אסימון אבטחה: מגמה מתעוררת כחלופת ICO

המשקיעים הנפוצים תמיד חששו להשקיע בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הסיבה די פשוטה ומובנת – תנודתיות. אפילו משקיעים מסוימים מרגישים שעולם ההשקעות הבלוקצ’יין הוא בלתי צפוי מדי ולא בטוח. החלק המעניין הוא – הם לא לגמרי טועים! אולי, זו הסיבה העיקרית לירידה הדרסטית בהשקעות ICO ברבעון האחרון של 2018. אז מה יכול להיות הפיתרון לבעיה המסובכת הזו? ובכן, יש באופק פיתרון חדש – אסימון אבטחה.

הרעיון של פלטפורמת אסימון האבטחה הוא חדש למדי. מכיוון שוועדות האבטחה כמו ה- SEC דואגות יותר מדי מהתקריות האחרונות, ניבאנו כי טכנולוגיה מודרנית יותר תגיע למשחק. בעיקרון, אסימוני האבטחה מסדרים כמה מהבעיות הבסיסיות של ה- ICO המסורתיים.

כולנו מודעים היטב לתקריות ה- DAO, וכמה ICO אחרים עם אוקטן גבוה נכשלים. המשקיעים הפסידו הרבה בגלל ICOs התרמית. כעת, SEC מקפידה מדי על התרת ה- ICO. בהדרגה נוצרה רשימת הקריפטו של אסימוני האבטחה, חברות ההנפקות וחילופי האבטחה.

אנו מאמינים כי אסימוני האבטחה ימלאו תפקיד גדול בתרחיש הבלוקצ’יין ובקרוב אנו עדים אפילו לשיפועים חיוביים בהשקעות.

מכיוון שכל הרעיון של פלטפורמת אסימון האבטחה הוא די חדש לאנשי ההמונים, חשבנו לעבוד על מדריך סופי שיעזור לך להבין את הרעיון כולו..

אז קחו כוס קפה, שבו, ותהנו מהמדריך הזה.

 

Contents

פרק -1: ה- SEC מול בלוקצ’יין
פרק -2: מה זה אסימון ביטחוני?
פרק 3: מה הופך את אסימוני האבטחה לרצויים כל כך?
פרק 4: אסימונים ביטחוניים: שינוי אופי השוק
פרק 5: פלטפורמות להנפקת אסימון אבטחה
פרק 6: 4 ניירות ערך מובילים קיימים
פרק 7: חילופי אסימונים ביטחוניים פופולריים ופרויקטים צפויים
פרק 8: מגבלות אסימוני האבטחה: האם יש?
פרק 9: מסקנה

 

אינפוגרפיה אבטחת סמלים

פרק -1: ה- SEC מול בלוקצ’יין

לפני שנמשיך לרשימת הצפנת אסימוני האבטחה, בואו נדבר קצת על מה זה SEC ועל החובות שלהם. SEC יודעת גם כי רשות ניירות ערך בארה”ב היא אחת הסוכנות העצמאית העובדת תחת הממשלה הפדרלית של ארצות הברית.

האחריות העיקרית שלהם כוללת – לאכוף חוקים וביטחונות מאוחדים, תקנות אבטחה תעשייתיות, הצעת כללי אבטחה שונים, קיום בורסות וארגונים אחרים. הם מציעים גם ניירות ערך אלקטרוניים.


עם זאת, הדאגה העיקרית שלהם היא מתן הגנה למשקיעים, שמירה על שוק יעיל והוגן.

עם השילוב של טכנולוגיית הבלוקצ’יין וכלכלת האסימונים בכל מקום, זה פלא מדוע ה- SEC לא סיווגו את האסימונים הללו כניירות ערך בעבר. עוד בשנת 2016 נראה היה כי ה- SEC לא טרח לבחון ICO ואכיפת תקנות.

עם זאת, תרחיש זה השתנה לחלוטין עם קריסתו של את’ריום בהמשך אותה שנה.

 

נפילת DAO

DAO הסתדר באותה עת בפרויקט הממומן ביותר בהיסטוריה של הבלוקצ’יין. הם שברו שיאים כמעט מדי חודש, והם גייסו 150 מיליון דולר, וזה די מפתיע. הסיבה לכך היא שרבים עסקו במערכת וחשבו שהיא עשויה לפרוץ. אך עדיין, משקיעים שפכו בזה אחר זה את כספם ל- ICO שלהם.

באותה תקופה, הרגיעו המייסדים את המבקרים מספר פעמים ואמרו שיש להם הכל בשליטה וכל קרן שגויסה בטוחה ביותר. למרבה הצער, ההאקר מצא פרצה אלגוריתמית וגנב 50 מיליון דולר מהכסף המושקע, ואת’ריום ספג מכה גדולה וצנח ל -50%..

הרבה משקיעים התאכזבו לחלוטין ויצרו קשר עם ה- SEC. זה היה אז כש- SEC התחילו לעסוק בקריפטו ובבלוקצ’יין. הם פרסמו דוח ליישום מטבעות קריפטוגרפיים עם העקרונות הבסיסיים תחת הפרדיגמה החדשה. התקן החדש הגדיר אותם כארגונים דיגיטליים המשתמשים בכל סוג של טכנולוגיית בלוקצ’יין או ספר חשבונות מבוזר לגיוס כסף או הון.

עם תוקף החוק החדש הזה, מטבעות קריפטוגרפיים כבר לא יהיו המטבעות הדיגיטליים הלא מוסדרים כפי שהיו בעבר. אם הם רוצים להתקיים, יהיה עליהם להגדיר אותם כפלטפורמת אסימון אבטחה. לאחר תקרית DAO, זה היה רשום כפלטפורמת אסימון אבטחה ממש מהר. אז אולי נראה הרבה שחקנים חדשים עם רשימת הצפנת אסימוני האבטחה בעתיד.

 

כיצד תקנות יכולות להשפיע על קריפטו?

לאחר שה- SEC התערב, רבים מה- ICO (הצעות מטבע ראשוניות) מנסים בכל כוחם שלא להיות קשורים לניירות ערך. מה יותר מכך, תמצא סוג אחר של עסקים צומחים שיגידו לך כיצד להימנע מלהיות ביטחוניים ולשמור על כך.

אבל מדוע חברות כל כך מנסות להימנע מלהיות פלטפורמה סמלית אבטחה? האם הגבלות יכולות להשפיע בצורה טובה על הקריפטו?

ובכן, חלק מהסיבות האפשריות עשויות להיות המגבלות והחוקים של ה- SEC. אם אסימון רגיל הופך לפלטפורמת אסימון אבטחה, כברירת מחדל, החברה תצטרך להתמודד עם כל הכללים. זה מכסה גם תשלום עמלות כדי לפצות את המשקיעים אם הדברים לא מסתדרים כמו שצריך.

חברות רבות מנסות להתחמק מסיבה זו – להימנע מכל השלכות משפטיות. ובמקרים אחרים, הנושא מעט גבוה. הם מתעבים את מעורבות הממשלה. זהו אחד הנושאים המשמעותיים של רגולציה עם קריפטו.

אופי המטבעות הקריפטוגרפיים דורש פלטפורמה מבוזרת ללא כל מעורבות מצד הממשלה. אבל אם ה- SEC יתערב, ביזור מסוים לא יתאפשר, וזה היה מנוגד לפילוסופיה המרכזית של הבלוקצ’יין.

לרשת הבלוקצ’יין אופי שוק מעט פרוע, ומשקיעים רבים הניתנים להתאמה יכולים להרוויח עסקה שלמה של כסף תוך זמן קצר. זו הסיבה שמשקיעים מסוג זה מנסים לשמור על הרשת ככה כדי שיוכלו להמשיך ולרווח בכל דרך שהיא.

 

לא כל אסימון יכול להיות ביטחון

מצד שני, ה- SEC מגדיר את אסימוני האבטחה בצורה קצת שונה. מכיוון שכל אסימון מגיע עם אופי אחר, לא כל האסימון מסוגל ללכת זה לצד זה עם הכללים. לשם כך, לעולם לא ניתן להגדיר אסימונים רבים כאסימוני אבטחה.

ההבדל הטקטי בין שתי יריבות אלה הוא הסיבה העיקרית לכך שקריפטוסים לא כל כך מוקסמים מהתקנות.

בואו ניקח ביטקוין למשל. הביטקוין לא מגיע עם צוות פיתוח וגם אינו מציע למשקיעים הבטחות לרווח. מצד שני, את’ריום מסובך בהרבה. עם זאת, יש לו אסימון שירות. אבל המחזיקים באת’ריום לא ממש מצפים מהקבוצה לשום דבר. הם לא מקווים לרווח מקבוצת הפיתוח, ואנשים בסדר עם זה, אז צריך לשמור על זה ככה.

עבור אסימונים אחרים, התוצאות די מבלבלות. מה אם, פלטפורמת אחסון ענן חדשה מספקת ל- ICO הבטחה לחלוק את הרווחים בין המשקיעים וגם לספק להם שטח אחסון? האם ייכלל שטח השירות או התועלת שהבטיחו? כיצד הם יבדילו בין שני המתקנים הללו?

אז ככל שזה נוגע המצב עדיין מסובך למדי ונצטרך להקדיש תשומת לב רבה יותר ל- SEC ולתוצאה. עם זאת, הדברים מתחילים להשתנות, והשוק עובר לעבר פלטפורמת אסימון אבטחה במקום להיצמד ל- ICO רגילים. בואו נראה מה הסטטיסטיקה מספרת לנו כאן.

 

האם אסימון אבטחה מציע החלפת ICOs? הסטטיסטיקה

תן לי להתחיל לחזור לאן שהתחיל השיגעון הראשון ל- ICO. זה התחיל במאי 2017, שם גייס ICO כ- 200 מיליון דולר, והוא המשיך לגדול ולצמוח. במהלך החודשיים הקרובים גייסו ICO יותר מכפול מהסכום – 650 מיליון דולר! עם זאת, באוגוסט השוק ירד מעט. אבל אחרי אוגוסט הוא התחיל לצמוח שוב, ובדצמבר הוא גייס מעל 1.7 מיליארד דולר.

במהלך הרבעון הראשון של 2018 גייסו ה- ICO כ -7 מיליארד דולר וההייפ היה אינטנסיבי במיוחד. עם זאת, בשני הרבעים הבאים קיבלו הבירות מכה ענקית ונפלו מאז. אבל בכל זאת היא הצליחה לגייס כסף, והסכום הכולל מסתכם ב- 12.3 מיליארד דולר.

לכן, למרות שה- ICO אכן גייס 5.6 מיליון דולר בשנת 2017, השיגעון לקח אותם לגובה אחר בשנת 2018. אם נחשב את ההון הממוצע עבור כל אסימון, נקבל 29.7 מיליון דולר..

אבל בשנת 2018 כמעט 58% ממימון ההמונים האסימוני נכשל, ורק 42% הצליחו לגייס כסף כלשהו.

 

אז מדוע ה- ICO נכשל או התחיל לאבד את כל העניין?

ובכן, יש כמה בעיות שהן נכשלו. הנושא העיקרי צריך להיות חוסר ערך המוצר. כן, היו הרבה מוצרים מרגשים שהוצגו בכל מכירה סמלית; עם זאת, רק מעטים יכלו לשמור על מה שהציעו למשקיעים שלהם.

שנית, רוב ה- ICO לא הוציאו הרבה על קמפיינים שיווקיים שלהם, וחוסר זה נידון בסופו של דבר למוצר שלהם..

נושא מרכזי נוסף הוא ICOs התרמית העולה. היו מספר דיווחים על הונאות ICO לאורך שיגעון ה- ICO, ומשקיעים רבים איבדו את כספם מכיוון שה- ICO אינם מספקים שום גיבוי חוקי עבורם. מצד שני, משקיעים רבים לא היו בטוחים שהמצטרף החדש או צוות הפיתוח שאינו מנוסה ישקיע במכירת האסימונים שלהם.

כתוצאה מכך, ה- SEC נכנס לתפקיד והשתלט על המצב. ההרגעה של התקנות ואמצעי הבטיחות משכה את המשקיעים ורשימת הקריפטו של אסימוני האבטחה החלה לצבור פופולריות.

כך, בסוף 2018, ICO מאבדת את הקהל שלה, כאשר מצד שני, פלטפורמת אסימון האבטחה מרוויחה אותם.

 

פרק -2: מה זה אסימון ביטחוני?

אסימון אבטחה הוא אסימון הכפוף לתקנות ולאבטחה. במילים פשוטות, אסימונים אלה ב- blockchain יקבלו את ערכם ממקורות חיצוניים וסחירים. זו הסיבה שלאלו יהיו תמיד תקנות פדרליות שהופכות אותה לבחירה בטוחה יותר.

מנקודת מבט אחרת, אסימון הביטחון הוא סוג של נכסים סחירים כגון מניות, אגרות חוב, שטרות, זכויות הצבעה, אופציות, אגרות חוב וכתבי אופציה. אם אתה חושב על מניות, תוכל לקבל את הרעיון בצורה ברורה יותר.

בבעלותך על מניות או מניות, היית בעלים של חלק מחברה מבלי לקחת ממנה ממש אחזקה בחיים האמיתיים.

חברות וממשלות רבות כבר משתמשות בשיטה זו כדי לגייס כסף מסוגים שונים של משקיעים כדי לשפר או לתדלק את הפרויקטים. אבל מה מקבלים המשקיעים בעניין זה? הם יקבלו הבטחה לעניין או לחלוק על רווחי החברה בכל סוג שהוא.

כאשר אתה מתמודד עם תרחישים אלה באופן קריפטוגרפי, זה נקרא אז אסימון האבטחה.

 

עושה דברים קלים יותר

בעיקר, בהשוואה ל- ICO טיפוסיים או אסימוני שירות כאן למשקיעים תמיד תהיה הבטחה רווחית בטוחה. ואילו עבור ICO הרווח הוא הימור מסוג כלשהו. אסימון אבטחה זה ישקיע בכל סוג של נכס או אסימון בכדי לספק את הרווחים המוצעים. וזה דואג לעניין הנזילות.

עוד בימים ההם, בהם אנשים היו מקבלים גיבויים מנייר עבור מניותיהם או איגרות החוב שלהם, הנזילות הופכת לדאגה ענקית, אך כעת עם שילוב הקריפטוגרפיה בעניין, לא תצטרך להתמודד עם הבעיה.

תאר לעצמך תרחיש, שבו אתה מקבל תשלום עבור עמידה בכללים או בתנאים ספציפיים באופן אוטומטי באמצעות החוזים החכמים בפלטפורמת הבלוקצ’יין. האם זה לא יקל על העניינים?

לכן, כל יכולות התכנות של מערכת אקולוגית סמלית אבטחה זו יכולות להאיץ את התהליך ויכולות לעבור מצורה אופיינית להרבה יותר. כמו שהחברה תגדל, כך הרווח שלך והתכונות יגדלו לכל אסימון.

אם אחת החברות לא יכולה לספק או לא מצליחה לספק את התכונות שלטענתן נותנות לך; הם יצטרכו להתמודד עם סוגיות משפטיות. אז, לא תמשיך להסתובב באוויר.

 

מה ההבדל?

במקרים מעשיים תוכלו להשוות זאת ל- ICO. כמו ICO, אלה מגיעים גם עם משקיעים. אבל סוג הדמיון מסתיים כאן. עבור ICO, אם אתה משקיע בה, אתה יכול לצפות להרוויח משיעור ההצלחה האסימוני או לנצל את הפלטפורמה עצמה באופן חופשי. עבור הצעת ICO, תצטרך את האסימון כדי לתחזק או להשתמש נכון ברשת. עם זאת, הפלטפורמה עצמה עשויה להצליח, ומחיר האסימונים יכול לעלות. אבל זה הימור.

מצד שני, משקיעים במערכת אקולוגית סמלית אבטחה ישקיעו בציפייה לקבל זכויות עתידיות או מזומנים או אג”ח שקשורים ישירות לאסימונים..

בנוסף, המערכת האקולוגית של אסימון האבטחה תואמת את החוקים והתקנות, כך שמשקיעים מכל רחבי העולם יכולים להשתתף אם הם מצליחים לעקוב אחר הכללים. זה יכול לפתוח הרבה אפשרויות בהן החוקים מחמירים יחסית כמו ארה”ב.

יתר על כן, בעזרת מערכת אקולוגית של אסימון אבטחה, כל החברות יכולות ליצור רשימות שחורות ורשימות לבנות. רשימות אלה תואמות לדוחות AML (איסור הלבנת הון) ו- KYC (דע את הלקוח שלך). החברות יפעלו בשקיפות רבה יותר ויהיו קשובים יותר לגיוס הכספים ולכישלונות החברה.

לכן, במקום שבו ל- ICO אין שום אבטחה עבור הכספים שלך, באסימון האבטחה הכספים שלך בטוחים מתמיד.

 

איך זה עובד?

אוקיי, עכשיו כשאתה יודע הכל על מהי מערכת אקולוגית של אסימון אבטחה, בוא נסתכל מקרוב על האופן שבו היא עובדת. הוא פועל על פי אותו הכלל שבו כל חברת הטוקניזציה נוהגת. ראשית, מנפיק ינפיק אסימון אבטחה שייצג כל חלק או חלק של ארגונים כלשהם. לאחר מכן, המנפיק ייצור רשימת היתרים, וברשימה זו יהיו לו כתובות הארנק של המשקיעים שיכולים להשתתף במכירת האסימונים. בעיקר כתובת הארנק היא בדרך כלל של את’ריום לעת עתה.

המשקיעים הרשומים ברשימת ההיתרים יצטרכו להוכיח שהם תואמים את הכללים והתקנות שקבע המנפיק. החוקים משתנים עם כל מערכת אקולוגית של אסימון אבטחה, כך שתוכל לראות הרבה וריאציות אם תשקיע בהרבה אסימוני אבטחה מובילים..

יש לזה קשר הדוק לתקנות AML ו- KYC יחד עם הוכחת הזדהותך עם מקורות אמינים. לא שכל ICO סמלי אבטחה מגובה במאות תקנות. עם זאת, המנפיק יכול לעמוד בה במספר עצום כדי לסנן את המשקיעים ביתר קלות.

אולי במקרים מסוימים תצטרך להיות בעל רקע מסוים או תפקיד קריירה כדי להשתתף.

 

מיקור חוץ למשקיעים

המנפיק יכול גם למיקור חוץ של המשקיעים לביצוע השיחה הסופית. הם יכולים לעשות זאת על ידי שימוש בשירותי צד שלישי כמו בורסות מרכזיות כדי לדעת איזה סוג משקיעים משקיעים בדרך כלל בחברות. רשימות אלו הופכות לקבוצת הנזילות. כאן, כל אחד ברשימה יוכל להחליף את אסימון האבטחה זה עם זה אם הוא רוצה.

אבל מה קורה כשמישהו אחר מנסה להיכנס לרשימת ההיתרים כאשר הוא לא הגיע לרשימה הראשונה?

ובכן, במקרה זה, המנפיק יעזור לך. החברה יכולה לאפשר לצד שלישי לבצע מעקב אחר כלל KYC / AML ולצרף משקיעים חדשים ברשימת ההיתרים בו זמנית. באופן זה, הצד השלישי לא יצטרך ללכת למנפיק בכל פעם שמישהו ירצה להשקיע באסימון אבטחה.

בטווח הארוך, תוכנית זו באמת מזרימה את נזילות המערכת והופכת אותם ליותר בעלי ערך בעתיד.

אין הגבלות על האופן שבו אתה יכול לסחור באסימון האבטחה שלך, אך אתה חייב להיות ברשימה הלבנה. כעת בורסות רבות כגון Open Finance או tZERO יאפשרו לך לסחור בניירות הערך בפלטפורמה שלהם ממש כמו בורסות קריפטו אופייניות..

אם המנפיק חדש יחסית ואינו יודע כיצד לבצע מכירת אסימון אבטחה, ישנן חברות שיעזרו להם. חלק מהרשתות כגון רשת הארבור או רשת פולימאת ‘פופולריות ביותר. חברות אלו מסייעות לחברות המנפיקות לסמל את נכסי האבטחה. הם לוקחים את הערכים האמיתיים והופכים אותם לאסימון לתכנות בבלוקצ’יין.

 

אי אפשר לפרוץ

עובדה מהנה נוספת בנוגע למערכת האקולוגית האסימונית היא שהם אינם מכשירים שמישהו יכול לגנוב לך בקלות. במקרים אופייניים, אם מישהו ב- blockchain מקבל את המפתח הפרטי שלך, הוא / היא יכולים להוציא את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך מבלי שתעשה שום דבר בקשר לזה.

בערך כמו שאיבדת 100 דולר אז מישהו יכול פשוט להרים אותו ולהוציא אותו. לא תוכלו לעשות שום דבר בקשר לזה, נכון? אך למען הביטחון, הם לא יכולים פשוט להעביר את האסימון שלך בקלות על הארנק שלהם כדי להשתמש בו.

הם יצטרכו גם לציית ל- KYC / AML בכדי שיועמדו לרשימת ההיתרים. לכן, אם מישהו אכן פורץ לפרוץ את דרכו לארנק שלך, אתה יכול לאתר אותו חזרה לארנק הרשום שלהם ואז לנקוט בצעדים משפטיים נגדו..

אז בסופו של דבר, רשימת הקריפטו של אסימוני האבטחה מספקת הרבה ניירות ערך בדיוק כמו שמם.

 

STO לעומת ICO: כיצד לקבוע אם אסימון הוא אבטחה?

כדי להשקיע באבטחה, תצטרך לדעת מה עושה את זה שונה מ- ICO. אם אתה רוצה לדעת אם אסימון הוא אבטחה הנוגעת לדיון STO לעומת ICO, תצטרך לדעת יותר על מבחן Howey..

אז בואו נראה מהו מבחן האווי וכיצד מבחן זה יאפשר לכם לשפוט את האסימון.

 

מבחן האווי

תן לי להתחיל לומר כיצד נוצר לראשונה מבחן האווי. עוד בשנת 1946 נאלץ בית המשפט העליון להתמודד עם נסיבות מוזרות לצורך תיק. המקרה הזה היה בין האווי מול SEC, וזה היה הזמן בו היוו הבסיס של מבחן האווי.

המקרה הביא לתוצאה שבה בית המשפט העליון שלל בדיקה. במבחן זה, ניתן לקבוע אם פרויקט מסוים ייחשב כהסכם השקעה או לא.

בקיצור, הסיפור הוא סוג כזה; שני נאשמים תאגידיים בפלורידה סיפקו מניות נדל”ן בקרקע עבור מטעי הדרים. הרוכשים הציעו למשקיעים אפשרות להחזיק חלק בקרקע מהם. והם היו שומרים על הרכוש וקוצרים ומשווקים את ההדרים ונותנים רווח מכך.

רוב המשקיעים לא היו חקלאים, כך שלמעשה לא היה להם שום ידע חקלאי. אבל ההצעה הייתה מספיק טובה כדי לגרום להם להשקיע בכך.

עם זאת, ה- SEC ניסה לגרום לפרויקט הנאשמים להיראות בלתי חוקי וקבע כי הם לא סיפקו גיבויים ביטחוניים. לאחר מכן הם נתבעו על כך.

ה- SEC האמין שהנאשמים לא רשמו את הפרויקט שלהם כהצהרת ביטחון, ולכן הם עברו על החוק. עם זאת, לאחר מסמכי חקירה והשכרה, בית המשפט העליון גילה כי הפרויקט אכן ביטחוני והם לא עברו על שום חוק.

 

הצעה חדשה

כדי לוודא, מצב זה לא מתרחש שוב; בית המשפט הוציא בדיקה לקבוע אם פרויקט או עסק חדש נכללים בחובת רישום האבטחה.

לכן, כדי לדעת אם מדובר בחוזה השקעה או לא, הוא יצטרך למלא שלושה קריטריונים עיקריים –

 • תצטרך להשקיע בכסף.
 • ההשקעה תתבצע רק בארגון משותף ולא במספר מפעלים.
 • כל המשקיעים ירוויחו מתוצאות הפרויקט או החברה.

כאן “מפעל משותף” יכול להיות הרבה דברים. אך רוב בתי המשפט הפדרליים מגדירים זאת כמרחב בארגון בו המשקיעים יכולים לאגד את כל כספם בבת אחת ולהשקיע במיזם באופן ישיר..

לאחר שנים רבות, מונח “הכסף” הורחב יותר, ואנשים יכולים כעת להשקיע בנכסים או בשיטות אחרות.

היבט נוסף הוא, בין אם המשקיעים שולטים ברווח ובין אם לאו. אם השליטה אינה בידי המשקיעים, אז הפרויקט הוא כבר נייר ערך.

אז הנה, האסימונים הדיגיטליים יהיו אבטחה אם האסימון יעמוד בשלושת הכללים של מבחן האווי. אם היא לא מצליחה לשמור על אחד מהכללים, זה לא יהיה ICO סמלי אבטחה.

 

תקנות אסימונים ביטחוניים

ישנן כמה תקנות מסוימות שכל מערכת אקולוגית של אסימון אבטחה צריכה לעקוב בכדי להישאר כלולות בז’אנר. הכללים הפדרליים יחלו כבר מהיום הראשון; עם זאת, זה יכול להשתנות ממדינה למדינה, על פי החוקים הפדרליים שלהם.

בארה”ב, אסימון אבטחה צריך לעקוב אחר כמה כללים מסוימים –

 • תַקָנוֹן
 • תקנה-א+
 • תקנה-ד

 

 • תקנה ד

תקנה זו תאפשר לחברה לספק הצעות מסוימות אך עליה להגיש “טופס D” לאחר שמכירת כל אבטחתה. החברה או האדם שיציע את סימן האבטחה ICO יוכלו לבקש מהמשקיעים להשקיע בהם אם החברה תואמת את סעיף 506C..

אבל מהו הסעיף 506C?

סעיף 506C ידרוש אימות של כל המשקיעים ויציע את עצמו במהלך השידול. המשמעות היא שכל הצהרה שמספקת החברה תקפה ואין מידע מטעה על כך.

 

 • תקנה א+

סוג זה של רגולציה יאפשר לחברה לספק אבטחה שאושרה על ידי SEC למשקיעים שאינם מאומתים. אך הם יצטרכו להגיש בקשה למבקשים בערוצים כלליים ויכולים לאפשר לכל משקיע להשקיע עד 50 מיליון דולר.

עם זאת, עבור תקנה זו, ההנפקה יכולה לקחת הרבה יותר זמן מאחרות, ומסיבה זו, היא יקרה יותר.

 

 • תקנה ש

סוג זה של רגולציה מתרחש כאשר חברה מבצעת את רשימת הצעות האסימונים שלהם במדינה אחרת ולא בארה”ב. זו הסיבה שהיא לא תהיה חשופה לדרישת ההרשמה הנמצאת בסעיף 5 לחוק 1993. עם זאת, החברה עדיין צריכה לעקוב אחר הכללים של המדינה בה הם מבצעים את מכירת ה- ICO שלהם.

פתק: אצטרך לומר, התקנות הנ”ל הן רק פרשנות. אתה לא צריך לראות זאת כייעוץ משפטי. לכן, התייעץ תמיד עם עורך הדין שלך כדי לבחון זאת יותר לפני שתתחיל ברשימת הצעות אסימון אבטחה.

 

פרק 3: מה הופך את אסימוני האבטחה לרצויים כל כך?

 • ערכים בסיסיים

רשימת הקריפטו של אסימוני האבטחה מציעה ערכים בסיסיים כגון זכויות הצבעה, מניות רווח, שליטה בחובות, ביטחון משפטי ועוד רבים אחרים. לגליזציה היא הרווח הבסיסי העיקרי של מערכת אסימונים זו.

לא תמצא זאת באסימני שירות אופייניים. באסימון השירות, יכול להיות שקושרים רק ערכים מינימליים לאסימונים שלך, כמו למשל, עם האסימון שלך תהיה לך גישה לשירות או למוצר. אך עם אסימון האבטחה, יהיו לך ערכים רבים הקשורים ישירות לאסימון האבטחה שאתה מחזיק. והיית מקבל מזה כל תועלת.

אסימון אבטחה יספק זכות חוקית עבורך, באמצעות זה תהיה בעל ערך מהותי של חברת ההנפקה. אלה יהיו בעלי תנאי ערך גבוהים יותר וכך יפחיתו את הסיכון באופן מאסיבי. אתה יכול לחשב את הערך הבסיסי באמצעים שונים.

אתה יכול להשתמש בתזרים המזומנים המוזל, בארכיטקטורת ההכנסה השיורית ובשיטת ההיוון המפוצלת כדי לחשב אותו. במילים פשוטות, לאסימון אבטחה עם הערך הבסיסי יש כבר ערך מהיום שהשקעת בו.

מאוחר יותר זה עשוי להגדיל או להישאר זהה, אבל היית מקבל את היתרונות של אסימון האבטחה כבר מההתחלה.

בנוסף, אסימון האבטחה הוא סוג השקעה תקף שכן יש להם ארכיטקטורה פשוטה ובסיסית יותר. לדוגמה, tZERO מספקת 10% מהרווח למשקיעים שלה, ותקבל את זה ממש מההתחלה.

 

 • מערכת שקופה

המסגרת מספקת שכבת שקיפות נוספת למשתמשים בה. באופן זה, משתמשים יכולים לבטוח במערכת בקלות ללא ספק.

אסימון האבטחה יאפשר לכל המשקיעים לבחון את אמינות ההנפקות שלהם. לפני ההשקעה המשקיעים יכולים לאסוף מידע בלי שום דבר להסתיר. אז כל רשימת הקריפטו של אסימוני האבטחה שהונפקה, הוצעה והופצה תהיה פתוחה לכל אדם לבדיקה.

העדיפויות העיקריות של אסימון אבטחה הן לעקוב אחר שלושה קריטריונים בסיסיים –

דרך בריאה להקים את הבירה.

הגן על המשקיעים מפני טעויות והגן עליהם מפני פעילויות הונאה חיצוניות.

העסקת ערוץ מתאים לשמירה על הוגנות במערכת ולהבטחת סדר בשוק.

הארכיטקטורה של ICO אסימון האבטחה גלויה לכולם; עם זאת, הרשת עצמה אינה ניתנת לשינוי. לכן, למרות שהוא סופר שקוף, לא יכול פשוט לפרוץ למערכת עם המידע הזה. לכן אסימון האבטחה ICO יכול לשמור על כל שלוש המטרות ולהציע נוף טוב יותר עבור המשקיעים.

 

 • תַקָנוֹן

התקנות ברשת משתלמות יותר לכל משקיעים שרוצים להשקיע במערכת האסימונים הדיגיטליים. זה מבטיח יעילות וביטוח גבוה יותר למשתמשים.

רשימת הקריפטו של אסימוני האבטחה שתואמת יותר את ההסכם עם החוק צוברת הרבה יותר פופולריות בקרב משקיעים מתוחכמים. אלה יעילים יותר, מספקים קצב יציב ושקיפות בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אופייניים.

ICOs שלטו אכן בשנת 2017 וברוב שנת 2018. אך לאחר שה- SEC הגיע למקום, הם הכריזו על ICO רבים כאסימונים ביטחוניים. עם זאת, הסיווג נידון ל- ICO, מכיוון שרוב החברות הן ניירות ערך אך לא נרשמו או אינן יכולות לקיים את התקנות הנלוות לכך..

לכן ה- SEC נקטה בצעדים משפטיים רבים כנגד ICOs אלה, והירידה במכירת ICO החלה לקרות. לכן, כדי לא להתמודד עם בעיות מסוג זה, אסימון האבטחה יצטרך להירשם מההתחלה.

אם יש להם יתרון מראש, זה הופך להיות הרבה יותר קל למתוח את קו החוק והבלוקצ’יין יחד. על ידי כך, לאסימוני אבטחה רבים יהיה יתרון על פני חברות אחרות שבאו אחריהם.

 

 • נכס התאוששות

נכסים וירטואליים תמיד מגיעים עם פחד לאבד את כל הנכסים. עם זאת, לאסימונים אלה יש פרוטוקולי התאוששות אשר יבטיחו את בטיחות הנכסים שלך. אם אתה מאבד את זה איכשהו, אז זה יכול להיות מונפק לך מחדש.

אני חושב שכולנו יודעים כיצד כל משקיע מהנכסים הדיגיטליים חושש מאובדן המטבע הווירטואלי שלהם. כלומר, לאבד את זה הרבה יותר קל מנכסים פיזיים. עם זאת, עם עליית המטבעות הקריפטוגרפיים, היעדר פרוטוקולי התאוששות הוא אחד החסרונות העיקריים בשוק החדש הזה.

מצד שני, אם אסימון אבטחה בנוי כהלכה, תוכלו ליהנות מתכונת ההנפקה המחודשת. עם זאת, כדי לקבל תכונה זו, יהיה עליכם לספק ראיות לכך שיש לכם באמת את אסימון האבטחה מההתחלה.

יכולות להיות מספר דרכים לאמת או לספק ראיות. זה מתואר בעיקר מראש של החברה.

 

 • הבהרה KYC / AML

דע את הלקוח שלך (KYC) והלבנת הון (AML) הם תמיד בראש סדר העדיפויות של כל אסימוני האבטחה המובילים. מבנה זה מציע יותר אמינות למשתמשים.

שני פרוטוקולים אלה הם הליבה של המיינפריים של אסימוני האבטחה המובילים. עם זאת, הדרישה המתמדת של ביקורת ומסירת דוחות עלולה להפוך לנטל; עדיין, אסימון האבטחה צריך להתמודד עם זה.

די קל לשלב את AML בבורסות טיפוסיות בהן אתה מתמודד עם המערכת הבנקאית הרגילה. אבל כשמדובר בספר החשבונות המבוזר, זה הופך להיות הרבה יותר מורכב. מכיוון שהכתובות הן משקיעים אנונימיים, ביקורתן היא מעט אתגר.

אך באסימון האבטחה, החברה תוכל לעקוב אחר פיקוח על עסקאות ולוודא שכולם מצייתים לכללים. זה גם מאפשר ליוצרים להציע ערכים טובים יותר ללקוחות שלהם על בסיס התפוקה.

המיינפריים גם לא מאפשר לאף אחד לסחור מחוץ לכתובות המופיעות ברשימה הלבנה. זה מציע יעילות טובה יותר לאכיפת החוק מכיוון שכל משקיע יכול לבצע פעולות משפטיות ישירות נגד כתובת אחרת אם הוא / היא מנסים להתעסק עם חשבונות אחרים..

 

פרק 4: אסימונים ביטחוניים: שינוי אופי השוק

 • פתיחת נזילות

אסימוני אבטחה מובילים יכולים להציע כמות נזילות נאה עבור מערכות הכספים המסורתיות.

בימים ההם, מערכות בנקאיות טיפוסיות לקחו זמן רב לעיבוד עסקה. אך התהליך אץ עם השנים; ובכל זאת, הוא זקוק ליותר דלק. לפני שזה לקח חמישה ימים לאחר תאריך המסחר ועכשיו זה לוקח רק יומיים.

אך בסופי השבוע, רבים אינם מסוגלים לשלוח כסף באופן מיידי באמצעות זה בעת צרה. כאשר העסקה הרבה זו מתרחשת מדי יום, תהליך סליקת כל תשלום בכל יום הופך להיות חזק יותר. סוג זה של סצנה מבטל את הנזילות של תחומי הפיננסים.

מצד שני, אם תוכלו להיפטר מהגבולות הרגילים של המערכת הבנקאית האופיינית, תוכלו בקלות להאיץ את התהליך. תאר לעצמך תרחיש שבו תוכל לשלוח כסף באופן מיידי לאחר לאחר בלי לחכות לזמן עיבוד כלשהו.

דוגמאות לטוקני אבטחה 2018 יכולות לעשות זאת בקלות, ועסקאות יכולות להיות הרבה יותר מהירות ובטוחות. לכן אסימון אבטחה יכול לעצב את המגזרים הפיננסיים האופייניים ולעצב אותו למשהו חדש.

 

 • הרחבה לשווקים גלובליים

אסימונים חוקיים יכולים לפתוח קרקע חדשה בשוק העולמי. לרוב זה תלוי בסוגים שונים של אסימון האבטחה או כיצד החברה מאפשרת למשתמשים להשקיע בו. לדוגמה, אדם המתגורר בארה”ב יכול לקנות בעלות על בריסטה קטנה בסין או במדינות אחרות. וזה יכול להיפך.

אבל עד כמה השוק העולמי באמת יכול לספק תפוקה? ישנם מקרים מסוימים שבהם אסימון ה- stablecoin משך משקיעים ממעל 50 מדינות ויותר. אז זו יכולה להיות האפשרות הטובה ביותר עבור מדינות אחרות להשיג אחיזה במניה שקשה באמת להבין.

זה מאחד את כל העולם יחד במקום לבדל אותם ויכול לצמוח בצורה יעילה יותר ברחבי העולם.

 

 • מסחר ללא הפסקה (24/7/365)

בבורסות מסורתיות אופייניות תמצאו אותם עובדים 6-7 שעות ביום ופתוחים רק בימי חול. זה קצת מפריע למשקיעים הרגילים מכיוון שהם לא יכולים לבדוק את המניות שלהם או למכור אותם כשהמחירים יורדים.

עם זאת, אסימון אבטחה מציע מסחר 24/7 לאורך כל השנה, בניגוד לבורסות המסורתיות. משקיעים יכולים להרוויח מכך מאוד. באופן זה, אף חברות אינן יכולות להתכנן נגד המשקיעים או להשתמש בהן בכדי לגרום למחיריהן לעלות.

כל אחד יוכל לסחור ולפקח על אסימוני האבטחה שלהם בקלות בכל יום ובכל שנייה.

 

 • שילוב נכסים

בעתיד הקרוב, סוג זה של אסימונים יכול להבטיח אסימון כמעט של כל נכס. אסימוני אבטחה מובילים יפתחו בעתיד סוג חדש של שוק. בעזרתו ניתן לסמל כל דבר מחיי היומיום שלנו. רק באמצעות זה, משתמשים יכולים לייצר נכסים מנכסיהם ולהציע רווחים או הטבות אחרות למשקיעים או לבעלי המניות.

בדרך זו משתמשים ברחבי העולם יתרחבו מהמגבלות האופייניות. זה יכול להיות שהמערכת האקולוגית עשויה להשתנות לחלוטין על סמך אסימון האבטחה. משקיע יוכל להשקיע באסימוני אבטחה מובילים שונים ולשמור אותם באותה כתובת ארנק.

לא רק שיהיה הרבה יותר קל לנהל אותם בו זמנית, אלא בוודאי שיהיו הרבה תהליכים אוטומטיים. בכך, מאגר הנזילות העולמי יגדל בהדרגה.

 

 • תואם לשווקים

לפעמים זה הופך להיות מכשול עבור נכסים טיפוסיים להיכלל בכל תרחיש שוק. שווקים שונים מגיעים עם מערכת חוקים ותקנות משלהם. וכפי שיש לשלב נכסים משפטיים טיפוסיים עם כל חוק, זה הופך להיות די מסובך.

עם המון ניירת ושינוי מאפייני הנכס כדי לפעול בצורה מסוימת דורש השקעה רבה יותר מרווח. עם זאת, קל מאוד לשלב אסימוני אבטחה עם שווקים שונים. לאלה יש יכולת לעמוד בתקנות שונות ברשתות שונות.

מכיוון שאתה יכול פשוט לתכנת ICO אסימון אבטחה לפעול בצורה מסוימת, זה לוקח פחות זמן וניירת מינימלית. רבים מאמינים כי אסימוני אבטחה מובילים ישתלטו על ניירות הערך האופייניים בעתיד הקרוב.

 

 • ביצוע אבטחה לתכנות

מכיוון שאסימונים אלה ניתנים לתכנות, קל יותר לחלוטין לחבר אותו לתקנות או להוסיף אבטחה נוספת.

מציע דיבידנדים

הצעת דיבידנדים בימים האחוריים הייתה טיפוסית וסוג של לא הוגן. בגלל היעדר ניירת או תהליך אוטומציה, חברות רבות לא יעניקו דיבידנד נוסף לאנשים ששמרו על מניותיהם זמן רב מאוד.

לדוגמא, דמיין שאתה ומייק הם בעלי אותם מניות. עם זאת, היית בבעלותך משלוש השנים האחרונות, ומייק פשוט התחיל להשקיע בהם לפני כמה ימים. עכשיו אם החברה תציע דיבידנד, זה לא יהיה הוגן אם גם אתה וגם מייק תקבלו את אותו הדבר, נכון?

מכיוון שניתן לתכנת אסימוני אבטחה לפעול בהתאם, החברה תוכל להשתמש באלגוריתם כדי לעקוב אחר משקיעים נאמנים ולהציע להם פתרון טוב יותר..

אם המשקיעים יקבלו יותר רווח על החזקת המניות זמן רב מדי אז, אנשים היו להוטים יותר להשקיע באותן חברות.

 

זכויות הצבעה

זה בערך דומה לאופן שבו סמלי האבטחה ICO יכולים לתכנת את הדיבידנדים כדי לחלק את הרווח בצורה יעילה יותר. אך במקום דיבידנדים, הם יכולים להשתמש בזכויות הצבעה כדי להוסיף עוד שונות בהצעת הרווח. אם בבעלותך המניות במשך שלוש שנים, ברור שתקבל כל סוג של זכות הצבעה או ממשל.

למרות שהנושא אינו חדש, חברות בלוקצ’יין רבות כבר מספקות תכונה זו. עם זאת, בעזרת ניירות הערך המסומנים תוכלו לייעל את התהליך הזה בקלות. זה גם מבטיח מערכת ממשלתית אדריכלית טובה יותר ברשת.

 

הרשאות ייחודיות

תאר לעצמך שאתה מקבל פרומו מיוחד למוצרי החברה או הנחות מיוחדות להחזקת מניותיהם במשך זמן רב מאוד. אם החברה תציע הנחה רבה יותר לזמן רב יותר, המשקיעים יהיו להוטים יותר להחזיק מעמד ולהעלות את המחירים.

אתה יכול לעשות זאת על ידי שילוב שיטת הזיהוי, וזה יכול להיות עוד תרחיש השותפים החדש. עם זאת, חברות רבות כבר עושות זאת כדי להגדיל את הפופולריות שלהן ולומר את האמת שזה עובד.

 

 • תצוגת שוק חדשה והשקעות חלקיות

דרך מרגשת יותר של ניירות ערך מסומנים יכולה להשפיע על השוק. זה יכול להציג בעלות חלקית על כל מוצר. רק דמיין שאתה רוצה להשקיע בנדל”ן, אבל המחירים גבוהים מכדי שתוכל להשקיע בהם. אתה גם לא רוצה לקחת סיכון מאסיבי על ידי הוצאת כל כך הרבה כסף על נכס אחד. אם לומר את האמת, כל מושג ההשקעה הוא הימור.

אז מה אתה יכול לעשות בהיבט הזה? ובכן, ניירות ערך מסומנים יכולים לאפשר למשתמש להחזיק חלק קטן מהנכס. זה פותח חזון חדש למשקיעים. לכן, כשמדובר בנכס מסוים, אתה יכול פשוט לקנות חלק קטן שאתה יכול להרשות לעצמך יחד עם אנשים אחרים.

לכן, כאשר הנכס יימכר ותקבל את הרווח, הוא יחולק באופן אוטומטי על סמך מצב הבעלות שלך. אתה יכול להזמין או לקנות כל מוצר בכל עת. אתה יכול להשקיע בכל סוג של אסימון אבטחה.

החברה יכולה לבצע את תהליך האוטומציה בעזרת חוזים חכמים, וכל אחד יקבל את חלקו ההוגן ברווח. איש אינו צריך להתמודד עם הניירת או לחפש קונים או להראות לאנשים את הבית למכור אותו. עכשיו זה סופר קל.

 

פרק 5: פלטפורמות להנפקת אסימון אבטחה

 • פולימאת

זו פלטפורמת בלוקצ’יין נפלאה המציעה שירותי הנפקה של כל ניירות הערך המסומנים יחד עם שילוב תקנות ה- SEC. כלומר, אם ברצונך להשיק אסימון אבטחה משלך, רשת Polymath בוודאי תעזור לך להנפיק את האסימון שלך ולעמוד בהם בתקנות מראש..

הפרוטוקול של רשת Polymath ייעל כל תהליך השקת כל מוצר פיננסי בפלטפורמת הבלוקצ’יין עם דוחות כספיים משובצים.

רשת Polymath מציעה גם פלטפורמה שמשקיעים יכולים לקבל אימות עבור אסימון אבטחה למסחר, לחבר את החברה שלך עם יועצים משפטיים ולתת לך גישה לשוק המפתחים. יהיה עליך להשתמש באסימון שלהם “פולי” שהוא אסימון ERC20 כדי להשתמש בפלטפורמה שלהם.

רשת Polymath פופולארית לחלוטין בקרב מנפיקים חדשים, והם עבדו עם אסימוני אבטחה שונים עד כה.

 

 • נמל

זו פלטפורמה נוספת לחברות שרוצות לעבור לקו ניירות ערך מסומנים ללא כל טרחה. הארבור היא אחת מפלטפורמות ההנפקה הפופולריות בימינו, וחברות רבות משתמשות בשירותיהן בכדי להתחיל אסימון אבטחה משלהם.

תלונה זו תבטיח כי כל חברה שמעבירה את נכסיה למסגרת הבלוקצ’יין תקבל תלונה עם תקנות מתאימות.

הפלטפורמה מספקת גישה ל- ICO באמצעות Reg D כדי לעמוד במכירת האסימונים. התכונות האחרות שלהם כוללות פרוטוקולים סטנדרטיים כגון דוחות, ביקורת, הסמכה, כללי מס ושילוב KYC / AML עם כל אסימון חדש המשתמש בפלטפורמה שלהם. לכן, הארבור יכול להיות פיתרון נפלא עבור חברות שרוצות להקים את ניירות הערך המסומנים שלהן אך זקוקות לעזרה בעניין זה.

 

 • אבטח

זו עוד אחת האפשרויות הפופולריות כיום להנפקת אסימון אבטחה. הם מספקים פתרון ענן התואם את הרגולציה. עם זאת, הם המומחים ביותר באסימון קרנות שונות, חברות וגופים אחרים שרוצים להתחיל את פרויקט אסימון האבטחה שלהם מאפס..

Securitize מציעים מגוון רחב של שירותים עבור חברת המנפיק. קודם כל, הם יוודאו שהמנפיק וצוות הפיתוח מסונכרנים לחלוטין עם התקנות. הם גם יעילו את תהליכי רשימת ההיתרים באמצעות אימות KYC / AML. מלבד שני אלה, הם יכולים גם להתאים אישית חוזים חכמים כך שיתאימו לתכנית של המנפיק.

Securitize כבר סיפקו את שירותיהם להרבה חברות פופולריות שמפעילות את תוכנית רשימות האבטחה שלהם עד 500 מיליון דולר. הפרויקטים הם – Lottery.com, 22X Fund ועוד רבים וטובים.

 

 • קרן נחיל

באמצעות פרוטוקול SR20, Swarm Fund היא פלטפורמת הנפקה מובילה נוספת הקיימת בשוק. זהו תקן פרוטוקול קריפטוגרפי לאסימוני אבטחה בלבד ומאפשר לחברה זו לסמל כל נכס אמיתי בבלוקצ’יין..

לאחר אסימון הנכס האמיתי, רשימת הצעות אסימון האבטחה הופכת לאסימון נשלט, מנוהל ומסחר במערכת הנחילים. אתה יכול לשים את ידך על אסימון SR20 באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון Bitcoin, Ethereum במקום כסף. למשקיעים שיקבלו את אסימון SR20 יכולות להיות זכויות ממשלתיות נוספות, יכולים לסחור באסימון האבטחה באופן חוקי ויהיו להם רווחים שמקורם באסימון עצמו..

החלק הטוב ביותר בפלטפורמת הנפקה זו הוא שהם מכסים מגוון רחב של תחומים כגון נדל”ן, חקלאות, נישה טכנולוגית, קרנות גידור, התחדשות, השקעות השפעה ועוד רבים אחרים..

 

פרק 6: 4 ניירות ערך מובילים קיימים

עם שחר אסימוני האבטחה המובילים, נכון לעכשיו, תמצאו קומץ חברות מנפיקות. ישנם פרויקטים אחרים בדרך, אך הם יידרשו זמן מה כדי להפוך לגבול ההשקעות הפיננסיות. בואו נראה מהן הדוגמאות הפופולריות והמרגשות לטוקני האבטחה 2018.

 

 • Blockchain Capital או BCap

זו החברה הראשונה שהציגה אסימוני אבטחה עם ההנפקה הציבורית עבור המשקיעים שלהם. על ידי מכירת הבלוקצ’יין של STO, הם רצו לשפר את התרחיש האופייני למכירה סמלית. במקום להציע את אותם היתרונות המוגבלים, הם רצו להציע למשקיעים דרך בטוחה להשקיע בבעלות.

הצעה זו הפכה לתכנית של אסימון האבטחה של ימינו. BCap השקיעה ב- ICO פוטנציאליים אחרים ולקחה השקעות ממשקיעים ברשימת ההיתרים. הם גרפו הון של 10 מיליון דולר תוך שש שעות בלבד משחרורם.

כל רווח שמגיע מהחברה עובר ישר לקופות שלהם. משם מנהלי הכיף לוקחים 2.5% לניהול ועוד 25% תמורת דמי ביצוע. הרווח הנותר מחולק לכל מחזיקי הבלוקצ’יין STO.

 

 • מדע בלוקצ’יין

זהו סוג שונה במקצת של מנפיק אסימון אבטחה. מדע Blockchain עובד כמו חממה להשקעות חדשות בבלוקצ’יין ומחבר פרויקטים מרובים של בלוקצ’יין. הם מאמינים שבלוקצ’יין הוא העתיד והם רוצים לתת לאנשים אפשרות להרוויח מזרם האסימונים החדשים שהם יציגו..

מה שהם עושים זה שהם משקיעים כסף בחברות בלוקצ’יין אחרות ומאפשרים למשקיעים אחרים להשקיע דרכם. בדרך זו הרווח שמייצרות החברות המודגרות יועיל גם למשקיעים.

בתחילה הם גייסו כסף לפרויקט שלהם באמצעות רשימת הצעות אסימון אבטחה והציעו אסימון SCI למשקיעים. אסימון ה- SCI קשור ישירות לרווח של חברות אחרות העובדות תחתיהן. מהרווח המשקיעים יקבלו עד 70%. אך החלק הטוב ביותר הוא שהדבר משפר נזילות רבה בפלטפורמות.

מכירת הבלוקצ’יין STO שלהם הסתיימה והם גייסו 12.3 מיליון דולר.

 

 • הגרלה. com

אם אתם אוהבים ארגוני צדקה ורוצים להשקיע בשירות הומניזציה, אז Lottery.com ידהים אתכם. חברה זו היא פלטפורמת משחקי לוטו ניידת. המטרה העיקרית של מפעל הפיס היא להרחיב את השקיפות, לפרוץ את המחסום העולמי ולספק גמישות רבה יותר בשוק.

עם זאת, הם רוצים ללכת בדרך שונה מאחרים. החברה מגייסת כסף בכדי לסייע בפתרון צרכים הומניטריים. מכירת STO blockchain של חברה זו הינה פרטית ועל פי השמועות יש טווח של 9 ספרות.

החזון של Lottery.com נראה מבטיח למדי, ומשקיעים רבים מתרגשים מהם לחלוטין. חברות אחרות כמו Cashbet או Securitize היא השותפה ל- STO שלהן ורוצות לעזור לה להיות פופולרית יותר בשוק..

עדיין יש להם מכירת רשימות אבטחה מתמשכות, ולכן הסכום הכולל שגויס אינו ברור לעת עתה.

 

 • SPiCE VC

גיוס 40 מיליון דולר ממכירות STO blockchain שלהם, SPiCE VC הוא אחד הכוחות המובילים בנישת STO blockchain. בירות סיכון הן צורה פופולרית נוספת של השקעות בחיים האמיתיים, ו- SPiCE VC נוטה לעלות לשלב הבא..

בעזרת טכנולוגיית הבלוקצ’יין, הם מאמינים כי ניתן לסמן טריליוני נכסים ולהשתמש בהם לשיפור המגזרים הפיננסיים. באמצעות SPiCE VC תוכלו להשקיע בקרנות VC מסומנות וליהנות מתכונת הנזילות המיידית בכל עת.

מדוע הם פופולריים? ובכן, בקרן VC טיפוסית, תצטרך לחכות לפחות שבע עד שתים עשרה שנים כדי לקבל גישה לכספים שלך. אך ב- SPiCE VC תקבל מיד את הגישה ותוכל לסחור בה עם משקיעים אחרים המופיעים ברשימת ההיתרים.

 

פרק 7: חילופי אסימונים ביטחוניים פופולריים ופרויקטים צפויים של STO

חילופי חילופים:

עכשיו בואו נראה מהן בורסות אסימון האבטחה הפופולריות בהן תוכלו להשתמש כדי לסחור, כל הדוגמאות של אסימוני אבטחה 2018 בקלות.

tZERO

בטח שמעתם את השם של tZERO. חברה זו ידועה בעיקר בתמיכת פתרונות בלוקצ’יין רבים בכדי להגיע לשוק. עם זאת, נכון לעכשיו, החברה מציעה הרבה שירותים המתמקדים בעיקר בפלטפורמת חילופי האסימונים. חלק מהשירותים הבסיסיים שלהם כוללים מערכות ניהול למלאי מלאי, שירות תיווך, פתרון ניתוב חכם, שם הם מציעים יותר מ -100 תיווכים מוסמכים..

מלבד אלה תקבל גם פלטפורמת מסחר שפתוחה 24/7, כל יום. tZERO עדיין מגייסת כסף באמצעות מכירת רשימות האבטחה שלהם ורוצה להרחיב את הפלטפורמה שלה כך שתתאים לניירות ערך אחרים. המשקיעים צריכים לקנות את אסימון ה- tZERO שלהם כדי לקבל חלק מהחברה, ובאותו אסימון הם יקבלו את הרווח.

נכון לעכשיו הם גייסו מעל 114 מיליון דולר, וזה עדיין בעיצומו. מומחים מאמינים שזה יהיה אחד מחילופי האבטחה הפופולריים בעתיד.

 

להזמין ספר

אחת מחילופי אסימוני האבטחה הפופולריים היא Orderbook. הוא עוסק בדוגמאות מפורסמות של אסימוני אבטחה 2018 בפלטפורמה שלהם. באמצעות פלטפורמה זו תוכלו להחליף אסימון אבטחה עם משקיעים אחרים. עם זאת, Orderbook מנהלת את הפלטפורמה באמצעות אסימון האבטחה המיוחד שלהם שנקרא RAP. אסימון זה מבטיח שהמשקיעים בפלטפורמה מאומתים וגם מצליבים לבדוק כל משקיע לפני ביצוע עסקאות.

במילים פשוטות, אם למשתמש יש הרשאה לסחור באסימון אבטחה אחר רק אז ה- RAP יעבד את ההחלפה. אך אם המשקיעים לא ייכללו ברשימת ההיתרים של אסימוני אבטחה אחרים אז הוא לא יוכל לבצע את המסחר.

סוג זה של רגולציה על המערכת יכול באמת להגדיר נתיב חדש למשקיעי אסימון האבטחה ולעזור לשמור על חוקי SEC יחד עם זה. משקיעים רבים יותר מאשר להוט להשתמש בבורסות אסימון האבטחה.

 

רשת OpenFinance

OFN או רשת OpenFinance היא פלטפורמת קוד פתוח העוסקת בשוק של אסימון חלופי של נכסים. פלטפורמת החליפין הזו קיימת משנת 2014, ומאז הם הוכיחו שירותי סחר יחד עם תהליכי הסדר.

עם זאת, לאחרונה שדרגה חברה זו את הפלטפורמה שלה וכעת היא עוסקת גם בדוגמאות של אסימוני אבטחה 2018. בעזרתם תוכלו להחליף אסימון אבטחה בפלטפורמה, ותוכלו גם להנפיק אחד. אז, יש להם קצת כל השירותים בשבילך. OFN ביצעה אפילו את עסקת אסימון האבטחה המאושרת הראשונה שלה וכעת מצפה לקבל את מנפיקי אסימון האבטחה.

מסדרת מכירת האסימונים שלהם “A” הם הצליחו לגייס 2.2 מיליון דולר.

 

פרויקטים STO קרובים:

מטבע נכס

פרוייקטים STO עתידיים משתלמים ממש מעבר לפינה, ומטבע נכסים הוא אחד מהם. אבל מה המטבע הזה מביא לעולם?

ובכן, הם מכסים את השווקים הגדולים מכולם – נדל”ן. לדבריהם, הם יספקו הצעות אסימון ביטחוניות המגבות 100% מעסקי הנדל”ן שהם מציעים. אז זה יכול להיות הסיכוי הטוב ביותר אם אתה רוצה להשקיע בנישת הנדל”ן. הצעות אסימון האבטחה מופעלות על ידי Aperture, והם רוצים לפצל את העסק לשני חצאים.

 • להפוך את נכסי המגורים.
 • להשאיל נכסים למשקיעים.

כל משקיע ברשת שלהם יקבל 50% מהרווח הכולל באמצעות השקעותיו. Aperture מאמינה לגייס יותר מ -50 מיליון דולר באמצעות אסימון האבטחה של מטבע הרכוש שלהם. זו אחת הדוגמאות הפופולריות לטוקני אבטחה 2018.

 

22X קרן

גיוס כספים לחברות סטארטאפ הוא די קשה מכיוון שמשקיעים אוהבים לראות פרצופים מוכרים לפני שהם משקיעים במשהו. ובגלל זה קבוצה גדולה של סטארטאפים התכנסה והקימה את פרויקט 22X Fund המפורסם.

כאן בחירה מבין 500 חברות תגייס כסף לעסק שלהם באמצעות הצעות אסימון האבטחה. החברות שעברו את הבדיקות שלהן ורואות שהן עוברות דרך ארוכה כוללת 30 מהן. אז, בהתחלה, הם היו מתחילים עם 30 החברות והשקיעו בהן.

כל חברה תקבל 2.5% – 10% כסף על פי הפרויקטים שלה וברגע שהם יתחילו להשיג רווחים אצל המשקיעים יזכו גם הם לתועלת. זה יכול לפתוח דלת חדשה ליצירת נזילות בקרב הסטארטאפים.

נכון לעכשיו הם גייסו מעל 22 מיליון דולר, והמטרה העיקרית שלהם היא לעלות ל -35 מיליון דולר. 22X Fund הוא עוד STO צפוי לצפות אליו.

 

פרוסה

זו סוג של נישה דומה כמו מטבע נכסים. Slice מציעה פלטפורמה חוצה גבולות למשקיעים ועוברת את הגבול העולמי. בעיקר הם פלטפורמת השקעות נדל”ן מסחרית. מטרתם העיקרית היא לשמש כמנפיק, סוכן השמה וכחתם.

באמצעות Slice תוכלו ליצור פרופיל משקיעים נטו גבוה כאשר הם מציגים את כל המשקיעים בעלי הפרופיל הגבוה, מה שהופך עסק אחר בנדל”ן להוט יותר לעבוד איתכם. תוכלו לקבל בחירה בה תוכלו לבחור את חלוקת המזומנים הרבעונית או להשקיע בנכסים במחיר גבוה עם דיבידנדים גדולים..

הכל תלוי בהעדפות שלך. סלייס תואמת לחלוטין את הרגולציה שקבעה ה- SEC ורוצה להמשיך כפלטפורמת נזילות לעסקי נדל”ן מסחרי.

נכון לעכשיו הם גייסו למעלה מ -2 מיליון דולר ורצו לגייס יותר מהיצע האסימונים האבטחיים הקרובים שלהם. Slice היא אחת הדוגמאות הפופולריות לטוקני אבטחה 2018.

 

Siafunds

זוהי רשת היברידית שבה המערכת משתמשת גם באסימון שירות וגם באסימון אבטחה כדי לתחזק את הבלוקצ’יין. שטח האחסון הענני המבוזר ישכיר את שטח האחסון שלו למשקיעים. שני אסימונים בפלטפורמה הם – Siacoin ו- Siafunds. Siacoin הוא אסימון השירות, והמארחים והשוכרים ישתמשו במטבע הזה כדי לאטום את העסקה שלהם.

עם זאת, עבור השימוש בפלטפורמה גם המארחים וגם השוכרים יצטרכו לתת 3.9% מהסכום הכולל שהוצא. אם יש לכם אחסון פנוי להשכרה, תוכלו לעשות זאת דרך הפלטפורמה שלהם והפכתם למארח. עבור תשלום האגרה, תקבל את אסימון האבטחה Siafunds ביחס לאגרה שנתת קודם.

החברה מציעה 750 Siafunds לעת עתה, ואסימון אבטחה זה רשום על פי תקנה D. הגיוס עדיין מתבצע. זהו עוד STO צפוי לצפות אליו.

 

 

פרק 8: מגבלות אסימוני האבטחה: האם יש?

עם כל טכנולוגיה חדשה יש כמה צדדים טובים וצדדים רעים. אסימון האבטחה פותח דלת חדשה למשקיעים, אך האם אין לו מגבלות? בואו נראה עם אילו מגבלות אתם עשויים להתמודד כשאתם מתמודדים איתן.

 

 • תקנות יכולות להיות גם קללה:

כן, הם מציעים הרבה חוקים ותקנות. תקנות אלה אכן מספקות רמת אבטחה נוספת למשקיעים אך עם התקנות מגיעות המגבלות. תקנות יכולות לפעמים להגביל את התפוקה הנכונה של מערכות אלה. למה? ובכן, זה פשוט בגלל שבלוקצ’יין וחוק לא ממש מסתדרים אחד עם השני.

עם כניסת התקנות לפלטפורמת הבלוקצ’יין, זה סוג של היפטרות מההיבט המבוזר ומחויב לאכיפת החוק הריכוזית. לכן ICOs רבים מנסים להימנע מלהיות אסימון אבטחה.

 

 • נזילות ומסחר:

כפי שכבר ידעתם המסחר בניירות ערך אינו גמיש כמו מטבעות קריפטוגרפיים אופייניים. יהיה עליך לרשום רשימת היתרים כדי לסחור באסימון האבטחה בשני הצדדים. לדוגמא, אם יש לך אסימון אבטחה “X” וברצונך להחליף אותו תמורת אסימון אבטחה “Y”. גם חברות “X” ו- “Y” צריכות לרשום אותך ברשימת ההיתרים שלהן.

אם אין לך שמות רשומים ברשימת החברות “Y”, לא תוכל להחליף “X” עבור זה. תכונה זו יכולה להגביל את הנזילות הכוללת של המשקיעים.

 

פרק 9: מסקנה

אסימון אבטחה יכול להיות מהפכה חדשה לעסקי השקעות. כן, עם הצגת ICOs ובלוקצ’יין אנשים קיבלו הרבה אפשרויות להשקיע. עם זאת, הכישלון ההולך וגדל בהבטחת הרווחים מקטין את הפופולריות של ICOs..

אני מתכוון מדוע כדאי להשקיע בכזו אם החברה לא מספקת שום ביטחון עבור הכסף שהשקעת או שאינה מסוגלת לתת לך את הביצועים שחשבו שיכולים.

עדיין לא ברור כיצד ה- SEC נמצא בתערובת, והיצע אסימון האבטחה יכול לפתור את כל הבעיה. זה עדיין בשלב הלא בוגר כרגע. עם זאת, הכל עד כה נראה מבטיח מאוד. אז, עלינו לחכות ולראות איך זה יוצא.

 

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map