בלוקצ’יין בקמעונאות: תיקי שימוש ויישומים פוטנציאליים

Blockchain יכול להציע כמות עצומה של הזדמנויות לתעשיות הקמעונאות. בואו נסתכל מקרוב על תפקיד הבלוקצ’יין בענף הקמעונאות.

תעשיות הקמעונאות פרחו גם בשנה שעברה לפני שהמגפה פגעה בעולם. למרות שחברות קמעונאיות רבות מציעות מתקני רכישה מקוונים, ההכנסות העיקריות מגיעות מהחנויות הפיזיות שלהן. עם זאת, לאחר שהמגפה הגיעה, קמעונאים עמדו בפני כמה נושאים עיקריים כמו שמירה על שרשרת האספקה, מכירת מוצרים, פתיחת חנויות ושמירה על בטיחות כל הלקוחות והעובדים..

עם זאת, כל זה יכול להימנע אם תעשייה זו תאמץ את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כבר מההתחלה. במציאות, האמינות, הקיימות ואיכות המעקב והסיוע בתהליכי ניהול של בלוקצ’יין יכולים להציע לתעשיות קמעונאיות את הדיגיטציה האולטימטיבית לה הם זקוקים..

אז, זה הזמן שתעשיות קמעונאיות התמקדו בבלוקצ’יין ברצינות רבה יותר והחלו לשלב אותו במערכות הישנות שלהן. לכן במדריך זה נסקור מדוע ענף הקמעונאות זקוק לבלוקצ’יין וכיצד בלוקצ’יין יכול לפתור את כל הבעיות.

הירשם עכשיו:קורס בלוקצ’יין חינם

בלוקצ’יין בקמעונאות: האם התעשייה הזו באמת זקוקה לבלוקצ’יין?

זה נורמלי לתהות האם הענף הזה באמת זקוק לבלוקצ’יין או לא. במציאות נראה שמגזר הקמעונאות מסתדר די טוב בהשוואה למגזרים אחרים. עם זאת, ענף זה עוסק בהרבה נושאים פנימיים שיש לטפל בהם במוקדם. זו הסיבה העיקרית לכך שענף זה זקוק לשינוי כרגע כמו בלוקצ’יין. בואו נבדוק את הבעיות האפשריות.

בלוקצ'יין בשוק הקמעונאי

שינוי ציפיות הצרכן

ענף הקמעונאות נאלץ להתמודד עם הרבה אלמנטים הפכפכים, ואחד מהם הוא ציפיות הצרכנים. במציאות נראה כי ציפיות הצרכן משתנות די מהר, שקשה לעמוד בקצב. יש פשוט יותר מדי אלמנטים שמשחקים, ומשנים את טעמם של הצרכנים בן לילה. לדוגמא, חלק נכבד מהצרכן עשוי לאהוב מוצר היום, רק למחרת, הם עשויים לחשוב על מחשבות אחרות, וחלקם אפילו לא יאהבו את המוצר יותר.

שינויים בעונה, אירועים, חגים, מגמות הם חלק מהגורמים המכריעים לכך. לכן, ענף הקמעונאות צריך להיות חכם מספיק כדי להבין את כל המידע הזה. עם זאת, תחזיות מדויקות עדיין אינן אפשריות עד עצם היום הזה.

תחזוקת נאמנות לקוחות לקויה

כדי ליצור נאמנות טובה על המותג, אתה צריך חווית לקוח טובה. במציאות, אחד הנושאים הבולטים של קמעונאים הוא הנוהג לאבד את לקוחותיהם הוותיקים, לחשוב שניתן להחליפם בקלות. אנו יודעים שההתמודדות עם הצרכנים יכולה להיות קשה לפעמים. אבל הנוהג לשחרר יכול לחזור רק לרדוף אותך אחר כך בהמשך.

לדוגמא, אם תשמרו על הלך הרוח הזה, יהיה לכם קשה יותר להגדיל את העסק שלכם. למרות שמבצעים או מבצעים למכירה או הנחות מיוחדות יכולים לעזור ללקוחות הוותיקים שלכם להרגיש מבוקשים, זה עדיין לא מספיק כרגע מכיוון שלרוב, קמעונאים לא מצליחים לספק הצעות אישיות..

תקשורת פנימית לא יעילה

זה מתאים ביותר לחברות קמעונאיות גדולות מכיוון שנראה שיש להם הרבה חטיבות. לכן, שמירה על חלוקה רבה זו בעת ובעונה אחת היא יקרה ומורכבת. לפיכך, עצם המורכבות של ניהול ותפעול חטיבות אלה על ידי תקשורת פנימית עשויה לעיתים לא להיות אפשרית.

כתוצאה מכך, חוסר התקשורת בין חטיבות עלול לשבש את התהליך העסקי יחד עם ירידה בשביעות רצון הצרכנים. ללא מערכת תקינה לאוטומציה של תקשורת זו, אין דרך ראויה לשמור על בעיה זו. לכן הם זקוקים לעזרה מטכנולוגיות.

אין שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

ובכן, טכנולוגיות רבות מיוצרות במיוחד עבור עסקים מסוימים ויכולות לעזור לקדם יתרונות נוספים אם משתמשים בהן נכון. עם זאת, חברות הקמעונאות נופלות מאחורי מגמה זו לחלוטין. אפילו עד היום, לקמעונאים רבים אין אפילו נוכחות מוטבעת. לכן הם נופלים מאחור בצורה דרסטית.

במציאות הם עדיין משתמשים בשיטה הישנה שפג תוקפה לפני זמן רב. כמו כן, במקרים רבים קמעונאים מוצאים כי השימוש בטכנולוגיה הוא משימה קשה ואין להם את היכולת לנצל אותה כראוי.

שוב, יש חברות קמעונאיות שמקבלות החלטות שגויות בבחירת הטכנולוגיה הדרושה להן. זה יכול להוביל לחוסר יעילות ולבזבוז כספים כפתרון לבניית עסקים אחרים שלא יכולים להציע את אותה התועלת לקמעונאות..

חקור נושאים דומים נוספים:החשיבות של Blockchain בענף הביטוח

אסטרטגיית שיווק מודרנית גרועה

כן, חברות קמעונאיות רבות עוברות אט אט לתחום השיווק המקוון. אך היעדר בסיס הידע המתאים בנושא גורם להם להשקיע בסופו של דבר הרבה כסף עם תפוקות כמעט. במציאות, אינך יכול להיצמד רק לשיווק ברשתות החברתיות; ישנן דרכים שונות בהן תוכלו לשווק את המוצרים שלכם ללקוחות.

יותר מכך, לקוחות כיום אוהבים מעורבות אישית על ידי המותגים האישיים שלהם. לכן, אלא אם כן תוכל להציע להם את התכונה הזו, הם עלולים לאבד עניין בקרוב במותג שלך. שוב, חברות קמעונאיות יכולות לפעמים לשווק את המוצרים יותר מדי, מה שמגביר את חוסר שביעות רצון הלקוחות.

סחורה ומרמה

אחד הנושאים העיקריים בתעשייה זו הוא כמות הולכת וגוברת של פעילויות הונאה וסחורות מזויפות. לא רק שיש יותר מדי מוצרים מזויפים בשוק שמנפצים את המוניטין שחברות הקמעונאות מצטברות, אלא שפעילות הונאה פנימית גובה מחיר גם מההכנסות..

למעשה, מוצרים מזויפים נעשים קשים יותר לזיהוי, מה שאומר יותר חוסר שביעות רצון של הצרכן. מבלי לטפל כראוי בנושא, הן הלקוח והן הקמעונאי ימשיכו לאבד את כספם היקר. לכן, חברות קמעונאיות צריכות לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר.

פריצות סייבר

המספר ההולך וגדל של פריצות סייבר הוא צוואר בקבוק נוסף עבור חברות קמעונאיות. במציאות, רוב החברות הקמעונאיות משתמשות במודל רשת טיפוסי של שרת לקוחות, שהוא די פגיע, בכנות. לכן, כמעט קל לפרוץ לשרתים ולגנוב נתונים חשובים. יתר על כן, מכיוון שכל חברה קמעונאית שומרת נתונים על לקוחותיה, די קל לתפעל את הנתונים ולקבל גישה לכרטיסי האשראי או לחשבון הבנק שלהם. זה יכול להפוך במהירות לפריצת אבטחה ענקית המובילה לאיבוד הכנסות רבות. יותר מכך, זה גם אומר שצרכנים לא יכולים לסמוך עליך על הנתונים שלהם, וזה לא רושם טוב עבור המותג שלך.

אינפלציית מחירים לצרכן

הצרכנים צריכים לשלם יותר ויותר בימינו על יסודות החיים היומיומיים שלהם. לכן, הם נוטים לחסוך פחות כסף לתקציב של פריטי יוקרה כלשהם. עם זאת, המחירים הקמעונאיים ותנודות המחיר הכבדות רק מרתיעים את הלקוח מלהוציא כסף. לכן קמעונאים צריכים להציע מבצעים מיוחדים או הנחות כדי לפתות את הצרכנים לקנות את המוצרים.

עם זאת, חברות קמעונאיות אפילו לא יכולות להתמודד עם העלות הגבוהה כרגע. אבל למה? ובכן, היעדר אוטומציה ותכנון תקין עלול לגרום לעלויות ייצור רבות יותר, מה שמעלה גם את מחירי הקמעונאות.

לכן, שמירה על שיעור גבוה מציפיות הצרכנים איננה אסטרטגיה טובה אם ברצונך להגדיל.

הירשם עכשיו:קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

מהם היתרונות של Blockchain בקמעונאות?

ישנם יתרונות רבים לשימוש בבלוקצ’יין בקמעונאות. חלק מהיתרונות הללו הם בלעדיים ואפשריים רק אם התעשייה מתחילה להשתמש בטכנולוגיה זו. עם זאת, בעזרת הבלוקצ’יין, תעשייה זו יכולה להתגבר במהרה על כל המחסומים. בואו נראה מה היתרונות –

ניהול מלאי נכון

כידוע, חברות קמעונאיות זקוקות לניהול מלאי תקין אם הן רוצות להגביר את היעילות הכוללת שלהן. במציאות, אין שום נפילה שמגיעה עם זה. החברות יכולות רק להפיק תועלת מכיוון שניהול מלאי יסייע להן לעקוב אחר המוצרים ותאריכי התפוגה שלהם ואינטרסים של הצרכן.

בלוקצ’יין בשוק הקמעונאי יכול לעזור לחברות לנהל את מלאייהן בצורה יעילה יותר. יותר מכך, זה יחסוך להם גם הרבה כסף, מכיוון שהוא יכול להפוך את תהליך המחסור במוצר או עודף המוצרים לאוטומטי בהתבסס על דרישת הצרכן בזמן אמת. אנו מאמינים שזה מקרה נהדר לתעשייה הקמעונאית.

שימוש בקריפטו כאמצעי תשלום

שימוש נהדר נוסף בבלוקצ’יין בשוק הקמעונאי הוא אמצעי תשלום בקריפטו. כפי שאתה כבר יודע, שוקי הקריפטוגרפים פורחים כרגע. יותר מכך, נראה כי מדינות שונות להוטות לעבוד על מטבעות דיגיטליים של הבנקים המרכזיים, שהם למעשה גרסת קריפטו של כסף פיאט..

נראה כי מטבעות קריפטוגרפיים יהפכו לכסף של העתיד. כאן חברות קמעונאיות יכולות להישאר צעד אחד קדימה באמצעות הצפנה הקיימת כבר כתשלום רשמי עבור המוצרים. במציאות זו אסטרטגיה טובה לרגש את הצרכנים ולעזור להם לשלם עבור המוצר באמצעות כסף מאובטח ודיגיטלי בצורה שקופה.

ניהול זהויות לקוחות טוב יותר

כפי שכבר ידוע, רוב החברות הקמעונאיות משתמשות במודל רשת טיפוסי של שרת לקוחות, שהוא די פגיע. לכן, די קל לתפעל את הנתונים ולגשת למידע כרטיס האשראי הצרכן או לחשבון הבנק. זו הפרה מסיבית של הפרטיות והפרה ברורה של חוקי המדינה.

כדי להתמודד עם בעיה זו, חברות יכולות להשתמש בבלוקצ’יין בשוק הקמעונאי כדי לאבטח את הנתונים הקשורים ללקוח. במציאות, הם יכולים להציע תהליכי אימות במערכת ולאחסן את כל המידע באחסון הבלתי משתנה. לכן, ללקוח תהיה גישה למידע שלו בלבד, ואף צד שלישי לא יוכל לפרוץ את הרשת ולהשתמש לרעה במידע זה.

Blockchain יכולה להציע יתרונות כמעט לכל ענף אחד. בדוק כעת את היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין!

ייעל מס מכירות קמעונאי

אחד היתרונות של הבלוקצ’יין בקמעונאות הוא תהליך ייעול מס המכירה הקמעונאית. במציאות, כל שנה כל חברה קמעונאית צריכה לשלם מיסים על סמך מכירותיה. עם זאת, רבים נוטים להימנע מתשלום מס זה, המסתכם ב -14.5 מיליארד דולר! יותר מכך, רוב הימנעות ממס זו מתרחשת אצל קמעונאים מקוונים. אם זה נמשך, חברות יכולות אפילו להגיש נגדם אישומים פליליים בגין כך.

לכן, כדי לפתור בעיה זו, גביית מס מכירה אוטומטית של בסיס בלוקצ’יין יכולה לסייע בגביית המסים על בסיס מספר המכירות או הרווח שעשו. יתרה מכך, הקמעונאים יכולים להעלות את המסמכים שלהם, שיעברו אימות נכון ברשת. זו למעשה דרך נהדרת לשלם את המס בבוא העת ולהימנע מכל נושא משפטי.

מניעת מוצרים מזויפים והונאה

אחד היתרונות של בלוקצ’יין בקמעונאות הוא מניעת הונאות ומוצרים מזויפים. במציאות, רק בגלל הונאה, תעשיית הקמעונאות הפסידה 62 מיליארד דולר בשנת 2019. יותר מכך, חברות קמעונאיות מתקדמות איבדו כמעט 30% מהרווח שלהן בגלל מדיניות החזר מקיפה ושוליים גבוהים. אבל העניין הוא לא ההפסד אלא הנזק שהמותג נגרם מהשארת מוצרים מזויפים למכירה.

באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, הקמעונאים יכולים לעקוב אחר הסחורה שלהם מהיצרנים ולוודא שהם מקבלים את המוצר האותנטי בכל פעם מחדש. יותר מכך, זה יכול לעזור להם להתמודד עם מוצרים מזויפים לטובה.

מתן מקור מקור

אחת מהחסימות במקרי השימוש הקמעונאי היא התכונה שיש מקור למוצר. נכון לעכשיו, הצרכנים ספקנים לגבי כל מה שהם קונים. וזה נורמלי לחלוטין, מכיוון שהם יכולים לצפות ליותר כאשר הם משלמים על זה. אך חברות קמעונאיות אינן יכולות להציע מקור אחר מלבד החותם שעל המכולה שאומר “מיוצר ב- xxx”.

לכן, באמצעות בלוקצ’יין, החברות יכולות סוף סוף להציע את המקור שכן הצרכן יכול לעקוב אחר כל שרשרת האספקה ​​של מוצר יחיד או לראות אותו. זה יתחיל עם הספקים ויסתיים עם הצרכן שקנה ​​אותו. זה יספק את המקור שהלקוחות רוצים עכשיו, והם יכולים להוציא את כספם על מוצר אותנטי.

ללא מחשבה על מודל עסקי תקין, קשה להשתמש בבלוקצ’יין כמנוף. בדוק את אסטרטגיית יישום הבלוקצ’יין האולטימטיבית שלנו למידע נוסף על פיתוח בלוקצ’יין.

מציע חוזי מוצר

היעדר תחזוקה נכונה של ערוץ הספקים מפריע לתעשייה זו לצמוח. במציאות, תהליך התשלומים של המשלוחים לוקח זמן רב, כולל אימות ועיבוד. עם זאת, תהליך ממושך זה יכול להרתיע ספקים רבים מלספק משלוח במסגרת המועד האחרון שהובטח. לכן זה יכול להסתכם בהפסדים רבים גם עבור הקמעונאים.

עם זאת, אחד האלמנטים הטובים ביותר של בלוקצ’יין במקרים לשימוש קמעונאי הוא החוזה החכם. במציאות, חברות קמעונאיות רבות יכולות להשתמש בחוזים חכמים כערובה לתשלום. כאן הם יכולים להציע הבטחת תשלום שתעבור רק מספר דקות. לכן, הספקים יקבלו מוטיבציה להגשים את המשלוח בתוך המועד האחרון.

צמצום פריצות סייבר

אחת מהבלוקצ’יין הפופולריות במקרי שימוש קמעונאיים היא ההגנה מפני פריצות סייבר. כפי שכבר ידוע, תעשיית הקמעונאות ניצבת בפני איומי אבטחה בתדירות גבוהה למדי. לכן זה יכול להפוך במהירות להפרת אבטחה עצומה המובילה לאיבוד הכנסות רבות. יתרה מכך, פירוש הדבר גם כי הצרכנים לא יכולים לסמוך על חברות עם הנתונים שלהם, וזה לא רושם טוב עבור המותג.

אך עם השימוש בבלוקצ’יין כאן, התרחיש יכול להשתנות באופן דרסטי. מכיוון שבלוקצ’יין יכול להציע פרוטוקולים בעלי אבטחה גבוהה למאבק במתקפות סייבר, לא תהיה אפשרות להפר יותר אבטחה. לכן, בלוקצ’יין יכול להתחיל להגדיל את ההכנסות על ידי הגנה על הרשת מגורם של צד שלישי.

תוכניות נאמנות חכמות

בלוקצ’יין בחנות קמעונאית יכול לעזור גם בתוכניות נאמנות. נכון לעכשיו, לחברות קמעונאיות רבות קיימות תוכניות נאמנות המסייעות להן להתחבר לקהל גדול בהרבה ולשמור על הצרכנים הוותיקים שלהם מרוצים מהמותגים שלהם. אבל גם בתוכניות נאמנות יש חוסר יעילות. לרוב, הם מציעים כללים לא עקביים שלא מאפשרים לצרכן לקבל את נקודות התגמול.

כמו כן, במקרים רבים, עקב אי התאמה במערכת, למרות שצרכן זכאי לנקודות, יתכן שהוא / היא לא יקבלו זאת.

אבל עם החוזים החכמים של בלוקצ’יין במשחק, חברות קמעונאיות יכולות להפוך את כל התהליך לאוטומטי. הם יכולים פשוט לתכנת מראש את הכללים בחוזה חכם, וברגע שלקוח ממלא אחר כל כלל, הוא / היא מקבל אוטומטית את הנקודות.

עסקאות אדם לסוחר

זו תכונה די מגניבה של בלוקצ’יין שכעת קמעונאים רבים מנסים להשתמש בה. בלוקצ’יין בחנות קמעונאית יכול להציע אדם לעסקאות של סוחרים. במציאות זה עוזר לשני הצדדים ליהנות מתהליך התשלום. הלקוח אינו צריך להשתעל עמלות נוספות באמצעות שירותים פיננסיים אחרים של צד שלישי, והסוחר יכול להרוויח מקבלת התשלום באופן ישיר מבלי להשתמש ביישומי צד שלישי כלשהם..

יתרה מכך, הדבר יכול לבנות אמון מתמשך בין שני הצדדים, המהווה נקודת פלוס אדירה עבור חברות הקמעונאות.

רוצה לבדוק עוד מקרים לשימוש בבלוקצ’יין? בדוק את 20 המקרים המובילים ביותר לשימוש ב- blockchain כרגע!

חברות קמעונאיות המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

וולמארט

וולמארט עובדת על בלוקצ’יין בפתרונות קמעונאיים למעקב אחר מזון. לשם כך, הם משתמשים בד Hyperledger. כרגע הם עובדים עם יבמ כדי להשיג את התמיכה הטכנית שלהם בפתרון. יתרה מכך, ענקית הקמעונאות כבר עבדה על שני פרויקטים מוצלחים של הוכחת קונספט באמצעות בלוקצ’יין. לדבריהם, בלוקצ’יין יכול לעזור להם לשמור על איכות המזון ולהימנע מתוצאות הרות אסון.

אֲמָזוֹנָה

אמזון מפיקה את המיטב מטכנולוגיית הבלוקצ’יין. נכון לעכשיו הם משתמשים בבלוקצ’יין בעסקי הפרסום שלהם. במציאות, זהו למעשה שימוש טוב בתכונות הבלוקצ’יין שכן הוא יכול לשפר את יעילותן ביעילות.

מלבד זאת, הם מוכרים מוצרי בלוקצ’יין כמו בלוקצ’יין כשירות בו הם מציעים פיתוח רשת בהתבסס על צרכי הלקוח..

עליבאבא

עליבאבא עובדת גם על בלוקצ’יין בפתרונות קמעונאיים. החברה משתמשת בבלוקצ’יין כדי להגדיל את העקיבה אחר המוצרים שלה. יותר מכך, הם כבר בנו פלטפורמת מסחר אלקטרוני חוצה גבולות בשם קאולה על בסיס בלוקצ’יין. בכל מקרה, פלטפורמה זו תתעד את כל השחרור ממכס, פרטי הלוגיסטיקה ורישומי המוצרים. לכן הם מתכננים להשתמש בו גם כדי להילחם במוצרים מזויפים עם קוד דו מימדי.

אחולד דלהייז

חברת בת של Ahold Delhaize, אלברט היין, עובדת על בלוקצ’יין בפתרונות קמעונאיים לדיגיטציה של תהליך שרשרת האספקה ​​שלהם. במציאות, הם רוצים להשתמש בטכנולוגיה כדי להפחית את תהליך הניירת שלהם ולהפוך את כל התהליך לאוטומטי. לדבריהם, הם רוצים להפוך את שרשרת האספקה ​​שלהם לנקייה, בטוחה וחכמה באמצעות הטכנולוגיה.

קרפור

קרפור הצטרפה למרוץ הבלוקצ’יין לפני זמן רב. הם עובדים גם על יישומי בלוקצ’יין בקמעונאות למעקב אחר המוצרים שלהם. יותר מכך, החדשות הטובות הן כי החברה טוענת כי מכירותיהן גדלו באופן דרסטי לאחר שעברו לבלוקצ’יין. תהליך המעקב זכה להצלחה אדירה בסין. אז הם רוצים לשלב את זה גם במדינות אחרות.

אלדי

אלדי משתמשת בבלוקצ’יין בקמעונאות לניהול שרשרת האספקה ​​שלהם. נכון לעכשיו, הם משתמשים בטכנולוגיה כדי לאמת את הקנייה הארגונית שלהם. יחד עם Verifish, הם עוקבים אחר מאכלי ים איריים אורגניים וקיימים. יותר מכך, וריפיש פיתחה את הפרויקט, ו- BIM תומכת בפתרון. למרות שהפרויקט יימשך 12 חודשים, החברה רוצה לארוז את הפרויקט בתוך שנת 2021.

איקאה

מי לא יודע את השם של איקאה? עם זאת, תשמח לדעת שחברה זו עובדת גם על יישומי בלוקצ’יין במגזר הקמעונאי. במיוחד חטיבת איסלנד שלהם לוקחת חלק בתהליכי עסקאות מסחריות באמצעות Ethereum. יתרה מכך, הפתרון הגיע מ- Tradeshift, והם השתמשו במזומנים הניתנים לתכנות. במציאות, זה קובע גם את השימוש ב- CBDC בקנה מידה עולמי.

אוחאן

אוחאן עובד גם על יישומי בלוקצ’יין בתעשיות קמעונאיות. החברה הודיעה לאחרונה כי היא מציגה אפליקציה למעקב אחר מזון באמצעות בלוקצ’יין בצרפת, פורטוגל, איטליה, ספרד וסנגל. זו דוגמה מצוינת למקור שכן הם מציעים לצרכנים לעקוב אחר חיי המוצר מסריקת קוד ה- QR.

הבית דיפו

הום ​​דיפו הוא שם מוכר נוסף בקרב חברות הקמעונאות. באמצעות בלוקצ’יין בחנות קמעונאית, הם רוצים לבטל כל סכסוך ספקים שקורה בגלל ניהול כושל. יותר מכך, המחלוקת יכולה גם לנפח את המלאי, שאינו יעיל. לכן, הום דיפו עובדת על פיתרון פיילוט כדי לעקוב אחר כל הרכישות מהספקים ולהבטיח שהכל מתוחזק היטב.

יַעַד

היעד משתמש בבלוקצ’יין בקמעונאות כדי לנהל את שרשרת האספקה ​​שלה. עם זאת, אנחנו עדיין לא יודעים את היישום הנכון של הפרויקט, אבל אנחנו יודעים שהם משתמשים במיתור המיתור של Hyperledger לפיתרון. אך מאוחר יותר הם עברו ל- Hyperledger Grid, מה שעזר להם למקד בצורה יעילה יותר למגזר הקמעונאי.

קרא עוד:50 החברות המובילות ביותר המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

מחשבות אחרונות

בלוקצ’יין בקמעונאות יכול לשנות הרבה היבטים בתחום זה. למרות שמגזר זה כבר די חזק בפני עצמו, הוא עדיין עוסק בהרבה נושאים שעלולים לגרום לבעיות בהמשך העתיד. אך באמצעות בלוקצ’יין, תעשייה זו יכולה להתגבר על כל החסרונות ולהציג תכונות נוספות עבור הצרכנים.

אם אתם בענף הקמעונאות, הגיע הזמן שתאמצו את הטכנולוגיה הזו ואת כל היתרונות שלה. כל טירון שסקרן את טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכול לבדוק את קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו ולהתחיל את מסע הבלוקצ’יין שלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map