STO לעומת ICO: ההבדל בין השניים

הצעות מטבע ראשוניות (ICO) זכו לתשומת לב רבה בשנה האחרונה כפתרון מימון המונים אידיאלי, אך היעדר רגולציה נאותה היווה בעיה מרכזית שסללה גם את הדרך להונאה. עם זאת, יש פיתרון למימון המונים חדש שנקרא STO.

ההבדלים בין ICOs ל- STOs

יכול להיות שקשה לחשוב שהשניים שונים במידה רבה אך הם דומים למדי. עם זאת, על מנת להבין מהו STO, ראשית יש להבין את ICO. האחרון מתייחס להצעה סמלית של חברה או ארגון במטרה לגייס הון לפרויקט. לקונים ניתנים אסימונים דיגיטליים. למרבה הצער, ICOs אינם מוסדרים במידה רבה, ובכך הם מסכנים את המשקיעים.

משקיעים רבים המתמקדים בהזדמנויות הקשורות לבלוקצ’יין והקריפטו-מטבעות איבדו כסף מ- ICO הונאות על ידי רמאים שיש בהם הונאות משוכללות שמטרתן להרוויח להם כסף קל ומהיר. זאת, בתוספת העדר הנחיות רגולטוריות הן הסיבות לכך שה- ICO קיבלו התנגדות רבה מצד הרגולטורים. STO הוא הצעה סמלית הדומה ל- ICO, אך ההבדל העיקרי הוא כי STO מוסדרים.

STO נגד ICO – פשוט הסביר אינפוגרפיקהסטו לעומת איקו

גישור על הפער בין מימון המונים לוויסות בבלוקצ’יין

ניירות ערך רשומים ברשות ניירות ערך (SEC) והם מנצלים פטור מניירות ערך כגון רג A +. יש להם, אם כן, הרבה קווי דמיון למניות. לדוגמה, אסימונים המונפקים ב- STO מעניקים למשקיעים זכויות מסוימות לחברה או לארגון המנפיק אותם.

ההרשמה ל- SEC היא אחת הדרכים בהן STO מבטיחים להציע אבטחה רבה יותר למשקיע. הסיבה לכך היא כי ההרשמה לרגולטור מרתיעה אנשים רמאים, ובכך מאפשרת רק את הפרויקטים הלגיטימיים והרציניים לגבי העיסוק שלהם. הליך הרישום דומה גם לתהליך ההרשמה להצעות פומביות ראשוניות (IPO) וזה לא רק צעד חיובי עבור המשקיעים, אלא שהוא אמור גם לבטל את חששות הממשלה..

שׁוּק מומחים בטוחים מאוד בנוגע ל- STO והם מאמינים כי שווי השוק יעמוד על יותר מ -10 טריליון דולר עד שנת 2020. לשם השוואה, ICOs גייסו עד כה כ -4 מיליארד דולר. ICOs אולי שלטו בשוק מימון ההמונים בשנת 2017, אך השנה, המושג STOs צפוי להמריא בצורה ענקית בכך שהוא מספק למשקיעים הזדמנויות השקעה בטוחות. רבים מאמינים שזה יכול להיות סוף סוף הפיתרון המבוקש ביותר למימון המונים בשוק הקריפטו.

החברה שעומדת מאחורי רעיון ה- STO

הרעיון של ICO הושלך על ידי סטארט-אפ של בלוקצ’יין שנקרא פולימאת בראשות טרבור קוברו. הרעיון צפוי לצבור מהירות במהירות מכיוון ששוק מימון ההמונים חיפש פיתרון טוב יותר, ו- STO עוקפים את הבעיות הקשורות ל- ICO. זה גם מדגיש את המגמה המתמשכת שבה הרגולטורים עבדו יחד עם חברות בשוק הקריפטוגרפים של בלוקצ’יין כדי ליצור פתרונות שיביאו יותר סדר..

תקנות בתחום צפויות לעודד יותר משקיעים לקפוץ על סיפון פרויקטים כאלה, ובכך להגדיל את הפוטנציאל של יותר פרויקטים של בלוקצ’יין. מימון הוא לעתים קרובות המכשול העיקרי העומד בפני הצלחה עבור חברות סטארט-אפ רבות מהבלוקצ’יין. תפיסת STO היא אחד הרעיונות הטובים ביותר שמטרתם לוודא כי קהילת הבלוקצ’יין מיישרת קו עם התקנות הממשלתיות. זה עדיין מעט מוקדם לספר אבל STOs עשויים להיות הפיתרון המיוחל שיסיים את הסכסוך בין הרגולטורים לקהילת הבלוקצ’יין..

Polymath עובדת בימים אלה על פרוטוקול מבוזר שיעזור לחברות להמציא אסימוני ניירות ערך משלהם. הפרוטוקול יאמת כל כתובת קריפטו כדי לוודא שהמשקיעים עומדים בדרישות הנדרשות להשקעה בהנפקת אבטחה מסוימת. מגבלות כאלה יאפשרו לפרויקטים להיות בטוחים כי אסימני STO שלהם יוחזקו על ידי משקיעים רציניים ומורשים.

לסיכום, מימון המונים עומד להשתפר באדיבות הגישה המאובטחת והמוסדרת יותר שתוצע באמצעות STOs..

למידע נוסף על אסימונים ביטחוניים: מגמה מתפתחת כחלופת ICO.

קרא עוד על ICO לעומת DAICO? מה ההבדל בין השניים?.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map