איך שוק העבודה בלוקצ’יין פורח!

כבר במרץ 2010 ערך הביטקוין היה אפילו פחות מאגורה. מהר קדימה עשר שנים, ערך הביטקוין בשנת 2020 עלה ל -20,000 דולר, ואנשים שהשקיעו מוקדם הסתובבו במכוניות יוקרה. לשיגעון סביב הביטקוין תמיד יהיה קשר מהותי עם מחירו; האוניברסליות הביאה את שוק העבודה של בלוקצ’יין לאור הזרקורים.

בין השנים 2017-2020 הביקוש לבלוקצ’יין עלה בכמעט 2000 אחוזים, והוא הפך לאחד הכישורים המוערכים ביותר שיש בענף. עד שנת 2024, השווי הנקי של שוק הבלוקצ’יין צפוי להיות סביב 20 מיליארד דולר. כיום, 69% מה- בנקים מאמצים טכנולוגיית Blockchain להוסיף שכבות אבטחה נוספות ולהפוך את שירותיהם ללא טרחה.

המצב הנוכחי של שוק העבודה בלוקצ’יין

על פי נתונים שנאספו מלינקדאין, בלוקצ’יין תופסת את המקום הראשון ברשימת המיומנויות שיש להן ביקוש גבוה בשנת 2020. האתר יצר דירוג זה על ידי התחשבות באותם כישורים שיש להם ביקוש רב ביחס להיצע. מיומנותם של אנשים שמתקבלים לעבודה לרוב היא הוכחה ברורה לדרישה הגוברת של בלוקצ’יין.

  • חברות דורשות יותר כישרון בלוקצ’יין

הדירוג הגבוה של משרות בלוקצ’יין הוא אינדיקציה ברורה עד כמה הוא חדר לעולם העסקים. שנה בלבד לפני כן, Blockchain לא הופיעה ברשימת המיומנויות המבוקשות ביותר. Blockchain היא המיומנות המבוקשת ביותר כיום באוסטרליה, גרמניה, צרפת ובריטניה. זה מכה טכנולוגיות פופולריות אחרות כמו בינה מלאכותית ומחשוב ענן.

פעם בלוקצ’יין הוסתר במעמקי הצללים של תחום הקריפטו. אך כעת התגלה כפתרון עסקי בר-קיימא למספר בעיות. לפיכך, המגייסים אינם צריכים להיות עם שירותים פיננסיים כדי לחפש מתגייסים חדשים למשרות בלוקצ’יין.

עם ההתמקדות בהבאת מוצרים לשוק ורווחיות, גדל מספר תפקידי המכירות, השיווק והעיצוב של Blockchain. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם המעסיקים הגדולים במגזר זה. כ 42% מהעובדים בתעשיית הבלוקצ’יין עובדים בבורסות אלה, בעוד 10% עובדים עבור יצרני כרייה וחומרה.

כל השמות הגדולים בעולם הארגוני כמו אמריקן אקספרס, אמזון, מיקרוסופט, ג’יי.פי מורגן צ’ייס, אורקל ו- IBM אימצו את בלוקצ’יין כקו עסקי. שוק העבודה של בלוקצ’יין נע כיום בכמה תעשיות, החל מבריאות ומשלוח, בין משחק ובידור לבטיחות מזון וחקלאות.

לפי דוח לינקדין, Blockchain הוא מיומנויות מובילות בשנת 2020.

  • שכר גבוה למקצוענים בבלוקצ’יין

ארגונים רבים משתמשים כעת בבלוקצ’יין כדי לפתור סוגיות מסובכות, וזה גם יוצר פריחה גדולה בשוק העבודה בבלוקצ’יין. יש מספיק נתונים המשמשים ראיות לביקוש הגובר ולמשכורות הגבוהות עבור מתכנתי בלוקצ’יין. בשנת 2019, מספר עבודות הקשורות לבלוקצ’יין עלה ב -300 אחוז ביחס לשנת 2018. 

סן חוזה, סן פרנסיסקו וניו יורק ראו את מספר הפתיחות הרב ביותר. עלייה זו בביקוש למשרות בתחום הבלוקצ’יין הובילה גם לגידול בשכר המשרות של בלוקצ’יין. על פי Hired, אתר המשרות המקוון, השכר הממוצע עבור מפתח בלוקצ’יין נע בין 150,000 $ לבין 175,000 $. זה גבוה משמעותית בהשוואה למה שמרוויח מהנדס תוכנה ממוצע.

טווח שכר העבודה של Blockchain עבור מפתחי Blockchain אינו בחלקו עם העובדים עם טכנולוגיה מבוקשת אחרת, בינה מלאכותית. Blockchain הוא שילוב עשיר של מושגי תכנות וטכנולוגיות, כמו כלכלת ספרים ותכנות מונחה עצמים, עם בסיס מוצק של קריפטוגרפיה. המשמעות היא שיש ביקוש רב למומחי דרישות ומנהלי מוצרים בענף.

קרא גם: כיצד להפוך למהנדס בלוקצ’יין?

  • חברות נוספות מאמצות טכנולוגיית Blockchain

מכיוון שההיצע למפתחי בלוקצ’יין הוא נמוך למדי, גם הביקוש הוא גבוה למדי, וזו הסיבה מאחורי הצמיחה של שוק העבודה בלוקצ’יין. בעוד היתרונות של Blockchain עדיין בבדיקה, כולם יודעים על הטכנולוגיה בימינו בגלל סיקור תקשורתי נרחב.

כמה ארגונים מבוססים אימצו את Blockchain ואף לקחו יוזמות הקשורות אך ורק לטכנולוגיה זו. מיקרוסופט היא ארגון כזה שעשה זאת עם Azure והציג בתוכו פלטפורמת Blockchain. ל- IBM יש גם חטיבת בלוקצ’יין ייעודית שמבוססת על Hyperledger.

לענקי המדיה החברתית פייסבוק יש צוות ייעודי לקביעת האופן שבו העסק שלהם עושה שימוש בבלוקצ’יין. חברות נוקטות בכמה צעדים בכדי לפתור את בעיית ההיצע למפתחים העובדים בשוק העבודה בבלוקצ’יין. אלה כוללים תוכניות שפע שבו מפתחים מוזמנים לזהות באגים בלקוחות ופרוטוקולים עבורם הם מקבלים תגמולים.

ארגונים רבים מקיימים מחנות אתחול כדי להציג טכנולוגיה חדשה זו למתכנתים מתחילים. גם אוניברסיטאות נכנסות לתחום ומקימות קורסים מקוונים הקשורים לבלוקצ’יין.

בדוק גם: רשימת חברות המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

  • צמיחת שוק הבלוקצ’יין

עד שנת 2025 נראה שווי שוק הבלוקצ’יין הבינלאומי עולה מ -3 מיליארד דולר בשנת 2020 ל -39.7 מיליארד דולר. זה מביא את שיעור צמיחה שנתי מורכב ל 67.3% בין חמש השנים הללו. גורמים המניעים את שוק הבלוקצ’יין העולמי כוללים את הצורך בשילוב בלוקצ’יין ביישומי ניהול שרשרת האספקה ​​והצורך להפוך את התהליכים העסקיים לחלקים ופשוטים..

בשנת 2020 נראה בלוקצ’יין פרטית המחזיקה בנתח הגדול ביותר בשוק. Blockchain פרטי הוא ספר ספרים משותף או בסיס נתונים המשתמש בטכניקות אבטחה מסורתיות כמו זכויות משתמש. לארגון יש גישה בלעדית לכמה מפתחות פרטיים שבהם הם משתמשים כדי לאבטח בלוקצ’יין פרטי.

כאן, רק ארגון יחיד נדרש לכתוב הרשאות, ועל סמך שמישות; הם יכולים גם להגביל את הרשאת הקריאה. במקרים של שימוש ב- B2B, עסקים יכולים למנף בקלות את טכנולוגיית Blockchain באמצעות Blockchain פרטי.

ארגונים מבקשים לייעל את התהליכים העסקיים שלהם בצורה חסכונית באמצעות חברות קטנות ובינוניות. לכן אנו יכולים לצפות ש- CAGR עבור מגזר ה- SME יהיה גבוה משמעותית בין 2020 ל -2025. מרבית חברות ה- SME רק החלו להתנסות בבלוקצ’יין. עם זאת, בשנים הקרובות יותר ויותר חברות יתחילו לאמץ חברות קטנות ובינוניות. זה ישפיע על מגמות המשרה של Blockchain. הסיבה לכך היא שהם מציעים שקיפות ועלויות תשתית נמוכות,

מבחינת תחום היישומים, השירותים הבנקאיים והפיננסיים יתפסו את החלק הגדול ביותר בשנת 2020. ככאלה, חברות לאחרונה הבינו שהן יכולות להבטיח עסקאות לקוחות באמצעות טכנולוגיית Blockchain.

שוק המשרות של בלוקצ’יין בתחום יישומים ספציפי זה יראה צמיחה מהירה בעולם. הסיבה לכך תהיה עלות בעלות מופחתת, עסקאות מהירות, הצעות מטבע ראשוניות והעלאת מטבעות קריפטוגרפיים.

  • מגמות בלוקצ’יין 2020

ממשלות וסוכנויות ממשלתיות יעקבו מקרוב אחר תעשיית הבלוקצ’יין במהלך 2020. עסקאות הבלוקצ’יין ניתנות לשליטה ושקופות. זה יכול להיות מכריע במאבק בשחיתות, הלבנת הון ופשע חוצה גבולות. אז בשנת 2020, מגמות התעסוקה של Blockchain יכללו ממשלות שכירות מומחים בתחום.

עסקים גדולים ימשיכו להרחיב את פעילויותיהם הקשורות לבלוקצ’יין. תחומי הפיננסים והשירותים כבר מעורבים בבלוקצ’יין. יתר על כן, בשנת 2020 נראה את חברות הלוגיסטיקה וההובלה הגדולות הולכות בעקבותיהן.

בשנת 2020, חברות הסטארט-אפ היעילות והיעילות ביותר בשוק העבודה בלוקצ’יין יהיו אלה ששרדו את מיתון הצפנה באמצעות מימון המונים. חברות אלו יתחילו להציע שירותים יקרי ערך ויתחילו להצדיק את השקעותיהן.

קרא גם: מגמות בלוקצ’יין הקרובות 2020

שוק העבודה בלוקצ’יין פורח

לאחר ששרד כמה פריצות והתקפות, תעשיית הבלוקצ’יין תוכיח את יעילותה בשנת 2020 ואף עשויה לעלות על תחום ההון סיכון במחלקה זו..

בלוקצ’יין הוא הדבר הגדול הבא, ויש לו פוטנציאל להפוך את העולם כולו, ומעניין יהיה לראות מה הוא יביא בעתיד. נכון לעכשיו, האינטרנט מלא במודעות מבוקשות למפתחי בלוקצ’יין, ומגמה זו תימשך גם שנים קדימה.

האם אתה שואף לבנות את הקריירה שלך עם הטכנולוגיה המבוקשת ביותר? עליך להתחיל את מסע הבלוקצ’יין שלך עכשיו עם קורס בלוקצ’יין חינם. בצע את הצעד הראשון עכשיו להניח את הבסיס לעתיד מזהיר!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map