בלוקצ’יין בתשלום: האצת שירותי תשלום

טכנולוגיית Blockchain היא הטכנולוגיה המושלמת המתאימה למערכות תשלום. היום נבחן מקרוב את היתרונות האפשריים של בלוקצ’יין בענפי התשלומים.

טכנולוגיית Blockchain מציעה שירותי תשלום מאובטחים מהירים יותר ובעלות נמוכה יחד עם ספר חשבונות מבוזר שיכול לספק אמון בקרב המשתתפים. למרות שבלוקצ’יין התחיל כפלטפורמת התמיכה הראשונית למטבעות דיגיטליים, הוא משולב כעת בענפים שונים, כולל תשלומים.

במציאות, מערכת התשלומים שלנו מלאה בנושאים וזקוקה לשינוי ממש עכשיו. במקרים רבים זה יכול לקחת כמה ימים לעבד עסקה בתשלום נוסף ובאבטחה נמוכה. זו בדיוק הסיבה שהצרכנים נרתעים משימוש באמצעי תשלום כדי לאחסן או לבצע עסקאות.

כמו כן, לחלק ניכר מהאוכלוסייה אין אפילו גישה לאפיקי בנקאות ותשלומים מתאימים. בלוקצ’יין בעניין זה באמת יכול לעשות שינוי. זה יכול להציע להם את ההזדמנות שמגיעה להם וגם לצמצם את כל נושאי המגזר הזה במידה משמעותית.

לכן, במדריך זה, נתמקד בתפקיד הבלוקצ’יין במערכות התשלום. כל טירון הסקרן לגבי ההשלכות של בלוקצ’יין בתעשיית התשלומים צריך להשתמש במדריך זה כדי לקבל עומק רב יותר בנושא.

הירשם עכשיו: קורס בלוקצ’יין חינם

בלוקצ’יין בתשלום: מדוע אנו זקוקים לטכנולוגיה זו?

רבים מכם עשויים להיות ספקנים לגבי השימוש בבלוקצ’יין או בכל טכנולוגיה מבוזרת בענפי התשלומים. עם זאת, הענף מלא בנושאים וזקוק לבדיקת מציאות בתקופה הנוכחית. בואו נראה מה הנושאים העיקריים או המגזר הזה כרגע!

הונאות תשלומים וחיובים חוזרים

סכום הגידול וההונאה של התשלום הוא די מדאיג כרגע. במציאות, בגלל התרחבות תחום המסחר האלקטרוני, ההזדמנות לשימוש לרעה במידע של צרכנים או גניבות כרטיסים מתרחשת בצורה אגרסיבית יותר..

כמו כן, חיובים חוזרים הם באמת יקרים, וזה עלול לפגוע במוניטין של עסק באופן עצמאי. יתרה מכך, המספר ההולך וגדל של החזרות יכול אפילו להרוג את העסק גם כן. הבעיות הן, במקרים רבים, החזרות החיוב אינן מתרחשות מסיבה לגיטימית. אז, פעילויות ההונאה נערמות ומקשות על עסק לשאת בטווח הארוך.

יותר מכך, בעיות הגניבה גורמות לבעיות עצומות בקצה הלקוחות, אשר מאבדים עניין במותג.

עסקאות חוצות גבולות מושהות


לוקח הרבה זמן לעבד תשלום חוצה גבולות בימינו. גם אם אינך משתמש בערוץ בנקאי לעיבוד העסקאות, זה עדיין יכול לקחת עד 6 ימים לעבד זאת. במציאות זה יכול להשפיע באופן שלילי על העולם העסקי. הארגון צריך לבצע כסף על בסיס יומי. כמו כן, לעסקאות אלה יש מועד אחרון לעמידה.

אז כל עיכוב בעמידה במועדים אלה יביא להפסדים עצומים. לכן זה הופך את התהליך העסקי לבלתי יעיל למדי. כמו כן, על בסיס יומיומי, אנשים רבים אכן שולחים כסף מחו”ל למשפחותיהם.

עם זאת, כאשר מתרחש מצב חירום, אין דרך לאנשים לשלוח את הכסף באופן מיידי. לפיכך, זה גורם להרבה צרות גם כן.

אבטחת נתוני כרטיסים נמוכה

סוחר יזדקק לאישור תקני אבטחת נתונים של תעשיית כרטיסי התשלום בכדי לקבל כרטיסי חיוב או אשראי. עם זאת, במקרים רבים, סוחרים אינם מצליחים לעמוד בכל צרכי ההסמכה הזו. ברוב המקרים, הם נוטים להתעלם מהעובדה שאבטחת נתוני הכרטיסים צריכה להיות בעדיפות הגבוהה ביותר.

לכן לערוצים הללו יש אבטחה מוגבלת מאוד למידע הכרטיס של הלקוח. זה משהו שעברייני הסייבר יכולים לנצל ולהשתמש בו בקלות מתי שהם רוצים. לכן, ללא פרוטוקול אבטחה תקין, סוג זה של גניבת נתונים ימשיך להתרחש.

קרא גם: הסבירו טכנולוגיית Blockchain: מערכת אקולוגית מבוזרת

קושי בהמרת מטבע

סחר אלקטרוני בינלאומי או עולמי צריך לקבל מגוון מטבעות ואמצעי תשלום. יותר מכך, תשלומים אלקטרוניים כגון כרטיסי חיוב / אשראי, תשלומים ניידים או ארנקים אלקטרוניים צריכים להציע המרות מטבע ביעילות. עם זאת, במקרים רבים, שירותים אלה אינם מצליחים להציע תמיכה במטבעות מקוריים מסוימים, דבר המגביל את יכולתו של המשתמש לבצע קניות מכל מקום.

שוב, ספקי תשלומים שונים מציעים שירותים שונים המגיעים עם עמלות רבות גם כן. בסך הכל, החוויה יכולה להיות די מטרידה גם עבור הסוחר וגם עבור הלקוחות. תהליך המרת המטבע אינו מתייעל כראוי, כך שגם לוקח זמן. לכן, הסוחר אינו מסוגל לנצל פוטנציאל רב לעסקים נוספים.

היעדר שילוב טכני תקין

נושא מרכזי נוסף בתחום זה הוא היעדר שילוב טכנולוגי תקין. מה זה אומר? ובכן, המשמעות היא שגם כעת ספקי תשלומים משתמשים ברשתות מדור קודם כדי להפעיל את הפעילות השוטפת שלהם. למרבה הצער, רשתות מורשת אלה אינן יכולות להתמודד עם הביקוש הגובר של לקוחות ועסקים.

לכן, מתרחשות הרבה שגיאות, ועיבוד של עסקאות או שירותי תשלום כלשהם יכול להימשך עד ימים. שלא לדבר על הפגיעות של טכנולוגיות אלה מגדילה את הסיכון לזהות או לגניבת כסף. עם זאת, ארגונים אלה עדיין אינם ששים לשנות או לשלב טכנולוגיות חדשות.

עמלות עיבוד גבוהות

ובכן, לא כל עסק רואה בדמי העיבוד נושא מרכזי. עם זאת, זה גם אחד האתגרים של ענף זה. במציאות, דמי העיבוד תמיד עולים עם כל שנה, ובמקרים רבים, וריאציות דמי העיבוד מורכבות למדי. לכן, די קשה לעקוב אחר דמי העיבוד וכמה הם יעלו בטווח הארוך.

מבלי להבין כיצד פועלים אלה, אתה עלול להתמודד עם בעיות בעסק שלך בשלב מוקדם. כמו כן, עבור הצרכנים מדובר בעמלות מיותרות למדי מכיוון שבמקרים מסוימים זה יכול לעלות להם הרבה בטווח הארוך, במיוחד עבור עסקאות בינלאומיות..

רגולציה פיננסית מורכבת על פני שטחים

כל מדינה מגיעה עם מערכת התקנות שלה בכל מה שקשור לתהליכי מימון או תשלום. עם זאת, בכל פעם שעסק מתרחב לשטחים חדשים, הוא צריך להתמודד עם תקנות מסוג חדש. פירוש הדבר שעליהם להתחיל או לשנות את המודלים העסקיים שלהם עבור כל מדינה חדשה. לכן, התהליך הופך להיות הרבה יותר מורכב וקשה יותר לעקוב אחריו.

אך מבלי למלא את ההנחיות כראוי, יתכן שהחברות יצטרכו לשלם קנסות או אפילו קנסות על פי החוק שעברו על החוק. זה יכול להיות מצב קשה עבור עסקים קטנים עד בינוניים מכיוון שהוא יכול לפגוע בערך המותג שלהם.

קרא נושא דומה: החשיבות של Blockchain בענף הביטוח

שביעות רצון לקוחות נמוכה

עם העלייה בסוגיות בתחום התשלומים, רמת שביעות הרצון של הלקוחות יורדת בקצב מהיר. ולמה שלא? הכמות הגוברת של גניבות כסף, גניבות זהות ושירותים איטיים גורמים לצרכנים להתרחק מספקי התשלומים. לדוגמה, נניח שספק תשלומים מפסיק להציע שירותים עקב מתקפת סייבר או אי התאמות במערכת שלהם. במקרה כזה הלקוח יצטרך לשלם את המחיר.

במקרה זה, הלקוחות המשתמשים בכרטיסים על בסיס יומי אינם יכולים לגשת לכסף שיש להם ויתמודדו עם צרות רבות. זה יכול גם לקחת הרבה זמן לפתור את הבעיה; כל הזמן הזה, כל הצרכנים יצטרכו לחפש אפשרות אחרת להחזיר את כספם.

הגברת התקפות סייבר

מספר התקפות הסייבר על ספקי תשלומים מדאיג. ובכן, ספקי תשלומים הם היעד הראשון שלהם כשמדובר במתקפות סייבר. התקפות סייבר לבדן יכולות לעלות עד 6 טריליון דולר בכל שנה והפסדים. רק דמיין לעצמך את כמות ההפסד שקורה מסיבות הצרכן והחברות.

כפי שאתה כבר יודע שהחברות אינן מציעות תקנות נאותות או פרוטוקולי אבטחה במקום, די קל לפרוץ למערכת ולגנוב ממנה את הכסף או את נתוני הצרכן. לכן, מגזר זה זקוק לטכנולוגיה חדשה שיכולה לסייע במאבק בכל הנושאים ללא בעיות.

נהלי KYC חוזרים

נהלי הכרת הלקוח שלך או KYC קיימים מסיבה כלשהי. אנו יודעים שזה כאן כדי להגן על ספקי התשלום והצרכנים מכל סוגיה מבוססת זהות. עם זאת, תהליך זה אינו קל כמו שהוא נשמע. במציאות, זה כרוך בניירת רבה וזקוק לתיעוד רשמי רב כדי לאמת זאת.

עם זאת, נניח שלקוח מחליט להשתמש בספק תשלומים אחר. במקרה כזה, הוא / היא צריכים לעשות את אותו התהליך מחדש. מכיוון שאין שום דרך לבנקים להשתמש במידע של בנקים אחרים כדי לאמת אותו, הצרכן צריך להתמודד עם אותו תהליך באופן גוזל זמן. בטווח הארוך, זו טרחה מסיבית גם עבור הבנק וגם עבור הצרכן.

קרא עוד: בלוקצ’יין בייצור: מדריך להעצמה תעשייתית

מהם היתרונות של שימוש בבלוקצ’יין בתשלום?

עכשיו כשאתה יודע על הנושאים של ענפי התשלומים, הגיע הזמן להבין כיצד blockchain יכול להשפיע עליו בצורה חיובית. ובכן, בלוקצ’יין עדיין לא מושלם כעת, אך הוא עדיין יכול להציע הרבה תכונות לתעשייה זו.

קודם כל, blockchain יכול להציע פלטפורמה מאובטחת יותר לתהליכי עסקאות. במציאות, שימוש בבלוקצ’יין לעיבוד תשלומים יכול לפתוח הזדמנויות חדשות הן לצרכן והן לחברה. פונקציית ה- hash הקריפטוגרפית תבטיח שאף אחד לא יוכל לפרוץ למערכת ולשנות את הנתונים שלה כרצונו.

לכן, blockchain יכול להגן על הרשת מפני התקפות חיצוניות ופנימיות.

שוב, פלטפורמת התשלומים של בלוקצ’יין עוקבת אחר רשת טבע מבוזרת. לכן, אין סמכות שלטונית מרכזית. זה יכול להיות די חיובי מכיוון שרשויות השלטון המרכזיות מלאות בשחיתות כעת. אז, נניח שלרשויות המרכזיות אין שליטה על המערכות. במקרה כזה, סוף סוף הצרכנים יכולים לסמוך על המערכת שתציע את הביטחון המלא שמגיע להם.

שקיפות היא עוד אחד היתרונות של בלוקצ’יין בענף זה. נכון לעכשיו, ענף זה אינו מציע שקיפות כלשהי במערכת. לכן, הלקוחות לא יודעים כיצד החברות מעבדות את כספם או כיצד הן משתמשות בו. עם זאת, blockchain יכול להחזיר ללקוחות את זכויותיהם.

לפיכך, שימוש במערכות חיוב מבוססות בלוקצ’יין יכול למעשה להוות יתרונות רבים עבור חברות ובסיס הלקוחות שלהן.

Blockchain מגיע עם יתרונות רבים עבור תעשיות שונות. עיין במדריך שלנו ליתרונות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

השתמש במקרים של Blockchain בסקטור התשלומים

בלוקצ’יין בתחום התשלומים יכול להציע הרבה מקרי שימוש. בואו לבדוק מה אלה –

אימות זהות דיגיטלית

כפי שאתה כבר יודע, אימות זהות הוא תהליך ממושך, והוא גם לא מציע אבטחה של 100%. לכן צרכנים רבים ספקנים בנוגע לבניית המידע או לשיתופם לצורך אימות דיגיטלי. נקודה מרכזית נוספת היא הזמן הדרוש לכל אימות בודד. במציאות, זה לוקח הרבה זמן לאמת כל מסמך בודד.

עם זאת, אמצעי תשלום מבוססי בלוקצ’יין יכולים להציע תהליכים אוטומטיים של אימות זהות. יתרה מכך, תהליך האימות הכללי מואץ בהשוואה לזה המסורתי. כאן תוכל להעלות את כל המסמכים שלך וזה יאמת אותם וייצור לך זהות דיגיטלית. ברור שבמקרה זה תהיה הבעלות על הזהות הדיגיטלית שלך ותצטרך לשמור עליה בעצמך.

אבטחת נתונים גבוהה

מקרה שימוש נהדר נוסף של בלוקצ’יין לעיבוד תשלומים הוא האבטחה הגבוהה שהוא מציע לנתונים. כפי שכבר ידוע, סוחרים לא מצליחים לעמוד בכל הצרכים של הסמכה זו. ברוב המקרים, הם נוטים להתעלם מהעובדה שאבטחת נתוני הכרטיסים צריכה להיות בעדיפות הגבוהה ביותר.

לכן לערוצים הללו יש אבטחה מוגבלת מאוד למידע הכרטיס של הלקוח. עם זאת, עם מערכת חיוב של בלוקצ’יין, התרחיש יכול להשתנות באופן דרסטי. במציאות, בלוקצ’יין מציע תהליך רשת מאובטח שבו סוחרים יכולים לאחסן את המידע של הלקוחות, ואף אחד לא יוכל לגשת אליו..

תהליך זה יכול למעשה להיפטר מכל סוג של בעיות אבטחת נתונים לתמיד.

פרוטוקולים טובים יותר נגד הלבנת הון (AML)

בשל היעדר פרוטוקולים נגד הלבנת הון (AML) ומימון נגד טרור (CTF), בנקים רבים או ספקי תשלומים נופלים קורבן לפעילויות בלתי חוקיות אלה. לדוגמה, בנק HSBC נאלץ לשלם קנס של 1.9 מיליארד דולר בשנת 2012 בגין מעורבות בתוכנית הלבנת הון של קרטל קרטל נורטה דל ואלה וקרטל סינלואה המקסיקני..

תרחיש מסוג זה קורה הרבה ואז נוכל לחשוב עליו. רק בגלל שהמודל הקיים לא מסוגל להתמודד עם המצב לא אומר שזה צריך להימשך ככה.

עם זאת, בלוקצ’יין לתוכניות עיבוד תשלומים יכול למעשה לשנות את התרחיש לתמיד. שימוש במערכת חיוב של בלוקצ’יין יעזור לבנקים כנים לעמוד בקצב טוב יותר עם הציות. יתרה מכך, הם יכולים לזהות בקלות כל סוג של פעילויות לא חוקיות העלולות לקרות בטווח הארוך.

אוטומטי מכיר את תהליכי הלקוח שלך (KYC)

כפי שכבר ידעתם, תהליך KYC אינו קל כפי שהוא נשמע. למעשה, זה כרוך בניירת רבה וזקוק לתיעוד רשמי רב כדי לאמת זאת.

עם זאת, נניח שלקוח מחליט להשתמש בספק תשלומים אחר. במקרה כזה, הוא / היא צריכים לעשות את אותו התהליך מחדש. מכיוון שאין שום דרך לבנקים להשתמש במידע של בנקים אחרים כדי לאמת אותו, הצרכן צריך להתמודד עם אותו התהליך באופן חוזר על עצמו..

אך עם אמצעי תשלום מבוססי בלוקצ’יין, צרכן יצטרך לעבור את התהליך רק פעם אחת. לאחר מכן, כל התהליכים יהיו אוטומטיים. במציאות, בלוקצ’יין הוא סוג שיתוף אך מאובטח של מערכת ספרים. אז בנקים יכולים לתקשר זה עם זה ולהשתמש בנתוני KYC מבנק אחד למשנהו.

רק תחשוב כמה זמן וניירת זה יחסוך!

רוצה לבדוק עוד מקרים לשימוש בבלוקצ’יין? בדוק את 20 המקרים המובילים ביותר לשימוש ב- blockchain כרגע!

עסקאות חוצות גבולות מהירות יותר

תשלום חוצה גבולות הוא חלק בלתי נפרד מעסקים ארגוניים. אבל לוקח הרבה זמן לעבד תשלום חוצה גבולות בימינו. גם אם אינך משתמש בערוץ בנקאי לעיבוד העסקאות, זה עדיין יכול לקחת עד 6 ימים לעבד זאת. במציאות זה יכול להשפיע באופן שלילי על העולם העסקי.

מצד שני, אמצעי תשלום מבוססי בלוקצ’יין יכולים למעשה להציע זמן עסקה מהיר יותר. למעשה, אתה יכול לעבד עסקה תוך שניות במקום ימים! האם אתה יכול לדמיין את ההשלכות של תכונה זו? זה יכול לחסוך כל כך הרבה פעמים ויגדיל את היעילות של כל כך הרבה עסקים.

העברות עמית לעמית (P2P)

מקרי שימוש עיקריים נוספים בפלטפורמת התשלומים של בלוקצ’יין הם העברות עמיתים לעמית. במציאות, שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין יעזור לך לבצע עסקאות ישירות עם משתמש אחר. לא תצטרך לעבור דרך מתווך או רשות מרכזית כדי לעשות זאת.

למרות שיישומי העברת P2P כבר קיימים בשוק, הם אינם מסוגלים להציע לך חופש מלא מכיוון שכולם מגיעים עם איזושהי מגבלה. לדוגמה, הם יכולים לתמוך רק במיקום גיאוגרפי יחיד או שיהיה להם אזור ספציפי.

אך בבלוקצ’יין אין אפשרות למגבלות כלשהן. אתה יכול לבצע כסף מכל מקום ברחבי העולם.

דמי עיבוד מופחתים

דמי עיבוד הם נושא גדול בכל הנוגע לספקי תשלומים. במציאות, הנטל הוא גם על הצרכנים וגם על העסקים. במקרים רבים דמי העיבוד תמיד עולים עם כל שנה, ובמקרים רבים, וריאציות דמי העיבוד מורכבות למדי. לכן, די קשה לעקוב אחר דמי העיבוד וכמה הם יעלו בטווח הארוך.

אך עם פלטפורמת תשלומים מבוססת בלוקצ’יין, לא יהיה צורך במתווך. לכן, לא תצטרכו לשלם על כך גם דמי עיבוד. זה מקטין משמעותית את מספר דמי העסקה הן עבור העסקים והן עבור הצרכנים.

הגנה מפני פשעי סייבר

נושא מרכזי נוסף שמגזר התשלומים עוסק בו הוא השיעור הגובר של פשעי הסייבר. זה קורה בגלל שהחברות לא מציעות תקנות נאותות או פרוטוקולי אבטחה בעת צורך. לפיכך, זה הופך להיות די קל לפרוץ למערכת ולגנוב ממנה כסף או נתוני צרכנים.

עם זאת, עם מערכת תשלום מבוססת בלוקצ’יין, לא תצטרך לדאוג להתקפות סייבר שוב. Blockchain מתאים לחלוטין להתמודדות עם כל סוג של מתקפת סייבר. יתרה מכך, ישנם אפילו יישומי התקפה נגד DDoS המבוססים על בלוקצ’יין שיכולים לעזור לך להדוף כל התקפה של DDoS. האם זה יכול להשתפר מזה?

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

חברות המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain בסקטורי תשלומים

BBVA

BBVA היא אחת מחברות התשלומים המשתמשות בבלוקצ’יין. יותר מכך, לאחרונה השלימו הלוואה סינדיקטית עם חברת Red Electrica באמצעות טכנולוגיה נהדרת זו. החלק הטוב ביותר הוא שלטענתם, תהליך העסקה היה כה מהיר עד שהייתה מהירות שיא בפלטפורמה של BBVA.

אינטזה סנפאולו

Intesa Sanpaolo היא גם אחת מחברות התשלומים המשתמשות בטכנולוגיית blockchain ליישומים שלהן. במציאות, הם משתמשים בטכנולוגיה זו לצורך אימות נתוני מסחר. לאחרונה, משתתפים אחרים כמו נצח וול ודלויט החלו לבדוק את הטכנולוגיה כדי לראות את היתרונות שלהם.

ברקליס

ברקליס הוא הבנק השני בגודלו בבריטניה כרגע, והם נמצאים גם במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין. נכון לעכשיו, הן אחת מחברות התשלומים הבולטות והפעילות שמשתמשות בבלוקצ’יין לייעול פרוטוקולי KYC והעברות הקרנות שלהן. כמו כן, יש להם אפילו פטנטים על שתי התכונות הללו שהם יישמו בפלטפורמה שלהם.

HSBC

HSBC משתמשת גם בבלוקצ’יין בענף התשלומים. במציאות, הבנק כבר עובד על מספר רב של פרויקטים שיכולים להקל על העברות הכספים שלהם ותיעוד ללא נייר. אז המשקיעים שלהם עשויים לעקוב אחר כל הכסף שלהם בפלטפורמה.

כמו כן, לאחרונה התמודדה HSBC בנגלדש על הנפקת מכתב אשראי לראשונה חוצה גבולות.

וִיזָה

ויזה עובדת על טכנולוגיה זו מזה זמן מה. במציאות, החברה משתמשת גם בבלוקצ’יין בענף התשלומים לצורך התמודדות עם שירותי התשלומים העסקיים לעסקיים שלה. נכון לעכשיו, הפרויקט עדיין חי ומשגשג.

ללא מחשבה על מודל עסקי תקין, קשה להשתמש בבלוקצ’יין כמנוף. בדוק את אסטרטגיית יישום הבלוקצ’יין האולטימטיבית שלנו למידע נוסף על פיתוח בלוקצ’יין.

בנקו סנטנדר

בנקו סנטנדר משתמש בבלוקצ’יין בתעשיית התשלומים לצורך ייעול פרויקט הזהות הדיגיטלית שלהם. יחד עם משתתפים אחרים, החברה עובדת על מערכת זהות דיגיטלית אוטומטית. יתרה מכך, פרויקט זה יכול לתת למשתמשים שלו יותר שליטה על הנתונים שלהם ועל האופן שבו הם רוצים להשתמש בהם.

מאסטרקארד

מאסטרקארד היא אחת מחברות עיבוד התשלומים המשתמשות גם בבלוקצ’יין. יש להם פלטפורמת בדיקת מטבע דיגיטלי שעשויה לעזור לבנקים להתמודד עם יוזמת CBDC (מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי). יתרה מכך, פלטפורמה זו תדגים כיצד הלקוח יכול להשתמש במטבעות לתשלום בחיי היומיום.

פייפאל

PayPal היא עוד אחת מחברות עיבוד התשלומים המשתמשות בבלוקצ’יין כדי להשיג יעילות עסקית רבה יותר. במציאות, חברה זו מציעה למשתמשים לקנות, למכור ואפילו להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים או אסימונים דיגיטליים מארנקי ה- PayPal שלהם. ככל הנראה הדבר יפתח בפני חברות אפשרויות חדשות בעתיד.

סיטיבנק

סיטיבנק משתמשת במערכת תשלומי בלוקצ’יין כדי לחדש את תהליכי המסחר בסחורות. במציאות, הם ישתמשו בבלוקצ’יין כדי להציע פיתרון טוב יותר למימון מסחר בסחורות. המשמעות היא שהם יעלו את כל העסקאות או החוזים הפיננסיים במסחר באמצעות הפלטפורמה שלהם.

בנק ING

בנק ING משתמש גם במערכת תשלומים של בלוקצ’יין על מנת לבדוק את טכנולוגיית הפרטיות שלו המכונה בידוד קליעים. זה יסתיר את הסכום בכל עסקאות באמצעות ביטקוין. זה יבטיח שכל המידע של הלקוח שלהם יהיה בטוח תמיד, ואין פגיעה בפרטיות.

חברות רבות ברחבי העולם מתעניינות בטכנולוגיית בלוקצ’יין. בדוק את 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

סיכום

בסופו של דבר, שימוש בבלוקצ’יין בתעשיות התשלומים יכול למעשה לעזור להיפטר מהרבה בעיות ללא בעיות. תוכלו לעבד עיבוד טוב יותר של עסקאות, יותר אבטחה לנתונים שלכם ובעלות על הזהות הדיגיטלית שלכם. אנו מאמינים כי יישום הבלוקצ’יין יכול באמת להציע יתרונות הן לעסקים והן ללקוחות.

אם אתה מעוניין ליישם בלוקצ’יין במערכות התשלום שלך, עליך להתחיל ללמוד את הטכנולוגיה בצורה יסודית יותר. אנו ממליצים להתחיל עם קורס בלוקצ’יין בחינם כדי לשלוט באלמנטים המרכזיים של בלוקצ’יין לפני שתתחיל בפרויקט משלך. אז למה לחכות? קח את האינטואיטיבי עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map