שכר עבודה בבלוקצ’יין: קבל את משרת החלומות שלך!

שכר עבודה בבלוקצ’יין יכול להשתנות במידה רבה על איזה סוג תפקיד זה. יתרה מכך, ישנם גם משתנים אחרים שיכולים לשנות ישירות את טווח משכורת המשרות בבלוקצ’יין, כגון מיקום, ביקוש, מחסור, מדינה, פרופיל חברה וכן הלאה..

בכל מקרה, טבעי רק שכל אנשי המקצוע בבלוקצ’יין יקבלו משכורת קצת יותר גבוהה מהצפוי. אבל למה? ובכן, זה בגלל שבלוקצ’יין הוא נושא מסובך מאוד, ועל כל סוגי המשרות להיות בעל ידע כלשהו.

לדוגמא, מפתח בלוקצ’יין צריך לדעת לפתח טכנולוגיה כזו בלי שום בעיות, אך מגייס טכני של בלוקצ’יין לא יצטרך להיות ברמה כזו של בסיס הידע..

אז אתה מבין למרות שהמגייס אולי לא יודע לתכנת, אבל בכל זאת, הוא / היא יצטרכו להבין איך זה עובד ולשפוט את המועמדים לפי הכשרון הזה.

בכל מקרה, השכר עבור עבודת הבלוקצ’יין בשיא כל הזמנים כרגע. לכן, עדיף להגיש מועמדות למשרות בלוקצ’יין כבר עכשיו! אבל איך להשיג עבודה בבלוקצ’יין?

ובכן, כדי לעזור לך, אעסוק בכל מה שאתה צריך לדעת במדריך זה.

אז הבה נתחיל!

 

Contents

משרה טכנולוגית של בלוקצ’יין והשכר

לפני שאצלול איך להשיג עבודה בבלוקצ’יין, בואו לבדוק את אפשרויות העבודה השונות ואת טווח השכר עבורם. בואו נתחיל!

בלוקצ’יין מקצועי

באופן מעשי, אנשי מקצוע בבלוקצ’יין נוטים לשכר עבודה גבוהה יותר בבלוקצ’יין בהשוואה לעמיתים אחרים. במציאות, הביקוש לעבודה של אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין נוטה להיות בצד הגבוה יותר. בעיקר בגלל שאין הרבה אנשים עם מספיק מיומנויות לפיתוח פלטפורמות בלוקצ’יין ללא שגיאות.

כמו כן, כאן, בעצם תעבוד כמפתח מחסנית מלאה. אז אתה צריך לדעת איך לקודד. בכל מקרה תצטרך להיות מיומן ב- C, C ++, SDL, .NET, MVC, SOAP, FTP, REST, XCOD, AJAX, Python, Solidity, JavaScript וכן הלאה.

בכל מקרה, כאן, תיצור בעיקר צמתים, הקמת רשתות, תיצור חוזים חכמים וכן הלאה.

טווח שכר

שכר העבודה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין עבור משרה ספציפית זו הוא גבוה ונע בין 68 אלף דולר ל -200 אלף דולר בכל שנה! זה הרבה מאוד משכורת עבור תפקיד שכל אחד יכול לחלום עליו.

בכל מקרה, טווח השכר הממוצע האופייני של איש מקצוע בבלוקצ’יין הוא בין 150 אלף דולר – 175 אלף דולר. אז אתה יכול לראות שהטווח עשוי להשתנות מאוד.

לשם השוואה, נראה כי עמדות התפקידים האופייניות למהנדס תוכנה מקבלות 137,000 דולר בכל שנה. אז אתה מבין איך רק מפתחים מגיעים הרבה יותר ממומחי תוכנה טיפוסיים בכל תחום אחר.

אבל אתה צריך להיות מיומן, ולשם כך אתה יכול לבקש תמורת שכר של 200,000 $ מחברה.

על פי א סֶקֶר בטופס שכיר, טווח השכר של אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין יכול להשתנות בהתאם למיקום. בואו לבדוק את הטבלה למטה כדי לדעת יותר על הנושא –

 

מקום

שכר מקצועי של בלוקצ’יין

אוסטין

140,817 דולר

דנבר

142,615 דולר

לוס אנג’לס

147,541 דולר

אזור מפרץ SF

167,975 דולר

בוסטון

149,144 דולר

לונדון

79,048 לירות שטרלינג

ניו יורק

158,451 דולר

שיקגו

134,161 דולר

דאלאס

135,000 דולר

צָרְפַת

60,495 אירו

וושינגטון.

136,541 דולר

טורונטו

124,459 דולר קנדי

סיאטל

154,144 דולר

סן דייגו

152,500 דולר

 

אז, כפי שאתה יכול לראות, המשכורת במקרה הגבוהה ביותר באזור מפרץ סן פרנסיסקו בהשוואה למקומות אחרים בעולם.

יועץ בלוקצ’יין

יועץ / יועץ של בלוקצ’יין הוא הבא עם משכורת עבודה גבוהה בבלוקצ’יין. אבל מה באמת עושים היועצים בימינו? ובכן, הם למעשה מגיעים עם אסטרטגיות ומפת דרכים מושלמת עבור חברות הארגון המחפשות שימוש בבלוקצ’יין כדי להגביר את הכנסותיהן.

בכל מקרה, בשביל זה אתה צריך לנתח את החברה ולהבין איך העסק שלהם עובד. יתרה מכך, עליכם לדעת מה וכיצד עובדת טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להציע את האסטרטגיה העסקית המושלמת לכל הזמנים.

אציע להשתמש בתוכנית הסמכה של בלוקצ’יין כדי לרתום את כישוריך במקרה זה.

 

טווח שכר

יום התשלום ליועצי הבלוקצ’יין אינו רחוק גם מאחור. אתה יכול לצפות לקבל משהו בטווח של $ 69,000 – $ 179,000 בכל שנה. בכל מקרה, כפי שאתה יכול לראות, הדרגה התחתונה מגיעה בעיקר ממיקומים שבהם טכנולוגיית הבלוקצ’יין עדיין לא מוכרת עד כדי כך.

אבל אם אתה יכול לעבור את כל המשוכות או להצליח במיומנות מהר יותר, אתה יכול לצפות לקבל סכום גבוה מההתחלה.

 

אדריכל בלוקצ’יין

חברות יותר להוטות לשכור אדריכלי בלוקצ’יין להווה המכוון לאינטרנט. כלומר, איך אחרת החברה תתמקד בנוכחות המשתמשים שלה מבלי להשתמש באתר אטרקטיבי בערך? מלבד יצירת אתרים משתלמים, תוכלו גם לעצב את ממשק המשתמש לכל פיתרון אחד של החברה שלכם.

לכן, הפיכתו לאטרקטיבי היא הבחירה העיקרית שלכם מכיוון שזו דרך נהדרת לחבר את הצרכנים לקבל את הפתרון. מלבד זאת, אתה יכול גם לעצב את התשתית העיקרית של פתרון הבלוקצ’יין.

כמו כן, אוסיף שתקבל כאן שכר עבודה גבוה בבלוקצ’יין בהשוואה למעצבים טיפוסיים.

 

טווח שכר

במציאות, טווח השכר של אדריכל בלוקצ’יין משתנה הרבה בגלל המומחיות של בלוקצ’יין. עם זאת, זה עשוי להשתנות מאוד גם על פי החברה. ישנן חברות רבות שמוכנות לשלם משכורת טובה עבור העסקת מעצבי תשתית במיוחד עבור פתרונות בלוקצ’יין.

לכן, אתה יכול לצפות שזה ינוע בין $ 31,000 ל $ 140,000 בכל שנה. זהו סכום נדיב של תשלום עבור תפקיד זה. יותר מכך, אתה יכול לצפות לקבל יותר אם אתה באדריכל בכיר.

 

מנהל פרויקטים של Blockchain

כמנהל פרויקטים, יהיה עליכם להיות ברמה גבוהה של מיומנויות אנליטיות, מיומנויות תקשורת ומיומנויות לפתרון בעיות. אם תתגייס, תצטרך להפעיל את כל הפרויקט מההתחלה ועד הסוף.

במקרים רבים יתכן שתזדקק למיומנויות נוספות כגון מיומנויות קידוד מתקדמות או כל שיטה אחרת. אבל למה? ובכן, מכיוון שאחריות התפקיד הזה גבוהה למדי.

יתרה מכך, אתה תהיה הקישור הישיר בין הצוות הלא טכני לצוות הטכני. לפיכך, קבלת שכר עבודה גבוה יותר בבלוקצ’יין כאן היא נורמלית לחלוטין.

 

טווח שכר

תשמח לשמוע על טווח השכר של מנהלי פרויקטים בבלוקצ’יין. זה בדרך כלל בין $ 38,000 – $ 111,000.

עם זאת, זה יכול להשתנות על בסיס החברה או המיקום, בדיוק כמו מפתחי בלוקצ’יין. במציאות, נקודת המוצא של מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין יכולה לרדת נמוך יותר ל -50 אלף דולר.

כמו כן, אם אתה מפתח בלוקצ’יין בכיר או מישהו בעל יכולת גבוהה יותר משאר חברי הצוות, משימה קלה היא עלייה של עד 200 אלף דולר..

אבל אם אתה יכול להראות שאתה באמת מסוגל להתמודד עם כל האחריות ממה שאתה בוודאי יכול לצפות לקבל משכורת גבוהה יותר מכל חברות מתקדמות.

עם זאת, חברות סטארט-אפ אולי לא כל כך נדיבות, מלכתחילה.

 

מהנדס בלוקצ’יין

תפקיד עבודה מצוין נוסף לנישה זו הוא מהנדס הבלוקצ’יין. השכר עבור משרה זו בבלוקצ’יין הוא גם במפלס העליון. במציאות, זו הזדמנות טובה שתוכל להשתמש בה כדי להבטיח לעצמך יום משכורת טוב.

יותר מכך, יש כבר ביקוש גדול לגייס גם מהנדסי בלוקצ’יין.

כאן יהיה עליכם לתכנן את ארכיטקטורת הפתרונות, להקים את התשתיות וכו ‘. יתרה מכך, עליכם להבין כיצד פועלים Hyperledger, Corda, Ethereum ויש לכם ידע בפייתון, אורקל וג’אווה..

 

טווח שכר

תשמח לשמוע על טווח השכר למהנדסי הבלוקצ’יין. זה בדרך כלל בין 104 אלף דולר – 186 אלף דולר. עם זאת, זה יכול להשתנות על בסיס החברה או המיקום, בדיוק כמו מפתחי בלוקצ’יין. במציאות, נקודת המוצא של מהנדס בלוקצ’יין יכולה לרדת נמוך יותר ל -50 אלף דולר.

אבל אם אתה יכול להראות שאתה באמת מסוגל להתמודד עם כל האחריות ממה שאתה בוודאי יכול לצפות לקבל משכורת גבוהה יותר מכל חברות מתקדמות.

עם זאת, חברות סטארט-אפ אולי לא כל כך נדיבות, מלכתחילה.

 

מומחה לשיווק בלוקצ’יין

איך אי פעם תוכל לנסות להיות מומחה לשיווק בלוקצ’יין אם אינך יודע כיצד הטכנולוגיה עובדת? במציאות נראה שמומחי שיווק בבלוקצ’יין משכורת עבודה גבוהה בבלוקצ’יין גם עבור כישוריהם, כמובן.

כאן, יהיה עליכם לדעת כיצד להשתמש בטכנולוגיה של החברה ולמשוך אליה צרכנים אפשריים. יתרה מכך, יתכן שתצטרך ללמד את הצרכנים גם מהי הטכנולוגיה הזו.

אך עמדת עבודה זו מיועדת בעיקר לאותן חברות שרוצות לייצר פתרונות המוניים עבור קצה המשתמש ולא כמערכת הרשת הפנימית שלהם.

 

טווח שכר

המשכורת הממוצעת הרגילה שאתה עשוי לצפות ממשרה זו היא בין $ 34,000- $ 72,000. זה למעשה סכום נדיב מאוד עבור העסקת מומחה שיווק. במציאות, רק חברות מתקדמות יכולות לשלם לך דרגה גבוהה זו.

עם זאת, על סמך המיומנות שלך, אתה עשוי לבקש יותר אם תוכל להראות כראוי את מלוא הפוטנציאל שלך.

בכל מקרה, בואו נעבור לנקודה הבאה שלנו כיצד להשיג מדריך דרושים לבלוקצ’יין.

 

מהנדס איכות Blockchain

מהנדסי איכות הבלוקצ’יין צריכים לעבוד תחת מהנדס בלוקצ’יין או פשוט לעבוד בתפקיד דומה להם. מעשית, יהיה עליכם לנתח את איכות הפיתרון לפני שחרורו.

כאן, כאשר מפתח או מהנדס יסיים את הקידוד, תצטרך לעבור על זה שורה אחר שורה כדי לגלות אי-התאמות. לכן, המטרה העיקרית שלך היא לבדוק את הפתרון החדש עד שתוכל למצוא כל סוג של באגים או כל דבר אחר.

לפיכך, עליכם להבין הרבה אדריכלות ומסגרות של בלוקצ’יין עבורו. כמו כן, אתה יכול לצפות גם לשכר עבודה גדול בבלוקצ’יין.

 

טווח שכר

יום התשלום למהנדס איכות הבלוקצ’יין אינו רחוק גם מאחור. אתה יכול לצפות לקבל משהו בטווח של 51 עד 94 אלף דולר בכל שנה. בכל מקרה, כפי שאתה יכול לראות, הדרגה התחתונה מגיעה בעיקר ממיקומים שבהם טכנולוגיית הבלוקצ’יין עדיין לא מוכרת עד כדי כך.

אבל אם אתה יכול לעבור את כל המשוכות או יכול להתממש מהר יותר ממה שאתה יכול לצפות לקבל סכום גבוה מההתחלה.

אך דאגו לקבל הסמכה גם לכך.

 

יועץ משפטי של בלוקצ’יין

ובכן, בלוקצ’יין הוא חדש יחסית, ובשל המבנה שלו, זה די נורמלי שיש בעיות משפטיות. במציאות, הוא מבוזר כל כך הרבה פעמים שהוא לא יתאים לחוקים המסורתיים ב 100%. זה המקום אליו אתה נכנס כיועץ משפטי של בלוקצ’יין.

לכן, ארגונים ישתמשו במומחיות שלך בכדי לעקוב אחר התקנות כראוי או אפילו להגיע לבדיקות מקרה שלא ישפיעו על החברה שלהם בצורה רעה.

אז, זו אחריות גדולה. ברור שתצטרך להיות עורך דין ולהבין את הטכנולוגיה כדי להבין גם את הפערים בהם.

בכל מקרה, ליועצים משפטיים של בלוקצ’יין יש גם שכר עבודה גבוה בבלוקצ’יין.

 

טווח שכר

המשכורת הממוצעת הרגילה שאתה עשוי לצפות לקבל ממשרה זו היא בין $ 23,000 – $ 176,000. זה למעשה סכום נדיב מאוד עבור העסקת יועץ משפטי. במציאות, רק חברות מתקדמות יכולות לשלם לך דרגה גבוהה זו.

עם זאת, על סמך המיומנות שלך, אתה עשוי לבקש יותר אם תוכל להראות כראוי את מלוא הפוטנציאל שלך.

 

מגייס טכני של Blockchain

העסקת בלוקצ’יין פוטנציאלי, העובד המיומן, היא משימה ענקית. אם אינך יכול להעסיק את האדם הנכון, הרי שגורלה של החברה מתעוות. במקרים רבים, המגייסים הטכניים לא יצטרכו להשתמש בידע טכני מרכזי כלשהו.

אבל בבלוקצ’יין, יהיה עליכם ללמוד על טכנולוגיה. מבלי להבין את הטכנולוגיה, העסקת אנשים שיכולים למשוך את זה תהיה קשה.

לכן, גם אם אתה נמצא בתפקיד משאבי אנוש, תצטרך להיות בעל בסיס ידע גבוה יותר. בלי זה אתה לא יכול לזהות את האנשים הנכונים.

בכל מקרה, זו גם הזדמנות נהדרת לקבל שכר עבודה גבוה בבלוקצ’יין.

 

טווח שכר

במציאות, טווח השכר למגייס הטכני של בלוקצ’יין הוא די הרבה. למה? ובכן, כי אתה צריך להבין איך הבלוקצ’יין עובד. לכן לשם כך עליכם להשקיע יותר זמן ומשאבים.

כמו כן, שכירת מועמד בעל פוטנציאל טוב בקרב מועמדים אחרים שאינם כשירים היא די קשה. לכן, אתה יכול לצפות למשהו שבין $ 37- $ 98,000 בכל שנה!

 

מדען נתונים של Blockchain

שכר עבודה משלם גבוה יותר בבלוקצ’יין הוא עמדות מדעני הנתונים. יתכן ותוהה מה מלכתחילה מדען נתונים עושה כאן? ובכן, במציאות, בלוקצ’יין היא מערכת ספר חשבונות ענקית שתזדקק לעזרה נוספת מעת לעת.

זה המקום שבו מדעני הנתונים נכנסים לשחק. עליהם לעבור על כל הנתונים הללו ולנתח אותם, ולגלות אי-התאמות.

ברור שנתונים פרטיים בטוחים מכך, אך ישנם נתונים מכריעים אחרים שצריכים לעבור ביקורת קבועה.

 

טווח שכר

במציאות, טווח השכר של מדען נתוני בלוקצ’יין לא משתנה הרבה בגלל המומחיות של בלוקצ’יין. עם זאת, זה עשוי להשתנות מאוד גם על פי החברה. ישנן חברות רבות שמוכנות לשלם משכורת טובה עבור העסקת מדעני נתונים במיוחד עבור פתרונות בלוקצ’יין.

אז אתה יכול לצפות שזה ינוע בין $ 65,000 ל $ 154,000 בכל שנה. זהו סכום נדיב של תשלום עבור תפקיד זה. יותר מכך, אתה יכול לצפות לקבל יותר אם אתה במדע נתונים בכיר.

בכל מקרה, בואו נראה את החלק הבא בזה כיצד להשיג מדריך דרושים לבלוקצ’יין.

 

אילו מיומנויות אתה צריך בכדי לקבל שכר עבודה גבוה בבלוקצ’יין?

יש כמה כישורים שאתה צריך לשלוט בהם אם אתה רוצה לקבל משכורת ראויה עבור כל משרה. בואו לבדוק מה הם –

למד אודות היסודות והיסודות

זו אחת הכישורים החשובים למשכורת עבודה גבוהה בבלוקצ’יין. במציאות, כאן, עליכם ללמוד על יסודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין ולוודא שאתם מבינים כל היבט אחד.

 

התחל לפתח את המיומנויות הרחבות שלך

מיומנות חשובה נוספת היא לרתום את כישורי הלוח שלך בין תחומים. למה? ובכן, תזדקק לו בכדי לשמור על כישוריך האסטרטגיים. יותר מכך, מיומנויות אלה נחוצות ליישום פתרון בלוקצ’יין. לכן, קיומם בוודאי יעזור לך להשיג את משכורתך לעבודות הבלוקצ’יין הרצויות.

 

להבין כיצד פלטפורמת Blockchain שונה

זה באמת גורם חשוב למשכורת הגבוהה שלך עבור עבודה בבלוקצ’יין. מבלי לדעת כיצד פועלות פלטפורמות, אינך יכול לצפות לעשות הרבה. במציאות, ככל שתבינו שהם עובדים יותר, תהיה לכם יותר הזדמנות לעבודה.

 

להיות טכנולוגיה ועסקי עסקים

נסו להפוך לאדם שיוכל לשלב גם עסקים וגם בלוקצ’יין. במציאות, ככל שתוכלו לזווג את שני אלה, כך תוכלו לצפות לקבל יותר משכורות של עבודות בלוקצ’יין. בכל מקרה, הייתי מציע לבדוק קורס בלוקצ’יין כדי ללמוד פרטים על ארגונים ובלוקצ’יין.

 

צבר ידע בפנקסים מבוזרים ומופצים

לימוד על ספר ספר מבוזר ומבוזר שונה הכרחי בהחלט לקבלת משכורת גבוהה עבור עבודת בלוקצ’יין. לכן, דאגו להבין היטב כיצד כל סוג של טכנולוגיית בלוקצ’יין פועלת.

 

למד אודות תהליכים עסקיים ארגוניים

אתה יודע שרק בעל בסיס ידע טכני לא יעזור להשיג שכר טוב למשרות בלוקצ’יין. אם תוכלו להבין כיצד פועלים התהליכים העסקיים של החברה שלכם, אז תהיו מושלמים לתפקיד.

אתה צריך להראות את הערך שלך ואז לצפות למשכורת טובה בתמורה לערך שלך.

בכל מקרה, בואו נראה את המיומנות הבאה בזה כיצד להשיג מדריך דרושים לבלוקצ’יין.

 

למד לפשט

יש לפשט פתרון. אם תסבך את זה יתר על המידה, זה עלול להוליד נושאים רבים. יתרה מכך, זה יכול גם להפחית את ערך המותג של החברות שלך. לכן, דאגו ללמוד לפשט כל סוג של פתרון בלוקצ’יין.

אם אתה יכול להראות את הפוטנציאל לכך, אתה יכול לצפות לשכר גבוה עבור עבודה בבלוקצ’יין.

 

הצטרף לקהילת בלוקצ’יין

נסו להפוך לאדם שיכול להציע ערך בקהילת בלוקצ’יין. במציאות, קהילות בלוקצ’יין פשוט מושלמות ללמוד על טכנולוגיית בלוקצ’יין. אז אתה יכול לצפות ללטש את כישוריך הרבה יותר מהר גם כן.

שלבו עסקים ובלוקצ’יין לחלוטין. במציאות, אתה יכול לצפות לקבל משכורת טובה גם בשביל להתממש מהר יותר. בכל מקרה, הייתי מציע לבדוק קורס בלוקצ’יין כדי ללמוד פרטים על ארגונים ובלוקצ’יין.

 

להבין דפוסי אדריכלות של בלוקצ’יין, מערכות אקולוגיות וסטנדרטים

זה באמת גורם חשוב למשכורת הגבוהה שלך בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. מבלי לדעת על דפוסי האדריכלות השונים ועל המערכת האקולוגית של רשתות חסימות, אינך יכול לפתח את הבלוקצ’יין. במציאות, ככל שתבינו שהם עובדים יותר, תהיה לכם יותר הזדמנות לעבודה.

 

למד לתקשר ערך

מיומנות חשובה נוספת היא ללמוד לתקשר ערך. במציאות, זה יעזור לך מאוד כיוון שתוכל להעביר את הרעיונות שלך לעמיתייך וללקוחות שלך ביתר קלות.

למה? ובכן, תזדקק לו בכדי לשמור על כישוריך האסטרטגיים. יותר מכך, מיומנויות אלה נחוצות ליישום פתרון בלוקצ’יין. לכן, קיומם בוודאי יעזור לך להשיג את משכורתך לעבודות הבלוקצ’יין הרצויות.

 

השלם תוכנית הסמכה של Blockchain

זו אחת הכישורים החשובים למשכורת עבודה גבוהה בטכנולוגיית בלוקצ’יין. במציאות, כאן, עליכם לרכוש ידע אודות תהליך פיתוח טכנולוגיות שונות של בלוקצ’יין ולוודא שאתם מבינים כל היבט יחיד.

יותר מכך, עליך להשלים תוכנית הסמכה בהצלחה תמורת שכר עבודה גדול יותר. לפיכך, כדי לעזור לך יש לנו קורס מקצועי מוסמך של Blockchain. לכן, דאג לבדוק זאת!

 

השתתף בקורס בלוקצ’יין כדי ללמוד על טכנולוגיית בלוקצ’יין

במציאות, קבלת הסמכה מקורס בלוקצ’יין יכולה להיות העסקה הטובה ביותר לקבל שכר עבודה טוב בטכנולוגיית בלוקצ’יין. כדי לעזור לך, יש לנו כמות טובה של קורסים בבלוקצ’יין עשירים במידע ומבוססים על פי רצונך.

 

קורסים בבלוקצ’יין שיכולים לעזור לך להתמקד מהר יותר

יש לנו אוסף טוב של קורסים בבלוקצ’יין שיעזרו לכם לקבל עבודה בשכר גבוה. אם אתה רוצה לדעת איך להשיג עבודה בבלוקצ’יין, בדוק את הקורס שלנו כבר עכשיו!

 

מוסמך Blockchain Professional מקצועי

ובכן, התשובה לשאלתך “איך להשיג עבודה בטכנולוגיית בלוקצ’יין” היא הקורסים שלנו. במציאות, קורס זה מתאים מאוד לכל סוג של עבודות הקשורות לבלוקצ’יין.

 

מה תלמד?

יסודות טכנולוגיית Blockchain

 • אלמנטים בסיסיים של בלוקצ’יין
 • חסימות פרטיות וציבוריות
 • איך בלוקצ’יין יוצר בלוקים
 • חוזה חכם

 

ניתוח מפורט של פלטפורמות Blockchain ארגוניות שונות

 • את’ריום
 • בד Hyperledger
 • קורדה

 

בלוקצ’יין בענפי מימון סחר

 • פתרונות בלוקצ’יין במימון סחר
 • יסודות האדווה
 • יסודות מטבעות קריפטוגרפיים ונכסי קריפטו

 

יישומי Blockchain מבוססי תעשייה ארגונית

 • תהליך שרשרת אספקה ​​ובלוקצ’יין
 • בלוקצ’יין-טרנספורמציה דיגיטלית
 • שרשרת אספקת בלוקצ’יין מקרי שימוש אמיתי

 

תיקי שימוש חיוניים של Blockchain

 • חברות בעולם האמיתי המשתמשות בבלוקצ’יין

 

רשתות חסימות ארגוניות וניהול שרשרת אספקה

זהו עוד אחד מהמדורים הפופולריים שלנו. באמצעות קורס זה תדעו כיצד להשיג עבודה בטכנולוגיית בלוקצ’יין וכיצד תוכלו לקבל גם משכורת גבוהה יותר.

 

מה תלמד?

תהליך ניהול שרשרת האספקה

 • הוסבר על תהליך שרשרת האספקה
 • אחריות של מנהל שרשרת אספקה

 

יצירת ערך ב- SCM

 • מיפוי ההון החוזר שלך מול הערך הארגוני
 • ניתוח מודלי ה- SCM שלך עם מודל ערך מוסף כלכלי (EVA)
 • תהליך ניהול שרשרת אספקה ​​והון חוזר

 

מקרי שימוש בשרשרת אספקה

 • יישומי שרשרת אספקה ​​באמצעות בלוקצ’יין
 • כיצד עובדות פלטפורמות שרשרת האספקה ​​עם blockchain

 

יישום פרויקט שרשרת האספקה ​​החלומית שלך

 • איך תפתח פרויקט כזה?

 

בואו נבדוק את הקורס הבא במדריך זה “כיצד להשיג עבודה בבלוקצ’יין”.

 

רשתות חסימות ארגוניות ומימון סחר

קורס זה מיועד במיוחד לענפי מימון המסחר. לכן, אם אתה מעוניין בעבודה בתחום פיננסי המסחר, בדוק את הקורס הזה כבר עכשיו!

 

מה תלמד?

איך עובד מימון סחר?

 • אלמנטים בסיסיים של מימון סחר
 • סוגיות בענף מימון המסחר

 

השפעה על Blockchains בתהליך מימון הסחר

 • יתרונות בלוקצ’יין במימון סחר
 • תובנה לגבי יוזמות מימון מסחרי של בלוקצ’יין
 • הבנת היסודות של פלטפורמות בלוקצ’יין שונות במימון סחר

 

דוגמאות בעולם האמיתי של Blockchain למימון סחר

 • תשלומים חוצי גבולות
 • מכתב אשראי (LC)
 • שטר מטען (BoL)

 

פלטפורמות מימון סחר מבוססות Blockchain שונות

 • TradeLens
 • קווי המתאר
 • סַחַר
 • מרקו פולו

 

התקדמות בלוקצ’יין בפרופיל גבוה במימון סחר

 • TradeTrust
 • יוזמת התקנים הדיגיטליים

 

תבניות Blockchains ארגוניות

זהו אחד הקורסים החשובים בבלוקצ’יין במדריך שלנו “כיצד להשיג עבודה בטכנולוגיית בלוקצ’יין”. באמצעות תבניות אלה, תוכל לעצב בקלות פתרונות בלוקצ’יין משלך ללא בעיות.

 

טווח התבניות –

 • האם אתה צריך בלוקצ’יין?
 • מוכנות לפרויקט הבלוקצ’יין
 • הצגת פרויקט בלוקצ’יין ארגוני
 • מיפוי עסקי שרשרת אספקה ​​לעומת. בלוקצ’יין ארגוני

 

סיכום

קבלת שכר עבודה גבוה בטכנולוגיית בלוקצ’יין עשויה להיות קשה אם אינך יודע כיצד לעשות זאת. במציאות, רק שליטה במיומנויות מאוד ספציפיות יכולה להעניק לך את העבודה. לכן, דאג למלא אחר רשימת העצות.

כמו כן, באשר לתפקיד העבודה, ניתן לראות כי כל הזדמנות עבודה אחת תציע סכום משכורת טוב. לכן, לא משנה מה תבחרו, תוכלו כבר להבטיח את התוכניות העתידיות שלכם.

בכל מקרה, אל תשכח לבדוק גם את הקורסים שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map