מהו מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין וכיצד להיות אחד?

מנהל פרויקטים של Blockchain הוא אחת האפשרויות הרווחיות בקריירה כרגע. כדי לעזור לך במסלול הקריירה שלך, נצלול עמוק יותר לנתח אילו מיומנויות תצטרך כדי להיות אחת. אז קחו כוס קפה וקראו הלאה!

טכנולוגיית Blockchain משבשת את כל הענפים ומולידה הזדמנויות חדשות לעסוק באנשים, לבצע משימות ולעשות עסקים. עם זאת, לא משנה כמה טכנולוגיה זו ממכנת תהליכים מכיוון שאנשים תמיד ייקחו את היוזמה לצרכים עסקיים או אישיים בסוף היום..

לכן אחד השלבים המכריעים ביותר במחזור החיים של פיתוח הבלוקצ’יין הוא שלב ייזום הפרויקט, שתמיד יהיו בו מנהלי פרויקטים, לקוחות ובעלי עניין. הם אחראים להתוויית היעדים, המטרה, מפת הדרכים והביצועים. לכן, הצורך במנהל פרויקטים של בלוקצ’יין לא יפסיק להתקיים.

אתה יכול לנצל הזדמנות זו ולהבטיח קריירה בטוחה בתחום זה. עם זאת, יהיה עליכם לשלוט במיומנויות ספציפיות על מנת להפוך למנהל פרויקטים. מדריך זה יכסה את המיומנויות או הכישורים החינוכיים שתצטרכו כדי לקבל עבודה כמנהל פרויקטים של בלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

Contents

מיהו מנהל פרויקטים של Blockchain?

מנהלי פרויקטים עומדים בראש כל פרויקט ספר מבוזר, המשמש כחוליה המקשרת בין המפתחים ללקוחות. ביסודו של דבר, תוודא שהמפתחים עומדים בנקודה לגבי היקף כל פרויקט ותבטיח שתוכל לעמוד בציפיות הלקוח..

במציאות, מנהל פרויקט הבלוקצ’יין אחראי על ניהול הצוות. יחד עם הצוות, תעבדו בעיקר על מערכת בסיסי הנתונים, מערכות העיבוד וכלכלת האסימונים של הפרויקט. אם הפרויקט אינו מבוסס על כלכלה סמלית, תפקח על כל תהליך תשתיות הבלוקצ’יין.

בעיקרון, תיאור התפקיד של מנהל פרויקט הבלוקצ’יין כולל ניטור משאבים ודיווח, המשקיף על פרוטוקולי אבטחה, מערכות ניהול עסקאות ופיתוח כל תכונה מיוחדת..

למעשה, המנהל יכול אפילו לטפל בנושא שמגיע מתהליכי בלוקצ’יין.

כידוע, מערכת החשבונות ויחידות העיבוד הם לב ליבם של כל פרויקטים מבוססי טכנולוגיית בלוקצ’יין. לכן, חשוב מאוד לוודא כי מערכות אלו הן בעלות הביצועים והאמינות הגבוהים ביותר. לכן, יהיה עליכם לוודא כי פעילויות העיבוד הללו הן תמיד בשיא היעילות והאמינות שלהן.

במציאות, ניהול פרויקטים של בלוקצ’יין מכסה כל מה שמתחיל מפיתוח מפות דרכים לפריסת הפיתרון. ומנהל פרויקטים של בלוקצ’יין הוא לב ליבו. לא משנה באיזה תעשייה אתה עובד, אתה היחיד שמבטיח את הצלחת הפרויקט.

אז, אתה מבין, לקריירה הזו יש הרבה חשיבות ואחריות. לכן התפקיד הזה כדאי.

קרא גם: מדריך למתחילים לבלוקצ’יין

אילו מיומנויות אתה צריך כדי להיות מנהל פרויקטים של Blockchain?

יהיה עליך לשלוט במיומנויות מסוימות על מנת לקבל עבודה כמנהל פרויקט. יותר מכך, הארגון מחפש בימינו מומחים בלבד. לכן, עליכם לוודא שקורות החיים שלכם מועשרים מספיק לשם כך.

קבל ידע מעמיק אודות יסודות Blockchain

עבודות של מנהל פרויקטים של Blockchain ידרשו מכם לדעת על טכנולוגיית blockchain. זה עשוי לכלול בסיס ידע כללי או מומחה בנושא. לכן, לפני שאתם צוללים לחלק הטכני של הבלוקצ’יין, עליכם להבין תחילה כיצד הטכנולוגיה עובדת בפועל.

בדרך כלל, היסודות מכילים מושג מהי הטכנולוגיה, כיצד היא עובדת, כיצד פועל כל אחד מרכיבי הליבה וכן הלאה. אז התחל עם לימוד ההגדרה של בלוקצ’יין ואז עבור לאט לאט לנושאים מסובכים כמו חוזים חכמים.

באופן כללי, מומלץ להתחיל בקורס מנהלי פרויקטים של בלוקצ’יין כדי ללמוד על הטכנולוגיה ממאמן מקצועי. בדרך זו, אתה בוודאי מיומנות בתוך זמן קצר.

למד לזווג עסקים עם Blockchain

כמנהל פרויקטים, חשוב לך לדעת כיצד תוכל לחבר בלוקצ’יין לעסקים. לדוגמא, ייתכן שהחברה שלך תרצה לשלב פתרון בלוקצ’יין במערכת הקיימת שלהם (ברוב המקרים, להגברת יעילות התהליכים). אך אם אינך יודע כיצד בלוקצ’יין תואם את המודל העסקי של החברה שלך, לעולם אינך יכול לשלוף אותו.

במציאות, זו אחת המשימות המכריעות שאתה בהחלט צריך לשלוט בה. לכן, אציע לך להתחיל לנסות לחבר בלוקצ’יין למודלים עסקיים קיימים. ברגע שאתה מסוגל למשוך את זה, תוכל לעבור ליצור מודלים עסקיים חדשים על גבי הבלוקצ’יין.

במציאות, מיומנות זו יכולה להנחיל לך משרות בעלות שכר גבוה מאוד מכיוון שרוב חברות הארגון אינן יודעות כיצד הטכנולוגיה יכולה לעבוד עם העסק שלהן.

למד לפתח אסטרטגיית יישום בלוקצ’יין

באופן טבעי, יהיה עליכם להיות מומחים בפיתוח אסטרטגיות יישום בלוקצ’יין. אם אין לך אסטרטגיה ברורה מההתחלה, אז יצירת הפיתרון תהיה קשה. בכל אופן, אם אין לך שום מומחיות מוקדמת או ידע בנושא, עדיף ללמוד יישומי בלוקצ’יין שכבר מצליחים.

מה יועיל? ובכן, בתור התחלה, זה יעזור לך לנתח כיצד חברות אחרות אסטרטגיות לפתרונות הבלוקצ’יין שלהן. כשתתחיל לראות את דעתם על העניין, בקרוב תתעדכן בטקטיקות מיוחדות.

יתרה מכך, אתה יכול להצטרף לקונסורציום או לקהילה כדי להבין טוב יותר כיצד אחרים עובדים. במציאות, קהילת הבלוקצ’יין היא עצומה ותומכת. אז אתה יכול לקבל חוויה טובה מהקהילות האלה.

ללטש את כישורי המנהיגות והניהול שלך

אחריותך בעבודה תלויה במידה רבה במיומנות זו. לכן, עליכם לוודא כי תוכלו להפוך לשליטה במיומנות זו. במציאות, אתה צריך להיות אדם עם. עבודות מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין יכללו אתכם בהובלת צוות אנשי מקצוע במהלך המחזור המלא של פיתוח פרויקטים של בלוקצ’יין. ללא הכוונה שלך, הצוות שלך לא יכול להוציא את זה לפועל.

לכן, זה הכרח עבורך. לכן, דאגו לחדד את כישורי המנהיגות שלכם. בלי שההובלה שלך תבטיח שההצלחה של הפתרון היא מאתגרת.

כמו כן, כמנהל עליך לתאם גם עם חברי הצוות שלך. מנהיג חכם תמיד יבין את נקודות החוזק והחולשה שלהם ויקצה משימות על סמך זה. יותר מכך, אתה צריך לאזן בין המקל שלך לבין האישיות הידידותית שלך.

תגזימי עם כל זה, והצוות שלך עלול להתפרק.

הכירו את כלים לניהול פרויקטים של Blockchain

ישנם כלים רבים לניהול פרויקטים המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין. במציאות, אתה יכול להשתמש בכלים אלה כדי להאיץ את תהליך הפיתוח של הפרויקט שלך. יותר מכך, אלה יעילים בחיסכון בזמן ובמשאבים שלך. גם מבחינתם קל לבחון. האם הם לא גדולים!

אבל כן, עליכם לדעת כיצד להשתמש בהם ולשמור על הכלים הללו כלולים בתהליך הפיתוח שלכם. ברגע זה, חברות ארגוניות רבות מעוניינות באנשי מקצוע שנוח להם להשתמש בכלים אלה ויכולים לבצע דברים מהר יותר.

לכן, עבור תהליך הניהול שלך, זה למעשה הכרח. לכן, וודא שאתה מכיר את הכלים הללו לניהול פרויקטים של בלוקצ’יין והשתמש בהם כראוי.

מפתחים משתמשים בהרבה כלי בלוקצ’יין כדי לחסוך זמן ומשאבים. בדוק את הטוב ביותר כלי בלוקצ’יין שמפתחים אוהבים!

היו יעילים בניהול סיכונים של Blockchain

אחת מכישורי מנהל הפרויקטים הבלוקצ’יין הדרושים לך היא להיות יעיל בניהול סיכונים. עם פרויקט הבלוקצ’יין מגיע סכום עצום. במציאות, ההימור אינו מוגבל רק להיבט הטכני אלא גם לתוצאות העסקיות.

אז, אתה מבין, אם אין לך כישורי ניהול סיכונים, אתה לא יכול לחזות עם מה הלקוח או החברה שלך יצטרכו להתמודד בעתיד. יותר מכך, לרוב תצטרכו לנקוט במאמצים ייחודיים אשר יגיעו עם שטחים לא ידועים.

אם אתה יכול לשלוט על הסיכונים, לא משנה כמה הם ייחודיים, זה מראה שאתה נמצא בראש המשחק שלך. זו הזדמנות מצוינת לקבל בונוסים ובמהירות לעלות לראש.

בעלי ידע כיצד פועלים תקנים ומערכות אקולוגיות

הכשרה של מנהלי פרויקטים של Blockchain יכולה לעזור לכם להחזיק את הידע להבין כיצד המערכת האקולוגית והסטנדרטים עובדים. נכון לעכשיו, ההבדלים בין הסטנדרטים של כל מערכת אקולוגית הם עצומים, ולכן די בלתי אפשרי להשיג יכולת פעולה הדדית ביניהם.

אך מכיוון שנראה כי הסטנדרטים משתנים, עליכם ללמוד כיצד הם עובדים ואיזה מסלול עליכם ללכת. לדוגמה, Hyperledger ו- Ethereum מגיעים עם סטנדרטים משתנים. יותר מכך, Hyperledger מתמקד בגישה מורשית ובגישה ציבורית לאתרים.

אז אתה צריך להיות כשיר לבחור איזה מהם מתאים הכי טוב לפרויקט שלך. אני מציע לך להעיף מבט בקורדה, היפרלדגר, קוורום ואת’ריום כדי ללמוד עליהם.

יש מיומנויות אסטרטגיות לפתרון בעיות מהיר יותר

מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין צריך להיות אסטרטגי. מיומנויות אסטרטגיות הן קריטיות להפליא עבורכם למנהל פרויקטים. במציאות, עבודה על פרויקט חדש בסביבה ארגונית יכולה לייצר הרבה נושאים.

לכן, יהיה עליכם לקחת את האחריות לפתור אותם, ועליכם לעשות זאת מהר ככל שתוכלו. אך וודא שלא תעשה שגיאות תוך כדי כך מכיוון שזה יכול להוביל להפסדים. לכן עליכם לחדד את כישוריכם האסטרטגיים לשלמות לפני שתוכלו אפילו להגיש מועמדות למשרה.

אני מניח שלשם כך, בדיקת מקרי מקרה בנושאים שיטתיים עוזרת לך מאוד. עם זאת, זכור כי לרוב אתה תיתקל בבעיות ייחודיות. וכך, עליכם להמציא פתרונות ייחודיים כדי לפתור אותם.

היה מומחה בניהול תקציב

ניהול תקציב הוא אחד החלקים המכריעים של מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין. ובכן, לא תצטרכו להיות שוטרים במתמטיקה, אך תחושת תקצוב טובה יכולה להביא לכם דרך ארוכה. אחת המשימות החיוניות שלכם תכלול הקפדה על שימוש בתקציב הפרויקט בצורה היעילה ביותר האפשרית.

זה בסדר אם אתה מסתדר רק קצת, אבל אתה צריך לוודא שרוב הפרויקטים שלך יבוצעו במסגרת התקציב.

אם אתה מומחה בניהול עלויות, אתה יכול לשלוף כל פרויקט גם אם התקציב צפוף מדי. דבר קריטי נוסף שיש לזכור הוא האסטרטגיות השונות שתוכלו ליישם להפחתת העלות מבלי לפגוע באיכות.

ידע כיצד ארכיטקטורת Blockchain עובדת

זהו היבט טכני נוסף בתפקיד שאתה צריך להצטיין בו. כישורי מנהל הפרויקטים של Blockchain מכסים את הידיעה כיצד פועלת ארכיטקטורת blockchain. עליכם להתעדכן בכל התגליות האדריכליות האחרונות בנישה זו.

שוב, הבנה כיצד פועלות פונקציות חשיש או קונצנזוס היא נקודת פלוס.

טיפ מקצוענים: עברו על כל מסמכי הלבנה של פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות פופולריות. זה יעזור לך להבין כיצד עובדת תשתית הבלוקצ’יין.

במציאות, זה גם נוהג מצוין להגדיל את כישורי החדשנות שלך. אבל אתה צריך להקדיש זמן רב לרתום את המיומנות הזו. אתה יכול גם לקבל הסמכת מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין כדי לקבל הכשרה מתאימה ממדריך מוסמך.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לאדריכלות בלוקצ’יין (CEBA)

בעלי הבנה עמוקה יותר של פלטפורמות בלוקצ’יין שונות

אתה יודע שיש סוגים שונים של פלטפורמות בלוקצ’יין, ולא כל אחת מהן מתאימה לכל סוג של פרויקט. לכן עליכם ללמוד כיצד פועלים פלטפורמות מסוגים אלה בכדי לפתח את ה- POC לפרויקט.

בעיקרון, ישנם שלושה סוגים של בלוקצ’יין – בלוקצ’יין פרטי, ציבורי ופדרציה. ייתכן שתראה גם חסימות היברידיות. במציאות, לכל אלה תכונות, חוזקות וחולשות שונות.

לכן, הקפד ללמוד עליהם ביסודיות. מבלי להבין אותם, אינך יכול לקבל החלטה מחנכת באיזו פלטפורמה מתאימה לצרכי הלקוח שלך.

למד להכין תכנון אסטרטגי ארוך טווח

ביצוע תכנון אסטרטגי ארוך טווח הוא חובה עבור מנהלי פרויקטים של בלוקצ’יין. אז אתה צריך להצטיין גם בזה. במציאות, תוכלו להתחיל עם הגדרה וקביעת היקף הפרויקט ומהן יעדיכם. בשלב הבא עליכם לחזות כמה משאבים תזדקקו בכדי להגיע למטרה ולנהל אותם בצורה היעילה והיעילה ביותר.

במציאות, יצירת לוח זמנים לכל משימה וניהול תוכנית עבודה יביאו את הדברים במהירות. לכן, ברגע שתצליח להגדיר את אלה, תוכל לנעול את התכנון לטווח הארוך שלך בלי שום בעיות. אני מאמין שזו אחת התכונות המשובחות שעל מנהל הפרויקט להיות בעל.

מאסטר פיתוח וניהול חוזים חכם

אתה עשוי לחשוב שלא תצטרך לשלוט במיומנות זו, אך למען האמת, תצטרך לנהל קשרים עם לקוחות. ועם הבלוקצ’יין מגיעים חוזים חכמים, ולכן יש לדעת כיצד להשתמש בהם.

חלק מאחריותך יכלול ניהול ספקים. אך ללא כישורים בחוזים חכמים, אינך יכול לעשות זאת. ניהול חוזים יתמקד בניהול רכש זה.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ללכת להכשרה של מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין הכוללת חוזים חכמים. במציאות, אתה יכול להשתמש בסוג זה של אימונים כדי ללמוד על תהליך הפיתוח ולהתאמן על ניהול אותם.

חוזים חכמים הם אחד מרכיבי הליבה של פרויקט בלוקצ’יין. למד עוד על כך במדריך החוזים האולטימטיבי שלנו!

קבל ניסיון במחזור החיים של פיתוח פרויקטים של Blockchain

בעיקרון, מחזור החיים של פיתוח פרויקט הבלוקצ’יין עשוי לכלול 8-10 שלבים. אלה יתחילו בזיהוי הבעיה והמטרה של שינוי גודל ה- POC והשקת המוצר. עם זאת, הדרך הטובה ביותר ללמוד על כך שהיא משתתפת בו באופן פעיל.

אם אתה רק מתחיל, אז עבוד למתמחים שמתמקדים בפיתוח. כמתמחה אתה יכול לראות כיצד המנהל מטפל ומשיק מוצר בהצלחה. יתר על כן, אם אתה כבר מומחה, אז כבר אמור להיות לך הפוטנציאל להשיג פרויקט שלם בהצלחה.

אבל בכל מקרה, אם לא, אז לעבודה בחברת פיתוח תוכנה של בלוקצ’יין וצברו חוויות. זה ישפר את קורות החיים שלך, וחברות גדולות ירצו להעסיק אותך בשכר טוב.

היה מומחה בפיתוח תוכנה מבוססי בלוקצ’יין

זו נקודת פלוס כשמדובר במנהלי פרויקטים. מכיוון שתעבוד אך ורק על נישה טכנולוגית ו- IT, אינך יכול להוביל את חברי הצוות שלך בכיוון הנכון ללא ידע נאות בפיתוח תוכנה..

לדוגמא, יהיו צוותים ומהנדסים בצוות. לכן, כאשר הם פוגעים בתיקון מחוספס, עליכם לעזור להם לפתור את הבעיה בצורה נכונה. אך אם אינך יודע כיצד עובדת פיתוח תוכנה של בלוקצ’יין או אינך יודע לתכנת, אז אינך יכול לסייע להם בשום דרך.

בכנות, בלעדיה, לא תהיה כשיר לתפקיד. לכן, דאגו לחדד מיומנות זו לשלמות על ידי תרגול יומי.

הירשם לתוכנית הסמכה של Blockchain ארגוני

טיפ סודי קטן עבורך – הסמכה על רשתות חסימות ארגוניות באמת עוברת דרך ארוכה. זוהי למעשה אחת הדרכים הטובות ביותר להתחיל בראש במסע הבלוקצ’יין שלך. נכון לעכשיו, ישנם קורסים רבים בשוק.

אבל אתה צריך לוודא להשיג את הטוב ביותר בשוק. בעיקרון, רוב הקורסים אינם מציעים את הערך שאתה באמת זקוק לכסף שאתה מוציא עליהם. באמצעות קורסים אלה תוכלו להבין במהירות את יסודות הבלוקצ’יין, כיצד פועלות ארכיטקטורות שונות והסיכונים העיקריים הקשורים לטכנולוגיה..

קורס מנהלי פרויקטים של Blockchain יכול גם לעזור לך ללמוד על פלטפורמות פופולריות כמו Ethereum, Hyperledger, וקורדה. כפי שאתה כבר יודע, ללמוד על אלה הוא חיוני לקריירה שלך.

במציאות, בעזרת הסמכת מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין תוכלו להעשיר את קורות החיים שלכם ולקבל במהירות משרה עם משכורות משלמות גבוהות. כלומר, חברות מחפשות מומחים ובעלי הסמכה זה באמת מציגה את שוויכם.

 

מדוע עליכם להיות מנהל פרויקטים של Blockchain?

ביקוש גבוה וסיכויים עתידיים

הדרישות למנהלי פרויקטים של בלוקצ’יין מרקיעות שחקים. כעת, כשבלוקצ’יין הופך אט אט לנישה מבוססת, חברות רבות עובדות על פתרונות. אז זה מוליד את הביקוש, אבל ההיצע של אנשים מוסמכים עדיין לא מספיק.

אתה יכול להשתמש בהזדמנות זו בקלות לטובתך.

שכר אטרקטיבי

שכר מנהל הפרויקטים של Blockchain יכול לנוע בין $ 60,000 ל- $ 136,000. ברור שככל שיש לך יותר ניסיון, כך תוכל לדרוש יותר משכר מחברות הארגון. במציאות, בגלל הביקוש הרב לתפקיד זה, נראה ששכרו של מנהל הפרויקטים בבלוקצ’יין נעשה אטרקטיבי יותר. לא רק זה, אלא תוכלו לצפות גם לקבל חלק מהפרויקטים עליהם תעבדו. אז, בסופו של דבר, זו הזדמנות מצוינת להבטחת העתיד.

רוצה לדעת יותר על משכורות עבודות בלוקצ’יין אחרות? עיין במדריך המשכורת שלנו לבלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

שעות עבודה גמישות

אם בדקתם פרסום דרושים הנוגע לפוסט זה, יתכן והבחנתם בהטבה בשעות העבודה הגמישות. כמעט כל תיאור התפקיד של מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין כולל שהם מציעים שעות עבודה גמישות.

הסיבה לכך היא שהעבודה שלך היא בעיקר לפי פרויקט והעבודה שתצטרך לעשות תשתנה באופן משמעותי על סמך זה. אך חברות ארגוניות מוכנות להתיר אותך מהכלים ולא להידרש לקיים לוח זמנים 9-5.

הזדמנות בענפים שונים

כעת, כאשר ניתן להשתמש בבלוקצ’יין בתעשיות שונות, ההזדמנויות שלך הן אינסופיות. אם אתה רוצה לעבוד בשרשרת האספקה ​​אתה יכול, אבל אתה יכול גם לעבוד במימון. כמעט כל הענפים יכולים להפיק תועלת מהטכנולוגיה הזו, ולשם כך רוב החברות הללו מתמקדות בפיתוח פתרונות למענם.

הכשרה לרמת מנכ”ל

מעשית, האחריות של מנכ”ל תואמת את מנהלי הפרויקטים. במציאות, שניהם מנהלים אנשים ומודלים עסקיים. אז אתה יכול לשקול לקחת תפקיד זה כדי לקבל הכשרה כיצד להיות מנכ”ל.

יתר על כן, זו הזדמנות טובה לעלות מדרגה וללמוד על העמדות הסמכותיות הגבוהות.

עבודה על פרויקטים ייחודיים

Blockchain היא טכנולוגיה חדשה למדי. אז תראו הרבה פרויקטים ייחודיים שמעולם לא דמיינתם קודם לכן. באמצעות בלוקצ’יין, אתה יכול כמעט להפוך כל דבר לאוטומטי. לכן, לעולם לא ניתן להגביל את החדשנות כאן. אתה אפילו תפעל כסוכן שינוי שייקח חלק במהפכה החדשה.

הזדמנות ללמידה

אם אתה רוצה להישאר מעודכן, עבודה זו יכולה לעזור לך לעשות זאת. תפקיד מנהל הפרויקט ייתן לך את האפשרות ללמוד דברים חדשים בכל יום ויום. לכן, יש לך הזדמנות ללמוד על טכנולוגיה חדשה לחלוטין שתהיה העתיד של המערכת האקולוגית העסקית שלנו.

האם זה יכול להשתפר מזה?

הירשם עכשיו: כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Blockchains ארגוני

הערת סיום

לבסוף, כפי ששמתם לב, הצורך במנהל פרויקטים של בלוקצ’יין לא יפסיק להתקיים. טכנולוגיית הבלוקצ’יין כאן כדי להישאר, וזו הזדמנות טובה לבנות קריירה לכל החיים. אבל לשם כך, עליך להיות מומחה בכל האחריות התפקידית שיש לך.

אתה יכול לעשות את הצעד הראשון בקורס המקצועי שלנו בתחום הבלוקצ’יין אם אתה רוצה ללמוד על בלוקצ’יין בצורה קלה.

יתרה מכך, תוכלו גם לבדוק את קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו אם אינכם בטוחים ללכת לקורס מקצועי. לכן, אל תבזבזו זמן והתחילו את מסע הבלוקצ’יין שלכם עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map