בלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז

Blockchain היא טכנולוגיה מתפתחת בענפים רבים, כולל גם תעשיית הנפט והגז. כאן נבחן מקרוב כיצד הבלוקצ’יין יכול לשבש את תעשיית הנפט והגז ולהפוך אותו לקיים יותר בטווח הארוך..

Blockchain צומחת במהירות מתג הקריפטו והופכת למנחת חוזים אוטומטית וחכמה. לא רק זה אלא גם בלוקצ’יין נחשב לקיר הלבנים שכמעט בלתי אפשרי לפרוץ.

מעבר להסרת המתווך או המתווכים, הבלוקצ’יין פועל כעת כמקור מהימן בו הוא מקדם פרטיות מירבית. אך מה לגבי השלכותיה על תעשיית הנפט והגז. במציאות, ענף זה מנוגע ממגוון נושאים וזקוק לשינוי. אבל יכול blockchain להיות המושיע של התעשייה הזו?

האם זה באמת יכול להועיל כאן? ננתח ונעזור לטירונים להבין את ההשפעות של בלוקצ’יין בנישה זו. אז הנה, תוכלו ללמוד במהירות על שימוש בבלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז ולהשתמש בבסיס הידע הזה לטובתכם.

הירשם עכשיו:קורס בלוקצ’יין חינם

Contents

בלוקצ’יין בנפט וגז: האם יש בעיות?

יש הרבה נושאים בענף זה. ובלוקצ’יין בתחום הנפט והגז יכול באמת לעזור בהקשר זה. בואו לבדוק את הנושאים האפשריים של התעשייה הזו כבר עכשיו!

מקרים לשימוש בבלוקצ'יין בתעשיית הנפט והגז

החמרת תנאי הכספים

הנושאים הם שלממשלות הפיסקליות אין יציבות ראויה. לכן, תעשיית הנפט והגז מתמודדת עם נושאים מרכזיים שכן הם צריכים להתמודד עם שינוי התקנות כל הזמן. יותר מכך, כל מדינה אחת מגיעה עם סוגים שונים של תקנות. לעמוד בקצב כל זה כמעט מאתגר.

מנהיגי התעשייה במגזר זה סבורים שרק ניכר כי נושא זה יציף אותם בטווח הארוך אם לממשל הפיסקלי אין יציבות. יותר מכך, חוסר היציבות לבדו עלה לתעשייה יותר מ -2.3 מיליארד דולר בהכנסות. לפיכך, הדבר זקוק לשינוי כרגע אם מגזר זה יכול לפרוח כראוי.

משאבים לא שגרתיים מזיקים

קשה לגשת למשאבים לא שגרתיים. כמו כן, בעבר הם לא היו פופולריים כמו בתקופה הנוכחית. על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, חברות יכולות כעת להשתמש במשאבים אלה. במציאות, אלה כוללים בעיקר גז פצלי, חולות נפט ומתאן פחם. למרות שמשאבים אלה פותחים הזדמנויות חדשות לתעשייה זו, ההשלכות של השימוש בהן עלולות לגרום לנזק רב יותר בטווח הארוך.


מומחים רבים מודאגים למדי משבר הידראולי בכדי לקבל גישה למשאבים אלה. זה יכול להרעיל מקורות מים או אפילו לגרום לסביבה להיות לא יציבה יותר. אז, זה גם נושא מאסיבי שאי אפשר להתעלם ממנו כרגע.

עלייה בביקוש הצרכנים

דרישות הצרכנים גדלות בקצב מהיר. אף על פי שחברות רבות כבר משקיעות כדי להגדיל את צמיחתן, עדיין לא מספיק לשמור על ייעול יציב של נפט וגז בכדי לספק את כל הדרישות..

כמו כן, עלינו להתייחס לעובדה שמשאבים אלה אינם מוגבלים. יתרה מכך, תהליך הגישה והשכלול אליהם הוא גם יקר מאוד. לכן עסקים בעניין זה מתקשים לספק את הדרישה בכל עת.

כמו כן, התמחור עבור אלה יכול לרדת בקצב מהיר במקרה של אסון סביבתי או אפילו לעלות כאשר הביקוש גבוה, אך ההיצע נמוך..

אחריות חברתית וסביבתית

זה נושא מרכזי כרגע. כאן, על החברות להתמודד עם סוגיות חברתיות שונות, כגון בעלי עניין, חששות בטיחותיים ובעיות בריאות העובדים. כמו כן, היחסים הקהילתיים הכוללים יכולים לגבות מחיר גם כן. יותר מכך, תעשיית הנפט והגז נאלצת להתמודד עם שחיתות, ונזקים סביבתיים מכיוון שתהליך מיצוי המשאבים הללו מזיק לאדמה עצמה..

בעיה מרכזית נוספת היא ההשפעה הסביבתית של פריקינג. במציאות, פרקינג נחשב לא חוקי במדינות רבות מכיוון שהוא יכול להרעיל את האדמות שמסביב יחד עם מקור המים שלהן. אז, האנשים החיים בארצות אלה יתמודדו עם בעיות גדולות. בטווח הארוך, אדמות אלה הופכות לנטושות ובלתי ניתנות למגורים, וזה גם דאגה מרכזית.

קרא גם:הסבירו טכנולוגיית Blockchain: מערכת אקולוגית מבוזרת

דרישות מוגברות לדלקים מתחדשים

נושא זה מתרחש בגלל לחץ סביבתי. במציאות, צרכנים רבים מודאגים מההשלכה על הסביבה, והם דורשים פתרון מתחדש טוב יותר לבעיה זו. כמו כן, יש לעצור את כמות הזיהום הגוברת. עם זאת, חברות מתקשות להציע פיתרון מתחדש לחלוטין.

זה המקום בו הם יזדקקו לעזרה נוספת במציאת ותיאום כל התוכנית העסקית שלהם ללא פיתרון ראוי בנישה זו. אם הם לא יטפלו בנושא זה באופן מיידי, הם עלולים להתמודד עם בעיות גדולות בטווח הארוך.

הגדלת עלויות התחזוקה

תחזוקה של מפעלים אלה היא גם נושא נוסף בתחום זה. במציאות, כל הצמחים מקבלים בדיקות קבועות על אופן פעולתם של הצמחים. יותר מכך, התעשייה צריכה להתמקד גם בקידום שירותים ידידותיים לסביבה. לכן, כדי לוודא שהם עובדים בצורה מושלמת, עליהם לבצע בדיקות רגילות.

אך כל התהליכים הללו מגדילים את עלות האחזקה. כתוצאה מכך, היעילות הכוללת של החברה חוטפת מכה ופוחתת. לכן, חשוב באמת לאזן בין שני התנאים הללו ולהבטיח תחזוקה טובה יותר עם עלות מופחתת.

ירידה בביצועים

עם התבגרות חייו של אתר מטעים, הביצועים הכוללים של אותו צמח יורדים. עם זאת, ללכת למטע חדש לחלוטין הוא תהליך יקר מאוד. לכן, כעת זו דרישה לשמור על יעילות גם אם המטע מזדקן עם הזמן. לכן, תעשיית הנפט והגז צריכה להבטיח כי מפעלים אלה יהיו אמינים, יעמוד בדרישות.

נכון להיום, אין פיתרון מוצק לבעיה זו. לכן זה הופך גם לבעיה ענקית גם עבור המשקיעים וגם עבור החברה עצמה.

קרא עוד: בלוקצ’יין בחקלאות: מקרי שימוש ודוגמאות

שרשרת אספקה ​​לא יעילה

בעיה ענקית נוספת בתחום זה היא היעדר ניהול נכון של שרשרת האספקה. במציאות, כל מפעל נפט או גז הוא עצום בגודלו וזקוק להרבה משאבי אנוש כדי לתאם בין כל המקרים או האלמנטים..

אך שמירה או שמירה על קשר בין אלמנטים אלה הינה משימה מורכבת ומאתגרת. ללא ניהול נכון של שרשרת האספקה, אין מצב שהם יוכלו להתמודד עם כל האלמנטים בבת אחת. יותר מכך, אין גם אפשרות לעקוב אחר התהליך בזמן אמת. הטכנולוגיה בה הם משתמשים כרגע אינה עומדת בסימן הרץ והיא פועלת על מערכת המורשת, המועדת לטעויות.

חוסר שקיפות

בעיה ענקית נוספת היא חוסר השקיפות בענף זה. אחד הנושאים העיקריים הוא השחיתות הגואה הפוקדת את התעשייה מבפנים. במציאות, ישנם יותר מדי אנשים המנצלים לרעה את עמדתם ומפיקים תועלת מחברות מבלי שאף אחד שם לב לכך. זהו נטל עצום שהתעשייה נאלצת להתמודד איתו, והוא לא מסוגל לעצור את כל השחיתות.

יתר על כן, אין שקיפות בכל שלב של החברה. אז זו ההזדמנות המושלמת עבור השחקן הרע לשנות את התיעוד בקלות. לפיכך, נושא זה זקוק לעזרה חיצונית כדי להיפטר לחלוטין משחיתות אחת ולתמיד.

היעדר ביקורת ותחזוקה נאותים

לתעשיית הנפט והגז אין תוכניות תחזוקה וביקורת נאותות. לכן, זה רק טבעי להתמודד עם קשיים טכניים כל הזמן. עקב קשיים אלה, הענף מאבד הכנסות רבות מדי שנה. שלא לדבר על מספר הגידול של הסיכונים במטע עצמו. תאר לעצמך אם קורה פגיעה טכנית בצינור, והיא לא תוקנה מיד, היא עלולה להתפוצץ בכל רגע.

ללא תהליך ביקורת יומיומי ותחזוקה מהירה לנושאים אלה, המצב רק יחמיר. אך תהליך הביקורת והתיאום של תחזוקה זו הוא גם תהליך יקר, והחברות נרתעות במקצת מלעשות אותן לפעמים..

ניהול פסולת לקוי

אימת ניהול הפסולת בענף זה מדאיגה. לרוב החברות הגדולות אין פרוטוקולים תקינים לניהול פסולת. עם זאת, כל החברות הללו מייצרות כמות גדולה של פסולת שיש לתחזק אותה כראוי. במציאות פסולת זו מזיקה לסביבה ולאנשים.

אבל תראה שחברות מסוימות יכולות לזרוק את הפסולת שלהן לכל מקום שתרצה, ולגרום לסביבה קשה יותר. במציאות, לממשלות יש תקנות מחמירות כדי להציג תוצאה גרועה, אך רק קומץ מקיים את פרוטוקול הבטיחות.

הירשם עכשיו:קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

יתרונות השימוש בבלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז

ישנם יתרונות מסוימים הנלווים לשימוש ב- blockchain בענף זה. במציאות, בלוקצ’יין מציע כמה תכונות נהדרות מאוד שיכולות לעזור לתעשייה זו לזרוח יותר. לדוגמה, תוכלו להשתמש בחוזים חכמים לאוטומציה של רכישות נפט וגז.

יתרה מכך, תוכלו גם להשתמש בזה בכדי להקל על כל החוזים איתם מתמודדת החברה. זה לא רק יחסוך זמן, אלא גם חסכוני.

תכונה מרכזית נוספת היא שקיפות. כן, בלוקצ’יין מציע מערכת ספר שקיפות מלאה שפתוחה לכולם.

לכן, זו הזדמנות מצוינת לחזור סוף סוף לשחיתות שהורסת את התעשייה הזו מבפנים. כאשר היומנים פתוחים לכולם, אתה יכול לזהות פערים בכל עת.

עם זאת, החלק החשוב ביותר הוא העובדה שהוא בכלל לא יזדקק לאיתור שכן כל הרשומות של ספר חשבונות זה ניתנות לשינוי. מה זה אומר? ובכן, המשמעות היא שאף אחד לא יכול לשנות או למחוק אותו שוב כאשר רשומה נמצאת על ספר החשבונות. לכן, אין דרך לשחקן רע לשנות את התיעוד.

אחרון חביב, בלוקצ’יין יכול להפוך את התעשייה הזו למופצת ומבוזרת. מה זה אומר? ובכן, המשמעות היא שלענף זה כבר לא תהיה סמכות מרכזית לשלוט.

במציאות, זה יקדם אמון במודעות בין הצדדים שהולכים לעבוד עסק יחד. זו הסיבה שזה אחד ממקרי השימוש בנפט וגז בבלוקצ’יין.

Blockchain מגיע עם יתרונות רבים עבור תעשיות שונות. עיין במדריך שלנו ליתרונות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

מקרי שימוש בבלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז

יש כל כך הרבה מקרי שימוש של בלוקצ’יין בענף זה. עם זאת, אנו נתמקד בכמה מאלה המכריעים כיום. בואו לבדוק מה אלה כרגע.

דיגיטציה של עסקאות נפט גולמי

אחד המקרים הבולטים ביותר לשימוש בנפט ובגז הוא תהליך הדיגיטציה של עסקאות נפט גולמי. במציאות, נפט גולמי הוא כרגע שוק סחורות בוגר מבחינה כלכלית. עם זאת, רק מספר קטן של חברות נוטות לייצר נפט גולמי למסחר. יותר מכך, אלה התרחשו במקומות מרוחקים הזקוקים לתחבורה. כמעט 80% מעסקאות הנפט הגולמי בעולם מתרחשות דרך נתיב המים.

עם blockchain, תהליך זה יכול סוף סוף להשיג את העסקה הדרושה לה. לדוגמא, עם blockchain, עסקה זו תזכה לאבטחה ויעילות רבה יותר. כמו כן, מכיוון שהשקיפות תשתפר, תוכלו לעקוב בקלות אחר התהליך מהפלטפורמה.

נפט וגז בקריפטו

Blockchain יכול לפתוח כל כך הרבה אפשרויות חדשות לתעשייה זו. בתור התחלה, היא יכולה להציע קריפטוגרפיה מגובה נפט וגז עבור הצרכנים. במציאות, זו יכולה להיות הזדמנות גדולה באמת לאסימון המגזר הזה ואפשרויות נוספות למשקיעים. שוקי המשקיעים די ברורים כרגע, ולכן הוספת אפשרויות נוספות תועיל רק לשני הענפים.

יותר מכך, זה יכול להפוך למקור השקעה נהדר ומקור הכנסה טוב עבור הרבה אנשים. כמו כן, צדדים שונים יכולים להשתמש באסימון זה כדי להעביר ערך בתוכם מבלי להזדקק לבנקים כלשהם כמתווך. לכן זו גישה נהדרת להחזיק מטבע קריפטוגרפי מגובה נפט וגז.

ניהול רגולציה טוב יותר

כפי שאתה כבר יודע, תעשיית הנפט והגז מתמודדת עם נושאים מרכזיים שכן הם נאלצים להתמודד עם שינוי התקנות כל הזמן. יותר מכך, כל מדינה אחת מגיעה עם סוגים שונים של תקנות. לעמוד בקצב כל זה כמעט מאתגר.

יתרה מכך, מכיוון שממשלות ממשיכות לשנות את הרגולציה ואת סכום המס, החברות מתקשות להבין כיצד להישאר במסגרת התקנות ולהמשיך את העסקים..

לכן, שימוש בחוזים חכמים לתעשיית הנפט והגז יכול למעשה לעזור בהקשר זה. רשויות הפיקוח יכולות להשתמש בחוזה זה כדי להפוך את תהליך תשלומי המס לאוטומטי. כמו כן, מכיוון שהחוזים תמיד צריכים להתעדכן ולשמור על עצמם, אתה יכול לעמוד בקצב השינויים די בקלות.

ניהול שיאי קרקעות משופר

אחד המקרים העיקריים לשימוש בבלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז הוא ניהול שיאי קרקעות משופר. במציאות, על החברות לנהל את כל רשומות הקרקעות שלהן מכיוון שהן תוצר של מיליוני דולרים של השקעה.

עם זאת, הדרך המסורתית או המבוססת על נייר להחזיק בקנה מידה כה גדול של רשומות היא מסורבלת. שלא לדבר על זה יכול ליפול ליד הלא נכונה, מי יכול לנצל את זה.

אבל עם blockchain, סוגיה זו ניתנת לניהול מלא. מכיוון שכבר יש לך גישה לספר חשבונות בלתי משתנה, חברות יכולות להעלות את המידע יחד עם תיעוד של רישומי המקרקעין. לכן, תוכלו לאבטח את המסמכים באופן מלא, מכיוון שאיש אינו יכול לשנות או למחוק אותם מהמערכת.

קרא עוד:בלוקצ’יין בייצור: מדריך להעצמה תעשייתית

אחסון נתונים מאובטח לאינטרנט של הדברים

עוד אחד ממקרי השימוש בבלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז הוא אחסון הנתונים של מכשירי ה- IoT. במציאות, עם התפתחות הטכנולוגיה, חברות משתמשות כיום במכשירי IoT רבים בכדי לנטר את פעולותיהן השונות.

עם זאת, האבטחה עבור הנתונים שמכשירי IoT אוספים כמעט ואינה קיימת. באופן כללי, למכשירי IoT אין מבנה מבוזר כלשהו, ​​ולכן הם נוטים לתקוף ופגיעים מאוד לפריצות סייבר..

אך אם החברות מתחילות להשתמש בבלוקצ’יין כאחסון העיקרי לנתונים, הן יכולות להגן על כל המידע מהידיים הלא נכונות. זה יכול למעשה להציע שכבה מאובטחת עם הצפנה כדי להצפין את כל הנתונים ולהפוך אותה לקניין פרטי.

מיחזור טוב יותר וניהול פסולת

זו הזדמנות ענקית ליישום מבוסס בלוקצ’יין לזרוח במגזר זה. כידוע, ברוב החברות הגדולות אין פרוטוקולים תקינים לניהול פסולת. עם זאת, כל החברות הללו מייצרות כמות גדולה של פסולת שיש לתחזק אותה כראוי.

במציאות פסולת זו מזיקה לסביבה ולאנשים. מצד שני, מרבית החברות נוטות להזמין חומרי גלם בכמות גדולה ולא לעשות שימוש חוזר במוצרים אלה כאשר הם יכולים.

זה גם מגביר בזבוז רב. אבל עם בלוקצ’יין בתערובת, חברות יכולות להיפטר מהבעיה במהירות. במציאות, בלוקצ’יין יכול להציע דרך לעקוב אחר מוצרים אלה ואת הפסולת המיוצרת במטעים.

מעקב אחר טביעת רגל פחמן

שימוש פופולרי נוסף בבלוקצ’יין בתחום הנפט והגז הוא מעקב אחר פליטת פחמן. בטווח הארוך, כל המטע של התעשייה הזו מייצר זיהום רב ופולט הרבה פחמן לסביבה. לכן, זה רק מעשי להציג מודל עסקי בר קיימא יותר שיצמצם את עקבות הפחמן אחת ולתמיד.

כאן נכנס לתמונה בלוקצ’יין. במציאות, בלוקצ’יין יכול לעקוב באופן בודד אחר כל פליטת הפחמן ולהציע מערכות ניהול טובות יותר לתעשייה זו. לכן, באמצעות טכנולוגיה זו, התעשייה יכולה סוף סוף לאתר ולהפחית את עקבות הפחמן.

בדיקת צינור משופרת

במציאות, בדיקת הצנרת תצטרך מידה רבה של תיאום מצד חברות אזוריות כדי לסיים את העבודה ביעילות. כמו במקרים רבים, על החברות להציג את פרטי הבדיקה או לקבל הסמכה על סמך הנתונים בכדי לשמור על פעילות העסק.

עם זאת, תיאום בין חברות אזוריות איננו משימה קלה. במקרים רבים הם אינם מצליחים לתאם ולעיתים אף מזייפים את הנתונים כדי לקבל את האישור.

כדי לעצור זאת, בלוקצ’יין יכולה להציג את הפלטפורמה שלה לניהול בדיקות הערימות. יתרה מכך, חברות הפיקוח יכולות להעלות את הנתונים מאימות בערוץ, וזה יקרה גם בזמן אמת. כל סוג של חברה יכול לראות את נתוני הבדיקה בזמן אמת.

רוצה לבדוק עוד מקרים לשימוש בבלוקצ’יין? בדוק את 20 המקרים המובילים ביותר לשימוש ב- blockchain כרגע!

ניהול שרשרת אספקה ​​טובה יותר

כפי שאתה כבר יודע, כל מפעל נפט או גז הוא עצום בגודלו וזקוק למשאבי אנוש רבים כדי לתאם בין כל המקרים או האלמנטים..

אך שמירה או שמירה על קשר בין אלמנטים אלה הינה משימה מורכבת ומאתגרת. ללא ניהול נכון של שרשרת האספקה, אין מצב שהם יוכלו להתמודד עם כל האלמנטים בבת אחת.

לכן, שימוש בבלוקצ’יין בתחום הנפט והגז יכול לסייע בשיפור ניהול שרשרת האספקה. במציאות, בלוקצ’יין יכול לסייע במעקב אחר המערכת 24/7/365. לכן, ניתן לעקוב בקלות אחר בעיות או בעיות באמצעות הפלטפורמה.

הפחתת שגיאה

בעיה מרכזית נוספת במשאבי אנוש היא מספר השגיאות שהם עושים במהלך איסוף הנתונים. ובכן, זה משהו שגם האימונים לא יכולים להיפטר ממנו. במציאות, בני אדם נוטים לטעות, ואפילו שגיאה יחידה בעניין זה עלולה לגרום להפסדים עצומים. עם זאת, מאחר ואין דרך לתעשייה זו להיפטר מכל משאבי האנוש, היא זקוקה ליותר עזרה טכנולוגית ככל שהיא יכולה לקבל.

לכן, שימוש בבלוקצ’יין כאן בוודאי יעזור להם להפחית את השגיאות מעשה ידי אדם אחת ולתמיד. במקרים רבים, החברות יכולות לבצע אוטומציה של איסוף הנתונים של נתוני התחזוקה, כרטיסי השטח וכן הלאה. זה יקטין משמעותית את הסיכוי לטעויות.

תחזוקה משופרת

במציאות תחזוקה בתוך המטע היא מטלה בעלות כבדה. אך כל התהליכים הללו מגדילים את עלות האחזקה. כתוצאה מכך, היעילות הכוללת של החברה חוטפת מכה ופוחתת.

לכן, חשוב באמת לאזן בין שני התנאים ולהבטיח תחזוקה טובה יותר עם עלות מופחתת.

לכן, שימוש בבלוקצ’יין בנפט ובגז בתעשייה זו יכול למעשה לסייע בשיפור תהליך התחזוקה. זה יהיה קבוע, והבטיחות תשמור לאורך כל התהליכים.

במציאות, מאגרי מידע אלה קלים לאוטומטיים ותחזוקת מאגרי המידע הללו נמוכה. אז בקיצור, זה יחסוך כסף ויציע תוצאה טובה יותר בטווח הארוך.

פיוס פיננסי

התהליך במעלה הזרם של הענף מורכב למדי. לכן, חברות רבות יכולות בסופו של דבר לעבוד על אותו פרויקט במקביל. לפיכך, שמירת כל אלה ברשומה ושמירה עליהם כראוי היא קריאה קשה נכון לעכשיו. לכן חברות רבות יכולות להתנגש יחד על מה הן עובדות.

לכן, שימוש בחוזים חכמים לאוטומציה של כל הפרויקטים בתעשיית הנפט והגז יכול למעשה לפתור את הבעיות. אז, הקלה על כל הצדדים במסגרת חוזה יחיד אכן תעזור, בטווח הארוך, לשעשע את כל הנושאים בבת אחת.

Blockchain יכול לעזור לך להעלות את העסק שלך. התחל את פרויקט הבלוקצ’יין שלך באמצעות אסטרטגיית היישום האולטימטיבית שלנו!

אילו חברות מיישמות טכנולוגיית בלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז?

חברת הנפט הלאומית של אבו דאבי

חברת הנפט הלאומית של אבו דאבי מיישמת טכנולוגיית בלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז כדי להגביר את השקיפות בחברות. יותר מכך, הם גם מתכננים להרחיב את הטכנולוגיה הזו גם לניהול שרשרת האספקה ​​שלהם.

צדף

Shell היא חברה נוספת המיישמת טכנולוגיית בלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז לצורך סחרה בנפט גולמי. יותר מכך, יש להם גם את מקווארי כבנק ההשקעות בפרויקט. הם מתכננים להשקיע בפרויקט סינוכם.

פטרוצ’ינה

PetroChina משתמשת בבלוקצ’יין בנפט ובגז לתהליכים במורד הזרם. נכון לעכשיו הם עובדים על פרויקט שיעזור להם לסחור בנפט בצורה יעילה יותר. החברה גייסה כבר 15 מיליון דולר לפרויקט.

ארמקו הסעודית

סעודה אראמקו משתמשת גם בבלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז לתהליכים במורד הזרם. נכון לעכשיו הם עובדים עם VAKT למסחר. במציאות, פלטפורמה זו מתאימה יותר לעיבוד לאחר המסחר.

BP

BP משתמשת גם בבלוקצ’יין בתחום הנפט והגז. יותר מכך, הם עובדים על פלטפורמה לסחר בסחורות אנרגיה ותעשיית הנפט והגז נופלת ממש בתוכה. הם עובדים גם עם VAKT.

אקסון מוביל

אקסון מוביל היא שחקנית נוספת בנישת הבלוקצ’יין. נכון לעכשיו הם משתמשים בבלוקצ’יין בנפט ובגז לתהליכים במורד הזרם. הם השלימו לאחרונה משפט לאישור הוצאות מבוססות בלוקצ’יין (AFE).

תאגיד שברון

תאגיד שברון הוא אחד הענקים הגדולים בענף זה. כרגע הם מעוניינים גם להשתמש בטכנולוגיה זו למטרות סחר בנפט שלהם. יותר מכך, הם הצטרפו לקונסורציום עם שחקנים מובילים אחרים בשוק.

סך הכל SE

טוטאל SE משתמשת בבלוקצ’יין בתחום הנפט והגז לצורך הגברת היעילות של יכולות הסחר בנפט. הם מצפים לתוצאות נהדרות מהטכנולוגיה הזו ורוצים למנף אותה כמה שיותר.

לוקויל

לוקיל משתמש בטכנולוגיה זו בצורה אחרת. במציאות הם מקבלים ביטקוין כדרך רשמית לשלם בתחנות הדלק שלהם. התחנות שלהם באסטוניה, ליטא ולטביה כבר חיות בקבלת הצפנה הזו.

גזפרום

גזפרום משתמשת גם בבלוקצ’יין בתחום הנפט והגז. במציאות, הם רוצים להשתמש בטכנולוגיה זו כדי לנטר ולבצע את החוזים העסקיים השוטפים שלהם. לשם כך הם ישתמשו בחוזים חכמים כדי להפוך את התהליך לאוטומטי.

בדוק את 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לראות דוגמאות נוספות בעולם האמיתי למקרי שימוש מבוססי בלוקצ’יין.

הערת סיום: עתיד הבלוקצ’יין בנפט ובגז

כפי שאתה יכול לראות, עתיד הבלוקצ’יין בתעשיית הנפט והגז הוא בהיר למדי. יש כל כך הרבה דרכים שהטכנולוגיה הזו יכולה לעזור למגזר הזה. אם לשפוט מכל השחקנים הגדולים שכבר לוקחים את היוזמה בנושא זה אנו יכולים להניח בבטחה שהוא כאן כדי להישאר.

למרות שרבים עדיין ספקנים לגבי עתיד הבלוקצ’יין בתחום הנפט והגז, עדיין הדוגמאות בעולם האמיתי אומרות לך אחרת.

אם אתה רק טירון שרוצה להשתמש גם בבלוקצ’יין בענף זה או רוצה ללמוד עוד על הטכנולוגיה, אנו ממליצים להתחיל עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו. זה יכול להיות הצעד הראשון לקראת המטרה שלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map