סקירה: מה זה Riot Blockchain?

אם אתה עוקב אחר חדשות מטבעות הקריפטו, אולי שמעת על Riot Blockchain. הם קנו סערה רבה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים וכבר משכו את תשומת לב נציבות האבטחה והחלפה (ממשלת ארה”ב).

אז מה זה Riot Blockchain?

Riot Blockchain היא חברה המתמקדת לחלוטין בחברות מבוססות בלוקצ’יין ובביטקוין. הם גם החברה הראשונה שנרשמה בנאסד”ק שם, שפעילה בתחום המטבע הקריפטוגרפי והייתה מעורבת לעומק זה.

קרא גם,

  • חמשת חקירות ה- Blockchain המובילות לצפייה בשנת 2018
  • סקירה: מהו בלוקצ’יין טיטניום?
  • סקירה: מה זה קודאק בלוקצ’יין?

היסטוריה של מהומה בלוקצ’יין

לחברת Riot Blockchain יש סיפור רקע מגוון מאוד. כדי להבין באמת את עמדתם הנוכחית עלינו להבין מהיכן הם מגיעים ומה הם רוצים להשיג.

החברה נקראה לראשונה בשם Venaxis Inc. באותה תקופה הם עסקו במוצרים וטרינריים. המיקוד שלהם היה גם לפתח בדיקות למחלות. במהלך כהונה זו היא קנתה אבחון BiOptix. בשנת 2016 הם גם שינו את שמו ל- Bioptix Inc. באותה עת, משקיעים רבים לא היו מרוצים מהרכישה וגם דאגו לשריפת מזומנים ללא צמיחה ממשית..

כדי למתן זאת, החברה שינתה את השם ל- Riot Blockchain Inc. בשנת 2017. שינוי זה לווה גם בשינוי התמקדות במה שהחברה הולכת לעשות. הם שינו לחלוטין את המודל העסקי שלהם לבלוקצ’יין. על פי התוכנית הראשונית, הם רצו להשקיע רבות בעסקי מטבעות קריפטו ובלוקצ’יין.

המהלך הפתאומי משך את תשומת לבה של SEC. יו”ר ה- SEC, ג’יי קלייטון, הוסיף,

“אף אחד לא צריך לחשוב שזה בסדר לשנות את שמך למשהו שכרוך בבלוקצ’יין כשאין לך תוכנית עסקית אמיתית של בלוקצ’יין ומנסה למכור ניירות ערך על פי ההייפ סביב הבלוקצ’יין.”

למרות שזה זכה לתשומת לב של SEC, מדובר במחירי המניות כפליים. זה קפץ מ 8 $ ל 40 $ בתוך זמן קצר. ניתן לתאר את המהלך בצורה הטובה ביותר כדרך המשקיעים לפדות את ההייפ. עם זאת, המהלך זוכה לביקורת קשה הן על ידי מימון והן על ידי עולם הקריפטו.

ההשקעות של Riot Blockchain

כדי להבין באמת מה Riot Blockchain מנסה להשיג, עלינו להסתכל את ההשקעות שלהם עד עכשיו.

השקעה בבורסת קריפטוגרפים

ממש אחרי הציר, הם התחילו להשקיע בחברות מטבעות קריפטו. ההשקעה הגדולה הראשונה יצאה לפועל כשהחליטו לקנות סכומים ב Coinsquare, בורסת מטבעות קריפטוגרפיים. הנתח הראשוני עמד על 11% בלבד. עם זאת, על פי הדיווחים, תהיה להם הזדמנות להגדיל את חלקם במאי 2018.

Coinsquare היא ללא ספק אחת ההשקעות הגדולות שביצע Riot Blockchain. אחרי הכל מדובר בבורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר (בנפח) בצפון אמריקה.

פעולות כריית מהומות

מהומות בלוקצ’יין לא עצרו שם. הם המשיכו את המיזם שלהם בעולם הקריפטו. ההשקעה הבאה שלהם הגיעה בצורת פעולות כרייה כאשר הם רכשו פעילות כרייה שלמה בשם Kairos Global Technology Inc. העסקה עברה בהצלחה תמורת 11.9 מיליון דולר. המבצע, על פי הדיווחים, היו לו 500 אנטמינר L3 ו 700 אנטמינר S9.

השקעות אחרות

הם השקיעו גם בטספיי, הבלוק, ורדי. כל החברות הללו קשורות לקריפטוגרפיה. בואו נסתכל טוב יותר על השקעות אחרות.

טספיי: מהומות בלוקצ’יין לקחו 52% ממניות טספיי באוקטובר 2017. החברה שואפת לבנות שירות נאמנות שנבנה עם בלוקצ’יין..

הבלוק: במאי 2018 הודיעה Riot על השקעה בבלוק. הבלוק בונה אפליקציות בבלוקצ’יין.

ורדי: הם השקיעו ב- Verady בנובמבר 2017. Verady הוא שירות ביקורת המשתמש בנכסים מבוססי בלוקצ’יין.

השקעות מרכזיות אחרות כוללות רכישת פעילות כרייה נוספת באמריקה. הפעם הם קיבלו 3000 אנטומינר S9.

Riot Blockchain מחפשת ללא הרף הזדמנויות חדשות להשקעה, ולדברי החברה, הם רק מתחילים.

הסטטוס הנוכחי של Riot Blockchain

הסטטוס הנוכחי של בלוקצ’יין של Riot אינו כל כך טוב. מחיר המניה שלהם צנח להודעה המרכזית הראשונית שלהם והוא עדיין יורד לאט. החברה גם לא הצליחה לעשות ישיבות שנתיות שבוטלו עד כה פעמיים. לא רק שהם איבדו גם שתי חברות ביקורת רק בשנה האחרונה.

עם זאת, מנכ”ל Riot Blockchain ג’ון אורוק עדיין יש דעה חזקה על העתיד המבריק של החברה שלו. לדבריו, הספקנים יהיו המפסידים היחידים בסופו של דבר. מבחינתנו, עלינו לחכות אם הבלוקצ’יין של Riot יתאושש מכאן. כמו כן, מה אתה חושב עליהם? הגיבו למטה והודיעו לנו.

רוצה ללמוד עוד על מה זה בלוקצ’יין? הנה המדריך למתחילים האולטימטיבי שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map