בלוקצ’יין בייצור: מדריך להעצמה תעשייתית

הפוטנציאל של Blockchain מתאים לחלוטין לייצור. בואו נבין כיצד בלוקצ’יין יכול להגדיל את הערך העסקי בתחום הייצור.

במציאות, ענף הייצור תורם לגידול בתוצר של כל מדינה. אתה יכול לראות את ההשפעה ביותר על כלכלת ארה”ב. ברבעון הרביעי לשנת 2019, היצרנים היו אחראים על 2233.4 מיליארד דולר! לכן הוא הסתכם ב -11.39% מכלל המשק. אז אתה יכול לראות כיצד ייצור הוא מרכיב חשוב בצמיחה של מדינה.

עם זאת, גם המגזר הזה מנוגע מהמון נושאים. לכן, ההשפעה על התוצר בעולם הולכת ופוחתת מיום ליום. בשל ההשפעות הבינלאומיות המוגברות, היצרנים צריכים להישאר קשורים זה בזה. אבל רק הבלוקצ’יין יכול לגרום לזה לקרות עכשיו.

לכן, יצרנים ברחבי העולם מתחילים לפתח פתרונות בלוקצ’יין כדי לייעל את פעילותם ולהגביר את הנראות שלהם. מכיוון שלבלוקצ’יין יש פוטנציאל לשנות את כל תהליך הייצור, זה רק רלוונטי שחברות יתחילו להתאגד וליצור מערכת אקולוגית מבוססת בלוקצ’יין..

במאמר זה נתמקד בחשיבות הבלוקצ’יין בייצור. זה יעזור לכל טירונים שם לממש את התרחיש הנוכחי של תעשיית הייצור. יתרה מכך, זה יעזור גם ללמוד כיצד תוכל להשתמש בטכנולוגיה זו לתהליכי ייצור משלך.

הירשם עכשיו: קורס בלוקצ’יין חינם

בלוקצ’יין בייצור: מדוע מגזר זה זקוק לבלוקצ’יין?

ענף הייצור מתמודד עם הרבה נושאים כרגע. במציאות, המגזר נופל מאוד מאחור בגלל הכמות המוגברת של חוסר העקביות והניהול השגוי. לכן, מגזר זה זקוק לשינוי נורא כרגע.

בלוקצ'יין בשווקי הייצור

קושי לבקש דרישות

מכיוון שהשוק ממשיך להשתנות כל הזמן, די קשה לעמוד בקצב הטרנדים החדשים כל הזמן. לכן, יצרנים רבים אינם יכולים לחזות איזה סוג מוצרים מבוקשים בעתיד. חוסר יכולת זה פוגע במוניטין של היצרן מכיוון שהם אינם יכולים להמציא תחזיות מוצרים מוצלחות כדי להבטיח את תפקידם בשווקים המשתנים..

כמו כן, נראה שהם לא מחזיקים בכלי הכרחי שיכול לעזור להם להעריך כמה או מתי עליהם להמשיך ולמכור מוצר ספציפי. לפיכך, הם מקבלים הרבה מוצרים בגלל עודף ייצור. במקרים רבים הם אפילו מתמודדים עם מחסור בהפקה.

ניהול לא נכון של מלאי

זהו נושא גדול נוסף עבור חברת הייצור. מעשית, המודל שהם עוקבים אחריו לניהול המלאי הוא עדכני ומלא בבעיות. למרות שאוטומציה אכן פתרה חלק מהבעיות, המורכבות הכוללת של הניהול היא עצומה עבור יצרנים רבים.

עקב ניהול כושל, הם אינם מצליחים לספק את המוצרים בזמן, וכתוצאה מכך הפסדים. יותר מכך, הם גם לא מצליחים לשמר את המוצרים בסביבה הנכונה, מה שמוביל להפסד של הרבה כסף.

במציאות, מעקב אחר מלאי הוא תהליך יקר, ולכן רבים אינם מעוניינים להשתמש בו. אך עבודת הכפיים, במקרה זה, גוזלת זמן ומועדת לטעויות. לכן, הם זקוקים לפיתרון שיכול לחסוך עלויות ולעזור להם לנהל מלאי בצורה יעילה יותר.

יעילות נמוכה

העניין הוא שאם רוצים להגביר את היעילות, עליכם להוזיל את העלויות ואף את איכות המוצרים. למרבה הצער, זהו התרחיש הנוכחי של חברת הייצור, שם הם מנסים לפגוע באיכותם כדי להגביר את היעילות. למותר לציין כי גישה זו מביאה לאי שביעות רצון צרכנים וכתוצאה מכך פחות הכנסות עבור החברות.

אבל יצרנים רבים לא יכולים לצאת מהפרצה הזו, שם היעילות קשורה לרעה לתמחור. במקרים רבים, מי שבוחר באיכות צריך להקריב את יעילותם וליפול קורבן למחיר מוגבר.

קושי בהגדלת החזר ה- ROI

ברור שכל יצרן ירצה להגדיל את ההחזר על ההשקעה (Return on Investment) בכל דרך שהיא. במציאות, תהליך זה יגדיל משמעותית את מכירותיהם ואף יעלה את ערך המוצרים שלהם. אבל אין הרבה דרכים יעילות שהחברות יכולות לעשות זאת. כמו כן, במהלך נפילות כלכליות רבות, הצרכנים אינם מסוגלים להשקיע את כספם במוצרים.

לפיכך, זה מוריד את מכירות החברות הכוללות, ואין להן שום אמצעי הכרחי להערים על המערכת. לכן, יצרנים רבים מתמודדים עם קושי עצום בהגדלת ההחזר על ההשקעה שלהם.

קרא עוד:החשיבות של Blockchain בענף הביטוח

מחסור בעבודה מיומנת

אנו יודעים שרובוטיקה או אוטומציה יכולים לסייע בהגשת עבודה לעבודה אנושית. אבל מכונות לא יכולות לעשות הכל כרגע. במקרים רבים, יש צורך ביכולות אנושיות בכדי להניע את המערכת ללא שום בעיה. עם זאת, היעדר כוח אדם מיומן לניהול התפוקות ביעילות או לפתרון מהיר של נושאים גובה מחיר מגזר זה..

כמו כן, פרישת דור הבייבי בומר מולידה מחסור בעבודה מכיוון שדורות אחרים חשים בעבודה מסוג זה כמשפילה. לכן, תעשיות הייצור מתקשות לעמוד בדרישות עם כמות קטנה של כוח עבודה זמין.

מערכת רשת מורשת

טכנולוגיות חדשות צצות מדי שנה, וקשה לעמוד בזמנים המשתנים. לדוגמה, מכשירי ה- IoT או תוכנת הייצור, או אפילו הרובוטיקה יכולים להיות מכריע עבור יצרן קטן..

עם זאת, השימוש בטכנולוגיות אלו ביצרנים גדולים מבטיח תפוקה גדולה יותר מאשר טיימרים קטנים. לכן, טיימרים קטנים נמצאים בחסרון גדול ולא יכולים לעמוד בקצב התחרות. לפיכך, הדבר מוליד פער בענף הייצור בו רק השמות הגדולים מרוויחים והקטנטרים נופלים מאחור.

מוצרים מזויפים

נושא גדול נוסף הוא מספר גדל והולך של מוצרים מזויפים. יצרנים פליליים נוטים לערבב בין מוצרים מזויפים לבין מוצרים אמיתיים שלא מאפשרים לאתר אותם. אך נושא זה משפיל את המותג של חברת האם, והצרכנים מתחילים להימנע מקניית המוצרים. כתוצאה מכך, המכירות מתחילות להפחית את החברה מתחילה להפסיד כסף. מצד שני, גורמים אסורים מתחילים לקבל תשלומים עבור מוצרים באיכות גרועה ומוצרים ברמה נמוכה, וזה מסיט את השוק לחלוטין.

לכן, חברות צריכות להדוף את הנושא ביעילות כדי שהצרכנים יוכלו לקבל את הערך עליו הם משלמים.

היעדר מודל ביקורת נכון

היעדר מודל ביקורת ראוי בזירת הייצור הוא נושא מאסיבי נוסף בענף זה. במציאות, ללא מודל ביקורת מתאים, חברות רבות אינן יכולות לעקוב אחר איכות המוצר בכל שלב. לכן, קשה למצוא את המקור הנוכחי לנושא כאשר הם מזהים את הבעיה במוצר המוגמר.

במציאות, הדבר מוביל להפסדים עצומים לאורך השנים, וחברות צריכות לשאת בנטל להשליך מוצרים שווים של מיליוני דולרים רק בגלל שלא יכלו להבטיח את האיכות..

בדוק כיצד בלוקצ’יין לנדל”ן יכול להיפטר מבעיות הענף הזה!

כיצד יכול Blockchain לשפר את הייצור?

Blockchain יכולה לשפר את הייצור על ידי הצעת תשתית מבוזרת. אנו יודעים כי המבנה המבוזר אינו מתאים לסביבה הארגונית. עם זאת, התכונות שמגיעות עם מבנה זה יכולות לעזור לחברות הייצור בדרכים שונות. לדוגמא, בלוקצ’יין יכול להציע מדיניות ללא חבלה, מה שאומר שברגע שנתונים מקבלים ערך במערכת, הם נשארים שם. אז, אף אחד לא יכול לשנות את זה או להתעסק בזה.

יותר מכך, הבלוקצ’יין יכול לבסס את השימוש במערכת ביקורת נכונה. במציאות, הכל בבלוקצ’יין עובר תהליכי ביקורת שונים. לכן, זהו הכלי המושלם שיכול לעזור לחברות לבצע ביקורת קבועה על איכות המוצרים בזמן אמת. באמצעות מכשירי IoT, הם יכולים לפקח בקלות על מצב כל מוצר.

דרך נהדרת נוספת שבלוקצ’יין יכולה לשפר את הייצור היא הפחתת העלויות. במציאות, בלוקצ’יין יכול לעזור לחברות להוזיל עלויות מבלי לפגוע באיכותן בשום צורה שהיא. אז חברות יכולות סוף סוף להשתחרר מהפרצות ולבסוף להציע את המוצרים הטובים ביותר שלהן עבור הצרכנים. יותר מכך, זה יכול לעזור לחסוך משאבים רבים גם עבור היצרנים הזעירים.

לבסוף, בלוקצ’יין בשווקי הייצור יכול לשפר את תהליך העסקה שקורה בתוך המערכת האקולוגית. הכל נעשה תוך שניות, תשלום הספק, התנהלות מול מרכז ההפצה או הלוגיסטיקה. בעבר, יידרשו ימים לעיבוד העסקאות. אך באמצעות בלוקצ’יין תוכלו לעשות זאת תוך מספר דקות!

לכן, זו חיזוק עצום עבור כל החברות מכיוון שהן יכולות כעת להגביר את היעילות שלהן עד תום. כפי שאתה יכול לראות, החשיבות של הבלוקצ’יין בייצור היא עצומה, ואין שום יוצא מן הכלל.

הירשם עכשיו:קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

כיצד משתמשים בבלוקצ’יין בייצור?

ביקורת שרשרת אספקה ​​להגברת השקיפות

זהו אחד מהבלוקצ’יינים הטובים ביותר במקרי שימוש בייצור כרגע. במציאות, 78% מהחברות חוששות מתהליך הביקורת על שרשרת האספקה, והפסולת הנובעת ממשיכה לגדול. אז זה נושא שזקוק לפיתרון מיידי. במקרה זה, בלוקצ’יין יכול לעזור בקלות.

במציאות, בלוקצ’יין יכול להציע ביקורת בזמן אמת של המוצרים ולהבטיח שהנתונים יהיו ללא שחיתות. יתרה מכך, תוכלו להשתמש בבלוקצ’יין כדי לבדוק את פס הייצור בכל עת שתרצו. זו דרך נהדרת להפחית את כמות הפסולת ולהגדיל את ההכנסות.

שיפור היעילות במפעלי ייצור

מקרה שימוש נוסף טוב הוא שיפור היעילות בכל תחום הייצור. כפי שכבר ידוע, מפעלי הייצור נאלצים להתמודד עם הרבה בעיות חוסר יעילות. אבל אין שום דרך טובה להגדיל אותה מבלי להרוס את איכות המוצר. אך שימוש בבלוקצ’יין יכול לעזור להם לשמור על איזון טוב בין שני האלמנטים.

במקרה זה, איש אינו צריך להקריב את איכות המוצר בכדי להגביר את מעמדו. בלוקצ’יין יכול לשפר את הייצור על ידי היפטרות מכל התנהלות כושלת ותהליך כאוטי. יותר מכך, היעדר שגיאות מעשה ידי אדם ונתונים נטולי חבלה יכול להגדיל את הכנסותיהם מאוד. לכן זה יגביר את יעילותם באופן אוטומטי.

הורדת חסמים עבור יצרנים קטנים יותר

עוד אחד מבלוקצ’יין במקרי שימוש בייצור הוא היתרון עבור היצרניות הקטנות יותר. במציאות, בלוקצ’יין יכול להפוך למושיע של תעשייה זו ולבסוף לסיים את האפליה כלפי יצרנים קטנים. בלוקצ’יין יכול לעזור ליצור הזדמנויות חדשות בשוק המקומי ליצרנים קטנים יותר להשיג רווח.

אז, סוף סוף, באמצעות טכנולוגיה, המתחרים הזעירים האלה יכולים להיכנס למשחק וליישם את שמם בתחום. מדווחים כי כל יצרן שהשתמש בטכנולוגיה בכל אלמנט בענף זכה ליתרון תחרותי בשווקים. מצד שני, בלוקצ’יין הוא אפשרות משתלמת אפילו ליצרנים קטנים.

Blockchain מגיע עם יתרונות רבים עבור תעשיות שונות. עיין במדריך שלנו ליתרונות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

צמצום כשלים מערכתיים

ובכן, תחום הייצור אינו חסין מפני הפרות נתונים מסוימות. במציאות, הפרות אלו מגיעות מצורות רבות ושונות. כמו כן, מכיוון שחברות משתמשות כיום במערכות רשת כדי להפוך את העבודה לאוטומטית או לעקוב אחריה, כל פריצה במערכת יכולה לגרום לפושעים לקבל גישה למידע רגיש. לכן, זה יכול להפוך לנטל עצום עבור חברות לשמור או שיהיו נהלי אבטחה מתאימים.

בלוקצ’יין יכול לעזור במקרה זה. במציאות, רשת הבלוקצ’יין פועלת כחומת אש נגד פשעי סייבר רבים. זה יכול למנוע מכל ציבור זדוני להיכנס למערכת ואף להתריע בפני שאר החברים על הניסיון. זה יכול לעזור לחברות לשמור על המידע הרגיש שלהן ולהפחית כל כשלים שיטתיים בטווח הארוך.

לפיכך, החשיבות של הבלוקצ’יין בייצור מתחזקת מיום ליום.

איתור זיופים ומקור מוצר

עוד אחד מהבלוקצ’יין הפופולרי בתיקים לשימוש בייצור הוא איתור מוצרים מזויפים. אבל כאן, blockchain תצטרך עזרה ממכשירי IoT. פעילות מרמה מסוג זה פוקדת את כל העולם. לדוגמא, כל שנה, רק עבור מוצרים מזויפים, המגזר מאבד 3.7 טריליון דולר. לא רק זאת, הצרכנים מאבדים גם את כספם מכיוון שהם לא מקבלים את הערך עליו הם משלמים.

אך באמצעות בלוקצ’יין, הם יכולים סוף סוף לשים סוף לנושא זה. במציאות, באמצעות תכונת המעקב בזמן אמת של בלוקצ’יין, הם יכולים להשתמש במכשירי IoT כדי לבדוק כל מוצר שנשלח מהיצרן לצרכן. לכן, אין שום דרך שצד שלישי יכול לבוא בין העסקאות ולשתול את המוצרים שלהם בשוק.

אימות התקני IoT

אפילו מכשירי ה- IoT זקוקים להגנת blockchain מעת לעת. נכון לעכשיו, חברות ייצור משתמשות רבות במכשירי IoT כדי לעקוב אחר מוצריהם. עם זאת, למכשירים אלה אין פרוטוקולי האבטחה הדרושים כדי להגן עליהם מפני מתקפות סייבר. לכן, פושעי רשת יכולים לגשת למכשירים ולהשבית אותם ולהתעסק בנתונים רק באמצעות חיבור לאינטרנט.

זה סיכון עצום. אבל בלוקצ’יין בייצור יכול להציל את היום כאן. באמצעות פרוטוקול האבטחה של blockchain, מכשירי ה- IoT יכולים להשתמש ברשת מבוזרת כדי לאחסן את הנתונים שלהם. אז הם יכולים להישאר מוגנים, אפילו תחת התקפה.

מעקב בזמן אמת אחר תהליך התחזוקה

זמן ההשבתה של הייצור קורה בגלל בעיית התחזוקה. אבל קשה לחשב את העלות של זה. למרבה הצער, יותר מ -80% מהחברות אפילו לא יכולות לחשב את העלות הזו כראוי. אז זה מוליד חוסר יעילות מאסיבי בתוך שרשרת האספקה ​​הפנימית. כמו כן, מכיוון שחברות מסתמכות על ציוד ישן, תדירות ההשבתה יכולה להגדיל בצורה דרסטית.

אך שימוש בבלוקצ’יין בייצור לשמירה על שרשרת האספקה ​​יכול להבטיח להפוך את התהליך לאוטומטי יותר. לדוגמא, תוכלו לקבל מעקב בזמן אמת אחר תהליך התחזוקה שיעזור לכם לקבוע את זמן ההשבתה בקלות. כמו כן, במקרים רבים, התלות בבלוקצ’יין יכולה לעזור לך להבין את שורש הבעיה.

רוצה לבדוק עוד מקרים לשימוש בבלוקצ’יין? בדוק את 20 המקרים המובילים ביותר לשימוש ב- blockchain כרגע!

אבטחת נתונים רגישים

משימה חשובה נוספת לבלוקצ’יין בייצור היא אבטחת הנתונים הרגישים בתוך פס הייצור. כפי שכבר ידוע, ענף הייצור עוסק במידע רגיש פנימי מעת לעת. לכן, אם המידע ייצא או ייפול לידי המתחרים, זה יכול להיות הפסד עצום. לכן, זה רק הגיוני להשתמש בטכנולוגיה שיכולה להציע אבטחה למידע רגיש זה.

ונראה שבלוקצ’יין הוא ההתאמה המושלמת לכך. במציאות, בלוקצ’יין יכול לעזור למגזר זה על ידי הצעת גישה מבוססת אימות לנתונים.

שוק מאובטח לייצור תוספים

ייצור תוספים הוא סוג חדש של התייחסות לענף הייצור. במציאות, זה אכן אומר הדפסת תלת מימד. עם זאת, הוא עדיין לא מיינסטרים עדיין. העניין הוא שהמגזר הזה זקוק לערוץ מתאים כדי להציג את האפשרויות. אך עם כל פעילויות ההונאה שקורות כבר בענף, יצרנים אמיתיים רבים אינם יכולים להתבלט מהספירה. כמו כן, יש בעיה נוספת של גניבת עיצובים של אנשים אחרים על ידי פריצה לשרת המדפסת הזו. אבל בלוקצ’יין יכול להציע שוק מאובטח שבו מעצבים יכולים לרשום פטנטים על עיצוביהם ולמכור אותם. כמו כן, ממשלות יכולות לעקוב אחר פעילויות בלתי חוקיות בתחום זה גם באמצעות בלוקצ’יין.

שיפור המקור לחומרים

לקלוט חומרים יש חשיבות מכרעת לתעשיות הייצור. אבל למה? ובכן, זה בגלל שאם הם לא משתמשים בחומרים אותנטיים, איכות המוצר הסופי שלהם תפחת באופן מאסיבי. לכן, זה רק הגיוני לבדוק את המקור לפני ביצוע הרכישה הסופית.

לכן, השימוש בבלוקצ’יין בייצור לצורך שמירה על שרשרת האספקה ​​הוא קריטי. בלוקצ’יין יכול לעזור להבטיח שהמקור יהיה אותנטי ואיכות החומרים במקום. יותר מכך, בלוקצ’יין יכול אפילו לחבר מקורות אפשריים עם הקונים שלהם כדי לתת להם אפשרויות נוספות.

מודל עסקי טוב יותר באמצעות בלוקצ’יין יכול לעזור לחברה שלך במובנים רבים. התחל את פרויקט הבלוקצ’יין שלך באמצעות אסטרטגיית היישום האולטימטיבית שלנו!

חברות ייצור בעולם האמיתי המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

קבוצת פולקסווגן

קבוצת פולקסווגן משתמשת בבלוקצ’יין בייצור לצורך מעקב אחר שרשרת האספקה ​​המינרלית שלהם. במציאות, החברה מנסה למצוא את החומר בצורה יעילה ולשמור על המצב כראוי. מעשית, הם יעקבו אחר מינרל הקובלט שבו הם משתמשים בסוללות הליתיום-יון שלהם. ביקורת המינרלים הללו תופסת משאבים רבים אך שימוש בבלוקצ’יין יכול לחסוך להם זמן וכסף.

קבוצת טויוטה

טויוטה היא עוד אחת מחברות הייצור המשתמשות בבלוקצ’יין לתעשיית הרכב שלהן. במציאות, קבוצה זו בוחנת את השפעת הבלוקצ’יין בתעשייה כדי לראות היכן הבלוקצ’יין יכול לזרוח הכי הרבה. יתרה מכך, הם משתמשים גם בבלוקצ’יין לניהול שרשרת האספקה ​​שלהם כדי לקבל את המידע הדרוש למכוניות הנהיגה העצמית שלהם.

סמסונג

סמסונג משתמשת בבלוקצ’יין בשווקי הייצור ביעילות רבה. בעיקר הם רוצים להשתמש בבלוקצ’יין כדי לעקוב אחר המשלוחים שלהם מהמפעל לחנויות באמצעות תכונת המעקב בזמן אמת. לדבריהם, הם יכולים לקצץ את עלויות המשלוח שלהם עד 20% אם הם יתחילו להשתמש בבלוקצ’יין.

דיימלר

דיימלר היא עוד אחת מחברות הייצור המשתמשות בבלוקצ’יין לפלטפורמת שיתוף הנתונים שלהן. במציאות, הם כבר השלימו הוכחת רעיון עם פרוטוקול Ocean בנוגע לבלוקצ’יין. יותר מכך, כעת הם יודעים כיצד הם יכולים להשתמש בבלוקצ’יין כדי לייצר רווחים מזרמי נתונים בתוך שרשרת האספקה ​​הפנימית שלהם.

פוקסקון

פוקסקון היא אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות כרגע, והן אחראיות לייצור האייפון של אפל. במציאות, באמצעות בלוקצ’יין, הם נותנים אפשרות למלווים חוץ בנקאיים להלוות כסף לשרשרת האספקה ​​ישירות. אז הם יכולים בקלות לחבר בין מלווים לספקים ללא שום ניירת נוספת.

לַחֲצוֹת

פורד היא עוד אחת מחברות ייצור הרכב המשתמשות בבלוקצ’יין להחמצת מינרלים. במציאות, הם משתמשים בטכנולוגיה של יבמ כדי לעקוב אחר אספקת המינרלים שלהם לתעשיית ייצור הרכב שלהם. המטרה העיקרית היא להבטיח רשת פתוחה שתוכל לעזור לאחרים לעקוב ולאמת את כל המינרלים החוסכים זמן וכסף.

לְהִתְכַּרְבֵּל

נסטלה משתמשת בבלוקצ’יין בתהליך ייצור המזון. כאן החברה עובדת עם OpenSC לפיתוח מעקב משלהם אחר תהליכי מזון ושרשראות אספקה. אך יוזמה זו שונה מעבודתם עם IBM Food Trust.

יוניליוור

יוניליוור עובדת על פרויקט פיילוט לשנה, שבו הם ישתמשו בבלוקצ’יין כדי לעקוב אחר עסקאות שרשרת אספקת התה שלהם. נכון לעכשיו, החברה עובדת עם בנקים גדולים על מנת לעקוב אחר החקלאים ותהליך הייצור והייצור הכולל של התה.

פייזר

פייזר משתמשת בבלוקצ’יין גם בייצור. במציאות, הם חברת תרופות, והם רוצים להבטיח להם את המוצרים הנכונים באספקה ​​שלהם. לכן, יחד עם חברות תרופות אחרות, הם עוקבים אחר כל התרופות הקליניות שלהם מייצור לצרכן.

מרק & שיתוף.

חברת תרופות אחרת Merck & ושות ‘משתמשת בבלוקצ’יין בייצור כדי לטפל בבעיות ייצור כמו אחסון תרופות, תאימות לרגולציה, ניסויים קליניים, יעילות שרשרת קרה וכן הלאה. נכון לעכשיו, הם חלק מקונסורציום החוק לאבטחת שרשרת אספקת סמים (DSCSA).

קרא עוד:50 החברות המובילות ביותר המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

סיכום

היתרונות של בלוקצ’יין בייצור הם עצומים. בלוקצ’יין יכול להוליד הזדמנויות לכל התעשייה ולהבטיח שוק הוגן עבור היצרנים הגדולים והקטנים. כפי שאתה יכול לראות, blockchain יכול להשתלב במערכת האקולוגית של ייצור ללא מאמץ. לכן, הגיע הזמן שחברות ברחבי העולם יתחילו לשלב את הטכנולוגיה הזו ולמנף את כל תפארתה.

האם אתה מתרגש מהטכנולוגיה ורוצה לבחון הזדמנויות נוספות? אם אתה רק מתחיל ורוצה ללמוד עוד על הטכנולוגיה, אתה יכול לבדוק את קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו. התחל את מסע הבלוקצ’יין שלך ומנף את היתרונות של בלוקצ’יין עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map