מדריך בלוקצ’יין בתכלת הרקיע של מיקרוסופט

פלטפורמת הענן blockchain של Azure היא אחת מפלטפורמות הענן המתקדמות ביותר שיש שם. במאמר זה נחקור את Microsoft BaaS של Azure ותבין כיצד היא פועלת.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתרחבת במהירות לסקטורים שונים. ארגונים גדולים רבים בונים תשתית בלוקצ’יין משלהם מאפס. זה יעניק להם יתרון נוסף בכל הנוגע להסתגלות למהפכת הבלוקצ’יין. עם זאת, לא כל עסק יכול להרשות לעצמו את המותרות של יצירת תשתית בלוקצ’יין משלו. שם נכנס הבלוקצ’יין כשירות.

אנו מתקדמים לעבר כלכלה חכמה, וזה תלוי בעסק להסתגל לתשתית הבלוקצ’יין החדשה. Blockchain מחזיק גם במפתח להאצת הביצועים העסקיים ולהעצמת ארגונים לשפר את ביצועם. זה גם יעזור להם להגביר את האחריות, לשפר את השקיפות ולקבל החלטות עסקיות על סמך נתונים אמיתיים.

אין ספק שיש שם עסקים רבים שיכולים לעשות שימוש בשירותי BaaS של Azure. שירות התכלת שלהם אכן לקח את זמנו לפני שנפתח לציבור. על פי הדיווח ב- TechCrunch, הם לקחו זמן מתוק משלהם לפני שהעלו את שירותי הבלוקצ’יין שלהם בשידור חי.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

המדריך האולטימטיבי לבלוקצ’יין תכלת

לפני שנתחיל, בואו נבהיר קצת בלבול. Blockchain כשירות אינו Blockchain!

אם אתה חדש ב- Blockchain, אתה עלול להתבלבל מהתנאים. או אולי אתה חושב שתכלת BaaS וטכנולוגיית הבלוקצ’יין זהים? אבל זה לא נכון.

תכונות הבלוקצ’יין כוללות בעיקר שקיפות, שלמות, ביזור וכו ‘. עם זאת, ישנם סוגים שונים של בלוקצ’יין, כולל היברידי, פרטי וכו ‘. אך, בלוקצ’יין אמיתי מוקדש בעיקר לכך שהוא מנהל רשת מבוזרת באמת ולא כל וריאציה שלה. הרעיון האמיתי של הבלוקצ’יין התרחש עם הביטקוין. זהו הצטברות רשת מבוזרת לחלוטין של צמתים הדואגים לקונצנזוס הכללי.

מדהים! עברנו דרך Blockchain-as-a-Service (BaaS), חשיבותה, דוגמאותיה ועוד. כעת אנו מצוידים בידע להבין את Azure Blockchain. לכן, ללא כל עיכוב, בואו נתחיל.

מה זה בלוקצ’יין תכלת?

מיקרוסופט מובילה טכנולוגיה עם שורשיה בטכנולוגיית ענן. פלטפורמת הענן של Azure הוכיחה את שליטתה. אך מיקרוסופט ידעה שיש להם תפקיד בולט יותר בשוק. שם נכנס יישום Azure Blockchain ו- Azure Blockchain. אנו יכולים גם לכנות “Blockchain ב- Azure”.

Azure מציעה פיתרון מקצה לקצה מלא לפיתוח, אירוח וניהול פתרונות בלוקצ’יין. כמפתח, אתה יכול להתחיל בפלטפורמת הפיתוח הפשוטה שלהם ולהתנסות באמצעות רשתות מוגדרות מראש ומודולריות. התשתית בנויה כדי לתמוך בפיתוח פשוט. יתר על כן, הכלים בנויים סביב הרעיון לקום ולהפעלתו במהירות. בלוקצ’יין ב- Azure קשור לאימות ואיטרציה.

אנו יכולים גם להגדיר אותו כ”שירות ספר חשבונות מנוהל במלואו “המציע לעסקים אפשרות להפעיל ולגדל רשתות בלוקצ’יין. לחברות יש שליטה מלאה על ממשל רשת הבלוקצ’יין וכן על התשתית.


ה- Azure Blockchain בנוי כדי לשמור על אבטחת תהליכים ונתונים, ומאפשר לחברות לחדש בביטחון.

לעומת זאת, Azure Blockchain-as-a-Service (BaaS) משתמשים בטכנולוגיית blockchain ומספקים שירות ללקוחותיהם. עם זאת, גישתם אינה מבוזרת כלל. BaaS הוא לחלוטין ההפך ממבוזר מכיוון שהוא מציע פלטפורמה מרכזית למכירה, בנייה ושיווק בלוקצ’יין. BaaS כמערכת אקולוגית מספק ערך, אך לשם כך, הוא צריך לצאת נגד הרעיון הבסיסי של Blockchain מבוזרת. עם זאת, הם כן תומכים בהרבה פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות.

אותו הדבר ניתן לומר לגבי ה- Azure blockchain-as-a-service. זהו פיתרון מנוהל שאינו מספק ביזור אמיתי. הוא מסוגל באותה מידה לפתור פתרונות, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור חברות סטארט-אפ, עסקים ועסקים שעובדים במערכת אקולוגית סגורה, אך רוצים את היתרונות של Blockchain..

רשתות Blockchain הנתמכות על ידי Azure Blockchain

שירות Blockchain של Azure תומך ב- Ethereum, Quorum Ledger, Corda ו- Hyperledger Fabric. כעסק, אינך צריך לנהל את ספר החשבונות. כמו כן, אין כל עלות הקשורה לפנקס החשבונות עצמו. עם זאת, עליך לשלם עבור פיתוח האפליקציה ועלותה כאשר היא פועלת ב- Blockchain. תקבל מכונות וירטואליות ואת התשתית הנלווית על ידי הקצאת המשאבים והזמן הנדרשים.

תמיכה בכלי קוד פתוח

רשת הבלוקצ’יין תומכת בכלי קוד פתוח. פירוש הדבר שתוכל להמשיך בפיתוח היישום שלך באמצעות הפלטפורמה וכלי קוד פתוח. לאחר שתסיים, תוכל לפרוס את היישום שלך דרך רשת הבלוקצ’יין.

תכונות בלוקצ’יין בתכלת

תמיכה ברשתות בלוקצ’יין שונות

שירותי הבלוקצ’יין של Azure מגיעים עם תמיכה של ארבע מסגרות בלוקצ’יין בולטות של Azure, כולל Quorum, Ethereum, Corda ו- Hyperledger Fabric. מסגרות אלה גם אינן מוגבלות, מכיוון ש- Azure Blockchain בוודאי תוסיף תמיכה לפרוטוקולי ספר חשבונות אחרים בעתיד. בקיצור, תהיה עוד “Framework Blockchain Framework”.

אין צורך במינהל

תכלת מנהלת את כל כלי ה- backend והתשתית לניהול רשת הבלוקצ’יין.

פריסה פשוטה

קל לפרוס את שירות הבלוקצ’יין בתכלת הרקיע באמצעות כלי הבלוקצ’יין הזמינים, כגון פורטל התכלת Azure, Azure. אפילו קוד Visual Studio עודכן לתמוך בתוסף Azure Blockchain, מה שמקל על היזם ליצור אפליקציות הקשורות לבלוקצ’יין. פרט לכך, הוא נגיש גם לאימות הקצאת צמתים ועסקאות. יתר על כן, תוכלו גם לנהל את האבטחה והאחסון של רשתות וירטואליות בתכלת הרקיע.

כמפתח, אתה יכול בקלות להגדיר וליצור תשתית בלוקצ’יין של קונסורציום.

בִּטָחוֹן

כל צמתי העסקאות והאימות מוגנים באמצעות כללי חומת אש. כבעלים, עליך להגדיר את חומת האש לפני שתוכל לגשת אליהם. כמו כן, הצפנת נתונים ניתנת עבור כל צמתי העסקה. זה נעשה באמצעות TLS. נוסף על כך, תוכלו גם להוסיף אימות בסיסי, להוסיף עוד כללי חומת אש או אפילו להוסיף מפתחות גישה.

תתפלאו גם שמיקרוסופט מאוד רצינית בנוגע לאבטחה וכבר השקיעה מיליארד דולר בשנה. הם גם העסיקו 3500 מומחי אבטחה שמבטיחים פרטיות נתונים. לבסוף, יש להם גם אישורים רבים יותר בהשוואה לספקי ענן אחרים המאמתים את היבט האבטחה שלהם.

הירשם עכשיו: קורס מומחה אבטחה של Blockchain מוסמך (CBSE)

תחזוקה

הצמתים נשמרים גם כדי להבטיח שהם פועלים עם הגרסה האחרונה של הבלוקצ’יין. Azure BaaS הוא שירות מנוהל, ומכאן שהכל מנוהל על ידי Azure עצמם.

ניהול קונסורציום

ניהול הבלוקצ’יין של הקונסורציום נאפה בתוך Azure Blockchain. בעזרתו אתה מקבל גישה מלאה לקונסורציות. אתה מקבל גם ניהול צומת מלא ויכולת להוסיף או להסיר חברים. מאפיינים מרכזיים אחרים הנתמכים על ידי הנהלת הקונסורציום כוללים אכיפת מדיניות פשוטה ואישור ללא קוד.

Azure Blockchain WorkBench

Azure Blockchain WorkBench הוא כלי חינמי המסופק על ידי מיקרוסופט המאפשר לך לנהל יישומי blockchain של Azure. הוא מורכב מיכולות ושירותים של Azure המאפשרים לך לפרוס וליצור יישומי בלוקצ’יין.

Azure WorkBench נוצר במשך 18 חודשים של עבודה קשה על ידי צוות Azure. הם עבדו עם מפתחים ויצרו תבניות בלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: קורס תבניות Blockchains ארגוניות

מעקב וכניסה

תכונת הניטור מפותחת לחלוטין. כאן תקבל טונות של מדדים עשירים לפקח על סביבת הבלוקצ’יין שלך. הוא מנוהל על ידי שירות Azure Monitor, בו תוכלו לקבל מידע על אחסון צמתים, מעבד, זיכרון ומדדים חשובים אחרים, כולל עומק תור העסקה, חסימות ממוקשות וכו ‘.!

תמחור בלוקצ’יין בתכלת

הם מציעים גם שני נדבכים כדי להבטיח שהעסק יכול לבחור את המתאים לו ביותר. דרגות אלו מחולקות על פי יכולות וביצועים שונים. הרמה הבסיסית מגיעה עם 1 vCores ו -0.05 $ לחודש לאחסון GB. זה מושלם לפיתוח קל. יתר על כן, ניתן להשתמש בו גם לבדיקת עומסי עבודה. שתי השכבות ניתנות להרחבה, כך שלא תהיה לך שום בעיה לשנות את אפליקציית הבלוקצ’יין שלך.

 • בסיסי: vCore אחד, $ 0.05 לחודש לאחסון GB, צומת מאמת של $ 0.0996 לשעה, 0.0996 $ / שעה לעסקאות. לשכבה הבסיסית אין תמיכה בפריסה היברידית. אבל הוא מציע ממשל בקונסורציום. הוא מציע מדד לזמינות גבוהה, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור סביבת בדיקות.
 • סטנדרטי: 2 vCore, 0.05 דולר לחודש לאחסון GB, צמתים מאמתים של 0.318 דולר לשעה, צמתים עסקיים של 0.318 דולר לשעה וזמינות של 99.99% זה טוב להפעלת עומסי עבודה בייצור.

התמחור של שני הנדבכים הזמינים הוא להלן:

 • בסיסי: $ 0.0996 לשעה למחיר צומת העסקה, $ 0.0996 לשעה למחיר צומת האימות ו- $ 0.05 לשעה למחיר אחסון blockchain GB.
 • סטנדרטי: $ 0.318 לשעה למחיר צומת העסקה, $ 0.318 לשעה למחיר צומת האימות ו- $ 0.05 לשעה למחיר אחסון blockchain GB.

תמחור הבלוקצ’יין בתכלת הרקיע מחושב על בסיס עלות הצומת והאחסון. כך, למשל, אם עשיתם בדיקה המורכבת משני חברים (באמצעות Blockchain Quorum). במקרה כזה, עלות שכבת הבסיס תעלה לך $ 292.832 לחודש, בהתחשב בכך שחודש מורכב מ- 730 שעות. באופן דומה, הרובד הסטנדרטי יעלה 733.92 $ עבור 3 צמתים. ישנם פרמטרים אחרים לחישובים, ולכן אנו ממליצים לבדוק את הרשמי שלהם דף תמחור.

זה מסיים את רשימת תכונות הבלוקצ’יין של Azure.

חברות המשתמשות במקרי שימוש ב- Azure Blockchain

כדי להבין טוב יותר את כוחה של הבלוקצ’יין בתכלת, בואו נסתכל על החברות המשתמשות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין וננסה ללמוד כיצד הן עושות זאת..

סטארבקס

סטארבקס רוכבת גבוה על חדשנות בלוקצ’יין. עם זאת, כדי ליישם את הרעיון שלהם באופן מלא, הם נעזרים במיקרוסופט. לאחרונה הם ביצעו עסקה משמעותית עם מיקרוסופט כדי להבטיח שהם יוכלו לצמוח בכיוון הנכון.

בשותפות, הם הולכים להשתמש בשירותי הענן blockchain של Azure. בתחילה הם התחילו ביוזמת הבלוקצ’יין שלהם בשנת 2018, שם הם יעשו שימוש פעיל בבלוקצ’יין בכדי לעזור לרואנדה, קולומביה וקוסטה ריקה. הם משתמשים במערכת מעקב אחר קפה, המבוססת על Blockchain. התפקיד של מיקרוסופט נכנס לחלק מתהליך ההגשה, כולל מכונות להכנת קפה, הזמנה דרך המעקב ומעקב.

אינסורווייב

ביטוח ימי היה אחת הבעיות הגדולות ביותר שיש לפתור במאה ה -21. מצד שני, בלוקצ’יין יכול לפתור את הבעיה באמצעות התכונות הייחודיות שלה כמו שקיפות, אי-שינוי, ועוד! Insurwave היא אחת מאותן חברות שנוצרו על ידי שחקנים גדולים, ביניהם EY, Guardtime, A.P. Moller-Maersk ו- R3, כדי ליצור את פלטפורמת הבלוקצ’יין הראשונה לביטוח ימי. הם משתמשים ב- Microsoft Azure כדי להעצים את הארגון ואת Blockchain העולמית לפיתרון ביטוח.

אקס בוקס

מחלקת המשנה של מיקרוסופט, Xbox עצמה, מנצלת את Azure Blockchain לטובתם. הם משתמשים בבלוקצ’יין כדי לספק מידע בנוגע לתמלוגים למפרסמי המשחק של Xbox. זה נעשה בזמן אמת, מה שמשפר את התהליך מ 45 יום למספר דקות בלבד. בסך הכל, זהו צעד קדימה לעבר אוטומציה של אחד ההיבטים הקריטיים של Xbox באמצעות Blockchain ב- Azure. האימוץ נעשה בשנת 2018, והם כבר מסוגלים לשפר את המערכות שלהם הרבה!

נאסד”ק  

שוקי ההון יכולים גם להרוויח מאוד מהבלוקצ’יין. נאסד”ק יודעת זאת, ולכן הם השתמשו בתכלת. זרוע הטכנולוגיה שלהם היא קריטית למשימה ומארחת תשתית השולטת ביותר מ- 100 מרכזיות ומחלקות אחרות הפועלות ברחבי 50 המדינות! המהלך שלהם הוא לשלב את Nasdaq Framework Financial שמטפל בתשתית כולה עם Blockchain. תכלת מובילה אותם לדור הבא של המבנה הפיננסי שישתמש באסטרטגיה העסקית מרובת ספרים.

חברות אחרות המשתמשות ב- Azure Blockchain כוללות את Project Ubin, webjet.com.au, 3M, Interswitch ועוד.!

אדריכלות פתרונות

ל- Blockchain-as-a-service (BaaS) יש טונות של מקרי שימוש שבהם ניתן להשתמש בהם. תכלת תומכת גם בתעשיות ובמקרי שימוש מגוונים. לדוגמה, ניתן להשתמש בו במגזרים שונים, כולל שירותים פיננסיים, משחקים, בריאות & מדעי החיים, קמעונאות וייצור. משמעות הדבר היא שניתן ליישמו בהרבה מקרי שימוש.

Azure סיפקה שתי ארכיטקטורת פתרונות באתר שלהם, כך שתקבלו מושג טוב לגבי מה שיש להם להציע.

עכשיו, בואו נסתכל על שתי ארכיטקטורת הפתרונות –

איור 1: ארכיטקטורת שרשרת אספקה ​​באמצעות Azure Blockchain ו- IoT

מעקב אחר עקבות שרשרת אספקה

שרשרת האספקה ​​היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר שניתן לפתור באמצעות Blockchain. הרעיון העיקרי הוא לוודא כי נכס יכול לעבור ברשת מבלי לשנות אותו במעבר. יש לנו רשתות אספקה ​​בכל הענף. כמעט כל מגזר משתמש בשרשרת האספקה ​​כדי לשפר את תהליך העבודה שלו. לדוגמא, ידוע גם כי שירותי הבריאות סובלים מבעיות חמורות בכל הנוגע לניהול שרשרת האספקה. על ידי שימוש ב בלוקצ’יין עבור שרשרת האספקה ​​ומשתמע מכללי תאימות, ניתן לשפר בצורה מרשימה. להלן ארכיטקטורת שרשרת האספקה ​​המשתמשת בתכלת.

רוצה ללמוד כיצד Blockchain יכולה להשפיע על שרשרת האספקה? מדוע שלא תתחיל בקורס ניהול הבלוקצ’ינס הארגוני וניהול שרשרת האספקה ​​שלנו כדי ללמוד עוד על כך?

יישום זרימת עבודה של Blockchain

Blockchain שימושי באותה מידה בשינוי זרימת העבודה במקום העבודה. זה יכול לעזור ל- Blockchain לספר את זרימת העבודה ולעזור בשיפור העבודה הפנימית והחיצונית בארגון. זה גם משפיע על אופן הפעולה של שרשרת האספקה, ומשפר את האופן שבו הנכסים זורמים דרכה. ארכיטקטורת יישומי זרימת העבודה של בלוקצ’יין מכסה את מרבית האנטומיה של אפליקציות הבלוקצ’יין ותסייע לכל מפתח ליישם את בלוקצ’יין.

בהתחלה, היזם צריך להשתמש בשירותי בלוקצ’יין תכלת כדי ליישם את רשת הבלוקצ’יין המנוהלת שלו. לאחר שתסיים, ניתן לבנות יישום קונסורציום על גבי זה תוך התחברות לממשקי משתמש ואפליקציות שונים על פני אותו קונסורציום..

זרם המידע בארכיטקטורה מסוג זה הוא כדלקמן:

זרימת המידע שלעיל היא סטנדרטית בקרב מרבית האפליקציות או הרשתות המופעלות באמצעות בלוקצ’יין המשתמשות ב- Azure Blockchain. נעשה שימוש במוצרי Azure רבים ושונים באדריכלות, כולל Azure IoT Hub, Bus Service, Power BI ו- Power Apps. זה המקום בו תועלת תועלת על פני פתרונות בלוקצ’יין אחרים שכן היא נותנת פיתרון מקצה לקצה מלא ליישום אפליקציות בלוקצ’יין בתכלת הרקיע..

שוק התכלת

השוק פורח עם כלים שתוכלו להשתמש בהם כדי לשפר את התפתחות הבלוקצ’יין שלכם. בואו לרשום מתחת לכלים שיכולים לעזור לכם להפיק את המיטב משירות הבלוקצ’יין בתכלת הרקיע.

מאיצים לאפליקציות

 • שולחן עבודה של Azure Blockchain – צור יישומי blockchain בקלות.
 • Vizix IOT blockchain עבור שרשרת אספקה ​​קמעונאית – כלי פיתוח IoT.
 • Stratumn Indigo Node – Framework לבניית רשת Proof of Process
 • מימון סחר – מכתב אשראי – יישום מימון סחר

ספר רב-צומת

 • Ethereum ב- Azure – הגדר ופרוס את רשת הבלוקצ’יין של Ethereum
 • BlockApps Blockchain רב-צומת – מהדורה ארגונית לניהול בלוקצ’יין אתריום רב-פרטי.
 • בלוקצ’יין של חבר יחיד ב- EEA – הגדר ופרוס את בלוקצ’יין קוורום
 • Mijin Azure BaaS – זו פלטפורמת בלוקצ’יין פרטית.
 • R3 Single Network – פריסת רשת מוגדרת מראש עבור R3
 • קוורום – כלי המניין לתצורה ולפריסה של Blockchain Quorum
 • Hyperledger Fabric ב- Azure – הגדר ופרס Hyperledger Fabric

ספר חשבונות יחיד

 • Syscoin Full Node – פלטפורמת בלוקצ’יין עסקית המופעלת על ידי Syscoin
 • Quorum -Quorum blockchain לפרוס ולהגדיר
 • שירות אסימונים ERC-20 במניין – תקן אסימונים ERC20 במניין
 • חליפת פיתוח ואימון אדוות – סביבת פיתוח והדרכה של Ripple Blockchain
 • ערכת מפתחי Ethereum – סביבת Ethereum לבדיקה
 • KrypCore PoC Creation Edition – צור הוכחת מושגים ב- Hyperledger באמצעות KrypCore.

כלים

 • Blockstack Core v14 – אינטרנט מבוזר חדש
 • Ethereum Studio – סביבת Blockchain – חבילה שלמה של פיתוח Blockchain Ethereum
 • כמהין – סביבת פיתוח אתריום, צינור נכסים ומסגרת בדיקות
 • Parity Ethereum Dev – פריסת Ethereum קלת משקל ומהירה.
 • ממשק API לתגמולים – מסגרת תגמולים לתוכניות נאמנות לקוחות.

תוכל למצוא את כל הרשימה של הכלים הקשורים ל- Blockchain בשוק התכלת כאן. המשך לבדוק את זה מכיוון שהם יוסיפו כלים נוספים בעתיד.

אֶמְצָעִי

לשירותי בלוקצ’יין תכלת יש טונות של משאבים שיכולים לעזור לך לשלוט בו. חלקם נוצרים על ידי מיקרוסופט עצמה. הם מציעים הרבה מדריכי שירות בלוקצ’יין תכולים שיאפשרו לך להתחיל. יתרה מכך, אתה יכול להשתמש בהדרכות שירות בלוקצ’יין תכלת כדי לעבוד על כל פלטפורמות כגון בד Hyperledger.

בואו לרשום כמה מהראויים לציון מוזכרים להלן:

 • שירות Blockchain של Azure: תחילת העבודה ב- MSDN.com – כאן תוכלו ללמוד על אופן הפעולה של שירות Azure Blockchain. הרמקולים מלמדים את יישומי זרימת העבודה המשותפים ונותנים לך הדרכה לפריסה ותחום של תשתית בלוקצ’יין באמצעות Azure. הנושאים המרכזיים שיוסקרו במדריך כוללים ניהול קונסורציום, פורטל תכלת הרקיע, אינטראקציה עם שירות API ועוד ועוד!
 • ערכת פיתוח בלוקצ’יין – ערכת הפיתוח של blockchain מרחיבה את האפשרויות של מפתח לעבוד עם Azure ו- Blockchain. ניתן להשתמש בו בתבניות מפתח של Azure Blockchain Workben ו- blockchain.
 • מדריך קורדה – בלוקצ’יין תכלת – למד כיצד להתקין את Corda blockchain עם Azure Blockchain
 • דוגמאות תכלת – כאן תוכלו למצוא את הדגמת הבלוקצ’יין של Azure.

סיכום

תכלת הוא אחד משירותי הבלוקצ’יין המנוהלים ביותר שיש שם. יש בו את כל מה שתצטרך כדי ליצור, לפרוס ולנהל קונסורציום. זה מגיע גם עם טונות של תכונות שישאירו אתכם מצוידים היטב בתוך המערכת האקולוגית. עם זאת, זה לא אומר שאתה יכול לשלב או לחבר שירותים או יישומים אחרים. לדוגמא, תוכלו להשתמש בכלי קוד פתוח. Azure Blockchain Workbench של Azure הוא גם כלי מצוין המאפשר לך לנהל את הפרויקטים שלך. אבל זה לא כלי הכרחי.

עם שירותיו, תוכלו למצוא גם הרבה משאבים לעבוד איתם. כדי להבטיח שאתה לא מרגיש תקוע, כללנו את המשאבים במאמר שלנו. התמחור גם נעשה כיוון שהם מספקים מבנה תמחור דו-שכבתי. פירוש הדבר שניתן להשתמש בבלוקצ’יין התכלת שלהם לבדיקות או לפרויקטים קטנים יותר.

אך לפני שתעסוק בבלוקצ’יין תכלת, עליך להבין כיצד בלוקצ’יין עובד בצורה מושלמת. לשם כך אנו ממליצים להתחיל עם קורס ה- Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) שלנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map