מהן התנאים המוקדמים להסמכת בלוקצ’יין?

שואפים לקחת את קריירת הבלוקצ’יין לשלב הבא עם הסמכת בלוקצ’יין. בדוק את התנאים המוקדמים הללו לאישור Blockchain כדי להתקדם.

במהלך העשור האחרון, טכנולוגיית הבלוקצ’יין הוכיחה את הפוטנציאל הטמון בה כטכנולוגיה מהפכנית. הגידול בהכרה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ברמות ארגוניות ופרטניות אחראי לדרישה הגוברת למומחיות בלוקצ’יין. לכן, מועמדים מעוניינים רבים רוצים לנצל את היתרונות של אישורי בלוקצ’יין למתן הכוונה לקריירה שלהם בבלוקצ’יין.

עם זאת, עליהם ללמוד גם על תנאים מוקדמים לטכנולוגיית בלוקצ’יין לפני שהם מתקדמים לעבר אישורי בלוקצ’יין. מועמדים רבים מערערים לעיתים קרובות את חשיבותו של היסוד בהכנות לקבלת אישורי בלוקצ’יין. עם זאת, התנאים המוקדמים החיוניים להסמכת בלוקצ’יין יכולים לסייע למועמדים לגשת בקלות להסמכות בלוקצ’יין לפי בחירתם. הדיון הבא מתאר את הדרישות החשובות שעליך למלא לפני שתלמד טכנולוגיית בלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין ארגוני בחינם

תנאים ראשונים עיקריים להסמכת בלוקצ’יין

ארגונים רבים שקלו אימוץ טכנולוגיית בלוקצ’יין ביישומים שונים, כולל שיתוף מוסיקה, מעקב אחר עסקאות פיננסיות וביצוע תשלומים גלובליים. העלייה הבולטת בביקוש למומחיות בלוקצ’יין מתמקדת ישירות בגמישותם של אנשי המקצוע לבנות יישומים למטרות ארגוניות שונות. לכן, אין שום סיבה שהמועמדים ידאגו מהתוצאות ארוכות הטווח של המשך קריירה בתחום הבלוקצ’יין. עם הבהירות הזו, עכשיו נתחיל לדון בתנאים המוקדמים החשובים למסע הלמידה של בלוקצ’יין.

דרישות מוקדמות טכניות

הדרישה העיקרית לפני שמתחילים ללמוד על טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתייחסת ליסודות היסוד. על המועמדים להבין שטכנולוגיית הבלוקצ’יין קלה יותר להבנה בתמיכה של ידע רעיוני טוב יותר. לפני ללמוד על בלוקצ’יין, על המועמדים לדעת על מבני נתונים, מערכות מבוזרות, הצפנה, רשת, והקשר בין הצפנה וכלכלה. הנה מתווה קצר של תנאים בסיסיים חשובים אלה להכנות להסמכת בלוקצ’יין.

  • מבני מידע

ההבדל העיקרי בין רשתות בלוקצ’יין לרשתות מחשוב מסורתיות הוא אחסון נתונים בצורה של בלוקים. מאגרי המידע ברשת הבלוקצ’יין משוכפלים ברחבי הרשת, וכך נוצר ספר החשבונות המבוזר. לכן, מועמדים זקוקים לידע במבנה נתונים כתנאי מוקדם לחינוך בבלוקצ’יין. עליכם לדעת על מושגי מבנה נתונים כגון עצים חיפוש, רשימות מקושרות, מפות חשיש, גרפים ועוד רבים אחרים. בנוסף, מועמדים השואפים ללמוד טכנולוגיית בלוקצ’יין חייבים להכיר את שפות התכנות כמו Python, C ++, C, Java, Scala ו- C #..

  • מערכות מבוזרות

פעולות הבלוקצ’יין בעצם מסתמכות על ספר החשבונות המבוזר העובד ברחבי הרשת. לכן, על המועמדים לדעת על אופן הפעולה של הרשת וחשבונות מבוזרים. עליכם להבין היטב את המושגים ברשת מחשבים כגון טופולוגיות רשת וניתוב. בנוסף, חשוב גם למועמדים ללמוד על מנגנוני קונצנזוס המשמשים בחסימות. הפעלת מנגנוני קונצנזוס היא מרכיב חשוב למתחילים כדי להבין את הפונקציות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

  • קריפטוגרפיה

אין ספק כי על המועמדים להתמקד בקריפטוגרפיה כאחד התנאים הבסיסיים להכשרת בלוקצ’יין. מודעות בסיסית למושגי הצפנה כגון שימוש בקריפטוגרפיה של מפתח ציבורי או שלמות מסרים חיונית לכל השואפים להסמכת בלוקצ’יין. אם יש לך בסיס מבטיח במתמטיקה, תוכל לנווט במושגי הצפנה בקלות. בנוסף, על המועמדים להיות בעלי הבנה ברורה של מושגים כגון הצפנה מאומתת וצפני חסימה.

חוששים לקבל את הסמכת הבלוקצ’יין הראשונה? קרא את המדריך המומחה שלנו כיצד לקבל את הסמכת מומחה Blockchain.

  • משוואת קריפטוגרפיה וכלכלה

מועמדים שצוללים לעולם החינוך הבלוקצ’יני צריכים להיות בעלי הבנה של יחסי הגומלין בין כלכלה לקריפטו. מטבעות קריפטוגרפיים עוברים תנודות מגוונות עקב הערכת שווי מטבע ומדיניות מוניטרית שונות. ההבנה של משוואת הכלכלה-קריפטו מספקת תובנות לגבי דרכי השליטה במטבעות קריפטוגרפיים.

ידע ביישומים מבוזרים

התנאי השני החשוב ביותר לחינוך בבלוקצ’יין מתייחס ליישומים מבוזרים. על המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי בנוגע לפתרונות היישום המבוזרים השונים הזמינים. ההבנה של אפליקציות מבוזרות או dApps יכולה לעזור למועמדים לגלות כיצד אפליקציות מבוזרות אחרות הן או שניתן לפתח. חלק מהפלטפורמות הבולטות של פיתוח אפליקציות כוללות,

  • את’ריום

Ethereum היא כיום הפלטפורמה הטובה ביותר לפיתוח אפליקציות מבוזרת. אלמנט הליבה בפעילות את’ריום הוא אתר, המטבע הקריפטוגרפי. Ethereum משתמשת בשפה הממוקדת בחוזה חכם, סולידיטי. יחד עם זאת, הוא גם מספק עמידות טובה יותר בנוסח C ++ ו- JavaScript.

  • Hyperledger

תנאי נוסף בולט ללימוד בלוקצ’יין הוא Hyperledger. זה מאפשר פיתוח טכנולוגיות בווירטיקה חוצה ענפים על ידי מינוף פלטפורמת קוד פתוח עם שיתוף פעולה.

  • קורדה

קורדה היא תנאי נוסף ללימוד בלוקצ’יין. זה מבטיח את הפיתוח של טכנולוגיית הבלוקצ’יין באנכי חוצה ענפים. עם זאת, היא מתאימה בעיקר לתעשיות פיננסיות מכיוון שהן יכולות למנף את הפרוטוקולים הבסיסיים בהפחתת עלויות עסקאות ושמירת רשומות.

קרא גם:איך להיות מומחה לבלוקצ’יין?

ביזור

ביזור הוא גם אחד התנאים המוקדמים הבולטים בלימוד בלוקצ’יין, שכן המועמדים צריכים להבין את המבנה הבסיסי שלו. בעיקרון, סטודנטים יכולים להתחיל במודל רשת עמית לעמית להבנת הארכיטקטורה המבוזרת של הבלוקצ’יין.

ברשתות עמית לעמית, העבודה מוקצית באופן שווה בכל הצמתים, ולכל הצמתים אותה סמכות. לא ניתן למצוא שרת מרכזי בבלוקצ’יין מכיוון שהצמתים עובדים כלקוח ושרת בו זמנית. החשוב מכל, חשוב לשים לב כי לרשתות עמית לעמית אין נקודת בעלות, שליטה או סמכות אחת. הם כוללים היררכיה שטוחה, ורשתות בלוקצ’יין ציבוריות יכולות לספק בקלות את ההזדמנות להצטרף לרשת.

כישורי פעולה הדדי

בין התנאים המוקדמים הרבים לחינוך והכשרה של בלוקצ’יין, יכולת פעולה הדדית בהחלט תצוץ. כמקצוען עתידי בבלוקצ’יין, סטודנטים השואפים לקריירה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין חייבים להיות בעלי יכולת לפעול בטכנולוגיות שונות בצורה חלקה.

בתפקידים מקצועיים של בלוקצ’יין, מועמדים יצטרכו להשתמש בפלטפורמות טכנולוגיות שונות העוסקות בפנקסים מקושרים. יחד עם זאת, אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין יצטרכו גם להשוות בין המערכות הארגוניות הקיימות ולהעריך את הערך העסקי שלהם באינטגרציה עם מערכות קיימות.

כישרון ליצירתיות ופישוט

חשיבות היצירתיות בלמידה על טכנולוגיית הבלוקצ’יין ובהכנות להסמכות בלוקצ’יין היא מעל לכל ספק. אנשי מקצוע בבלוקצ’יין צריכים לפתח את היכולת לפשט את התהליך העסקי לפתרון נושא ספציפי. מומחיות בסיסית במתודולוגיית חשיבה עיצובית יכולה להיות מכריעה עבור מועמדים מכיוון שהיא תסייע במציאת פתרונות במקרים שונים של שימוש בבלוקצ’יין..

כחובב Blockchain, עליך לעבור על המונחים וההגדרות הנפוצים ביותר של Blockchain כדי ללמוד אותם טוב יותר. להלן ההגדרות המובילות של Blockchain שעליך לבדוק.

משוואת הבלוקצ’יין והעסקים

רשימת התנאים המוקדמים לחינוך בבלוקצ’יין כוללת גם את הבנת ההיבטים העסקיים של הבלוקצ’יין. בתפקיד בלוקצ’יין מקצועי, יהיה עליכם למכור את הפיתרון שלכם ללקוח פוטנציאלי. לכן, אתה זקוק לרושם ברור לגבי הערך העסקי שפתרונות בלוקצ’יין יכולים לספק. מועמדים יכולים גם לנסות לזהות את ההזדמנויות האפשריות השונות לשימוש בבלוקצ’יין לשיפור הפתרונות שלהם.

יחד עם זאת, על המועמדים לפתח גם את הכישורים לפעילות השוטפת בסביבה ארגונית. מלבד המיומנויות הטכניות, על המועמדים להיות בעלי יכולת להשיג את היתרונות העסקיים של בלוקצ’יין. על המועמדים להיות בעלי רושם מדויק לשמירה על הקבלות בין התוצאות העסקיות הצפויות ויכולות הפיתרון. מיומנויות אלה יכולות לעזור למועמדים להשיג רושם מדויק על יישום הבלוקצ’יין במקרי שימוש עסקיים.

הכשרות האקדמיות הן חובה

למרות שאין דרישה מפורשת להסמכה אקדמית כתנאי מוקדם לחינוך בלוקצ’יין, זה יכול לעזור מאוד. תואר ראשון במדעי המחשב, מתמטיקה או טכנולוגיית מידע יכול להועיל מאוד במתן בסיס רעיוני נכון ללימוד אודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

כישורים אקדמיים הם תנאים מוקדמים מתאימים ללמוד טכנולוגיית בלוקצ’יין שכן הם עוזרים לך להתחיל בנימה חיובית. אינך צריך ללמוד הכל מאפס, ואתה יכול גם להשיג ידע על המושגים החדשים בקלות.

מסירות לשדה

לבסוף, אחת התנאים המוקדמים העיקריים ללימוד בלוקצ’יין בהחלט תתייחס למחויבות. תחום טכנולוגיית הבלוקצ’יין ויישומיה מקיף מאוד. לכן, יהיה עליכם ללמוד על מושגים חדשים תוך כדי תנועה בדרך הלמידה. יתר על כן, אישורי בלוקצ’יין ידרשו מהמועמדים להתמקד בנושאים ספציפיים שיידרשו זמן ניכר ללימוד.

לכן, כל המועמדים צריכים לצלול למסע ללמוד על בלוקצ’יין במסירות מלאה. על המועמדים להיות בעלי יכולת לשמור על אחריות על העיסוק בלמידת הבלוקצ’יין שלהם. מכיוון שבלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה, מועמדים רבים יכולים גם לפתח ספקות לגבי כדאיות הקריירה בבלוקצ’יין. עם זאת, עליך לשמור על עמדה אדירה ביעדים שלך ללמוד על בלוקצ’יין. לאמיתו של דבר, גישה של ‘לעולם אל תוותר’ חיונית ביותר ללמוד על בלוקצ’יין.

כדי להתבונן ולהבין את התהליכים העסקיים של הארגון, מומלץ ללכת להסמכת Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP). הירשם עכשיו והתחל ללמוד לשים את ידיך על הסמכת CEBP.

מילים אחרונות

בנימה אחרונה, ברור כי התנאים המוקדמים ללמוד טכנולוגיית בלוקצ’יין כוללים מיומנויות טכניות כמו גם מיומנויות רכות. התנאים המוקדמים לחינוך בלוקצ’יין משקפים את הצורך בהבנת המרכיבים הבסיסיים של בלוקצ’יין.

הבנה מפורטת של המושגים הבסיסיים של בלוקצ’יין נותנת התחלה טובה למועמדים במסע הלמידה שלהם. בהמשך הדיון מדגיש גם את הצורך במיומנויות רכות כמו יכולת פעולה הדדית, תקשורת, יכולת הסתגלות ושיתוף פעולה.

הדגשה בולטת נוספת בקרב דרישות הלמידה אודות בלוקצ’יין היא הבנת הקשר בין בלוקצ’יין לבין ערך עסקי. לכן, הקפד לבדוק את כל התיבות הללו לפני שתעבור לתוכניות הכשרה או הסמכת בלוקצ’יין!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map