חמשת הספרים המובילים של Blockchain ו- Cryptocurrency

האם אתה אוהב לקרוא? כמה אתה יודע על blockchain וקריפטו. מדובר בטכנולוגיות חדשות יחסית ולאנשים רבים אין מושג מה הם או איך הם עובדים. ובכן, הטכנולוגיה החדשה הזו נמצאת בשימוש כבר שמונה שנים. כאשר הוצג לראשונה, הוא שימש לשירותי העברת כספים בלבד. אך לאורך השנים נעשה בו שימוש מוצלח גם במגזרים אחרים.

אחד האלמנטים החשובים ביותר להצלחתך בתעשיית הבלוקצ’יין והקריפטו הוא לקרוא ספרים מעולים עליהם. כולם שונים, אך ההצעות הבאות של מיטב ספרי הבלוקצ’יין והסרטים הקריפטוגרפיים בהחלט יתחילו אתכם ברגל טובה.

הספרים הטובים ביותר של Blockchain ו- Cryptocurrency שאתה צריך לקרוא בשנת 2018

1. האינטרנט של כסף, כרכים 1 & 2

אוסף שיחות על הסיבה שחשוב לביטקוין,

לכולם, מאת אנדראס מ ‘אנטונופולוס

האינטרנט של הכסף

מכל הסיבות הטובות, אנדראס הוא אישיות אהובה בתעשיית הבלוקצ’יין. במשך שנים רבות הוא מטיף קריפטו. ספרו האינטרנט של נפחי הכסף 1 &2 הוא אוסף נאומיו על בלוקצ’יין וקריפטו באזורים שונים בעולם בין 2013 ל -2016.

אם אתה מתקשה להבין את שיגעון הקריפטו, אלה הספרים שאתה צריך להפנות. בכרכים אלה הוא מפרק את הבלוקצ’יין ומצפין שפה של הדיוט כדי שתוכלו לעמוד בקצב הטכנולוגיות הללו. בספרים אלה תבין מה מניע את הקריפטוגרפיה ואת הבלוקצ’יין ואת עתידם בהיבטים שונים בחיינו. חדש ב- Blockchain וב- Crypto? זה אחד הטובים ביותר ספרים בשבילך.

2. הבלוקצ’יין העסקי: הבטחה, תרגול ויישום של טכנולוגיית האינטרנט הבאה – מאת ויליאם מוגייר

הבלוקצ'יין העסקי

וויליאם הוא הוגה עסק מפורסם בבלוקצ’יין. הוא מקורב לבלוקצ’יין ומחשבותיו וכתביו השפיעו על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בספר זה הוא מפשט את הבלוקצ’יין להבנה קלה.

הוא גם מנבא את ההיבטים השונים כיצד ניתן להשתמש בעתיד בבלוקצ’יין שישנו את אופן ביצוע העסק. גם ב הספר הזה ויליאם שני ההיבטים של הבלוקצ’יין. האחת, כיצד ניצול נכון של בלוקצ’יין יכול לפתור המון אתגרים העומדים בפנינו כיום. שניים, כיצד התצוגה הצרה של בלוקצ’יין מאטה את היישומים המגוונים שלה.

3. עידן המטבעות הקריפטוריים – מאת מייקל ג’יי קייסי ופול ויגנה

עידן המטבעות הקריפטוגרפיים

ספר זה אידיאלי עבור מתחילים בביטקוין ובקריפטו. זה מציג לך את הביטקוין ואז לוקח אותך צעד אחר צעד דרך שווי השוק הנוכחי שלו וגם העתיד הצפוי שלו. הספר נכתב בצורה קלה להבנה על ידי שימוש במחקרי מקרה.

הספר פורש גם על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אם אתה רוצה הבנה מעמיקה יותר של blockchain ו- cryptocurrency, זה ה- הספר הטוב ביותר עבורך.

4. בלוקצ’יין: המדריך למתחילים להבנת הטכנולוגיה שמאחורי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים – מאת ארטמיס קארו

בלוקצ'יין המדריך למתחילים

יש המון רעיונות מעורפלים בנוגע לבלוקצ’יין וקריפטו, אך במה מדובר? ובכן, לספר זה יש מבוא נפלא לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. זה גם נותן רקע מבוסס עובדות של הבלוקצ’יין, הטכנולוגיה שמאחורי הביטקוין ומטבעות וירטואליים אחרים גם כן.

חוץ מזה, זה סֵפֶר בוחן גם כיצד משתמשים בבלוקצ’יין בתעשיית הטכנולוגיה הנוכחית והשימוש העתידי אפשרי בהיבטים שונים בחיינו.

5. ביטקוין וטכנולוגיות מטבעות קריפטוגרפיים: מבוא מקיף – מאת ארווינד נראיאן, ג’וזף בונאו, אדוארד פלטן, אנדרו מילר, סטיבן גולדפדר

ביטקוין וטכנולוגיות מטבעות קריפטוגרפיות

זהו אחד מספרי הבלוקצ’יין והסרטים הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקריאה. הספר נותן מבוא מקיף לטכנולוגיות חדשות אלה שלעתים קרובות לא מובנות בצורה לא נכונה. אידיאלי לכל מי שיש לו עניין בבלוקצ’יין ובקריפטו.

הוא מכסה כמעט כל נושא בנושא קריפטוגרפי מכרייה, ביזור, סוגים שונים של מטבעות דיגיטליים זמינים וכל כך הרבה יותר.

אהבת את הרשימה הזו? עיין ברשימות המשפיעים המובילות שלנו על Blockchain:

  • 15 המשפיעים המובילים על Blockchain ב- YouTube
  • 20 המשפיעים המובילים בטכנולוגיית בלוקצ’יין יבואו בשנת 2018
  • 5 פודקאסטים המובילים של Blockchain לעקוב אחריהם בשנת 2018

מה אתה חושב על הספרים האלה? ספר לנו את מחשבותיך בקטע ההערות למטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map