מדוע אינדי Hyperledger חשוב לזהויות דיגיטליות?

Hyperledger Indy יכול להחזיר לך את השליטה בזהותך ובנתונים שלך. מרגיש מסוקרן? בואו ננתח את הפלטפורמה מהליבה כדי להבין כיצד הפרויקט הזה פועל.

עם התפתחות העולם הדיגיטלי, כולנו רוצים להישאר מקוונים כל הזמן. עם זאת, בעת ביצוע משימות שונות, יתכן שתצטרך לחשוף את המידע האישי שלך גם במספר פלטפורמות. במיוחד כשאתה עושה קניות באינטרנט, עליך למסור להם את המידע הכספי שלך כדי לרכוש כל דבר.

ובגלל זה הצורך בזהויות דיגיטליות יותר מתמיד. ובכן, לא משנה עד כמה הפלטפורמות המקוונות מאובטחות להיות מאובטחות, נראה שיש מספר עצום של גניבות זהות בכל מקרה.

מרגע שתחשוף את המידע האישי שלך, הוא נשמר במספר מסדי נתונים. ומאגרי המידע הללו אינם מאובטחים מהאקרים. יותר מכך, פלטפורמות משתמשות כעת בנתונים שלנו ללא הסכמתנו. בנוסף, פלטפורמות אלה גם מוכרות את המידע שלך ללקוחות פרסומת.

זה בהחלט לא מרגיש כאילו אתה בשליטה, נכון? וכאן מגיע Hyperledger Indy לשחק.

הירשם עכשיו:קורס בלוקצ’יין חינם

מה זה Hyperledger Indy?

Hyperledger Indy הוא פרויקט במסגרת פרויקט הגג Hyperledger המגובה על ידי קרן לינוקס. זו בעיקר מסגרת המיועדת לזהות מבוזרת וגם ספר חשבונות מבוזר. במציאות, עם ארכיטקטורת Hyperledger Indy, אתה יכול ליצור זהויות דיגיטליות שיהיו מושרשות בבלוקצ’יין או בכל צורה אחרת של ספר חשבונות לא אמון..

בנוסף, עם ארכיטקטורת Hyperledger Indy, תקבלו המון ספריות, כלים, רכיבים לשימוש חוזר ועוד רבים.

יתרה מכך, החלק הטוב ביותר הוא שכל זהות שיוצאת מארכיטקטורת ה- Hyperledger Indy הזו ניתנת לתפקוד בין תחומים מרובים, ממגורות ארגוניות ויישומים..

לפיכך, פירוש הדבר שאתה יכול לסמוך אך ורק על אמת משותפת יחד עם כל מקורבייך.

בכל אופן, בעזרת המדריך של Hyperledger Indy, אתה יכול עכשיו לשאול שאלות כמו עם מי אתה מתמודד וכיצד תוכל לאמת את המידע שלך לפני שתתקשר עם גורם אחר. מכיוון שהוא מציע גישה שקופה, שום דבר לא יהיה מוסתר ממך.

במציאות, Hyperledger Indy לעומת Fabric הוא סוג אחר לגמרי של נושא. למרות שהם עשויים להיראות כמו פרויקטים דומים, במציאות הם לא. בד מתאים יותר למגוון רחב של מקרי שימוש ותעשיות. מצד שני, אינדי נוצר במיוחד לניהול זהות ריבוני עצמי. אז כל ענף העוסק בניהול זהויות יכול להשתמש בו.

לכן, אם נעשה השוואה בין Hyperledger Indy לעומת בד, תגלה שלשני הפרויקטים יש משהו אחר להציע לשולחן..

רוצה לדעת על Hyperledger? אתה יכול לעיין במדריך המקיף שלנו בנושא Blockchain Hyperledger כבר עכשיו!

אינדי Hyperledger

התכונות העיקריות של Hyperledger Indy

מתוך המדריך של Hyperledger Indy, תוכלו ללמוד על התכונות העיקריות של פלטפורמה זו. בואו נראה מה הם –

ריבונות עצמית

מתיעוד של Hyperledger Indy, תדע שהמסגרת שמרה את הזהויות בספר חשבונות מבוזר. ישנם חפצים מיוחדים שהפלטפורמה תאחסן עבורך. בעיקרון, ממצאים אלה יכללו מצברים קריפטוגרפיים, הוכחת קיום, מפתחות ציבוריים ועוד רבים אחרים.

אף אחד, אבל אתה יכול רק לשנות או להסיר את זהותך ממנו.

פְּרָטִיוּת

כברירת מחדל, הפלטפורמה תשמור על כל הפרטיות שלך. במציאות, תיעוד Hyperledger Indy מתאר כיצד הוא ישמור על הגדרות הפרטיות וכיצד הוא יכול לפעול ללא שום סתירה עם אף גורם..

יתרה מכך, תוכלו לדעת בדיוק כיצד הוא יכול לספק אבטחה במערכת מבוזרת.

טענות ניתנות לאימות

במציאות, תביעות הזהות עשויות להיות בעלות תעודות דומות, כגון ברישיון נהיגה או אישור לידה או בדרכון. אבל אתה יכול לשלב בין אלה כדי להפוך אותו לעוצמתי עוד יותר.

יתרה מכך, תוכל להוכיח את זהותך באמצעות תעודת זהות אחת מתוך ספר החשבונות – אין צורך להגיש את כל התיעוד בכל מקרה יותר.

בנוי למטרה

זה נועד במיוחד לזהויות מבוזרות בלבד. על פי התיעוד של Hyperledger Indy, אתה משתמש בפלטפורמה מוכנה לשילוב בכל חברה שעוסקת בזהויות. לכן, לא תצטרך ללכת על שום פיתרון אחר או להמציא פלטפורמה משלך אך ורק כדי לשלב בתעשיות שלך.

רוצה לדעת מהי טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת? למידע נוסף על כך ממדריך הטכנולוגיה המבוזר שלנו!

עמיד בקורלציה זהותית

זה החלק הכי טוב ב- Hyperledger Indy. על פי התיעוד של Hyperledger Indy, הוא עמיד לחלוטין בקורלציה לזהות. לכן, לא תצטרכו לדאוג להשאיר פירורי לחם מזהה אחד לאחר.

יתרה מכך, אין שום סיכוי שהפלטפורמה תחבר שני תעודות זהות או שיהיה לה שתי זיהויות דומות בפנקס.

מזהים מבוזרים (DID)

על פי התיעוד של Hyperledger Indy, כל המזהים המבוזרים ניתנים לפיתרון וייחודי מבלי שיידרשו שום גורם מרכזי בתערובת..

לכן, לכל זהות מבוזרת בפלטפורמה יהיה מזהה ייחודי אשר יהיה שייך רק לכם.

אף אחד לא יכול לטעון או אפילו להשתמש בזהות שלך כמו שלך. אז, נושא גניבת הזהות יפחת מאוד.

חיבור עמית לעמית

על פי המדריך של Hyperledger Indy, לפלטפורמה יש חיבור עמית לעמית. אז כל תקשורת תתרחש בין שני עמיתים. במציאות, הוא שונה מכל שרתים מרכזיים אחרים מכיוון שבאלה, השרת ישמש כמתווך.

אבל בהיפרלדגר אינדי, לא יהיה מתווך.

הוכחות אפס-ידע

בעזרת הוכחת אפס ידע, אתה יכול לחשוף רק את המידע הדרוש ללא שום דבר אחר. לכן, כאשר אתה צריך להוכיח את אישוריך, אתה יכול לבחור רק לשחרר את המידע הדרוש לך. לדוגמה, אם אתה צריך לחשוף את תעודת הלידה שלך, אתה יכול לבחור לעשות זאת רק.

אז זה נותן לך כמות נוספת של שליטה במידע שלך.

מרגישים שאתה מסוקרן מהוכחות אפס ידע? עברו על המדריך שלנו בנושא הוכחת אפס ידע כדי להבין כיצד הרעיון עובד.

למה אתה צריך Hyperledger Indy?

בואו לחקור כמה מהנושאים העיקריים של תשתיות קיימות. זה יעזור לך להבין מדוע פרויקט זה באמת חשוב.

ניהול זהויות מרכזי

קודם כל, בואו נבדוק מה עושה ניהול זהויות מרכזי במשך כל השנים האלה. במציאות, האינטרנט נבנה כדי לחבר אנשים בלי להסתמך על מתווך. עם זאת, ככל שהאינטרנט התחיל להיות מופרט יותר, מתווכים של צד שלישי החלו לצוץ.

ולבסוף, עכשיו זה הפך לחלק מהותי בתשתית זו. בכל מקרה, הבסיס מבוסס על מודל מרכזי שמגיע עם ישות שליטה יחידה שיש לה גישה לכל דבר.

במציאות, הרשות הריכוזית יכולה לבצע שינויים בתוכן שלך, יכולה לגנוב את המידע שלך, ואפילו לעשות בו שימוש לרעה ככל העולה על רוחם..

יותר מכך, גם אם הם לא גונבים אותו, הם עדיין אוספים כמות עצומה של מידע אישי שהאקרים יכולים לקבל בקלות. בנוסף, נפח המידע העצום גם הגדיל את הסיכויים להפרות נתונים.

זו הסיבה שמערכת ניהול הזהויות הריכוזית הזו נכשלת בצורה נוראית ויכולה להוביל לנושאים אלה –

חוסר שקיפות

מכיוון שאין שקיפות במערכות ריכוזיות, נראה כי הרבה בעיות הפרת פרטיות עולות עם השנים. לדוגמה, שיתוף נתוני המטופלים הלא חוקיים של DeepMind, שערוריית קיימברידג ‘אנליטיקה, וקנסות פייסבוק בגין גניבת פרטי משתמש למודעות..

כל המקורות הללו לא אישרו אם למשתמש הייתה הסכמה או לא. יותר מכך, הם לא פעלו לפי כללי פרטיות ועקבו אחר כל ההיסטוריה שלהם כדי לייצר מודעות.

חוסר שליטה

פגם עיקרי נוסף במערכת הריכוזית הוא שאין לך שום שליטה עליה. במקרים רבים, המידע שלך ישמש בהתאם לצרכי הרשויות. לדוגמא, גם אם תמחק את חשבון הפייסבוק שלך, בפייסבוק עדיין יישאר מידע כלשהו בשרת.

לכן, לעולם אינך יכול למחוק מהם את כל המידע. בכל מקרה, זו רק אחת ההשלכות הרעות שמגיעות עם מודל שרתים מרכזי.

גניבת זהות

כל האקר יכול לפרוץ בקלות את כל הנתונים ששיתפתם באינטרנט מבלי להזיע. יותר מכך, הבעיה מגיעה כאשר מישהו חוטף את הנתונים שלך והם דורשים כופר גבוה כדי שיחזור.

זה יכול להיות כל סוג של מידע כגון פרטי חשבון הבנק שלך, הנתונים הרגישים של החברה שלך, או אפילו את הקבצים האישיים שלך שאינך מעוניין להרחיב בגלוי.

על פי מדד רמת ההפרצה, כל שנייה, 214 רשומות נגנבות או הולכות לאיבוד. אז זה אומר שתוך יום נגנבים 18,525,816 רשומות בכל יום ויום! אפילו הנתונים שלך יכולים להיות ברשימה הזו, ואתה אפילו לא יודע על כך.

כפי שאתה יכול לראות, עם כל כך הרבה פריצות נתונים שמתרחשות מדי יום, ברור שמערכות ריכוזיות לא מצליחות להגן על המידע מפני ההאקרים..

קרא עוד:בלוקצ’יין לעומת מאגר מידע: הבנת ההבדל בין השניים

אין זהות גלובלית

למערכות הריכוזיות אין מערכת רשומות עולמית שיכולה להפריע בעת הגשת בקשה למסמכים מסוימים כגון דרכון, רישיון נהיגה, כרטיס PAN וכו ‘. לכן עליך להגיש את אותם מסמכים בכל פעם שתגיש בקשה עבור אלה..

במציאות, זה יכול להיות ממש זמן רב והופך את התהליך למסורבל. נכון לעכשיו, אין שום סמכות עולמית שיכולה לאמת את המסמכים שלך באמצעות תעודת זהות אחת בלבד.

כתוצאה מכך, השגת מסמכים אלה יכולה להיות קשה מאוד כאשר אתה עובר ממדינה למדינה אחרת. יותר מכך, תהליך איסוף כל המידע הזה הוא עבודה מייגעת.

נטל כלכלי

מערכת ניהול הזהויות מכסה כיום את בעלי העניין העיקריים שלהם – בעלי זהות, חברות מאמתות, וגורמים המאמתים את המשתמשים. בסך הכל, התשלום עבור כל מגזר עולה סכום כסף נכבד.

בכל אופן, חברות KYC צריכות לעבד מידע מהרבה ארגונים כמו חברות ביטוח, בתי חולים, בנקים וכו ‘שהופך אותו לעומס יתר ויזדקק למשאבים רבים יותר..

כדי למלא את כל הדרישות של כוח האדם, החברות גובות עלות אימות גבוהה וזה הופך לדמי עיבוד נסתרים ליחידים.

כפי שאתה יכול לראות, בסופו של דבר, אתה תהיה זה שאתה משלם יותר כדי לאמת את האישורים שלך. על פי סקר, חברות KYC מוציאות מעל 48 מיליון דולר מדי שנה רק לצורך תהליך האימות.

יותר מכך, הזמן לנקות אדם הוא 26 יום, וגם אם המשתמש רוצה לבצע שינויים כלשהם, לוקח 20 יום לעשות זאת, וזה הרבה זמן.

לכן זה הופך להיות נטל לכל בעלי העניין בטווח הארוך. בכל מקרה, הזהויות הפדרליות יכולות להשתמש בזהות יחידה למטרות רבות בהסכמת המשתמש. עם זאת, מכיוון שהוא מאוחסן בשרת מרכזי, גם הוא הופך לא שקוף למשתמשים.

זהות ממוקדת משתמש

לפיכך, לאחר שכל הדגמים נכשלו, המיקוד עבר לעבר זהות יותר ממוקדת משתמשים, בה המשתמשים ישלוטו במידע המשותף. אבל זה היה מוגבל גם לרשומות זהות שיכולות לבטל את הגישה מתי שרק תרצו.

לפיכך, הרעיון של זהויות ריבוניות עצמיות החל לעלות, והוא ישמור את המידע ביד המשתמש ולא בארגונים או צדדים שלישיים. אך בסיס האדריכלות זקוק לפלטפורמה מבוזרת.

וכאן נכנסת לתמונה אדריכלות Hyperledger Indy. מכיוון שזו פלטפורמה מבוזרת, היא יכולה להיות הפיתרון המושלם לכל הנושאים. יותר מכך, הארכיטקטורה של Hyperledger Indy מיועדת במיוחד לפתרונות מבוססי זהות.

בדוק את 15 הפרויקטים של Hyperledger ברגע זה!

מהם המרכיבים האופייניים של Hyperlyger Indy?

קריפטוגרפיה

כל סוג של פיתרון זהות שישתמש בסוכן Hyperledger Indy ישתמש בקריפטוגרפיה של אפס ידע. ב- SDK זה של Hyperledger Indy, הוכחת אפס ידע תבטיח שמשתמש אחד יכול להוכיח לכל משתמש אחר שהוא יודע מידע מסוים מבלי לחשוף שום דבר אחר..

לכן, המשמעות היא שהמשתמש ישתף רק בכך שהוא / היא יודע מידע מסוים, ועל סמך זה, המשתמש יכול לדעת אם הוא / היא אומר את האמת או לא.

צמתים

ב- Hyperledger Indy SDK, ניתן לסווג את כל הצמתים לשלושה סוגים עיקריים – צומת מלא, צומת ראשי וצמתים. במציאות, מכשיר שמבצע עסקאות בבלוקצ’יין הוא צומת. מצד שני, ב- Hyperledger Indy SDK, לקוח הפועל ברשת ושומר על עותק מלא של ספר החשבונות הוא צומת מלא..

בכל מקרה, צומת ראשי אחראית למעשה לממשל מבוזר ב- SDK של Hyperledger Indy.

אבל מה עם הקונצנזוס של Hyperledger Indy? ובכן, במציאות, הסכמה של Hyperledger Indy היא למעשה פרוטוקולים מיותרים של סובלנות תקלות ביזנטיות (RBFT).

יותר מכך, הקונצנזוס של Hyperledger Indy הוא למעשה צורה מתקדמת של מודל הסובלנות לתקלות ביזנטיות במליאה..

בהסכמה זו של Hyperledger Indy, תראה מספר מקרים מקבילים של פרוטוקול BFT (Tolerance Fault Tolerance). יותר מכך, לכל מופע יהיה העתק ראשוני. למרות שכל שאר מקרי הפרוטוקול יכולים להזמין בקשה, עדיין רק מופע ראשי יכול לבצע אותה.

זו הסיבה שהקונצנזוס של Hyperledger Indy למעשה די יעיל.

פִּנקָס

על פי המדריך של Hyperledger Indy, עץ מרקל מגבה את ספר החשבונות. יותר מכך, בכל הצמתים יש העתקים של ספר החשבונות.

סוֹכֵן

סוכני אינדי Hyperledger יכולים להגיע בזנים רבים. במציאות, חלקם עשויים להיות די פשוטים וסטטיים. ואלה מתאימים יותר למקרי שימוש ב- IoT הדורשים חיבור קווי יחיד. מצד שני, סוכני Hyperledger Indy הם גם מבוססי ענן ומורכבים. אלה מתאימים יותר למקרי שימוש ארגוניים.

מדינה ואחסון

זה קצת דומה לאת’ריום, ומצבה של הרשת נשמר על ידי פטרישיה טרי. בעיקרון, זה שילוב של מרקל טרי ורדיקס טרי. מצד שני, האחסון במערכת מיושם באמצעות leveldb מכיוון שהוא מציע הטמעה של מסד נתונים ערך / מפתח. הוא מציע גם מיפוי שהוזמן.

קרא עוד: אתריום ארגוני: בלוקצ’יין פרטי למפעלים

יתרונות המשתמשים של Indy Hyperledger

לִשְׁלוֹט: למשתמשים תהיה שליטה מלאה על זהותם.

שְׁקִיפוּת: כל דבר על ספר החשבונות גלוי לכל. עם זאת, המידע יהיה מוצפן.

גִישָׁה: רק למשתמש תהיה גישה לנתונים שלו.

יכולת פעולה הדדית: משתמשים יכולים להשתמש בזהות שלהם בכל רשת שמאפשרת להם.

הַסכָּמָה: כל גורם אחר שרוצה לגשת למידע מסוים יצטרך הסכמה מהמשתמש.

קִיוּם: כל המשתמשים יקיימו קיום עצמאי מלא על ספר החשבונות.

אֲרִיכוּת יָמִים: זה יישאר על ספר החשבונות כל עוד משתמש ירצה. לכן, הם יכולים גם למחוק את זהותם אם הם רוצים.

הִטַלטְלוּת: משתמשים יכולים גם להעביר את תעודות הזהות שלהם למכשירים אחרים.

מזעור: חשיפה של כל סוג של תיעוד כוללת מינימום כבד.

הֲגָנָה: הפלטפורמה תגן על זכויות המשתמש כל הזמן.

קרא עוד: 6 תכונות Blockchain עיקריות שעליך לדעת

שחקני זהות ריבוניים עצמיים באינדי Hyperledger

ישנם במיוחד שלושה סוגים של שחקני זהות ב- Hyperledger Indy. בואו נראה מה זה –

ספק זהות: אין לו שום ספק ריכוזי אלא עובד בצורה מבוזרת עם כללים שהוגדרו מראש. בעיקרון, צמתים אלה יפרסמו את זהותם.

בעל זהות: לבעלי זהויות יש את זהותם המאומתת בספר הספרים ויהיו להם צמדי מפתחות ציבוריים-פרטיים לאבטחה.

מאמת זהות: צמתים אלו צברו אמון ברשת ולוקחים חלק בתהליך האימות.

קרא גם: בלוקצ’יין לזהות דיגיטלית

איך התהליך עובד?

משתמש יכול לספק את שמו או כל צורה אחרת שבלתי נשכחת עבור האדם למזהה בשלב הראשוני.

לאחר מכן, שם המזהה יומר לקוד או מפתח ייחודיים הנקראים בספר הספרים מזהים מבוזרים (DID). יהיה לזה ערך המשויך המכונה אובייקט DID descriptor (DDO). יחד הם נקראים רשומות DID.

אתה יכול לזהות משתמש בעזרת רשומת DID. במציאות, המפתח הפרטי של הבעלים יאבטח באופן קריפטוגרפי את רשומת ה- DID שלו.

לאחר מכן, המשתמש יקבל מפתח ציבורי המתאים לזוג המפתחות שנוצר ב- DDO. כמו כן, ל- DDO יהיו שירותים אינטראקטיביים מסוימים עבור בעל הזהות.

המשתמש יקבל גישה למפרטי שיטת DID שיאפשרו לו לדעת כיצד הם יכולים להירשם, לעדכן, לבטל או לפתור את תעודת הזהות שלהם בספר החשבונות..

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

מקרי שימוש ב- Hyperledger Indy

ישנם מקרים רבים לשימוש אפשרי של Hyperledger Indy עבור ארגונים ואנשים פרטיים. בואו נראה מה הם –

מסמכים דיגיטליים

אתה יכול לקבל כל סוג של מסמך בפורמטים דיגיטליים, כגון תעודת לידה, דרכון, רישיון נהיגה וכו ‘. הדבר הטוב ביותר הוא שתוכל להחזיק ברשת גם תיעוד חשוב אחר, במיוחד למקרים של שימוש בבלוקצ’יין ארגוני..

אימות ללא סיסמה

עוד אחד ממקרי השימוש הטובים ביותר ב- Hyperledger Indy הוא שהוא מאפשר לך לבצע אימות ללא סיסמה. בכל מובן, מכיוון שסיסמות קלות יותר לפיצוח, לכן אתה יכול להיכנס לאתר מאובטח באמצעות טביעת האצבע שלך או כל סוג אחר של ביומטריה מהנייד שלך.

סוף הספאם

עם מקרי שימוש של Hyperledger Indy, לא תקבל יותר דוא”ל דואר זבל. יתר על כן, לא תצטרך לאמת את מספרי הטלפון שלך מדי פעם. עם שכבות המגן העל שלהם, אף דואר זבל לא יכול לעבור ללא רשותך.

ניהול חברות

זה מתאים יותר לחברות ארגוניות מכיוון שהן יכולות להשתמש במקרי שימוש של Hyperledger Indy לניהול מודל החברות המבוזר שלהן. בעיקרון, סוכן אינדי יהפוך לכרטיס החבר שלך, ותוכל להשתמש בו בכל מקום שמאפשר זאת.

מגבלות גיל

כיום האינטרנט הפך למקום בו הכל פתוח לכולם. לפעמים, ללא הגבלות, אנשים יכולים לעשות שימוש לרעה במידע. לכן אתרים, מכשירים ושירותים יכולים לעבוד ביעילות רבה יותר עם הגבלת גיל נאותה.

לדוגמה, מפתחי משחקים יכולים להגביל קטינים מלהשחק במשחקים מסוימים או לבצע רכישות מסוימות במשחק.

קרא עוד:מקרי שימוש בבדי Hyperledger ובדיקות מקרה

התראת פגיעות

בעזרת מקרי שימוש של Hyperledger Indy, מפתחים יכולים לחתום רשמית על תוכנה שהם מפתחים לפני שהם משחררים אותה בשוק. לפיכך, לאפשר למשתמש לדעת האם התוכנה חוקית או לא. בעיקרון, עם תוכנת העתקה זדונית, האקרים יכולים לקבל גישה למכשיר של המשתמש.

אך משתמש יקבל התראות מיד אם יש אפילו פגיעות כלשהי בתוכנה אם הם משתמשים באינדי.

אימות תעסוקה

בעת העסקת עובד חדש, חברות יכולות לבצע בדיקת רקע בעזרת תעודת זהות מבוזרת. לכן, אם העובד טוען שיש לו ניסיון קודם או שיש לו הסמכה מתאימה, זה ישויך לתעודת הזהות שלו.

לפיכך, החברה יכולה לוודא אם האישורים נכונים או לא על ידי בקשה למסמכים אלה בלבד.

מקור

מקור מקור הנושא העיקרי בכל הנוגע לעסקים כמו שרשרת אספקה ​​או מסחר. על פי המדריך של Hyperledger Indy, חברות יכולות בקלות לקבל מקור של חומר. יתרה מכך, אפילו הצרכנים יקבלו מקור של המוצרים שהם קונים. זה יציע רמה אחרת של אמון בקרב היצרן והצרכנים.

גישה גלובלית

בעזרת טכנולוגיה זו תוכלו לנוע לכל מקום עם תעודת זהות אחת. כלומר, גם אם אתה נוסע לחו”ל, הם יכולים פשוט להשתמש בתעודת הזהות שלך כדי לאמת את האישורים שלך. לכן, במקום לקבל תעודת זהות חדשה במדינה או באזור אחר, אתה יכול להשתמש מחדש בתעודת הזהות שלך בכל מקום אליו אתה רשאי להגיע.

כמו כן, עם DID, אנשים רבים שאין להם גישה להזדהות יקבלו את תעודת הזהות שלהם וייהנו מהמתקנים הנלווים לכך.

התאוששות של זהות מבוזרת מתפשרת

אם איכשהו תאבד את הזהות שלך, תוכל לשחזר אותה שוב. אך תצטרך להחזיק מסמכי הוכחת זהות לבקשת ספק זהות. במציאות, ספק הזהות יכלול כל מסמך בפנקס הספרים, וכך תוכלו להתאים אליו את האישורים ולקבל שוב את תעודת הזהות שלכם..

לאחר מכן, מאמתים של זהויות יכולים לאמת את הזהות שלך שוב בעזרת מידע ביומטרי. אז אז תקבל אימות ותקבל שוב גישה לתעודת הזהות שלך.

בדוק את 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

סיכום

Hyperledger Indy כאן כדי לפתור את כל הבעיות שלנו הקשורות לזהויות. יש כל כך הרבה אנשים בעולם שאין להם אפילו הזדהות. כתוצאה מכך, רבים אינם יכולים ליהנות מהמתקנים הנלווים אליו במדינה. אבל עם זהויות מבוזרות, יהיה הרבה יותר קל להנפיק להם תעודת זהות.

כפי שאתה יכול לראות, Hyperledger Indy מלא בתכונות והוא פלטפורמה מובנית היטב. לפיכך, ארגונים יכולים להשתלב בקלות במערכת ולשדרג את כל הדגמים המוגבלים שלהם לדגמים טובים בהרבה.

אם אתה רק טירון ורוצה להבין טכנולוגיית בלוקצ’יין שונה בצורה יסודית יותר, אנו ממליצים להתחיל במדריך הבלוקצ’יין החינמי שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map