סקירה: מה זה קודאק בלוקצ’יין?

קודאק היה פופולרי בזכות הדבר שהם אהבו לעשות. אולי שמעתם על קודאק שיצר את מיטב הטכנולוגיה. הם יצרו את עסק הקולנוע המדהים ושכרו גם את מיטב המהנדסים לפיתוח פטנטים שיכולים לשנות את העולם.

עם זאת, הם נושרים לאט כאשר הגישו בקשה לפשיטת רגל בשנת 2012.

משם עברנו כברת דרך ארוכה.

אז מה זה בלוקצ’יין של קודאק?

החדשות החדשות הן שקודאק מסתובב לבלוקצ’יין. בן 130 לאט לאט הסתובב לבלוקצ’יין ולקח את ההימור הגדול ביותר. זה המקום שבו “בלוקצ’יין קודאק” התחיל לחיים.

התגובה מהקהילה הייתה תמיד מעורבת. עם זאת, מומחים רבים היו מבולבלים והחלו להעלות שאלות בנוגע להחלטה זו. בעלי המניות והמשקיעים, לעומת זאת, די התרגשו לראות את השינוי. ברגע שההודעה הגיעה, מחירי המניות הוכפלו.

הכירו את המטבע הדיגיטלי של קודאק – KODAKCoin

ממש לאחר ההודעה הגדולה, קודאק התייצב וכינה את המטבע הדיגיטלי שלהם בשם “KODAKcoin”. ה מַטְבֵּעַ הוא מטבע דיגיטלי ונמכר כמטבע שיעזור לסוכנויות וצלמים לשלוט טוב יותר בזכויות התמונה. זה מכונה גם מטבע קריפטוגרפי “ממוקד צילום”.

ה- KODAKCoin ישמש את הצלמים כמטבע לשימוש בבלוקצ’יין הקרוב של קודה. זה ישמש כ”מדיום חילופי “.

מנכ”ל קודאק ג’ף קלארק חיובי ביותר לגבי המהלך שלהם. הוא הוסיף,

עבור רבים בתעשיית הטכנולוגיה, “בלוקצ’יין” ו”קריפטו “הם מילות מפתח חמות, אך עבור צלמים שהתקשו זה מכבר לשלוט בעבודתם ובאופן השימוש בה, מילות המפתח הללו הן המפתחות לפתרון מה שהרגיש כמו בעיה בלתי פתירה. . קודאק תמיד ביקש לדמוקרטיזציה של הצילום ולהפוך את הרישוי להוגן כלפי אמנים.

KODAKCoin כביכול יעבוד לפלטפורמת ניהול זכויות קודאק אחד. הפלטפורמה תסייע לצלמים לנהל את הנכסים הדיגיטליים שלהם בכוח הבלוקצ’יין.

האם KODAKCoin טוב מכדי להיות אמיתי?

קודאק שואפת לפתור את אחת הבעיות הגדולות שעוברת תעשיית היצירה, כלומר זכויות יוצרים. גניבה מהותית והפרת זכויות יוצרים הן תופעה שכיחה בעולם התקשורת הנוכחי. עבור שחקנים קטנים וגדולים כאחד, כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחר כל הפרת זכויות יוצרים המתרחשת ברחבי העולם. על ידי חיבור זכויות דיגיטליות לבלוקצ’יין, יהיה קל יותר עבור מפרסמים לנהל את הקניין הרוחני שלהם. זה יעבוד על ידי קישור כתובת ה- IP של היוצר עם התמונה המורשית. יהיו גם בוטים לסורקים המשמשים בבלוקצ’יין. אם רובוט הסורק מזהה מישהו עם כתובת IP אחרת וללא הרשאה מתאימה לשימוש בתמונה, הוא יבהיל את הבעלים מהמצב..

עם זאת, סנטימנט השוק כלפי קודאק ספקן. מומחים רבים מנחשים כיצד קודאק משתמש בכרטיס הבלוקצ’יין כדי להשיג רווחים מהירים יותר. זה יכול להיות רק ניסיון תעלה אחרון להציל את החברה.

KodakOne, פלטפורמת ניהול התמונה תפעל גם כפלטפורמת רישוי. זה יעזור לצלמים למכור את עבודתם.

הכירו את המוצר השני שלהם עם קריפטו: Kodak KashMiner

קודאק לא עצר שם. הם גם שיחררו את קודאק KashMiner שלהם שככל הנראה ניתן להשכיר רק. המכונה מוצגת אפילו ב- CES 2018. היא תעלה לכם רק 3,400 דולר.

תוכנית ההשכרה מכוונת לכורי מטבעות קריפטוגרפיים שלא רוצים לעבור את כל הטרחה כדי להקים אסדת כורים ראויה. לאחר השכרתם תוכלו להשתמש בו לשנתיים. לא רק זאת, תצטרכו לתת 50% מהרווח למערכות האנרגיה Spotlite בקליפורניה. חברה זו נותנת רישוי למותג קודאק באמצעות “פרויקט בלוקצ’יין של קודאק”.

האם זה יספיק כדי להציל את עתידו של קודאק?

Blockchain העניקה לחברות הזדמנות שנייה לשרוד בשוק התחרותי. כמעט כולם רוצים לקפוץ על עגלת הבלוקצ’יין. כל הרעיון של KodakOne ו- Kodak blockchain נראה מבטיח. ההגנה על תמונות הצלמים מעולם לא הייתה קלה, ועם בלוקצ’יין זה נראה אפשרי. הצלמים יוכלו גם להשתמש ב- KODAKcoin, המטבע הדיגיטלי להפעלת מערכת ניהול התמונות הדיגיטליות שלהם, KodakOne..

אז מה אתה חושב על קודאק בלוקצ’יין? האם זה יצליח? הגיבו למטה והודיעו לנו.

רוצה לקרוא משהו דומה? בדוק את Riot Blockchain.

רוצה ללמוד עוד על טכנולוגיית Blockchain? עיין במדריך למתחילים האולטימטיבי שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map