מקרי שימוש בבדי Hyperledger ובדיקות מקרה

האם אתה מחפש מקרי שימוש בד Hyperledger? אם כן, הגעת למקום הנכון.

Hyperledger הוא אחד הפרויקטים הבולטים של טכנולוגיות בלוקצ’יין בעלות קוד פתוח. נוכחותו כבר מורגשת בכל העסק. נכון לעכשיו, זה מתואר בצורה הטובה ביותר כמטריית פרויקטים שהמטרה היא לספק ספריות, כלים ומסגרות לפריסת בלוקצ’יין ברמה ארגונית..

עם יותר מ -15 פרויקטים בתוך מטריית Hyperledger, היא צומחת אט אט ומבטיחה שהיא יוצרת תקן לטכנולוגיית הבלוקצ’יין בכל הנוגע ליישום..

אחד הפרויקטים המבטיחים ביותר שלה כולל את פרויקט Hyperledger Fabric.

אז למה זה כל כך משפיע בהשוואה לפרויקטים אחרים בתוך מטריית Hyperledger? בוא נגלה.

מהו בד Hyperledger?

Hyperledger Fabric היא מסגרת ספר חשבונות מבוזרת מורשית המאפשרת פיתוח יישומים ופתרונות ארגוניים.

על מנת להבטיח את קל השילוב והפיתוח, העיצוב נשמר תכליתי ומודולרי. ברור שזה אומר גם שהוא יכול להשתלב במקרי שימוש שונים ולספק דרך ייחודית לפתרון קונצנזוס ברשת ללא צורך להקריב את הביצועים או הפרטיות..

קרא גם,

  • בד Hyperledger: חלוץ בלוקצ’יין
  • בד Hyperledger מול את’ריום: קרב ראש בראש

ביסודו, הדבר הראשון שהופך את Hyperledger Fabric לכל כך שימושי הוא מאפייני המפתח שלו כולל אופי מורשה, אבטחה וביצועים גבוהים. הקוד עבור Hyperledger Fabric כתוב ב- Go, Java, JavaScript, Python, REST וכן הלאה.

יכולות מפתח של בד Hyperledger

לפני שנצלול עמוק למקרי השימוש של Hyperledger Fabric, בואו נפרט כמה מיכולות המפתח שלו.

  • ניהול זהות → Hyperledger Fabric היא רשת מורשית שמשמעותה שהיא מציעה שירות זהות חברות ראוי. ניתן להשתמש בו לאימות וניהול מזהים עבור מי שמשתתף ברשת.
  • עיבוד יעיל → הרשת שנוצרה באמצעות Fabric יעילה מכיוון שהיא מבטיחה כי ביצוע העסקה נפרד מההתחייבות וההזמנה לעסקה. זה גם מספק מקבילות ובמקביל.
  • פונקציונליות שרשרת קוד → הוא תומך בפונקציונליות של קוד שרשרת אשר שימושית לסוג ספציפי של עסקאות כולל שינוי בעלות על נכסים וכן הלאה
  • פרטיות וסודיות → Hyperledger Fabric מגן על האינטרס העסקי על ידי הקפדה כי העסקאות חסויות ופרטיות ונשארות באותה רשת מורשית.
  • עיצוב מודולרי → יכולות המפתח האחרונות כוללות ארכיטקטורה מודולרית המאפשרת למעצבים להשתמש בה עם מערכות אחרות ולשפר או לשנות את הפונקציונליות שלה בהתאם לדרישה.

מקרי שימוש בבדי Hyperledger

מקרי שימוש בבדי Hyperledger

עכשיו שיש לנו הבנה טובה של Hyperledger Fabric, הגיע הזמן שנעבור על מקרי שימוש עבור Hyperledger Fabric. מקרי שימוש אלה של Hyperledger Fabric מכילים מקרים שימושיים קנוניים ומורחבים. נעבור גם על מקרי מקרה של Hyperledger Fabric בכדי להבין טוב יותר את מקרי השימוש עליהם אנו דנים כאן.

שרשרת אספקה ​​ייצור

אחד ממקרי השימוש הברורים ביותר עבור Hyperledger Fabric הוא שרשרת האספקה ​​בייצור. המרכבים הסופיים יכולים להשתמש ב- Fabric כדי ליצור רשת שרשרת אספקה ​​שיכולה להיות טובה יותר בשמירה על הביקוש וההיצע בין ספק החלק ליצרנים. השימוש ב- Fabric פירושו היענות רבה יותר בכל המערכת.

כמו כן, השימוש בפרוטוקול הסטנדרטי בקרב המשתתפים פירושו שכל אחד מהם מקיים את אותם כללים ותקנות, ויוצר גישה סטנדרטית.

ייצור ספרים-בדים-שימוש במקרים

כּוֹתֶרֶת: מקרה שימוש בבדי Hyperledger: שרשרת אספקה ​​ייצור

חוזה B2B

מקרים שימושיים שימושיים נוספים של Hyperledger Fabric שעליכם ללמוד עליהם הוא חוזה B2B. אז מה זה עושה? בחוזה B2B, שני צדדים מבצעים הסכמים אוטומטיים בסביבה מהימנה.

כדי להבטיח שמירה על פרטיותם וביטחונם של שני הצדדים, Hyperledger Fabric מספק דרך מורשית לניהול החוזה. בדרך זו, מידע עסקי רגיש לעולם אינו משותף מלבד שני הצדדים הללו.

זה שימושי גם כשמדובר בהפיכת חוזים לגורמי ספר החשבונות.

בדרך זו הצדדים יכולים לבדוק את החוזה ולהציע בהתאם. Hyperledger Fabric מבטיח כי הגישה היא סטנדרטית שבה המציעים יכולים למצוא את החוזה ולהציע עליהם ללא צורך להתחבר ישירות לצד העסקי האחר..

hyperledger-fabric-use-cases-b2b

כּוֹתֶרֶת: מקרה שימוש בבדי Hyperledger: חוזה B2B

מחסן נכסים

מקרה שימוש נוסף של Hyperledger Fabric הוא מאגר הנכסים. במקרה שימוש זה, ניתן לחשמל את הנכסים ברשת הבלוקצ’יין.

בדרך זו, כל בעלי העניין יכולים לגשת ישירות לנכס ואז להשתמש בו לצורך ביצוע מסחר. מיטב מקרי השימוש האמיתיים של Hyperledger Fabric המבוססים על פיקדון נכסים הם ניירות ערך פיננסיים וכדומה.

על ידי שימוש בגישה זו, הסוחרים אינם צריכים לדאוג למוצרי ביניים ויכולים לקיים אינטראקציה ישירה עם השוק בזמן אמת. לעומת זאת, עסקים או בעלי עניין יכולים להוסיף כללים עסקיים לנכסים המאוחסנים ולסייע בהפחתת עלויות התפעול.

תקשורת ישירה

Hyperledger Fabric שימושי גם כשמדובר בתרחישים או דרישות ספציפיות יותר. למשל, זה יכול לסייע ביצירת תקשורת ישירה עם החברה ובעלי העניין בזמן אמת כשיגיע הזמן.

לכן, אם חברה שואפת למימון המונים או לרצות למכור אחוז מהמניות שלה לחברות אחרות, היא יכולה ליצור את הצינור באמצעות Hyperledger Fabric. בדרך זו הם לא צריכים לדאוג למתווכים ולספק את המידע הנכון לאדם הנכון בזמן הנכון.

יכולת פעולה הדדית

ניתן להשתמש ב- Hyperledger Fabric גם כדי לספק לחברות, בעלי עניין ומשתמשי קצה אפשרות לשנות סוג אחד של נכס למשנהו..

זה מועיל במקרים שלצד אחד יש סוג אחד של נכס ואילו הצד השני אינו מקבל אותו. הם יכולים פשוט לשנות את סוג הנכס ולהשלים את העסקה. התהליך יכול לעבוד גם כאשר אין מספיק נזילות בשוק.

מחקרי מקרה של Hyperledger

הדרך הנכונה בה אנו יכולים ללמוד על מקרי השימוש היא לעבור על חלק ממחקרי המקרה. מחקרי מקרה אלו יתנו לך מושג ברור לגבי המקרים לשימוש אמיתי של Hyperledger Fabric. אז בואו נתחיל.

Cut Onboarding של Chinayard ו- IBM

במחקר זה נלמד כיצד יבמ ו- ChinaYard משתמשים ב- Hyperledger Fabric בתחום הייצור. הם הצליחו להשתמש ב- Fabric כדי להפחית את הסיכון של ספקים חדשים ולשפר את זמן ההעלאה מ- 60 יום ל -3 ימים! זה מרשים בהתחשב בכמות הזמן החסוך.

עם זאת, הם יכולים כעת לעלות על ספקי B2B הרבה יותר מהר עם ניהול סיכונים טוב יותר. הם ייצרו תעודות זהות דיגיטליות ארגוניות אשר ייצרו סטנדרטים חדשים בתעשייה.

אם אתה מעוניין, תוכל לקרוא עוד על מקרה המחקר כאן.

צור שוק חלקים מקוון על ידי Honeywell Aerospace

Honeywell Aerospace יצרה שוק חלקים מקוון בעזרת Hyperledger Fabric. זה נעשה כדי לשפר את זמן הרכישה על ידי קיצורם לימים במקום לשבועות.

זה גם יעזור ליצור שוק מסוג אמזון לחלקי מטוסים. מוקדם יותר, נדרשו מסעותיו והפגישות של הקונה לפני שהם יכולים להחליט על חלקים. כעת, הקונה צריך לקנות חלקים בדיוק כפי שהם עושים מאתר מסחר אלקטרוני.

זה גם עוזר להגביר את האמצעים נגד זיוף. אם אתה רוצה לקרוא עוד על המקרה, עיין בקישור כאן.

שפר את מחזור חיי התביעות על ידי Change Healthcare

תביעות בריאות תמיד היו חוויה מאתגרת עבור המטופלים. בריאות בתחום הבריאות רוצה לשנות את זה, והם עושים את זה בעזרת Hyperledger Fabric. הם רוצים לשפר את השקיפות והתפוקה של תהליך התביעות וגם לשפר את ההיתכנות הכוללת.

לשם כך הם הולכים להגדיר דרישות, לבחור בפלטפורמה המתאימה ולבדוק אותה במיליוני עסקאות.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על המקרה, בדוק את הקישור כאן.

שיפור השקיפות בשרשרת אספקת המזון מאת וולמארט

שרשרת אספקת המזון עוברת טרנספורמציה על ידי וולמארט מכיוון שהם מביאים שקיפות חסרת תקדים עם Hyperledger Fabric.

באמצעות בד הם מאפשרים לעקוב אחר האוכל בכל שלב במסע, ומביאים שקיפות ואותנטיות לאוכל שאנו אוכלים..

קרא עוד כאן.

פלטפורמת אישורי הדור הבא של חברת Sony Global Education

האחרון ממחקרי המקרה של Hyperledger Fabric שנרשום הוא פלטפורמת האישורים מהדור הבא.

זה מנוהל על ידי לא אחר מאשר סוני גלובל חינוך מכיוון שהם שואפים לנצל את טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת כמו Hyperledger Fabric. זה יאפשר לארגונים ולסוכנויות ממשלתיות לשפר את נתוני ההדרכה והחינוך בגישה מרוכזת.

מעוניין לקרוא עוד? חשבון כאן.

עסקים בבדי Hyperledger משתמשים במקרים

בחלק האחרון הזה, נדון במקרי השימוש העסקיים של Hyperledger Fabric. כל מקרי השימוש הללו הם עסקיים ומציעים נקודת מבט רחבה יותר ויישום של Hyperledger Fabric.

תרופות

תעשיית התרופות יכולה להרוויח מאוד בשימוש ב- DLT כגון Hyperledger Fabric. יבמ כבר עובדת על מערכת ארגונית של בלוקצ’יין שתיבנה על גבי Fabric.

הם שותפו עם סצ’אן הייג’ה, קונגלומרט סיני. זה ישפר את הערכת האשראי והתשלומים שנמשכו 2-3 חודשים יועברו כעת באופן מיידי.

מעקב התרופות ישופר גם עם השימוש ב- Fabric מכיוון שהוא יביא שקיפות וביטחון בשרשרת האספקה.

שירותים פיננסיים

השירותים הפיננסיים ישתפרו גם עם השימוש ב- Fabric. כעת המוסדות הפיננסיים יוכלו ליהנות מפרטיות, סודיות ואחריות.

העובדה שניתן לתחזק את הרשת באופן פרטי ללא צורך בגורם חיצוני כלשהו יכולה להניח את הבסיס למוסדות פיננסיים אלה מכיוון שהם מעריכים פרטיות יותר מכל דבר אחר. הכל יהיה מאובטח גם באמצעות אלגוריתמים קריפטוגרפיים ב- DLT כגון Fabric.

מלבד זאת, חוזים חכמים יכולים לסייע לשירותים פיננסיים לבצע אוטומציה של היבטים שונים של התהליך ולהסיר ניירת מיותרת.

בַּנקָאוּת

בנקאות, בדומה לשירותים פיננסיים, יכולים להפיק תועלת משימוש ב- Hyperledger Fabric. זה יכול לעזור לבנקים להיות מצוידים היטב בטכנולוגיות העדכניות ביותר ולהגן על העסקאות שלהם מפני התקפות סייבר. הם יכולים להשתמש בו גם כדי לספק חוויה חלקה למשתמש שרוצה שהעסקאות שלהם יבוצעו תוך מספר דקות.

בריאות

כבר סקרנו מקרה מקרה שבו שירותי הבריאות משתמשים ב- Fabric כדי להקל על תהליך התביעות. עם זאת, זו לא הדרך היחידה, תעשיית הבריאות יכולה להשתמש ב- Fabric. הם יכולים גם להשתמש בו בכדי להבטיח הגנה נאותה על הפרטיות, להסיר בעיות מזויפות ולאחסן רשומות רפואיות בריאות באופן דיגיטלי.

נוסף על כל אלה, ניתן להשתמש ב- Fabric DLT גם להסרת תרופות מזויפות משרשרת האספקה.

האינטרנט של הדברים (IoT)

ניתן לשפר את האינטרנט של הדברים בעזרת Hyperledger Fabric. מכיוון שצריך לחבר מכשירים, הם זקוקים לרשת עמוד שדרה שתתפקד כראוי ומאובטחת ויכולה להציע רשת מהירה לאמצעים להתחבר זה לזה. בד יכול לספק פרוטוקול חזק לניהול כל אלה.

חינוך והדרכה

ניתן להשתמש בבדים לשיפור החינוך וההכשרה. IBM שיתפה פעולה עם מספר מוסדות בשנה 2017-2018. באמצעות Fabric, התלמידים יכולים להשתמש בדרך טובה יותר להתמודד עם מטלות העבודה שלהם או לקבל אישורים אליהם ניתן להגיע מכל מקום.

שרשרת אספקה

אין ספק שניהול שרשרת האספקה ​​ירוויח ביותר. כפי שכבר כדאי לדעת טכנולוגיות ספר חשבונות מבוזרות יכולות לעזור בשיפור כל השרשרת על ידי הצגת שקיפות, אי-שינוי ואבטחה.

שרשרת האספקה ​​תצמח בשנים הקרובות בהן הגידול יעלה על 200%.

זה משפר את איכות הובלת המזון ומבטיח שיש מספיק שקיפות מצד הצרכנים.

מֶמְשָׁלָה

ממשלות כבר נאבקות בכל הנוגע לניהול התהליכים השונים שלהן. עם המצב הפנדמי הנוכחי, הממשלה זקוקה למערכות אמינות וניתן לשנותן בכל עת, מבלי לפגוע בביטחון ובשקיפות..

בד יכול לספק לממשלה דרך ליצור רשתות מורשות לטיפול פנימי שלהן. הם יכולים גם ליצור מודולים לזהות דיגיטלית ולחבר את האנשים למערכת בהתאם.

סיכום

זה מוביל אותנו לסוף מקרי השימוש שלנו ב- Hyperledger Fabric. סקרנו מקרים שונים של שימוש ב- Hyperledger בד, כולל קנונית, סיטואציה ועסקים.

Hyperledger Fabric מציע מסגרת חזקה כך שכל גוף יכול ליצור פיתרון סביבו. העיצוב המודולרי שלו הוא היתרון הגדול ביותר שלו, ואחריו יעילות וביטחון.

אז מה אתה חושב על מקרי השימוש ב- Hyperledger Fabric? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map