כיצד להפוך למומחה לבלוקצ’יין

שואפים להיות מומחים לבלוקצ’יין ארגוני? כדי לעזור לך, אנו הולכים לנתח את הכישורים הדרושים כדי ליצור קריירה טובה כמומחה לבלוקצ’יין.

הביקוש למומחי בלוקצ’יין עולה כיום. אם אתה מנסה לבנות קריירה של בלוקצ’יין, בטח ראית תפקידים שרוצים מומחים לבלוקצ’יין. ביסודו של דבר, רק החברות הגדולות כמו IBM, Accenture, Amazon או אפילו פייסבוק מחפשות כעת מומחה בלוקצ’יין מיומן..

עם זאת, עלינו להוסיף שרק קומץ אנשים בנישת הבלוקצ’יין מוסמכים להיות מומחים לבלוקצ’יין. דרושה כמות עצומה של מומחיות כדי לממש את הפוטנציאל של להיות אחד.

לכן, אם אתה רוצה להיות מומחה לבלוקצ’יין, עליך לעבוד קשה ולהכין את עצמך למסע קדימה. כדי לעזור לך בכך, נסקור איזה מיומנויות המפעלים מחפשים במומחה לבלוקצ’יין.

זה בוודאי יעזור לך למפות את התוכניות העתידיות שלך בהתאם ולהבטיח מקום בחברות ארגוניות.

לכן, בואו לא נבזבז זמן נוסף ונמשיך עם המדריך!

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

Contents

מיהו מומחה לבלוקצ’יין?

בעיקרון, מומחה לבלוקצ’יין הוא אדם המיומן ביותר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ויכול לפתח פתרונות מבוססי בלוקצ’יין למטרות עסקיות. במציאות, אותו אדם יכול להתמקד גם בתחומי בלוקצ’יין ספציפיים.

לדוגמא, הוא / היא יכולים להתמקד בעיצוב מוצרים מבוססי בלוקצ’יין, היבטים טכניים, תוצאות עסקיות, או פשוט בהפיכתו ליעיל יותר. לכן, אינך צריך להכיר גם כל היבט בבלוקצ’יין.

אתה יכול לבחור להיות מומחה בכל סוג של אלמנט בנישת הבלוקצ’יין. עם זאת, כדי להשיג זאת, יתכן שתצטרך להתמקד גם במיומנויות מבוססות ארגוניות אחרות.

בכל מקרה, עבודות מומחים בבלוקצ’יין ידרשו ממך להשתמש במומחיות הנרחבת שלך בנושא ולסייע לחברה לצמוח. כפי שאתה כבר יודע, אין הרבה אנשי בלוקצ’יין מיומנים שם בחוץ. ובגלל זה הביקוש בשוק די גבוה.

זו הסיבה, עם הכשרה מתאימה של בלוקצ’יין, אתה יכול לנחות את עצמך בקלות במצב נהדר.

למה ללכת על משרות מומחה בלוקצ’יין?

יש המון סיבות לשקול עבודות מומחים לבלוקצ’יין. במציאות, התשלום עבור תפקיד זה הוא יוצא דופן. אם לשפוט על פי כל משרות התפקידים שביצעו החברות הגדולות, תוכלו לצפות לקבל 70- 150 אלף דולר בכל שנה. אז, זו למעשה אחת ממשרות הבלוקצ’יין המשתלמות ביותר בשוק.

זה מספר נהדר, לא? על סמך רמת הניסיון שלך, המספר עשוי להשתנות גם כן.

שנית, המרחב של מומחה הבלוקצ’יין עדיין לא רווי. זה חדש למדי, ואין הרבה מתחרים בסביבה להתמודד. לכן, אם אתה יכול להרשים את המראיין שלך עם הכישורים שלך, יש לך סיכוי גדול יותר להתקבל לעבודה.

יתרון נוסף בקריירה מסוג בלוקצ’יין מסוג זה הוא שאתה מקבל מחקר טכנולוגיה חדשה לחלוטין. אם אתה חובב בלוקצ’יין רוצה להמשיך בקריירת מחקר, שום דבר לא יכול להיות טוב יותר מזה.

כמו כן, ארגונים תמיד מגיעים עם תכונות משתלמות רבות גם כן. לאמיתו של דבר, תקבל גישה להרבה מתקנים וטכנולוגיות וכלים מתקדמים לשימוש גם כן.

וזו הסיבה שבהחלט כדאי לנסות להנחית משרות מומחים לבלוקצ’יין בהקדם האפשרי.

בכל מקרה, בואו נבדוק את הקטע הבא בזה כיצד להפוך למדריך מומחה לבלוקצ’יין.

אילו כישורים רוצים המפעלים במומחה לבלוקצ’יין?

למעשה יש די קומץ מיומנויות שאתה צריך לשלוט בכדי להתקבל לעבודה בתפקיד זה. בעיקרון, ארגונים רוצים מיומנויות מסוימות במומחה לבלוקצ’יין שעליכם לפגוש כדי ליישם.

הצלחנו לאסוף רשימת מיומנויות שהם רוצים. אז בואו נראה איך להפוך למדריך מומחה לבלוקצ’יין, ותוכלו להתחיל את הקריירה שלכם בבלוקצ’יין בהקדם האפשרי.

יש מצפון טכני להגדרת הפיתרון הנכון של Blockchain

זו אחת הכישורים העיקריים הדרושים לך לתפקיד. בעיקרון, ארגונים רוצים להעסיק אדם שמגיע עם מצפון טכני שעוזר להם להגדיר את הפרמטרים הנכונים של פתרונות הבלוקצ’יין.

במציאות, אתה לא יכול פשוט להרכיב את כל מה שאתה מוצא מבלי לדעת שום דבר על כך. לדוגמא, אולי אתה מפתח פיתרון שישמש מערכת רשת פנימית לחברה.

אז אם אתה משתמש בבלוקצ’יין ציבורי לייצור הפלטפורמה, זה לא יעבוד, נכון? אם מישהו יכול לקבל כניסה למערכת רשת פנימית של חברה, זו תהיה הפרת אבטחה עצומה. לפיכך, עליכם לדעת בדיוק באילו תכונות ופרמטרים להשתמש בכדי לבצע פתרון ספציפי נכון.

מומחה בשפות תכנות מודרניות

אתה בהחלט צריך להוסיף את זה בהדרכת מומחי הבלוקצ’יין שלך כי זה אחד המכריעים. בכל תרחיש, עליכם לשלוט בכל שפות התכנות המודרניות לפלטפורמות הבלוקצ’יין.

בדרך כלל, ישנן גרסאות רבות של בלוקצ’יין, ולא כל אחת מהן משתמשת באותן שפות תכנות כדי ליצור אותן. לכן, כדי לשמור על המגוון יותר וכדי להפוך את קורות החיים שלך לאטרקטיביים עוד יותר, נסה לכסות את כל הפופולריים.

לדוגמה, Java, JavaScript, Python ו- Solidity הן בעיקר שפות עיקריות שרבים משתמשים בהן לפיתוח פתרונות מבוססי בלוקצ’יין.

לפיכך, זה הוגן רק שהעסקים ירצו גם באיכות זו.

בכל מקרה, אתה לא צריך לשלוט בכולם בפעם אחת. פשוט קח את זה לאט ועשה את זה אחד אחד. אין ספק שתגיעו תוך זמן קצר. כמו כן, ככל שיש לך יותר ניסיון בשפות תכנות, כך תוכל לצפות למשכורת רבה יותר.

היה מסוגל לפתח ולעצב מערכות תוכנה מבוססות בלוקצ’יין

זה מיועד יותר למומחה אבטחת הבלוקצ’יין. בעיקרון, מומחים אלו צריכים לדעת הכל על פיתוח תוכנה. זה הכי טוב אם תוכלו לשלוט גם בפיתוח תוכנה מבוססי בלוקצ’יין.

לדוגמה, מסגרת Node.js או JVM לממשק תכנות תחינה ואינטגרציה של שירות הם חובה עבורך. כמו כן, עליך ללמוד לעצב ולהגדיר מסדי נתונים כדי לעבוד על מוצר מבוסס בלוקצ’יין.

יותר מכך, עליכם לספק ולשלב את הפתרון גם ברשתות מדור קודם. למרות שאתה אולי לא צריך לעשות את זה, אתה צריך לדעת איך לעשות את זה.

בדיקת יחידות על בסיס קבוע היא גם האחריות שלך.

להיות מסוגל לפתח ולבדוק חוזים חכמים

כמומחה לאבטחת בלוקצ’יין, כדאי שתדע לפתח או אפילו לבדוק חוזים חכמים. חוזים חכמים נחוצים במיוחד לפיתוח מוצרי בלוקצ’יין. ביסודו של דבר, מדובר בהיגיון עסקי המסייע לחברות לחתום על חוזה באופן דיגיטלי ולמכן את כל התהליך בסביבה מאובטחת.

אז, אתה מבין, זה מועיל מאוד לחברות שיהיה להם מתקן חוזים חכם בין הפתרונות שלהן. לא רק זה, אלא גם הצרכנים שלהם ירוויחו מאוד גם אלה. אבל רק פיתוח חוזה חכם לא יקצץ אותו עבורך.

עליכם גם לדעת לבדוק אותם ולוודא שאין להם פרצות אבטחה.

מאסטר בתצורת ופיתוח תשתיות בלוקצ’יין

מיומנות נוספת שאתה צריך לשלוט בהכשרת מומחי הבלוקצ’יין שלך היא היכולת לפתח ולהגדיר תשתיות בלוקצ’יין. במציאות, שליטה בתשתיות בלוקצ’יין היא אחד הצעדים המכריעים להפוך למומחה.

נדרש כמות אדירה של ניסיון וידע כדי להבין כיצד עובדות תשתיות ואז להתחיל ליישם אותן.

מה שהיא תעשה זה שיעזור לך להתייעץ עם צוות כיצד עליהם להגדיר אותו. בכל מקרה, יתכן שתצטרך לעשות זאת גם בעצמך.

תואר ראשון או ניסיון בעבודה שווה ערך

ובכן, האפשרות הטובה ביותר היא ללכת לתואר ראשון בתחום הרלוונטי. לדוגמא, נסו להשיג תואר בהנדסת מדעי המחשב. בדרך כלל, ללא תואר מתחום בהתאמה, יש מעט מאוד ערך בקורות החיים שלך.

אך אם תוכלו להראות שיש לכם ניסיון קודם (6-12 שנים) בנישה זו ולהוכיח את שוויכם, הם יקבלו חריגים.

כפי שאתה יכול לראות, בסופו של דבר, הכל יגיע לרמת המומחיות שלך. לכן, ככל שתצטיין בעבודה שלך יותר, הסיכוי שתקבל מקום בחברות הארגוניות ימשיך לעלות.

ניסיון מעשי בפלטפורמות Blockchain

חברות תמיד מחפשות אנשים מיומנים בעלי ניסיון מעשי קודם בפלטפורמות בלוקצ’יין. לכן, רק קריאה עליו לא תעזור לך להשיג את המיומנות הזו. עליכם ללמוד לעבוד עם פלטפורמות בלוקצ’יין ולדעת בדיוק כיצד הן עובדות.

לדוגמא, ניסיון חשוב ב- Ethereum Enterprise, Hyperledger Fabric, R3 Corda, DAML וכן הלאה. במציאות, פלטפורמות אלה מתאימות ביותר למקרי שימוש ארגוניים.

אז אתה צריך לדעת בדיוק מה הם וכיצד להשתמש בהם. אתה יכול לצפות לשכר מומחה בלוקצ’יין גבוה אם יש לך ניסיון קודם איתם.

הדרך הטובה ביותר ללמוד על אלה היא לקרוא תחילה את העיתונים הלבנים שלהם ואז להתחיל לחקור אותם בעצמך. אתה יכול גם להיכנס לקורס הסמכת בלוקצ’יין כדי להבין טוב יותר את הפלטפורמות האלה.

התחל עכשיו עם קורס היסודות של Blockchain בחינם!

מאסטר בצמתים של בלוקצ’יין

שליטה בצמתים של בלוקצ’יין היא משימה קשה. למעשה, צמתים הם במרכז כל הפונקציונליות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. מבלי לדעת כיצד הם מתפקדים או איזה סוג של מאפיינים אתה רוצה שיהיה להם, פלטפורמת בלוקצ’יין בסופו של דבר תיכשל.

אם אתה כבר יודע על פלטפורמות בלוקצ’יין אחרות, תראה שבכל מקרה הצמתים ממלאים תפקידים שונים בהתבסס על הפלטפורמה. לפיכך, עליך ללמוד להגדיר את הצמתים ולהפוך אותם גם לבטוחים.

ניהול מפתחות הוא היבט נוסף בצמתים. כל צומת יכול ליצור זוגות מפתח, ועליך לשמור על תכונה זו גם כן. רק שגיאה קלה בתצורה יכולה בסופו של דבר להוריד את כל החברה.

 מנוסה במבני נתונים של Blockchain

לאחר מכן מגיעים מבני הנתונים של בלוקצ’יין. ל- Blockchain מבנה נתונים ייחודי ומורכב למדי בהשוואה לטכנולוגיות אחרות. לכן זה יכול להיות די בעייתי להתפתח לפעמים. אם אינך מבין כיצד מבני הנתונים פועלים, אינך יכול להיות מומחה לבלוקצ’יין.

דברים כמו עץ ​​פטרישיה או עץ מרקל, או עץ מרקל-פטרישיה הם כמה מהיסודות שעליך לנקות. בכל מקרה, נסו להתנסות עם אלה כדי לקבל יותר ניסיון. כידוע, מבנה נתונים ספציפי אחראי על מאפיינים ספציפיים בבלוקצ’יין.

אז אתה צריך לשלוט בזה לבניית בלוקצ’יין. כמו כן, אתה יכול לצפות לשכר מומחה בלוקצ’יין גבוה אם יש לך ניסיון קודם בזה.

היו בקיאים בקריפטוגרפיה

כמומחה לאבטחת בלוקצ’יין, הצפנה צריכה להיות בכף ידך. אם אינך יודע דבר על הצפנה, התחל ללמוד אותה כבר עכשיו. זה אחד האלמנטים המכריעים של הבלוקצ’יין. בלעדיה, לעולם אינך יכול לשמור על מאפייני האבטחה של הטכנולוגיה.

בנוסף, הצפנה עוזרת להפוך את הפלטפורמה לבלתי ניתנת לשינוי ומצפינה את כל המידע שבבלוקים. יתרה מכך, אם אתה עושה אפילו שגיאה קטנה בקריפטוגרפיה, האקרים יכולים להשיג בקלות את הפלטפורמה שלך.

לכן, היזהר מאוד בעת התנסות בקריפטוגרפיה.

מנוסה במחזור חיי פיתוח תוכנה

מחזור חיי פיתוח התוכנה הוא שלב מסיבי שבדרך כלל לא רבים חווים. כמומחה לטכנולוגיית בלוקצ’יין, עליך להיות בעל ניסיון קודם במחזור החיים של פיתוח תוכנה.

בעיקרון, ישנם 5-7 שלבים של פיתוח תוכנה. הדבר דומה גם לפיתוח תוכנה מבוססת בלוקצ’יין. עליכם להבין את הנושאים, לתכנן, לעצב, לבנות, לבדוק, לפרוס ולתחזק.

זה יהיה נהדר לקריירה שלך אם תוכל להצטרף לקונסורציום ולקבל ניסיון במחזור החיים של פריסת פרויקט בלוקצ’יין. אתה יכול להשתמש בכל סוג של כלי כדי להקל על התהליך המורכב הזה.

אבל אתה צריך לדעת איך התהליכים האלה עובדים מלכתחילה.

יכולת לגבש מודלים עסקיים חדשים על בסיס Blockchain

כמומחה, תהיה לך יכולת לפתח מודלים עסקיים חדשים הכוללים בלוקצ’יין. מבחינה טכנית, בלוקצ’יין משבש את כל המודלים העסקיים הקיימים. וזה הוגן לומר שהדגמים הללו יהיו מיושנים תוך זמן קצר.

אז איך הכלכלה תצמח אז? ובכן, זה המקום שבו המומחיות שלך תועיל. תפקידך לגבש מודלים עסקיים חדשים בעזרת בלוקצ’יין כדי להבטיח את עתיד החברה שלך. אם אתה יכול להיות מומחה לבלוקצ’יין, הקריירה שלך מוגדרת לכל החיים.

מומחה לשילוב בלוקצ’יין ברשתות עסקיות

זה אולי נראה די קל בהתחלה, אך שילוב או הפיכתם לזוג עם רשתות קיימות הוא תהליך מסובך. קודם כל, הם לא הולכים זה עם זה. אז, כוח לא יעזור הרבה. אבל איך אפשר לשלב את זה אז?

ובכן, עליכם להפוך את הפיתרון שלכם באופן שיכול בקלות לקחת בחשבון גם רשתות מדור קודם. אם אתה יכול לעשות את זה, צפה לשכר מומחה טוב לבלוקצ’יין.

יש ידע טכני בנושא יכולת פעולה הדדית

יכולת פעולה הדדית היא נחלת העתיד. גם עכשיו, לא רבות מהפלטפורמות יכולות להציע יכולת פעולה הדדית שכן כמעט כל אחת מהן משתמשת בסוגים שונים של סטנדרטים. לכן, הם לא יתאימו ואינם יכולים לתמוך זה בזה.

אך כפי שמניחים המומחים, יכולת פעולה הדדית היא תכונה נהדרת והחשובה ביותר לעתיד. לכן, כמומחה, עליך להיות בעל ידע טכני גם בהיבט זה. זה בגלל שיש סיכוי גבוה שיש לך ליישם את זה.

תמיד תוכלו להירשם לקורס מומחים לבלוקצ’יין בכדי ללמוד עוד על כך.

להבין ספרים מבוזרים ומופצים

מומחים צריכים להיות מומחים בכל היבט אחד בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. לכן, די ברור שעליכם לדעת גם על ספרים מבוזרים ומבוזרים. כפי שכבר כדאי לדעת זאת, ישנן טכנולוגיות אחרות הדומות לבלוקצ’יין.

אם אתה יכול ללמוד עליהם, זה יעזור לך לפתח את מסגרות הבלוקצ’יין שלך באופן יצירתי יותר.

יש כישורים רחבים בין תחומים

כישורים רחבים בין תחומים הם חובה כשמדובר בתפקיד של מומחה. במציאות, כישורים אלה הם הכרחיים ביותר עבורך בסביבה ארגונית. יותר מכך, המראיין שלך תמיד יעריך אם יש לך יכולות חשיבה ביקורתיות ואתה יכול להסתגל לסביבה חדשה בקלות.

כמו כן, להיות זריז או לנתח היבטים מסוימים של בלוקצ’יין הוא גם נקודת זכות. קורס מומחים יכול לבטח לעזור לך לבנות את קריירת הבלוקצ’יין שלך במהירות.

היו בקיאים בתהליכים עסקיים ארגוניים

כדי להיות מומחה לבלוקצ’יין מוסמך, עליך להיות בקיא בתהליכים עסקיים ארגוניים. במציאות, ארגונים לא ממש חוקרים בלוקצ’יין רק לצורך פיתוח טכנולוגיה חדשה. הם גם עושים את זה לטובת העסק שלהם.

לכן, בסביבה זו, עליכם לדעת כיצד פועלים התהליכים העסקיים שלהם וכיצד blockchain יכול לשפר את המצב.

היה מסוגל לפשט פתרונות Blockchain

ובכן, בלוקצ’יין יכול להיות מורכב בזמנים מסוימים. במיוחד אם אינך מבין כיצד פועלת האדריכלות הבסיסית מלכתחילה. לכן, גם אם הוא נפטר ממורכבות הרשת הישנה, ​​זה יכול להיות מעט קשה לטיפול אם תוסיף יותר מדי תכונות.

ברור שזה לא יעבוד באופן דומה למערכת ERP, אבל אתה יכול לפשט את התהליך בעזרת האינטואיציה שלך.

לכן, דאגו לדעת תמיד לפשט את העיצוב כדי להפוך אותו לידידותי יותר לסביבה ושימושי יותר בטווח הארוך.

ידע טכני בתקנים ובמערכות אקולוגיות

כמומחה לטכנולוגיות בלוקצ’יין, עליך להיות בעל ידע טכני על תקנים ומערכות אקולוגיות. אנו ממליצים להצטרף לקהילת בלוקצ’יין הנוהגת בפיתוח סטנדרטים. קהילות יכולות להיות דרך נהדרת להגדיל את הידע הטכני שלך.

בעיקרון, אנשי קהילה עוזרים זה לזה בפיתוח כל טכנולוגיה חדשה. יותר מכך, אתה יכול גם להצטרף לקונסורציום כאשר אתה זוכה ללמוד ממיטב המפתחים הטובים ביותר.

יש הסמכת Blockchain ארגונית

האמת היא שללא הסמכת בלוקצ’יין ארגונית תקינה, יהיה קשה להראות את כישוריך בפני המראיין המתאים. קורס מומחי בלוקצ’יין הוא דרך נהדרת להוכיח שאתה אכן מיומן ויכול להציע מומחיות גבוהה בעבודה עם החברה..

כמו כן, קורס מומחי הבלוקצ’יין מאפשר לכם ללמוד על הקשרים בין בלוקצ’יין לעסקים ארגוניים. יותר מכך, זה ייתן לך נקודת מבט טובה על האופן שבו תוכל לקשר בין שני ההיבטים ולגרום לו לייצר הכנסות בסופו של דבר.

במקרה זה, אנו ממליצים בחום על קורסי הבלוקצ’יין הארגוני שלנו. אנו מנסים להציע את הידע הטוב ביותר האפשרי על הבלוקצ’יין, ואנחנו מכסים גם נישות נוספות.

נכון לעכשיו, יש לנו תהליך הכשרה יסודי בנושא blockchain ו- SCM. יתרה מכך, תקבל גם גישה לתבניות ולכלים של בלוקצ’יין שיעזרו לך לעצב את הפתרונות החדשניים שלך.

כדי להיות מומחה בלוקצ’יין מוסמך, השתלמות בקורס תועיל לך מאוד.

מה? להיות קצת סקפטי לגבי זה? ובכן, אל תדאג; אתה יכול לבדוק את קורס הבלוקצ’יין בחינם כדי להבין טוב יותר אם קורסים אלה הם בשבילך או לא.

הירשם עכשיו: קורס מומחה אבטחת בלוקצ’יין מוסמך (CBSE)

מסוגל לתקשר ערך

ובכן, זה לא נדיר או לא מציאותי לדרוש מישהו שיכול בקלות להעביר ערך נכון לאחרים. במקרים רבים, מומחים צריכים לעבוד כיועצים בפרויקט. לכן, אם אינך יכול להעביר את הידע שלך כראוי לאחרים, איך עוד היית עוזר להם ללמוד עליו.

עליהם להבין ולקבל מכם תכנים בעלי ידע. אך אם אינך יכול פשוט להעביר את המידע שלך, יהיה קשה לכל שאר החברים לתפקד כראוי.

כמו כן, ניסיון לפתור בעיה תוך זמן קצר נופל גם לקטגוריית התקשורת.

ידע מוצק אודות כלי ה- DevOps של Blockchain

אם אתה הולך לעבודה מומחה בטכנולוגיית בלוקצ’יין, עליך להיות בעל ידע מקיף בכלים שונים לפיתוח בלוקצ’יין. כלי DevOps למעשה עוזרים מאוד לטווח הארוך – זה עוזר לחסוך זמן ומשאבים. יתרה מכך, תוכלו גם לגלות איתם שגיאות בשלב הבדיקות די בקלות.

עם זאת, במקרים רבים יתכן שמומחה לא יצטרך להשתמש בו על בסיס קבוע. אבל עדיין, אתה צריך לדעת להשתמש בהם כשאתה צריך אותם.

מסוגל לנתח אדריכלות בלוקצ’יין

מומחה לבלוקצ’יין מוסמך חייב לדעת לנתח ארכיטקטורות שונות של בלוקצ’יין. ובכן, אם אינך יודע כיצד פועלת ארכיטקטורת בלוקצ’יין, אינך יכול לתכנן אחת חדשה. חברות רוצות אנשים שיכולים לפרק כל סוג רשת בצורה מומחית ללא כל עזרה נוספת.

אנו ממליצים לך ללמוד את כל הארכיטקטורות הקיימות בצורה מפורטת. כמו כן, תוכל לקבל את קובץ המקור מ- GitHub ולבדוק כיצד הם בנו אותו.

כמומחה, חשוב שתדע עליהם.

בכל מקרה, הגענו לקטע הסיום כיצד להפוך למדריך מומחה לבלוקצ’יין.

הערת סיום

בסופו של דבר, נוכל רק לומר שמומחה לאבטחת בלוקצ’יין או מומחה טכנולוגיית בלוקצ’יין, לא משנה מה היעד שלך יכול להיות, אתה צריך להיות מומחה לבלוקצ’יין מוסמך. ללא הסמכה מתאימה, יהיה קשה להוכיח את שוויכם בפני המפעלים.

יותר מכך, מומחה הבלוקצ’יין הוא אחת האפשרויות הקריירותיות המדהימות נכון לעכשיו. עם זאת, כפי שאתה יכול לראות, את הכישורים הדרושים לעבודה זו די קשה להשיג. לכן, עבדו קשה ונסו את קורס ה- Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) שלנו כדי לקבל יותר תובנה בתחום ארגוני הבלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map