בלוקצ’יין להכשרת מנהלים

אם אתה מנהל, אז אתה צריך לדעת כמה חשוב ללמוד על בלוקצ’יין.

במאמר זה תוכלו ללמוד על בלוקצ’יין. זהו קורס היכרות המיועד למנהלים, “בלוקצ’יין להכשרת מנהלים”.

בשוק התחרותי הנוכחי, חשוב ללמוד על בלוקצ’יין. כדי לעזור לך במסע, בוא נעבור את סדר היום של הכשרת הבלוקצ’יין למנהלים.

למה אתה צריך ללמוד על בלוקצ’יין?

בלוקצ’יין הוא שיחת העיר. אם אתה בתפקיד ניהולי בכיר, תמצא את נושא הבלוקצ’יין נדון לעיתים קרובות מאוד.

כמנהל, אתה צריך להיות בקיא במושגי היסוד של בלוקצ’יין. זה יביא אותך לבטוח בשיחות שלך, וגם יעזור לך לקבל החלטות על סמך זה. זוהי מטרת הליבה של קורס המנהלים של בלוקצ’יין.

אם אתם כבר חברי הנהלת בכירים בבלוקצ’יין, רענון היסודות שלכם יכול לתת לכם את הביטחון הדרוש לקבל החלטות קשות הדורשות ידע ומומחיות..

אילו נושאים צריכים להיות מכוסים בקורס הכשרה של בלוקצ’יין למנהלים? ולמה?

בואו נעבור על הנושאים שיידונו בבלוקצ’יין שלנו להכשרת מנהלים.

 1. מבוא לבלוקצ’יין – כדי לקבל הבנה נכונה של בלוקצ’יין
 2. ההשפעה של Blockchain דומה לאינטרנט – לדעת כיצד בלוקצ’יין זהה לאינטרנט מבחינת ההשפעה והפונקציונליות
 3. ההשפעה של Blockchain על תעשיות שונות – היכרות עם מקרי השימוש הנוכחיים
 1. בנקאות ופיננסים
 2. שרשרת אספקה
 3. מכוניות
 4. שירותי ממשלה
 • אמון דיגיטלי: היתרון האולטימטיבי הבנת החשיבות של אמון דיגיטלי וכיצד blockchain משפר את האמון הדיגיטלי בקרב המשתמשים
 • איך עובד בלוקצ’יין? – לומדים איך עובד בלוקצ’יין
  1. ספר חשבונות מותאם אישית
  2. היכולת לאחסן כל דבר
  3. למידה על מטבעות קריפטוגרפיים: Cryptoeconomics 101 – למד כיצד קריפטוסים עובדים כך שתוכל לכלכל סביב blockchain
  4. ניהול סיכונים – למד כיצד לבצע ניהול סיכונים בבלוקצ’יין
  5. מסגרות ארגוניות להכיר – למד על מסגרות ארגוניות כדי שתוכל להשתמש בה בארגון שלך
  6. סיכום
  7. מדוע נבחרים הנושאים לבלוקצ’יין לקורס המנהלים?

   הכשרת הבלוקצ’יין להכשרת מנהלים מכוונת כלפי מנהלים שאינם מכירים את הבלוקצ’יין. הנושאים נבחרים בכדי להשיג את היסודות הנכונים כך שתוכלו ללמוד קורסים אינטנסיביים יותר של בלוקצ’יין.

   קורס ההיכרות יכיר לכם את הרעיון של בלוקצ’יין, מקרי השימוש שלו ודברים חשובים אחרים. בסוף הקורס תוכלו לעשות את הדברים הבאים:

   • הסבירו בלוקצ’יין
   • הסבר את השפעת הבלוקצ’יין על הענפים הנוכחיים שלנו
   • להבין מקרי שימוש הקשורים לשרשרת אספקה, בנקאות ופיננסים, שירותים ממשלתיים ומכוניות
   • להבין את החשיבות של אמון דיגיטלי וכיצד blockchain יכול לספק אותו.
   • הכירו כיצד פועלת בלוקצ’יין באופן פנימי
   • למד על הכלכלה סביב blockchain, כלומר מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים
   • הבן את ניהול סיכוני הבלוקצ’יין

   הקורס המומלץ שלנו להכשרת בלוקצ’יין למנהלים

   מבוא: בלוקצ’יין

   בלוקצ’יין שינה את העולם. גישתו המבוזרת היא שאין שני לה. באמצעותה, עמיתים יכולים להעביר מידע דרך הרשת ללא צורך ברשות מרכזית.

   טכנית, אתה יכול לחשוב על בלוקצ’יין כעל שרשרת של בלוקים. כל בלוק מכיל מידע עסקי המאוחסן ומאובטח בשיטות הצפנה חזקות. לכן, אם עמית מחליט לשלוח מידע לעמית אחר, הוא יכול לשדר את המידע לכל העמיתים. זה צריך להיכלל בבלוק ואז לאמת אותו בשיטת קונצנזוס.

   Blockchain היא טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת (DLT) שמשמעותה היא שכל עמית מאחסן עותק של ספר החשבונות או מסד הנתונים. על ידי כך, הצורך בריכוזיות מוסר לחלוטין.

   גישה DLT זו פותחת בפני חברות דרכים חדשות לחקור. כעת הם יכולים להפוך את המערכות שלהם למבוססות מתמיד – על ידי הכנסת מערכת מבוזרת ובטוחה יותר. זה גם משרה שקיפות, חוסר שינוי, ומדרגיות לכל הפלטפורמה.

   זו התחלה טובה לבלוקצ’יין להכשרת מנהלים.

   ההשפעה של Blockchain דומה לאינטרנט

   כדי להבין טוב יותר את הבלוקצ’יין, בואו נבין את הדמיון המוזר בין בלוקצ’יין לאינטרנט

   האינטרנט היה טכנולוגיה מהפכנית. זה שינה את חיינו. זה הביא כל כך הרבה חידושים, וזה עדיין משפיע על חיינו גם עכשיו. עם blockchain, הדיגיטיזציה שלנו תהפוך למיינסטרים יותר.

   ישנם יתרונות רבים של בלוקצ’יין. כדי לקבל הצצה, בוא נעבור על היתרונות הבאים:

   • מידע יכול להיות נגיש יותר מבעבר. עם blockchain, לא יהיה צורך ברשות מרכזית לאחסן, להחליף ולהפיץ רשומות.
   • עלות ניהול פתרון הבלוקצ’יין כולו תהיה טובה יותר בהשוואה לסמכות ריכוזית. עם זאת, הבחירה בשיטת הקונצנזוס קובעת את העלות. ברוב המקרים, השימוש בבלוקצ’יין מועיל בכל הנוגע לעלות.
   • תעשיות שאינן מופרעות מהאינטרנט יתחילו לראות גם שינוי. זאת בשל האופן שבו ניתן ליצור, לאחסן ולהשיג את הנתונים.
   • שירותים שהיו פגיעים בעידן האינטרנט יראו שינוי. לדוגמה, שיתוף מוזיקה יכול להיות שקוף מתמיד עם הסרת פלטפורמות מרכזיות. למוזיקאים חדשים תהיה סיכוי טוב יותר להגיע למאזינים מתמיד.
   • הצורך בממגורות בתחום הרפואי יוסר אט אט – שיפור אופן שמירת הנתונים הרפואיים של המטופל. זה ישפר את אופן העבודה של הרופאים וגם ישנה את אופן ביצוע המחקר באמצעות נתונים רפואיים המאוחסנים בציבור.

   אינטרנט 3.0 פשוט הסביר

   ההשפעה של Blockchain על תעשיות שונות

   ישנם מקרי שימוש רבים בעולם האמיתי לבלוקצ’יין. בלוקצ’יין להכשרת מנהלים יכסה גם הצצה קטנה למקרי השימוש, כך שתוכלו לקבל מושג על ההשפעה האמיתית של הבלוקצ’יין. בואו נזכיר כמה מהם:

   בנקאות ופיננסים: מההתחלה, המגזר הגדול ביותר שתראה את ההשפעה יהיה בנקאות ופיננסים. מסגרות רבות הקשורות לארגונים כבר זמינות, כולל קוורום. מסגרת זו מציעה את הכלים, התכונות והפונקציונליות לשינוי שירותי בנקאות ופיננסים לשימוש בבלוקצ’יין.

   שחקנים גדולים רבים, כולל ויזה, JPMorgan, אמריקן אקספרס וכו ‘, כבר החלו בכיבושם ליישם בלוקצ’יין. רבים מהם הם הוכחה למושג (POC), בעוד שחלקם מריצים תוכניות פיילוט.

   שרשרת אספקה: שרשרת האספקה ​​היא תחום נוסף בו הבלוקצ’יין ישפיע בצורה הרבה ביותר. זה יבטיח כי שרשרת האספקה ​​תהפוך ליעילה יותר – עם פחות או פחות הונאות. חברות שרשרת האספקה ​​יכולות כעת לעקוב אחר כל נכס המועבר באמצעותו. כמעט כל פיסת מידע ניתנת למעקב, ומבטיחה שלא יתקיימו הונאות. זה גם מבטיח כי ניתן להשליך את המוצרים הגרועים או הפריטים שפספסו את תאריך התפוגה.

   יישום בלוקצ’יין בשרשרת האספקה ​​גם חוסך עלויות וזמן. יבמ שיתפה פעולה עם וולמארט לייצור שרשרת אספקת המזון שלה.

   מכוניות: תעשיית הרכב יכולה גם ליהנות מהבלוקצ’יין. לעת עתה, רוב השחקנים בודקים כעת בלוקצ’יין ונמצאים בשלב ה- PoC. שחקנים כמו פולקסווגן שירותים פיננסיים ורנו הם שחקני המפתח. פורד וטסלה מפתחים גם בלוקצ’יין משלהם שיעזור להם לבחון מעקב אחר טלמטיקה.

   על ידי ביצוע המעקב, הם יכולים לשפר את הטיפול האוטומטי, לעזור לבעלים לבצע ביטוחי תביעה והטבות אחרות, כולל תחזוקה וכו ‘..

   שירותי ממשלה: מקרה השימוש בשירותים ממשלתיים הוא מיוחד שכן הוא מתאר את ההשפעה של blockchain, ולא מטבעות קריפטוגרפיים. מטבעות קריפטוגרפיים זכו להצלחה פרועה בקרב ממשלות ברחבי העולם – ורבים אוסרים זאת על הסף. לעומת זאת, בלוקצ’יין העניקה לממשלה את היכולת להתמודד בצורה יעילה יותר עם מערכותיהם.

   השימוש בבלוקצ’יין פירושו גם יותר אמון במערכות. הממשלה יכולה להשתמש בבלוקצ’יין בבניית ערים חכמות, חינוך נכון, מעקב אחר חיסונים, מתן הלוואות ושכר. יש אינסוף אפשרויות, ובלוקצ’יין יכול לעזור לשנות את האופן שבו הממשלה פועלת ופועלת.

   ישנם מגזרים אחרים ומקרי שימוש בהם בלוקצ’יין מבריק. כדי לתת לך נקודת מבט טובה יותר, בוא נפרט עוד כמה מהן למטה:

   • בטיחות מזון
   • קמעונאות
   • בריאות
   • ביטוח
   • נדל”ן
   • סחר בינלאומי וסחורות
   • ספורט

   ועוד הרבה!

   אמון דיגיטלי: היתרון האולטימטיבי

   כמנהל, אתה צריך להבין את החשיבות של אמון דיגיטלי. כל הטכנולוגיות ששוחררו עד כה לא הצליחו לפתור את בעיית האמון הדיגיטלי.

   ריכוזיות היא מושג המפתח המשמש ארגונים שם בחוץ. קח כל תאגיד, ותגלה שזה חלק גדול מאיך שהדברים עובדים. הריכוזיות אינה רעה, אך היא כישלון כשמדובר באמון דיגיטלי.

   נכון לעכשיו, אמון דיגיטלי הוא הנכס היקר ביותר כרגע. באמצעות בלוקצ’יין, זה יכול להיות נגיש יותר לכולם. ללא סמכות מרכזית, אתה חייב לרכוש אמון טוב יותר מצד העמיתים המשתתפים ברשת. ניתן להחליף שירותים וסחורות ישירות. שום מידע או הונאה לא יכולים להתרחש עקב היעדר גורם שליטה אחד.

   רשתות חסימות ידועות גם באבטחה מצוינת. יתר על כן, הרשומות לא ניתנות לשינוי, מה שאומר שלא ניתן לשנות נתונים לאחר שנכתבו. זה עובד מצוין עבור מערכות הנשענות על הוכחת העסקה בין שני צדדים.

   גם חיכוך העסקאות יקטן וישפר את מימון המסחר הכולל.

   איך עובד בלוקצ’יין?

   הרעיון המרכזי של Blockchain הוא ביזור.

   כדי להשיג את רעיון הליבה, הוא משתמש בלוקים בשרשרת.

   אתה יכול לחשוב על זה כעל רכבת שכל אחד מהתאים הוא גוש. זוהי רשימה חד-כיוונית, ומכאן שתוכל להוסיף רק חסימה חדשה בסוף הרשימה.

   Blockchain אינה משתמשת במאגר מידע מסורתי אלא מסתמכת על מבני נתונים מבוזרים. הוא מארגן את הנתונים במאגר המבוזר. במקרה של מסד הנתונים המסורתי, אתה יכול לראות את השימוש בטבלאות. במקרה זה, מבני נתונים משמשים כמקור לאחסון המידע. כדי להבטיח את עבודתו הפנימית, קריפטוגרפי להגיע לשיטת קונצנזוס.

   שיטת הקונצנזוס כאן היא המושג החשוב ביותר.

   שיטת הקונצנזוס עוזרת להגיע להחלטה או קונצנזוס ברשת. לדוגמא, אם מתבצעת עסקה, העמיתים השונים יכללו בקונצנזוס ואז יאמתו אותה על פי השיטה בה נעשה שימוש. ישנן שיטות קונצנזוס פופולריות רבות.

   מעטים מהם כוללים

   • הוכחת עבודה (PoW)
   • הוכחת יתד (PoS)
   • הוכחת הקצאה (DPOS)
   • הוכחת יכולת

   בשל גישה זו, אין סמכות ריכוזית השולטת במערכת. Paypal, למשל, משתמשת בגישה ריכוזית. בשל כך, הם יכולים למנף מרווח טוב בעת העברת הסכום האמור. לשם השוואה, בלוקצ’יין עלה רק שבריר.

   פנקסים מותאמים אישית

   כמנהל, עליכם לדעת כי אין שלטון מהיר ומהיר. פירוש בלוקצ’יין למנהלים הוא להבין כי ניתן באמת להתאים אישית את הבלוקצ’יין על פי דרישה ארגונית או עסקית.

   ספר החשבונות מורכב מאלמנטים שונים הניתנים להתאמה אישית ולשמור על פשטים בו זמנית. האובייקטים המורכבים מתקשרים זה עם זה – הם מוגדרים על פי ההתנהגות שנקבעה עבורם.

   בבסיסן, יש שלוש אסיפות עיקריות. הם כוללים

   • עסקאות
   • בלוקים
   • חוזים חכמים

   עסקאות מתרחשות כאשר עמית שולח מידע או נכס יקר ערך לעמית אחר. זוהי צורת החישוב הבסיסית ביותר המתרחשת בבלוקצ’יין. ספר החשבונות, המורכב מבלוקים, מקבל את המידע, ומוסיף אותו אליו. עם זאת, הבלוק צריך לעבור את בדיקת הרשת בשיטות הקונצנזוס.

   לאחר שידור העסקאות, הוא מתווסף לחסימות. לאחר מכן ניתן לטפל בחסימות בשיטת הקונצנזוס או בחוזים חכמים המשמשים ברשת הבלוקצ’יין.

   אז מה הם חוזים חכמים?

   חוזים חכמים הם קוד חוקי שמבוצע אם מתקיים תנאי מסוים. הם מקודדים בהתאם לדרישות ופועלים כדרך לאוטומציה של הדברים.

   לדוגמא, ניקח שני צדדים שעוסקים בנדל”ן.

   צד אחד מסכים למכור את רכושו לאחר. כדי ליזום את התהליך, צד אחד שולח סכום מסוים להזמנת הנכס. החוזה החכם רושם את הבקשות ומזמין את הנכס על שם הקונה. לאחר מכן, המסמכים נוצרים באמצעות חוזים חכמים והנתונים נרשמים בתוך פתרון הבלוקצ’יין המיוחד. עם מסמכים מוכנים, החוזה החכם יכול כעת לחכות לשאר הסכום שיועבר. ברגע ששאר הסכום מועבר, החוזים החכמים מתבצעים שוב ומעניקים את הזכויות הראויות של הנכס.

   בדרך זו, החוזים החכמים מבצעים אוטומציה של מספר דברים כולל

   • הזמנת הנכס
   • הכנת מסמכים כולל אימות
   • רישום הנכס
   • גמר את הנכס כולל אימות

   אם אתה משווה את זה לתרחיש בעולם האמיתי, התהליך יכול להימשך חודשים.

   שלמות הנתונים ממלאת גם תפקיד מכריע. מכיוון שהנתונים המאוחסנים בבלוקצ’יין אינם ניתנים לשינוי, הם כבר מהימנים. זה משפר את התקשורת והקונצנזוס.

   ננקטים צעדים דו-שלביים לאימות המידע. הראשון הוא תקשורת, שבה מפיץ מידע חדש מעמית אחד לאחר. השלב השני הוא לבצע אימות רשת באמצעות קונצנזוס.

   • שלב 1: תקשורת בין עמיתים
   • שלב 2: אימות רשת באמצעות קונצנזוס

   הפרוטוקולים המשמשים ברשת בלוקצ’יין יכולים להיות שונים, וזה יכול לקבוע את זמן, העלות ושיטת העסקה. ספר חשבונות מותאם אישית מציע שימוש בפרוטוקולים תלוי לחלוטין במיישם.

   היכולת לאחסן כל דבר

   Blockchain מציעה חנויות בעלות ערך. אתה יכול לאחסן כל דבר ב- blockchain, הכולל זהות, מידע גולמי, ערך עסקה וכן הלאה. המשמעות היא גם שניתן להשתמש בו לצורך אישורים, שיפוט בפקדון, מעקב אחר נכסים, זהות קשורה, בית משפט, שרשרת אספקה, תגים וכו ‘!

   למידה על מטבעות קריפטוגרפיים: Cryptoeconomics 101

   מטבעות קריפטוגרפיים הם חלק בלתי נפרד מהמערכת האקולוגית של בלוקצ’יין. זה יעזור לך להבין את הכלכלה סביב blockchain.

   מטבעות קריפטוגרפיים הם מטבעות מבוזרים שאינם דורשים שום סמכות מרכזית לצורך הערכת שווי. כל אחד רשאי להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים או לסחור בו.

   ביטקוין הוא דוגמה מצוינת למטבעות קריפטוגרפיים. כמו כן, קריפטוגרפיה היא מקרה שימוש אמיתי של בלוקצ’יין. זהו מקרה השימוש הראשון של בלוקצ’יין.

   כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים, עליך ללמוד על הדברים הבאים:

   • חתימות משמשות לזיהוי הודעת השולח.
   • האש משמש להעברת הודעות על סדר טופולוגי
   • פרוטוקול הקונצנזוס קובע את האימות של העסקאות

   כשמדובר בהיבט הכלכלי של הצפנה, עליכם ללמוד על הדברים הבאים:

   • אסימונים שימשו כתמריץ עבור עמיתים לעבודה לקראת ניהול בלוקצ’יין או מטבע קריפטוגרפי
   • פריבילגיות המוקצות לשחקנים לקבלת החלטות

   ניהול סיכונים

   הסיכונים הם חלק מכל טכנולוגיה. ל- Blockchain יש סיכון משלו. כמנהל, עליכם ללמוד על הסיכונים הכרוכים בבלוקצ’יין.

   הסיכונים הכלליים המקיפים את בלוקצ’יין כוללים את הדברים הבאים

   • קשה לשלב פרוטוקולי בלוקצ’יין
   • חוסר סטנדרטיזציה
   • הערכת שווי לקויה של מטבעות קריפטוגרפיים

   סיכונים אלה שכיחים כמעט בכל פרויקט בלוקצ’יין שאתה מבצע. על ידי לימוד הסיכונים הללו, אתה מוכן כעת להתמודד איתם.

   אם אתה בצוות הפיתוח, ישנם סוגים אחרים של סיכונים הקשורים. הסיכונים לפיתוח הבלוקצ’יין כוללים את הדברים הבאים

   • תקנים לא מפותחים
   • ביקוש גבוה לאנרגיה
   • חקיקה בנושא פרטיות נתונים
   • אמון בקרב מפתחים ומנהלי בלוקצ’יין
   • מהירויות עסקה
   • תפקיד המשתמש
   • משתמשים זדוניים

   אם אתה מעוניין ללמוד עוד על סיכוני Blockchain, עיין במאמר המפורט על סיכוני Blockchain

   סיכוני בלוקצ'יין

   מסגרות ארגוניות להכיר

   בניית בלוקצ’יין משלך מאפס אינה מעשית. לכן עליכם להשתמש במסגרות בלוקצ’יין ארגוניות.

   ישנם יתרונות רבים לשימוש בפלטפורמות בלוקצ’יין. בתור התחלה, תקבלו את היסודות מהקופסה. הבלוקצ’יין הבסיסי כבר יסופק אותו תוכלו להתאים אישית בהתאם לדרישותיכם.

   יתרונות אחרים כוללים יעילות משופרת, חוזים חכמים, מניעת הונאות, שקיפות, סקירת ביצועים ונשמעים.

   אתה יכול לבדוק את פלטפורמות הבלוקצ’יין הפופולריות להלן:

   • Hyperledger – פלטפורמת הבלוקצ’יין הטובה ביותר שיש. זהו פרויקט גג ומתפתח מתחתיו פרויקטים מסגרתיים מרובים.
   • R3 Corda – R3 Corda היא פלטפורמת בלוקצ’יין קוד פתוח הנוקטת גישה אחרת בפתרון בעיות הקשורות לבלוקצ’יין.
   • Ethereum – בלוקצ’יין פופולרי עם קוד פתוח בו תוכלו להשתמש כדי להגדיר את הבלוקצ’יין שלכם
   • Ethereum Enterprise – Blockchain Ethereum Enterprise הוא פיתרון ארגוני
   • קוורום – קוורום הוא פתרון בלוקצ’יין ארגוני המתמקד במכונים פיננסיים.

   יתר על כן, ישנן גם פלטפורמות בלוקצ’יין בהן תוכלו לעזור לכם בניהול הבלוקצ’יין שלכם. הם כדלקמן

   • יבמ
   • AWS
   • נבואה

   תוכלו לקרוא מדריך מלא בנושא מסגרת ארגונית כאן: https: //101blockchains.com/blockchain-platforms/

   הדרכה אישית ומדוע כדאי לשקול לקחת אותה

   אם אתה רציני ללמוד על בלוקצ’יין, אתה יכול גם לבדוק את אימון האישי.

   על ידי השתלמויות אישיות, תקבל את ההזדמנות להבין את הבלוקצ’יין הרבה יותר טוב. יתר על כן, תוכלו גם לשאול שאלות ולנקות את הספקות בבלוקצ’יין המלא להכשרת מנהלים.

   סיכום

   בלוקצ’יין להכשרת מנהלים הוא נושא חם, ואם השלמתם עד כה, עליכם לבדוק את ההדרכה האישית המוצעת באתר 101Blockchains.com. בדוק גם את סדנת Blockchain Enterprise, שאתה והצוות שלך יכולים להשתתף ולהגדיל את הידע שלך לגבי יישום בלוקצ’יין בעולם האמיתי. יהיה גם מנחה אישי / מדריך כדי שתוכלו לנקות את הספקות ולמקסם את הלמידה שלכם.

   אז מה אתה חושב על בלוקצ’יין להכשרת מנהלים? הגיבו למטה והודיעו לנו.

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   map