איך להיות אדריכל בלוקצ’יין?

שואפים להיות אדריכל בלוקצ’יין? למדו מהמדריך היסודי שלנו כאשר אנו דנים בכישורים ובאישורים החשובים שתצטרכו כדי להיות כאלה.

אדריכל בלוקצ’יין יכול להיות אחת הבחירות הרווחיות בקריירה עד כה. Blockchain כבר די הרבה זמן, וכעת רבים מכם רואים גם סוגים חדשים של הזדמנויות בקריירה.

מכיוון שארגונים רבים בוחנים את הטכנולוגיה, הם גם עובדים עובדים מוסמכים שיעזרו להם לפתח גם פתרונות חדשניים. כתוצאה מכך, יש ביקוש גבוה למומחי בלוקצ’יין בכל רחבי העולם.

עם זאת, נראה שרבים מכם מבולבלים עם אדריכל הבלוקצ’יין כקריירה. והכי חשוב, רבים מכם לא יודעים בדיוק איזה כישורים אתם עשויים להזדקק בכדי להמשיך בקריירה הזו. כמו כן, חלקכם מבלבלים בין מפתחי בלוקצ’יין או מהנדסים עם עבודות אדריכלים של בלוקצ’יין.

לכן, כדי לעזור לך להמשיך בקריירה זו ולעזור לך לדעת את ההבדל בין מפתח הבלוקצ’יין לאדריכל, אעסוק בכל מה שנמצא במדריך זה.

אז קחו קפה וקראו הלאה!

הירשם עכשיו: קורס אדריכל בלוקצ’יין מוסמך (CEBA)

Contents

מיהו אדריכל בלוקצ’יין?

קודם כל, לפני שנתחיל כיצד להפוך למדריך אדריכלי בלוקצ’יין, בואו נראה מי הוא בעצם אדריכל בלוקצ’יין.

במציאות, אדריכל בלוקצ’יין אחראי על העבודה עם ה- R&D צוותים ועוזרים להחדיר בלוקצ’יין בבניית ועיצוב פתרונות הממנפים מסגרות ומושגים חוצי נכסים.

יתרה מכך, תוכלו לעבוד על החידושים החדשים וליצור סטנדרטים לביצועים לשיפוט פתרונות חדשים. מלבד זאת, כישורי ארכיטקט בלוקצ’יין כוללים ניסיון רב במסגרות ארכיטקטורת בלוקצ’יין ויצירת פתרונות אחסון.

בכל אופן, הגורם העיקרי הוא שהמשרה היא למעשה על גבי משרות מפתחי בלוקצ’יין ועבודות מהנדס. כתוצאה מכך, האדריכל יהיה אחראי על הובלת כל פרויקטים מבוססי בלוקצ’יין ומתאר את מפת הדרכים הכוללת לצוות..

הדבר הטוב ביותר בקריירה זו הוא שלא רק תקודד או תפתח את המערכת אלא שתשקול נקודות מבט עסקיות.

בואו ושים לב גם לסיכונים אחרים הקשורים אליו. בדרך כלל, הסמכת אדריכל blockchain תהיה הדרך ללכת. מכיוון שישנן פלטפורמות נהדרות רבות המציעות הסמכה מסוג זה ועוזרות להם למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם.

בכל מקרה, אתה צריך להיות בעל כישורים חברתיים אחרים כדי להתמודד גם עם לקוחות פוטנציאליים. אז, בסופו של דבר, כפי שאתה יכול לראות, אתה תהיה אחראי על כמעט כל מה שהפתרון מייצג.

אדריכל בלוקצ'יין

ההבדל עם מפתח ומהנדס Blockchain

כאן הדברים אכן מסתבכים. גם למפתח הבלוקצ’יין וגם למהנדס יש כמה תפקידים משותפים, אבל יש להם גם את ההבדלים ביניהם. במציאות, התפקידים המשותפים הללו חופפים גם את תפקידם של עבודות אדריכלים בבלוקצ’יין.

לכן נראה שאנשים רבים מבלבלים אותם ויכולים להחליף ביניהם. בכל מקרה, עבודות אדריכלות בבלוקצ’יין זקוק לאדם שיודע כיצד המערכת פועלת וכיצד הוא יכול לדמיין מערכת שמצמצמת את כל הסיכונים.

ברור שיש צורך במיומנויות קידוד גבוהות יותר, אחרת הוא / היא אולי לא יידעו האם החברה יכולה למשוך את זה או לא. יותר מכך, הוא / היא גם יסתכלו על האיכות הטכנית ובעיקר יקבלו את ההחלטות הגבוהות ביותר בפרויקט.

מצד שני, מפתחים יכולים לקבל החלטות גם כן, אך בעיקר הם מבוססים על עבודתם. בדרך כלל, בפרויקט, מפתחי בלוקצ’יין מרובים עובדים על חלקים שונים של פתרון. לכן, הוא / היא יכולים לקבל החלטות ביצוע רק על חלקיהם.

מהנדסי Blockchain יכולים גם לדמיין את מבנה התשתית. אבל לא תהיה להם הסמכות או להתמודד עם הפרספקטיבה העסקית של הפתרון.

בעיקרון, הכל יסתכם בסמכות ומנהיגות. זו הנקודה בה עבודות אדריכלות בלוקצ’יין שונות מהשאר.

בכל מקרה, בואו נבדוק את החלק הבא בזה כיצד להפוך למדריך אדריכלים של בלוקצ’יין.

מה שאתה צריך בכדי להיות אדריכל בלוקצ’יין

ישנם כישורים מסוימים שתזדקק להם בכדי להיות אדריכל בלוקצ’יין. אספתי את כל הכישורים הנדרשים לתפקיד ממש למטה. בדוק אותם וידע מה יהיה עליך לשלוט.

קבל ידע מעמיק על יסודות Blockchain

לפני שאתה קופץ לכל היבט טכני קשה, עליך להתחיל תחילה עם יסודות blockchain. קבלת הסמכת אדריכל פתרונות בלוקצ’יין תעזור לך מאוד במקרה זה. בעיקרון, תלמד על כל מונחים בעולם הבלוקצ’יין, החל מהגדרת בלוקצ’יין ועד חוזים חכמים.

גורמים אחרים כמו תכונות מסוימות של blockchain צריכים להיות גם ברשימת הקריאה שלך. אם אתה לא מתחיל עם היסודות האלה כניסה להיבטים אחרים תהיה קשה לך. הייתי מציע לבדוק את קורס הסמכת הבלוקצ’יין הארגוני שלנו מכיוון שאנו מציעים ניתוח של טכנולוגיה זו בצורה פשוטה.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

ליטוש את כישורי המנהיגות שלך

זה הדבר הגדול הבא שאתה צריך לעשות. במציאות, כישורי אדריכל בלוקצ’יין ידרשו מכם להתמקד גם במיומנויות מנהיגות וניהול. אבל למה? ובכן, אחת האחריות העיקרית שלך תהיה להוביל צוות של אנשי מקצוע לפיתוח פתרון בלוקצ’יין שיועיל למגזר העסקי.

לכן, יהיה עליכם לחדד את כישורי המנהיגות שלכם בכדי לתת לצוות שלכם את המדריך המתאים להפיכת כל פיתרון להצלחה רבה. ללא תיאום הולם בין כל חברי הצוות שלך, יהיה קשה לבצע דבר מלכתחילה.

כמו כן, מנהיג חכם יודע על נקודות החוזק והחולשה של חברי הצוות שלו. זה עוזר להקצות להם משימות מסוימות בהן הם יכולים להצטיין.

ידע כיצד ארכיטקטורת Blockchain עובדת

כפי שהשם מרמז, בהחלט ראית את זה מגיע. אדריכל בלוקצ’יין צריך תמיד להיות מעודכן בכל הדפוסים האדריכליים האחרונים של בלוקצ’יין. יתרה מכך, עליכם להבין מושגים כמו פונקציות חשיש וקונצנזוס גם כן.

הייתי מציע לך לעבור על כל המסמכים הלבנים של פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות. זה ייתן לך תובנה ברורה כיצד הם בנו את הפלטפורמות שלהם. יותר מכך, תקבלו רעיונות חדשניים אחרים כדי להפוך את הפיתרון שלכם גם לשונה מהם.

עם זאת, עלי להזהיר אותך, לצפות להשקיע זמן רב ולבנות את המיומנות הזו. מכיוון שזו תהיה אחת מהמיומנויות המובילות שלך בקריירה שלך.

בעלי ידע נרחב ותחושה יישומית של מבני הנתונים

לאחר מכן מגיעה ההבנה המתקדמת של מבני נתונים. במציאות, בלוקצ’יין מגיע עם צורה ייחודית מאוד של מבנה נתונים. יתרה מכך, לא הרבה אנשים שם יכולים להבין היטב את האופי המורכב של זה.

לכן עליכם להיות בעלי ידע נרחב כיצד מבני הנתונים מהווים את הבלוקצ’יין. לכן, עליכם ללמוד על כך עצי מרקל או עצי פטרישיה. היבט נוסף שעליך לבדוק הוא תחולתו של הפתרון שלך. במקרים רבים, מבני נתונים ספציפיים יכולים לעזור לך להגיע ליעדים שלך מהר יותר.

לפיכך, עליך לזכור זאת בזמן שאתה מעצב את מפת הדרכים עבור הצוות שלך בהתחלה.

בואו נעבור למיומנות הבאה בכך, כיצד להפוך למדריך אדריכלים של בלוקצ’יין.

היו בקיאים בקריפטוגרפיה

אחת מיומנויות האדריכל הטובות ביותר בבלוקצ’יין היא לימוד קריפטוגרפיה. שאיבה בקריפטוגרפיה היא חלק עצום מטכנולוגיית הבלוקצ’יין. ללא שימוש בקריפטוגרפיה, כל בסיס האבטחה יתפרק. לכן, יהיה עליכם להשתמש בו על מנת להציע אבטחה וחוסר שינויים נוספים למערכת.

אך היזהר מאוד כשאתה עוסק בקריפטוגרפיה. במציאות, אפילו טעות קטנה עלולה לגרום לגורמי סיכון עצומים. לכן, הקפידו ללמוד כל מה שיש לקריפטוגרפיה ביעילות.

מבלי להבין זאת לחלוטין, לעולם אינך יכול לקוות לשכלל את הפתרונות שלך.

היה מומחה בפיתוח אתרי אינטרנט חזיתיים ובראנדיים

יתכן שלא תמצאו את זה בקורס אדריכלים בלוקצ’יין טיפוסי. זה משהו שתוכלו ללמוד ממכון או מתכנית הכשרה. במקרים רבים תוכלו גם לחקור זאת בעצמכם. אבל להיות פיתוח אתרים חזיתיים ומאחור, חשוב מאוד.

ייתכן שלא תצטרך לקודד את זה בעצמך בטווח הארוך, אך מבלי לדעת כיצד לעשות זאת, אינך יכול למפות כראוי את העיצובים שלך.

בכל מקרה, בזה, תצטרך ללמוד לפתח ממשקי משתמש, ממשקי API וכו ‘. כמו כן, מתן הכוונה כיצד ממשק המשתמש צריך להיראות יועיל לפרויקט שלך.

לשלוט בשפות תכנות שונות

זה החלק הטוב. כאדריכל פתרונות בלוקצ’יין, עליך לשלוט בשפות תכנות שונות. יותר מכך, אתה צריך להיות בעל מומחיות ברמה גבוהה יותר גם בהם. בעיקרון, זו אחת הדרישות העיקריות לתפקידי אדריכלים בארגונים.

יתרה מכך, תפקידך עלול לגרום לך לקודד חלקים קשים מסוימים בפרויקט שאיש אחר אינו מסוגל. אז התחל בלימוד C ++, Python ו- Java. כמו כן, לאחר שסיימתם איתם, התחילו ללמוד סולידריות. לאחר מכן, עליך ללמוד כיצד לפתח אפליקציית בלוקצ’יין כדי להבין את הרעיון באופן מלא.

מיומנות זו בוודאי תועיל גם כשאתה יושב לראיון.

יש הבנה עמוקה יותר של פלטפורמות בלוקצ’יין שונות

תוכניות הסמכה של אדריכלי פתרונות Blockchain יכולות לעזור לך בתכנית זו. אחת הכישורים שלך היא להבין איך כל הפלטפורמות עובדות. לכן, הבנת ההבדל בין פלטפורמות פרטיות, מאוחדות / קונסורציום וציבוריות היא חובה.

זה יעזור לך לבחור את הטוב ביותר לפני שתעבוד על כל פרויקט.

היו בקיאים בפיתוח חוזים חכם

החוזה החכם הכרחי עבור אדריכלי הבלוקצ’יין. כל אדריכל פתרונות בלוקצ’יין צריך לדעת לפתח חוזים חכמים. יותר מכך, מכיוון שזו אחת התכונות המבוקשות של חברות ארגוניות, אינך יכול לדלג עליה.

בעיקרון, התחל בללמוד כיצד ההיגיון העסקי פועל ואז בנה את דרכך לחוזים חכמים.

בעלי ידע כיצד פועלים תקנים ומערכות אקולוגיות

כדי לנחות קריירה כאדריכל בלוקצ’יין, יהיה עליכם ללמוד כיצד פועלים סטנדרטים שונים. יתרה מכך, עליכם גם לחקור את כל המערכות האקולוגיות השונות של בלוקצ’יין יחד עם טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת.

במקרה זה, קורס אדריכלי הבלוקצ’יין יעזור לכם מאוד. מערכות אקולוגיות כמו Corda, Quorum, Ethereum ו- Hyperledger הן חובה עבורך.

יכולת פעולה הדדית של Blockchain

יכולת פעולה הדדית של Blockchain היא גורם עצום לכל סוג פרויקט. למרות שרבים מתקדמים רבים עדיין לא הצליחו להבטיח יכולת פעולה הדדית נכונה. אך מכיוון שהוא יהפוך לאחת התכונות הנדרשות בעתיד, עליכם ללמוד כיצד זה עובד.

אם אתה יכול לשלוט במיומנות זו וליישם בלוקצ’יין בפתרונות הארגוניים שלך, ניכר שאתה יכול לקבל עבודה בנישה זו. בכל אופן, הרעיון הבסיסי הוא להתמקד בסטנדרטים משותפים במקום להשתמש בתקנים חדשים.

למד לפתח מפרט מוצר של Blockchain

זו תהיה אחת האחריות העיקרית שלך כאדריכל בלוקצ’יין. זו הסיבה שעליך ללמוד לפתח מפרט מוצר של בלוקצ’יין. בעיקרון, יהיה עליכם להבין כיצד ארוזים או משווקים מוצרי בלוקצ’יין.

יתרה מכך, יהיה עליכם גם לקבל את דרישות הלקוח יחד עם דרישות הצרכן של החברה שלכם. אם אינך יכול להגדיר בבירור את המפרט, הצרכנים לא היו מבינים מה אתה מציע.

בכל מקרה, מתן הנחיה מתאימה למוצר מסייע גם לחברי צוות אחרים לעבוד על הפתרון ביעילות.

לרכוש ידע בפיתוח אסטרטגיית יישום בלוקצ’יין

ובכן, אני מניח שאין דרך טובה יותר להיות מומחה בכך, אלא בעל ניסיון בפרויקטים אחרים. אם אתה רק מתחיל בתחום זה, עדיף היה ללמוד פיתוחים מוצלחים של יישום בלוקצ’יין בעבר.

איך זה יעזור? ובכן, זה יעזור לך להבין כיצד הם אסטרטגיים את המוצרים שלהם כדי להצליח. כמו כן, הצטרפות לקהילה או בלוקצ’יין בקונסורציום עשויה לעזור גם באופן זה. לקונסורציה יש סביבה שיתופית ותמיד תוכלו להיות מעודכנים לגבי האופן שבו הם משיקים כל אחד ממוצרי הבלוקצ’יין שלהם.

היה מומחה בכלי פיתוח בלוקצ’יין

כלים לפיתוח Blockchain יעזרו לך להאיץ את הפרויקט שלך. ביסודו של דבר, כלי הבלוקצ’יין הללו נמצאים כאן כדי לחסוך זמן ומשאבים. יתרה מכך, מבלי לפרוס את פתרון הטיוטה שלך, תוכל תמיד לבדוק אותו באמצעות הכלים.

בכל מקרה, מפתחים אוהבים כלים לפיתוח בלוקצ’יין. לכן, כאדריכל, עליכם לדעת עליהם גם. באופן ספציפי, עליכם להחליט איזה כלי מתאים ביותר לפרויקט מסוים. אז ברגע שאתה יודע על היסודות של blockchain, התחל להשתמש בכלים אלה כדי לשלוט בהם.

הירשם עכשיו: קורס תבניות Blockchains ארגוניות

למדו לקשר בין בלוקצ’יין לעסקים

זו עוד אחת האחריות שלך כאדריכל בנישת הבלוקצ’יין. בהכשרת האדריכלים שלך בבלוקצ’יין, התחל ללמוד כיצד תוכל לשלב את הטכנולוגיה למודלים עסקיים קיימים. ברור שתצטרך לבצע כמה שינויים במודל העסקי האופייני. אבל זה לא אמור להיות במחיר הכנסות.

במציאות, זו מיומנות מכריעה ביותר מכיוון שכישלון או הצלחה של פרויקט יהיה תלוי בו מאוד. בנוסף, מכיוון שארגונים אינם יודעים כיצד להשתמש בטכנולוגיה זו לטובתם, הם יהיו תלויים בהחלטותיך. לכן, תצטרכו להמציא מודלים עסקיים של בלוקצ’יין.

מחזיקים במיומנויות אסטרטגיות לפתרון בעיות מהיר יותר

מיומנויות אסטרטגיות נחוצות ביותר כדי שתוכלו להיות אדריכלים. בזמן שאתה עובד בסביבה ארגונית על פרויקט חדש לחלוטין, אתה תיתמודד עם נושאים רבים. אז יהיה עליכם לקחת אחריות ולפתור אותה כמה שיותר מהר.

עם זאת, עליכם לוודא שהחברה שלכם לא תתמודד גם עם הפסדים. לפיכך, עליכם להחזיק במיומנויות אסטרטגיות גבוהות יותר בכדי להמשיך ולהתנהל. בכל מקרה, דאג ללטש את המיומנות הזו כדי לקבל עבודה כאדריכל בלוקצ’יין.

בואו נבדוק את הבא הבא כיצד להפוך למדריך אדריכלים של בלוקצ’יין.

קבל תואר או תעודה בהנדסת מדעי המחשב

אני מניח שזה הדבר הבסיסי ביותר שאתה יכול לעשות להכשרת אדריכלי הבלוקצ’יין שלך. מה יכולה להיות הדרך הטובה ביותר להציג את היתרונות שלך מול ארגונים שאינם קבלת תואר? תואר בהנדסת מדעי המחשב יעזור לך להראות למעסיק שלך שאתה כשיר לחלוטין להתקבל לעבודה.

יותר מכך, בזמן שאתה לוקח את התואר או התואר, תוכל ללמוד הכל על פיתוח תוכנה. זה עוד יעזור לך להבין טוב יותר את כל תוצאות התכנות עבור פרויקטי הבלוקצ’יין שלך.

כמו כן, אם אתה מתמודד עם סוג כלשהו בעת פיתוח פתרון הבלוקצ’יין, תוכל לזהות את השגיאה בקלות גם ללא מאמץ.

הירשם לתוכנית הסמכה של Blockchain ארגוני

רוצה לדעת סוד קטן? תוכנית הסמכת בלוקצ’יין ארגונית היא למעשה הדרך הטובה ביותר להתחיל בראש במסעכם להיות אדריכל בלוקצ’יין. כרגע ישנם קורסים רבים ברשת, אך אני ממליץ לך בחום לבדוק את התוכניות שלנו.

בעיקרון, קורס אדריכלות הבלוקצ’יין שלנו יעזור לך להבין טוב יותר את יסודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

כמו כן, מכיוון שקורס אדריכלי הבלוקצ’יין שלנו מכסה את כל פלטפורמות הבלוקצ’יין היוקרתיות הפוטנציאליות כמו Ethereum, Hyperledger ו- Corda, תוכלו לדעת בקלות כיצד פועלות פלטפורמות אלה. בנוסף, קבלת נקודת מבט עסקית בכל מקרה תעזור לך גם.

בעזרת הכשרת אדריכלים של בלוקצ’יין תוכלו לקפוץ קדימה במירוץ להשגת המקום העליון. עם זאת, אנו מציעים את הקורסים שלנו רק למקבלי החלטות, הנהגות בכירות, מהנדסים, יזמים, אדריכלים, אנליסטים עסקיים, מנהלי חדשנות, יועצים ורבים אחרים..

מחפש קורסים להסמכת בלוקצ’יין שיכולים להעניק לך עבודה טובה? בדוק עכשיו את האוסף הרחב שלנו של קורסי הבלוקצ’יין!

האם אדריכל Blockchain הוא הדרך הנכונה ללכת?

ובכן, זה די טבעי להיות סקפטיים לגבי זה. כלומר, בלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה למדי. אף אחד לא יכול להיות בטוח לגמרי איך זה בסופו של דבר ישבש או בכלל ישבש. אבל אם לשפוט על פי כל ההייפ וכמעט הקסם של רמת האובססיה של המפעלים לטכנולוגיה גורם לי לחשוב אחרת.

אז הנה אנחנו נותנים כמה יתרונות ברורים שעשויים לסקרן אותך יותר ממה שאתה חושב.

  • אפשרויות שכר בלעדיות

הטכנולוגיה חדשה, ולמען האמת, כמעט כל התפקידים בבלוקצ’יין מקבלים משכורת רבה מההתחלה. ישנם הרבה משרות בלוקצ’יין המשתלמות ביותר בשוק. ומשרות אדריכלות בלוקצ’יין אינן שונות מכך.

אבל החלק הכי טוב בתפקיד זה הוא שאתה תהיה ראש פיתרון בלוקצ’יין, כך שתוכל לצפות להרבה יותר ממשרות אחרות שקיימות כיום בשוק. כמו כן, ארגונים מוכנים לשלם יותר אם יש לך ניסיון קודם גם כן.

כמו כן, השגת הכשרה נוספת של אדריכלים של בלוקצ’יין שיעזור לך להתרגל למדיניות החברה שלהם עומדת גם על הפרק. בהתבסס על עמדתך, סביר להניח שתקבל יותר זמני חופשה עם תמריצים.

  • ביקוש גבוה לאדריכל Blockchain

כרגע יש ביקוש גבוה לאדריכל הבלוקצ’יין. אבל למה, בכל זאת? ובכן, יש רק קומץ אנשים שמסוגלים להשיג עיצוב של פתרונות בלוקצ’יין. מצד שני, אנשים מיומנים שיכולים לסלק את אחריותם של אדריכלים הם נדירים עוד יותר.

יהיה עליך להיות חושב מחוץ לקופסה בכדי להניע את הכנסות החברה בהתבסס על עיצובי הפתרונות. לכן, אם אתה מיומן כראוי, בהחלט היית מתקבל לעבודה שם ושם.

  • קבל יותר גמישות

חברות מוכנות להרגיש בנוח בדיוק כמו שהייתם רוצים. למרות שהיית עובד תחתיהם, אדם כישוריך יטופל מאוד במקום העבודה. לפיכך, קבלת סביבה ידידותית עם צוות משלך ומתקנים אחרים נראית עבודה חלומית, לא?

במקרים רבים, תוכל אפילו לבחור “לעבוד מהבית” בתנאים מסוימים, כמובן! להיות הגשר בין הנישה של החברה לבלוקצ’יין הוא העדיפות הראשונה שלך, ולכן ארגונים מוכנים לתת לך כל סוג של גמישות שאתה צריך.

  • עבודה על המהפכה הטכנולוגית

בלוקצ’יין הוא מהפכה טכנולוגית בעידן זה. זה באמת יכול לעצב מחדש את כל המודלים העסקיים שלנו ולגרום להם להתנהל בצורה יעילה עוד יותר. רק דמיין שאתה מתחיל לעבוד על טכנולוגיה חדשה לגמרי. כלומר, כמה אנשים כן מקבלים את ההזדמנות הזו, נכון?

בעזרת כישורי אדריכל הבלוקצ’יין שלך, תוכל לחקור הזדמנויות חדשות ואפילו לגלות חידושים חדשים גם בתחום זה. נותרו עדיין כל כך הרבה הזדמנויות לחקור. אז אתה מקבל את החבילה המלאה לחלוטין.

  • מיקום טוב יותר

ברור שכישורי אדריכל בלוקצ’יין יביאו לך תפקיד רווחי בצוות. אתה בהחלט בסופו של דבר תוביל את הפרויקט לגמרי. למרות שלמפתחי ומהנדסי הבלוקצ’יין יש עדיין תפקידים גבוהים יותר, הם יעבדו תחת כנפיכם.

במציאות, להגיע לסוג כזה של תפקיד בקריירה של האדם יכול לקחת הרבה ימים. אבל אם אתה מכוון לעמדה העליונה, אתה בוודאי יכול להשיג את זה אם אתה רוצה. החלק הטוב ביותר הוא שיש גם קורס אדריכלים של בלוקצ’יין שיכול לעזור לך להגיע במהירות ליעדים שלך.

הערת סיום

נראה שבלוקצ’יין משתלט לאט לאט על העולם טיפין טיפין. זה אולי נראה קצת משבש, אבל ככה מרגיש כל חידוש חדש בהתחלה. זוכרים את זמני התיעוש? למרות שזה לקח כמה אפשרויות קריירה פוטנציאליות, הוא הציג גם אפשרויות חדשות.

כנ”ל לגבי טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לפיכך, לאנשים יש הזדמנויות חדשות בתחום זה כמו גם אדריכלי בלוקצ’יין.

עם זאת, אם אתה רוצה להמשיך בקריירה זו בעיצומה, עדיף לקבל הסמכת אדריכל פתרונות בלוקצ’יין. לא רק שהיא תציע הכשרה של אדריכלים בבלוקצ’יין, אלא גם תיתן מינוף על פני מתחרים אחרים בשוק. אנו ממליצים להתחיל עם הקורס שלנו Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA).

זה הזמן שלך לזרוח. אז קחו את הסיכון והתחילו את המסע עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map