מדריך להכשרת בלוקצ’יין למנהלים

השוק הנוכחי הוא תחרותי ביותר, ולכן אתה כמנהל תמיד צריך לעמוד בקצב של טכנולוגיה חדשה. לכן במדריך ההדרכה הזה נחקור בלוקצ’יין למנהלים.

יש שם הרבה קורסים שמלמדים אותך על בלוקצ’יין. מאמר זה נועד לחנך אותך לגבי בלוקצ’יין כך שתוכל לקבל החלטות טובות יותר ולטפל בפרויקטים של בלוקצ’יין בביטחון.

מדריך הבלוקצ’יין למנהלים מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד בלוקצ’יין. הנהלת צמרת או מנהלים בכירים יכולים גם לנצל את מדריך ההדרכה.

בלוקצ’ייןהיא רשת מבוזרת הנשענת על עסקאות עמית לעמית, קריפטוגרפיה ואלגוריתמים של קונצנזוס.

זה מביא תכונות עיקריות כגון שקיפות, אי-שינוי, ומדרגיות לכל הרשת. עד כה מעולם לא היה לנו פיתרון שיכול לעבוד ללא סמכות מרכזית. Blockchain מאפשרת להפעיל רשת שלמה עם ביזור – המאפשרת לסטארטאפים, עסקים ועסקים לפתור בעיות בצורה הרבה יותר טובה.

למי מיועד האימון הזה?

כל מי שמעוניין בבלוקצ’יין יכול לקחת חלק במדריך ההדרכה, כולל הדברים הבאים:

 • מנהלים ברמה C
 • מנהל חדשנות
 • עובדי הנהלה
 • מנהלים

מדוע אנו זקוקים לבלוקצ’יין בכלכלה הנוכחית?

הכלכלה הנוכחית דורשת חדשנות וצמיחה בקצב מהיר. הבלוקצ’יין חייב לשנות את חיינו, אך חשוב מכל, הוא ישתנה כיצד עתיד הכלכלה שלנו.

ההשפעה מספר אחת תראה משימוש במטבעות דיגיטליים. למרות שהממשלה לא אוהבת את הרעיון של מטבעות דיגיטליים, הם בסדר עם מטבעות דיגיטליים המוצעים על ידם. הודו, למשל, מתכננת לשחרר את המטבע הדיגיטלי שלה שישמש מיליארדי הודים, אך במקביל, עוינים כלפי מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים, כולל ביטקוין, את’ריום, וכן הלאה.!

חברות גדולות מעוניינות מאוד גם ברעיון הבלוקצ’יין. חברות כמו אמזון, אובר ופייסבוק דוחפות את פרויקטי הבלוקצ’יין שלהן. במיוחד פייסבוק בדרך לשחרר מטבע מטבע משלהמזל מאזניים.

הכלכלה נשענת מאוד על שרשרת האספקה, הייצור, האוטומציה, המזון, הרפואה ותעשיות אחרות. Blockchain כבר משפיעה על תעשיות אלה. נעבור עליהם בפירוט בחלק האחרון של הבלוקצ’יין למנהלים ובכירים.

זה מה שהופך את הבלוקצ’יין הזה להכשרת מנהלים לחובה בשבילך!


מדוע כדאי לקחת את המדריך להכשרת בלוקצ’יין?

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לקחת את ההדרכה. בואו נעבור אותם למטה.

 • ניהול ושינוי שינויים: כמנהל, אתה צריך להכיר את הטכנולוגיות העדכניות ביותר, כולל בלוקצ’יין. על ידי ביצוע ההדרכה תוכלו להצטייד במיומנויות הנדרשות בכדי לעזור בניהול ושינוי שינוי.
 • השג יתרון אסטרטגי: הבן מה יגרום לחברה או לעסק שלך לתקתק על ידי למידה על בלוקצ’יין.
 • למד לעומק: למד בלוקצ’יין לעומק כדי שתוכל להטמיע אסימונים דיגיטליים או אפילו להפעיל מימון המונים על ידי השלמת הבלוקצ’יין להכשרת מנהלים.

בואו נתחיל עם מדריך ההדרכה שלנו לבלוקצ’יין לניהול ומנהלים.

בלוקצ’יין להכשרת מנהלים

מודול 1: יסודות Blockchain

במודול הראשון של בלוקצ’יין להכשרת מנהלים, נעבור בקצרה על יסודות הבלוקצ’יין. המודול יעזור לך מה גורם לבלוקצ’יין לעבוד ולמושגים חשובים אחרים הנדרשים להבנת הבלוקצ’יין.

הגדרת בלוקצ’יין

בלוקצ’יין מוגדר בצורה הטובה ביותר כרשת של עמיתים, המחוברים יחד ללא כל סמכות מרכזית. ברשת ציבורית עמיתים רשאים לשלוח עסקאות או מידע ללא כל מגבלה. ברגע שנשלחת עסקה, היא מוקצית לבלוק שהוא חלק משרשרת גדולה של בלוקים.

עם זאת, יש צורך להגיע לקונצנזוס, וניתן לעשות זאת באמצעות אלגוריתם הקונצנזוס. כמו כן, מכיוון שאין סמכות מרכזית, כל עמית נושא עותק של ספר החשבונות.

תכונות Blockchain

ל- Blockchain יש שש תכונות חיוניות עיקריות. הם כדלקמן:-

 • בלתי מושחת: הנתונים שאוחסנו לאחר אי-יכולות להיות מושחתים. המידע אינו משתנה.
 • טכנולוגיה מבוזרת: היא אינה דורשת כל שימוש בסמכות מרכזית
 • אבטחה משופרת: שימוש חזק בקריפטוגרפיה מבטיח אבטחה טובה יותר.
 • ספרים מבוזרים: ספרים מחולקים בין עמיתים כלומר לא ניתן לשנות או לשנות נתונים
 • קונצנזוס: ניתן להגיע לקונצנזוס באמצעות אלגוריתם הקונצנזוס.
 • יישובים מהירים יותר: מציעים התנחלויות מהירות יותר.

תוכל ללמוד עוד על תכונות הבלוקצ’יין כאן: https: //101blockchains.com/introduction-to-blockchain-features/

תכונות מפתח של Blockchain

יתרונות Blockchain

אז מה היתרונות של בלוקצ’יין? בואו לרשום אותם למטה:

 • מציע שקיפות טובה יותר בגלל השימוש בפנקסים מבוזרים
 • גם יכולת העקיבה משופרת מכיוון שניתן לאחסן ולהשיג מידע רלוונטי בכל עת.
 • מהירות ויעילות גדולים יותר הניתנים עקב הסרת הסמכות הריכוזית.
 • העלות מופחתת גם בגלל היעדר תיווך ועסקאות ללא נייר.

מהי טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת (DLT)?

טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר (DLT) היא מונח גג לטכנולוגיות הנשענות על ביזור. Blockchain הוא אחד מ- DLT הפופולרי שיש.

DLTs מפתח אחרים שם בחוץ כוללים DAG, Holochain ואחרים.

סוגי בלוקצ’יין

ישנם גם סוגים שונים של בלוקצ’יין. שלושת סוגי הבלוקצ’יין כוללים את הדברים הבאים:

 • ציבורי → יישום ציבורי לא אומר שום הגבלה על מי יכול להצטרף ולהשתמש ברשת.
 • פרטי → יישום פרטי פירושו גישה מוגבלת. משתמשים בו בדרך כלל במערכת אקולוגית סגורה בה המשתתפים היחידים הם חברים.
 • פדרציות / היברידיות → בלוקצ’רים מאוחדים משמשים ארגונים שרוצים לנצל את הבלוקצ’יין הציבורי והפרטי. רשתות חסימות מאוחדות אידיאליות עבור ארגונים מכיוון שהם חייבים לאבטח כמה היבטים של העסק שלהם תוך שהם פתוחים לגופים חשובים אחרים שאינם נמצאים בתהליך העסקי. זה יכול לכלול לקוחות, משקיעים וניהול שרשרת האספקה ​​וכן הלאה.

מה הקונצנזוס?

מכיוון שבלוקצ’יין מבוזר, אין סמכות מרכזית להגיע להסכמה. זו הסיבה שבלוקצ’יין משתמש בסוגים שונים של אלגוריתמים של קונצנזוס כדי להגיע לקונצנזוס. ישנם סוגים רבים של שיטות קונצנזוס, כולל הוכחת עבודה (PoW), הוכחת הימור (PoS), והוכחת אושרה של האצלה (DPoS). ישנם סוגים פופולריים אחרים של קונצנזוס.

ההבדל בין שיטות קונצנזוס אלה הוא אופן פעולתן. חלקם חסכוניים באנרגיה, בעוד שאחרים מציעים דרך מהירה יותר להגיע להסכמה ברשת.

מה זה Blockchain-as-a-Service (BaaS)

Blockchain-as-a-Service (BaaS) מציעה ללקוחות, בעיקר עסקים, למנף פתרונות בלוקצ’יין המתארחים בענן. על ידי שימוש ב- BaaS, משתמשי הקצה אינם צריכים לדאוג ליצירת בלוקצ’יין מאפס. הם יכולים להתחיל לעבוד עם שירותים אלה ולהתחיל לבנות את הבלוקצ’יין המלא, ה- dApps או החוזים החכמים שלהם. נותן השירות מנהל את המשימות הנדרשות, כולל ניהול, תחזוקה ופיתוח של הרשת.

דוגמאות לספקיות BaaS פופולריות כוללות IBM, Azure, Oracle ו- SAP.

מהם חוזים חכמים?

חוזים חכמים הם קודים שנכתבים על מנת לספק אוטומציה וחוקיות בסביבת בלוקצ’יין. זה דומה למסמכים משפטיים בעולם האמיתי – חוזה חכם כאשר מתקיים תנאי מסוים.

הדבר נעשה שימוש רב במספר תרחישים, כולל הפעלת רכישת טובין כאשר האספקה ​​נמוכה או העברת בעלות על הנכס לאחר התשלום. חוזים חכמים הם כלים אידיאליים להבאת אוטומציה למערכת.

מהן אפליקציות מבוזרות (dApps)?

dApps הם יישומים הפועלים על blockchain. הם בנויים עם ביזור בליבה. Ethereum הוא אחד מחסימות הרשתות המספקות את האמצעים הדרושים ליצירת dApps. פתרונות בלוקצ’יין אחרים מציעים למפתחים גם אפשרות לפתח dApps.

זה מוביל אותנו לסוף מודול 1 של בלוקצ’יין למנהלים.

מודול 2: מקרי שימוש בבלוקצ’יין

עם היסודות המסודרים סביב בלוקצ’יין, הגיע הזמן לעבור על כמה ממקרי השימוש החשובים בבלוקצ’יין. מקרי שימוש אלה יעזרו לך להבין את ההשפעה בעולם האמיתי של בלוקצ’יין במגזרים שונים.

בוא נתחיל עם מודול 2 של בלוקצ’יין למנהלים.

שרשרת אספקה

שרשרת האספקה ​​מהווה היבט חשוב של כל עסק בחוץ. ללא שרשרת אספקה ​​יעילה, חברות היו מוצאות את עצמן נאבקות להשיג רווחים. נכון לעכשיו, רשתות האספקה ​​אינן שקופות ויעילות וסובלות ממגוון רחב של נושאים שם. אחת מאותן בעיות כוללת מוצרים מזויפים.

עם הבלוקצ’יין, הכל הולך להשתנות כשמדובר בשרשרת האספקה. זה יכול להביא לביזור, מה שאומר יותר אוטומציה. זה גם יביא שקיפות לרשת כולה ויפתור את הבעיה המזויפת. ניתן לתייג כל טוב ברשת, ומאפשר לרשת הבלוקצ’יין לאחסן פרמטרים שונים לגבי הטוב. כך, למשל, אם פריט מזון בשרשרת אספקת מזון חוצה את תאריך התפוגה שלו, הוא יימחק אוטומטית, או שהמידע יימסר לרשות הנוגעת בדבר..

כלכלת סחר חליפין

ניתן לעצב מחדש מימון סחר באמצעות בלוקצ’יין. היא מטפלת במוסדות פיננסיים במתן אשראי. זוהי תעשייה גדולה עם גודל שוק של מעל 10 טריליון דולר. אבל, עם blockchain, זה יכול להתייעל בטיפול בתהליך.

הבעיות העכשוויות שעוברות מימון סחר כוללות פקטורינג חשבוניות, יצירת חוזה ידני, תשלומים מאוחרים, חשבונות טעינה משוכפלים, גרסת אמת מרובה, שרת AML ידני וכן הלאה..

באמצעות בלוקצ’יין, כמעט כל בעיה ניתנת לפתרון או לשיפור לצעד טוב יותר. תכונות הבלוקצ’יין, כולל יכולת צפייה בזמן אמת, שקיפות, הוכחת בעלות ואחרות, יכולות להפוך את מימון הסחר לממוקד יותר לצמיחה..

בריאות

שירותי הבריאות הם אחד המגזרים הקריטיים ביותר, והוא זקוק גם לרפורמה כדי להפוך ליותר קיימא. כרגע, שירותי הבריאות סובלים מגישה מרוכזת שניתן לשפר באמצעות בלוקצ’יין.

מערכת הבריאות הנוכחית אינה מחוברת, מה שאומר שחולים צריכים לשאת את המסמכים שלהם בכל פעם שהם מבקרים רופאים. מלבד זאת, הבעיה המזויפת בתרופות היא עצומה, כלומר הפסד של מיליארדי דולרים לחברות ובריאות לקויה עבור החולים. שתי הבעיות הללו אוחזות בתעשיית הבריאות, והבלוקצ’יין היחיד יכול לשפר את המצב.

באמצעות בלוקצ’יין, חולים יכולים כעת להעלות את הנתונים הרפואיים שלהם לרשת – בהם המטופל יכול לשמש בעת ביקור אצל רופאים. זה יכול גם לסייע במחקר מכיוון שחוקרים יכולים למשוך נתונים ציבוריים כדי למצוא תרופה לסוגים שונים של מחלות.

השקיפות של בלוקצ’יין נפתרת גם בנושא זיוף הסמים. זה פותר את זה בכך שהוא מוודא שהתרופה אינה מזויפת. כל תרופה המועברת לבית החולים או לחולה עוברת דרך הרשת – האוספת מידע חיוני אודותיה. אם הפרטים ישתנו, זה עלול להיות מזויף.

קמעונאות (מעקב)

הקמעונאות כוללת מספר מגזרים, כולל שרשרת האספקה. בלוקצ’יין שימש בקמעונאות במובנים רבים. לדוגמה, ניתן להשתמש בו לשיפור תוכניות נאמנות, אבטחת נתוני לקוחות, ניהול ושיתוף.

מקרה שימוש נהדר נוסף של בלוקצ’יין לקמעונאות הוא תשלומי הקריפטו. קמעונאים רבים מעוניינים בכך מכיוון שיותר ויותר אנשים משתמשים כעת בקריפטו כאחד התשלומים שלהם.

קמעונאים יכולים גם לאחסן את זהות הלקוחות בבלוקצ’יין, ולאפשר להם לשתף נתונים בצורה חלקה יותר בין חנויות.

נדל”ן

אם תבחר לקנות נכס נדל”ן, עליך לעבור תהליך מסורבל של תיעוד, אימות וביצוע. זה יכול לקחת בין שבועות לחודשים עד שתחזיק נכס. נוסף על כך, יתכנו סיכויים שמישהו יוכל לרמות אותך ולמכור לך נכס שאינו בבעלותם.

ניתן לפתור את כל הבעיות הללו באמצעות בלוקצ’יין באמצעות הסרת או ירידה של סוכני נדל”ן או מגשרים. עם חוזים חכמים, זה יכול להיות מספר דקות לפני שתוכל לקנות את הנכס שלך.

נדל”ן צריך גם לבזבז הרבה כסף על ניירת. באמצעות בלוקצ’יין, זה יכול להוביל לכלכלה ללא נייר, ולחסוך זמן והוצאות הנדרשות כדי להצליח בעסקה. השימוש בבלוקצ’יין יכול להיות גם גלובליזציה של נדל”ן.

קרא עוד בקטעי שימוש של Blockchain בעולם האמיתי – 46 יישומי Blockchain.

זה מוביל אותנו לסוף מודול 2 של הבלוקצ’יין שלנו למנהלים.

מודול 3: בלוקצ’יין לעסקים

במודול השלישי שלנו של מדריך בלוקצ’יין למנהלים, אנו הולכים לכסות היבטים רבים של בלוקצ’יין דרך נקודת מבט עסקית. המודול יעזור לך להבין את הדרכים שבהן אתה יכול להשתמש בבלוקצ’יין או אם העסק שלך באמת זקוק לבלוקצ’יין.

זיהוי הזדמנויות עסקיות מרכזיות

כעסק, התפקיד שלך הוא לשגשג ולהפוך את העסק שלך לרווחי ככל האפשר. המשמעות היא שימוש בטכנולוגיה לטובתכם, כולל בלוקצ’יין.

אז איך אתה יכול לעשות זאת

הדרך הטובה ביותר להתקרב היא קודם לזהות את כאבי העסק שלך. על ידי זיהוי הדברים הנדרשים לשיפור, תוכל להבין אם אתה זקוק לבלוקצ’יין כדי לפתור את זה או לא.

ישנם חמישה יישומים שבהם אתה יכול להשתמש בבלוקצ’יין בעסק שלך. הם כוללים את הדברים הבאים:

 • אחסון בענן שהוא מבוזר
 • חוזים חכמים לאוטומציה של תהליכים עסקיים חלקים או שלמים
 • תשלומי תעסוקה
 • שיפור שרשרת האספקה
 • בדיקות רקע מהירות יותר והשכרה טובה יותר
 • ראיית חשבון
 • מודיעין עסקי

ועוד הרבה!

הקשר בין טכנולוגיית הבלוקצ’יין לטכנולוגיות מתפתחות: IoT ו- AI

הטכנולוגיות חייבות לעבוד יחד ולא לבד. אם אתה חלק מחברה או עסק מודרני, עליך לדעת שגם אינך יכול להתקדם בטכנולוגיה אחת בלבד.

הכל מחובר, ואנחנו חלק מכל המערכת האקולוגית.

כאן נכנסים IoT, AI ו- Blockchain. כשמיליוני מכשירים מחוברים, משתפים ביניהם נתונים דרך רשת – כל זה יעיל עד כמה המערכות צריכות להיות. עבור הרשת נוכל להשתמש בבלוקצ’יין. הוא משמש כזיכרון ומבטיח שלמות נתונים, שקיפות ואבטחה בסביבות IoT.

כדי להבין את הנתונים, AI יכול לעזור. AI משמש כמוח החושב של כל המערך שבו הוא יכול לאמן את עצמו להבין נתונים מובנים ובלתי מובנים.

בקיצור, כל שלושת אלה שזורים זה בזה. אם ברצונך לבנות עתיד בר קיימא, כל אחת מהטכנולוגיות הללו צריכה להיות חלק מהצמיחה.

האם העסק שלך זקוק לבלוקצ’יין?

קל להניע את השינוי ולא להבין את הצורך האמיתי בו. Blockchain הפכה לנורמה עבור חברות רבות בהן הם מאמצים אותה או מתכננים לאמץ אותה בעתיד.

אבל האם אתה צריך את זה?

בואו נברר על ידי מעבר על חמש השאלות שיעזרו לכם להחליט אם בלוקצ’יין מתאים או לא.

 1. האם אתה רוצה חוסר שינויים בנתונים? אם התשובה חיובית, אתה זקוק לבלוקצ’יין מכיוון שמאגר המידע המרכזי אינו מסוגל לשינוי נתונים.
 2. האם נתונים הם מקור רב או מקור יחיד? אם הנתונים שלך מגיעים ממקורות רבים ואתה גם רוצה לשנות את הנתונים, אתה צריך blockchain. אם אתה ארגון פנימי ללא מקור נתונים חיצוני, עדיף להשתמש בגישה מרוכזת מכיוון שכבר קיים אמון במערכת האקולוגית.
 3. האם אתה זקוק למתווך? אם תעשה זאת, תוכל למקסם את צרכיך באמצעות בסיס נתונים מרכזי. אם לא, אז בלוקצ’יין הוא מה שאתה צריך.
 4. האם המשתתפים מכירים זה את זה? אם כן, אין צורך בפתרון מבוזר מכיוון שכבר יש מערך אמון ביניהם.

על ידי מענה לשאלות לעיל תוכל להבין את הדרישות שלך. גם אם אתה מעלה את הצורך בבלוקצ’יין, עליך גם להעריך את ההשפעה האמיתית של השינוי. אם התשואות אינן גדולות, עדיף להיצמד למערכת הנוכחית שלך.

זה מוביל אותנו לסוף מודול ההכשרה של בלוקצ’יין למנהלים 3.

מודול 4: השלכות רגולטוריות / משפטיות של בלוקצ’יין

במודול הרביעי הזה של בלוקצ’יין להכשרת מנהלים, נסקור את ההשלכות הרגולטוריות והמשפטיות של בלוקצ’יין. קשה לווסת את הבלוקצ’יין או שיש לו קשרים חוקיים. אחרי הכל, מדובר בפתרון מבוזר שמביא אתגר תלול לרשויות השולטות.

תַקָנוֹן

כדי להבין, נעבור את הסביבה הרגולטורית בארה”ב. נכון לעכשיו, הממשלה הפדרלית אינה מעוניינת להסדיר את טכנולוגיית הבלוקצ’יין. המשמעות היא שכל מדינה צריכה להקים את סוכנויות הרגולציה שלה. החדשות הטובות הן שהתקנות הן לטובת חוזים מבוססי בלוקצ’יין או תכונות אחרות שיש לבלוקצ’יין להציע.

נכון לעכשיו, במדינות רבות אין תקנות, בעוד שבאחרות יש חלקים ובחלקן יש כללים מלאים. לכן, אם אתה מנהל עובד בארה”ב, עליך לבדוק את התקנות של המדינה בה החברה שלך מציעה שירות או מתגוררת. זה יעזור לך להתכונן. העתיד אכן נראה בהיר מכיוון שהממשלה בעד טכנולוגיית הבלוקצ’יין, והיא פועלת גם לשילובו במערכות שלהם.

לאיחוד האירופי יש תחזית חיובית לגבי הבלוקצ’יין.

חוּקִיוּת

היבט החוקיות נרחב רחוק מהתקנות שכן הוא מכסה היקף רחב. למשל, פיתרון בלוקצ’יין יכול להיות גלובלי, כלומר עליו לעמוד בכריכות החוקיות של מדינות שונות. זה יכול להיות מאתגר מאוד, במיוחד עבור מדינות בעלות ממשל מסוג אחר לחלוטין.

זה יכול להוביל לבעיות ברמות השירות ולביצועים של פתרון בלוקצ’יין. היבט האחריות הוא גם אחד הנושאים המשפטיים העיקריים. מכיוון שרוב רשתות הבלוקצ’יין מבוזרות, מי אחראי אם משהו ישתבש?

פרטיות נתונים היא סוגיה משפטית נוספת. המערכות הריכוזיות הנוכחיות מסוגלות לשכוח מידע. אבל, עם הבלוקצ’יין, זה לא יהיה אפשרי מכיוון שיש בו אי-שינוי נתונים הוא אחד המאפיינים העיקריים שלו. זה עלול להוות איום חמור על הפרטיות, ולמי שלא ישתתף ברשת לא תהיה הזכות “לשכוח”.

זה מוביל אותנו לסוף מודול ההדרכה 4 של בלוקצ’יין למנהלים.

מודול 5: אתגרי Blockchain

Blockchain היא טכנולוגיה חדשה במידה ניכרת. המשמעות היא שקשה ליישם אותה. ישנם אתגרים רבים שצריך להתגבר עליהם בכדי לעשות שימוש נכון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, במיוחד בכל הנוגע ליישום.

בואו נתחיל עם המודול 5 שלנו של בלוקצ’יין להכשרת מנהלים.

אתגרי יישום בלוקצ’יין

כדי לקבל מושג, בואו נעבור על אתגרי המפתח לביצוע בלוקצ’יין.

עֲלוּת: יישום בלוקצ’יין יכול להיות משימה קשה. זה דורש לבזבז הרבה כסף. אחת הסיבות העיקריות כוללות את פעולת הבלוקצ’יין והיעדר מפתחים מיומנים במחיר סביר.

מדרגיות: יכולת הרחבה של Blockchain היא דאגה גדולה בכל הנוגע לשימוש ארגוני. עם זאת, עם פתרון בלוקצ’יין חדש שמגיע, זהו הפעם היחידה בה ניתן לפתור את נושא המדרגיות. נכון לעכשיו, בלוקצ’יין יכול להתמקד בעזרת מחשוב ענן.

פרטיות מידע: נושא פרטיות הנתונים הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר. מכיוון שרשתות חסימות מופצות ספרים, קשה להגן על נתונים מפני שיתוף בין צמתים. נעשה שימוש בקריפטוגרפיה להצפנת נתונים, אך היא אינה פותרת את בעיית הליבה. כמו כן, לאחר שנכתבים הנתונים, לא ניתן למחוק אותם.

אוריינות בלוקצ’יין לא מספקת: אתגר גדול נוסף הוא אוריינות בלוקצ’יין לקויה. למרות שאתה מיישם אותו נכון, עליך לחנך אנשים כיצד להשתמש בו ביעילות. זה יכול להיות אתגר חמור בהתחשב בכך שאנשים לא רוצים לשנות את אופן העבודה או החשיבה שלהם.

תוכל למצוא את עשרת האתגרים המובילים ליישום בלוקצ’יין ארגוני כאן:

10 האתגרים הטובים ביותר ליישום Blockchain ארגוני

אתגרי אימוץ בלוקצ’יין מובילים

בבלוקצ’יין שלנו למדריך ההדרכה למנהלים, נסקור גם את הסיבות לאימוץ אימוץ הבלוקצ’יין.

בואו לרשום אותם למטה:-

 1. היעדר מפתחים מיומנים
 2. מנגנוני קונצנזוס חסרי יעילות אנרגיה
 3. תקנות גרועות על בלוקצ’יין
 4. ביטחון מפוקפק
 5. מדרגיות
 6. נושא התקינה
 7. שילוב

זה מוביל אותנו לסוף blockchain למנהלים מודול 6.

סיכום

זה מוביל אותנו לסוף מדריכי הבלוקצ’יין שלנו למנהלים. סקרנו נושאים חשובים, כולל היסודות, התקנות, האתגרים ועוד בבלוקצ’יין שלנו להכשרת מנהלים.

על ידי השלמת ההכשרה המלאה, תוכלו גם למלא תפקידים מאתגרים כמו מנהל חדשנות בבלוקצ’יין או עובדים ברמת בלוקצ’יין C. הכשרה זו פותחת בפניכם את עולם הבלוקצ’יין, וזה תלוי בכם מה אתם רוצים לעשות עם הידע הזה.

אז מה אתה חושב על המדריך להכשרת מנהלים? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map