מיומנויות בלוקצ’יין: קבל קריירה בחברות

בלוקצ’יין עולה לפסגה מהר יותר מכל טכנולוגיה אחרת כיום. תקני השוק האופייניים שלנו ישובשו במהרה ויוחלפו במודלים מבוזרים. במציאות, ארגונים רבים מחפשים כעת דרך להבטיח את מקומם בשוק. לפיכך, החיפוש אחר כישורי בלוקצ’יין עדיין גובר.

הנושא הוא שלמרות שיש ביקוש רב בכישורי הבלוקצ’יין, עדיין אין כמות מספקת של אנשים עם הכישורים הנדרשים. עם זאת, לצורך אימוץ המוני של בלוקצ’יין, התעשיות צריכות להזמין את הצוות הנכון כעת מבלי לבזבז זמן נוסף.

לפיכך, זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת עבורכם לקום לאירוע זה ולהבטיח לעצמכם קריירה מהודרת במפעלים אלה. לכן, אם אתה עדיין חדש בסצנה זו, בהחלט עיין במדריך זה. היום, אני אתן לך רק אילו כישורים והרגלים של בלוקצ’יין אתה זקוק בכדי להיות כישרון בלוקצ’יין.

דרישה למיומנויות שרשרת בלוק

 

אז הבה נתחיל!

 

אילו מיומנויות בלוקצ’יין אתה צריך לפתח?

הביקוש לכישורי בלוקצ’יין עולה בקצב מהיר. זו הסיבה שכדאי לבדוק את רשימת מיומנויות הטכנולוגיה המובילות שלנו בבלוקצ’יין כדי להבין מה צריכים המפעלים כרגע. בואו נראה מה הם –

 • בעל יכולת עסקית וטכנולוגית

בואו נתחיל עם אחת המיומנויות הטכנולוגיות המבוקשות ביותר בבלוקצ’יין כרגע. במציאות, הכישורים הבסיסיים מתמקדים בעיקר בארכיטקטורת טכנולוגיות הבלוקצ’יין יותר מאשר בפרספקטיבה העסקית. עם זאת, ארגונים צריכים להיות בעלי ארכיטקטורה בהובלת עסקים גם כן. עליכם להבין כיצד תהיה התוצאה העסקית כאשר אתם נמצאים בסביבת בלוקצ’יין ארגונית.

יתרה מכך, עליכם לדעת גם לבנות קשרים ולחקור זרימות נתונים שונות בתוך שותפי המסחר או הלקוחות והמוצרים. לכן, רציונליזציה של הארכיטקטורה העסקית בוהה מהווה את הליבה למערכת האקולוגית או לשרשרת הערך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להבין את האיזון המושלם בין טכנולוגיה לתוצאות עסקיות. יתר על כן, עליך להשתמש בטכנולוגיה רק ​​בחלקים מסוימים כאשר זה הגיוני, לא רק בגלל שחברות אחרות עושות זאת.

כמקצוען, עליכם לדעת על ההבדל בין פרוטוקולים, רשתות, טכנולוגיות, ממשקי API ורבים אחרים.


במציאות, זה יידע אותך כיצד עליך לעצב את פתרונות הבלוקצ’יין וכיצד זה ישפיע גם על המפעלים. לכן, חברות רבות מעוניינות כעת במפתחי בלוקצ’יין עם כישורי חוש עסקי.

 

 • יש ידע טכני בנושא יכולת פעולה הדדית

יכולת פעולה הדדית הולכת להיות הדבר הגדול הבא בעולם הבלוקצ’יין. נכון לעכשיו, טכנולוגיית הבלוקצ’יין עדיין צומחת, אך אין בה בעיטה מסוימת – אין יכולת פעולה הדדית. ללא יכולת פעולה הדדית נכונה, פלטפורמות רבות אינן יכולות לתקשר ביניהן ולהפוך יותר לפיתרון מושתק.

לדוגמא, חברת ביטוח המציעה פיתרון המבוסס על תקני בלוקצ’יין מסוימים אינה יכולה לגשת ישירות או לעבוד עם סביבת בלוקצ’יין אחרת המשתמשת בסטנדרטים אחרים. לכן, כשאתה מנסה לחבר בין פלטפורמות שונות אלה, הם משאירים פרצות אבטחה.

זו הסיבה שזו אחת מכישורי הבלוקצ’יין המבוקשים.

לפיכך, עליך להיות בעל ידע טכני על יכולת פעולה הדדית. זו אחת מיומנויות הבלוקצ’יין שבהחלט יעזרו לך להשיג קריירה איתנה בנישה זו.

יתרה מכך, שמור על דעתך בפלטפורמות קוד פתוח מכיוון שהן בעיקר משתמשות בסטנדרטים נפוצים. מלבד זאת, ארגונים צריכים להפחית את בעיות ההשהיה וזה יתחיל להניע יותר עסקים ברגע שיעשו זאת. לכן, נסו להיכנס לליבה של יכולת פעולה הדדית ולהעלות את כישורי הטכנולוגיה שלכם בבלוקצ’יין.

 

 • להבין ספרים מבוזרים ומופצים

 

כאחד מהמיומנויות הטכנולוגיות של בלוקצ’יין, מומחיות ספרים מבוזרים היא חובה אם אתה מפתח. ישנן מסגרות בלוקצ’יין רבות המציעות תוצאות שונות. להיות מומחה לפחות בקרב הפופולריים, בוודאי יביא לך קריירה במפעלים.

יותר מכך, ארגונים רבים כבר מחפשים מפתחים שהרחיבו ידע כיצד לפתח ספר חשבונות מבוזר. במקרים רבים, ייתכן שתצטרך ליצור מסגרת בלוקצ’יין משלך לבד.

אז התחל ללמוד עוד על ממשקי ה- API המרכזיים, הפרוטוקולים, מערכת הרשת בתוך המערכת. יתרה מכך, למד כיצד לפתח חוזים חכמים או להוסיף תכונות נוספות ללא פרצות אבטחה.

ברגע שאתה הופך למומחה, עליך לצפות לסכום נאה של שכר כשאתה עובד במפעלים.

 

 • פיתוח מיומנויות רחבות חוצה תחומים

כיום, רבות מחברות הבלוקצ’יין מחפשות אדם בעל כישורים רחבים בין תחומים. לכן, אם אתה חושב שרק הידע כיצד לפתח בלוקצ’יין הוא כל מה שאתה צריך, אז תחשוב שוב.

במציאות, תמיד מעריכים כי למתרגל בלוקצ’יין יש כישורים אחרים כמו חשיבה ביקורתית, DevOps, להיות זריז, חשיבה עיצובית, ניהול עצמי, יכולת הסתגלות, כישורי ניתוח, ועוד רבים אחרים..

יתר על כן, כישורים אלה, לצד כישורי טכנולוגיית בלוקצ’יין, יסייעו לך להרחיב את נקודת המבט שלך ולראות שהפתרון יוצר זווית אחרת.

זאת אומרת, ככה מתחילים חידושים מלכתחילה. רק שיש ניסיון טכנולוגי או עסקי כבר לא מספיק. גם הביקוש למיומנויות בלוקצ’יין יותר מאלה עולה. לפיכך, התנסות בסוף מחזור החיים לפיתוח, תכנון, בדיקה או פריסה תגיע גם לגופה.

זו הסיבה שאתה בהחלט צריך לעבוד גם על כישורי הלוח החוצה-תחומי שלך, לצד כישורי בלוקצ’יין.

 

 • להבין לעומק פלטפורמות בלוקצ’יין שונות

כאשר הארגונים מתחילים לעבוד על פרויקטי הבלוקצ’יין שלהם, הם צריכים לבחור את פלטפורמת הבלוקצ’יין המושלמת לפיתרון שלהם. זה אולי לא נראה כמו הרבה, אבל זה אתגר עצום עבור הארגון להפוך את הפתרון להצלחה.

במציאות, שלל המסגרות השונות הופכות את התהליך הזה למורכב למדי. הבנה מעמיקה של אופן הפעולה של הפלטפורמות השונות כגון Ethereum, Hyperledger, Corda, Ripple, Quorum וכו ‘יכולה להיות נקודת פלוס ענקית עבורך..

לפיכך, תוכלו לבחור איזו פלטפורמה תהיה המתאימה ביותר לפיתרון החברה שלכם וכיצד תוכלו להשתמש בפלטפורמה זו לטובתכם.

כמו כן, עליך לזהות את ההבדלים הקריטיים בין כל הפלטפורמות הללו. דבר נהדר נוסף יהיה לבחור את הפלטפורמות על פי הסוגים שלהן. ברור שפלטפורמה פרטית בפתרון מכוון לציבור לא תהיה הבחירה הטובה ביותר.

כמו כן, מכיוון שרוב המפעלים הללו בדרך כלל הולכים על עסקים פרטיים או מאוחדים, עדיף להיות בעלי כישורי בלוקצ’יין בשני סוגים אלה של בלוקצ’יין..

 

 • היו בקיאים בתהליכים עסקיים ארגוניים

אם אתה רוצה לעבוד בסביבה ארגונית, עליך ללמוד על התהליכים העסקיים השונים שלהם. זה גורם מאסיבי מכיוון שכישורים אלה יסייעו לך לפתח או לבצע אסטרטגיות כיצד החברה יכולה לשלב בלוקצ’יין ולהפיק תועלת מכך.

ללא ידע נאות על תהליכים עסקיים, יהיה קשה לבוא עם מקרה עסקי מפתה.

הביקוש לכישורי בלוקצ’יין בנישה זו הוא די גבוה, ועסקים מוכנים לשלם סכום שכר נכבד עבורו.

לכן, זו יכולה להיות הזדמנות משמעותית לזרוח. זו הסיבה שאתה צריך להיות בעל הבנה גבוהה יותר של רכש, לוגיסטיקה, הפצה, פעילות אוצר וכו ‘. במציאות, כישורים אלה יעזרו לך “לדבר באותה שפה” של אנשי עסקים..

וכך, עבוד על אלה כיוון שהדרישה לכישורי בלוקצ’יין בוודאי תביא לך עבודה טובה.

 

 • ידע לפשט

למרות שבלוקצ’יין נפטר מהמורכבות של רשתות מדור קודם, הוא עדיין מורכב למדי. ובכן, זה בהחלט לא מערכת ERP או כלי חלופי, אבל אתה יכול להשתמש בזה כדי לפשט את העסק שלך.

עם זאת, עליך לדעת כיצד לפשט את השימוש בטכנולוגיה זו. במציאות, התכונות הרבות יכולות לסבך את הפתרון בקלות רבה יותר. אך על פי אחד מכללי ההוכחה למושג, הפשטות היא המפתח. במקום רק להוסיף תכונות חדשות בפתרון, כדאי לבחור במתודולוגיית עיצוב פשטנית שתוכל לעזור גם לכם לחדש..

בעל ניסיון קודם בבלוקצ’ינים אחרים של ארגונים או בבלוקצ’יין כספק שירותים יכול להגביר את מועמדותך בשוק הארגוני.

חברות רבות מציעות כעת השתלמויות מיוחדות שיעזרו לך לפתח את כישורי הבלוקצ’יין הביקוש. אז אתה יכול להירשם לאחד מאלה ולהעשיר את קורות החיים שלך.

 

 • היה מסוגל לנתח דפוסי ארכיטקטורה של Blockchain

לנתח ארכיטקטורות של בלוקצ’יין לפני תכנון פיתרון הוא מיומנות אדירה מלכתחילה. במציאות, ללא תיאור מקרה נכון, אינך יכול פשוט להמציא את פתרון הבלוקצ’יין שלך.

יתר על כן, ארגונים רוצים כישרונות שלא רק יכולים לפתח או לעצב את הפתרון אלא גם לנתח את הטכנולוגיה הבסיסית של כל סוג של ארכיטקטורה.

אצטרך לומר, לשם כך, עליך ללמוד ארכיטקטורות בלוקצ’יין כבר קיימות במרץ. ישנן בשוק הרבה טכנולוגיות קוד פתוח, ובהחלט ניתן לקבל את קוד המקור שלהן מ- GitHub בקלות.

ברגע שתדעו איך כל חברה מציעה את הפתרון שלהם, תוכלו גם להשוות את זה שתכננתם כדי להפוך אותו לחסכוני ויעיל יותר..

במציאות, אין הרבה מפתחי בלוקצ’יין או מהנדסים שמגיעים עם המיומנות הזו. לפיכך, הביקוש לכישורי בלוקצ’יין ממשיך לעלות בשוק.

 • ידע טכני אודות מערכת אקולוגית וסטנדרטים של Blockchain

זה חובה כשמדובר בכישורי בלוקצ’יין. במציאות, עליך להיות בעל ידע טכני על מערכות אקולוגיות וסטנדרטים שונים של בלוקצ’יין. כדי לשפר מיומנות זו, תוכלו להשתתף בקבוצות עבודה רבות המתמקדות במושגים ומפתחות סטנדרטים.

אתה יכול לשתף פעולה עם קונסורציות בלוקצ’יין ואפילו להירשם למוסדות אקדמיים המסייעים לך ללמוד על המערכת האקולוגית בצורה יסודית יותר.

יתר על כן, בלוקצ’יין אינו רק בסיס נתונים, תזדקק לעומק רב יותר בעת פיתוח הכישורים שלך. כמו כן, כדי להצליח, עליך להבין כיצד עקרונות הבלוקצ’יין פועלים בסביבות שונות וכיצד תוכל ליישם אותם גם בסביבת החברה שלך..

 

 • דע כיצד לתקשר ערך

זה אולי נראה קצת מופרך. אך חברות רבות רוצות את כישורי הבלוקצ’יין הללו כאשר הן מגייסות עובדים. במציאות, אם אתם מפעלים בתחום פיתוח הבלוקצ’יין, עליכם לדעת כיצד לתקשר ערך.

במקרה זה, התקשורת מתייחסת למיומנות לפתור בעיה ולעזור לעמיתיך להעריך את מה שאתה מציע. כאשר עובדים בסביבה שיתופית, לקוחות יכולים להציג בעיה. לכן, אתה אמור להיות מיומנות לחשוב מחוץ לקופסה ולעבוד את דרכך סביב הבעיה כאשר הבעיה מתעוררת.

מה שהוא עושה זה שהוא נותן לך את היכולת לפתור בעיות תוך זמן קצר.

עם זאת, עלי להוסיף שזו תוספת חדשה יחסית לדרישת המפעלים לרשימת מיומנויות בלוקצ’יין. יותר מכך, עבודות רווחיות כמו מפתח בלוקצ’יין, מהנדס, מעצב, ייעוץ משפטי מגיעות עם חלקן ההוגן של כישורים, אך לכולן חסרה מיומנות לעזור ללקוחות להעריך את היתרונות שאתה מציע..

לכן, נסו לפתח גם את המיומנות הזו.

 

 • ידע מוצק אודות כלי הפיתוח

ישנם כיום כלי פיתוח רבים לבלוקצ’יין בלבד. כשאתה עובד בסביבה ארגונית, אתה צריך להיות גורם כלשהו בכל תחום שאתה עובד בו. נניח שאתה מפתח או מהנדס. ובכן, במקרה זה, בהחלט היית חבר צוות פעיל בזמן שאתה עובד על פיתרון חדש.

במקרה כזה, עליך לדעת כיצד להשתמש בכלים מסוימים אלה כדי ליצור את הפרויקט שלך בזמן קצר וביעילות רבה יותר לצורך העניין..

 

כיצד מפתחים חברות בסיס כשרונות הבלוקצ’יין שלהם?

על פי א סקר שנערך לאחרונה בשנת 2019, ב- 1386 משתתפים, ארגונים משתמשים בשיטות שונות לפיתוח צוות הבלוקצ’יין הביתי שלהם. בואו נראה באילו שיטות ארגונים אלה משתמשים. עם זאת, עלי להוסיף כי המספרים האמיתיים עשויים להשתנות מכיוון שלא כל משתתף הגיב.

תוכניות

אחוז המפעלים המשתמשים בשיטה זו

קורסים פנימיים

54%

גיוס

52%

אימונים מקוונים

51%

אימונים חיצוניים

49%

רְכִישָׁה

39%

חונכות

34%

מַעבָּדָה

20%

אַחֵר

3%

 

אז, אתה מבין, ארגונים מציעים גם תוכניות רבות בהן תוכל לפתח את כישורי מהנדסי הבלוקצ’יין שלך בקלות. לכן, אם יש לך כישרון בר ביצוע, אתה יכול לשכלל אותו על ידי קבלת עבודה במפעלים אלה המציעים תוכניות אלה.

 

מהן המשרות הפופולריות כרגע בשוק?

יש כמה משרות פופולריות שאתה יכול להשיג עם כישורי העבודה שלך בבלוקצ’יין. בואו נראה מה זה –

 

 • מפתח Blockchain

נראה שמפתח הבלוקצ’יין הוא המשרות המבוקשות ביותר בנישת הבלוקצ’יין כיום. אתה יכול בקלות להשיג קריירה כמפתח מחסנית מלאה בבלוקצ’יין. אם יש לך כישורי מהנדס בלוקצ’יין כגון תכנות בצד השרת עם היבטים אנליטיים, התפקיד יכול להיות שלך.

עם זאת, לקריירה זו תצטרך להבין טוב יותר כיצד מערכות הקצה לקצה עובדות. יתרה מכך, תהליכי עסקאות, הגדרת צמתים או הפעלת חוזים חכמים יהיו האחריות לתפקיד שלך.

יתר על כן, תזדקק גם למיומנויות ב- JQuery, שרתי SQL, AJAX, MVC, .NET, SDL, C ++, C, JavaScript, REST, XCOD, XML, FTP, SOAP ועוד רבים..

במציאות, זו יכולה להיות הזדמנות נהדרת מכיוון שתוכלו לעבוד בכל סוג של תעשייה.

 

 • מהנדס בלוקצ’יין

מיומנויות מהנדס הבלוקצ’יין הן בעבודות הבלוקצ’יין השנייה שנדרשת כיום. עם זאת, אתה יכול בהחלט להבטיח לעצמך שכר טוב עם הרבה עבודה. בכל מקרה, האחריות לתפקיד שלך תכלול יישום blockchain ופיתוח פתרונות עבור ארגונים המשתמשים ב blockchain.

לכן, לשם כך תצטרך ללמוד מיומנויות מהנדס בלוקצ’יין שהחברה שלך מחפשת ולפתח יישומים כרצונם. יתר על כן, יהיה עליכם לעבוד על מאיצים או נכסים ולהקים את התשתית הארגונית על בסיס מודלים של חשבונות מבוזרים.

יתרה מכך, מיומנויות בפייתון, אורקל, ג’אווה, אדווה, את’ריום, היפרלדגר וכו ‘בהחלט יעזרו לך.

 

 • יועץ בלוקצ’יין

ארגונים רבים העוברים לנישת הבלוקצ’יין זקוקים כעת למומחים שיוכלו להעריך את יעדיהם ולתאר את תחולת הרשת.

אם אתם מחפשים קריירה כיועץ בלוקצ’יין, כדאי שתדעו לנתח את פרופיל החברה ולהעלות אסטרטגיות מושלמות שיכולות לעזור להם לצמוח. בעיקרון, יהיה עליך להגדיר כיצד הארגון יכול להשתמש בבלוקצ’יין כדי להוסיף ערך וליצור מקרה עסקי סביבו.

יותר מכך, מיומנויות תקשורת טובות או כישורים רחבים בין תחומים יעזרו לך בעבודה מסוג זה. בנוסף, ידע מעמיק כיצד הבלוקצ’יין באמת עובד או כיצד הוא משפיע על תעשיות שונות יכול לעזור לך לזרוח בעבודה זו.

 

 • מומחה לשיווק

ארגונים רבים שיש להם יישומי בלוקצ’יין מחפשים כעת מומחה שיווק שיעמוד באסטרטגיות השיווק שלהם. זה אולי לא נראה כמו עניין גדול בהתחלה. למרות שבלוקצ’יין הוא טכנולוגיה משתלמת ומוכר את עצמו, לרוב הצרכנים אין ממש מושג מה זה בלוקצ’יין.

האחריות של מומחי שיווק תכלול מחקר על הצרכנים, מוצרים שונים, שיווק יעיל והוראת הצרכנים מהי בלוקצ’יין. ללא חשיפה ראויה, לא משנה כמה פיתרון משתלם, הוא לא יימכר.

וכך, מומחי שיווק עם בסיס ידע בבלוקצ’יין יכולים לנחות עבודה משתלמת במפעלים אלה.

 

 • מנהל פרוייקט

אתה כבר יודע לפי הכותרת מה מנהל הפרויקט יכול לעשות בפועל בארגון. למנהל פרויקטים של בלוקצ’יין יש הרבה מה לבצע בכל מה שקשור לניהול פתרון בלוקצ’יין במחזור מלא. והכי חשוב, אנשים אלה עובדים כקישור בין איש עסקים למפתחי בלוקצ’יין ומתארים גם את האסטרטגיה הטובה ביותר תוך שימוש במשאבים מינימליים.

הלך רוחו של האקר יהיה שימושי בסוג זה של תפקיד תפקיד. ככישורי עבודה בבלוקצ’יין, עליכם למלא תפקיד ניהולי חזק ולהיות גשר בין נקודות מבט טכניות ועסקיות.

 

 • מהנדס איכות Blockchain

ביסודו של דבר, כמיומנויות מהנדס הבלוקצ’יין, הנדסת איכות נופלת תחת תת הקטגוריה שלה. במציאות, מהנדסים אלה עובדים כמהנדס בלוקצ’יין או משלימים את עבודתם. בכל מקרה, לפני השקת פרויקט, יש לבחון אותו היטב.

וכאן נכנסים לתמונה כישורי עבודה בבלוקצ’יין. אם אתם מחפשים קריירה כמהנדס איכותי, עליכם לבדוק את המסגרות השונות לפני שתשתמשו בארגון. יתרה מכך, לאחר פיתוח מוצר מלא, תוודא כי המוצר עומד בסטנדרטים.

במציאות, אתה יכול להשתמש בכלי פיתוח רבים כדי לבדוק את מסגרות הבלוקצ’יין. אז, הידע של כלי פיתוח ככישורי עבודה בבלוקצ’יין יעזור גם כאן.

 

 • יועץ משפטי של בלוקצ’יין

אחת מיומנויות הבלוקצ’יין המבוקשות תביא לך עבודה כיועצת משפטית. במציאות, הבלוקצ’יין נמצא על סף פיתוח עדיין לא מושלם. בשל המבנה המבוזר, חברות רבות מתמודדות עם בעיות משפטיות. יותר מכך, מטבעות קריפטוגרפיים קיבלו את חלקם ההוגן בתוצאות הרעות.

לפיכך, רבים אינם מוצאים את פיתרון הבלוקצ’יין כחוקי ב 100%. בעיקר, במקרה של ICO. לפיכך, היועץ המשפטי של הבלוקצ’יין יצטרך לוודא שהפתרונות שלהם אינם מתנגשים ישירות עם חוקים קיימים.

נכון לעכשיו, כישורי הבלוקצ’יין הללו המבוקשים הם מעל הגג. אך כדי להעפיל, עליך להיות בעל רקע משפטי כמו גם הבנה מעמיקה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין עצמה.

 

בסוף

בסופו של דבר, כדאי שתדעו שקריירה בבלוקצ’יין היא רווחית מלכתחילה. אתה זוכה ללמוד ממיטב המקצוענים הטובים ביותר, ואתה מתחיל לעבוד בסוג חדש לגמרי של טכנולוגיה. במציאות, התשלום עבור מיומנויות עבודה אלה בבלוקצ’יין הוא גם האטרקציה העיקרית.

יותר מכך, רבות מהעבודות אפילו מציעות 140,000 דולר + יותר כשכר חודשי, וזה משהו שאתה בהחלט צריך לחפש. בכל מקרה, תיארתי את כישורי העבודה בבלוקצ’יין שתזדקק להם בכדי לאבטח את הקריירה שלך בשוק זה.

אז אתה יכול לעקוב אחר הרשימה ולעבוד על כישורי הבלוקצ’יין שלך בביקוש כדי לעקוב אחר חלומותיך ולקבל קריירה של החיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map