בלוקצ’יין ללוגיסטיקה: מהפכה בתעשייה

ענף הלוגיסטיקה והתחבורה הוא הכוח המניע מאחורי כלכלה כלשהי. עם זאת, השינוי המתמיד במבנה הכלכלי ובצרכים העסקיים גורם למגזר זה להישאר מאחור. בואו נראה כיצד בלוקצ’יין ללוגיסטיקה יכול לשנות תרחיש זה ולהפוך לעמוד השדרה של המגזר הזה.

אף שמגזר זה הוא הכוח המניע מאחורי כל מגזר, כגון ייצור, שרשרת אספקה, חקלאות, עדיין בגלל השינויים בתקופה הנוכחית, הציפיות הן שיא של כל הזמנים. למשל, חוסר חדשנות, ציפיות צרכנים ותקנות מגבילות גובים מחיר כרגע בענף זה.

למרות שהתשלום עדיין משתלם, חברות ספנות מפסידות אחוז משמעותי של רווח בגלל גניבה, מודל עסקי לא יעיל, התקפות סייבר, עלויות גדלות וכו ‘. במקרים רבים, ניהול כושל או מטען גנוב יכולים לעלות לחברות אלה עד 50 מיליארד דולר הפסדים מדי שנה!

עם זאת, בלוקצ’יין באמת יכול לשנות את תרחיש הלוגיסטיקה. במציאות, בלוקצ’יין יכול להציע מודל עסקי שקוף ויעיל יותר למגזר זה. יותר מכך, מכיוון שבלוקצ’יין יכול לשמש כמערכת ספרים, כך שהוא מתאים לחלוטין למעקב אחר משלוחים.

לפיכך, מדריך זה יתמקד בתפקיד הבלוקצ’יין בלוגיסטיקה ובדוגמאות בעולם האמיתי לבלוקצ’יין בפעולה.

הירשם עכשיו: קורס בלוקצ’יין חינם

Contents

בלוקצ’יין ללוגיסטיקה: מדוע הלוגיסטיקה נופלת מאחור?

הגדלת עלויות התחבורה

זה אחד הנושאים העיקריים של המגזר הזה. במציאות התחבורה מהווה אחוז עיקרי מסך ההוצאות. לדוגמה, הוא מכסה 30% מסך ההוצאות, שיכולות להגיע אפילו ל -50% בגלל העלות הגוברת של הדלקים. הנושאים העיקריים הם שיש דרכים לפתור בעיה זו אך לא ללא עלות ההשפעה על היבטים אחרים.

לדוגמה, אתה יכול להפחית את הספקים, אך אז עלול להיות לך הסיכון לתלות יתר. יתרה מכך, תוכלו לאחד משלוחים, אך זה מסתכן במשלוחים מעוכבים.

לכן המגזר הזה זקוק לכלי נוסף שיכול לעזור לו לנהל את כל הנושאים הללו.

תהליכים עסקיים לא יעילים

פגם מרכזי נוסף של המגזר הוא שהתהליכים העסקיים אינם יעילים מדי. על פי סקר, רוב מוחלט של העסקים תלויים בשותפי 3PL שלהם בכדי לשפר את התהליך העסקי ולהפחית עלויות.

עם זאת, ענף הלוגיסטיקה עדיין נמצא בפיגור מאחר והם עדיין מנסים לעקוב אחר מודלים עסקיים ישנים בזמנים המשתנים הללו. שמירה על יציבות, גמישות ולקיחת סיכונים זקוקה לתכנון אסטרטגי כדי להצליח. אך, בגלל היעדר תכנון יעיל, המגזר נאלץ להתמודד עם הפסדים.

איכות שירות לקוחות נמוכה

שירות לקוחות הוא חלק בלתי נפרד מהלוגיסטיקה. במציאות, השוק הדינמי עוסק בשרשרת אספקה ​​מורכבת יותר ובציפיות צרכניות גבוהות. לכן, בשני המקרים הללו, חשוב לבצע את המסירה בזמן הנכון תוך שמירה על האיכות.

כמו כן, במקרים רבים, צרכנים רוצים שספק הלוגיסטיקה יפתור מספר רב של נושאים הנוגעים למוצרים. לכן, חברת הלוגיסטיקה צריכה להעסיק אדם מיומן שיוכל לפתור את הבעיות הללו ללא בעיות. עם זאת, כרגע, לתעשיית הלוגיסטיקה אין את התשתית לתמוך בכל הדרישות הללו. וכך, הם מסתיימים בשביעות רצון נמוכה של הלקוחות.

אין שקיפות בשרשרת האספקה

הבעיה היא שהתעשייה הזו לא מציעה את כמות הנראות הדרושה לך בכדי שהכל יתנהל בצורה יעילה ככל האפשר. כמו כן, חוסר השקיפות בשרשרת האספקה ​​מביא למוצרים מזויפים. יתרה מכך, מכיוון שאין מעקב אחר משלוחים במקום, במקרים רבים, המשלוחים לא מגיעים בזמן.

לכן, זה הופך להיות נושא מאסיבי, שכן מועד אחרון שהוחמצה יכול לשבש את אלה שיגיעו אחריו. כמו כן, ניהול מלאי או ניהול מחסנים צריכים להגביר את המשחק גם כן.

צמצום הגישה למימון שרשרת האספקה

מימון שרשרת האספקה ​​משחק חלק גדול בכל הנוגע ללוגיסטיקה. במציאות, זה מסייע לחברות לחוות חוויה חלקה בתקופות בהן המתח או החובות הגיאופוליטיים אינם בטוחים. יותר מכך, גישה למימון כזה באמת פותחת את ההסתברות להבטיח תפוקה טובה יותר עבור חברות אלה.

בדרך כלל, אתה זקוק למימון עבור תשלומי ביקורת הובלה, חשבונות פתוחים ומכתב אשראי. עם זאת, לוודא שכל אלמנט מקבל את תזרים המזומנים בזמן הוא משימה קשה. כל עיכוב בתשלום ישפיע על כל המשלוחים והתוצאות.

קרא גם: הסבירו טכנולוגיית Blockchain: מערכת אקולוגית מבוזרת

ההשפעה השלילית של הכלכלה

זה מציין נושאים פוליטיים או אי וודאות, ביצועי ייצור נמוכים, אינפלציה, עליית מדד המחירים לצרכן וכן הלאה. בעיקרון, כל האלמנטים הללו משפיעים על מספר השירותים והמוצרים, ובסופו של דבר משפיעים על הצורך בלוגיסטיקה.

לפיכך, זה הופך להיות נושא מאסיבי כאשר הכלכלה אינה יציבה, מכיוון שהיא מקשה על חברות הלוגיסטיקה להמשיך בעסקים בעת משבר..

מחסור בנהג

נושא ענק נוסף בתחום זה הוא היעדר נהגים או מועמדים מיומנים בזירת הלוגיסטיקה. במציאות, ממשלות נוטות להטיל תקנות רבות, ולכן חברות צריכות להיות בררניות יותר בכל מה שקשור לגיוס נהגים..

כל סוג של אי התאמה שמגיע מקצה הנהג משפיע לרעה על החברה. לכן, זה טרחה לבדוק כל נהג בודד ולוודא שהם מקפידים על הכללים בהתאם. במקרים רבים, החברות אינן יכולות לעקוב אחר נהגים, והן יכולות לנצל את החסרון הזה.

תקנות ממשלתיות מורכבות

כפי שכבר ידוע, ממשלות יכולות להטיל תקנות רבות על משלוחים גלובליים מכיוון שהן מחזיקות בכוח להגדיר את הכללים. כל מוצר צריך לעבור בדיקות בטיחות ואיכות שונות לפני שהם יכולים להיכנס לחנות. במקרים רבים, החברה הלוגיסטית נאלצת להתמודד עם מספר נהלים עצום זה. עם זאת, הבעיה העיקרית היא שכל התהליכים הללו גוזלים זמן ומלא טעויות.

כמו כן, במקרים רבים השחיתות נעוצה במערכת עמוקה, מה שגורם לבעיות רבות יותר בטווח הארוך.

קיימות נמוכה

מכיוון שתחום הלוגיסטיקה תלוי במידה רבה בכלי הרכב השונים למסירה, עליהם לשקול כמות גדולה של פליטת פחמן שקורה. כרגע ממשלות מנסות להפחית את הפליטות ואת עקבות הפחמן. לכן, על החברות כעת לבצע אופטימיזציה לנתיביהן, לעקוב אחר הפליטות ואף לבחור דלקים חלופיים.

לא רק שזו גישה יקרה, אלא שגם מעקב אחר התהליך קשה למדי.

שימוש בטכנולוגיית Legacy

גם כעת, המגזר הלוגיסטי משתמש במערכת רשת מדור קודם, הנוטה לטעויות. במציאות נראה שמערכות מורשת אלה מגבילות את יכולותיהם של ארגונים. כמו כן, מערכות אלו איטיות ונוטות להקטין את התפוקה.

לכן הלוגיסטיקה צריכה לשדרג לטכנולוגיה מתקדמת יותר כדי להגדיל את התפוקה שלהם ולחסוך זמן וכסף. IoT או רובוטיקה יכולים לעזור, אך אלה זקוקים גם למערכת חומת אש טובה או לרשת מגן שתרחיק את כל עברייני הסייבר..

רוצה לדעת יותר על תפקיד הבלוקצ’יין בלוגיסטיקה? קרא עוד מהמדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין בלוגיסטיקה כבר עכשיו!

היתרונות של בלוקצ’יין בלוגיסטיקה

היתרונות של בלוקצ’יין בלוגיסטיקה הם אדירים. במציאות, בלוקצ’יין יכול להציע הרבה תכונות למגזר זה, מה שיגדיל מאוד את התפוקה הכוללת של תעשייה זו. לדוגמא, בלוקצ’יין יכול להציע שקיפות לשרשרת האספקה. לכן, כל סוג של פעילות בשרשרת האספקה ​​תירשם בפנקס הספרים ונגיש לכולם.

אחד היתרונות של בלוקצ’יין בלוגיסטיקה הוא תהליך המעקב. במציאות, בלוקצ’יין לתעשיית הלוגיסטיקה יכול להציע מעקב אחר משלוחים מפס הייצור ליד הצרכן. חברות בענף יכולות אפילו לעקוב אחר מיקום המשלוחים שלהן ולוודא שהמשלוחים נמסרים בזמן.

כמו כן, התשתית המבוזרת יכולה סוף סוף להיפטר מכל פערים בתוך המערכת האקולוגית לתמיד. למרות שמבנה מבוזר אינו מתאים לחברות ארגוניות, התכונות עדיין יכולות לעזור למגזר זה לפרוח כראוי.

אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר שהיא יכולה לסייע למגזר זה היא באמצעות תהליך עסקות מהיר יותר. מכיוון שתעשייה זו תלויה במידה רבה בתשלומים בזמן בכל שלב, כך שתשלום מהיר יותר יכול באמת לשנות את התפוקה ולחסוך זמן רב.

לפיכך, באמצעות בלוקצ’יין, תוכל להשלים עסקה תוך שניות ולא לקחת ימים ושבועות לעיבודה.

אם תרצה, תוכל להשתמש במאמר זה או במדריך כבלוקצ’יין בלוגיסטיקה pdf כדי ללמוד עוד על הנושא.

Blockchain יכול להציע יתרונות רבים גם למגזרים אחרים. עיין במדריך שלנו ליתרונות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

8 מקרי שימוש מתאימים של בלוקצ’יין ללוגיסטיקה

ישנם מקרי שימוש רבים של בלוקצ’יין בלוגיסטיקה. בואו נראה כמה ממקרי השימוש הטובים ביותר של בלוקצ’יין במערכת האקולוגית התחבורתית והלוגיסטית.

מעקב אחר הובלה טובה יותר

שימוש בבלוקצ’יין בלוגיסטיקה ושרשרת האספקה ​​יכול לעזור לך לאתר הובלות ביתר קלות. נכון לעכשיו הדרישה למשלוחים לפי דרישה ואותו יום גוברת. לכן, זהו נושא מאסיבי כשמדובר בחברות לוגיסטיות מכיוון שאין להן את היכולת לענות על הצרכים של הדרישות הגוברות הללו..

עם זאת, חברות הובלות רבות כבר מנסות להשקיע בטכנולוגיית מעקב טובה, אך אבטחת הטכנולוגיות הללו מוטלת בספק.

כמו כן, מכיוון שלטכנולוגיות אלה אין תהליך אימות מאובטח, פושעי סייבר או אנשים רעים תמיד מנצלים את המידע של הרשת.

בלוקצ’יין באמת יכול לשנות את התרחיש כאן. מכיוון שבלוקצ’יין מציע ערוץ אימות מתאים עם אימות, איש אינו יכול כעת להתעסק בנתונים.

כמו כן, מכיוון שתוכל לעקוב אחר כל המשלוחים שלך ולעקוב אחר המשלוחים בזמן אמת, זה באמת יכול להבטיח חוויית צרכנים טובה יותר עבור תעשיית הלוגיסטיקה..

אבטחת מכשירי האינטרנט של הדברים (IoT) להגברת היעילות

כידוע, חברות רבות כבר משתמשות במכשירי האינטרנט של הדברים כדי לעקוב אחר המוצרים או לשמור על האיכות כל הזמן. עם זאת, מכשירי IoT אלה מועדים להתקפות סייבר מכיוון שהם נוטים להשתמש בשרתי ענן כדי לתקשר ביניהם, וזה תהליך פגיע..

אז, כאן, בלוקצ’יין בלוגיסטיקה ושרשרת האספקה ​​יכול להציע אבטחה עבור מכשירי ה- IoT האלה ולפקח על כל הנתונים שמגיעים מכל המכשירים הללו. יתרה מכך, זה יכול גם לעזור לנתח ולקטלג את כל הנתונים ממכשירים אלה כדי לבצע שינויים באסטרטגיה העסקית.

מעקב יעיל אחר תחבורה

החשיבות במעקב אחר משלוחים היא עצומה. ללא ערוצי מעקב מתאימים, די בלתי אפשרי לבצע את המסירה או לתזמן את המשלוחים בזמן. עם זאת, זהו נושא מאסיבי שכן, במקרים רבים, המשלוחים יכולים לנקוט בדרך שתביא בסופו של דבר למסירה מאוחרת.

במציאות, בלוקצ’יין בלוגיסטיקה ושרשרת האספקה ​​יכול להציע מעקב אחר משלוחים מפס הייצור ליד הצרכן. חברות בענף יכולות אפילו לעקוב אחר מיקום המשלוחים שלהן ולוודא שהמשלוחים נמסרים בזמן.

שוב, זה יכול לעזור ברכישת כל רכב יד שנייה ולאמת את המידע לגבי ביצועי העבר של היומן. אז, אתה מבין, בסך הכל, זה זכייה נהדרת עבור כולם.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

סיפון מובילים טוב יותר

בדומה לאימות של רכב יד שנייה, blockchain יכול לאמת את כל רשומות הנהג עבור כל ספק חדש. במציאות, התהליך הוא די זמן רב ומלא טרדות. יותר מכך, מכיוון שזה לוקח הרבה זמן, החברה מתמודדת עם בעיות מסוימות גם בשביל זה.

לדוגמא, מתווך יכול להגיע ליכולת עומס במיקום מאוד ספציפי. לכן, הוא / היא יכולים לזהות את הספק החדש שייקצה אותו, אך לא יכול לעבד אותו עד שהקריירה תעלה כראוי. במציאות, בעתות משבר, זה יכול ליצור נושאים נוספים.

עם זאת, מכיוון שבלוקצ’יין מסוגל לטפל בבעיה באופן מלא, כל תהליך העלייה של הנהג החדש יכול לקרות תוך דקות ספורות. לפיכך, תכונה מעקב לוגיסטי של בלוקצ’יין יכולה לסייע במעקב אחר כל תהליכי ההעלאה באופן ידידותי בזמן.

תקשורת בין רכב לרכב

מקרה שימוש מרכזי נוסף של בלוקצ’יין הוא האפשרות לתקשורת בין רכב לרכב.

חברות רבות כבר משלבות תקשורת V2V במערכת שלהן. לכן, רכבי משא יכולים לתקשר ביניהם ולהקים מחלקה כדי לשפר את הבטיחות, לחסוך בדלק וזמן. עם זאת, אבטחת המידע הזה ממש נמוכה, והוא זקוק לערוץ תקין לתחזוקה.

במציאות, בלוקצ’יין לאפשרויות מעקב לוגיסטי יכול לאבטח במהירות את כל הנתונים מתהליכי תקשורת בין רכב לרכב ולעזור לחברות לייעל את המידע ביעילות. לכן, חברות יכולות גם להשתמש בטכנולוגיה זו כדי לשמור על כל הנתונים מפני התקפות סייבר.

העלאת עומסים אמינה

זו אחת הבעיות העיקריות של כל חברת לוגיסטיקה. ארגונים רבים מודאגים כל הזמן מלוחות העומס מכיוון שנתונים אלה מתעסקים, משוכפלים או אפילו מלאים בשגיאות. זה יכול ליצור ייצוג לא אמין של דרישות הצרכנים.

ללא בלוקצ’יין, הסיכוי לשכפול ושגיאות ימשיך לעלות מכיוון שאי אפשר לטפל בו יותר באופן ידני. אך עם תכונת מעקב לוגיסטי באמצעות בלוקצ’יין, המשלוחים יכולים לעדכן ישירות את חותמות הזמן בבלוקצ’יין. מאחר שכל המידע בבלוקצ’יין מאומת, אין סיכוי לשגיאה או שכפול.

לכן, זהו יתרון עצום עבור החברה והמשלוחים.

קרא עוד: בלוקצ’יין בייצור: מדריך להעצמה תעשייתית

עלות מופחתת באמצעות חוזים חכמים

מקרה שימוש נהדר נוסף של בלוקצ’יין ללוגיסטיקה הוא השימוש בחוזים חכמים בכל שלב. כידוע, ענף הלוגיסטיקה מתמודד עם הרבה עסקאות במספר שלבים. אם אפילו אחת מהעיכובים, המערכת כולה עלולה להתפרק. עם זאת, בדרך כלל, עסקאות אלה לוקחות זמן רב לעיבוד.

אך אם תתחיל להשתמש בחוזים חכמים בכל שלב, תוכל לייעל את כל התהליך תוך שניות. יותר מכך, אתה גם חוסך הרבה כסף על ידי היפטרות מהמתווך. החלק הטוב ביותר הוא שתוכלו להפוך את כל התהליכים לאוטומטיים מבלוקצ’יין אם תתחילו להשתמש בחוזים חכמים בכל שלב.

נזילות מוגברת בשרשרת האספקה ​​הלוגיסטית

ישנם משחקים רבים עם המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין המתמקדת במגזר הלוגיסטי. כל אלה מנסים להתמודד עם הנושא המרכזי של המגזר הזה, שהוא נזילות, גמישות ותפעול. כמות הנזילות הפוחתת במגזר זה מדאיגה למדי מכיוון שהיא מעוררת כל מיני בעיות.

אך באמצעות בלוקצ’יין תוכלו לפתור במהירות את הבעיה לתמיד. במציאות, לבלוקצ’יין יכולת להגדיל את הנזילות בשרשרת האספקה ​​למגזר זה. אז זה יכול להיות נזילות הנהג או נזילות המוביל, וכן הלאה. כמו כן, blockchain יכול לאמת כל אלמנט במגזר זה כדי להבטיח שכל אלמנט נמצא בנקודה.

אם תרצה, תוכל להשתמש במאמר זה או במדריך כבלוקצ’יין בלוגיסטיקה pdf כדי ללמוד עוד על הנושא.

רוצה לבדוק עוד מקרים לשימוש בבלוקצ’יין? בדוק את 20 המקרים המובילים ביותר לשימוש ב- blockchain כרגע!

חברות המשתמשות בבלוקצ’יין בתעשיית הלוגיסטיקה

אתה פשוט תוהה לגבי ההשלכה האמיתית של טכנולוגיה זו. זה די נורמלי להיות סקפטי לגבי זה. אך בכדי לעזור לכם להבין היטב את עומק הטכנולוגיה הזו, ריכזנו עבורכם רשימת חברות ארגוניות בענף הלוגיסטיקה המשתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין.

יו פי אס

UPS היא ספקית אמריקאית גדולה המשתמשת בבלוקצ’יין בתעשיית הלוגיסטיקה. במציאות, הם עובדים עם Inxeption על פלטפורמת בלוקצ’יין שתשפר את שרשרת האספקה ​​שלהם לסוחרים. יותר מכך, שמה של הפלטפורמה הוא Inxeption Zippy, והיא תראה בקרוב את אור היום.

פלטפורמה זו תסייע לחברות לפרט, לשווק ואף להפיץ כל מוצר ללקוחותיהן. אז, זה ניצחון גדול עבור תעשיית הלוגיסטיקה.

DHL

DHL היא עוד אחת מבלוקצ’יין בדוגמאות הלוגיסטיות המשתמשות בטכנולוגיה זו לשיפור המגזר הזה. במציאות, הם עובדים עם Accenture על זה. יש להם הוכחת תפיסה שתסייע במעקב אחר התרופות מהייצור ועד הצרכן.

זה בעיקר לעקוב אחר התהליך שנמצא בתחום השיפוט הלוגיסטי ולא בתהליך הייצור.

ג’יי.בי האנט תחבורה

חברת JB Hunt Transport היא עוד אחת הדוגמאות לבלוקצ’יין בלוגיסטיקה. במציאות, הם עובדים עם BiTA או Blockchain ב- Alliance Alliance. יחד עם קונסורציום זה, הם מתכננים לפתח תקני בלוקצ’יין לוגיסטיקה וללמד את התעשייה על טכנולוגיה חדשה זו. הם מאמינים שבלוקצ’יין הוא הפיתרון לכל הנושאים שמגזר זה מתמודד כרגע.

C.H. רובינסון

C.H. רובינסון הוא עוד אחת הדוגמאות לבלוקצ’יין בלוגיסטיקה. במציאות, חברה זו היא ענקית 3PL. חברה זו עובדת גם עם Blockchain ב- Trucking Alliance (BiTA) לפיתוח סטנדרטים מסוימים לתעשייה זו. כמו כן, הם עובדים על פלטפורמה שיכולה לעזור להם לשפר את היעילות.

Blockchain יכול לעזור לך להעלות את העסק שלך. התחל את פרויקט הבלוקצ’יין שלך באמצעות אסטרטגיית היישום האולטימטיבית שלנו!

פנסקה לוגיסטיקה

Penske לוגיסטיקה היא חברה נוספת המשתמשת בבלוקצ’יין לתעשיית הלוגיסטיקה. במציאות, החברה רוצה להגדיל את הפיתוח של פלטפורמות בלוקצ’יין בענף התחבורה, כך שיוכלו ליצור יישומים נוספים בשווקים.

נכון לעכשיו, איננו בטוחים לגבי הפלטפורמה המדויקת, אך אנו יודעים שהם יעבדו על לוגיסטיקת המזון והמשקאות שלהם.

תעשיות NFI

חברה אחרת משתמשת בבלוקצ’יין למגזר הלוגיסטי – NFI. במציאות, חברה זו עובדת עם Blockchain ב- Transport Alliance (BiTA). יתרה מכך, הם רוצים להשתמש בקונסורציום זה כדי לנצל הזדמנויות בתחום ולהתרחב ליוזמות טכנולוגיות שונות, כולל בלוקצ’יין.

גאודיס

GEODIS היא חברה נוספת המשתמשת בבלוקצ’יין לתעשיית הלוגיסטיקה. כאן הם משתפים פעולה עם Project Verte לתחזוקת המחסן. Project Verte היא למעשה פלטפורמת מסחר אלקטרוני שרוצה להציע אפשרויות אחסון למותגים בינוניים עד קטנים. לכן, שיתוף הפעולה בין שתי הקבוצות הללו יביא להזדמנויות רבות יותר עבור מותגים קטנים יותר.

FedEx

FedEx משתמשת גם בבלוקצ’יין למטרות לוגיסטיות. במציאות הם רוצים לשלב בלוקצ’יין במערכת שלהם, והם גם השלימו את תקופת בדיקת ההוכחה הראשונית למושגים. לדבריהם, המבחן זכה להצלחה אדירה, וכעת הם הולכים לחוויה המלאה.

סווה לוגיסטיקה

Ceva Logistics היא חברה נוספת שמשתמשת בבלוקצ’יין למקרים של שימוש לוגיסטי. במציאות, סווה היא ענקית לוגיסטית הרשומה בשווייץ. יותר מכך, הם עובדים כעת עם יבמ ומארסק על פלטפורמת TradeLens החדשה שלהם.

החלק הטוב ביותר הוא שהם רוצים לשפר את חוויית שרשרת האספקה ​​וגם רוצים לכלול שקיפות במודל העסקי שלהם.

מפעלים ורנר

חברת Werner Enterprises משתמשת גם בטכנולוגיית בלוקצ’יין למגזר הלוגיסטי. נכון לעכשיו הם משתפים פעולה עם Blockchain ב- Alliance Alliance (BiTA) כדי לוודא שכל יישום הבלוקצ’יין במגזר זה עומד באותה מערכת הנחיות וכללים. כמו כן, הם רוצים להשתמש בו לניהול המטען שלהם.

קרא עוד: 50 החברות המובילות ביותר המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

סיכום

עכשיו שאתה יודע מה זה בלוקצ’יין בלוגיסטיקה, אתה יכול להבין איך בלוקצ’יין באמת יכול לשנות את התרחיש של המגזר הזה. במציאות, בלוקצ’יין היא עדיין טכנולוגיה חדשה, אשר זקוקה לשדרוג נוסף נכון לעכשיו. ובכל זאת, הוא מסוגל לטפל בכל הנושאים בצורה מושלמת.

לכן, אם ברצונכם לשלב בלוקצ’יין עבור חברת הלוגיסטיקה שלכם, עליכם בהחלט להבין כיצד הטכנולוגיה הזו עובדת. אם אתה רק טירון ורוצה ללמוד על טכנולוגיה זו מאיש מקצוע, אנו ממליצים להתחיל עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו.

התחל את מסע הבלוקצ’יין שלך וקח את חברת הלוגיסטיקה שלך לגבהים חדשים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map