כיצד להפוך למקצוען בלוקצ’יין

כמקצוען בלוקצ’יין בקריירה הוא בחירה מצוינת. עם זאת, בניית קריירה, איש מקצוע בתחום הבלוקצ’יין יכול לדרוש. אם אין לך הבנה נכונה באילו כישורים הם מחזיקים, יהיה קשה לך להיות אחד כזה. ישנן תוכניות הסמכה מקצועיות רבות של בלוקצ’יין שיעזרו לך, אך האם הן לגיטימיות?

זה יכול להיות ממש קשה להבין את זה. אבל אל תדאג, אנחנו כאן כדי לעזור לך.

תעשיית הבלוקצ’יין מלאה בהזדמנויות, אך חסרים לה חדשנות ואנשי יצירה כדי להניע. אז מה זה אומר עבורך? זה אומר שעם קצת הכוונה ועניין בבלוקצ’יין, תוכלו לעצב את עצמכם למלא כמה מהעמדות החשובות בשוק..

אז, בואו לא נבזבז זמן נוסף. במדריך זה תקבל ידע מעמיק על איזה מיומנויות אתה צריך לבנות ומה האחריות שלך על תפקיד מקצועי בבלוקצ’יין..

בכל מקרה, בתקווה, תוכלו להשתמש בטיפים אלה ולמפות את התוכניות העתידיות שלכם בהתאם.

אז הבה נתחיל!

 

Contents

מיהו מקצוען בלוקצ’יין?

קודם כל, נתחיל עם היסודות. מיהו איש מקצוע מלכתחילה, נכון? ובכן, מבחינה טכנית, איש בלוקצ’יין הוא מיומן במיוחד בתחום ספציפי של בלוקצ’יין. במציאות, איש מקצוע בתחום הבלוקצ’יין הוא מישהו שיכול להתמקד בתחום ספציפי אך יעבוד בסביבה ארגונית.

אם אינך יודע עדיין, עבודות מקצועיות בבלוקצ’יין דרשו ממך להתמקד בהיבט יחיד של פתרון כגון עיצוב או תוצאות עסקיות. אז, כדי לקרוא לעצמך איש מקצוע בבלוקצ’יין, אתה צריך להיות בקי ביותר בנישה אחת. יותר מכך, אתה צריך שיהיה לך גם בסיס ידע מעשי.

לכן יש הרבה מיומנויות ספציפיות להתמקד בהן, אך על סמך התוכניות העתידיות שלך, אתה יכול לדלג פחות או יותר על אחת או שתיים.

מצד שני, עבודות מקצועיות בבלוקצ’יין ידרשו ממך להיות מומחים במיוחד בנושא. לכן, אינך יכול לקבל משרות מקצועיות של בלוקצ’יין בימים הראשונים של הקריירה שלך. אתה צריך לפחות לצבור ניסיון או להיות מומחה במיוחד כדי לקבל שכר כאחד.

אילו כישורים טכניים צריכים להיות בעלי מקצוע של Blockchain?


כדי להפוך למקצוען מוסמך בתחום הבלוקצ’יין ולהנחית בעצמך עבודות מקצועיות בתחום הבלוקצ’יין, אתה צריך לעבוד קשה מאוד כדי להשיג את הכישורים הטכניים האלה. מלבד היכרות עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין, עליך להצטיין גם בראייה עסקית ארגונית.

בלעדיה תתמודד עם קשיים בסביבה מסוג זה. אז בואו לבדוק איזה סוג של מיומנויות טכניות אתם זקוקים למקצוען בבלוקצ’יין.

 

מומחה בשפות תכנות פופולריות

הראשון הוא כמובן מומחה בשפות תכנות פופולריות שונות. להכשרה המקצועית שלך בבלוקצ’יין, עליך להיות מומחה בקידוד. בלעדיה תתמודד עם קשיים להמשיך בקריירה זו.

יתרה מכך, גם אם אתה הולך לתחום מקצועי אחר, אתה עדיין צריך לשלוט בשפות אלה. מכיוון שישנן גרסאות רבות לטכנולוגיית הבלוקצ’יין, לא תדע איזו מהן תזדקק לפיתרון הבלוקצ’יין הספציפי שלך.

לדוגמא, Python, JavaScript, Java או Solidity הן מעט מהשפות המתאימות לפלטפורמות בלוקצ’יין. לכן, אם אין לך שום מומחיות בהם, יהיה קשה להפוך למקצוען בבלוקצ’יין.

 

היה מסוגל לפתח פתרונות מבוססי בלוקצ’יין

ברגע שתקבל את ההסמכה המקצועית שלך בבלוקצ’יין, עליך להיות במיומנות לעצב או לפתח כל סוג של פתרון מבוסס בלוקצ’יין. אנשי מקצוע בתחום זה צריכים ללמוד על פיתוח תוכנה מכיוון שתפתח מוצרים רבים עבור החברה שלך.

החברה עשויה להשתמש בו למטרה הפנימית שלהם אך יכולה גם למסחר אותו.

בכל מקרה, אני ממליץ להכיר מאוד את Node.js או שילוב שירותים או JVM לתכנות תחנונים. טיפ נהדר נוסף עבורכם – נסו לכסות גם את תצורת מאגרי המידע.

אבל למה? ובכן, המודלים העסקיים שלנו למעשה די עדכניים. לכן, כאשר משתמשים בטכנולוגיה חדשה, עליכם לשלב אותה במודל הישן ולגרום לה לתמוך גם במודל החדש.

זה בעיקר למעבר חלק הרבה יותר.

 

מאסטר בתצורת ופיתוח תשתיות בלוקצ’יין

מיומנות נהדרת נוספת שעליך לאכלס היא לפני שלקחת את ההסמכה המקצועית שלך בבלוקצ’יין היא בסיס ידע מושלם בתשתיות. אני יודע שבמקרים מסוימים זה יכול להיות קצת קשה. אבל זה אחד ההיבטים המכריעים של כל הזמנים.

במציאות, תשתיות בלוקצ’יין הן די מורכבות, ולא הרבה אנשים שם יכולים להבין איך זה עובד. לכן, כאשר אתם מובילים צוות לפרויקט פתרונות בלוקצ’יין, עליכם לדעת כיצד תוכלו לעצב את התשתית. אבל איך אתה יכול לעשות את זה בלי לדעת שום דבר על פלטפורמות בלוקצ’יין פופולריות?

לכן למד תחילה על אותן תשתיות ולנתח את אופן השימוש בהן ואז נסה ליישם את פתרון הבלוקצ’יין שלך.

 

מנוסה בפלטפורמות Blockchain

בהכשרה המקצועית שלך בבלוקצ’יין, עליך להקפיד להוסיף גם פלטפורמות בלוקצ’יין. אחת הסיבות העיקריות להפוך למאסטר בפלטפורמות בלוקצ’יין היא שהיא יכולה להודיע ​​לך על ההיבטים השונים של הבלוקצ’יין.

במציאות, כל טכנולוגיות הבלוקצ’יין הפופולריות משתמשות בטכניקות שונות כדי להפוך אותה למופצת ומבוזרת. לכן גם התוצאה שונה. בכל מקרה, אני ממליץ לבדוק נייר לבן של Hyperledger Fabric, DAML, R3 Corda, Ethereum Enterprise, וכן הלאה כדי להשלים את ההכשרה שלך.

אתה יכול גם לצפות לשכר גבוה אם אתה יכול למשוך אותו או שיהיה לך הוכחה שיש לך ניסיון בפלטפורמות אלה.

 

היו מסוגלים לפתח חוזים חכמים

חוזים חכמים פופולריים במיוחד בקרב ארגונים. למה? ובכן, בעזרתם הם יכולים לעבד חוזה בקלות מבלי להזדקק לניירת רבה.

כמו כן, מכיוון שהרשת מאמתת אם המסמכים חוקיים או לא, זו הוכחה מלאה. אין סיכוי שתפול על הונאות או כל טרחה אחרת במסחר בינלאומי.

כמקצוען בטכנולוגיית בלוקצ’יין, עליכם לדעת כיצד לפתח חוזים חכמים. למרות שאתה לא יכול להשתתף בשלב הקידוד, עדיין חברי הצוות שלך עשויים להגיע אליך לקבלת טיפים אפשריים.

דבר נוסף הוא שאולי תצטרך לבדוק את האיכות לפני שאתה מגלגל פיתרון עם חוזה חכם. אם יש אפילו שגיאה קלה ביותר, היא עלולה להסתיים בקטסטרופה.

 

מומחה בצמתים של בלוקצ’יין

צמתים של בלוקצ’יין חיוניים לפיתרון בלוקצ’יין. במציאות, הצמתים אחראים למעשה על הפיכת הפלטפורמה לפלטפורמה הוגנת. לכן, לצורך ההכשרה המקצועית שלך בבלוקצ’יין, עליך ללמוד על צמתים של עבודות.

בכל מקרה, כמעט כל הפלטפורמות משתמשות בצמתים בצורה שונה. לדוגמה, ב- Hyperledger תראה משפחות עסקאות שונות. בעיקרון, לצמתים שם יש משימות שונות להציע לך סוג כזה של תכונה.

לכן יתכן שתצטרך להמציא גרסת שימוש משלך בכל הנוגע לצמתים של בלוקצ’יין. לפיכך, אם אינך יודע כיצד הם עובדים, היית מתקשה לפתח את הפתרון.

 

להבין את מבני הנתונים של Blockchain

מבני נתונים של Blockchain נוטים להיות שונים זה מזה. אבל למה? ובכן, למעשה, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מורכבת למדי, ובהרבה איטרציות שלה השתמשו מפתחים בטכניקות שונות כדי להוציא אותה מהמקום. מבלי להבין את מבני הנתונים, אינך יכול לשלוף פתרון באופן מושלם.

לדוגמה, עץ מרקל או עץ מרקל-פטרישיה פופולריים ביותר בבלוקצ’יין. לכן, כדי להפוך את הפתרונות שלך למוצלחים, עליך להבטיח שתוכל להתנסות בו. לפיכך, ידיעה כיצד זה עובד יכולה לעזור לך בכל דרך.

כמו כן, מכיוון שמבני נתונים ספציפיים אחראים לתכונות ספציפיות, ברור שלא ניתן לדלג על מיומנות זו בכל מקרה.

לכן, הקפידו לשלוט במבני הנתונים בכל מחיר.

 

מאסטר לקריפטוגרפיה

האם אתה יודע כיצד בלוקצ’יין מעביר את מעמדו הבלתי משתנה? זה בעזרת הצפנה. ללא קריפטוגרפיה, לא היה משתנה בבלוקצ’יין. במציאות, פלטפורמות הבלוקצ’יין מוודאות שברגע שבלוקצ’יין נכנס לספר החשבונות, איש אינו יכול לשנות זאת.

וזה עושה את זה באמצעות צורה אחרת של הצפנה. כמקצוען טכנולוגי של בלוקצ’יין, הצפנה תסייע לך לאבטח את הפלטפורמה שלך מפני התקפות זדוניות. לא משנה איך מישהו מנסה לפרוץ את הבלוקים, הם לא יכולים לעשות את זה.

כמו כן, בסביבה ארגונית, זה הכרחי במיוחד עבורכם להפוך את הפתרונות שלכם לאבטחים ככל האפשר. אז, זה חובה בשבילכם.

 

יש הבנה טכנית של יכולת פעולה הדדית

יכולת פעולה הדדית היא נחלת העתיד. למרות שפלטפורמות רבות מנסות ליישם את זה, רק קומץ יכול להציע את זה. כמו כן, הצעות אלה מוגבלות למדי. אבל אם אנחנו רוצים שבלוקצ’יין ישגשג בעתיד, אז הוא צריך להציע את זה.

התרחיש הטוב ביותר הוא שכל הפלטפורמות קשורות זו בזו באמצעות רכזת, ואנשים יכולים לגשת אליו אם יש להם אמינות מסוימת. לכן, לצורך ההכשרה המקצועית שלך בבלוקצ’יין, עליך לשלוט על יכולת פעולה הדדית מכיוון שהחברה שלך תזדקק לה בעתיד.

בכל מקרה, מכיוון שהוא יכול להיות מעט מורכב באופיו, עליך לשלוט בו ככל שאתה צובר ניסיון בסביבה ארגונית.

 

להבין ספרים מבוזרים ומופצים

אתה יודע שישנם סוגים אחרים של פלטפורמות מבוזרות למעט גם בלוקצ’יין. אם כי מצפים ממך להיות איש מקצוע בתחום הבלוקצ’יין בלבד, השגת ידע בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת אחרת היא נקודת פלוס ענקית.

בעיקרון, אתה יכול להשתמש בפלטפורמות אלה כדי ליצור פתרונות משלך. יתרה מכך, אם אתה נוטה לחזור גם מבלוקצ’יין, זה יעזור לך מאוד.

בכל מקרה, ארגונים יצפו שתהיה לך ידע בפלטפורמות אלה. לכן, דאגו ללמוד כמה שיותר.

 

יש כישורים רחבים בין תחומים

יכולות רחבות של תחומי רוחב אינן הולכות ישירות לעבודות מבוססות בלוקצ’יין, אך הן יכולות לעזור לך להגיע דרך ארוכה בחברה. בעיקרון, ארגונים תמיד רוצים מישהו קולני ורב-תכליתי. לכן, עבור פרויקט כזה, עליכם להחזיק בכישורים אלה בכדי להאיר בסביבה ארגונית.

מיומנויות כמו DevOps, זריזות, מחשבה מחוץ לקופסה, מוח אנליטי הם משהו שכל המפעלים מחפשים כיום.

 

מומחים לתקני Blockchain ומערכת אקולוגית

שירותים מקצועיים של Blockchain יכללו אותך בפיתוח מערכות אקולוגיות וסטנדרטים. לכן, ללא רקע טכני בנושא זה, אינך יכול לראות את עצמך הופך למקצוען. בכל מקרה, אני ממליץ בחום להצטרף לקהילה כדי ללמוד עוד על המערכת האקולוגית עצמה.

אתה יכול גם להירשם לקורס הסמכת בלוקצ’יין כדי לדעת יותר על הסטנדרטים. ביסודו של דבר, קורסים אלה יסייעו לך לזהות את הדפוסים השונים ולספר לך כיצד תוכל להשתמש בהם למטרות עסקיות.

לכן, אם אתה רוצה להתמקצע, עדיף להירשם לקורס.

 

מקצוען בכלי DevOps של Blockchain

כמקצוען מוסמך בבלוקצ’יין, עליכם ללמוד על כלי DevOps. במציאות, כלים אלה יכולים לעזור לך לפתח או לעצב ואף לבדוק את הפתרונות שלך לפני שאתה מגלגל אותם. עליך לזכור שהקידוד מורכב למדי ויכול להוליד הרבה פרצות אם אינך עושה זאת נכון.

אך מכיוון שכלי הבלוקצ’יין הללו מתמקדים רק בהקלת חייכם, תוכלו פשוט להשתמש בהם ולהפוך את הקידוד שלכם למושלם. אלה גם חוסכים זמן רב, יחד עם משאבים שארגונים לא יבזבזו.

 

להבין ארכיטקטורות של בלוקצ’יין

ארכיטקטורות בלוקצ’יין שונות במקצת מתשתיות. אז כידוע, עצם הידיעה על תשתיות לאורך הדרך לא תועיל. כמקצוען טכנולוגי של בלוקצ’יין, עליכם ללמוד כיצד האדריכלות הללו.

ישנם כמעט שלושה סוגים שונים של ארכיטקטורת בלוקצ’יין, כגון מאוחד, פרטי וציבורי. אם אתה לא מבין את ההבדל הבסיסי בין אלה, יהיה קצת קשה לעצב את הפתרון שלך לגמרי, לא??

לכן, חשוב מאוד שתדעו על כך.

 

מה עושה איש מקצוע מבית Blockchain?

מעניק תמיכה מנהלית לצוות הפרויקט

השירותים המקצועיים של בלוקצ’יין ידרשו ממך להיות אנשי מנהלה בפרויקט. בעיקר תוביל צוות ותתמוך בו בכל דרך שתוכל. כמו כן, עליכם לקבל החלטות מסוימות שיכולות לשנות את מהלך הפרויקטים של הצוות שלכם.

בעיקרון, עליכם להדריך את חברי הצוות שלכם כדי להפוך את הפרויקט להצלחה עצומה.

 

מפשט פתרונות Blockchain

איש מקצוע מוסמך בתחום הבלוקצ’יין מפשט בעיקר פתרונות בלוקצ’יין. במילים פשוטות, עליכם להבין מתי הפתרונות שלכם יהיו מורכבים מדי. בעיקרון, ככל שתשתמש בפחות תכונות, כן ייטב.

עם זאת, במקרים מסוימים, יתכן שתצטרך להשתמש בתכונות נוספות, אך וודא כי הוא טעים גם לצרכנים.

 

מנהל את פרויקטים של Blockchain

במציאות יתכן שתצטרך לנהל גם את פרויקטי הבלוקצ’יין. נראה כי רבים מהעסקים מצביעים על אחריות זו כאשר הם מדברים על שירותים מקצועיים של בלוקצ’יין. בכל מקרה, ללא כישורי ניהול מתאימים, תתמודד עם קשיים בכך.

כמו כן, כמנהל תתאר כיצד חברים אחרים יעבדו ועל מה.

 

זוג Blockchain זוגי עם תהליכים עסקיים ארגוניים

אתה גם צריך לשלב בין בלוקצ’יין לתהליכים עסקיים ארגוניים. חברות מסתמכות על טכנולוגיה כדי להגדיל את הכנסותיהן. לכן, מבלי לקחת בחשבון את הבלוקצ’יין, אינך יכול להגדיל או אפילו לקיים את תפוקת ההכנסות.

במקרים רבים, ארגונים מוכנים להשקיע סכום כסף נכבד כדי לבצע זאת מאיש מקצוע.

 

מנסח מודלים עסקיים על בסיס Blockchain

חברות מעסיקות אנשי מקצוע לגיבוש מודולים עסקיים על בסיס בלוקצ’יין. כפי שאתה כבר יודע, בלוקצ’יין משבש הרבה מהמודולים העסקיים כשאנחנו מדברים. כתוצאה מכך חברות מחפשות אחר שירותים מקצועיים של בלוקצ’יין שיבטיחו את הכנסותיהן מהעסק.

אך לשם כך, עליהם לשנות את כל המודלים העסקיים שלהם. לכן, פיתוח מודלים חדשים המבוססים על דרישות ארגוניות הוא גם באחריותכם.

 

בוחן את איכות האדריכלות ומספק ביטחון

עוד אחד מהשירותים המקצועיים המגניבים של הבלוקצ’יין הוא לבדוק את איכות האדריכלות ולהבטיח לחברה שלך שאין לה בעיות.

אנשי מקצוע בבלוקצ’יין יודעים הרבה על ארכיטקטורת בלוקצ’יין. לכן, כשסיימו המפתחים את הפיתרון, תבדוק אותו ובמקרים מסוימים תתקן כל סוג של בעיות בפתרון..

 

איך אתה יכול להיות כשיר להיות מקצוען בלוקצ’יין?

קבל ניסיון במחזור החיים של פיתוח Blockchain

הסמכה מרכזית נוספת שעליך להשיג היא רכישת ניסיון במחזור החיים של פיתוח תוכנה. אם תצליחו לצבור ניסיון במחזור החיים של פיתוח תוכנה שיעזור גם לכם. עם זאת, הדבר הטוב ביותר הוא שחווית מחזור הפיתוח של בלוקצ’יין היא נקודת פלוס אדירה עבורך.

זה בגלל שרק קומץ אנשים יכולים באמת להיות עדים למוצר בלוקצ’יין כדי להגיע משלב העיצוב לשלב השיווק. לכן, כמקצוען מוסמך בבלוקצ’יין, עדיף לצבור ניסיון רב ככל האפשר.

 

לרדוף תואר ראשון או ניסיון בעבודה שווה ערך

כדי להפוך למקצוען בטכנולוגיית בלוקצ’יין, אתה צריך לקבל תואר ראשון. מבלי להמשיך לתואר ראשון, ארגונים לא יידעו אם אתה כשיר למשרות או לא. כמו כן, תואר יכול לעזור לך ללמוד על יסודות התכנות ויעזור לך להיות מפתח.

העניין הוא שלימוד פיתוח בלוקצ’יין בעצמך הוא משימה קשה ביותר. לכן קבל תואר לפני הגשת מועמדות למשרה זו נקודת פלוס ענקית.

אך בכל מקרה, אם תוכלו להוכיח שיש לכם ניסיון בעבודה בשטח ותוכלו למשוך זאת, הם יזמינו גם אתכם. עם זאת, עליך להציג את אישורי ניסיון העבודה הקודמים שלך לכך.

 

קבל הסמכת Blockchain ארגונית

כדי להפוך למקצוען מוסמך בבלוקצ’יין, עליך לקבל הסמכת בלוקצ’יין ארגוני. אבל איך אתה יכול לעשות את זה? הדרך הטובה ביותר לקבל הסמכה בתחום זה היא להירשם לקורס הסמכת בלוקצ’יין.

במציאות, עבודות מקצועיות בבלוקצ’יין ידרשו שתוכיח הוכחה להסמכתך כדי לבסס את עצמך כמקצוען. אבל, בלי להירשם לקורס הסמכה של בלוקצ’יין, די קשה לעשות זאת.

לכן הייתי ממליץ לבדוק את קורס הסמכת הבלוקצ’יין שלנו. אנו נוטים להתמקד במקרי שימוש ארגוניים בלבד. אז זה יעזור לך לטווח הארוך. יתרה מכך, כרגע יש לנו שש קורסים עיקריים להשלים.

כמו כן, יש לנו מקורות ספציפיים גם לשרשרת אספקה ​​ולמימון סחר. לכן, בעזרת אלה תוכלו להתמקד בקלות בתחום ספציפי בבלוקצ’יין.

כמו כן, קורסי הסמכת הבלוקצ’יין שלנו יכסו ניתוחים פופולריים של פלטפורמות כמו אתריום ארגוני, R3 קורדה, Hyperledger, ועוד רבים.

 

להיות מורשה כחוק לעבודה

חברות רוצות שתהיה לך הרשאה חוקית לעבוד בחברות שלהן? אבל מה זה אומר? המשמעות היא שאם אתה מחפש עבודה במדינה אחרת, תזדקק לאישור ויזה מיוחד כדי לעבוד שם.

לכן, אם אין לך אישור מהרשויות המתאימות, אינך יכול לעבוד שם. במקרים רבים, אם אתה יכול להראות קליבר, החברות יכולות להגיש בקשה להיתר עבודה מטעמך. אבל זה די תרחיש נדיר. מכיוון שבלוקצ’יין הוא כיום תופעה עולמית, לפני שתגישו מועמדות לעבודה, עליכם לזכור זאת.

לא משנה אם יש לך הסמכה מקצועית של בלוקצ’יין או לא אם אינך מורשה.

 

יש רקע עם חברות טכנולוגיה

אני מניח שאתה יכול להגיד שזו אחת הדרכים הטובות ביותר להחזיק לעצמך תפקיד מקצועי של בלוקצ’יין. אם תצליחו להשיג רקע עם חברות טכנולוגיה עם ניסיון של שנים, הם בהחלט ישכרו אתכם.

אתה מבין, התחרות בבלוקצ’יין לא כל כך מוחצת. עם זאת, אם אתה מתחיל חדש, תתמודד עם קשיים בהנחיית עבודה במפעלים גדולים כמו אמזון או יבמ.

אך אם עבדת בעבר בחברת טכנולוגיה, המשמעות היא שאתה כשיר לעבוד גם בארגונים.

לכן, דאגו לקבל עבודה בחברות טכנולוגיה בתחילת הקריירה שלכם.

 

קבל מומחיות נוספת בתחום הרלוונטי

בחיפוש אחר הסמכה להסמכה מקצועית של בלוקצ’יין, עליך להיות מומחה בתחום אחד או שניים רלוונטיים. מה זה אומר? ובכן, טכנית, איש מקצוע לא יתמקד בכל היבט של פרויקט בלוקצ’יין.

במקום זאת, הוא / היא יספק סיוע רק בחלקים מסוימים של הפרויקט. אז יתכן שתצטרך לעצב את הפלטפורמה או לפתח אותה, או אפילו לשלב אותה במודל עסקי חדש.

אתה יכול לבחור באיזה סוג תחום אתה רוצה להתמקד במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין. אבל אתה צריך לשלוט בתחום זה בכל מחיר.

מכיוון שללא כישורים מתאימים, ארגונים לא יעסיקו אותך.

 

הערת סיום

איש מקצוע בתחום הטכנולוגיה של Blockchain הוא בחירה מיוחדת במינה בקריירה. אבל כדי להיות אחד, אתה צריך מיומן. המועמדים הטובים ביותר להיות אחד הם אלה שכבר נמצאים בתחום.

לכן, מפתחים מנוסים, מהנדסים, אדריכלים, מנהלי מוצרים וכן הלאה מסוגלים לחלוטין לעבור להיות אנשי מקצוע בבלוקצ’יין. שוב, כפי שאמרתי קודם, ללא הסמכה מתאימה, אינך יכול להיות מקצוען בלוקצ’יין.

לכן, דאגו להירשם לקורס הסמכה ולמדו מכל מה שתוכלו. אם תרצה, תוכל גם לבדוק את הקורס החינמי שלנו לבדיקת התוכניות שלנו.

המשך לעבוד קשה, וגם אתה יכול להיות מקצוען בלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map