חברות שמשקיעות בבלוקצ’יין

האם אתה רוצה לדעת על החברות שמשקיעות בבלוקצ’יין? אם כן, הגעת למקום הנכון.

מחיר חדשנות כרוך בעלות, וחברות גדולות נדרשות לספק את העלות לדחיפה הגדולה הראשונית.

חדשנות הבלוקצ’יין אינה שונה. זה דורש שיתוף פעולה של החברות הגדולות וסטארטאפים חדשניים כדי לפרוץ את הגבולות.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין נמצאת כעת בשלבים המוקדמים שלה, שם עדיין יש זמן להבשיל. ישנם כבר מספר פרויקטים הקשורים לבלוקצ’יין שמנסים לפתור את בעיית ספר החשבונות המבוזר בדרכים חדשות.

במאמר זה נבחן את החברות המובילות המשקיעות בבלוקצ’יין. כשאנחנו אומרים שהם משקיעים, הם מכניסים את הכסף לקידום טכנולוגיית הבלוקצ’יין או משתמשים בעצמם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לשפר את מצב האבולוציה, האימוץ והצמיחה שלה..

מה זה בלוקצ’יין?

Blockchain היא טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת. הוא מציע את היכולת לתקשר, לבצע עסקאות ולאחסן נתונים ללא ישות ריכוזית.

רשת בלוקצ’יין מורכבת מעמיתים. לכל אחד מהעמיתים יש עותק של ספר החשבונות המופץ לרשתות ציבוריות. עבור רשתות פרטיות, ניתן לבחור עמיתים להשתתפות ולנשיאת פנקסי החשבונות.

יש כמה תכונות עיקריות של בלוקצ’יין שהופכות אותו למדהים כל כך! תכונות אלה כוללות:

 • חוסר שינוי
 • שְׁקִיפוּת
 • בִּטָחוֹן
 • ספר חשבונות מבוזר

וכן הלאה!

האם אתה מעוניין ללמוד עוד? לאחר מכן, עיין במאמרים הבאים

 • Blockchain למתחילים: מדריך תחילת העבודה
 • 6 תכונות מפתח של Blockchain שעליך לדעת!

בלוקצ’יין: הייפ או לא?

ההייפ של בלוקצ’יין הוא משהו שלא כל אחד מאיתנו יכול להסכים עליו. האם באמת בלוקצ’יין ישנה את האופן בו נפתור בעיות בעתיד? ובכן, זה קשה לענות. אבל, יש עדיין דעות שונות האם בלוקצ’יין הוא התשובה לכל הבעיות.

אנו דנים בהייפ של בלוקצ’יין מכיוון שהוא קובע את מהירות ההשקעה של חברות. עם זאת, אנו יכולים גם לראות את המצב מהיקף אחר שבו ההשקעה של החברה משפיעה על ההייפ סביב הבלוקצ’יין.

באף אחד מהמקרים קשה לוודא את ההשפעה האמיתית של הבלוקצ’יין עד שהוא יבשיל. לפיכך, אם אתה קולט את המספרים, התחזיות מצביעות על כך שהתפתחות הבלוקצ’יין צפויה לגדול בשנים הקרובות. מלבד התפתחות הצמיחה בתקציב, ההוצאה על הבלוקצ’יין תראה גם א 76% צמיחה משנה לשנה ויכול להגיע עד 14.4 מיליארד דולר עד 2020.

ברוס שנייר, טכנולוג אבטחה, אינו חובב טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הקטע שלו על מדוע אין סיבה טובה לסמוך על blockchain על Weird מסביר מדוע הוא חושב ככה.

מצד שני, אם ניקח מטבעות קריפטוגרפיים, ייתכן שבלוקצ’יין יהיה במקום טוב. הביטקוין זינק לשיאים חדשים בשנת 2019, שם הגיע ל -19 אלף דולר. עם זאת, הוא צנח לכדי 3 $ K בלבד בשבועות הקרובים, אך כעת הוא נע סביב 10K $. יש כבר תחזיות של גורואים רבים בהשקעות כיצד הביטקוין יוכל לקרוא 100 אלף דולר בעתיד. אם זה יגיע לשם או לא הוא דיון בנושא אחר.

חברות שמשקיעות בבלוקצ’יין

עכשיו כשסקרנו לא מעט על הבלוקצ’יין, הגיע הזמן לראות אילו חברות מעוניינות בעיקר בטכנולוגיית בלוקצ’יין ועוזרות לה לגדול לגבהים חדשים.

אם אתה מעוניין ללמוד אילו חברות משתמשות בטכנולוגיית blockchain, עיין במאמר המפורט עליה: אילו חברות משתמשות בטכנולוגיית Blockchain?

חברות שמשקיעות בבלוקצ'יין

כיתוב: 42 חברות שמשקיעות בטכנולוגיות בלוקצ’יין

לְמַמֵן

תחום הפיננסים הוא אחד מאותם מגזרים שיש להם קבלת פנים טובה לטכנולוגיות בלוקצ’יין. חברות המגזר הפיננסי גם מודעות יותר בכל מה שקשור לראות את היתרונות ומכאן לבוא להשקיע בטכנולוגיה.

החברות הפיננסיות המשקיעות בבלוקצ’יין כוללות את הדברים הבאים:

 • חברת אמריקן אקספרס

חברת אמריקן אקספרס היא ענקית אשראי שמנסה לבדוק את טכנולוגיית הבלוקצ’יין. על ידי כך, הם יספקו יותר ערך ועוצמה לספקים שלהם ומכאן שהם משתמשים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הם פועלים במספר פלחים, כולל גלובל סוחר, קבוצת שירותי הצרכן העולמית ועוד!

 • בנקו בילבאו ויזקאיה ארגנטריה

חברה פיננסית נוספת המושקעת בבלוקצ’יין היא בנקו בילבאו ויזקאיה ארגנטינה. לאחרונה סגר הבנק הלוואה ארגונית של 75 מיליון לירות באמצעות Hyperledger Fabric ו- Ethereum. עם שווי שוק של 21.8 מיליארד דולר, הם אחד הבנקים הגדולים בספרד. הם עוסקים במגזרים שונים, כולל בנקאות פרטית, ניהול נכסים, בנקאות קמעונאית ובנקאות סיטונאית.

 • קבוצת Mizuho Financial

קבוצת Mizuho Financial מיפן היא אחת המאמצות המוקדמות והשקיעה בפרויקטים מרובים של בלוקצ’יין. הם חברת אחזקות המספקת שירותים פיננסיים מרובים, כולל בנקאות נאמנות, ניירות ערך, בנקאות ואחרים!

 • BHP Billiton Limited

BHP מיליארד היא אחת מחברות הכרייה הגדולות שמנסות לשפר את שרשרת האספקה ​​שלה בעזרת בלוקצ’יין. אין ספק שרשת אספקה ​​המופעלת באמצעות בלוקצ’יין יכולה להועיל לעסק אם היא מיושמת כראוי. למידע נוסף על השפעת שרשרת האספקה ​​על blockchain, עיין במאמר שלנו בנושא: Blockchain For Chain Supply: The Game Changer

כמו כן, עיין בקורס הבלוקצ’יין האולטימטיבי ושרשרת האספקה!

 • פיננסי זהיר

זהירות פיננסית היא חברת פיננסים ענקית נוספת והיא ידועה בגיבוי קבוצת המטבעות הדיגיטליים של חברת Blockchain. יחד איתם, פוקסקון ווסטרן יוניון השקיעו גם הם בקבוצה, ושיפרו את הנוף הטכנולוגי של הבלוקצ’יין.

 • אינטזה סנפאולו

Intesa Sanpaolo הוא בנק איטלקי שהשקיע בחסימות ציבוריות. לעת עתה הם השקיעו בטכנולוגיית הביטקוין ובאת’ריום. לכן, הם משתמשים בשתי הטכנולוגיות הללו כדי לשפר את התהליכים העסקיים שלהם.

 • סברבנק רוסיה

סברבנק רוסיה הוא בנק רוסי. הם השיקו מעבדת בלוקצ’יין וגם עובדים עם ניירות הערך של רוסיה כדי לחקור את הרעיון של אגרות חוב חברות בלוקצ’יין. במציאות. הם עוסקים בפעילות בנקאית קמעונאית ועסקית, כולל שירותי הסדר, פרויקטים של שכר, ניהול נכסים, הלוואות חברות ועוד!

 • הבנק המלכותי של קנדה

הבנק המלכותי של קנדה בוחן את טכנולוגיית הבלוקצ’יין על ידי בדיקת פתרונות הבלוקצ’יין השונים למיכון ציוני האשראי. הם ממוקמים בקנדה ופועלים באמצעות מגזרים רבים כולל ביטוח, ניהול עושר, בנקאות מסחרית ואישית וכן הלאה!

 • בנקו סנטנדר

בנקו סנטנדר הוא בנק פופולרי נוסף בספרד. ההשקעה שלהם היא בטכנולוגיית Ripple וגם בהחזקות נכסים דיגיטליים. הם עובדים במגזרים שונים, כולל פלטפורמת סנטנדר הגלובלית, דרום אמריקה וצפון אמריקה.

 • BNP Paribas

בנק BNP Paribas שבצרפת ומשקיע בטכנולוגיית בלוקצ’יין לפעילות האוצר הפנימי. הם פועלים במספר מגזרים, כולל בנקאות מוסדית ארגונית, שירותים קמעונאיים, עוזרים לאגודות קהילתיות, אנשים פרטיים, יזמים ואחרים.

 • בנק אוף סין בע”מ.

בנק אוף סין בע”מ הוא אחד הבנקים הסיניים הגדולים ביותר שהשקיעו בטכנולוגיית בלוקצ’יין. הם בודקים יישומים פיננסיים באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין וכבר עבדו קשה לשיפור האינטגרציה שלה. הם גם הגישו פטנטים קשורים על השימוש בטכנולוגיית blockchain ביישומים הפיננסיים.

 • וולס פארגו & חֶברָה

ובכן פארגו & החברה הינה חברה ידועה בארצות הברית. הם שירותים פיננסיים שמבוססים על קהילה ומגוונים באופיים. הם עוסקים במספר פעילויות, כולל השקעות, ביטוח, בנקאות, מימון מסחרי, צרכנות ומשכנתא.

 • בנק אמריקה

בנק אוף אמריקה הוא אחד השחקנים הגדולים בקרנות ההשקעה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. יש להם גם מספר טוב של פטנטים פוריים הקשורים לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הם רוצים לבצע אוטומציה של יצירת מכתבי אשראי בעזרת בלוקצ’יין אתריום.

 • ג’יי.פי מורגן צ’ייס & שיתוף.

ג’יי.פי מורגן צ’ייס & Co. היא חברה נוספת בארה”ב שתורמת לקווורום. קוורום היא קהילת קוד פתוח ידועה ו- JPMorgan Chase and Co. פועלים לשיפורה. זוהי חברת אחזקות פיננסית המציעה שירותי השקעה ופיננסים.

טֶכנוֹלוֹגִיָה

חברות הטכנולוגיה גם במרוץ לשיפור טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אחרי הכל, בלוקצ’יין היא טכנולוגיה, ואין ספק שהחברות הטכנולוגיות יכולות להרוויח מכך מאוד אם היא תהפוך למיינסטרים או תפתור בעיות טכנולוגיות בעתיד..

 • תאגיד אורקל

אורקל היא אחת מחברות הטכנולוגיה הנמצאות בגבול של פיתוח ושיתוף פעולה בבלוקצ’יין. יתר על כן, הם מציעים את שירותי הבלוקצ’יין שלהם לחברות אחרות כדי שלא יצטרכו לבנות אותו מאפס. שירות ענן תור ויישום SaaS יכולים לעבוד עם תהליכים עסקיים שונים, כולל שרשרת האספקה. הם מציעים גם מהדורות מקומיות.

 • שירות הענן של פלטפורמת Blockchain של אורקל
 • פלטפורמת הארגון Blockchain של אורקל
 • עקוב אחר עקבות
 • Oracle Database 20c טבלאות בלוקצ’יין
 • אפל בע”מ

אפל היא ענקית טכנולוגיית מחשבים שעובדת מאחורי הדלת על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הם הגישו פטנטים לנתוני חותמת זמן. הם עובדים גם על השימוש בו בחלקים שונים של התהליך העסקי שלהם, אך המילה אינה קיימת כיצד הם הולכים לגשת לתהליך היישום..

 • אלף בית

אלפבית הוא תאגיד מטריה שמשלב את גוגל. הם עובדים עם Digital Asset כדי שיוכלו לכלול פלטפורמות בלוקצ’יין וכלי המפתחים הקשורים אליהם למערכת האקולוגית של Google Cloud Platform. לעומת זאת גוגל משקיעה את המשאבים והכישרון שלהם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. כעת הם מציעים שירותים לפריסת יישומי ענן או בלוקצ’יין היברידי באמצעות ענן גוגל ואתריום.

 • טנסנט אחזקות בע”מ

Tencent Holdings Ltd: הינה חברת השקעות בסין העוסקת בשירותי פרסום מקוונים ושירותי ערך מוסף. הם הודיעו שהם בוחנים מיסים ובלוקצ’יין.

 • קבוצת עליבאבא אחזקות בע”מ

ענן עליבאבא מציע בלוקצ’יין כשירות בו הם מאפשרים פלטפורמה ברמה ארגונית של עסקים ללא צורך בניהול התשתית בפועל. BaaS שלהם תומך בטכנולוגיות Ant Blockchain, Quorum ו- Hyperledger Fabric.

 • פייסבוק

פייסבוק חשפה את תוכניות המטבעות המאזניים שלהם מאזניים ושילבה את תכנית התשלומים של מטבעות החוץ בפלטפורמות המדיה החברתית. התמיכה הראשונית בהם הייתה עצומה. עם הזמן הם שיכללו את התהליך ועכשיו הם יתמקדו במטבעות קריפטוגרפיים הנתמכים על ידי הממשלה. הפרויקט הנוסף שלהם הוא נובי, שהוא ארנק דיגיטלי.

 • יבמ

יבמ היא גם המובילה בכל הקשור להשקעה בבלוקצ’יין. שירות הבלוקצ’יין של יבמ שלהם מאפשר לעסקים להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין ולא לדאוג ליצירת רשת הבלוקצ’יין. עסקים יכולים להצטרף לרשתות קיימות, לבנות פיתרון משלהם וליצור פיתרון שעובד!

 • Amazon.com

אמזון מושקעת רבות גם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הם מציעים שילוב ענן בפתרונות בלוקצ’יין פופולריים כולל Ethereum. יותר מכך, הם שותפים גם עם ConsenSys. מלבד זאת, הם מציעים גם את ה- Amazon Managed Blockchain, המאפשר לעסקים לנהל וליצור רשתות בלוקצ’יין מדרגיות. באמצעותה, עסקים יכולים להשתמש ב- Hyperledger Fabric עם תמיכה באתריום בקרוב. יש להם גם טכנולוגית מאגר חשבונות ספרים משלהם QLDB של אמזון.

 • אינטל

אינטל גם מבינה את חשיבות הבלוקצ’יין ומכאן הוא פועל לעיצוב טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לכן, אינטל משתפת כעת פעולה עם מנהיגים אחרים, לקוחות ומובילי מחשבה על מנת לשפר את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ולעזור להבשיל אותה. במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין יש להם שלושה שחקני בלוקצ’יין גדולים, כולל Hyperledger, Enterprise Ethereum Alliance ו- R3.

 • מורגן סטנלי

מורגן סטנלי היא חברה אמריקאית המעוניינת בשיפור טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הם מושקעים בחוזים עתידיים של ביטקוין עבור לקוחותיהם.

 • תאגיד מיקרוסופט

בדיוק כמו ספקי שירותי ענן אחרים, הם מספקים גם שירותי בלוקצ’יין באמצעות Azure. הם מציעים שירות Azure-blockchain-service, Azure-blockchain-workbench ו- Azure-blockchain-development-kit-kit.

 • חברת סמסונג אלקטרוניקה.

סמסונג גם מעוניינת לשפר את הבלוקצ’יין ועבדה על פלטפורמת Nexledger שתעקוב אחר שרשרת האספקה ​​העולמית.

ביטוח

ענף הביטוח זקוק מאוד לסיכויים, וטכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה להוות זרז לשינוי. חברות המפתח המשקיעות בבלוקצ’יין כוללות:

 • קבוצת AIA

קבוצת AIA מהונג קונג היא ענקית ביטוח. הם חשפו את פלטפורמת הביטוח החדשה המופעלת על ידי בלוקצ’יין, bancassurance, המשתמשת במאיץ הבלוקצ’יין ובמארז Hyperledger..

 • MetLife Inc..

MetLife מארצות הברית משתפת פעולה עם חברות אחרות כמו IBM ו- Majesco כדי שיוכלו לבנות פלטפורמת בלוקצ’יין ביטוח משלהן..

 • קבוצת AXA

קבוצת AXA מצרפת השיקה את פלטפורמת החוזים החכמה Fizzy החדשה שלה שממשיכה אוטומטית בתשלומי ביטוח טיסה. הוא מנצל את אתריום בבסיסו.

 • אליאנץ SE

אליאנץ SE פועלת לקראת יצירת פלטפורמת ביטוח עצמאית. הם גם יצרו אב-טיפוס לפלטפורמה שלהם.

בידור

גם תעשיית הבידור לא נרתעת מהשקעה בבלוקצ’יין. שני השחקנים המרכזיים שאנו מכירים ומשקיעים באופן פעיל בטכנולוגיית הבלוקצ’יין הם:

 • חברת וולט דיסני

חברת וולט דיסני הינה חברה אמריקאית המשתמשת ב- Dragonchain, פיתרון בלוקצ’יין לשיפור הפלטפורמה שלה. הם פיתחו את זה באופן פנימי בשנת 2014 ואז מקורות פתוחים בשנת 2016. יש גם ישות מסחרית המנוהלת על ידי חברת דרקון..

 • תאגיד קומקאסט

תאגיד Comcast מתעניין בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ומראה עניין זה על ידי השקעה בחברות סטארט-אפ של בלוקצ’יין. הם גם הכריזו על פלטפורמת בלוקצ’יין משלהם המכונה בלוקגרף. יותר מכך, מדובר בפלטפורמה של עמית לעמית שתסייע בהגנה על נתוני המשווקים וחברות המדיה.

מכוניות

 • חברת פורד מוטור

חברת פורד מוטור משקיעה בבלוקצ’יין מכיוון שהם מתכננים להשתמש בו לתעשיית הרכב. הם רשמו פטנט על מחקריהם על בקרת זרימת התנועה באמצעות בלוקצ’יין.

 • קבוצת פיננסים של מיצובישי UFJ

קבוצת פיננסים מיצובישי UFJ מתכננת להשיק את פתרון הבלוקצ’יין שלה. הם כבר שילבו ידיים עם רשת התשלומים של Ripple

 • דיימלר א.ג.

ל- Daimler AG מגרמניה יש גם עניין רב בבלוקצ’יין כיוון שהם ביצעו אג”ח קונצרני של 100 פאונד עם אתר. הם יצרנים של מרצדס בנץ ומתנסים בקריפטוגרפיה משלהם.

 • טויוטה מוטור קורפ.

טויוטה מוטור קורפ היא חברת רכב נוספת שבודקת בלוקצ’יין. יתר על כן, הם בוחנים את הרעיון לאפשר מכוניות בנהיגה עצמית בתשלומי בלוקצ’יין.

מזון, שרשרת אספקה ​​וקמעונאות, ואחרים

חברות אחרות בשוק משקיעות באופן פעיל בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הם כמו להלן.

 • לְהִתְכַּרְבֵּל
 • Anheuser-Busch InBev
 • פייזר
 • וולמארט
 • הבנק החקלאי של סין
 • קבוצת ING
 • סימנס AG
 • ברקשייר הת’אווי בע”מ.
 • תאגיד בנק הבנייה הסיני
 • בנק תעשייתי ומסחרי של סין

סיכום

זה מוביל אותנו לסוף החברות המובילות שלנו שמשקיעות בבלוקצ’יין 2020. כפי שאתה יכול לראות, יש כל כך הרבה חברות במגוון אנכיות שמשקיעות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ועוזרות בפיתוחו לגבהים חדשים. יתרה מכך, בלוקצ’יין עדיין בשלב הינקות שלו, וזה ייקח את המאמצים של כל השחקנים והסטארטאפים הגדולים בכדי לגרום לו להתבגר. גם שיעור האימוץ של הבלוקצ’יין משתפר עם הזמן, ואנחנו בוודאי יכולים לראות את זה במקום טוב יותר בזמן הקרוב.

אז מה אתה חושב על טכנולוגיית הבלוקצ’יין והחברות שמשקיעות בבלוקצ’יין? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map