מדוע כדאי ללכת למשרות של יועץ בלוקצ’יין?

שואף להיות יועץ בלוקצ’יין? עיין במדריך זה בו אנו מנתחים את ההזדמנויות של משרות יועץ בלוקצ’יין ונלמד כיצד להיות אחד כזה.

בלוקצ’יין משנה במהירות את האופן שבו העולם שלנו עובד וחי – הוא הופך לפיתרון לסיום פערים של כל המודלים העסקיים. מכיוון שחברות רבות מנסות להגיע לשינוי בלוקצ’יין, הן זקוקות ליועצי בלוקצ’יין. זו הסיבה שהביקוש למשרות של יועצי בלוקצ’יין גובר גם הוא.

עבור עבודות יועץ בלוקצ’יין, תצטרך להיות מאופק יותר של שאיפות ותחושה מעשית של חדשנות בלוקצ’יין. במציאות, למשרות של יועצי בלוקצ’יין יש הרבה הזדמנויות בשבילך.

חברות רבות כבר מציעות שירותי ייעוץ של בלוקצ’יין, ואם אתה יכול לעבוד נכון, אתה יכול גם להיות חלק מאותן חברות.

כדי לעזור לך בעניין זה היום, אספר לך הכל על משרות יועץ בלוקצ’יין ומדוע כדאי לך ללכת על זה.

אז הבה נתחיל!

הירשם עכשיו: כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Enterprise Blockchains

Contents

משרות יועץ בלוקצ’יין: מהם היתרונות?

משרות יועץ בלוקצ'יין

קודם כל, בואו נתחיל מדוע כדאי לכם ללכת למשרות של יועץ בלוקצ’יין מלכתחילה. אז, בדוק את היתרונות מלמטה –

שכר משלם גבוה

החלק הכי טוב בעבודות של יועצי בלוקצ’יין הוא שהוא מגיע עם משכורת גבוהה. שלא לדבר על היתרונות בעבודה עם לקוחות מתקדמים בענף. עם זאת, טווח השכר יכול להשתנות בהתאם לסוג שירותי הייעוץ של בלוקצ’יין שאתה מציע.

בעיקרון, זה יכול לנוע בין $ 69-179,000! זה סכום כסף נכבד, מלכתחילה. עם זאת, תמורת משכורת גבוהה יותר, יהיה עליכם להיות מנוסים בתחומים. אז, מתחילים ככל הנראה מתחילים בעבודות יועץ בלוקצ’יין פחות משלמות. במציאות, תוכלו לראות הרבה משרות בלוקצ’יין בעלות שכר גבוה בשוק.

הגדלת הביקוש

הביקוש למשרות של יועצי בלוקצ’יין הוא גבוה במיוחד. אבל למה זה? מכיוון שהטכנולוגיה חדשה יחסית, לרוב הארגונים אין כוח אדם שיכול להבין את הרעיון שעומד מאחוריה. כתוצאה מכך, הם רוצים ללמוד על כך ממיטב היועץ הטוב ביותר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. במציאות, הדרישה לכישורי בלוקצ’יין עולה.

במציאות, זהו הגורם העיקרי לעליית מעמדם של משרות יועצות בלוקצ’יין. ובכן, תלמדו אנשי מקצוע במנכ”לים בשוק, סמנכ”לים ילמדו מכם על הטכנולוגיה. ובגלל זה אתה יכול לקבל במהירות אות ירוק מעבודות יועץ בלוקצ’יין.

הזדמנויות בלעדיות

ההזדמנויות בייעוץ לפיתוח בלוקצ’יין עצומות. כל תפקיד אחד בתחום זה יגיע עם כל ההטבות הנוספות, כגון ימי חופשה, חברי צוות פרמיום, בונוסים וכו ‘. לכן, לא תקבל רק משכורת נאה אלא גם תכונות אחרות. קריירה בבלוקצ’יין באמת יכולה לפתוח עבורכם הרבה סקופים.

חלק נהדר נוסף בעבודות של יועצי בלוקצ’יין הוא שאין הרבה שירותי ייעוץ של בלוקצ’יין שיכולים להציע באמת תפוקה טובה. כן, יש יותר מדי יועצים בשוק, אך לחלק הרוב אין שום רקע ברמת השוק. כתוצאה מכך, עם קצת עבודה קשה, אתה יכול בקלות לעלות לראש.

עמדות משתלמות

אחד היתרונות האחרונים של עבודות יועץ הבלוקצ’יין הוא בכך שהוא מגיע עם תפקיד רווחי מאוד בארגון. למרות שאם אתה רק סטרטר, אתה יכול להתחיל עם מיקום עליון מאוד בחברה שלך. בהשוואה לבחירות אחרות בקריירה, ייתכן שיחלפו מספר שנים אפילו להגיע לתפקיד זה.

אך בעבודות יועץ בלוקצ’יין, זה עלול לא לקחת זמן או מעט מאוד זמן. וברור שככל שהמעמד שיש לך בחברה שלך משתלם יותר, כך המעמד החברתי שלך יעלה יותר.

ייעוץ לפיתוח Blockchain: שלבים אופייניים שעשויים להיות לכם בפרויקט שלכם

סעיף זה מיועד בעיקר למי שלא יודע מהם שלבי הייעוץ לפיתוח בלוקצ’יין. בעיקרון, אם אתה מתחיל חדש, קרא בעיון את החלק הבא כדי להבין את הרעיון באופן מלא.

בכל מקרה, ישנם כמעט שלושה שלבים בסיסיים כמעט בכל פרויקטים של ייעוץ בלוקצ’יין. אלה בעיקר –

סיומת –

השלב הראשון הוא שלב ההרחבה. כאן, חברות רבות שמעו רק לאחרונה על טכנולוגיית הבלוקצ’יין ועדיין מחפשות ייעוץ אסטרטגי בשאלה האם זו אפשרות טובה או לא. בתחום זה, חברות ייעוץ גדולות רבות שולטות בשוק.

הביקוש לשירותי ייעוץ של בלוקצ’יין בשלב זה הוא עצום. במציאות, זה בגלל שהם לא זקוקים לתמיכה נוספת אלא לייעוץ אסטרטגי של צוות מיומן. אם אתה מפתח בלוקצ’יין או יועץ עסקי עם מעט ידע נוסף על הבלוקצ’יין, אתה יכול לשלוט גם בענף..

נראה כי הביקוש לשירותי ייעוץ מסוג בלוקצ’יין מסוג זה על פני השטח ימשיך לעלות עד שנת 2021. עם זאת, עלי להזהיר אותך כי הצורך בתפקיד זה לא יימשך זמן רב אלא אם כן תוכל להוכיח את עצמך בקיא. לשלב הבא של השינוי.

אז אתה יכול לבחור בשירותי ייעוץ עצמאיים של בלוקצ’יין לזמן קצר מבלי לבזבז את זמנך אחרי חברה יוקרתית.

אימות –

השלב הבא שסביר להניח שתיתקל בו הוא שלב האימות. מכיוון שהטכנולוגיה מתבגרת מיום ליום, ניכר שחברות יעברו לשלב השני בקרוב. במציאות, יש חברות שכבר עברו לשלב השני.

בזה, תצטרך להיות בעל הידע הטכנולוגי כדי להתמודד עם יוזמות מרובות בלוקצ’יין. בעיקרון, עבודות של יועצי בלוקצ’יין ידרשו ממך לטפל בשינויי תהליכים, אבטחה, פרטיות, בעיות תאימות, שילובים ועוד רבים אחרים..

כמו כן, כאן, רק חברות ייעוץ גדולות עם מעמד חזק בשוקים ישלוט בעסק. לכן, האסטרטגיה שלך צריכה להיות להתמקד בשלב זה בעיקר מכיוון שהחברה שלך תישאר במשחק כאשר אחרים נושרים.

אתה יכול לצפות שחברות אלה יישארו במשחק לפחות 2026, בהתחשב בנסיבות. ואם אתה יכול להראות פוטנציאל, אתה יכול להציע שירותי ייעוץ של בלוקצ’יין למשך זמן רב מאוד.

התקדמות –

זה מבוסס על דו”ח גרנטר שקראתי. לדבריהם, שווי השוק של הבלוקצ’יין יעבור בצורה דרסטית מתחילת שנת 2025. אז, כאן המקום בו הביקוש למשרות של יועצי בלוקצ’יין יעלה לראש.

ומכיוון שכעת הליגות הגדולות יגיעו להצטרף למשחק, חברות בקנה מידה קטן לא יוכלו להתחרות בכך. לפיכך, עליכם בהחלט לבחור בשכר יועץ טוב של בלוקצ’יין בחברת ייעוץ ארגונית.

בדרך זו, אתה תישאר רלוונטי למרות ששירותי ייעוץ אחרים של בלוקצ’יין ייעלמו. יתרה מכך, סביר להניח שתחווה צמיחה אדירה, והציפיות שלך למשכורת יועץ בלוקצ’יין יגדלו.

עם זאת, זו רק ספקולציה, אך גם ספקטרומים עסקיים אחרים עשויים להתרחש. בעולם תחרותי, אין ברירה אלא לקחת סיכונים. ובשביל בלוקצ’יין, אתה צריך להיות מוכן לקחת את הסיכון.

סוגים שונים של משרות יועץ Blockchain בשוק

נכון לעכשיו, שוק העבודה עבור סוג זה של עבודה עדיין מתפתח. אבל אני חייב לומר, הם מתפתחים די מהר, וכבר ישנן כמה קטגוריות שונות בעבודות יועץ בלוקצ’יין.

יותר מכך, תוכלו לראות גם שינוי בשכר יועץ הבלוקצ’יין במשרות השונות הללו בשוק. לכן, כדי לקבל מושג טוב יותר, בואו נראה למה עליכם לקוות.

  • משרות מומחה בלוקצ’יין

בגלל הדרישות הגבוהות, החשיבות של ידע טכני אודות בלוקצ’יין עולה. כתוצאה מכך, עבודות ייעוץ רבות בבלוקצ’יין דורשות ניסיון קודם בנישה זו כדי לקבל משרה של חברת ייעוץ.

אתה יכול גם לצפות שאלה יהיו בחברה שהוקמה לאחרונה על ידי אנשי מקצוע אחרים במרוץ במשך זמן רב. עם זאת, עם כישורים ברמה בינונית, זה בלתי אפשרי בהחלט לקבל עבודה כיועץ טכנולוגי של בלוקצ’יין.

יותר מכך, אתה צריך להיות בעל ניסיון ותובנות מצוינים כדי לקבל עבודה כאן.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

  • משרות ייעוץ לבלוקצ’יין עסקי

בעיקרון, עבודות אלה בחברות ייעוץ עסקי ראו הזדמנות בתחום הבלוקצ’יין. יתרה מכך, חברות אלה כבר ביססו את מקומן בשוק כחברה יועצת. לכן, כאשר טכנולוגיה חדשה תהיה בשוק, הם רק יוסיפו מחלקה מיוחדת שתטפל בנישה זו.

אבל העניין הוא שהחברות או המשרות הללו בעצם מתמקדות בייעוץ אסטרטגי ולא מכסות היבטים טכניים. אז תצטרך גם להתמקד באסטרטגיות עסקיות של בלוקצ’יין.

עם זאת, בעתיד, הם עשויים להרחיב אותו גם לייעוץ טכני. לכן, עדיף שיהיה לכם הידע הטכני להיות מאובטח במלואכם. בכל מקרה, אל תשכח שאתה צריך שיהיה לך גם בסיס ידע ממוקד עסקי כדי להנחות עבודות ייעוץ לבלוקצ’יין.

  • משרות TSP או ספקי שירותי טכנולוגיה

חברות נותני שירותי הטכנולוגיה תבעו גם הן מקום במשחק. הם ניסו הזדמנות להכנסות רבות יותר, ולקחו את העניינים לידיים. אם אתה רוצה לקבל משרות של ייעוץ בלוקצ’יין בסוג זה של חברה, אתה צריך להיות מאוד טכני. לא רק תיאורטי, אלא גם אמורה להיות לך היכולת להשיג פתרון בפועל.

כתוצאה מכך, התפקיד שלך ידרוש ממך לפתח POC ולהציע גרסה ישימה גם עבור לקוחותיך. יותר מכך, טווח השכר של יועץ הבלוקצ’יין, במקרה זה, הוא די גבוה.

  • משרות בפלטפורמות ייעוץ של בלוקצ’יין

אלה בעצם פלטפורמות שיכולות לפתוח הזדמנויות עסקיות שונות עבור חברות רבות. במציאות, תוכלו למצוא פלטפורמות רבות המשתפות מידע על יועץ טכנולוגי של בלוקצ’יין.

אבל לא כל פלטפורמה אחת יכולה להציע את אותה האיכות. בכל מקרה, אלה מגובים על ידי אנשי מקצוע בתחום הטכנולוגיה, והם מחפשים אנשים שיעסיקו כדי לעזור למפעלים בצורה יעילה יותר.

בכל מקרה, טווח השכר עבור סוג זה של פלטפורמה נמצא בקצה התחתון, אך זו עדיין יכולה להיות הזדמנות טובה עבורכם לזרוח. החלק הטוב ביותר בכך הוא שלא תזדקק לניסיון קודם או שתוכל לפתח POCs בעבודות מסוג זה של ייעוץ בלוקצ’יין..

אז, זה הפיתרון הכי קל כקריירה כרגע.

מה יהיו האחריות לתפקיד שלך?

בעיקרון, האחריות משתנה מדרישת החברות לסוג שירותי הייעוץ שאתה מציע. עם זאת, אוסיף כי אינך נדרש למלא את כל האחריות שלמטה.

בדרך כלל, ישנם חמש שיעורים שונים בתחום משרות יועץ הבלוקצ’יין. כל כיתה מציעה פתרונות מסוג אחר ללקוחותיהם, כך שהאחריות תשתנה.

אז בואו נבדוק אותם.

  1. אסטרטגיות אוצרות

בעיקרון, בשלב זה, אתם תהיו לקוחות שרק התחילו את חקר הבלוקצ’יין שלהם ורוצים לדעת האם בלוקצ’יין ישבש את החברה שלהם או לא. יתרה מכך, הם ירצו לדעת כיצד הם יכולים למנוע כל שיבוש וכיצד הם יכולים להגיע לפיתרון טקטי אפשרי.

אז האחריות שלך תכלול בעיקר – ניתוח ההשפעה, להמציא טקטיקות עסקיות, לפתח את מפת הדרכים העתידית, לתת הרצאות בסדנאות וכו ‘. יהיה עליך גם להתאר האם הם באמת צריכים בלוקצ’יין או לא.

ניתוח ההשפעה

קודם כל, תצטרך לנתח את חברת הלקוח שלך ואז לראות איזו דרך אפשרית יכולה טכנולוגיית בלוקצ’יין לשבש את הארגון שלהם.

בוא עם טקטיקות עסקיות

בשלב הבא, כיועץ טכנולוגי של בלוקצ’יין, תוכלו לאצור אסטרטגיה שיכולה להתמודד עם אותה הפרעה באמצעות מודלים עסקיים של בלוקצ’יין. יותר מכך, יהיה עליכם לתת להם מושג יציב האם הם יכולים להתמודד עם המצב או לא.

פתח מפות דרכים עתידיות

בשלב הבא, כחובת יועץ הטכנולוגיה שלך בבלוקצ’יין, תוכל להתוות מפת דרכים אפשרית שתוכל לעקוב אחר החברה.

סדנאות מארחות

החלק הטוב ביותר בשלב זה הוא שתהפוך למרצה וייתכן שתדרוש ממך להציע הרצאות ייעוץ לאנשי מקצוע יוקרתיים בארגון..

  1. פיתחו פתרונות עסקיים

במקרים רבים, החברות עצמן מעלות מפת דרכים אפשרית. אך עבור חלק הביצוע, הם מבקשים עזרה מסוכנויות ייעוץ לפיתוח בלוקצ’יין. בחלק זה של עבודות יועץ הבלוקצ’יין, יהיה עליכם להתאר באופן ספציפי את מקרי השימוש לאותו בלוקצ’יין ארגוני ספציפי.

יתר על כן, יהיה עליך גם להתאר כמה עלות זה ייקח. יותר מכך, בעבודות ייעוץ בבלוקצ’יין, תצטרכו גם לוודא שהארגון יודע איזה פתרון מתאים ביותר עבורם.

אתה יכול לצפות לטווחי שכר גבוהים של יועץ בלוקצ’יין בעבודות TSP או בעבודות ייעוץ עסקי.

יישור בעלי העניין

במציאות, יישור בעלי העניין עשוי להיות משימה קשה עבורכם. בעלי העניין תמיד סקפטים, וייתכן שגם הם אינם פתוחים להצעותיכם כיועצים. לכן, וודא שאתה יודע לדבר איתם בשפה שלהם.

תכנון התהליכים

לאחר יישור בעלי העניין, עליך לשים את נקודת המבט הטכנית שלך לפיתרון. לפיכך, הצבעה על איזו טכנולוגיה מתאימה ומה לא היא המטרה העיקרית.

ניתוח דרישות

זה נושא מרכזי עבור הלקוחות שלך. לכן, במקרה של עבודות ייעוץ לבלוקצ’יין, יהיה עליכם לקצץ גם בעלויות שלהן.

זיהוי מקרי שימוש

ובכן, בלוקצ’יין מציע כמות עצומה של מקרי שימוש, ולא כל מקרה שימוש יתאים לכל הארגונים. זו הסיבה שחובתכם היא לנתח את צרכי לקוחותיכם ולהציע את מיטב מקרי השימוש בבלוקצ’יין הארגוני שהם יכולים למנף.

פיתוח תיקים עסקיים

לבסוף, יהיה עליכם לפתח תיקים עסקיים על מנת לתת ללקוחותיכם מודל מלא שיכול להביא להם הכנסות רבות יותר בטווח הארוך.

  1. ספק גיבוי טכני

בעיקרון, בסוג זה של עבודות יועץ בלוקצ’יין, יהיה עליכם לספק ממשקי API, מסגרות, ארכיטקטורות או כל סוג של גיבוי טכני. במציאות, האחריות הזו היא ברמה הבאה, ורק היועצים הטובים ביותר יכולים לקחת אותה לרמת ה- POC.

אם הצטרפת לאחרונה לחברת ייעוץ של בלוקצ’יין, נסה לנסות את ההיסטוריה של הלקוח הקודם שלהם. זו למעשה הדרך הטובה ביותר ללמוד כיצד פועלת היועץ המקצועי.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לאדריכלות בלוקצ’יין (CEBA)

אסטרטגיה טכנולוגית

בכל מקרה, תצטרך להגיע לאסטרטגיה טכנולוגית איתנה שתעבוד הכי טוב עבור הארגונים.

יישום מסגרות

בשלב הבא, ייתכן שיהיה עליך ליישם מסגרות בלוקצ’יין עבור הלקוחות שלך. אתה יכול גם להשתמש במסגרות ארגוניות כגון Ethereum, Hyperledger, Corda, Quorum, Ripple וכו ‘..

ממליץ על פתרונות מוכנים מראש

ייתכן שהחברה שלך כבר תכננה פתרונות דומים בעבר. אתה יכול להשתמש בזה אם אתה חושב שזה הכי מתאים ללקוח שלך.

מציע אדריכלות עזר

בכל מקרה, ייתכן שיהיה עליך לעקוב אחר ארכיטקטורת ההתייחסות של הלקוח שלך ולבצע בה שינויים כדי להפוך אותה לפיתרון.

פיתוח POC

במציאות יתכן שתצטרך לפתח הוכחת קונספט של Blockchain עבור לקוחותיך. כדי ללמוד מה הבלוקצ’יין באמת יכול להביא להם, עליך להיות בעל POC פונקציונלי.

מציע ממשקי API

כדי להפוך את התיק העסקי להצלחה עצומה, ייתכן שתצטרך להציע תמיכה ב- API. לכן לשם כך תזדקק לרקע קידוד.

  1. ניהול גורמי סיכון

אחריות מסוג זה בעבודות יועצי בלוקצ’יין חדשות למדי. ברוב המקרים, ייתכן שלא תצטרך לבצע אף אחת מהפעולות הבאות. אבל עדיף לדעת שיהיה לך ידע בנושא. במציאות, הטכנולוגיה ייחודית ועשויה לבוא עם גורמי סיכון רבים. לכן, חשוב להיערך מראש לסיכוני בלוקצ’יין.

אם אתה יכול לחקור אותם ולהעלות רעיונות טובים יותר, אז אתה בוודאי תבריק במשרות היועץ שלך בבלוקצ’יין. הצעות אחרות כגון ניתוח מס, סיכון ל- ICO ושירותי ביקורת נופלות גם הן לקטגוריה זו.

ניתוח סיכונים

לפני שתתחיל בפתרון שלך, עליך לנתח את גורמי הסיכון איתם אתה מתמודד. אחרי הכל, אחוזי ההצלחה של הפרויקט תלויים בעיקר בעצתכם.

עיין בתנאים משפטיים

לפני שאתה נותן עצות בכל סוג של פתרון בלוקצ’יין, עליך לבחון את התנאים הרגולטוריים של מדינה. במציאות, אתה בהחלט לא רוצה לתת עצות לגבי משהו לא חוקי.

מבנה ממשל

יתכן שתצטרך להציג סוג של מבנה שלטוני לפיתרון עליו אתה עובד.

רוצה לדעת כיצד משתמשים בבלוקצ’יין בשירותים ממשלתיים? הנה מדריך לבלוקצ’יין לממשלה שתוכלו לבדוק.

פרטיות מידע

זה לא מגיע עם כל מיני עבודות ייעוץ לבלוקצ’יין; במקום זאת, רק קומץ חברות מזכירות זאת.

מציע ניהול סיכונים

הלקוחות שלך עשויים לרצות שתנהל גם את גורמי הסיכון שלהם. בכל מקרה, אם החברה שלך לא מציעה אותם, דאג להשתמש במשאבי צד שלישי אמינים לשם כך.

מתן תאימות לתקנות

נסה להציע תאימות לתקנות מכיוון שאלה נחוצים ביותר בפתרון בלוקצ’יין ברמה ארגונית.

טיפוח אמון דיגיטלי

במציאות, ייתכן שיהיה עליך להיות מיומן בחיזוי מה שהצרכנים יחושו בשינוי. יתרה מכך, עליכם לוודא כי תוכלו להשיג אמון דיגיטלי גם מצד הצרכנים.

  1. שילוב תהליכים

תהליך האינטגרציה מגיע עם חלקו ההוגן באחריות הקשה. אלה מתאימים בעיקר ליועצי בלוקצ’יין בעלי ניסיון קודם בתחום. מכיוון שהם נמצאים בקטגוריה המתקדמת יותר, ככל הנראה תהיו במעמד עליון עם משכורת יוקרתית.

כמו כן, עליך לדעת כי באחריות זו יש הרבה משוכות שאתה יכול להתמודד איתן רק אם יש לך כישורי פתרון בעיות.

מחלים מאסון

אתה צריך להיות מוכן להתמודד עם כל סוג של אסון שכן אין ודאות מה עלול לקרות. יותר מכך, אתה צריך להיות בעל כישורי פתרון בעיות כדי להתאושש מאסון במהירות.

המשך עסקים

ככל שהזמן עובר, עליכם להגיע לנקודת מבט עסקית משתנה על מנת לשמור על עסק רציף של הלקוח שלכם. ללא שינויים נאותים בזמן, הוא עלול להתיישן.

אבטחת נתונים

אם יש לך רקע מפתח, יהיה עליך להוסיף שכבת אבטחה לפיתרון.

הירשם עכשיו: קורס מומחה אבטחה של Blockchain מוסמך (CBSE)

שילוב Blockchain עם מערכות Legacy

אם יש לך רקע טכני, ייתכן שתקבל משרות של יועץ בלוקצ’יין שדורשות ממך לשלב את הפתרון ברשתות מדור קודם. זו משימה מכריעה ביותר, ואתה צריך להיות זהיר במיוחד.

שינוי תהליכים עסקיים

תהליכים עסקיים אופייניים לא יתאימו לבלוקצ’יין. וכך, עליכם להמציא גרסה שונה של התהליכים העסקיים שלהם.

ניהול ממשקי ענן

לממשקי ענן יש אבטחה חלשה, ולכן ייתכן שאתה נמצא במצב שבו אתה מנהל את כל ממשקי הענן של לקוח הבלוקצ’יין שלך.

שימוש בתקני נתונים

לבסוף, ייתכן שיהיה עליך להשתמש בתקני נתונים נפוצים כדי ליישר קו עם רשתות בלוקצ’יין אחרות. אז אתה צריך להיות מיומן להמעיט בערך איך הם עובדים.

איפה להתחיל: קורס הסמכת בלוקצ’יין ארגוני

רבים מכם בוודאי תוהים כעת כי אתם יודעים על האחריות לתפקיד ועל היתרונות, אך מאיפה ואיפה אתם מתחילים. ובכן, האפשרות הטובה ביותר כיום תהיה קבלת הסמכה או סיום קורס. למה?

ובכן, בעצם, קורסים אלה מציעים את הניתוח הטוב ביותר של אופן הפעולה של תעשיית הבלוקצ’יין ומציעים ערך שתוכלו ללמוד ממנו. אולי אתה מפתח בלוקצ’יין, אבל אין לך מושג איך השפעה על הבלוקצ’יין על עסקים ארגוניים.

לכן, הקורס בהחלט יכול לעזור לך ללמוד עוד על כך. מצד שני, אתה יכול להיות יועץ עסקי, אך הבלוקצ’יין הוא טכנולוגיה זרה עבורך. לכן, תוכלו גם להירשם לקורס זה כדי ללמוד על טכנולוגיית הליבה עצמה.

אני ממליץ לך בחום לבדוק את אוסף קורסי הבלוקצ’יין שלנו מכיוון שהוא מציע את כל המידע החיוני שאתה צריך כדי ללמוד עוד על בלוקצ’יין ועסקים. זה המשולב המושלם!

מחשבות מסכמות

ובכן, עבודות יועץ בלוקצ’יין עשויות להיראות משימה קלה עבור חלקכם בהתחלה. אך זו עבודה חשובה וקשה בדומה לכל פיתוח בלוקצ’יין. החלק הגרוע ביותר הוא שאתה עלול למצוא יועצי בלוקצ’יין רבים באינטרנט הטוענים שהם הטובים ביותר ולהיות מיואשים שיש יותר מדי תחרות. עם זאת, במציאות, זה לא המקרה בכלל.

אנו ממליצים להתחיל כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס רשתות חסימות ארגוניות שיעזור לך להבין איזה סוג של מיומנויות אתה צריך.

למעשה, מעט מאוד אנשים מיומנים להיקרא יועץ בלוקצ’יין מתאים, בעוד שאחרים פשוט טוענים שהם יועצים ללא שום ידע מוקדם בדבר. אז, אל תאבדו תקווה! זו בחירה טובה מאוד בקריירה, ועם הכישורים המתאימים, אתה יכול להיות יועץ בלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map