מדריך מומחים: כיצד ניתן לקבל הסמכת בלוקצ’יין?

שואפים להתקדם עם אחת מאישורי הבלוקצ’יין הטובים ביותר? בואו ללמוד מהמומחים כיצד תוכלו לקבל הסמכת Blockchain.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין ללא ספק הביאה מהפכה חדשה בגישות לניהול נתונים ופעילות עסקית בעולם הדיגיטלי. Blockchain הגיע הרבה יותר מהצפוי בזמן של כעשור אחד מאז שהוצג. כעת, בלוקצ’יין אינו מוגבל יותר לביטקוין וישנם תעשיות רבות המשתמשות בבלוקצ’יין ליישומים שונים.

החשוב מכל, ממשלות מכירות גם בערכן של בלוקצ’יין עם העלייה הנרחבת במספר הפרויקטים הממשלתיים המבוססים על בלוקצ’יין. לכן, אישורי בלוקצ’יין הם צורך השעה עבור מועמדים רבים ושואפים שרוצים להיכנס לקריירה בבלוקצ’יין.

עם זאת, לרבים מהמועמדים אין הדרכה ספציפית לגבי הכנה להסמכות בבלוקצ’יין. יחד עם זאת, ישנם ספקים רבים הטוענים למתקן אישורי בלוקצ’יין מובילים בפלטפורמות שלהם. הדיון הבא נועד לספק רושם מפורט מהמצביעים המועילים למטפלים כדי לקבל את ההסמכה הרצויה לבלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין ארגוני בחינם

מדוע הסמכת Blockchain חשובה?

לפני שמתקדמים לקראת הכנה להסמכות בלוקצ’יין, חשוב להבין את חשיבות ההסמכה. לטכנולוגיית הבלוקצ’יין פוטנציאל בולט לשינוי עולם הטכנולוגיה כפי שאנו מכירים אותה. לדוגמה, בלוקצ’יין סיפק אבטחה מספקת להעברת מידע תוך שיפור השקיפות בנוגע לעסקאות.

נכון לעכשיו, בלוקצ’יין משרת את היסוד של מערכות ממשל ויישומים פיננסיים כמו גם רשומות בריאות. לכן, אישורי הבלוקצ’יין הטובים ביותר יכולים לעזור במיצוי הזדמנויות התעסוקה המופיעות כל הזמן בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. פער המיומנויות בשוק הבלוקצ’יין מהווה גם דחיפה אדירה לאומדני השכר לצד תמריצים פיננסיים. יתר על כן, מומחיות בלוקצ’יין נותנת לך גם אפשרות להשתתף במהפכה טכנולוגית עתידנית.

עם אימוץ הבלוקצ’יין גדל בהתמדה, אנשי מקצוע מוסמכי בלוקצ’יין יכולים ליהנות מרמות טובות יותר של אבטחה בעבודה. סיבה בולטת נוספת לבחור בהסמכת בלוקצ’יין היא מגוון תפקידי הקריירה בבלוקצ’יין. מועמדים יכולים למלא את תפקידם של מפתחי blockchain, מנהל פרויקטים של blockchain, אדריכל פתרונות blockchain, יועץ blockchain, מהנדס איכות blockchain ומהנדס UX של blockchain..

לכן, אין ספק כי אישורי הבלוקצ’יין המובילים יכולים לעזור לכם לבנות קריירה בטוחה בתחום הבלוקצ’יין. עם המתקן של אבטחת תעסוקה, גישה למספר תפקידי עבודה, האפשרות להשתתף במהפכה טכנולוגית מודרנית ואפשרויות מגוונות לפיתוח קריירה, זה סביר להתחיל להתכונן להסמכת הבלוקצ’יין הרצויה על פי בחירתך..

ההבטחות עם אישורי הבלוקצ’יין בהחלט יכולות להמעיט בעוצמת ההכנות הנדרשות לאותו דבר. עם זאת, חשוב לדעת את השיטות האידיאליות לקבל הסמכת בלוקצ’יין להבטחת נסיגות מוגבלות. הנה כמה מהמצביעים החשובים שעליך לזכור בכדי להתקדם במסע שלך להסמכת הסמכת הבלוקצ’יין הרצויה..

שואפים להיות מקצוענים בבלוקצ’יין? בדוק את הטיפים הטובים ביותר לפתיחת קריירת בלוקצ’יין על ידי המומחים.

בחר באישור Blockchain הנכון

אחד הגורמים הראשונים שנכנסים למסע להיות מקצוען מוסמך בבלוקצ’יין הוא בחירת ההסמכה. על המועמדים לבחור באישור הבלוקצ’יין האידיאלי לפני תחילת ההכנות שלהם. הצעד הראשון במסע שלך עשוי להיות מסובך, במיוחד עם כל כך הרבה ספקים המציעים תוכניות הסמכת בלוקצ’יין שונות.

מנקודת מבט רחבה יותר, אתה יכול להרגיש שכל האישורים מתאימים לקריירה שלך. עם זאת, עליכם לסכם הסמכה ספציפית בהתאם לתפקיד העבודה אותו תרצו לבצע בבלוקצ’יין. מעניין שאתה יכול לגשת לסוגים שונים של אישורי בלוקצ’יין המתמקדים בתפקידים מסוימים כגון מפתח בלוקצ’יין, אדריכל בלוקצ’יין או איש מקצוע בתחום האבטחה. ברגע שיש לך רושם ברור של יעדי הקריירה שלך בבלוקצ’יין, אתה יכול לבחור בקלות את הסמכת הבלוקצ’יין האידיאלית.

בהמשך, עליכם לשים מעט דגש על הפלטפורמה המציעה את ההסמכה. למרות שההסמכה עשויה להיראות לגיטימית לחלוטין, תמיד יש עוד מה לחקור בנושא. בדוק את הביקורות של ספק ההסמכה לצד הניסיון והרשומות שלהם במתן אישורי בלוקצ’יין.

 • בחר בכל מקרה קורס יסודות בלוקצ’יין

לאחר בחירת אישורי הבלוקצ’יין הטובים ביותר בהתאם להעדפות הקריירה שלך, תוכל לעבור בקלות לשלבים הבאים. עם זאת, למועמדים רבים אין בהירות לגבי בחינות ההסמכה, במיוחד אם הם מתחילים. לכן, חשוב מאוד למועמדים כאלה לבחור בקורסי יסוד בחינם בנושא בלוקצ’יין. גם אם סיימתם את הסמכת הבלוקצ’יין כדי להמשיך, תוכלו לסמוך על קורסים בסיסיים בחינם של בלוקצ’יין ללימוד.

קורס היסוד החינמי של בלוקצ’יין עוזר לכם לשפר את הביטחון שלכם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. במקביל, תוכלו למצוא הזדמנויות טובות יותר להבנת המינוח הבסיסי ומושגי יסוד אחרים בבלוקצ’יין. הידע והמיומנויות הבסיסיים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולים לסייע למועמדים בבחירת מסלול הקריירה האידיאלי בבלוקצ’יין. יחד עם זאת, קורסי היסוד בנושא בלוקצ’יין עוזרים לך לבנות את הבסיס המתאים למסע הבלוקצ’יין שלך.

 • הכירו את פלטפורמות הבלוקצ’יין

לאחר שפיתחתם שוטפות ביסודות הבלוקצ’יין, עליכם לפתח ידע בפלטפורמות בלוקצ’יין שונות. אישורי Blockchain מתמקדים באופן בולט בפלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות כמו Corda, Ethereum ו- Hyperledger Fabric. מעניין שמועמדים צריכים להיות בעלי יכולת להבדיל בין העבודה בפלטפורמות אלה.

אפילו תפקידי הבלוקצ’יין הלא טכניים דורשים ידע בעבודה בפלטפורמות הבלוקצ’יין הארגוניות. המומחיות של מועמד שאפתן בפלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות מספקת ביטחון ליכולתם להפיק ערך עסקי. בנוסף, הידע על פלטפורמות הבלוקצ’יין הארגוניות מסייע למועמדים לתקשר פיתרון בלוקצ’יין ללקוחות ביעילות.

 • מצא את הספרים הנכונים

אבן הדרך החשובה הבאה בהכנות המועמדים להסמכות בלוקצ’יין מתייחסת לספרים. אף על פי שתחום הבלוקצ’יין חדש יחסית, מחברים רבים העזו במושגי בלוקצ’יין שונים בספריהם. ספרים מספקים בסיס תיאורטי נרחב באופן משמעותי לבניית המומחיות הרעיונית שלך בבלוקצ’יין.

עם סט הספרים הנכון על פי הנושאים המכוסים בהסמכה הרצויה, תתמודד עם קשיים מוגבלים ביצירת התחלה חזקה למסע שלך. ספרים גם מביאים את הביטחון לאמינות שמציעים מחברי הספרים על רקע מעורבותם בבלוקצ’יין. לכן, למועמדים תמיד יכולה להיות נקודת התייחסות אמינה לחזור אליה בכל עת במהלך מסע ההכנה שלהם.

בדוק עכשיו: חמשת הספרים המובילים של Blockchain ו- Cryptocurrency

 • הערך את נושאי הבחינה בזהירות

כעת, על המועמדים להפנות את התמקדותם בהכנות לקבלת אישורי בלוקצ’יין לפי בחירתם. השלב העיקרי בהכנה הוא סקירה מעמיקה של נושאי בחינת ההסמכה. סקירה מפורטת של הנושאים המכוסים בבחינת ההסמכה מספקת מסגרת בסיסית עליה יכולים המועמדים לבנות את תכניות ההכנה שלהם. הכישורים שנמדדו בבחינת ההסמכה מציעים גם רושם כללי על התוכן ללמוד לבחינה.

מלבד מתווה כישורי הבחינה, על המועמדים לשים לב גם לחלוקת הנושאים בתחום, יחד עם משקלם של כל תחום. בהמשך תוכלו לצלול לפרטי נושאי המשנה המכוסים בכל תחום. כל התרגילים הללו יעזרו לך להשיג הבנה רשמית של הבחינה וסוגי השאלות שאתה יכול לצפות להם בבחינה.

 • פעל לפי תוכנית לימוד נכונה

כעת, כאשר יש לכם רושם מפורט מהנושאים שעליהם עליכם לקבל הסמכת מומחה בלוקצ’יין מוסמך לבחירתכם, תוכלו לבנות תוכנית לימודים סבירה. תכנית לימודים היא כלי חשוב בהכנת מועמדים לבחינות הסמכה לבלוקצ’יין. מועמדים יכולים להשתמש בתכנית המחקר כדי להקצות אבני דרך מוגדרות לכל תחום בבחינת ההסמכה.

יתר על כן, מועמדים יכולים גם להפיק פערי זמן מתאימים בלוח הזמנים להכנה כדי להתאים לתרגילים מעשיים. תוכנית המחקר לא רק עוזרת בארגון ההכנות של מועמדים להסמכות בלוקצ’יין אלא גם משפרת את יכולות ניהול לוח הזמנים שלהם. כתוצאה מכך, תוכל להיות מסוגל לנהל את האחריות האחרת שלך ביעילות מבלי שתצטרך להתפשר על ההכנות שלך.

עם זאת, חשוב גם לשמור על אחריות בלתי מוגבלת לתכנית המחקר להשגת התוצאות הטובות ביותר. אינך יכול לצפות שתוכנית המחקר תביא את התוצאות הרצויות אם אינך עוקב אחריה כראוי. לכן, סביר לבקש מבני משפחה או חברים שיעזרו לכם לשמור על שגרה נכונה במעקב אחר תוכנית הלימודים.

שואפים להגביר את קריירת הבלוקצ’יין שלך עם אחת מהסמכות הבלוקצ’יין הטובות ביותר? בדוק כיצד אתה יכול להיות מומחה לבלוקצ’יין מוסמך.

 • קורסי הכשרה להצלחה

בין שלל הגורמים החשובים בהכנות להפוך למקצוען מוסמך בבלוקצ’יין, הכשרה תמיד תהיה חלק הארי. הדרכה, כיתות לימוד או מקוונות, חיונית ביותר לבחינת הסמכת הבלוקצ’יין לבחירתך. לימוד עצמי הוא ללא ספק כלי אדיר לחיזוק ההכנות הראשוניות שלך. עם זאת, זה יכול להגיע רק עד לכיסוי השאלות הבסיסיות בבחינות הסמכה של בלוקצ’יין. קורסים להכשרה מקצועית יכולים לעזור לך להשיג נקודת מבט מקצועית על בחינות ההסמכה של בלוקצ’יין.

החשוב מכל, מועמדים יכולים להכיר את השיטות המומלצות לגישה לכל נושא בבחינת ההסמכה. לאחר מכן, המומחיות בנושא מאמנים ומדריכים בקורסי ההסמכה המקוונים המקצועיים מועילה למועמדים. המומחיות של מדריכים יכולה לעזור למועמדים לתפוס את ההיבטים המעשיים של הטכנולוגיות או המושגים עליהם הם לומדים. בנוסף, קורסים להכשרה מקצועית מסייעים גם למועמדים להשיג את היתרון של הכשרה מותאמת אישית. עם העומד לרשותם תמיכה של מומחים רספונסיביים, מועמדים יכולים להסתמך בקלות על קורסי הכשרה מקוונים לצורך הכנות חלקות.

עם זאת, סביר גם לבחור קורסי הכשרה להסמכות בלוקצ’יין תוך התחשבות נכונה. האפשרות המתאימה ביותר עבור מועמדים לבחור קורסי הכשרה להסמכת בלוקצ’יין היא ספק ההסמכה עצמו. אם אתה מוצא ספק הסמכת בלוקצ’יין עם קורסי הכשרה מיוחדים לקבלת ההסמכות, יש לך את הבחירה הנכונה. המתקן של קורסים להכשרת הסמכה בדיוק על פי הסמכת הבלוקצ’יין לבחירתך לוקח הרבה בעיות. לדוגמא, מועמדים אינם צריכים להשקיע זמן או משאבים במציאת קורס הכשרה המתאים להסמכה הרצויה להם. יתר על כן, קורסי הכשרת ההסמכה על ידי ספק ההסמכה מספקים את ההבטחה לאמינות חומרי הלמידה בקורס.

בדוק עכשיו: קורסים להכשרת הסמכת בלוקצ’יין

 • לפתח את החוויה המעשית

תרגול הוא גם דרישה בלתי נמנעת לקבלת אישורי בלוקצ’יין מוסמכים לבחירתך. מועמדים רבים לא מבינים את החשיבות של תרגילים מעשיים מעשיים בהכנה להסמכות. זה לא מספיק אם ספגת את כל המושגים התיאורטיים בבחינת הסמכת בלוקצ’יין. נהפוך הוא, עליכם להכיר את דרככם בכלים ופלטפורמות שונות של בלוקצ’יין. ניסיון מעשי יעיל יעיל יכול לסייע למועמדים להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין ביעילות לשאלות שונות בבחינת ההסמכה. יתר על כן, ניסיון מעשי הוא קריטי מאוד לטיפול במשימות מבוססות תרחיש בבחינות הסמכה של בלוקצ’יין בקלות.

 • התמקדו במיומנויות עסקיות

מדריכים רבים בנושא הכנת אישורי בלוקצ’יין לא יתמקדו בצורך במיומנויות נוספות מעבר להסמכות. אם אתה רוצה להיות מומחה מוסמך לבלוקצ’יין, עליך לפתח גם מיומנויות עסקיות. כפי שאתה יכול להבחין, טכנולוגיית הבלוקצ’יין צוברת הכרה בענפים שונים.

לכן, יש לך הזדמנות לנצל הזדמנויות קריירה בבלוקצ’יין בענפים שונים. כמקצוען מוסמך בתחום הבלוקצ’יין, על המועמדים להיות בעלי יכולת להשתמש בבלוקצ’יין לפתרון בעיות עסקיות.

לכן, חלק מהמיומנויות העסקיות החשובות כמו תקשורת, עבודת צוות ומנהיגות הן מכריעות עבור מועמדים השואפים להיות אנשי מקצוע בבלוקצ’יין. מומחי בלוקצ’יין יצטרכו לפקח על עבודתם של אנשי מקצוע רבים אחרים ובכך לרמוז על הצורך בניהול יעיל. לכן, מומחה לבלוקצ’יין עם הסמכה בלבד לא תמיד יכול להיות האופציה הראשונה עבור המעסיק.

חשוב לצבור כישורי Blockchain משמעותיים כדי להיות מוכנים לעתיד. בדוק את מיומנויות Blockchain המובילות שאתה חייב להיות בעל.

 • הפק את המרב מהיתרונות הקהילתיים

ההצעה הסופית למועמדים השואפים לנקות את הסמכת הבלוקצ’יין ולהפוך למקצוענים המובילים בבלוקצ’יין היא השתתפות בקהילה. מכיוון שבלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה יחסית, מועמדים עלולים להתמודד עם קשיים במציאת משאבי ההדרכה האידיאליים. החלק הטוב ביותר בקהילות הבלוקצ’יין הוא ההזדמנות לקיים אינטראקציה עם אנשים בעלי דעות דומות. אתה יכול למצוא מומחים רבים בנושא וגם מתחילים בתחום הבלוקצ’יין בקהילות אלה. קהילות בלוקצ’יין מספקות יתרון אדיר בפיתוח הידע הבלוקצ’יני שלך על ידי רכישה כמו גם שיתוף.

קרא גם:

 • כיצד להפוך למקצוען מוסמך לבלוקצ’יין?
 • כיצד להפוך לאדריכל בלוקצ’יין מוסמך?
 • כיצד להפוך למומחה אבטחה מוסמך של Blockchain?

שורה תחתונה

בהערה מסכמת ניכר בבירור כי תוכלו להפוך למקצוענים מוסמכים בבלוקצ’יין עם הסמכה נכונה. עם זאת, חשוב גם שהמועמדים יציינו כי הסמכה אינה ערובה להעסקה. מצד שני, אישורים אינם ההוכחה המוחלטת למומחיות של איש מקצוע בתחום הבלוקצ’יין.

לכן, חיוני להתמקד בניסיון מעשי בפרויקטים אמיתיים על פני תפקידי עבודה מגוונים לפיתוח מקצועי. מועמדים השואפים לקבל אישורי בלוקצ’יין יכולים להשתמש במקרי שימוש שונים ובתרגילי מעבדה מעשיים לניסוי ידיהם בטכנולוגיות שונות של בלוקצ’יין. 101 Blockchains מציעה משאבי הכשרה ומחקר אמינים ואמינים בבלוקצ’יין.

מועמדים מעוניינים יכולים לגשת לשלושה סוגים שונים של אישורים כגון Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP), Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA), ו- Certified Blockchain Security Expert (CBSE). באמון של שמות מובילים רבים בתחום הטכנולוגיה הקשורים ל 101 Blockchains, זה יכול להיות השער שלך לקריירת בלוקצ’יין פוריה. אז אם אתה רוצה להיות מומחה לבלוקצ’יין, קח את ההחלטה הראשונה כבר עכשיו! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map