4 דרכים טכנולוגיית Blockchain תשנה את הדרך בה אנו עושים עסקים

אנו עומדים על סף החדשנות לעסקים. טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה להביא את השינוי הנדרש, ולשנות לחלוטין את אופן העבודה של העסק. עד עכשיו ראינו את התגובה המעורבת של מדיה בבלוקצ’יין, במיוחד כשמדובר במטבעות דיגיטליים. עם זאת, יש הרבה יותר מסתם מטבעות דיגיטליים.

טכנולוגיות בלוקצ’יין יכולות לשנות בקלות את אופן העשייה שלנו. ניתן להשתמש בו להתאמה אישית, אבטחה וקנה מידה של עסקים. גם האימות יהפוך לקל יותר, וזה יגיע הזמן שרוב החברות ישתמשו בו לביצוע עסקאות מקוונות.

למרות שביטקוין ראה תנודות בחצי השנה האחרונה, זו הפעם היחידה; עלינו להתמקד ביתרונה הטכנולוגי חסכוני למדי.

הסבירו טכנולוגיית Blockchain

אז מה זה בעצם בלוקצ’יין? זה דומה למסד נתונים מסורתי, אך עם תכונות נוספות כמו שקיפות ושלמות. ניתן להגדיר זאת גם כספר מופץ אלקטרוני. ניתן לגשת אליו מכל מקום בצורה מאובטחת גם כן. תפיסה פשוטה זו פותחת בפני עסקים דרכים חדשות להתפתח ולהתחדש.

4 דרכים טכנולוגיית Blockchain תשנה את ההיגיון העסקי.

אז, איך העסק ישתנה? בואו נחקור את זה בהמשך.

1. קניין רוחני

עסקים עכשוויים מתקשים להגן על הקניין הרוחני שלהם. עם התחרות בשיא כל הזמנים, יש צורך להגן על ההשקעה שלך בכל הנוגע ליצירות וחידושים. Blockchain יכול לעזור לעסק שלך בהקשר זה. זה יכול לעזור בהגנה על בעלות על יצירה או על כל קניין רוחני. מכיוון ששינויים חסומים אינם ניתנים לשינוי ודורשים אימות לפני שמאוחסנים נתונים חדשים, היא יכולה לשמש מקום מושלם לבדיקה ואימות של קניין רוחני..

בקיצור, לעסק שלך תהיה שליטה טובה יותר על החומרים שהם יוצרים ויגן עליהם מפני מתחרים.

2. חשבונאות

Blockchain יכול גם לשנות את האופן שבו עסק מטפל בפתרון החשבונאי שלהם. לעת עתה, חשבונאות דורשת מאמצים ומשאבים רבים כדי לטפל ולהוציא לפועל. נוסף על כך, עליך לשמור על קוד מס ולוודא שהכל מדויק ללא שגיאות מינימליות או ללא. אם העסק שלך מפוזר גיאוגרפית, זה יכול להוביל למורכבות רבה יותר. עם זאת, בטכנולוגיית הבלוקצ’יין תוכלו לנהל אותה בצורה יעילה ואפקטיבית יותר.

קן טייסיאק, במאמרו אודות כיצד blockchain יכול להשפיע על חשבונאות, הזכיר שוב ושוב כמה קל לחשבונות חשבונות להפיק תועלת מכך. פוליקי, סגן נשיא חברת חשבונות נחשבת, הוסיף: “רואי החשבון שלנו כבר מבקרים עסקאות בבלוקצ’יין.” הוא הוסיף, “יש לנו הרבה עבודה לעשות … זו הזדמנות נהדרת באזור שבו רואי חשבון יכולים להוסיף ערך רב.”

יתר על כן, זה יכול להשפיע גם על שווקים אחרים המסתמכים מאוד על חשבונאות. דוגמה כזו היא שוק ההגרלות. נכון להיום הוא מוערך ב -260 מיליארד דולר ובלוקצ’יין יכול לשנות אותו לחלוטין על ידי מתן סודיות ואנונימיות.

3. שיווק

הונאת קליקים היא אחד הנושאים המרכזיים בשיווק ופרסום. על פי מחקר של ג’וניפר, הצורך בבלוקצ’יין הוא חובה. הם מעריכים שכמעט 51 מיליון דולר ליום הולכים לאיבוד בגלל פעילויות הונאה כמו הונאת קליקים.

על ידי הצבת הכל על הבלוקצ’יין, יהיה קל יותר למשווקים לעקוב ולאמת את השקעתם. זה גם יצמצם את ההונאה. המשמעות של כל המעבר לבלוקצ’יין היא ערך רב לעסקים מכיוון שהם יפחיתו סיכונים הקשורים להשקעות.

4. אבטחת סייבר ו- IT

אבטחת סייבר הוא אחד הנושאים החמים ביותר בשוק. חברות מפסידות מיליוני דולרים בגלל גניבת נתונים ובעיות אבטחה חמורות אחרות. זה הוביל חברות להשקיע מאוד בכדי להגן על הנתונים, התוכניות, הרשתות ועוד.

בדיוק כמו תהליכים עסקיים אחרים, בלוקצ’יין יכול גם לחולל מהפכה באבטחת הסייבר בכללותה. מכיוון שבלוקצ’יין מתעד נתונים בצורה שקופה, מאובטחת ועמידה, זה יהיה כמעט בלתי אפשרי עבור האקרים לפרוץ למערכת מבלי להשאיר עקבות. כפי שכבר דנו, זה יביא להגנה על קניין רוחני.

סיכום

עסקים רק התחילו לבחון את פוטנציאל הבלוקצ’יין. זה דומה לעידן האינטרנט שבו חברות בדקו דרכים להשתמש בו בעבודתן. עכשיו הגיע הזמן לבלוקצ’יין. אז מה אתה חושב על כל הרעיון של הבלוקצ’יין? האם זה יהפוך את השוק? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map