קריירת בלוקצ’יין: גלגל ההזדמנויות -> איזו מתאימה לך?

קריירת הבלוקצ’יין נמצאת בעלייה בדיוק כמו הפופולריות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לאט לאט זה מתחיל לנוע לתחומים שונים, והגיע הזמן לאמץ את הנישה הזו.

כל ענף החל ממימון ועד בריאות ואפילו חינוך מתחיל להפיק תועלת מהטכנולוגיה הנפלאה הזו. טיפוח קריירת בלוקצ’יין הוא עדיין לא דבר קל. למה? מכיוון שאימוץ ושילוב הטכנולוגיה עדיין בשלבים ראשוניים.

עם זאת, ישנם רק קומץ מוסדות המספקים את הכמות הדרושה עבור עבודות מסוג זה. אבל זה לא מנע מארגונים, מוסדות וחברות לפרסם משרות של בלוקצ’יין עם מערך מיומנות טכנולוגי מסוים.

הביקוש לאנשים בעלי כישורי בלוקצ’יין הוא יותר מההיצע הכולל. ובדרך זו, פתיחות המשרות של Blockchain ממשיכות לצמוח מיום ליום. חברות מיינסטרים רבות, כמו גם חברות סטארט-אפ, בוחנות את הטכנולוגיה. לכן, עליכם לצפות שהוא יימשך לאורך שנים רבות.

עם זאת, אילו הזדמנויות תוכלו לקבל בתחום זה? בואו לחקור כמה מדרישות המיומנות בבלוקצ’יין כבר עכשיו!

Contents

הזדמנויות קריירה של Blockchain

הביקוש לאנשים עם מומחיות בפרוטוקולי אבטחה ומבני נתונים עולה. מרבית הקריירות של הבלוקצ’יין התמקדו עד כה באנשים שיכולים להגיע ליישומי כספים. אבל הנוף משתנה אט אט.

קבלת הטכנולוגיה הזו עושה את כל השינויים החדשים הללו ברחבי העולם. בתור התחלה, יש ביקוש לאנשים שיכולים למנף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ולהעלות יישומים לאחסון בטוח של נתונים רגישים בתחום הבריאות..

חברות מחפשות גם אנשים שיכולים להשתמש בטכנולוגיות בלוקצ’יין לניהול שרשרת האספקה ​​והלוגיסטיקה.

כמה קריירות בלוקצ’יין “ספציפיות” כבר פועלות במהירות גבוהה.

הזדמנויות קריירה בלוקצ’יין אינפוגרפיקה

גלגל ההזדמנויות בקריירה של Blockchain


כללי בלוקצ’יין

זו יותר סוג של נישה “עשה זאת בעצמך”. אם אתה מקדיש זמן מתאים באינטרנט ולומד על החומר הרלוונטי, תוכל להבין טוב יותר את הטכנולוגיה. זה כולל ככל הנראה מושגים בסיסיים ויישומים. אם תעשה זאת, אתה אמור להיות מסוגל להבין מקרי שימוש שונים ויישומים במספר מערכות אקולוגיות.

מפתח חוזים חכם

חוזים חכמים הם אחד המאפיינים השימושיים של הבלוקצ’יין. חברות רבות משוגעות על כך ומחפשות מפתחי חוזים חכמים. ישנן דרכים רבות בהן תוכלו ללמוד על כל הכישורים הבסיסיים הדרושים לפיתוח blockchain המופעל על ידי חוזים חכמים.

חוזים חכמים הם היבט חיוני בטכנולוגיה המתעוררת. להיות מפתח חוזים חכם כאן בוודאי יהפוך אותך לסופרסטאר בתוך זמן קצר.

מפתח Blockchain

ניתן לטעון שזו אחת מקריירות הבלוקצ’יין המובילות בהתחשב במספר הכישורים הדרושים מלכתחילה. אך לנישה זו נגיע בהמשך המאמר.

מומחה לבלוקצ’יין

כדי לפתח קריירת בלוקצ’יין, עליכם להכיר את שפת הקידוד של טכנולוגיות כמו ביטקוין ואת’ריום. זאת התחלה. אבל זה יכול לעזור לך להזין את כישורי הקידוד החיוניים. היכולת לפתח פרוטוקולים היא גם אחת האטרקציות.

כיצד להתחיל קריירה של בלוקצ’יין

ישנם שלושה תחומי הזדמנות מרכזיים כשמדובר בקריירה של בלוקצ’יין.

פיתוח תוכנה

טכנולוגיית Blockchain דורשת כישורים בסיסיים בתכנות תוכנה. לכן, מפתח תוכנה הוא דרישה להכנת קריירה בטכנולוגיה זו. בתור התחלה, עליכם להבין הבסיסי כיצד פועלים רשתות חסימות. כמו כן, תצטרך לשפות תכנות שונות.

הבנה טובה של האופן שבו מערכות מבוזרות ורשתות עמיתים לעבודה היא דרישה נוספת. אם אתה מפתח תוכנה מיומן ביותר, זה יכול לעזור לך לפעול באופן עצמאי. בדרך זו תוכלו להמציא יישומים שונים המופעלים על ידי טכנולוגיית בלוקצ’יין.

ניהול מוצר

קשה להשיג קריירת בלוקצ’יין סביב ניהול מוצרים מכיוון שרוב העסקים בתחום זה הם סטארטאפים עם מוצר יחיד. עם זאת, זו הסיבה שעליך לפתוח עסק בלוקצ’יין משלך כדי להיות מנהל מוצר.

אם יש לך רקע כמנהל מוצר, אתה צריך למצוא מישהו אחר שחולק את אותן כישורים. שילוב מאמצים עם מפתח תוכנה צריך לעבור כאן דרך ארוכה. תוכל להמציא מוצר בלוקצ’יין בר-קיימא.

יזמות

בדיוק כמו כל טכנולוגיה מתעוררת אחרת, Blockchain מציגה הזדמנות שוק חדשה. בהשוואה, די קל לבוא עם עסקים מבוססי בלוקצ’יין לעומת בקשה למשרות בלוקצ’יין.

אם תחליט לטפח קריירת בלוקצ’יין כיזם, אתה צריך להיות קצת יצירתי. התמקדות רבה יותר בבעיות ובצרכים של קהילת הבלוקצ’יין תעזור כאן.

בתור התחלה, תוכלו להחליט לשפר את השימושיות של אפליקציות מבוזרות כיזם.

עכשיו בואו נסתכל על כמה מקריירות הבלוקצ’יין הרווחיות שלוקחות לאט מקום.

13 קריירת בלוקצ’יין אתה צריך להסתכל

להלן כמה מהעמדות החמות ביותר וקריירות הבלוקצ’יין האידיאליות עבורך.

מפתח Blockchain

מפתחי Blockchain הם ככל הנראה אנשי המקצוע הנדרשים ביותר בנישת התעסוקה החדשה. לכן, מרבית עבודות הבלוקצ’יין דורשות אנשים שיכולים להעלות יישומים לשיפור אספקת השירותים במגזרים שונים.

לטענת מפתח בלוקצ’יין תהיה הזדמנות קריירה מוצקה. למה? מכיוון שהוא יכול לעבוד בתעשיות שונות החל ממימון ועד ייצור וגם בתחום הבריאות.

באופן דומה, מנהיגי התעשייה מסתקרנים מכל ההזדמנויות הטכנולוגיות של בלוקצ’יין. וזה אומר, יותר משרות למפתחי בלוקצ’יין בהמשך.

פיתוח בלוקצ’יין אמור להמשיך ולהציע קריירות חזקות כדי להפוך אותו למשתלם יותר. עם זאת, אתה תהיה במצב טכני ביותר. לכן, זה ידרוש תשומת לב ומיומנות אדירים אם תרצו לזרוח כאן.

תזדקק לכישורים טכניים בכדי להצמיח ביקוש חזק. מיומנויות כמו הבנה של Microsoft SQL Server, Visual Studio כמו גם JavaScript, רשתות עצביות, רשתות זריזות ועוד ועוד רבים וטובים..

מהנדס בלוקצ’יין

מהנדסי בלוקצ’יין הם העמדה הנחשבת השנייה בשוק כעת. ארגונים רבים מחפשים אנשים שיעזרו להם להתחיל בראש בטכנולוגיה. שימוש במיומנויות כמהנדס בלוקצ’יין הוא דרך בטוחה לעשות קריירה מהטכנולוגיה הזו.

מהנדסי Blockchain נמצאים כאן בכדי ליצור ולהטמיע פתרונות דיגיטליים שונים עבור חברות בהתאם לצרכים. עליכם ללמוד את צרכי הטכנולוגיה של החברה בה אתם עובדים ולפתח אפליקציות רלוונטיות.

כדי לקיים קריירה של בלוקצ’יין בתחום זה, אתה זקוק לרמות מיומנות גבוהות בג’אווה, סולידיות, C #, APL, פייתון וכו ‘. ידע בטכנולוגיות אחרות של בלוקצ’יין יכול להיות נקודת חן כאן. תוכל לחדש יישומי בלוקצ’יין חדשים שיתאימו לצרכי הארגון.

מנתח אבטחת מידע של Blockchain

כדי שהפיתוח יצליח, אבטחה היא אחת הדרישות הבסיסיות. עם זאת, לאנשים עם כישורי אבטחת מידע וניסיון יש תפקיד במגזר הבלוקצ’יין.

אנליסטים של אבטחת מידע יכולים להרוויח כאן סכום כסף עצום. בהוכחת רשת בלוקצ’יין מגן, כמו גם יישום, הביקוש לעבודה זו הוא עצום.

מנהלי פרויקטים של Blockchain

חברות רבות מחפשות מנהלי פרויקטים של בלוקצ’יין לצורך המרת הצורך של החברה לשפה טכנית. בנישת הבלוקצ’יין תדרשו להבין את הרעיון ואז לפשט אותו עבור הצרכנים.

אנשי המקצוע מתכננים ומפקחים על כל התהליך של פרויקטים של בלוקצ’יין לאחר ביצוע כל ההתפתחויות הראשוניות.

קריירות בלוקצ’יין בתחום זה דורשות אנשים בעלי מומחיות מסורתית בעבודה בענפים אחרים. ניסיון הוא המפתח מכיוון שזו הדרך היחידה בה אתה יכול להעביר מוצר ממפתחים ללקוחות ולהביא להשפעה הרצויה.

מהנדס איכות Blockchain

מהנדסי איכות הבלוקצ’יין עובדים או משלימים את עבודותיהם של מהנדסי הבלוקצ’יין. אז זוהי קריירת בלוקצ’יין אידיאלית עבור מהנדסים איכותיים. פיתוחים יצטרכו הסמכה כדי להבטיח שהיא פועלת כהלכה.

דרושים מהנדסים איכותיים לבדיקת מסגרות שונות של בלוקצ’יין לפני שהם משמשים בארגון. הם גם מנחים את תהליך הבדיקה לפיתוח בלוקצ’יין וכן שומרים על תקני איכות פרימיום.

תפקיד מהנדס איכותי ידרוש ממך מחקר וייעוץ בכלים חדשים של בלוקצ’יין ואוטומציה לבדיקה. ייתכן שיהיה עליך לפתח, להחיל ולשמור על תקני בדיקה אוטומטיים של QA. משימות נוספות נוספות כוללות הצעת מנהיגות טכנית וחונכות למהנדסי בדיקות זוטרים.

עורך דין בלוקצ’יין או יועץ משפטי

היותה של Blockchain טכנולוגיה חדשה מביאה איתה הרבה סוגיות משפטיות. לכן ארגונים רבים רוצים יועץ משפטי בקרב הצוות שלהם. עליכם לשקול הליכים משפטיים רבים לפני השקת טכנולוגיה חדשה. זו הסיבה שחברות מחפשות יותר ויותר אנשים בעלי מומחיות משפטית בכל הנוגע לטכנולוגיית ספר החשבונות הדיגיטלי.

יהיה עליך לשלוט בכל היסודות והמדיניות המשפטית של הטכנולוגיה. זו הדרך היחידה שתוכל לייעץ לחברת בלוקצ’יין לפני שתפתח אפליקציה חדשה. עם זאת, עדיף להתייחס למה שהם יכולים לעשות ומה הם לא יכולים לעשות מראש.

עורכי דין מקבלים שיחות מחברות שונות ומסטארטאפים קרובים, ומבקשים ייעוץ בנושא הבלוקצ’יין. בעיקר כיצד לבנות ולשלוט בהצעות מטבע ראשוניות כדי לעמוד בתקנות מסוימות. זו יכולה להיות הזדמנות הולכת וגדלה עבורכם אם תוכלו להכיר את כל דרישות הבלוקצ’יין.

מעצב בלוקצ’יין

סטארט-אפים חדשים של בלוקצ’יין, כמו גם עסקים המעוניינים להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים, רוצים להשקיע באתרים. זו אסטרטגיה נהדרת ליידע את הלקוחות במה הם מתכוונים. זה מבטיח ביקוש טוב למעצבים שיכולים לייצר אתרים ומוצרים הממוקדים בבלוקצ’יין.

זו דרך נהדרת להגיע אל המיסה באמצעות דף אינטרנט זוהר.

עם זאת, הפשטות היא המפתח כאן. רוב החברות רוצות נוכחות אינטרנטית אלגנטית אך עם זאת מושכת את העין. על העמודים ליידע את הלקוחות והלקוחות מה החברה מציעה בנישת הבלוקצ’יין.

במקרה זה, זה ידרוש מעצב ממשקי משתמש. הם ייצרו עיצוב ממשק משתמש (UX / UI) עם Sketch, PS ו- Figma שעובד גם במובייל. משרות דרושים אלה קוראות גם למפתחים בעלי כישורי תקשורת מצוינים. זה גם דורש יכולת להתקשר בצורה יעילה עם צוותי השיווק על פעולות התוכן.

מומחים לשיווק בלוקצ’יין

חברות סטארט-אפ וחברות שכבר קיימות אפליקציות בלוקצ’יין מתחילות לשלב תהליכי הסברה שיווקית בפעילותן. עבודות בלוקצ’יין כאלה דורשות אנשים שיכולים ליצור תוכניות שיווקיות לפנייה לקהל הרצוי.

קריירת בלוקצ’יין כמומחית שיווק תדרוש ממך לחקור שווקים פוטנציאליים לפרויקטים או מוצרים עתידיים של בלוקצ’יין. תזדקק גם למיומנות כדי לפתח ולשמור על נוכחות חברתית בשוק. ללא אסטרטגיה שיווקית חברתית ונכונה, אף חברה לא יכולה לצפות להצליח.

מתמחה בבלוקצ’יין

משרות בלוקצ’יין למתמחים צצות אט אט ומשלמות גם כן. תפקידם של המתמחים משתנה במידה רבה. מקצוענים אלה עתידים להשלים את עבודותיהם של מהנדסי ומפתחי הבלוקצ’יין.

מתמחים בבלוקצ’יין, בהתאם לארגון, יכולים לתכנן ולפתח פנקסי בלוקצ’יין בפלטפורמות קוד פתוח כמו לינוקס. לבוא עם רעיונות פוטנציאליים והוכחת מושג זה סיפור אחר כאן. בעיקר היית לומד מאנשי מקצוע ואז אולי תצטרף לצוות.

כדי להתחיל קריירת בלוקצ’יין כמתמחה, עליך להיות בעל הבנה בסיסית בטכנולוגיית ספר החשבונות הדיגיטלי. כישורים טכניים בשפות תכנות שונות כגון C ++, Java ו- Nodes יהיו נקודה טובה יותר.

מגייס טכני של Blockchain

הביקוש למגייסים שיוכלו לגלות כישרונות מובילים עם כישורי בלוקצ’יין נחוצים הוא עמדה תובענית. יתר על כן, השוק עצום כעת מכיוון שחברות רבות דורשות הרחבה רבה בימינו. נכון לעכשיו, קיים מחסור יחסית בעובדים מוסמכים גם עם הופעתם של משרות נוספות בבלוקצ’יין.

עם זאת, המצב ישתנה כאשר אנשים ישימו לב לעובדה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין כאן כדי להישאר. עיסוק בקריירת בלוקצ’יין הוא בראש סדר העדיפויות של רוב האנשים המעוניינים להתפרנס עם מיומנות מסוג זה.

עם זאת, ארגונים רבים מחפשים גיוסים טכניים שיוכלו לגלות את הגיוסים הטובים ביותר לבלוקצ’יין. הם יכולים לכלול מפתחי בלוקצ’יין, מהנדסים כמו גם מעצבים עם רמת מיומנות גבוהה יותר.

יהיה עליך לפתות מחפשי עבודה עם כישורים רלוונטיים. זה קריטי לקיים קריירת בלוקצ’יין כמגייס טכני במקרה זה. לכן, המגייס הטכני צריך להיות אחד הקלים בקריירת הבלוקצ’יין. אבל תצטרך ללמוד אודות הטכנולוגיה כדי לשחק בתפקידי משאבי אנוש.

נציג פיתוח עסקי

היותו שדה מתפתח בבלוקצ’יין צפו הזדמנויות עסקיות חדשות בענפים שונים. יתר על כן יש צורך הולך וגדל באנשים שיכולים לדחוף פרויקטים או מוצרים של בלוקצ’יין לשוק. וגם להפוך אותם למפעל גדול יותר.

קריירת בלוקצ’יין כנציגת עסק תדרוש מכם גם לדחוף לשותפויות למוצרים. מצד שני, סגירת עסקאות תסייע בפיתוח הפרויקט הבסיסי עוד יותר. יהיה עליכם להבין היטב את מטרת החברה להשלים את העבודה היטב. ניצול היישומים לחמאת החברה הוא תפקיד נוסף לתפקיד זה.

אתה צריך להיות גם קצת ניסיון במכירות. וכישורי תקשורת מעולים כדי להצליח להגיע לקהל היעד. תואר ראשון בעסקי הפיננסים והתקשורת עשוי להיות חייב להגיע ביד, תלוי בדרישת הארגונים.

מדען נתונים של Blockchain

בלוקצ’יין בהיותה טכנולוגית ספר חשבונות הוא שם נרדף למספר נתונים עצום. לפיכך, תפקידם של מדעני נתוני בלוקצ’יין לאסוף, לפרש, לנתח ולנהל נתונים על ידי יישום סטטיסטיקה. מדעני נתונים הופכים כעת לחלק בלתי נפרד מהתפתחות הטכנולוגיה.

מדעני נתונים, במקרה זה, צריכים לנתח עצומים גדולים של נתוני עסקאות. הם נדרשים גם לעזור למהנדסים, מפתחים להמציא את מוצר הבלוקצ’יין הסופי. ואפילו, ביצוע שדרוגים ועדכונים.

תואר שני במדעי המחשב ומדעי המחשב יהיה על העליונה בעת הגשת מועמדות למשרות אלה.

מנתח מחקר

אנליסטים של מחקר יכולים גם למנף את כישוריהם בתחום זה על ידי החלפת עבודות של מפתחים ומהנדסי בלוקצ’יין. באופן דומה, אנליסט מחקר מקצועי יכול לבצע ניתוח מעמיק בתחומי יישומים פוטנציאליים. בדרך זו הם יכולים לעזור בפיתוח טכנולוגיות חדשות.

עבודותיהם ופעולותיהם מפשטות את עבודתם של מפתחים ומהנדסים. זה גם מבטיח יצירתיות.

עבור אנליסט מחקר, עליך להיות בעל כישורי ניתוח נתונים מעמיקים. אם אתה חושב אסטרטגית תוכל להשתמש במערכת החשבונות ללא כל טרחה.

אנליסטים של מחקר העוסקים בקריירה של בלוקצ’יין צריכים להיות בעלי הבנה מעמיקה של תעשיית הטכנולוגיה והבלוקצ’יין.

השוואה בין כל קריירות הבלוקצ’יין

קריירת בלוקצ’יין תיאור משרה מיומנויות רצויות
מפתח Blockchain
 • תכנון מחקר פיתוח טכנולוגיות בלוקצ’יין
 • מפתחת יישומים מבוזרים וחוזים חכמים
 • תואר ראשון במדעי המחשב או במתמטיקה
 • בקיאות בשפות תכנות שונות, כלומר Java, Node JS ו- Python
מהנדס בלוקצ’יין
אחראי על תכנון פתרונות Blockchain רקע במדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מהנדס איכות
 • מפקח ומנהל רשתות בלוקצ’יין
 • מאשרת רשת לפני ההשקה
 • נושא שדרוגים ועדכונים ברשת
 • תואר ראשון בהנדסת תוכנה או בכל תחום קשור.
 • יכולת להחיל, לתעד ולאשר מדיניות, תקנים ונהלים.
מנתח אבטחת מידע של Blockchain
 • מחקר ותכנון אמצעי אבטחת רשת
 • התקנת חומת אש להגנה על רשתות מחשבים
 • תואר ראשון במדעי המחשב
 • תואר ראשון במערכות מידע וטכנולוגיית מידע.
מנהלי פרויקטים של Blockchain
 • אחראי על ארגון וניהול מספר פרויקטים ומסירות
 • מטלה על יצירת תוכנית עבודה להשלמת פרויקטים
 • תואר ראשון במנהל עסקים או בתחומים נלווים.
 • ניסיון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.
עורך דין Blockchain /יועץ משפטי
 • ניסוח וסקירה של היבטים משפטיים של תיעוד ICO
 • עמידה בתקנות משפטיות מסוימות לפני ההשקה.
 • תואר במשפטים.
 • כניסה לבר המדינה.
 • ניסיון בבלוקצ’יין.
מעצב בלוקצ’יין
 • תכנן, יישם ותמוך באתרים ממוקדי בלוקצ’יין.
 • תכנון ממשק משתמש של Blockchain סביב מודלים עסקיים ספציפיים
 • רקע חזק לפיתוח תוכנה.
 • תואר ראשון במדעי המחשב.
 • מיומנויות קידוד וניסיון.
 • התמחות בשפות תכנות רבות.
 • מכיר רשתות P2P
מומחים לשיווק בלוקצ’יין
 • פיקוח ופיתוח קמפיינים שיווקיים
 • מחקר לזיהוי קהל יעד
 • רעיונות מתכננים ואסטרטגיות
 • תואר ראשון במכירות ושיווק
 • מיומנויות תקשורת כתובות ומילוליות מעולות
 • ידע במוצר Blockchain
מגייס טכני של Blockchain
 • זיהוי וסינון של מועמדים פוטנציאליים לפרויקט הבלוקצ’יין
 • בדוק את המועמדים כדי לוודא שהם עומדים בדרישות הפרויקט המינימליות של Blockchain
 • חקר טכנולוגיות חדשות
 • תואר ראשון במשאבי אנוש
 • יכולת ללמוד מידע טכני
 • יכולת לבנות מערכות יחסים חזקות
 • מידה רבה של תרגול משאבי אנוש והבנת חקיקת עבודה.
מתמחה בבלוקצ’יין
 • השלמת משימות שהוקצו רלוונטיות כגון קידוד, שיווק וכו ‘.
 • סיעור מוחות לרעיונות חדשים.
 • כישורים בסיסיים, יכולות בסיסיות.
 • הבנת טכנולוגיית ספר החשבונות הדיגיטלי.
 • תואר ראשון בתחומים רלוונטיים
נציג פיתוח עסקי
 • דחפו שותפות מוצר מסוימת.
 • סוגרים עסקאות חדשות.
 • משא ומתן והצגת החברה.
 • תואר BSc בשיווק, מנהל עסקים, או תחום רלוונטי.
 • רמת מומחיות גבוהה יותר במשא ומתן ותקשורת.
 • יכולת להעביר מצגות אטרקטיביות.
מדען נתונים של Blockchain
חקר וניתוח נתונים של נתוני בלוקצ’יין רווקים בסטטיסטיקה או מתמטיקה
אנליסטים של מחקר
יישם טכניקות כריית נתונים בניתוח סטטיסטי
 • הבנה מצוינת של טכנולוגיית Blockchain
 • קידוד ידע

מי שוכר?

קריירת בלוקצ’יין לא תהיה שלמה מבלי שיהיה לך מושג ברור היכן לחפש מקומות עבודה במגזר העצום. השחקנים העיקריים בכל הנוגע למשרות בלוקצ’יין כוללים חברות סטארט-אפ, חברות טכנולוגיה וגם הממשלה.

סטארט-אפים

חברות סטארט-אפ מחפשות לאט לנצל את תחום הבלוקצ’יין והמטבעות. המנוהל על ידי חנונים כמו גם אנשי עסקים, חברות אלו מחפשות אנשים שיכולים ליצור פלטפורמות. פיתוח אתרים חדשים, ארנקים דיגיטליים, וולוגים וכלים חינוכיים הם אחד הצרכים הבסיסיים כעת.

בימים ההם סטארטאפים לא הצליחו לשלם כל כך הרבה. אבל עכשיו הסצנות משתנות. כעת חברות סטארט-אפ משלמות סכום לא מבוטל עבור כישורים טובים.

חברות מבוססות

טכנולוגיית הבלוקצ’יין עושה שם במגזר הפיננסי שבו חברות הבנקים מנסות להסתגל לטכנולוגיה החדשה הזו כדי לשפר את התכונות שלהן. אין זה מפתיע שחברות אלו מחפשות אנשים מיומנים מבוססי בלוקצ’יין. מפתחי או מהנדסי בלוקצ’יין הם בראש סדר העדיפויות שלהם.

מרבית המורשות מעסיקות צוותי בלוקצ’יין המורכבים ממפתחים, מהנדסים, עורכי דין, מנתחי נתונים ומנתחי אבטחה. זו שיטה נהדרת לעמוד בדרישות הטכנולוגיה.

חברות טק

חברות טק משקיעות כעת בטכנולוגיה חדשה זו. הם מבקשים לחזק את תיקי המוצרים שלהם כמו גם את אספקת השירות. כמו פייסבוק, מיקרוסופט ו- IBM כבר הקימו חטיבות בלוקצ’יין. הם מחפשים יותר ויותר אנשים בעלי כישורי בלוקצ’יין עצומים כדי לחקור את המים האלה. לדעת כיצד לשלב את הטכנולוגיה בפעולות שלהם יהיה יתרון גדול כאן.

פיתוח בלוקצ’יין הפך מאז לעדיפות גבוהה עבור חברות כאלה. זה מבטיח את העובדה שקריירות הבלוקצ’יין כאן כדי להישאר לטווח הרחוק.

ממשלות

סין היא אחת המדינות שנראה כי התעניינו מאוד בטכנולוגיה המתהווה. הממשלה משקיעה מיליונים בחידושים שיעזרו לשפר את היעילות במגזרים שונים.

פוטנציאל החיסכון בעלויות של הטכנולוגיה הוא אחד המאפיינים שמנצלים את סין. ההשקעות הובילו למעשה לגידול במשרות הבלוקצ’יין שאנשים עם הכישורים הנכונים יכולים ליישם.

שורה תחתונה

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא מדע שממשיך להשתנות עם הזמן. סוגים רבים של אנשים עומדים להתקבל לעבודה במגזרים שונים במשק. וכך, בנה קריירה של בלוקצ’יין ככל שהטכנולוגיה מתפתחת.

העובדה שהטכנולוגיה מאיימת לחולל מהפכה באופן הפעולה של תעשיות שונות פירושה שתמיד יהיו פתיחות עבודה בבלוקצ’יין לאנשים עם הכישורים הנכונים. קריירות הבלוקצ’יין כאן כדי להישאר. לכן, תוכלו לעיין בנישה זו כקריירה ללא דאגות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map