כלי בלוקצ’יין שמפתחים אוהבים

כאשר מפתחים פתרונות בלוקצ’יין, כלי הבלוקצ’יין הם ברכה. נכון לעכשיו, הפופולריות של הבלוקצ’יין עולה בצורה דרסטית. אז, יש עומס פיתוח בלוקצ’יין בכל מקום. אין ספק שכמעט כל החברות היו רוצות לנצל את ההזדמנות הזו באופן מלא.

וכאן בדיוק אתה נופל. אם אתה מפתח בלוקצ’יין, עכשיו יש לך את הערך הגבוה ביותר בשוק. אך מכיוון שהטכנולוגיה חדשה לחלוטין וממשיכה עם תכונות נוספות, עליכם להישאר רלוונטיים. לפיכך, השימוש בכלי בלוקצ’יין בוודאי יכול להקל על חייך.

כלי בלוקצ’יין שמפתחים אוהבים

כלי בלוקצ'יין

ישנם כלי בלוקצ’יין רבים למפתחים, אך עליכם לדעת אילו מהם הם כלי הבלוקצ’יין המובילים שכל המפתחים אוהבים. בואו נבדוק את הרשימה, נכון?

18 כלים לפיתוח Blockchain שמפתחים אוהבים

גת

בוא נתחיל עם גת. Geth הוא כלי שורת פקודה שמריץ גם מלא את’ריום צומת בשפת התכנות Go. בעיקרון, זה מגיע עם שלושה ממשקים –

 • קונסולה אינטראקטיבית
 • שרת JSON-RPC
 • אפשרויות הפקודה ושורת הפקודה

אתה יכול להשתמש בגית ‘לעשות הרבה דברים בבלוקצ’יין. כלים אלה לפיתוח בלוקצ’יין יכולים –

 • העבר אסימונים בין שתי כתובות.
 • אסימון אתרים שלי ברשת.
 • חקור את ההיסטוריה השונה של הבלוקים בפנקס.
 • צור חוזים חכמים ותוכל בהמשך להריץ אותם במחשב הווירטואלי של Ethereum.

איזה סוג של מערכות יתמכו ב- Geth?

בעבודה עם כלים אלה לפיתוח בלוקצ’יין ארגוני, אתה יכול להשתמש במערכות הפעלה שונות כגון Windows, Linux ו- Mac. כולם תומכים בכלי שורת הפקודה הזה. בנוסף, Binary ו- Scripted תומכים גם בהתקנתו.

קודם כל, כשאתה משיק אותו, אתה יכול לחבר אותו לרשת בלוקצ’יין חיה, או שאתה יכול ליצור אחד חדש ואז להתחבר לזה. אבל אתה צריך לזכור שהאפשרות השנייה תהיה תלויה לחלוטין בהגדרות שלה.

מסיבה כלשהי, אם לא השתמשת בערכי ברירת מחדל כלשהם, כלי זה יחבר אותך אוטומטית למנהרת Ethereum.

יתר על כן, בעזרת כלים אלה של בלוקצ’יין למפתחים, תוכלו לגרום לו לתפקד כקונסולה ולטעון פקודות מסוימות ולבצע יעדים שונים..

בכל מקרה, זכרו שכאשר תריצו את גת, זה יוריד אוטומטית את ספר החשבונות המבוזר של Ethereum, ועיבוד זה עשוי לקחת זמן רב. לכן, ייתכן שתצטרך להמתין מספר שעות עד ימים. לכן עדיף להשתמש בכונן קשיח חיצוני לאחסון כל המידע.

זרזיף

בוא נעבור לשלב הבא במדריך הכלים שלנו לבלוקצ’יין. טפטוף מפשט את הכתיבה של יישום מבוזר חזיתי על ידי הצעת אוסף של ספריות חזיתיות. היא מציעה גם ספריית Redux לחיבור חזיתית לבלוקצ’יין. אז תקבלו נתוני שרשרת טריים להתפתחויות יישומים חזיתיים.

תכונות של טפטוף

 • חנות נתונים תגובתית של Ethereum

ספריית Redux היא למעשה הליבה של טפטוף. באמצעות זה תוכל לסנכרן את נתוני העסקה, נתוני החוזה שלך ועוד רבים אחרים.

 • צור חנות או השתמש בקיימים

במציאות, אתה יכול להשתמש בכלי הבלוקצ’יין האלה עבור מפתחים לייצור חנות, או שאתה יכול גם להשתמש בכל חנות קיימת משלך. כל שעליך לעשות הוא לייבא סאגות וצמצום, ואתה מסודר!

 • מציע פונקציות בסיסיות

הדבר הטוב ביותר בכלי זה הוא שהוא מאריך את החוזים של web3 1.0. אז תקבלו גישה לכל שיטה ורכוש של web3.

 • ספריית רכיבים

במציאות, הם מציעים ספרייה של רכיבי React שבהם אתה משתמש בדרך כלל בפונקציות dApp. לכן, משימות כמו יצירת טפסי קלט לחוזים חכמים היא משימה קלה.

 • אדריכלות מודולרית

הארכיטקטורה הכוללת של כלי זה היא מודולרית. אז אתה יכול להוסיף כל סוג של תכונה או להיפטר מכל סוג של פונקציונליות כרצונך. יתר על כן, הוא כולל שתי חבילות לשימוש ב- React; עם זאת, פונקציות הליבה הן בתוך מודול הזילוף. יתרה מכך, אם אתה יודע לעבוד עם Redux, תוכל לפתח במהירות ספריית Angular.

שלושת המרכיבים העיקריים של טפטוף הם –

זרזיף – זוהי ספריית הליבה ליישום web3, חוזה ויישום חשבונות. כמו כן, הוא יכול לחבר את הסנכרונים הדרושים יחד עם הצעת פונקציות חוזיות נוספות.

לטפטף-להגיב – רכיב זה מציע עוזר DrizzleConnect ורכיב DrizzleProvider לחיבור לטפטוף באמצעות אפליקציית React.

לטפטף-להגיב רכיבים – בנוסף, תקבל ספרייה מלאה ברכיבים שימושיים רבים שיעבדו כפונקציית dApp. בעיקר זה כולל ContractForm, ContractData ו- LoadingContainer.

סולק

בכל הנוגע להתפתחות ב- Ethereum, כל היזמים בוחרים ביציבות. במציאות, מפתחים צריכים תמיד לבחור בכך, במיוחד כשמדובר בשילובי חוזים חכמים. המוצקות היא במקרה הליבה של כל חוזה חכם באת’ריום.

המוצקות היא בעצם שפה מקוצרת ומכוונת עצמים ומשתמשת בתחביר הדומה בעיקר ל- ECMAScript. מה שכלי Solc יכול לעשות בהקשר זה הוא להמיר אותו לפורמט קריא במכונה כך ש- EVM יוכל לקרוא אותו ולבצע אותו. אתה יכול לחשוב על זה כעל מהדר סולידיות שנסוב סביב שני עקרונות עיקריים –

 • C ++ קוד מקודד.
 • Solc-js המשתמשים ב- Emscripten להרכבה צולבת של ה- solc C ++ היישר ל- JavaScript.

למרות ששני סוגי מהדרי הסולידיות מקורם באותו קובץ מקור, עדיין שניהם יכולים ליצור תוצאה שונה. יתר על כן, שני ממשקי שורת הפקודה שלהם שונים זה מזה. עם זאת, לשם השוואה, solc-js הוא מעט איטי יותר מ- solc.

החלק הטוב ביותר הוא כי צמתים Ethereum נוטים להגיע עם יישום של solc. עם זאת, חבילת solc היא למעשה מודול עצמאי, ותוכלו להשתמש בה גם במצב לא מקוון. יתר על כן, אתה יכול להשתמש ב- solc.compile () גם כי זה לא צריך שום צומת חיצוני כדי לתפקד כראוי.

רמיקס

זה IDE של סולידציה. אתה יכול להשתמש בו כדי לכתוב קודים ולבדוק שגיאות מהדפדפן שלך. במציאות, זה אחד מכלי הפיתוח של בלוקצ’יין שנכתב ב- JavaScript. יתרה מכך, תוכלו להשתמש בכלי זה כמו מהדר, בעיקר עבור חוזים חכמים קטנים. כמו כן, אם אתה רק מתחיל ללמוד על מוצקות, אתה בהחלט צריך לתת לכלי הזה זריקה.

לאחר שתיכנס לדף ברירת המחדל של האתר, תקבל מסך צדדי שיאפשר לך לכתוב קוד שם בדפדפן! במסך השני תוכלו לפרוס את הקוד שלכם בקלות בפלטפורמת הבלוקצ’יין.

יתר על כן, המסך השני יעזור לך לקיים אינטראקציה עם כל הפונקציות שכתבת. זה גם תומך כי הטיפול מתבצע באופן מקומי או בדפדפן. בכל מקרה, אתה יכול גם לבצע בדיקות, ניפוי באגים, הפצות של חוזים חכמים וכו ‘.

כמו כן, מנתח הקוד יעזור לכם לשכלל את הקודים שלכם ולהיפטר מכל שגיאה. אז זה יכול להיות אחד מכלי הבלוקצ’יין הגדולים ביותר למפתח שהוא מתחיל.

גנאש CLI

זה למעשה לקוח RPC מהיר במיוחד של Ethereum לפיתוח ובדיקה. אני חייב לומר, זה עוד אחד מכלי הפיתוח הטובים של בלוקצ’יין. זה היה ידוע בעבר בשם Testrpc אבל מאוחר יותר הפך להיות GanacheCLI. במציאות, זה חבילת NodeJS שתוכלו גם להתאים אישית.

ביסודו של דבר, הוא יכול לשכפל רשת אתריום שלמה במחשב שלך. כמו כן, אתה יכול להתקשר לפונקציה מבלוקצ’יין ללא צמתים Ethereum הפועלים במחשב שלך.

בנוסף, הוא מציע תכונות אלה שתוכלו לנסות –

 • כריית עסקאות כמעט מיידית.
 • ללא עמלות עסקה.
 • התאמה אישית של מהירות הכרייה או מחירי הדלק כרצונכם וכמה פעמים שתרצו.
 • מיחזור, הפעלה מחדש או איפוס של כל החשבונות ברשת הבדיקה עבור כמות מוגדרת של את’ר.
 • ממשק משתמש גרפי קל ופשוט מאוד שממנו תוכלו לסקור את כל האירועים בשרשרת הבדיקות.

תכונות אחרות

 • אתה יכול לראות את הסטטוס של כל החשבונות, כולל המפתחות הפרטיים, הכתובות, היתרות והעסקאות שלהם.
 • פיקוח על תפוקות היומן של Blockchain Ganache יחד עם תגובות ומידע על ניפוי באגים.
 • פשוט בלחיצה אחת, שנה את שעוני הכרייה.
 • קבלו חוקר בלוקים שיעניק לכם בהירות רבה יותר לגבי פעולת המערכת שלכם.

כְּמֵהָה

אחד מכלי הבלוקצ’יין למפתח נוסף הוא סביבת הפיתוח בה תוכלו לבדוק מסגרות וצינור נכסים עבור Ethereum – Truffle. ככל הנראה, כלי זה פופולרי למדי בקרב מפתחים מכיוון שהוא יכול להפוך את פיתוח מסגרת את’ריום למשימה פשוטה.

מאפיינים

 • ניהול מחזור חיים של חוזים חכמים

ככל הנראה, כלי זה יכול לנהל את חפצי החוזה שלך וכולל גם תמיכה בכל פריסות מותאמות אישית, יישומי Ethereum מורכבים וקישור ספרייה..

 • בדיקת חוזה

אתה יכול לבדוק את החוזים שלך באופן אוטומטי ולהבטיח שהם יתפתחו במהירות.

 • הגירות ופריסה הניתנות לתסריט

אתה יכול להשתמש בכלי הבלוקצ’יין הזה כדי לכתוב תסריטי פריסה פשטניים וניתנים לניהול כדי לצפות את שינוי החוזים שלך ככל שעובר הזמן. זה יאפשר לאפליקציה שלך להתפתח ולהיות רלוונטי גם בעתיד.

 • ניהול רשת

אינך צריך לנהל חפצי רשת לאחר שתתחיל להשתמש בטראפל. יתר על כן, הוא יטפל באלו בזמן שאתה מתרכז בפיתוח dApp.

 • קונסולה אינטראקטיבית חזקה במיוחד

ובכן, אינטראקציה עם חוזים מעולם לא הייתה קלה יותר. במציאות, טראפל יאפשר לכם ממשק פשוט שיכול לזמן אתכם ויאפשר לכם לתקשר עם החוזים שלכם.

 • רץ סקריפט חיצוני

אתה יכול להשתמש בכלי הבלוקצ’יין הזה כדי לאתחל את כל החוזים שלך ולהפעיל ברשת ללא שום בעיות.

EtherScripter

אם אתה מתחיל בנישה לפיתוח בלוקצ’יין, אז סקריפטים של Ether יכולים להיות משימה קשה עבורך. אבל בעזרת כלים לניתוח בלוקצ’יין מסוג זה תוכלו לקודד חוזים בסיסיים די בקלות. במציאות, כלי הבלוקצ’יין הזה יציע לך ממשק אינטראקטיבי ומהנה מאוד לכתוב את כל הקודים שלך.

יתר על כן, אתה יכול פשוט לגרור ולשחרר את כל הפונקציות כדי להפוך את החכמים החכמים. זה די פשוט לשימוש. עם זאת, ברגע זה אתה יכול להשתמש בשפת תכנות נחש בלבד בסוג זה של כלי ניתוח בלוקצ’יין.

MetaMask

אחד מהכלים הגדולים לניהול הבלוקצ’יין הוא MetaMask. באמצעות MetaMask, אתה יכול לא רק לשרת את אתרים או כל אסימונים אחרים של ERC-20 ברשת, אלא תוכל גם לקיים אינטראקציה עם היישומים המבוזרים שלך. יותר מכך, זה גם מאפשר לך להריץ אותו מהדפדפן שלך!

יתר על כן, קל מאוד להוסיף את MetaMask כתוסף של Firefox או Google Chrome ולהתחיל להשתמש בו ישירות מהדפדפן. לאחר התקנת האפליקציה, יתווסף לדפדפן ארנק Ethereum. זה יאחסן את כל אסימוני ה- ERC-20 עבורך.

עבור מפתחים, סוג זה של כלי ניתוח בלוקצ’יין לא יזדקק לאף צומת Ethereum חי להפעלה. לכן, אינטראקציה עם מרחב הרשת של Ethereum היא משימה פשוטה.

לַעֲלוֹת לְאֳנִיָה

אם אתה רוצה מסגרת לפיתוח blockchain ליישומים המבוזרים שלך, Embark באמת יכולה לעזור לך. במציאות, סוג זה של כלים לניהול בלוקצ’יין יאפשר לך לנהל את ה- dApps שלך, יחד עם נותן לך את כל הכלים הדרושים ליצירה ופריסה חדשה..

בנוסף, באפשרותך ליצור אפליקציית HTML5 עצמאית שתשתמש בתכונות מבוזרות. יתר על כן, אתה יכול גם ליצור כאן חוזים חכמים חדשים ולהשיק אותם בקוד JS. החלק הטוב ביותר בסוג זה של כלי ניהול בלוקצ’יין הוא שהם מחפשים אחר כל שינוי שתבצע בחוזים. אם כן, היא תשנה אוטומטית חוזים ואז תעדכן את היישומים המבוזרים המקושרים אליהם.

העברות חוזה חכמות הן גם נקודת זכות בכלי הבלוקצ’יין הזה. במציאות, לעבודה על הפלטפורמה, אתה יכול להשתמש בכל שפה מסורתית כגון מטאור, זוויתי, תגובה ועוד..

גורלי טסטנט

אתה יודע שהדרך הטובה ביותר לבדוק את הרשת שלך באופן מלא מבלי להיכנס לאינטרנט תהיה לרתום רשתות כלשהן. וכאן נכנס סוג זה של כלי ניתוח בלוקצ’יין. גורלי טסטנט הוא אחד הפופולריים שם בחוץ. כאן תוכל לפרוס את ה- dApps שלך ולהתנסות בחוזים חכמים.

יתרה מכך, תוכלו להשתמש בו בכל יישומי הבלוקצ’יין של הלקוחות ולקבל אמינות וזמינות גבוהים. בכל אופן, גורלי הוא למעשה רשת בדיקות פנים-לקוח מרובת לקוחות שעובדת עם Parity, Pantheon, Geth, EthereumJS ו- Nethermind.

עם זאת, זהו קוד פתוח והוא פרויקט מבוסס קהילה.

שִׁוּוּי

Parity הוא עוד אחד מכלי ניהול הבלוקצ’יין שנבנה לשימוש קריטי למשימה. זה לקוח עבור Ethereum המשתמש בשפת תכנות Rust. יתרה מכך, כלי הבלוקצ’יין הזה מציע את תשתית הליבה הדרושה לשירותים אמינים ומהירים.

אתה יכול לבנות חוסמי רשת להתאמה אישית שלך גם עבור ארגונים, לשימוש פרטי או למטרות מחקר. תקבל –

 • בסיס קוד והתאמה אישית מודולרית ונקייה
 • שטח אחסון וזיכרון מינימלי
 • השתמש ב- Warp Sync כדי לסנכרן תוך שעות
 • לקוח מבוסס CLI מתקדם מאוד
 • פרוטוקולי קונצנזוס שונים וניתנים לחיבור
 • רמה גבוהה של בקרת גישה ותכונות פרטיות
 • עסקאות מהירות

החלק הכי טוב בכלי הבלוקצ’יין הזה הוא שהוא נבדק ב 100%, והמפתחים מבצעים בדיקות שגרתיות של קוד קוד בכדי להיפטר מכל באג או בעיה..

קליפר Hyperledger

זהו כלי ביצוע ביצועים של בלוקצ’יין. זה מאפשר לך לשווג את פתרון הבלוקצ’יין שלך באמצעות תקנים מוגדרים מראש. במציאות, בעזרת כלי ניתוח זה של בלוקצ’יין, זה יכול להיות קל מאוד לדעת אם פלטפורמות הבלוקצ’יין שלך עומדות בסטנדרטים או לא..

ברגע שתגדירו מראש את סט מקרי השימוש שלכם, הוא יוכל להתחיל להפעיל את הקסם שלו. במציאות, תקבל גם דוחות על חביון עסקאות, עסקאות לשנייה, ניצול משאבים ועוד רבים אחרים.

עם זאת, אתה צריך לדעת עבור מחוגה כדי לעזור לך; אתה צריך לבנות את פתרון הבלוקצ’יין שלך ב- Hyperledger.

אך כפי שאתה יכול לראות, אין בו כל סטנדרטים מוגדרים כברירת מחדל. אבל למה זה? ובכן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מגוונת למדי, וכל פלטפורמה אחת שונה. קשה לחלוטין לנתח את כל הפלטפורמות תחת אותה קבוצה מוגדרת מראש.

לכן, במקום זאת, תוכלו להגדיר את הסטנדרטים המבוססים על הענף שלכם ואז להפעיל את הכלי כדי לראות כיצד הוא פועל. זו הסיבה שזה אחד הכלים הניהולים ביותר לבלוקצ’יין עבור המפתחים.

טיריון

הוא מציע סביבה בה תוכלו להפוך את הבלוקצ’יין שלכם לפלטפורמה גלובלית ולאמת קבצים, נתונים ותהליכים עסקיים. כלים מסוג זה לבלוקצ’יין יעזרו לך בבניית מסד נתונים חוקי ויסייעו לך להפיץ נתונים אלה לפנקס החשבונות.

יתר על כן, כלי הבלוקצ’יין הזה מציע גם ChainPoint שיכול לייצר קבלות ולהקליט נתונים. וכך, אינך זקוק למתווכים כדי לאמת את המידע. בכל מקרה, בעזרת כלי הבלוקצ’יין הזה, אתה יכול גם לשלב את ה- API של Tierion ו- ChainPoint כדי לחתום את זמן כל הנתונים כדי לסיים את תהליך האימות..

זה מסוגל לייצר מיליוני הוכחות בכל שנייה. יתר על כן, סוג זה של כלי טכנולוגיית בלוקצ’יין מציעים דיוק על ידי –

 • קבלת כל הנתונים משרתי Network Time Protocol
 • שימוש בנתונים זמינים מהמכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה
 • קישור צמתים עוגניים ל- Ethereum או לביטקוין

EthFiddle

אם אתה מפתח שהתחיל עם Solidity, ייתכן שתדע שאין הרבה כלים טכנולוגיים של בלוקצ’יין לעבודה עם שפה זו. עם זאת, כדי לעזור לך ולהציע לך כלים דומים כמו JSFiddle או Go Playground, רשת Loom הציגה את EthFiddle.

EthFiddle הוא אחד הכלים לפיתוח בלוקצ’יין המציעים בדיקות מהירות ואבות טיפוס. זה למעשה מזהה סולידיטי בדפדפן שלך. במציאות, כלי הבלוקצ’יין הזה מסוגל לבדוק, ליצור, לנקות באגים בקודי סולידציה לחוזים החכמים שלך.

בנוסף, תוכל גם לשתף את הקישור הקבוע של הקוד שלך בלחיצה אחת בלבד. אז אתה מבין אם אתה חדש בסביבת המוצק, כדאי לך לנסות את EthFiddle.

Web3.js

Web3.js הוא אחד הכלים לפיתוח בלוקצ’יין המסייע לכם בפיתוח לקוחות לאינטראקציה עם בלוקצ’יין את’ריום. ביסודו של דבר, מדובר בספרייה שהיא API API התואם ל- Ethereum. והוא מיישם מפרט כללי של JSON RPC לאינטראקציה עם צומת אתריום מרוחק או מקומי.

אז, בעזרת זה אתה יכול לבצע משימות כמו שליחת אתר בין כתובת, לכתוב ולקרוא נתוני חוזים חכמים, לפתח חוזים חכמים ועוד רבים אחרים..

מכיוון שכלי הבלוקצ’יין פועל בשפת JavaScript, תוכלו להשתמש בו בכל סוג של דפדפן אינטרנט. אך תזדקק לצומת Ethereum שיכול לגשת לרשת Ethereum באמצעות HTTP לשימוש בסוג זה של כלים טכנולוגיים של blockchain. אני יכול להציע להשתמש בסיומת MetaMask עם Web3.js לחיבור לרשת Ethereum.

סטָטוּס

זה עוד אחד הכלים לפיתוח בלוקצ’יין. במציאות, מדובר בכלי תקשורת רב תכליתי שמגיע עם ארנק קריפטו מבוזר, שליח עמית לעמית ודפדפן Web3. בעיקרון, זהו לקוח אתריום נייד שמאפשר לך לגשת למערכת האקולוגית מכל מקום.

באשר למסנג’ר, אתה יכול להצטרף לכל ערוץ ציבורי ולשלוח ולקבל הודעות ממשתמש אחר. כמו כן, רמת ההצפנה הגבוהה לא מאפשרת לאף אחד לקבל גישה להודעות שלך.

יתר על כן, בעזרת כלי הבלוקצ’יין, תוכלו לקיים אינטראקציה עם האפליקציות המבוזרות שלכם ולהשתמש בארנק המשולב.

מהדפדפן תוכלו לגשת ישירות לרשתות, לשווקים ורבים אחרים. כמו כן, בעזרת כלי ההרחבה תוכלו להוסיף תכונות ללקוח נייד זה.

אינפורה

Infura הוא אשכול ונקודת קצה מקובעת ומבוססת על בסיס סטנדרטי, מדרגי ומופץ ברחבי העולם עבור IPFS, Ethereum וכל תשתיות אחרות. במציאות, כלים מסוג זה לפיתוח בלוקצ’יין מיועדים רק למפתחים. אז אתה יכול להשתמש במהירות בכלי זה כדי לחבר את האפליקציה שלך לממשקי ה- API שלהם לגישה מיידית.

ככל הנראה, כלי הבלוקצ’יין הזה תומך ב- JSON-RPC באמצעות ממשקי WebSocket וב- HTTPS המציע חיבורים מבוססי מנוי ובקשה. יתרה מכך, עם כתובת אתר אחת בלבד תוכלו להתחיל להשתמש ב- Infura. הצוות שעומד מאחורי הכלי ידאג לכל השדרוגים והשינויים ברשת כדי שתוכלו להתמקד ביצירה שלכם.

מיתוס

יש ביקוש גבוה לפיתוח חוזים חכם ויישומים מבוזרים. עם זאת, אין הרבה כלים טכנולוגיים של בלוקצ’יין המציעים חבילת מלא. כאן נכנס MythX. בעיקרון, זהו כלי ניתוח אבטחה עבור חוזים חכמים מבוססי Ethereum. יתרה מכך, בעזרת כלי הבלוקצ’יין הזה תקבלו ניתוח דינמי וסטטי בכל חבילת כלים אחת.

ישנם מוצרים רבים שתוכלו לבדוק, כמו טראפל, Amberdata, Alethio, קוד Visual Studio, Remix ו- Embark. אז אתה יכול בקלות לשלב את כלי הבלוקצ’יין הזה עם הכלים האחרים.

יתר על כן, הוא יכול לזהות בעיות אבטחה בצורה יעילה למדי והוא ניתן להרחבה.

סיכום

כלים טכנולוגיים של Blockchain יכולים באמת לחסוך לך זמן ולהקל על תהליך הפיתוח של blockchain. כמפתח שיהיה יעיל באימוץ בלוקצ’יין הוא חובה, והבנה מעמיקה של כלי הפיתוח הפופולריים של בלוקצ’יין יכולה לעזור מאוד.

במדריך זה נתתי את כל הכלים שמפתחים אוהבים בימינו. אז, עכשיו, כשתדעו מהם כלי הבלוקצ’יין השונים האלה, הגיע הזמן שתצללו ותתחילו להתפתח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map