו מקשיבים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map