בלוקצ’יין לנדל”ן: איך זה משבש את השוק

בהתחשב בכך שבלוקצ’יין משבש באופן מאסיבי את המגזר הבנקאי והפיננסי, די קשה למצוא כל ענף, שעדיין לא נותר נגע לטכנולוגיה זו. לאמיתו של דבר, אפילו נדל”ן לא יכול היה לחמוק מההפרעה. לכן, נבחן מקרוב כיצד ומדוע בלוקצ’יין לנדל”ן יכול להפוך לנקודת המפנה של מגזר זה.

במציאות, נדל”ן מסחרי ממלא תפקיד משמעותי בכלכלה העולמית הכוללת. על פי MSCI, שוק הנדל”ן העולמי גדל מ -8.9 טריליון דולר בשנת 2018 ל -9.6 טריליון דולר בשנת 2019. למרות שנראה שהענף מסתדר די טוב, הוא מורכב למעשה מחיכוכים רבים ונושאי נזילות..

השוק עכשיו תנודתי מכדי להשקיע בו וזמין רק למעמד הגבוה. מעניין שחברות נדל”ן מבוססות בלוקצ’יין התרחשו במהלך השנים, וכעת הן מתכוונות לשבש את אופן הפעולה של התעשייה הזו..

האיום הוא ממשי, ומשפיע על דרכי הנדל”ן המסורתיות, שבקרוב יתיישנו. לכן, הדרך היחידה שתעשייה זו יכולה לשרוד היא באמצעות שילוב בלוקצ’יין במודלים העסקיים שלהם.

זו הסיבה שבמדריך זה אעבור כיצד טכנולוגיה זו משבשת נדל”ן וכיצד בלוקצ’יין ליוזמות נדל”ן היא הגישה הטובה ביותר כרגע.

הירשם עכשיו:קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

Contents

בלוקצ’יין לנדל”ן: מה הבעיות הגדולות ביותר של נדל”ן?

לא פתוח לכולם

ובכן, בכנות, ענף הנדל”ן תמיד היה בחירת השקעה רק לעשירים בלבד. עם זאת, מעמד הביניים בעבר יכול היה לנסות להשתמש בזה כאופציה, אך זה מחוץ להישג ידם. אין הרבה נכסים שיכולים לשמש אלטרנטיבה לנדל”ן עבור מעמד הביניים. אבל למה המצב כל כך קשה עכשיו?

במציאות, קיימים הרבה חסמים שמונעים מרוב האוכלוסייה לקבל גישה לנדל”ן. לדוגמה, ציוני אשראי, חשבונות בנק בינלאומיים, הסמכה, אזרחות, מימון, גישה לנותן החסות הנכון, דרישות מזומנים ומנהלי קרנות הם חלק מהחסמים העיקריים..

כמו כן, ענף זה עוסק בהרבה מתווכים, מה שמעלה את רמת הקושי לכלל האוכלוסייה.

חוסר שקיפות

רמת חוסר היושר והשחיתות פוקדת מאוד את המגזר הזה. מכיוון שאין מושג של שקיפות בתהליך העסקי, הוא עוסק בהעלמות מס, הונאות, הלבנת הון וכו ‘..

באופן גלובלי מדי שנה מכובסים 800 עד 2 טריליון דולר. וחלק ניכר ממנו הוא באמצעות תוכניות נדל”ן. יותר מכך, ההערכה להלבנת הון המתרחשת בנדל”ן היא סביב 1.6 טריליון דולר.

ברור שזה נושא מאסיבי שהממשלה מתקשה להתמודד איתו. לכן, אם המודל העסקי מתחיל לשלב שקיפות, הוא יכול להילחם בשחיתות.

עמלות גבוהות מאוד

זה בעיקר דאגה למשקיעים שמעוניינים להשקיע בנדל”ן בינלאומי. אך לשם כך עליהם לשלם סכומי עמלות עצומים בשלבים שונים. לדוגמא, ישנם דמי מתווך, דמי חליפין, מיסים, שכר טרחת עורך דין, דמי העברה, דמי השקעה וכדומה.

כמו כן, מכיוון שמספר המתווכים במגזר זה הוא מכריע למדי, כולם לוקחים קיצוצים משלהם, ומגדילים את התקציב הכולל שלך להשקעה. יתרה מכך, עליכם לזכור כי תצטרכו להשתמש גם ברואי חשבון ולהתייעץ עם עורכי דין בכדי לשמור על ניקיון רישומי המס שלכם..

אז בסך הכל זה הופך להיות אפשרות השקעה יקרה.

רמות נזילות נמוכות

ובכן, אני חושב שכולם יודעים כמה קשה לחסל נכסי נדל”ן. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שמגזר זה באמת צריך לשנות. כאן, על ידי נזילות, אני מתכוון כמה מהר אתה יכול להמיר את נכס הנדל”ן שלך במזומן. בגלל העמלות הגבוהות והנקודה הערכית הגבוהה של נכסי נדל”ן, אין הרבה קונים שיעזרו לך למכור את הנכס שלך כשתזדקק לו.

לכן, למצוא קונה עבורו זה הרבה יותר קשה מסוגים אחרים של נכסים. הבעיות הן חסמי הכניסה, זמינות נמוכה, יותר מדי תקנות, תהליכים ממושכים וכן הלאה.

כל הבעיות הללו מרתיעות קונים פוטנציאליים מהשקעה בנדל”ן.

התחייבויות לתמחור גבוה

זהו נושא נוסף שמונע ממעמד הביניים לראות אי פעם נדל”ן כאופציה טובה. במציאות, סוג זה של השקעה זקוק להון רב מראש. לא הרבה אנשים יכולים להרשות לעצמם את זה. יותר מכך, רק קומץ מעמדות גבוהים יותר יכולים להראות הון רב מראש.

במקרים רבים, על המשקיעים לחפש אלטרנטיבות יקרות אחרות בכדי להגיע להתחייבויות לתמחור. כמו כן, מכיוון שהשוק הוא תנודתי, זה סיכון ניכר להמר כסף רב כל כך על נכס. למרות שיש לך ציון אשראי מצוין במדינה שלך, אתה לא יכול להשתמש בזה לשווקים בינלאומיים.

מהירות עסקה איטית

האימה של רכישת נדל”ן מתחילה בתהליכי העסקה האיטיים בטירוף. לא רק שהמגזר הזה לא יעיל באופן מסיבי לרוב, אלא שהוא גם עושה הרבה טעויות בתהליך. כמו כן, מציאת הנכס המתאים לוקח זמן רב מדי.

ככל הנראה, לוקח כ 6 חודשים בממוצע למצוא נכס ואז 6 חודשים נוספים לעבור את כל ההליכים לרכישתו. זהו כמות עצומה של זמן לבזבז תוכניות השקעה.

אם תזכור את כל זה, תראה מדוע מגזר זה זקוק לכוח משבש כרגע.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

מהם היתרונות של Blockchain בנדל”ן?blockchain לאינפוגרפיקה של נדל

ישנם יתרונות לשימוש בבלוקצ’יין בתחום הנדל”ן. בואו לבדוק מה אלה –

שקיפות מוגברת

אין ספק שבלוקצ’יין מסוגל לחלוטין להציע את השקיפות שתחום הנדל”ן זקוק לה כל כך. כידוע, תחום הנדל”ן מתמודד עם שחיתות רבה. אך בעזרת מערכות שקופות זה סוף סוף יכול להיפסק. אם חברות נדל”ן מתחילות להשתמש בבלוקצ’יין לצורך הפתרונות שלהן, הלקוחות יכולים לראות בדיוק לאן הכסף הולך.

כמו כן, מכיוון שמאגר המידע הראשי יישאר ציבורי, איש אינו יכול לשנות או אפילו להסיר עסקאות כלשהן ברגע שהוא נכנס לבלוקצ’יין.

אנו מאמינים שזה הפיתרון הטוב ביותר כרגע.

אין ממגורות נתונים

הנתונים מפוזרים כולם סביב סוכנויות הנדל”ן. לכן, לעולם לא תמצאו שום נקודת נקודה אחת בה תוכלו לקבל גישה לכל המידע הדרוש לרכישה שלכם. זה חיוני עוד יותר עבור חברות ארגוניות. אם יש רק מאגר מידע אחד המכיל את כל המידע מבעלי העניין השונים, אז יעילות החברה תגדל מאוד.

Blockchain יכולה להציע את זה. במציאות, בלוקצ’יין יכול להציע יומנים משותפים חסינים בפני טמפ ‘שיכולים לאסוף כל מידע על נכס. לכן, שימוש בבלוקצ’יין בנדל”ן יכול לפתור במהירות נושא מאסיבי ולהגדיל גם את ההכנסות הכוללות.

תהליכי עסקאות יעילים

במציאות, העסקאות המתרחשות מדי יום בנדל”ן הן באמצעות העברות בנקאיות ודורשות זמן רב. יתרה מכך, במקרים רבים, אימות KYC או תיעוד אחר גוזלים כסף רב. אבל עם blockchain, עסקאות יכולות לקרות תוך דקות ספורות.

גם בתרחיש הגרוע ביותר, הוא יכול להשלים תהליך תוך יום, בעוד שבעבר לקח לו ימים לסיים. לכן, המשקיעים או הלקוחות יהפכו להוטים יותר להשקיע ולא להירתע מכך.

אבל אתה צריך להבטיח שפתרון הבלוקצ’יין שלך יוכל לענות על הדרישה היומית של החברה שלך. אם זה לא יכול, אז תהיה לך מערכת איטית.

מתווכים מוגבלים

היתרון הטוב ביותר בשימוש בבלוקצ’יין בנדל”ן הוא צמצום המתווכים המכריע. במציאות, יותר מדי מתווכים מולידים מורכבות ועלות נוספת. Blockchain יעיל בביטול המתווכים מהמשוואה. לכן, על ידי ביצוע דיגיטלי מלא, לא תצטרך להתמודד עם קיצוצי המתווך המיותרים.

כמו כן, כל רישום חדש בפלטפורמה יעבור תהליך אימות יסודי. לכן, אין מקום להונאות או פעילויות הונאה במגזר. לא רק שזה יעיל יותר עבור המשקיעים אלא גם עבור חברות הנדל”ן הגדולות.

רוצה לדעת יותר על היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין? מדוע אינך בודק את המדריך שלנו ליתרונות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין?

מקרי שימוש אפשריים של Blockchain בנדל”ן

הגדלת הנזילות

אחד ממקרי השימוש הטובים ביותר של בלוקצ’יין בענף זה הוא הנזילות המוגברת. במציאות, שימוש בבלוקצ’יין יכול ליצור פלטפורמה בה חברות נדל”ן יכולות להציע את שירותיהן ואת נכסיהן לקנייה ומכירה.

יתרה מכך, אנשים שמשקיעים בנכסי נדל”ן יכולים גם לרשום את הנכסים שלהם לצורך הגעה טובה יותר. פלטפורמות בלוקצ’יין ציבוריות יכולות לברך כל אחד שיפרסם את נכסיו. עם זאת, הם יצטרכו לעבור תהליך אימות כדי לבדוק את הרקע שלהם ולמנוע כל הונאות.

אך קיום פלטפורמה לרכישה ומכירה של נכסים יסייע לקשר בין קונים פוטנציאליים למוכרים בצורה יעילה יותר.

תהליך חיפוש נכסים טוב יותר

חיפוש הנכס המושלם מהווה מטרד אמיתי מכיוון שאין הרבה פלטפורמות שמציעות אפשרויות לגיטימיות. כיום אנשים מעוניינים יותר לחפש באינטרנט במקום להגיע לשם באופן אישי. לכן, זה רק השכל הישר לחפש פלטפורמות שמציעות תכונה זו.

אך ברוב המקרים, פלטפורמות אלה מציעות גישה מינימלית לנכסים. יותר מכך, במקרים רבים יש להם דמי מנוי יקרים. כמו כן, סוגיה נוספת של פלטפורמה מסוג זה היא היעדר תוכן מעודכן. ברוב המקרים, הם אפילו לא מעדכנים אם נכס כבר נמכר או לא.

לכן, שימוש בבלוקצ’יין יכול לעזור מאוד מכיוון שמתווכים יכולים לשלוט ישירות בנתונים, והצרכנים לא יצטרכו להתמודד עם צדדים שלישיים. זו הסיבה שבלוקצ’יין לנדל”ן יכול להציע אפשרויות חיפוש נכס טובות יותר.

שקיפות מלאה בהעברות כותרות

יש כל כך הרבה סיפורי אימה הסובבים סביב קניית בתים. מהיסטוריית הרכוש לעיקולים, יש יותר מדי היקפים של טעויות בכל צעד ושעל. בשל כל אלה, רכישת בית יכולה לחזור ולגרום לבעיות רבות לבעל הבית החדש. במציאות, ללא שקיפות מלאה בתהליך העברת הכותרת, רבים מתמודדים עם בעיות משפטיות ברגע שהם קונים בית חדש.

זה המקום שבו בלוקצ’יין באמת יכול להיות שימושי. באמצעות חוזים חכמים בנדל”ן, הם יכולים לייעל את תהליך העברת הכותרת. גם הקונה וגם המוכר יכולים לראות בעצמם מיהו הבעלים הנוכחי של הנכס, וגם קונים עתידיים יכולים לראות מי היה הבעלים של הנכס לאורך השנים!

קנייה ומכירה של נכסים אוטומטיים

שוב, תהליך הקנייה והמכירה של נכסים לוקח הרבה זמן. במהלך תקופה זו, התמחור יכול להשתנות, יחד עם עמלת המתווכים. עם כל הנושאים, המגזר נופל מאחור בצורה דרסטית. לכן, שימוש בחוזים חכמים בנדל”ן יכול להקל על תהליך הקנייה והמכירה של נכסים.

במציאות, בלוקצ’יין יכול להפוך את כל תהליך רכישת הבית לאוטומטי. הצרכנים יכולים ללכת לפלטפורמה בה מוכרים פוטנציאליים יציגו את נכסיהם. ברגע שהם בוחרים אחת, הם יכולים לעבור להסתכל פיזית או לערוך סיור וירטואלי. לאחר מכן, כל שעליהם לעשות הוא להגדיר את הפרמטרים ולעבד את התשלום, והם נעשים.

כל זה יכול להימשך מספר ימים בלבד עד לסיום.

מניעת הונאת כותרות ומעשים

עוד אחד ממקרי השימוש בנדל”ן בבלוקצ’יין הוא מניעת הונאות מעשים ותארים. לא תאמינו כמה נושאים שונאות מעשים גורמות בעשור האחרון. במציאות, פעילות מרמה מסוג זה גוברת בקצב מהיר, במיוחד במכירות נכסי אינטרנט.

יותר מכך, אנשים יכולים למכור את הנכסים שלהם לצד אחר ללא ידיעתך, וזה די מפחיד מלכתחילה. אך מכיוון שבלוקצ’יין יכול לאחסן את כל פרטי הנכס ומידע על הבעלים, ומסמכים משפטיים בפנקס הספרים, אין שום סיכוי שצד שלישי יכול להשתלט על הנכסים שלך.

לחימה בהונאות חוטים ודואר אלקטרוני

האם ידעת שהונאות חוטים ודואר אלקטרוני מבוססות נדל”ן עולות ב -480% בכל שנה? זה יותר מדי קורבנות עם הפסדים משמעותיים יותר מדי שנה. יותר מכך, המגזר הזה הוא אופציה יקרה למדי מלכתחילה, ואז סוג הפשע הזה גורם לאנשים לרתיע יותר להשקיע בו. במציאות, עבריינים יכולים להוות סוכנים או חברות כדי להטעות אנשים כדי לתת להם כסף.

מכיוון שאין פרוטוקול אבטחה תקין, סוכנים רבים אפילו גונבים את זהותם ואז נקלעים לאישומים הפליליים. אבל בלוקצ’יין יכול להפחית את המספר הזה בצורה דרסטית. אנחנו לא יודעים אם זה יכול להיפטר לחלוטין מהבעיה, אבל זה בוודאי יכול להילחם כבד נגדו.

קרא עוד:רשימת 20+ מקרי שימוש בטכנולוגיית Blockchain

ביזור שירותי רישום מרובים

עוד אחד ממקרי השימוש הגדולים בנדל”ן בבלוקצ’יין הוא השימוש ב- MLS מבוזר. בדרך כלל, ב- MLS, מתווכים ארגוניים מתאחדים ויוצרים בסיס נתונים עבור נכסים. כאן הם יכולים לחלוק מידע זה עם זה בכדי לבצע מכירה פוטנציאלית. לכן, ברגע שנכס נמכר, העמלה מתחלקת בין המתווכים.

זהו שוק בשל, אך ללא בסיס רשת תקין במקום, עבריינים יכולים לפרוץ גם למערכת זו. יתרה מכך, שימוש בבלוקצ’יין ב- MLS יכול לבזז את התהליך ובכך לא ניתן לעשות מניפולציה.

השקעה או בעלות חלקית

זה עוד יצירתי לקחת על מקרי שימוש blockchains. באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, חברות נדל”ן יכולות להציע אפשרויות השקעה חלקיות. בדרך כלל, המשמעות היא שמספר בעלים יכולים להחזיק בחלק מנכס שאינו משתלם בנפרד. לכן, אם מעמד הביניים רוצה להשקיע בנכס בעל מחירים גבוהים, אז הם יכולים לחלוק את הבעלות עם אחרים.

במציאות, זהו פיתרון מצוין לרכישה ומכירה של נכסי מדינה אמיתית מכיוון שהוא יכול לכלול יותר אנשים מהרגיל, מה שמגדיל את אפשרויות הנזילות הכוללות..

אתה יכול להשתמש בחוזים חכמים עבור נדל”ן כדי להקל על העסקאות ולחסוך זמן.

בעלות מבוססת אסימונים

זהו אחד המקרים המבריקים של שימוש בנדל”ן בבלוקצ’יין. במציאות, זו תפיסה שונה על כל נכסי הנדל”ן. לדוגמה, אתה יכול להשקיע בהמון נכסים באמצעות אסימונים. אז הנה, האסימונים ייצגו ערך עבור הנכסים. לכן, זה לא שבבעלותך נכס ספציפי ולא תשקיעו באסימונים שייצגו קולקטיב של הנכס האמור.

לפיכך, הדבר דומה יותר להשקעה בזהב, שיש בו סיכון מועט מאוד. למעשה, קיימים כבר מספר פרויקטים ליישומים מסוג זה.

מניעת הונאת משכנתא

הונאת משכנתא היא אחד החששות העיקריים של ענפי הנדל”ן. למעשה, העלייה בשווי הנכס רק מגדילה את אחוז ההונאות מסוג זה. אז, התעשייה תמשיך להיות עם הפסדים שיכולים להגיע למיליארדים. רק בארה”ב, הונאה זו גורמת להפסד של 2.5 מיליארד דולר בכל שנה! האם אתה יכול לדמיין את זה?

אך אם תתחיל להשתמש בבלוקצ’יין למקרקעין, תוכל למנוע הונאות מסוג זה כבר בהתחלה. מכיוון שהכל יפקח באופן מקוון, אף אחד לא יכול להתגנב דרך המערכת ללא גילוי.

פיקוח על נכסים שקופים

יש הרבה בעיות בנוגע לבדיקת נכסים. במציאות, בדיקת נכסים גורמת לאובדן רב יותר לקונים מאשר למוכרים. לדוגמא, הונאות רבות בחברות נדל”ן מציגות בפני הקונה נכס מזויף. במקרים רבים, הרוכשים משקיעים רק בנכס לא כדי להשתמש בו אלא למכור אותו כשהמחיר עולה. לכן, יתכן שהם אפילו לא יודעים שהנכס שהם השקיעו בו אפילו לא קיים.

אך ברגע שתמירו לבלוקצ’יין למקרקעין, תוכלו לקבל שקיפות בבדיקת נכס. שלהם אין דרך לרמות את המערכת כאן, ותראה את הנכס הנכון שתשקיע בו. יותר מכך, תוכל גם לראות את ההיסטוריה של כל הבעיות בנכס רק מהפלטפורמה..

קיצוץ בעלויות נדל”ן

זה ללא ספק מקרי השימוש הטובים ביותר של בלוקצ’יין. ברגע שחברות מתחילות לשלב בלוקצ’יין במערכת הרשת שלהן, הן יכולות להפוך את כל התהליך לאוטומטי ואז להוזיל את העלויות באופן דרסטי. יתרה מכך, היא לא תישאר מוגבלת רק לרמה הארגונית, אך היא תעזור גם לצרכנים.

כאשר בלוקצ’יין תופס את מקומם של המתווכים, לא תצטרך לשלם עמלות נוספות על רכישת הנכסים. השינוי הדרסטי במודל המתווך יבטיח קיצוצים נמוכים יותר, וגם יחסוך זמן רב.

רוצים ליישם טכנולוגיית בלוקצ’יין בנדל”ן? התחל את המסע שלך עם אסטרטגיית היישום הבלוקצ’יין האולטימטיבית שלנו עכשיו!

כיצד ארגונים משתמשים בבלוקצ’יין למקרקעין

Lantmäteriet

Lantmäteriet היא סוכנות נדל”ן ממשלתית שוודית שעובדת בטכנולוגיית בלוקצ’יין. נכון לעכשיו היא עובדת על פיתרון חדש שיקל על תהליך רישום המקרקעין שלהם. יותר מכך, הוא גם ייפטר מכל אי התאמה ויהפוך את התהליך לחלק יותר.

ניהול נכסים ברוקפילד

ובכן, ברוקפילד ניהול נכסים היא אחת מחברות ארגוני הנדל”ן הגדולות ביותר כרגע בעולם. נכון לעכשיו הם התעניינו מאוד בבלוקצ’יין, והם מתכננים לעבוד על פיתרון לשילובו במערכת הרשת הפנימית שלהם. הם מאמינים שהם יכולים להפחית את עלויותיהם באופן דרסטי באמצעות בלוקצ’יין לנדל”ן מסחרי.

קישור REIT, הונג קונג

קישור REIT בהונג קונג עובד עם Allinfra על פרויקט בלוקצ’יין בתחום הנדל”ן. עם זאת, זהו יותר פרויקט פיילוט שבו הם בודקים כיצד פועלת הבלוקצ’יין כרגע עבור מגזר זה.

JLL

JLL עובדת גם על פרויקטים של נדל”ן בבלוקצ’יין. באמצעות הטכנולוגיה הם הולכים להערכת שווי נדל”ן מסחרי ספרדי. יותר מכך, הם מאמינים שהם יכולים להשתמש בו גם לבנייה ולמימון פרויקטים.

ווסטפילדס

אחת הדוגמאות הטובות לפרויקטים של נדל”ן בבלוקצ’יין היא הפיתרון של ווסטפילד. הם עובדים על פיתרון שמתמקד בהצעת ערבויות בנקאיות נדל”ן. כמו כן, היא תציג בעיקר מחכירי חכירה בתחום הקמעונאות.

בנקווד קולדוול

קולדוול בנקר היא אחת מענקיות הנדל”ן שעובדות על פתרונות מבוססי בלוקצ’יין. במציאות, הם משתמשים בבלוקצ’יין לצורך רישום סוכנים, מוכרים והצעת תהליכי עסקאות. כמו כן, הם רוצים לייעל את העסקאות והחוזים שלהם מפלטפורמה אחת.

הסוכנות הלאומית לרישום הציבורי

הסוכנות הלאומית לרישום ציבורי בג’ורג’יה היא אחת הדוגמאות לשימוש בבלוקצ’יין ליישומי נדל”ן מסחריים. במציאות ג’ורג’יה עובדת על פיתרון שישפר את שקיפות הנדל”ן שלהם ויוזיל עלויות ויגביר את היעילות.

פרולוגיס

פרולוגיס עובדת על פיתרון הממוקד בנדל”ן לוגיסטי. זו תוספת נהדרת נוספת לרשימת פרויקטים של נדל”ן בבלוקצ’יין. נכון לעכשיו הם חברו לכוחות עם Blockchain ב- Alliance Alliance (BiTA) לפיתוח תקני נתונים ללא תמלוגים עבור חברות הלוגיסטיקה..

מטה קפיטל

מטה קפיטל היא חברה לניהול קרנות נדל”ן צרפתיות. כיום הם עובדים על פתרונות בלוקצ’יין שיתמקדו באופטימיזציה ובמודרניזציה של תהליך האחזקה והפצת הכספים של רשימת המשקיעים.

מחלקת אדמות דובאי

מחלקת הקרקעות בדובאי עובדת על בלוקצ’יין לאופציות נדל”ן מסחרי. במציאות הם עובדים על פיתרון שיתמקד ברישום כל חוזי הנדל”ן המקומיים שלהם על גבי ספר החשבונות. יתרה מכך, הם מתכננים לאבטח גם את כל המסמכים הממשלתיים הקשורים אליו.

בלוקצ’יין אינו מוגבל רק לחברות נדל”ן. מגזרים רבים אחרים משתמשים גם בבלוקצ’יין כדי להקל על התהליכים העסקיים שלהם. למידע נוסף מרשימת 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין.

סיכום

בלוקצ’יין לנדל”ן הוא תחום שזקוק לחשיפה רבה יותר בעולם. מגזר זה מלא בשחיתות ופעילות פלילית. עם זאת, חשיבותו של מגזר זה היא גבוהה כל הזמנים כעת. לכן, ללא הנחיות מתאימות, אין שום סיכוי שמגזר זה יכול לפרוח ביעילות ולהיפטר מהשחיתות לתמיד.

זה זקוק לשינוי, ובלוקצ’יין בהחלט עומד במשימה. לכן, זה רק עניין של זמן בו חברות הנדל”ן יראו את שווי הבלוקצ’יין ויתחילו לשלב המוני את הטכנולוגיה.

אם אתה בענף הנדל”ן וברצונך לחקור את בלוקצ’יין בפירוט, נמליץ לבדוק את קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו.

העולם משתנה. אז למה אתה צריך לצאת מאחורי המירוץ, נכון? התחל את המסע שלך עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map