אילו בעיות פתרונות בלוקצ’יין?

Blockchain יכול לפתור הרבה בעיות בעולם האמיתי ולהציע מודל עסקי טוב יותר ומבנה כלכלי לכולנו. בואו נחקור את הבעיות הללו ואת הפתרונות האפשריים שמציעה בלוקצ’יין.

אנו רגילים ביותר לשמוע על בלוקצ’יין יחד עם ביטקוין וקריפטו-מטבע. עם זאת, היישום שלה חורג הרבה יותר משל נכסים דיגיטליים. למעשה, הבלוקצ’יין הוא ללא ספק אחת הטכנולוגיות המשבשות והמהפכניות ביותר של זמננו.

על פי הדיווחים, ההוצאות העולמיות על בלוקצ’יין מוערכות לעלות וצפויות לחצות 15.9 מיליארד דולר עד 2023.

יתר על כן, כמעט כל קטע תעשייתי בודד מחפש לאמץ טכנולוגיית בלוקצ’יין ולקצור את היתרונות שלה. זה מתחיל עבור חברות הפינטק הצפויות, אפילו לתעשיות המדיה ולבריאות.

אז מה גורם לבלוקצ’יין להתחשב בכוח המסיבי הזה? ובכן, לצורך קריאה זו, ריכזנו רשימה המכסה כמה מהבעיות בעולם האמיתי וכיצד בלוקצ’יין מציע פתרונות יעילים ויעילים. יתרה מכך, אנו גם נדע מהי הבעיה המרכזית שבלוקצ’יין מנסה לפתור?

הירשם עכשיו: קורס בלוקצ’יין חינם

Contents

בעיות שבלוקצ’יין פותרות: מה זה בלוקצ’יין?

כפי שהשם יכול לחשוב, בלוקצ’יין הוא לא יותר משרשרת בלוקים – ובכן, תיאורטית לפחות. ה”בלוקים “כאן מייצגים מידע דיגיטלי המקושר או” משורשר “לבלוקים אחרים באמצעות חשיש קריפטוגרפי של הבלוק הקודם.

מבנה ייחודי זה הופך אותו לסופר מאובטח וגמיש לכל סוג של שינוי נתונים, וכאן רוב היישום שלו טמון.

בראש ובראשונה עליכם לקחת בחשבון שאין סמכות מרכזית השולטת בבלוקצ’יין. זה הופך אותה למערכת דמוקרטית לחלוטין. לאחר מכן, מכיוון שהמידע המסופק אינו משתנה, ניתן לשתף אותו בקלות ולפתוח אותו לציבור ומאפשר רמות שקיפות שאין שני לו.

שני הגורמים הללו הופכים את הבלוקצ’יין ממש לדבר הבא הגדול ביותר מאז בוא האינטרנט. אך אילו בעיות הבלוקצ’יין פותרים, מה שהופך אותו לפופולרי ופורץ דרך כל כך?

ובכן, הנה כמה דוגמאות לבעיות בעולם האמיתי שבלוקצ’יין פותר. אז ללא התייחסות נוספת, בואו נתחיל:

למידע נוסף על יסודות הבלוקצ’יין כאן: בלוקצ’יין למתחילים: מדריך תחילת העבודה.

10 הבעיות המובילות בעולם האמיתי ש- Blockchain פותר

עכשיו כשיש לך הבנה בסיסית מה זה בלוקצ’יין וכיצד זה עובד בואו נעבור במהירות על כמה בעיות בעולם האמיתי וכיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיה מהפכנית זו כדי לפתור אותן ולהציע פתרונות. אנו גם נדע מהי הבעיה המרכזית שבלוקצ’יין מנסה לפתור?

1. תשלומים חוצי גבולות

הבעיה: המצב הנוכחי של תשלומים בינלאומיים בערוצי הבנקאות הוא נקודה חמה, בלשון המעטה. זהו תהליך רב שלבי הכולל הרבה מתווכים. יתר על כן, כל שלב בתהליך לוקח הרבה זמן וגם דורש סכום כסף נכבד.

למעשה, לפי הבנק העולמי, עמלת העסקה הממוצעת עבור תשלומים ברחבי העולם היא סביב 7%. זה הרבה!

כיצד בלוקצ’יין פותר את הבעיות

Blockchain עוזר לייעל את התהליך כולו על ידי כריתת כל המתווכים וההליכים הארוכים, ובכך הנטל של עיכובים מיותרים בזמן.

באמצעות ספר החשבונות המבוזר המאובטח והמתוחכם שלו, לאחר שנרשמת עסקה, התשלום מועבר כמעט באופן מיידי לצד המקבל. מכיוון שלא ניתן לבטל או לשנות את העסקה, הדבר גם מבטיח אחריות ואבטחה טובים יותר מהמערכת המועסקת כיום.

לדברי דלויט, עבור עסקאות שבוצעו באמצעות בלוקצ’יין, הצדדים המעורבים גובים כ -40% עד 80% פחות דמי העברה מהשיטות המסורתיות. לא רק זאת, אלא שכל העסקאות מעובדות ומושלמות תוך 4 עד 6 שניות במקום לחכות ימים.

וכאשר אתה כולל את היתרונות של תוספת ביטחון ושקיפות בתערובת, בלוקצ’יין הוא ללא ספק פיתרון טוב יותר לעסקאות מוניטריות גלובליות.

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

נכון לעכשיו, חבורת חברות פינטק משתמשות בבלוקצ’יין כדי לפתור בעיה זו. שמות בולטים בתחום כוללים:

מעגל: מאפשר למשתמשים להעביר כסף בבטחה (מספר מטבעות נתמכים) למעל 29 מדינות.

אַדְוָה: מסייע לבנקים, ספקי תשלומים ובורסות נכסים דיגיטליים לשלוח ולקבל כסף באופן גלובלי, מהיר במיוחד ועם עמלות העברה מינימליות..

WeTrade: WeTrade מציעה פלטפורמה דיגיטלית חדשנית המאפשרת לבנקים ולעסקים לעבוד בשיתוף פעולה ברחבי אירופה, ולהציע מאובטח, שקוף והזדמנויות.

רוצה לדעת יותר על טכנולוגיית הבלוקצ’יין? בדוק את מדריך ההגדרות האולטימטיבי של בלוקצ’יין כבר עכשיו!

2. ניהול שרשרת אספקה

הבעיה: ניהול שרשרת אספקה ​​מתייחס לתכנון וביצוע של כל התהליכים הקשורים המובילים לפריסת מוצרים מוגמרים. באופן כללי, היא מהווה רשת של גופים – אנשים או עסקים שמתחילים מספקי חומרי גלם, היישר ליצרני המוצרים ואז למפיצים..

שרשרת אספקה ​​ממוטבת היטב מבטיחה פרודוקטיביות מרבית עם פעילות הונאה מופחתת ועלויות תקורה. כפי שאתה יכול לדמיין, יישום זה בעולם האמיתי הוא עבודה קדחתנית אמיתית. מאמצי האוטומציה נעשו באמצעות AI ו- Machine Learning, אך בלוקצ’יין מבטיח להיות מחליף משחקים בתחום זה. אז זו אחת הבעיות בעולם האמיתי שנפתרו על ידי בלוקצ’יין.

כיצד בלוקצ’יין פותר את הבעיות

אחד היתרונות המרכזיים שבלוקצ’יין מביא לניהול שרשרת האספקה ​​יהיה יכולת פעולה הדדית.

השקיפות בשיתוף הנתונים מוודאת שכולם נמצאים באותו דף – החל מהיצרנים ועד קמעונאים, ספקים ואפילו קבלנים. בתורו, זה עוזר להפחית כל סכסוך ועיכוב בפעולות.

יתר על כן, מכיוון שניתן לעקוב אחר כל המוצרים בזמן אמת, זה מקטין את הסיכונים של מיקום מוטעה או סחורה שנתקעה בשרשרת האספקה..

ואם זה לא הכל, בלוקצ’יין מציע מדרגיות ברמות בלתי נתפסות, כאשר מאגרי מידע גדולים זמינים ממקומות רבים ברחבי העולם. המשמעות היא שלא משנה כמה העסק שלך גדול או כמה שהוא מפוזר ברחבי העולם, באמצעות בלוקצ’יין, תוכל לנהל את שרשרת האספקה ​​שלך ללא מאמץ..

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

כמה דוגמאות לחברות המשתמשות בבלוקצ’יין לניהול יעיל של שרשרת האספקה ​​הן:

Origintrail: הם מציעים פרוטוקול חילופי נתונים שיכול לשמש את רשתות האספקה ​​המחוברות זו לזו.-

Openport: פלטפורמת Blockchain מחברת ישירות בין שולחים ומובילים, מה שמפחית את העלות ומייעל את ניהול שרשרת האספקה.

וולמארט: וולמארט, אחת החנויות הקמעונאיות הגדולות ביותר, משתמשת בבלוקצ’יין כדי לשפר את שרשרת האספקה ​​שלה.

קרא כיצד Blockchain יכול לשנות את מימון הסחר כעת!

3. בעיות אחריות עם חוזים והסכמים מסורתיים

הבעיה: בבסיסה, אנו יוצרים חוזים והסכמים מכיוון שקיים חוסר אמון בקרב הצדדים העסקיים. כתוצאה מכך, אנו עוברים הליך משפטי זה של יצירת חוזים, תהליך רב שלבי המשלב עוד יותר גורמים וטונות וניירות..

כתוצאה מכך מוציאים זמן רב וכסף על המתווכים. תאר לעצמך בפעם האחרונה שיצרת חוזה וכמה כסף היית צריך לשלם לעורך הדין שלך על יצירת כל הניירת הרגולטורית ההיא, או כמה זמן השקעת בנסיעה למרכז העיר בכדי לאסוף את כל החתימות..

למרות שאנו לוקחים זאת כנורמה וכחלק מיצירת חוזים והסכמים, ניתן להימנע מכל אי הנוחות הללו על ידי מינוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין, במיוחד חוזים חכמים..

אז זו אחת הבעיות בעולם האמיתי שנפתרו על ידי בלוקצ’יין.

כיצד בלוקצ’יין פותר את הבעיות

ובכן, רשתות חסימות מאפשרות משהו המכונה Smart Contracts, פיתרון גאוני והחלפה עתידית לחוזים והסכמים מסורתיים. אז השאלה המתבקשת הבאה תהיה, מהו חוזה חכם?

ובכן, חוזה חכם הוא בעצם כמה שורות של קודים שתוכלו לאחסן ב- Blockchain. אלה מתוכנתים לבצע פעולות מסוימות – באופן אידיאלי, לעבד עסקה ברגע שהתנאים וההגבלות המפורטים בשורות הקוד מתקיימים..

כעת, מכיוון שהחוזים החכמים מאוחסנים בבלוקצ’יין, לא ניתן לשנות או לתפעל את התנאים וההגבלות. יתר על כן, הכל פתוח וזמין לציבור, ומאפשר שקיפות רבה יותר.

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

יש טונות של סטארטאפים וחברות שכבר אימצו חוזים חכמים בתמורה להסכמים מסורתיים. הנה כמה אזכורים בולטים:

Tradelanse: זה עוזר לספר את שרשרת האספקה ​​על ידי הקלת הסכמים וחוזים מסורתיים.

Tradeix: Tradeix משכתבת מימון הון חוזר ומסחר באמצעות בלוקצ’יין. הם מספקים ערך למממנים חלופיים, בנקים, ספקי ערך מוסף וכו ‘!

סקרנים מהשפעת הבלוקצ’יין על הממשלות? עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין לממשלה כבר עכשיו!

4. גניבת זהויות 

הבעיה: בבסיסה, זהותך אינה אלא אוסף של טענות הנוגעות לך כאדם. זה כולל נתונים על מקום מגוריך, מספר הדרכון שלך, רישיון נהיגה, מספר ביטוח לאומי וכן הלאה. כל אלה הם נקודות נתונים המשמשות ממשלות ומאוחסנות בבסיסי נתונים מרכזיים.

שחקן גרוע יכול לאחוז באחד מהמסמכים הללו, וניצול פגמים מסוימים באבטחה, גונב את זהותך. כעת הם יכולים להשתמש בזהות שלך כדי להשיג יתרון כלכלי כלשהו או להשיג אשראי על שמך. זו בעיה רצינית! למעשה, פושעים רבים גונבים גם את זהותו של אדם מת כדי לבצע פשעים ולברוח עם זה. אז זו אחת הבעיות בעולם האמיתי שנפתרו על ידי בלוקצ’יין.

כיצד בלוקצ’יין פותר את הבעיות

Blockchain מציע פיתרון חדש לבעיה. בפלטפורמה מבוזרת, אתה מקבל גישה למפתח פרטי ולמפתח ציבורי. המפתח הציבורי מועמד לרשות הציבור.

ובגלל האופי הפתוח והשקוף של בלוקצ’יין, כולם יכולים לגשת לרשומות הציבוריות שלך. עם זאת, הוא מציע אבטחה קונקרטית מכיוון שאיש אינו יכול לשנות או לערוך את הנתונים שלך.

כעת, אם ברצונך לגשת לנתונים האישיים שלך או לספק הרשאה, תוכל להשתמש במפתח הפרטי שלך כדי לאמת את זהותך. זו שיטה פשוטה אך מספקת ביטחון רב מפני גניבת זהות מוגבלת כפי שהיא מתבצעת כיום.

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

המון חברות סטארט-אפ חדשות מבית Blockchain צצו סביב ניהול זהויות. הנה כמה בולטים:

אימות מזהה: החברה משתמשת בטכנולוגיית Blockchain על מנת לספק פתרונות זהות דיגיטליים, כולל שירות חתימה אלקטרונית מקיף. השירות שלהם שואף לספק שירותים פשוטים וחסכוניים המציעים גם אבטחה ברמה גבוהה.

NewBanking: NewBanking מאפשר למשתמשים לשתף את זהותם באינטרנט מבלי לדאוג לאבד או להקריב את הנתונים הרגישים שלהם.

סוברין: סוברין מציעה את רשת הזהות הריבונית העצמית הראשונה (SSI) בעולם.

יציאה: Uport מאפשר לעסק לבנות מערכת אקולוגית מהימנה ולהציע ללקוחות ולשותפים דרך לבצע עסקאות בצורה מאובטחת.

קרא גם: בלוקצ’יין לזהות דיגיטלית

5. ניהול והגנה על נתוני המטופלים בארגוני בריאות

הבעיה: מערכות הבריאות הנוכחיות משתמשות במערכות מרכזיות כדי להקליט ולנהל את נתוני המטופלים. אלה יכולים להיות פחות מאובטחים ונתונים למידע מוטעה.

היו מקרים רבים של הפרות נתונים בבתי חולים בהם נגנבו נתוני חולה כמו פרטי כרטיס אשראי ותיעוד בדיקות גנומיות. למעשה, בין השנים 2009 ל -2017, מעל 176 מיליון רשומות מטופלים נפגעו בגלל הפרות נתונים.

יתר על כן, המצב הנוכחי של תקשורת בין-ביתית של נתוני המטופלים הוא בלגן מוחלט. פעמים רבות חולים בוחרים לעבור בתי חולים. לפעמים, בגלל מצבי חירום, הם מאושפזים בבתי חולים ברשת אחרת.

כעת, מכיוון שהמערכת הנוכחית אינה מאפשרת החלפה מהירה וקלה של רשומות מטופלים מהמטפל הראשוני שלהם, הם נאלצים כעת ליצור רישום רפואי חדש, המהווה אובדן זמן וכסף..

כיצד בלוקצ’יין פותר את הבעיות

Blockchain יכול לעזור ביצירת יומן מבוזר של נתוני המטופלים שקוף וציבורי לכל בתי החולים. יתר על כן, אין דרך להשחית את הנתונים, ולכן כל הבעיה של תקשורת בין-ביתית נפתרת.

הבא מגיע ביטחון. למרות היותו שקוף וציבורי, blockchain יכול גם לעזור לשמור על פרטיות הנתונים שלך על ידי הסתרת זהותך בקודים מאובטחים שיגנו על כל הנתונים הרגישים שלך. במידת הצורך ואף צריך יהיה לספק מפתח פרטי ורק אז המידע יהיה נגיש.

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

חברות רבות מאמצות בלוקצ’יין בתחום הבריאות בכדי לספק ניהול ואבטחה טובים יותר לנתוני המטופלים. הנה כמה שמות בולטים:

BurstIQ: החברה מספקת פתרונות Blockchain שיעזרו לחברות שירותי בריאות לנהל כמויות אדירות של נתוני חולים בצורה מאובטחת ובטוחה.

MedicalChain: מסייע בשמירה על שלמות רשומות הבריאות. רופאים, בתי חולים ומעבדות יכולים לבקש מידע על המטופל, אך זהות המטופל נותרת בטוחה ומוגנת ממקורות חיצוניים.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

6. זכויות יוצרים ופירטיות דיגיטליות

הבעיההאם ידעת שתעשיית הקולנוע והטלוויזיה האמריקאית סובלת מהפסד של כ -71 מיליארד דולר בשנה בגלל הפרת זכויות יוצרים? בתי תקשורת גדולים כמו סוני ואחרים נלחמים כל העת במלחמות חוקיות נגד פירטיות והפצה בלתי חוקית של מדיה.

אך מדוע ענפים אלה סובלים כל כך?

ובכן, תתפלאו ללמוד שתעשיות המדיה, במיוחד תעשיית המוזיקה, עדיין מחזיקות במערכות ומודלים עסקיים מדור קודם שהיו רלוונטיים עוד כאשר פורמט העותק הקשיח היה פופולרי. המערכת אינה מיומנת בעולם האינטרנט.

זו הסיבה שכמה שחקנים נבחרים אימצו את אותה מגמת הדיגיטציה וכיום הם שולטים בשוק הסטרימינג.

כיצד בלוקצ’יין פותר את הבעיות

בלוקצ’יין יכול לעזור לאמנים ויוצרים לספר את המטא-נתונים של התוכן שלהם כמו חותמות זמן וזכויות IP (קניין רוחני) בספרי חשבונות בלתי ניתנים לשינוי.

כעת היוצר יכול להכניס את התוכן שלהם בבטחה לשוק פתוח בפומבי, אך הוא יודע מיד ברגע שמתרחשת הפרה של זכויות יוצרים, וכך לנקוט בהליכים משפטיים.

יתר על כן, הבלוקצ’יין יכול להקליט בכל פעם שהתוכן מקבל גישה או שימוש. זה יוצר מעין מעקב שקוף בזמן אמת, שגם פותח אפשרות למנגנוני תמחור מבוססי צריכה, שיהיו טובים יותר עבור הצרכן..

בכל הנוגע לעסקאות, ניתן לקבוע חוזים חכמים שיספקו מתקני תשלום מיקרו בין הצרכן ליוצר.

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

אחד השמות הבולטים בתעשייה המעורבים באופן פעיל ברעיון הבלוקצ’יין עבור DRM יהיה סוני.

בדוק את 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

7. מערכות ממשלתיות וסקטורים ציבוריים

הבעיה: רוב השלטונות המקומיים והמגזרים הציבוריים ברחבי העולם מסתמכים על שיטות ומערכות עתיקות יומין לכל התהליכים שלהם, שהם איטיים, יקרים ומפנים מקום לשחיתות..

לדוגמא, הפרות נתונים פנימיות יכולות להעביר נתונים רגישים אודות ממשלות בסיכון גבוה. ואז יש המקרה לתהליכים עתירי העבודה, שלוקחים הרבה זמן וגם מעלים את העלות.

יתר על כן, בהיותה מערכת ריכוזית, היא מפנה מקום להרבה התעללות ושחיתות מבפנים. זה יכול לגרום לחוסר אמון מוגבר בין הממשלה לאנשיה, מה שמתבטא בדרך כלל בבעיות עוד יותר במדינה.

כיצד בלוקצ’יין פותר את הבעיות

ראשית כל, מודלים ממשלתיים מבוססי בלוקצ’יין מאפשרים לעסקים, ממשלות ואנשים פרטיים לחלוק באופן מאובטח משאבים בתוך ספר החשבונות המפוזר בשקט נפשי מוחלט. מכיוון שהמבנה אינו משתנה, אינך צריך לדאוג להונאה או מניפולציה בנתונים.

שנית, בעקבות האופי המבוזר של הבלוקצ’יין, זה הופך את פעולות הממשלה לשקופות יותר, ובכך מחזק את אמון העם במערכת.

לבסוף, באמצעות חוזים חכמים, ניתן לבצע אוטומציה של משימות עתירות עבודה רבות, מה שיכול לייעל את התהליך, ולסייע בהפחתת זמן ועלות.

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

דובאי הולכת להיות אחת הערים הראשונות בעולם ליישם את מדיניות הבלוקצ’יין. זה יאפשר לממשלתם להקל על עסקאות באמצעות בלוקצ’יין, בכל מקום אפשרי.

קרא עוד: 6 תכונות Blockchain עיקריות שעליך לדעת

8. מימון המונים וגיוס כספים 

הבעיה: מימון המונים הופך פופולרי יותר ויותר מכיוון שעסקים וסטארט-אפים יכולים לגייס כספים בקלות באופן זול ולא פשוט יחסית. זה היה ועודנו הצורה העיקרית של גיוס תרומות לעמותות.

אך עם זאת, פלטפורמות מימון המונים נגועות בשלל בעיות החל מהתעללות במשקיעים, חששות ביטחוניים ואפילו עסקאות לא חוקיות. כל זה יוצר פחד במוחם של המשקיעים, ומרחיק אותם מפלטפורמות מימון המונים.

ככאלה, הן הארגונים, כמו גם המשקיעים, נתקלים בבעיות בגלל התנהלות הדברים כרגע.

כיצד בלוקצ’יין פותר את הבעיות

מערכות מבוססות בלוקצ’יין מאפשרות ניירות ערך או מימון המונים ראשוני. בעיקרו של דבר, זה דומה להנפקות ציבוריות בהן חברה או סטארטאפ ינפיקו אסימונים שיתפקדו כמניות החברה, אך ללא החלפת הון..

משתמש יכול לקנות את האסימונים באמצעות מטבעות פיאט כמו USD ובכך לתמוך בסטארט-אפ או בחברה.

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

עד כה, פשוטו כמשמעו, מאות חברות השתמשו בניירות ערך לצרכי הגיוס שלהן. פטרו היא ללא ספק המצליחה מבין החבורה, וצברה מעל 5 מיליארד דולר בקמפיין שלה.

קרא גם: 10+ חייבים להכיר מקרי שימוש בבלוקצ’יין ארגוני

9. נדל”ן

הבעיה: המצב הנוכחי של שוק הנדל”ן הוא בלגן מורכב. לדוגמא, אם אתם מתכננים לקנות בית חדש, אז פשוט לא יהיה מספיק כסף לרכישת הקרקע.

זהו תהליך ארוך ומייגע שהולך לכלול הרבה ניירת, בדיקות רקע והרבה מתווכים. מיותר לציין שזה ידרוש יותר כסף, אבל זה גם תהליך מלחיץ שיאכל הרבה מזמנך.

ואז יש את החשש מפני הונאת מוכרים – שם מישהו מוכר נכס שאינו שלהם, מלכתחילה.

כיצד Blockchain פותר את הבעיות

ובכן, אתה יכול לספר את הנכס שלך ואת נכסי הנדל”ן שלך ולאחסן אותם בבלוקצ’יין. זה הופך אותו לבלתי משתנה, ולכן אי אפשר להתעסק בזה. יתר על כן, כל עסקה עוקבת נשמרת לצורך הפניות עתידיות.

כל זה לא מאפשר לאדם לרמות ולמכור את הנכס שלך שאינו שלהם. באופן דומה, ברגע שיש ברשותך נכס, הוא נרשם ממש בבלוקצ’יין ולא ניתן לשנותו או לשלול אותו.

יתר על כן, עם האופי המבוזר של בלוקצ’יין יחד עם שימוש בחוזים חכמים, תוכלו להפוך את רוב החוקיות הגוזלת זמן ולייעל את כל התהליך..

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

נכון לעכשיו, הרבה חברות סטארט-אפ וחברות ממנפות בלוקצ’יין כדי לחולל מהפכה בשוק הנדל”ן. כמה דוגמאות כוללות:

נסיגה: הן אחת החברות הראשונות שהציגו שימוש בחוזים חכמים בקנייה ומכירה של נדל”ן. העסקה הראשונה שנעשתה באמצעות המערכת שלהם הייתה דירה בסך 60,000 דולר באוקראינה.

PropertyClub: זהו סטארט-אפ מבוסס NewYork המציע פלטפורמה המופעלת על ידי בלוקצ’יין בה אנשים יכולים לקנות, למכור ולהשקיע בנכסי נדל”ן על ידי מינוף חוזים חכמים..

סקרנים מההשפעה של בלוקצ’יין על נדל”ן? עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין למקרקעין ברגע זה!

10. ספורט וספורט

הבעיה: ענף הספורט והספורט נוהג לפי גישה מהאסכולה הישנה לייצור הכנסות. זה כרוך ביצירת קמפיינים למכירת כרטיסים לאירועים, יצירת מנויים לערוצים להצגת משחק חי וכן הלאה.

המודל אמנם עובד, אך הוא אינו מותאם. למשל, זה לא ממריץ את הצופים למעורבות שלהם, שיכולה להסב יותר תשומת לב לספורט ולספורט. יתר על כן, מימון המונים הוא מעט נדיר בענף זה אך טומן בחובו הבטחה עצומה המאפשרת לספורטאים לייצר הכנסה מבוססת ביצועים.

ניתן לפתור את כל הנושאים הללו בקלות על ידי הכנסת בלוקצ’יין לשוק.

כיצד בלוקצ’יין פותר את הבעיות

ובכן, קודם כל, ניתן להשתמש בבלוקצ’יין ליצירת מודלים להכנסות חדשות על ידי אסימון צוותים והכנסת תוכניות נאמנות. זה גם מאפשר ליצור שווקים חדשים שבהם אנשים יכולים להתחיל להמר על הקבוצות האהובות עליהם.

באופן דומה, ספורטאים בודדים יכולים ליצור אפשרויות מימון המונים על ידי מינוף חוזים חכמים כדי להתחיל להרוויח כסף כדי לספק ביצועים טובים יותר.

מערכת מבוססת בלוקצ’יין יכולה אפילו לסייע במעקב אחר מעורבות ואינטראקציה של המשתמשים, אשר באמצעותם ניתן ליצור תוכניות תמריצים לקידום עוד יותר אינטראקציה ומעורבות קהל..

מי משתמש כעת בבלוקצ’יין למטרה זו?

חבורת חברות וסטארטאפים מתחילים ליישם בלוקצ’יין שיעזור לחולל מהפכה בעתיד הספורט והספורט. כמה אזכורים מכובדים יהיו:

SportyCo: החברה מציעה חסויות קריפטו לספורטאים.

PlayerTokens: החברה מסייעת באסימון שחקנים לקידום השתתפות אוהדים.

סקרנים מההשפעה של הבלוקצ’יין על הביטוח? עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין בביטוח כבר עכשיו!

מסיימים

אז זה היה התבוננות מהירה שלנו בכמה מהבעיות של ימינו במגזרי תעשייה שונים וכיצד טכנולוגיית Blockchain יכולה לעזור בפתרון בעיות אלה. צירפנו גם כמה אזכורים של חברות וסטארטאפים נוכחיים המאמצים את הטכנולוגיה כדי לסלול את הדרך לעתיד.

אנו מקווים שקריאה זו עזרה לך לפתח הבנה והערכה טובים יותר לבלוקצ’יין. עם זאת, אם עדיין יש לך כמה שאלות בנוגע לבעיות אחרות שבלוקצ’יין פותר ואיך זה עושה זאת, עיין בקורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map