אסטרטגיית שיווק STO: כיצד לקדם את אבטחת הטכנולוגיה שלך ביעילות

2018 הייתה ללא ספק הגדולה ביותר בשוק שוק ההצעה הראשונית (ICO) עד כה. רק ברבעון הראשון של 2018 גייסו ICO יותר כסף ממה שהם גייסו בשנת 2017 כולה. בשנת 2017 גייסו ICO סך של 5.6 מיליארד דולר עם ICO ממוצע שהביא 12.7 מיליון דולר. אם משווים את הנתונים האלה עם הנפקה (שגייסה 188.8 מיליארד דולר), הם צנועים למדי. ברור, יש עוד דרך ארוכה.

ICOs שיעור הצלחה גם לא כל כך נהדר. בשנת 2017 רק 48% מאלה הצליחו מספיק. עם זאת, עכשיו קורה שינוי, והשחקן החדש הוא STO או אבטחת הצעת אסימון. מאז שהיה קל יותר להשיג מימון ממקורות לא מסורתיים, עלו ICOs מפוקפקים רבים ובסופו של דבר פוגמו בתדמית הענף. זה המקום בו נכנסה רשות ניירות ערך (SEC).

הצעות אסימון אבטחה, הידועות בכינויו STO, נחשבות לאחת החלופות הטובות ביותר של ICO העומדות יותר בתקנות האבטחה. כאשר ICO רבים אינם מצליחים לקבל אישור מנציבות אבטחת חילופי ארה”ב (SEC), STOs עושים זאת בקלות.

STO מיועד להיות הדבר הגדול ביותר בעולם הקריפטו. חלקם אפילו מנבאים שליטה של ​​STOs ב 10 טריליון דולר עד 2020 בלבד. STOs שונים בהרבה מ- ICO. לא משנה אם אתה עובר מסלול ICO או STO, תוכנית שיווק איתנה היא הדרך היחידה להצלחה.

אם אתה מתכנן להשיק את STO, אתה זקוק לאסטרטגיה שיווקית STO חסינת שוטים שתתאר במאמר זה. במאמר מפורט זה תוכלו ללמוד כיצד להפעיל STO מצליח וכיצד לשווק את ה- STO שלכם בצורה הנכונה, מבלי להשתמש אפילו בשירותי שיווק STO יקרים..

מה ההבדל בין ICO ל- STO?

ההבדל העיקרי בין ICO ל- STO מסתכם בתקנות וקהל היעד. ICOs ממומנים בדרך כלל באמצעות משקיעים קמעונאיים. משקיע קמעונאי יכול להיות כמעט כל אחד. בדרך כלל הם כוללים אנשים בעלי הכנסה נמוכה שאין להם ידע כלכלי רב או דואגים לתקנות או לתוכנית עסקית.

STO לא בהכרח עובדים עם משקיעים קמעונאיים. זה בעיקר בגלל מגבלות רגולטוריות. לדוגמה, אם אתה משגר את ה- STO שלך בארה”ב, רק משקיעים מוסמכים יכולים להשתתף. זה משנה למעשה את כל אסטרטגיית אסימון האבטחה מזו של ICO. אסטרטגיית השיווק של STO תהיה מכוונת למשקיעים מתוחכמים יותר.

מי משקיע באסימוני אבטחה? זה בדרך כלל בעלי הכנסה גבוהה עקבית או הון רב. משקיעים כאלה הרבה יותר ממולחים וחרוצים. הם לא יזוזו לאתר נוצץ או לנוכחות גדולה ברשתות החברתיות. תוכנית השיווק של STO תצטרך להיות מתוכננת בהתאם לפרסונה שלהם.

תוכנית שיווק STO: כיצד לשווק את ה- STO שלך?

כמו בכל תכנית שיווק או יחסי ציבור, עליך להגדיר בבירור את יעדי השיווק שלך. זה מתחיל חודשים לפני שיטות השיווק בפועל מתקיימות וה- STO יוצא לדרך. אם תתחיל ללא אסטרטגיה ברורה ומונחית על המחקר, תשליך כסף על שיווק STO מבלי להשיג את המטרה הבסיסית האמיתית..

ישנן שאלות לענות וצעדים משפטיים שיש לנקוט, ואז מגיע הזמן לתכנן את תוכנית השיווק. בקיצור, יהיו לך ארבע עד חמש יעדים מוגדרים בבירור העוטפים את כל מה שאתה רוצה להשיג עם הצעת אסימון האבטחה.

שאלה גדולה היא למי בדיוק אתה רוצה למקד. במקרה של STO, לא צריך להיות קשה מדי להכניס את עצמך לנעליהם של סוג המשקיעים שקונים את אסימוני האבטחה. כל מה שאתה עושה מרגע זה ואילך צריך להסתובב סביב האישיות שלהם. לדוגמא, מיקום גיאוגרפי הוא דבר אחד שעשוי שתצטרך להתמקד בו. עמדות המשקיעים יכולות להיות שונות במקומות שונים.

יצירת אתר מושלם

החלק הבסיסי ביותר באסטרטגיית שיווק האסימונים שלך הוא האתר. לא משנה מהיכן מגיע משקיע אסימון האבטחה המקובל, האתר יהיה האינטראקציה הראשונה איתם. אתה יכול לשנות דברים רבים בטווח הארוך של אסטרטגיית אסימון אבטחה, אך אם אתה משבש את הרושם הראשוני אתה נכשל.

לדף הבית יש חשיבות מכרעת. הוא משמש כפני STO. חשוב על זה כסיכום בכיר של התוכנית העסקית. יצירת דף בית ואתר מקצועי מאוד ואינפורמטיבי היא הצעד הראשון להשגת אמונם של המשקיעים הפוטנציאליים שלך.

להלן מספר הנחיות לאתר:

 • על האתר לענות על כל השאלות שיש למשקיעים בצורה ברורה
 • עליו להיות עשיר במדיה (אינפוגרפיקה, סרטונים וכו ‘) כל עוד זה רלוונטי
 • זה צריך להיות נקי ובנוי היטב
 • נייר לבן מפורט, טכני ושקוף הנגיש בקלות
 • ייתכן שתציג קטע של הודעה לעיתונות כדי להראות שעיתונאים והציבור הרחב מעוניין בפרויקט
 • האתר צריך לספק מידע רב על האנשים המעורבים ב- STO (גם כיצד ליצור עמם קשר)

השגת האתר שלך נכונה היא רק הבסיס. כפי שהוא נפוץ עם כל מה שאתה בונה, אם הבסיס חזק לשאר המבנה יש סיכוי טוב יותר לשרוד.

השלם את כל הציות המשפטי

זה חשוב לא רק עבור ה- STO אלא גם מהיבט שיווקי. כאמור, זהו תחום המבדיל בין STO לבין ICO. לפני השקת ה- STO, חובה שתמלא את כל דרישות התאימות. אתה מסתכל על משקיעים ממוסדים. הם יכנסו לכל פרט משפטי קטן של STO ויהיה להם ידע פיננסי נאות לפרק הכל. בניגוד למשקיעים קמעונאיים שחסרים להם ידע כזה, משקיעים אלה היו מעוניינים לדעת אם אתה מציית לכל הכללים הקבועים בתחום השיפוט שלך.

כאשר ברור לך שאתה מציע את האסימונים שלך כאסימונים לאבטחה ועומד בכל הכללים שנקבעו, אתה יכול להשתמש בזה כטקטיקה שיווקית. כל המסמכים המשפטיים צריכים להיות זמינים לרשות המשקיעים הפוטנציאליים. בכל שיטות השיווק האחרות, אתה יכול להתרברב על תאימות זו.

יהיה עליך להתייעץ עם עורכי דין שיש להם ניסיון בעסקי אסימון אבטחה. הם ידריכו אותך בכל הדרישות שאתה צריך לעמוד בהן. אתה יכול אפילו להזכיר את המשרד המשפטי שעבדת איתם באתר שלך. הכל צריך להיות גלוי בשטח בנוגע לציות ומבנים משפטיים סביב ה- STO.

כיצד להפעיל STO מוצלח: אסטרטגיית תוכן STO

התוכן הוא המלך, והעובדה נשארת זהה בשיווק STO. התוכן השיווקי שלך הולך לשמש כקול שלך, ואתה רוצה להישמע, לא? שיווק בתוכן ישמש נדבך לאסטרטגיה הכוללת שלך משתי סיבות.

ראשית, זה נותן לך הזדמנות להציג את עצמך ולשתף את הידע והסיפור שלך. שנית, סוג הקהל שאליו אתה מכוון רוצה לדעת יותר עליך, על הרקע העסקי שלך ועל תוכנית הדרך של STO. הם עושים זאת באמצעות התוכן שאתה מפרסם.

 • צור בלוג

האתר צריך להיות בעל בלוג פעיל. אתה זקוק למאמרים מעמיקים לרוב עם אינפוגרפיקה וסטטיסטיקה כדי להראות מדוע השקעה באסימון האבטחה שלך שווה את זה. זהו אחד הטיפים היעילים ביותר לשיווק STO. אנשים עשויים להזדקק לשכנוע והבלוג שלך הוא הסיכוי הטוב ביותר שלך לגרום לזה לקרות.

הבלוג גם מאפשר לך לפתח את עצמך כסמכות בתעשייה, על ידי פרסום פוסטים איכותיים ומעמיקים של בלוגים בנושאים הרלוונטיים.

הקמת בלוג רק תארך מספר דקות הודות לכלים הקיימים כיום. עם זאת, אתה תתמודד בהתחלה. ייתכן שייקח קצת זמן למשוך תנועה לבלוג. זכרו, הבלוג שלכם יפעל עם פלטפורמות שיווק אחרות יחד.

למרות שאין כאן כלל אגודל, פרסום שניים-שלושה מאמרים מפורטים בנושאים שונים הוא התחלה טובה. ייתכן שתרצה גם לפרסם אורחים בבלוגים מבוססים אחרים.

 • השתמש בפלטפורמות אחרות לפרסום תוכן כמו Medium

בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, המדיום הוא הבחירה מספר אחת לכך. זה מקצועי למדי ויש לו מעקב מגוון. יש עוד פופולרי במיוחד בתחום הבלוקצ’יין, סטמיט. שוב, גם החלטה זו תלויה למי אתה מכוון.

דיברנו ארוכות על מאמרים אבל האם אתה יודע איזה מדיום מקבל הכי הרבה מעורבות? הסרטון נחשב כיום למדיה המרתקת ביותר והצומחת ביותר באינטרנט.

ייתכן שתרצה להציג תוכן וידאו מקורי לצד מאמר הבלוג שלך. לחלופין, אתה יכול לפתוח ערוץ YouTube עם פרסומי וידאו חודשיים. זו יכולה להיות דרך להגיע למשקיעים צעירים שמעדיפים מדיה אינטראקטיבית על פני השאר.

פנה למומחי STO או שכור שירותי שיווק STO

גם אם אתה רואה את עצמך ואת STO שלך כפורץ דרך, ישנם כל כך הרבה מכשולים שאתה חייב להתמודד איתם. מומחי STO עשויים להועיל מאוד במניעת מכשולים כאלה. דבר נוסף שעליך לזכור הוא תחרות. זה אמור להיות הלקח שלך מה- ICO של פעם. היו פשוט יותר מדי. מי אומר שזה לא יהיה המקרה עם עסק סמלי אבטחה?

יש לך שלושה תחומים שבהם אתה זקוק לעזרה מהמומחים: משפטי, טכני ושיווקי. כל יועץ בעל ידע חזק בשוק והאתגרים שלו יביא לשולחן הרבה דברים חדשים שאולי לעולם לא תוכלו להשיג אחרת.

עם זאת, החלק הטוב ביותר הוא הקשרים. אנשים כאלה יכולים לתת לך את הקשרים הנכונים בענף כדי להקים את הרשת שלך. זה אינסטרומנטלי לשיווק STO, להשקה בסופו של דבר וכמובן להצלחתו.

חיפוש תמיכה ממומחי STO לא יהיה קל. ראשית תצטרך לצוד מי הם. עליכם למצוא משפיעים, עורכים ופעילים. טוויטר ולינקדאין עשויות להתגלות כמועילות לפנות אליהם ולמשוך את תשומת ליבם. כמו כן, כדאי לשקול להשתתף באירועי אבטחה. שם תוכלו לפגוש אותם באופן אישי ולבחור את מוחם לגבי המיזם שלכם.

התחל עלון

בשלב זה אתה יודע את בסיס אסטרטגיית השיווק שלך ב- STO. לרוב אנשים פשוט מתמקדים בשיווק כדרך למשוך משקיעים בהקשר של STO. עם זאת, שלב השיווק הוא שלב חוזר וכולל שמירה על אותם משקיעים פוטנציאליים. עליכם להבטיח כי אותם משקיעים שהפגינו עניין יישארו מכורים.

בכל הנוגע לשמירה על לקוחות קיימים או פוטנציאליים, שיווק בדוא”ל נחשב לכלי חזק. עליכם לפתוח עלון שבועי או חודשי בכדי לשמור על המשקיעים הפוטנציאליים. זה יוכיח את יכולתו לשמור על משקיעים ולהגדיל את הרשת שלך.

בטח שמעתם על שיווק בדואר אלקטרוני שהוא חזה עם אחוז יציאה מדף כניסה. זה לא הולך להיות המצב עם העלון. הסיבה לכך היא שזה די אישי בכך שהקורא בחר להירשם ומעוניין לקרוא את החומר.

ניתן להשתמש בעלוני מידע כדי לעדכן את המשקיעים הפוטנציאליים לגבי מה שהשגת עד כה. זו יכולה להיות דרך להודיע ​​להם על מפת הדרכים המיושמת בזמן. זה גם מדגיש את השקיפות שלך והופכת את ה- STO למבטיח יותר.

לא משנה מה המאמרים שאתה מפרסם בבלוג יכולים להופיע בעלון. תוכלו לחלוק את הידע שלכם עם הקוראים על מנת לעודד אותם להיות חלק ממנו. אם אתה מחשיב את עצמך כמנהיג חזק עם דעה, אתה יכול להשתמש בקול כדי להגיב על אירועי התעשייה האחרונים ועל מגמות השוק.

השתמש במדיה החברתית לטובתך המלאה

מדיה חברתית מהווה כיום פלטפורמה חיונית לכל עסק ו- STO לא יהיה יוצא מן הכלל. ראינו ICOs המשתמשים במדיה החברתית במלוא הפוטנציאל שלה. עם זאת, בהתחשב ב- STO שונה מ- ICO קונבנציונאלי, השימוש במדיה החברתית יהיה מעט שונה גם כן.

קודם כל, אתה זקוק לנוכחות בכל כלי הרשת החברתית המקצועיים. אלה כוללים בעיקר את לינקדאין וטוויטר. אתה רוצה גם לפדות כסף בפלטפורמות המדיה החברתית הגדולות ביותר כמו פייסבוק ויוטיוב. האחרון שמור כמובן לכל תוכן הווידיאו שלך כולל כל הראיונות שאתה נותן.

ישנן פלטפורמות אחרות כמו Reddit. עם זאת, אין להם באמת אותה השפעה כמו האחרים. כמו כן, ייתכן שקהל היעד שלך אפילו לא קיים בפורומי צ’אט או דיון כאלה. אז זה בעצם משאיר את טוויטר, פייסבוק ולינקדאין.

טוויטר ופייסבוק ישמשו אמצעי לתקשר עם הציבור הרחב והמשקיעים הפוטנציאליים. אתה יכול להשתמש בפלטפורמות אלה כדי לשתף את כל התוכן שאתה יוצר כדי לשווק את ה- STO. מעקב גדול בפלטפורמות כאלה יכול גם לשפר את האמינות שלכם. לבסוף, LinkedIn תשמש בעיקר כדרך ליצור רשת וליצור קישורים מקצועיים עם ביגוויגים בתעשייה.

טיפים לשיווק STO

התקנות סביב STO מונעות ממנו להשתמש באמצעים מסוימים כדי לשווק את ניירות הערך. עם זאת, זה לא מאפשר לשווק אותו ישירות. למעשה, אסטרטגיית השיווק של אסימון האבטחה שלך צריכה להסתובב סביב מדיומים שבהם אתה עדיין יכול להשתמש באופן חוקי.

להלן כמה טיפים מועילים לשיווק STO:

 1. השתמש בשיווק פרוקסי:

  מכיוון שאינך יכול לשווק ישירות את האסימונים, עליך להמציא מדיומים שונים לשימוש לשיווק פרוקסי. ישנם פרסומים מקוונים, מגזינים ובלוגים שיכולים לגרום לזה לקרות עבורך. זה רק עניין של זיהוי אותם.

 2. ניתוח מתחרה:

  זה אמור להיות שימושי בכל שלב של ה- STO. כפי שמספרים מספרים, STO ישתלט על ICO בפרק זמן קצר. זה אומר הרבה תחרות לטפל בה. ניתוח מתחרים נכון גם יסייע לתוכנית השיווק שלך וימשיך להיות מוכן לכל כדורי העקומה.

 3. צור ספרייה של משקיעים פוטנציאליים:

  מיקוד לקהל הנכון הוא המפתח להשגת הצלחה באמצעות STO. עליכם לקחת בחשבון כל משקיע וקונה פוטנציאלי. לנתונים אלה יכול להיות תועלת עצומה בעת שליחת מיילים, עלונים וכו ‘.

 4. זכור את תקנה D:

  שיווק STO הוא קצת מסובך לגבי מה מותר. אם אתה בארה”ב, תקנה D Sec 506 (ג) מונעת ממך לפרסם בטלוויזיה, בעיתונים, במגזינים, ברדיו, בסמינרים ציבוריים ובאינטרנט. אינך רוצה הרבה צרות משפטיות בשלב מוקדם זה.

 5. השתתף בכנסים של Blockchain ו- Cryptocurrency:

  כנסים כאלה יכולים לספק לך אמצעי לפגוש באופן אישי בעלי חברות בלוקצ’יין אחרות וחובבי מטבעות קריפטוגרפיים. חשוב על זה כפלטפורמה הן לשיווק ה- STO שלך והן ליצירת רשת. עשה קצת מחקר על אנשים כאלה לפני שאתה הולך לכנס או לכנס.

שירותי שיווק STO

עד עכשיו בטח הבנתם ששיווק STO אינו תפקיד לב חלש. זה ייקח נתח עצום מזמנך ומשאביך. תזדקק לאנשים הטובים ביותר לתפקיד. עם זאת, לא כולם עשויים להיות במצב של פיקוח על כל זה. זה המקום שבו ייתכן שתצטרך עזרה משירותי שיווק STO מקצועיים.

הם ידאגו לכל דבר בשמך. כל המידע שקראתם זה עתה במאמר זה יכול לעזור לכם לבחור את הסוכנות הנכונה. כל חברה שתבטיח יישום אסטרטגיה שיווקית חזקה, כזו שתוארה כאן, צריכה לבצע את הקיצוץ.

סיכום

מדריך שיווק זה של STO מיועד למי שמבין את חשיבות השיווק להצלחה באסימון האבטחה. זו תהיה נסיעה ארוכה, נסיעה עם הרבה מהמורות. עם זאת, היתרון בקיום אסטרטגיה ותכנית שיווקית איתנה הוא שתוכלו למתן את כל הסיכונים הבלתי צפויים.

המטרה הסופית שלך היא למשוך את הקהל הנכון, להרוויח את אמונם ולבסוף להתגייר. אם אתה מוודא שמטרתם לטפל ביעדים אלה בכל מה שאתה מתחייב כחלק משיווק האסימונים האבטחיים שלך, תוכל להמשיך להיות חלק מהמגמה הגדולה והרווחית הבאה הזו בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו..

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map