כיצד להפוך למפתח בלוקצ’יין?

לפני עשור איש כנראה לא היה חושב על בלוקצ’יין להגיע לשלב הנוכחי ולהשפיע על מגוון רחב של תעשיות. יישומי טכנולוגיית Blockchain היו אחראים להכנסת שינויים רחבי היקף בענפים שונים. לכן, מועמדים רבים בעולם ה- IT שוקלים סיכויים זמינים להפוך למפתחי בלוקצ’יין.

במהלך השנים, הוא נחשב לאחד המנקדים של מטבע ההחלפה בזמן שהוא שימש כבסיס כל המטבעות הקריפטוגרפיים, החל מביטקוין. באופן כללי, אתה יכול לחשוב על הביטקוין כאחד היישומים המבוססים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לכן, עסקים וממשלות בכל רחבי העולם בוחנים את הפוטנציאל של blockchain לשיפור הפעילות והשירותים שלהם.

הירשם עכשיו: הסמכת מומחה Blockchain

כתוצאה מכך, תוכלו לראות עדכונים שונים של משרות בפלטפורמות רבות לאחרונה. עם זאת, האם קל להמשיך בתפקיד הקריירה של מפתח בלוקצ’יין? הדיון הבא מנסה לפתור את כל השאלות שעומדות בפני מתחיל לפני שהוא מחליט להיות מפתח בלוקצ’יין. הקוראים יכולים לבחון את התפקידים והאחריות של מפתחי בלוקצ’יין, הטבות בקריירה ושיטות העבודה המומלצות המומלצות על ידי מומחים בכדי להגיע לעבודת החלומות שלך..

מדוע עלי לחפש תפקידים למפתחי Blockchain?

לפני שתמשיך, חשוב למצוא עוד על הפופולריות של הבלוקצ’יין. במהלך העשור האחרון, טכנולוגיות מבוזרות מצאו את דרכן לנוף הטכנולוגי המרכזי. לפני שנת 2009, ההתקדמות בתחום הטכנולוגיות המבוזרות לא קיבלה כיוון ספציפי.

עם זאת, הופעתו של ביטקוין העלתה את הזרקור על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. בתקופות הנוכחיות, בלוקצ’יין יושם בהצלחה למשימות כגון ניהול מערכות משלוח, ניטור שרשרת האספקה, מעקב אחר תכשיטים ויצירת זהויות דיגיטליות.

יתר על כן, שוק הבלוקצ’יין העולמי יגיע לשווי כולל של יותר מ -20 מיליארד דולר עד שנת 2025. יתר על כן, השתתפותן של ענקיות כמו סמסונג ו- IBM בחדשנות טכנולוגית של בלוקצ’יין היא גם סימן חיובי עבור תעשיית הבלוקצ’יין. כתוצאה מכך, ניתן היה לצפות לצמיחה אדירה במשמעות של בלוקצ’יין לפעילות ארגונית.

בדוק גם: מצגת יסודות הבלוקצ’יין

יתרונות הקריירה של תפקיד העבודה של מפתחי Blockchain

הפופולריות של בלוקצ’יין מתורגמת ישירות לצורך של ארגונים באנשי מקצוע מומחים בתפקידים שונים המבוססים על בלוקצ’יין. לכן, קל למצוא פרסומות למשרת מפתח בלוקצ’יין בפלטפורמות רשת מקצועיות וגיוס פופולריות כיום.

על פי דוח המשרות המתעוררות של לינקדאין, מפתחי הבלוקצ’יין עמדו בראש רשימת המשרות המבוקשות תוך שהם מציגים קצב צמיחה צפוי של 33%..

בנוסף, פלטפורמת הפרילנסר הפופולרית Upwork הציגה גם את הבלוקצ’יין כאחד המיומנויות הצומחות ביותר מבין 5000 כישורים אחרים באינדקס שלה. המשכורת הממוצעת של מפתח הבלוקצ’יין היא גם אחד הגורמים הבולטים שיכולים למשוך אתכם לקראת העבודה.

על פי ZipRecruiter, השכר הממוצע השנתי עבור מפתח בלוקצ’יין ברמה זוטרה הוא סביב 120,748 $. יתר על כן, מפתחי בלוקצ’יין יכולים להרוויח יותר מ -150,000 $ עם כמות הניסיון הנכונה.   

לכן, יש לך את כל הסיבות לבנות קריירת בלוקצ’יין כמפתחת ולהגביר את הקריירה שלך. אז האם אתה יודע את הדרך קדימה? זה המקום שבו אתה עלול להרגיש קצת מתוסכל, במיוחד כשאתה צריך לנווט במספר פוסטים ומאמרים בבלוג. אתה יכול להימנע מכל הצרות של בילוי שעות במחשב שלך, ולנסות למצוא דרכים קלות להפוך למפתח בלוקצ’יין.

מצד שני, אתה יכול להתחיל בתוכנית אסטרטגית, שמתחילה בבואה לתפקידים של מפתח בלוקצ’יין. הבנה של האחריות של מפתחי בלוקצ’יין בתפקידים שונים יכולה לעזור בבירור האם אתה מוכן לתפקיד או לא.

חושב כמה אתה יכול להרוויח כמפתח Blockchain? לפי הדיווחים, שכר המפתחים של Blockchain נמצא כעת בעלייה, בואו נקבל את התובנות של משכורת Blockchain Developer.

מה עלי לעשות כמפתח בלוקצ’יין?

כשאתה מנסה למצוא את התשובות למה הוא מפתח בלוקצ’יין, סביר להניח שתסתפק במישהו שבונה פתרונות בלוקצ’יין. עם זאת, אתה זקוק למשהו יותר מההגדרה הגנרית הזו כדי להבין את משמעותה.

ראשית כל, עליכם להכיר את תפקידי התפקידים הבולטים של מפתחי הבלוקצ’יין שתוכלו לחקור כיום. באופן כללי, אתה יכול למצוא מפתחי ליבה של בלוקצ’יין ומפתחי תוכנת בלוקצ’יין כשני התפקידים הנפוצים ביותר. עם זאת, אתה יכול גם למצוא הזדמנויות כמהנדסים להתקשרות חכמה או כמפתחים עם מומחיות בפיתוח blockchain.

מפתח בלוקצ’יין ליבה

מפתחי הליבה של בלוקצ’יין עלולים לשאת באחריות הבאה,

 1. פיתוח ותחזוקה של יישומים מבוזרים
 2. פיקוח ותכנון פרויקטים של בלוקצ’יין
 3. התייעצות עם חברות המשתמשות בטכנולוגיות ספר חשבונות מבוזרות.
 4. הבנת צרכי החברה ופיתוח אפליקציות בהתאמה לצרכים

מפתחי בלוקצ’יין ליבה יכולים גם לקחת על עצמם את תפקיד מנהלי הפרויקטים ולהתייחס לאחריותם הבסיסית. בנוסף, על מפתחים אלה לארגן הדרכות לחברי הצוות ולעובדים כמנהלי פרויקטים.

מפתח תוכנת Blockchain

לכן, מפתח בלוקצ’יין ליבה בעצם מספק את הבסיס עליו תוכלו לפתח פתרונות בלוקצ’יין. אז מי יפתח את פתרונות הבלוקצ’יין? כאן נכנסת לתמונה האפשרות השנייה לבנות קריירה כמפתחת בלוקצ’יין. מפתח תוכנת בלוקצ’יין או מפתח backend אחראי על יצירת גרסאות האינטרנט והמובייל של אפליקציות מבוזרות. חלק מהאחריות הבולטת בתפקיד מפתח ה- backend של בלוקצ’יין או מפתח תוכנת הבלוקצ’יין כוללות,

 1. תכנון ופיתוח ממשקי API המאפשרים אינטגרציה של בלוקצ’יין
 2. ביצוע בדיקות ופריסת ביצועים
 3. אוסף דרישות ופועל במשותף עם מעצבים ומפתחים אחרים לעיצוב תוכנה
 4. מתקן התמיכה הטכנית

קרא גם: כיצד לנחות עבודת מפתח של Blockchain

מפתח חוזים חכם

תפקידם של חוזים חכמים במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין זכה לתשומת לב בולטת בתקופה האחרונה. לכן, ארגונים רבים מחפשים מפתחים עם יכולות לשילוב חוזים חכמים בפתרונות בלוקצ’יין. לאמיתו של דבר, הביקוש הגובר למפתחי חוזים חכמים מציע סיבה פוטנציאלית נוספת להפוך למפתח בלוקצ’יין. מפתחי חוזים חכמים או מהנדסים חייבים להיות בעלי שליטה מקיפה בשפות חוזים חכמות כגון Go, Solidity או Python. האחריות העיקרית בתפקיד המהנדסים החוזים החכמים כוללת,

 1. ביקורת ופיתוח חוזים חכמים
 2. התייעצות ואינטראקציה עם משתמשים וקונים
 3. סקור והבנה של זרימת העסק ואבטחתו כדי להבטיח פרצות אפסיות בחוזים חכמים לחלוטין
 4. ביצוע בדיקות תהליכים עסקיים מקצה לקצה

כעת, תוכלו לראות בבירור את הגמישות והשונות של התפקידים השונים שתוכלו למלא כמפתחי בלוקצ’יין. יהיה עליכם לעבוד על פיתוח פתרונות חדשניים לאתגרים עסקיים חדשים המתעוררים. יש להתאים את הפתרונות שפותחו על ידך לפיקוח ושליטה טובים יותר לצד הצעת שלמות טובה יותר.

כמו כן, עליכם לדאוג להליכי ניתוח מורכבים, ניפוי באגים בתוכנות מחשב, תכנון, בדיקות ופיתוח עבור חומרת מוצרים ספציפית או קווי שירות טכניים שונים של עסקים. עליכם לדאוג גם לשילוב של ארכיטקטורת הפעלה ובחירת מערכות מחשב.

לכן ניכר בבירור כי מפתחי בלוקצ’יין שאפתנים צריכים להתמודד עם אתגרים בהבנת הטכניות ליישום מערכות קריפטה מבוזרות. החשוב מכל, אתה צריך לחפש מיומנויות מעבר למיומנות המקובלת עבור מפתח IT בבלוקצ’יין. כתוצאה מכך, עליכם להפנות את תשומת ליבכם לכישורים המיוחדים הנדרשים לעבודת מפתח בלוקצ’יין.

מיומנויות חיוניות הנדרשות כדי להפוך למפתח בלוקצ’יין

אם כבר מדברים על כישורים, עליכם לדעת על התנאים המוקדמים החיוניים הנדרשים למילוי תפקידו של מפתח בלוקצ’יין. כמו כן, עליך למלא את דרישות ההסמכה המינימליות.

ברמה היסודית ביותר, אתה זקוק לפחות לתואר ראשון באבטחת מידע או מדעי המחשב לצורך עבודות מפתחי בלוקצ’יין. בהמשך, עליך לבסס ידע בסיסי במגוון רחב של מושגים טכניים כגון:.

1. מבני נתונים

מבני נתונים הם אחת הדרישות העיקריות שעולות בראש כשחושבים על תפקידים של מפתחי בלוקצ’יין. אלה מכשירים חיוניים ביותר לניווט במורכבות הבלוקצ’יין. ספר חשבונות מבוזר פועל כרשת של מאגרי מידע משוכפלים שונים, עם מידע המאוחסן בבלוקים.

כמו כן, עליך להיות בעל הידע הנדרש על מבני נתונים כלליים כגון גרפים, עצי חיפוש בינאריים, רשימות מקושרות ומפות חשיש.

2. קריפטוגרפיה

הדאגה החשובה הבאה עבור מפתחי בלוקצ’יין שאפתנים מתייחסת לקריפטוגרפיה, שהיא בעצם אבן היסוד לבלוקצ’יין. ה- Bitcoin blockchain מיישם הצפנת מפתח ציבורי ליצירת פונקציות hash וחתימות דיגיטליות.

אתה יכול להתמודד עם נסיגות מסוימות בקריפטוגרפיה אם אינך שולט במתמטיקה. חלק מהנושאים הנפוצים ביותר שיש לקחת בחשבון במקרה של הצפנה כוללים פונקציות חשיש קריפטוגרפיות, שלמות הודעות, צופי חסימה והצפנה מאומתת.

3. מערכות מבוזרות ורשתות

מועמדים המנסים לבנות קריירת בלוקצ’יין בפיתוח צריכים לפתח גם רושם מבטיח מהעבודה של פנקסים מבוזרים. בנוסף, עליך לפתח הבנה מעמיקה של רשת עמית לעמית, כולל מגוון רחב של נושאים כגון ניתוב וטופולוגיות רשת..

יתר על כן, מפתחי בלוקצ’יין שאפתנים חייבים להיות בעלי ידע בסיסי בנוגע למנגנון הקונצנזוס הביזנטי סובלני לתקלות. זוהי תכונת אבטחה בולטת הקשורה לבלוקצ’יין להקלטה והחלפת מידע קלה וגמישה יותר.

בדוק גם: כלי בלוקצ’יין שמפתחים אוהבים

4. כלכלת מטבעות קריפטוגרפיים

מועמדים שרוצים למצוא את המשרות הטובות ביותר למפתחי בלוקצ’יין בקרבתם צריכים להבין גם את המבנים הכלכליים סביב מטבעות קריפטוגרפיים. מפתחי בלוקצ’יין שאפתנים צריכים לפתח הבנה טובה יותר של תורת המשחקים, המשמשת מסגרת מתמטית מתאימה לתרחישים של דוגמניות עם ניגודי אינטרסים קיימים..

5. יישומים מבוזרים

העבודה העיקרית של מפתח בלוקצ’יין תסובב סביב אפליקציות מבוזרות או dApps. אם אתה רוצה להיות מפתח בלוקצ’יין, עליך להבין כיצד מפתחים dApps על רשתות חסימות. בין שלל פלטפורמות הפיתוח הבולטות של dApps, אתה יכול למצוא את Hyperledger, Ethereum ו- EOS כאופציות המובילות.

6. חוזים חכמים

הדור של מפתחי הבלוקצ’יין יצטרך להתמודד במידה רבה עם חוזים חכמים. יישומי בלוקצ’יין רבים משלבים חוזים חכמים להבטחת תקינות עסקאות טובה יותר. חוזים חכמים מסוגלים להכניס אמת מידה חדשה ביישום חוזים והסכמים עסקיים. אכיפה אוטומטית ונטולת פניות של חוזים חכמים מורידה את הצורך להיות תלוי במתווכים.

למרות שחוזים חכמים סיפקו גישה פשוטה יותר ליצירת אמון בעסקאות, הם הופכים מורכבים בהדרגה. לכן, מפתחי הבלוקצ’יין זקוקים גם לכישורים טכניים לצורך אופטימיזציה נכונה וביקורת של חוזים חכמים.

קרא גם: מיומנויות בלוקצ’יין מובילות שאתה חייב

שיטות עבודה מומלצות להתחיל קריירה כמפתח בלוקצ’יין

המידע שהוצג עד כה מציג בבירור את כל הדברים שאתה צריך לדעת על קריירה כמפתח בלוקצ’יין. עם זאת, אתה יכול להתקדם במסע שלך בדרך הנכונה קדימה רק בשיטות המומלצות על ידי מומחים. בואו נסתכל על כמה מהשיטות המומלצות לפתיחת קריירת בלוקצ’יין כמפתח כדלקמן,

 • דע את המטרה האמיתית של Blockchain

הנושא החשוב ביותר עם כל מפתח בלוקצ’יין שאפתן הוא חוסר הבהירות לגבי מטרת הבלוקצ’יין. אנשים רבים מבלבלים בין טכנולוגיית הבלוקצ’יין למטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין. עם זאת, חשוב לדעת כי נעשה שימוש בבלוקצ’יין בכדי להקל על טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת בה משתמשים ביטקוין. לכן, עליכם לבדוק לעומק את עולם המטבעות הקריפטוגרפיים ולהבין את הקשר שלהם עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

 • שפר את השטף שלך בתכנות

ההמלצה החשובה הבאה להפוך למפתח בלוקצ’יין מצביעה על התפתחות שטף התכנות. על השואפים ללכלך את ידיהם בשפות תכנות שונות כגון פייתון, SQL ו- JavaScript. בהמשך, תוכלו לנסות פלטפורמות שונות בכדי לחדד את הניסיון המעשי בפיתוח הבלוקצ’יין.

 • הירשם לקבלת אישורים וקורסים של Blockchain

לבסוף, השיטה הטובה ביותר המומלצת ביותר המומלצת למועמדים להיות מפתח בלוקצ’יין מציינת הסמכה והכשרה של בלוקצ’יין. בלוקצ’יין עדיין נאבקת להשיג בגרות, וישנן פלטפורמות רבות המציעות חינוך ומחקר בלוקצ’יין בצורה חלקה.

לדוגמה, תוכלו לבחור בפורטל Blockchains 101 כפלטפורמה הטובה ביותר ליעדי הקריירה שלכם. 101 Blockchains מציעה את ההסמכה Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) שיכולה לעזור לכם להגיע למשרות של מפתחי בלוקצ’יין בקלות. יתר על כן, אתה יכול גם לחקור מגוון רחב של קורסי הכשרה אחרים הקשורים לבלוקצ’יין ב- 101 Blockchains לחיזוק כישוריך.

מתכוננים לראיון מפתחי Blockchain? להלן השאלות המובילות בראיון למפתחי Blockchain שעליך לעבור לפיצוח הראיון.

מילים אחרונות

בהערה מסכמת, ניתן לציין בבירור כי השכר הממוצע למפתחי בלוקצ’יין אינו ההיבט החיובי היחיד בקריירה של מפתח בלוקצ’יין. במקביל, תוכלו להבחין גם במערך המיומנויות המקיף הנדרש בכדי להפוך למפתח בלוקצ’יין. הקוראים יכולים להתחיל להירשם ל 101 Blockchains כדי לפתח את הידע הבסיסי שלהם בנושא blockchain באמצעות קורסי הכשרה שונים.

לאחר שניקיתם את היסודות, תוכלו להתקדם להסמכות מקצועיות כגון Certified Enterprises Blockchains Professional כדי להשיג את יעדי הקריירה שלכם. החשוב מכל, 101 Blockchains מביא שנים של מומחיות בתעשייה לצד הדרכה אסטרטגית ומעשית לכל הלומדים. קדימה ותפס את ההזדמנות שלך ברגע זה! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map