ארנק הדולר הדיגיטלי: פשוט הסבירו

מאמר זה מדבר על – מושגי היסוד, שיטת השימוש, הליכי התחזוקה והיתרונות של ארנק הדולר הדיגיטלי.

דולר דיגיטלי וארנק דולר דיגיטלי הם שני הדברים שמוציאים את האינטרנט בסערה. הטכנולוגיה באמת מתרחשת בדרכנו ובקרוב נראה שינוי מסיבי בכלכלה שלנו. במציאות, הצורך בטכנולוגיה מסוג זה הוא יותר מתמיד כאשר העולם מתחיל להתמודד עם מגפות.

אך לא רק מגפות הן הסיבה העיקרית לשימוש בהן. במציאות, כבר עמדנו בפני סוגיות רבות הנוגעות למטבעות מבוססי נייר ולשיטות בנקאיות נחותות.

אם אתה קורא את המדריך שלנו, אפשר לומר שגם אתה סקרן מהו ארנק דולר דיגיטלי וכיצד להשתמש נכון בארנק הדולר הדיגיטלי..

לכן, כדי לעזור לך, אעסוק בכל מידע בארנק דולר דיגיטלי שאני מכיר עד כה אודות הטכנולוגיה הזו במדריך זה.

בואו נתחיל בסקירת ארנק הדולר הדיגיטלי שלנו כבר עכשיו!

לְהִרָשֵׁם עכשיו: קורס היסודות של Blockchains Enterprise

מה זה ארנק דולר דיגיטלי?

לפני שנכנס למה שהוא ארנק דולר דיגיטלי, אסביר מלכתחילה מהו דולר דיגיטלי.

דולר דיגיטלי הוא מטבע דיגיטלי המשתמש בתפקוד בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת. יתרה מכך, יחידה אלקטרונית זו בשווי דולר ניתנת לפדיון ממוסד פיננסי זכאי.

במילים פשוטות, חשוב על זה כעל גרסה דיגיטלית של הדולר האמריקני האופייני שבו אתה משתמש כרגע. עם זאת, נכון לעכשיו זה לא יחליף את הדולר ישירות עדיין, אך בעתיד הוא עשוי לעשות זאת.

לכן, למטבע זה יהיה ערך דומה, ותוכלו להשתמש בו לביצוע רכישות בדיוק כמו כל דולר אחר.

בכל מקרה, עכשיו מגיעה התשובה לשאלתך – מהו ארנק דולר דיגיטלי?

כאן, ארנק הדולר הדיגיטלי פירושו חשבון או ארנק דיגיטלי שבנק העתודה הפדרלי ישמור עבורך. במציאות, יישום ארנק הדולר הדיגיטלי יכיל את כל הזיכויים שלך בדולר הדיגיטלי.


אז זה פשוט צורה דיגיטלית של החשבון האופייני שלך שאתה משתמש בבנקים כרגע. אבל זה ישתמש בבלוקצ’יין כדי לגבות את זה.

מוקדם יותר השנה, קרן הדולר הדיגיטלי ו- Accenture כבר יישמו פרויקט דולר דיגיטלי. והם ישתמשו בבלוקצ’יין כדי לגבות את זה. למעשה, יש הרבה פלטפורמות בלוקצ’יין לשימוש – Ethereum, R3 Corda, Hyperledger וכו ‘.

עם זאת, אנחנו לא מדברים על זה כרגע. בשל הבעיה האחרונה של וירוס הכורונים, פרויקט חדש העלה את ההצעה של יישום הדולר הדיגיטלי וארנק הדולר הדיגיטלי.

אז קיבלנו הצצה לאיך זה יכול להראות בפועל בתרחישים בעולם האמיתי. אך פרויקט מזומנים אלקטרוני זה עלול לקרות או לא להתרחש בעתיד. אבל הפרויקט הראשון עתיד לקרות בקרוב, ואוכל לומר בוודאות.

אעבור לגרסת המטבע הדיגיטלי של הפרויקט הזה גם בהמשך המדריך הזה.

כיצד להשתמש בארנק הדולר הדיגיטלי?

רבים מכם תוהים כיצד להשתמש בארנק דולר דיגיטלי. כרגע יש לנו רק מידע מוגבל על ארנקים דיגיטליים, אבל זה ייתן לך תרחיש הטוב ביותר כיצד זה עשוי לעבוד.

ככלל, שר האוצר יבצע את התשלומים לאפליקציית ארנק הדולר הדיגיטלי שלך. שר האוצר ישתמש בממונה על שירות ההכנסה הפנימית כדי לבצע את כל התשלומים.

יתרה מכך, הם יכולים לעשות זאת בשני אמצעים –

 1. בשיטה שהופקדה ישירה, תקבל את כל הזיכויים שלך לאפליקציית ארנק הדולר הדיגיטלי. אבל זה קורה רק אם למפקח יש מספיק מידע אודותיך ואפליקציית ארנק הדולר הדיגיטלי שלך כדי לבצע את התשלום.
 2. במקרים אחרים, הם יכולים לעשות זאת באמצעות המחאה.

כאשר אפליקציית ארנק הדולר הדיגיטלי מוכנה להשקה, הם יודיעו לכל אדם על התהליך של כל המצב. בעיקרון, הם יקימו מערכת שבה תצטרך ליידע אותם עם המידע שהופקד ישירות שלך, למשל, כתובת הארנק לצורך ביצוע התשלום.

לאחר שתקבל את התשלומים ביישום הארנק הדיגיטלי שלך, תוכל להשתמש בו מאותו הרגע. לכן, לא תצטרך לחכות ימים נוספים כדי להתחיל להשתמש בזיכויים. כמו כן, אתה יכול למשוך את הזיכויים מכל חברי בנק פדרלי.

כאן, הבנקים החברים הם חברים במועצת הנאמנים של מערכת הפדרל ריזרב. אז אתה יכול להשתמש בבנקים אלה רק להפקדת מזומנים אלקטרוניים דיגיטליים.

ללא ספק, זה כל מה שאנחנו יודעים על יישום ארנק הדולר הדיגיטלי. אני מקווה שנעדכן מדריך זה כאשר נקבל מידע נוסף על ארנק דולר דיגיטלי.

בואו לבדוק את הסעיף הבא במדריך סקירת הארנקים הדיגיטליים שלנו.

הבטחת מספיק דולר דיגיטלי נמשך

כידוע, הדולר הדיגיטלי הוא דיגיטלי למהדרין. אך האם יהיה לו מספיק כסף מבוסס נייר כדי לפדות כסף? מכיוון שגרסה זו הינה מזומנים אלקטרוניים בלבד, כך שכל אשראי יגובה על ידי העתודה הבנקאית הפדרלית.

לפני ביצוע כל תשלום חודשי, שר האוצר יודיע כמה תשלום עליהם לשלם. ואם אין להם מספיק שטרות, הם יוציאו שטרות ויעבירו אותם למילואים הפדרליים כדי ליזום את תהליך התשלום.

לכן, אתה לא צריך להתמודד עם שום נושא שמושך את הסכום מהבנק.

ארנק דולר דיגיטלי עובר

בדרך כלל, המשמעות היא שבנקים חברים ישמרו עבורכם על הארנקים הדיגיטליים. אז הארנקים האלה מבטיחים שתקבלו את האשראי שלכם ללא כל טרחה. יתרה מכך, ארנקים אלה כאן כדי להגן על התשלומים שלך מכל סוג של הונאות או בעיות הלבנה.

בנוסף, לא תצטרך לשלם עמלת ארנק דיגיטלי דיגיטלית כדי לנהל חשבונות אלה עבורך.

על פי המידע על ארנק הדולר הדיגיטלי, כל הבנקים החברים צריכים לשמור על כל הארנק הדיגיטלי מעבר כדי להבטיח שיש לך זכאות לקבל תשלומים ישירות. יתרה מכך, בנקים חברים יכולים להשתמש בישות נפרדת כדי לשמור על כל הנכסים וההתחייבויות בארנקים אלה.

במקרה זה, הנכסים הם רק הדולר הדיגיטלי שהוסבר בחשבון הגירוי, כולל חשבון האב בתוך העתודה הפדרלית.

תנאי ארנק דולר דיגיטלי עובר

ישנם תנאים מסוימים שעל הבנק החבר לקיים במקרה זה. אלו הם –

 • איש לא יצטרך לשלם כל עמלת ארנק דולר דיגיטלי או לגבול איזון מינימלי או מקסימלי.
 • בנוסף, עליהם לשלם את הריבית הנדרשת במידת האפשר, אך לא יותר מהסכום הנדרש.
 • כל הארנקים יכללו מאפיינים בנקאיים אופייניים כגון – כרטיסי חיוב, גישה לחשבון מקוון, בנקאות סלולרית, מכונת מכירות אוטומטית, תשלום חשבונות אוטומטי, אפשרויות למשלוח כסף, ועוד רבים אחרים..
 • אף בנק לא יכול להגביל את הפונקציות של ארנקים דיגיטליים בכל מקרה.
 • לפיכך, רק הארנק הדיגיטלי מעבר לא יכסה כיסוי יתר.
 • הבנקים החברים ישתמשו במונח “FedAccount” כשם העיקרי של מערכת ארנק הדולר הדיגיטלי.
 • כל אחד יכול לקבל את הצהרת החשבון שלו או חומר שיווקי אחר מחשבונות אלה.
 • בנוסף, בנקים חברים ישתמשו בפרוטוקול KYC / AML כדי להקצות את הארנקים מלכתחילה.
 • אין בנק שיכול להגביל את הפונקציונליות לאף אדם ללא סיבה אפשרית.
 • על כל בנק להציע הגנה מפני הפרות אבטחה ופעילות מרמה.
 • בנקים רזרביים פדרליים יכולים להציע לבנקים ממלכתיים אחרים או לאיגודי אשראי הרשאה לפתוח או לתחזק ארנקים דיגיטליים לעבור באמצעות הצורך.

בואו לבדוק את הסעיף הבא במדריך סקירת הארנקים הדיגיטליים שלנו.

שמירה על ארנקי הדולר הדיגיטלי

רק בנק המילואים הפדרלי יכול להוציא כל סוג של מגבלות או תקנות הרשאה כגון עמלות ארנק דולר דיגיטלי, שיעורי ריבית וכן הלאה. לכן, כל שינוי בפונקציונליות הארנק שלך יגיע מהשמורה הפדרלית בלבד.

יתרה מכך, הזמינות של מזומנים אלקטרוניים אלה הייתה אמורה להתרחש בשנת 2021. עם זאת, נכון לעכשיו, אנחנו עדיין לא יודעים אם הם יהפכו את זה לרשמי או לא בתוך תאריך זה. אז, האפשרות להחזיק ארנק דולר דיגיטלי 2021 עדיין תלוי בחוט.

בכל מקרה, באזורים שבהם היקפם של בנקי מילואים פדרליים מוגבל, הם ישתפו פעולה עם סניפי שירות דואר אחרים בארצות הברית כדי להציע לכל האזרחים את הטכנולוגיה החדשה והמדהימה הזו..

תנאי ארנק דולר דיגיטלי

ישנם תנאים מסוימים שעל הבנק החבר לקיים במקרה זה. כל התנאים דומים למעבר דרך הארנק הדיגיטלי.

עונש במקרה של פעילות הונאה

אל תדאג; הכסף שלך בטוח בבנק הפדרלי. הם נוקטים צעדים דרסטיים כדי להגן על הזיכויים הדיגיטליים שלך מכל השפעה בכלל. בכל מקרה, אם עובד כלשהו בבנק הפדרלי ידליף מידע כלשהו, ​​אזי הם יצטרכו לעמוד בקנסות.

באופן דומה, כל גורם חיצוני שמנסה לפרוץ למערכת הארגונית יקבל גם קנסות. אז, האבטחה לזיכויים שלך היא בעלת ערך גבוה כאן. אף אחד לא יכול לקחת את הדולר הדיגיטלי שלך כמו שערוריות קריפטוגרפיות אחרות בשוק.

בואו לבדוק את היתרונות במדריך סקירת הארנקים הדיגיטליים שלנו בהמשך.

יתרונות ארנק הדולר הדיגיטלי

אבטחה גבוהה יותר

באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין ארנקים דיגיטליים יהיו בעלי רמת אבטחה גבוהה יותר. במציאות, בלוקצ’יין משתמש בקריפטוגרפיה כדי להגדיל את פרוטוקולי האבטחה שלה, כך שאף אחד לא יכול לשנות שום ערך של ספר חשבונות. לכן, לא יהיו לך בעיות בהבטחת ערך הדולר הדיגיטלי שלך ולא משנה מה.

פרטיות מלאה

כל ארנק בודד יגיע עם אפשרות הפרטיות שלו. לכן, איש אינו יכול לראות היכן אתה משתמש בדולר הדיגיטלי שלך. עם זאת, אם המילואים הפדרליים מנהלים את החשבון הראשי, ייתכן שחלק מהמידע שלך יהיה זמין להם. אך שימוש לרעה בתעודות אלה מבנקים פדרליים אינו סביר ביותר.

זמן עסקה קצר

לבנק האופייני לוקח הרבה זמן לשלוח כסף בינלאומי. אבל כאשר אתה מתחיל להשתמש בארנקים הדיגיטלים, אתה יכול לשלוח כסף תוך שניות! זה בהחלט יחסוך לך המון זמן, בעיקר בתהליכי שרשרת האספקה ​​והתהליך הארגוני.

אין פעילויות הונאה

בשל אופי הבלוקצ’יין, האקרים לא יכולים לקבל גישה למערכת ספר החשבונות. כמו כן, תהליך האימות של ספר חשבונות מבוזר מאובטח ביותר. לפיכך, שימוש בארנקי דולר דיגיטליים יפסיק את פעילות ההונאה לתמיד.

עמלות נמוכות / אפסיות

שלא כמו בנקים טיפוסיים, אתה יכול לשלוח את הכסף שלך באמצעות עמלה נמוכה מאוד או ללא עמלה בכלל. כמו כן, תחזוקת הארנק שלך לא תחייב אותך להוציא כסף נוסף.

אתגרים בעתיד לדולר דיגיטלי

טכנולוגיה חדשה למדי

למרות שבלוקצ’יין קיים כבר זמן מה, זו עדיין טכנולוגיה חדשה. לפיכך, שימוש בארנק דיגיטלי, פתאום עשוי להיראות כמו שינוי רחב יותר. יתר על כן, ההשפעה של טכנולוגיה זו על הכלכלה שלנו עדיין לא כל כך ברורה.

אינטגרציה גלובלית

שילוב ארנקים אלה ברחבי העולם יהיה קריאה קשה. במקרים רבים, בנקים באזורים אחרים עדיין ספקנים בנוגע לכך. כמו כן, לוקח זמן לשנות גם רשתות מדור קודם. אז זה יכול לקחת הרבה יותר זמן עד שהעולם יקבל את הדולר הדיגיטלי לחלוטין.

חוויה חלקה

שמירה על חוויה חלקה יכולה להיות קשה. לאמיתו של דבר, לבלוקצ’יין יש בעיות מדרגיות, כמו חסרונות רבים אחרים של בלוקצ’יין. לכן, ההשפעה של הפיכת הדולר לזמין לציבור יכולה לעכב את הביצועים.

עמידה בתקני בטיחות

היו כמה שערוריות גרועות סביב השימוש בבלוקצ’יין. לכן, שמירה על כל צרכי הביטחון עשויה להיות קשה ממה שאנחנו חושבים.

יכולת פעולה הדדית

כאשר אתה מתחיל להשתמש בדולר הדיגיטלי, תצטרך לבצע את התשלומים באופן מקוון. לפיכך, עליך להיות יכולת פעולה הדדית בין כל הרשתות. עם זאת, כרגע, אין הרבה תכונות פעולה הדדיות זמינות.

הקפד לבדוק את המטבע הדיגיטלי של סין – פרויקט DCEP.

בסוף,

ארנק דולר דיגיטלי הוא מתקן יוצא דופן בו תוכלו להשתמש יחד עם נקודות הזכות בדולר הדיגיטלי. ברור, בגלל אופי המטבע, אינך יכול להשתמש בחשבונות אופייניים בכדי להחזיק את הזיכויים שלך. לכן השימוש בארנק הדיגיטלי הוא הכרחי בהחלט.

נכון לעכשיו, הארנק יכול לעזור לך לייעל את כל התשלומים שלך ואף לעזור לך להשתמש גם בתכונות חוזה חכמות. עם זאת, אנחנו עדיין לא יודעים כמה פונקציות עשויות להיות לכם או כמה הקרן תכלול.

למותר לציין שאנחנו הולכים לעבר עתיד מסוג אחר לגמרי ממה שציפינו. אבל נראה שהכל למטרות הטובות ביותר של האנשים והעסקים. אם אתה סקרן ללמוד פיתוחים טכנולוגיים חדשים כאלה, דאג להירשם לקורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו כדי להתחיל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map