ארנק נובי: קליברה נבחר למיתוג מחדש

פרויקט מאזניים של פייסבוק עשה חדשות כשהוא יצא.

עכשיו כשהדברים הסתדרו, פייסבוק עומדת בדברים חדשים.

הכירו את נובי – השם החדש לארנק קליברה המשמש לאחסון מטבעות דיגיטליים מאזניים. הארנק משמש מטרה במערכת האקולוגית בכך שהוא מאפשר לאנשים לאחסן ולשלוח מטבעות דיגיטליים מאזניים. הם ביצעו את ההודעה באמצעות שלהם פוסט בבלוג.

צעד זה הוא צעד להבטיח שקליברה עדיין מציעה דרך לתמוך בהתחייבויות ארוכות טווח כלפי האנשים.

השם החדש נובי נגזר מהמילים הלטיניות “דרך” ל”דרך “ו”נובוס” ל”חדשה “.

בקיצור, הם מתכוונים לומר שזה א דרך חדשה לשלוח כסף. עם השינוי, הם יישמו גם את זהותם החזותית החדשה שתאפשר את תנועת המטבעות הדיגיטליים. יתר על כן, הוא כולל גם את הנהון סמל מאזניים. הכללה זו בלוגו המותג פירושה שהם עדיין מחויבים לרשת מאזניים.

מה עושה נובי?

נובי נוצר כדי להבטיח דרך קלה למשלוח כסף, בדומה לאופן שליחת הודעות ברשת. כמו כן, זוהי אפליקציה עצמאית. המשמעות היא שאתה לא צריך להתקין תלות כדי לגרום לזה לעבוד. זה יעבוד באופן דומה ליישומי התקשורת הפופולריים האחרים של פייסבוק, כולל וואטסאפ ומסנג’ר.

קרא עוד על הבנת רשת peer to peer

כדי לגרום לכל זה לעבוד, צריך לאמת את לקוחות נובי תחילה. האימות יתבסס על תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה. זה יבטיח שלא תוכל להתרחש באמצעות היישום. על מהלך זה ניתן להתווכח במידה מסוימת בהתחשב בכך שקריפטוגרפי או כסף דיגיטלי עוסקים גם באנונימיות. עם זאת, פייסבוק שואפת לפתור בעיית מטבע דיגיטלי ורוצה גם להבטיח שלא יתקיימו הונאות דרך המערכת.

הם גם העלו את האתר החדש שלהם עבור נובי כאן: https://novi.com/

היכולת לעבוד במערכת האקולוגית של פייסבוק פירושה גם שהיא תעבוד על פני היישומים השונים כמו WhatsApp או Messenger. ברור שזה יעזור להרבה אנשים מכיוון ששתי היישומים כבר פופולריות ולא דורשות שיווק או הגעה נוספת. ככל שאנשים יותר ישתמשו בשירותים מבוססי פייסבוק, כך המערכת האקולוגית של מאזניים תפרח טוב יותר.

עובדה נוספת שהופכת את נובי למדהימה היא שלא קשורים עמלות נסתרות לכך. תוכל לחלוק כסף כפי שאתה רואה אותו. הם לא יקצצו עמלות כלשהן כך שכולם ברחבי העולם יוכלו להשתמש בהם ללא צורך בתשלום כלשהו.

ארנק נובי

נובי עדיין בעבודה. זה ישוחרר כאשר רשת מאזניים מוכנה לשימוש.

תכונות נובי

ישנן מספר תכונות לנובי. בואו נדון בהמשך.

  • נגיש → נובי נגיש עד היסוד. אתה יכול להשתמש בו כדי להוסיף כסף לארנק שלך. יתר על כן, אתה יכול גם לשלוח את המטבע הדיגיטלי למכרים שלך בכל רחבי העולם. כל שעליך לעשות הוא פשוט לבחור את האדם שאתה רוצה לשלוח את הסכום, ואז להזין את הסכום ואז ללחוץ על שלח! האפליקציה תטפל בשער החליפין ותבצע את ההעברה בשבילכם.
  • הסברה → האפליקציה מספקת מידע רב ככל האפשר לעיונכם. המשמעות היא שתוכלו לעקוב אחר כל היבט בעסקה ללא צורך לעזוב את האפליקציה.
  • הערות אישיות → אתה יכול גם לשלוח הערות אישיות למכר שלך כשאתה שולח את הכסף. זה יעזור לך לעקוב אחר הסיבה מדוע שלחת את הכסף או פשוט לכתוב הודעה מתוקה וקצרה לאדם שמקבל אותו. אחרי הכל, כמה מילים תמיד יכולות להוסיף את החיבור הדרוש יחד עם העברה!
  • רֶגַע → מכיוון שנובי משתמש ברשת הבלוקצ’יין מאזניים, לא יהיה עיכוב כלשהו לבצע את העסקאות. כל שעליך לעשות הוא להקיש ולשלוח את הכסף. המקבל צריך לקבל אותו באופן מיידי ולהשאיר את הכסף במטבע המקומי שלו.
  • לבטח → כל תהליך אחסון ושליחת הכסף מאובטח. הם מבטיחים כי כולם מאומתים באמצעות מזהה ממשלתי. כמו כן, יש להם הגנות מפני מרמה שיאפשרו למשתמשים לדווח על כל פעילות זדונית. אם מתרחשת הונאה, המשתמש יהפוך זכאי להחזר כספי מלא.
  • פְּרָטִי → לצד האבטחה, הוא מציע גם סביבה פרטית לאחסון, שליחה או קבלת כסף. משמעות הדבר היא כי שום מידע לא דולף ונשמר באופן מאובטח וסודי על ידי נובי. לבסוף, אתה האדם היחיד שיכול לראות את היסטוריית העסקאות.

מה המניע מאחורי נובי?

נובי פיננסי שואפת לספק לכולם דרך טובה יותר להרוויח כסף לעבוד כפי שהוא אמור להיות. באמצעותה, לאנשים תהיה גישה שווה לשירותים פיננסיים. זהו אחד מהמוצרים הראשונים שלהם שיעבוד בצורה חלקה עם המערכת האקולוגית מאזניים – מערכת תשלומים חדשה המשתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין..

האם עסקים יוכלו להשתמש בנובי?

נובי הוא פיתרון אידיאלי לעסקים בשל שילובו באפליקציית התקשורת בפייסבוק. כמו כן, היא תפריד אפליקציה שתעניק גמישות מלאה למשתמש. הארנק חופשי לשימוש, כלומר עסקים או שירותים פיננסיים יכולים להשתמש בארנק כדי להציע את שירותי המסחר האלקטרוני שלהם. המשמעות היא שכל עסק שרוצה לנצל את הארנק של נובי יכול לעשות זאת על ידי יצירת ארנקים דיגיטליים ושילובו כמערכת תשלומים בעסק שלהם..

מכיוון שאין עלויות הקשורות לנובי, עסקים יכולים לחסוך זמן ועלות בעת עיבוד כספים. הם יכולים לצמוח גם באמצעות נובי מכיוון שיותר ויותר לקוחות יתחילו להשתמש בה לאחר שחרורו. זה יכול לחבר כל אחד כולל קמעונאים מקוונים, חנויות קטנות או פלטפורמה גלובלית.

כמו כן, הוא יתמוך במטבעות מקומיים על ידי המרתם למאזניים ואז ביצוע העסקאות. המשתמש צריך לבצע את הרכישה ולבצע את העסקאות. יש לבצע תהליך דומה בעת הוצאת הכסף, כלומר המרת מאזניים למטבע מקומי.

סיכום

פרויקט מאזניים עדיין בעיצומו. עם זאת, האתגרים עדיין שם. כאשר SEC מנסה להסדיר את שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, יהיה מעניין כיצד יריד נובי או מאזניים בימים הקרובים.

אז מה אתה חושב על NOVI? אתה חושב ששינוי שם של קליברה לנובי היה צעד חכם? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map