פרויקט Hyperledger: 15 פרויקטים שכדאי שתכירו

ישנם כל כך הרבה פרויקטים פופולריים של בלוקצ’יין בארגון בנישת הבלוקצ’יין כרגע, ונראה כי היפרלדגר הוא אחד מהם. עם זאת, Hyperledger אינו מסגרת אחת אלא פרויקט גג שבו ישנם פרויקטים אחרים של Hyperledger.

במציאות, Hyperledger יכולה להיות בחירה מצוינת אם אתם מחפשים ליישם פתרון מבוסס בלוקצ’יין.

זו הסיבה שהיום אדבר על פרויקטים של Hyperledger שיעזרו לכם להחליט איזה מהם מתאים לפיתרון שלכם. עם זאת, בהתחלה, נבחן במהירות את היסודות של Hyperledger לפני שנצלול עמוק יותר.

אז בואו נבדוק אותם!

Contents

מה זה Hyperledger?

Hyperledger הוא למעשה פרויקט קוד פתוח המגובה על ידי קרן לינוקס. יותר מכך, הוא מגיע עם מבחר רחב של מסגרות, ספריות, כלים ורבים אחרים. בעיקרון, אתה יכול לקרוא לזה החממה של הבלוקצ’יין.

חברי פרויקט Hyperledger לעזור למפעלים להמציא פתרונות בלוקצ’יין ייחודיים לצד סיוע בהסתגלותם גם לפתרונות.

Hyperledger התחיל עוד בשנת 2015 לצורך קידום בלוקצ’יין עבור ארגונים. עם זאת, לשם כך הקימה החברה קונסורציום של מפעלים יוקרתיים רבים.

מדוע זה קוד פתוח?

אולי אתה חושב מדוע פרויקט Hyperledger הוא קוד פתוח. ביסודו של דבר, תוכנות בעלות רישיון יצרן טיפוסי כוללות מגבלות רבות. ובכן, קודם כל, זה מגיע עם נעילת ספקים, ויותר מכך, זה לא יאפשר לך לשנות אף אחד מקודי הליבה.

עם זאת, בקוד פתוח, אתה מקבל יותר חופש לשנות, להוריד את הקוד.

גם פלטפורמות קוד פתוח צומחות באופן אקספוננציאלי, וזה הגיוני לסביבה ארגונית.

לבסוף, מכיוון שפרויקט Hyperledger באמת רוצה לעזור בקידום יישום הבלוקצ’יין הארגוני, עדיף לשמור עליו פתוח לשימוש כולם..

פרויקטים של Hyperledger

מה היתרונות של פרויקט Hyperledger?

 • עקוב אחר ההתפתחויות

זה די מאתגר לעמוד בקצב ההתפתחויות של פלטפורמות קוד פתוח. לכן חברות רבות עשויות לרצות לוותר עליו. אבל עם חברי הפרויקט של Hyperledger, תקבל סביבה שיתופית.

אז, בסופו של דבר, תקבלו תמיכה מלאה בביצוע הפיתרון מחברי הפרויקט של Hyperledger.

 • פרודוקטיביות מוגברת

על פי ה- wiki של פרויקט Hyperledger, תוך כדי עבודה עם חברי הפרויקט תבחין שהם לא נותנים לכל עם לעבוד כרצונו. יותר מכך, הם נוטים לעקוב אחר ההתמחות בעת צלילת העבודה. בפרויקט זה חברי הפרויקט של Hyperledger לוקחים רק את מה שהם הכי טובים בו ועובדים על זה.

כתוצאה מכך, תקבל קו יעיל ויצרני בזמן העבודה על הפרויקט שלך.

 • גישה שיתופית

זהו אחד היתרונות הטובים ביותר של פרויקטים של Hyperledger. במציאות, כל חברי הפרויקט של Hyperledger עובדים בסביבה שיתופית. בדרך כלל, כאשר מתגלה טכנולוגיה חדשה, חברות נוטות לשכפל אחת את ההתפתחויות זו של זו.

אבל לא בהיפרלדגר. כאן כולם יעבדו יחד בכדי להגיע לפיתרון ייחודי ולייעל את ההתפתחות הכוללת.

 • קוד איכותי

פרויקטים של Hyperledger מגיעים עם קוד איכותי בכל הפלטפורמות שלהם. בעיקרון, על פי wiki של פרויקט Hyperledger, חברי הפרוייקט מתבוננים בקפידה בכל בסיס קוד אחד לפני שהם משיקים אותם לשוק..

כמו כן, הקהילה הטכנית של חברה זו היא אנשי מקצוע רבים מכיוון שהם בוחנים כל קו בודק ובודקים אותם במרץ לפני שהם משיקים אותו.

 • טיפול בקניין רוחני

Hyperledger מבטיח שמטפלים בקניין רוחני במערכת שלהם. כברירת מחדל, כל התוכן במערכת שלהם כולל מאפיינים מורשים. כתוצאה מכך, כל סוג של קניין רוחני בטוח במערכת.

פרויקטים של Hyperledger: 15 פרויקטים שצ’ק-אאוט

כיום יש ל- Hyperledger 15 פרויקטים. כל הפרויקטים הללו תוכננו במיוחד כדי לענות על דרישות המפעלים. בכל מקרה, בואו נבדוק אותם אחד אחד ונראה מה כל אחד מהם מציע.

ספרים מבוזרים

נורת יתר

סטטוס: דגירה

Hyperledger Burrow היא מסגרת שמתאימה בעיקר למפתחים. במציאות, הוא מותאם בעיקר לבלוקצ’יין המותר בציבור; עם זאת, אתה יכול גם להשתמש בו כחסימות פרטיות או כקונסורציום.

יתר על כן, הוא תומך ב- EVM ובחוזים חכמים.

רכיבים משמעותיים של מאגר Hyperledger

מנוע לקונצנזוס

על פי ה- wiki של פרויקט Hyperledger, Burrow מגיע עם פרוטוקול Tendermint Tolerant Fault-Tolerant. במציאות, זהו סוג חדש של פרוטוקול המציע שיעור עסקאות גדול יותר. עם זאת, אינך יכול למזלג את המסגרת הזו.

ממשק בינארי יישומי (ABI)

זה מגיע עם כלים מדהימים רבים שיאפשרו לך לפרוס, לקמפל ואפילו לקשר לחוזים חכמים אחרים מבוססי סולידיות.

מכונת וירטואלית של Ethereum (מותרת)

על פי ה- wiki של פרויקט Hyperledger, הוא משתמש ב- EVM מורשה בכדי לבחון האם לרשת יש את רמת ההרשאה הנכונה. אז זה סוג של הבחנה בין שכבות ההרשאה השונות.

יישומי חוזה חכמים

ב- Hyperledger Burrow, אתה יכול להתקשר לחוזה חכם תוך כדי תהליך העסקה. בעיקרון, המכונה הווירטואלית תבצע את החוזים החכמים שנקראו במסגרת העסקה.

ממשק Blockchain יישומי (ABCI)

ABCI אחראית על חיבור מנוע קונצנזוס עם שכבת יישום החוזה החכם. לפיכך, הוא מבטיח כי מנוע הקונצנזוס הוא אגנוסטי מבחינת יישומי חוזה חכמים.

בד Hyperledger

סטטוס: פעיל

פרויקט Hyperledger Fabric הוא אחד הפרויקטים המודולריים הפופולאריים ביותר תחת Hyperledger. במציאות, הפלטפורמה ניתנת להתאמה מלאה. לפיכך, אתה יכול להשתמש בו לכל סוג של מקרה שימוש. יתר על כן, עם פרויקט Hyperledger Fabric, תקבל סודיות, גמישות, גמישות, מדרגיות ועוד.

בכל מקרה, פרויקט Hyperledger Fabric פועל בשפת התכנות הכללית. כתוצאה מכך, אין שום אסימון יליד לכך.

תכונות של פרויקט בד Hyperledger

המודולריות

זה מגיע עם עיצוב מודולרי. אז אתה יכול פשוט לחבר כל תכונה ופשוט להתחיל להשתמש בה. ישנם כמה מודולים שכבר זמינים לשימוש, כגון שירותי הזמנה, ספקי חברות, שירותי רכילות, חוזים חכמים וכו ‘.

חוזים חכמים

בפרויקט Hyperledger Fabric חוזים חכמים נקראים שרשרת קוד. במציאות, זה קצת שונה מחוזים חכמים אופייניים שכן הוא יכול לקבל את כל הפונקציות הדרושות לרשת הבלוקצ’יין. יתרה מכך, זה נובע משלושה שלבים – ביצוע, הזמנה ואימות.

פרוטוקולי קונצנזוס מבד Hyperledger Pluggable

זה ללא ספק התכונות הטובות ביותר של בד. כל מנגנון הקונצנזוס בתוך המערכת ניתן לניתוק לחלוטין. אז אתה יכול להשתמש במספר רב של קונצנזוס מתי שאתה רוצה. אין בזה שום מגבלה.

אינדי Hyperledger

סטטוס: פעיל

פרוייקט Hyperledger Indy הוא פרויקט פופולרי נוסף של Hyperledger. בעיקרון, זו מסגרת המיוצרת במפורש לזהויות מבוזרות. יתרה מכך, הוא מגיע עם המון רכיבים, ערכות כלים וספריות לשימושך.

החלק הטוב ביותר הוא שזה מאפשר כוח למשתמשים כי משתמשים יקבלו את הבעלות הבלעדית על זהותם שלהם.

התכונות העיקריות של Hyperledger Indy Project

ריבונות עצמית

בפרויקט Hyperledger Indy, תוכל לאחסן את כל התיעוד מבוסס הזהות שלך ברשת.

ביסודו של דבר, לכל התכנים יהיו הצפנות הצפנה, הוכחת קיום, מפתח פרטי ומפתחות ציבוריים, ועוד רבים אחרים. רק אתה יכול לשנות או לבצע שינויים במסמכים אלה.

פְּרָטִיוּת

ובכן, הפרויקט של Hyperledger Indy מגיע עם שכבת סודיות מאובטחת להגנה על כל המסמכים היקרים שלך. הכל יישאר רק בפנקס הספרים, ואף אחד לא יכול אפילו לאתר את זהותך מקישור או פנקס אחר.

טענות מאימות

במקרים רבים יתכן שתצטרך להציג צורה כלשהי של תיעוד זהות, כגון תעודת לידה או רישיון נהיגה כדי להוכיח זאת. אך במקרים רבים אנשים יכולים לעשות שימוש לרעה גם במסמכים אלה. לפיכך, אתה יכול לבחור רק לחשוף חלקים סלקטיביים מהמסמך שלך כדי להוכיח את זהותך.

Hyperledger Iroha

סטטוס: פעיל

Hyperledger Iroha הוא עוד מסגרת בלוקצ’יין מוצקה. עם מסגרת זו, קל מאוד להשתלב בכל רשתות ארגוניות קיימות. הפרויקט הגיע אחרי Fabric ו- Sawtooth. בכל מקרה, אתה יכול להשתמש בפלטפורמה זו לבריאות, חינוך, תשלומים חוצי גבולות, שירותים פיננסיים, DIDs ועוד.

התכונות העיקריות של Hyperledger Iroha

 • פריסת הפלטפורמה היא סופר קלה ופשוטה. אין אפשרויות מסובכות או מאפיינים מבלבלים. כמו כן, תוכלו לבצע תחזוקה פנימית עם מעט הדרכה.
 • כמו כן, תקבל גישה לטונות של ספריות, ואלו בעצם מתאימות למפתחים.
 • בקרת הגישה בפלטפורמה זו מבוססת על תפקיד.
 • יותר מכך, מבנה העיצוב של Hyperledger Iroha הוא מודולרי כמו פרויקטים אחרים של Hyperledger.
 • זה מגיע גם עם שאילתות פקודה.
 • יתר על כן, תקבל גם ניהול נכסים וזהות.

בכל מקרה, יש להם גם מודל בקרה שבו הם עובדים בזהירות על המודלים הבאים –

 • ביצועים: כאן, Hyperledger Iroha עובד על ניצול הזמן והמשאבים שלהם ומעניק לך את התפוקה המהירה ביותר.
 • מהימנות: במציאות, הם מציעים גם סובלנות תקלות והתאוששות במקרה של מצב מצער.
 • שְׁמִישׁוּת: כאן, Hyperledger Iroha יכול להרתיע שגיאות משתמשים ולומד מהפיתוח של הפלטפורמה, ומשפר את עצמו להיות טוב יותר.

שן מסורת Hyperledger

סטטוס: פעיל

Sawtooth Hyperledger היא למעשה חליפת בלוקצ’יין לפריסה, ריצה ובניית ספרים מבוזרים. ארגונים רבים מתקשים לעבוד עם האופי המורכב של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לכן Sawtooth מציע את הפיתרון המושלם מכיוון שהוא הופך את יישום פתרונות הבלוקצ’יין למשימה קלה.

תכונות של Hyperledger Sawtooth

קונצנזוס דינמי

כאן, כל אחד יכול לשנות קונצנזוס ברשת בלוקצ’יין חיה. יתרה מכך, תוכל אפילו לעשות זאת בתהליך העסקה. אבל אתה צריך לבחור תוספי קונצנזוס זמינים לכך.

הוכחת זמן שחלף (PoET)

זה סוג חדש של אלגוריתם קונצנזוס. בעיקר זה פועל כברירת מחדל, אך אתה יכול לשנות אותו אם אתה זקוק לו. במציאות, תהליך העבודה הוא ייחודי למדי, והוא צורך פחות אנרגיה.

משפחות עסקה

אתה יכול לכתוב חוזים חכמים בכל שפה, לא תהיה שום הגבלה בכך.

תאימות חוזי אתריום

התכונה הטובה ביותר נוספת של Hyperledger Sawtooth היא שהיא תואמת 100% לחוזים חכמים של Ethereum. לכן, אם אתה רוצה להשתמש בזה, אתה יכול לעשות זאת על ידי חיבור EVM.

ביצוע עסקאות מקבילות

זה גם מגיע עם ביצוע עסקאות מקביל וחוסך לך הרבה זמן.

עסקאות פרטיות

אתה יכול ליצור רשתות בודדות שבהן תוכל לשמור את כל העסקאות הסודיות שלך בקלות.

Hyperledger Besu

סטטוס: דגירה

Hyperledger Besu הוא למעשה מקור פתוח את’ריום לָקוּחַ. במציאות, הפרויקט כתוב בג’אווה ומשתמש ברישיון Apache 2.0. אתה יכול להריץ את זה בכל פלטפורמה מורשית פרטית או גם ברשת הציבורית של Ethereum.

תכונות של Besu

מכונת וירטואלית של Ethereum (EVM)

השימוש ב- EVM במערכת מאפשר לה לבצע חוזים חכמים מבוססי Ethereum ותכונות רבות אחרות.

אלגוריתמים של קונצנזוס

Hyperledger Besu מגיע עם מגוון רחב של אלגוריתמים של קונצנזוס לאימות בלוקים. אלו הם –

 • הוכחת סמכות מתאימה כאשר עמיתים בתוך המערכת מכירים זה את זה וסומכים זה על זה. זה פרוטוקול נהדר שמשתמש בהספק נמוך מאוד.
 • ב- IBFT 2.0, מאמתים מאשרים חסימות ועסקאות. זה פרוטוקול קונצנזוס סובלני.
 • קליק הוא אלגוריתם ייחודי של קונצנזוס מכיוון שהוא כפול סובלני מתקלות מאשר IBF 2.0.
 • הוכחת עבודה איננה הקונצנזוס העיקרי אלא משמשת רק במתחם את’ריום.

תַגלִית

תקבל פרוטוקול מבוסס UDP כדי למצוא כל עמית ברשת.

ממשקי API הפונים למשתמש

עם Besu תקבל ממשקי API של JEA-JSON של EEA במקום פרוטוקולי HTTP, Ethereum, Mainnet, GraphQL API ו- WebSocket..

ניטור

המסגרת עוקבת אחר ביצועי הרשת והצומת. זה גם מבטיח פרטיות וגישה מורשית.

כלים

קליפר Hyperledger

סטטוס: דגירה

קליפר Hyperledger הוא סוג ייחודי של פרויקט. במציאות, זהו כלי ביצועים עבור פלטפורמות אחרות מבוססות בלוקצ’יין. למעשה, בזמן פיתוח פתרונות, לארגונים אין ממש מודל אידיאלי להשוות אותו. כתוצאה מכך, רוב החברות אינן יודעות אם הפיתרון מספיק או לא.

לכן בקליפר, אתה יכול להגדיר מראש מקרי שימוש, וקליפר יכול לומר לך אם הוא מוכן לכך או לא.

יותר מכך, החלק הטוב ביותר הוא שהוא לא מגיע עם שום תקן שהוגדר מראש. למה? ובכן, זה בגלל שכל יישומי הבלוקצ’יין שונים. לכן, אם לשפוט אותם על פי אותם קריטריונים לא ניתן התוצאה הנכונה.

זו הסיבה שחברות יכולות להתוות את התפוקה הנדרשת שלהן ועל סמך זה לבדוק את פתרונן. בעיקרון, זה כלי נפלא עבור מפתחים ועסקים.

Hyperledger צ’לו

סטטוס: דגירה

Hyperledger צ’לו הוא עוד ערכת כלים מדהימה עבור Blockchain כשירות. בעזרת זה תוכל ליצור, לסיים או אפילו לנהל את כל שירותי הבלוקצ’יין שלך. ביסודו של דבר, המטרה העיקרית היא ליצור גישה חדשנית למערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין. כמו כן, נראה כי ארגונים משתוקקים יותר ל- BAAS מכיוון שזה חוסך להם זמן וכסף.

לפיכך, כלי זה מתאים יותר לספקים המעוניינים להציע BAAS עבור ארגונים. זה יאפשר להם ליצור את הפלטפורמות בצורה יעילה למדי. מלוח המחוונים של הכלי הזה תוכלו לבדוק את סטטוס הרשת שלכם, לראות ביצועי קוד שרשרת, לקבל נתונים אנליטיים ועוד רבים.

נכון לעכשיו, הוא תומך רק ב- Hyperledger Fabric. אבל בקרוב זה יכלול גם מסגרות נוספות. בכל מקרה, הארכיטקטורה היא גם מודולרית, כך שתוכלו ליהנות גם מאפשרויות ניתנות לחיבור.

סייר Hyperledger

סטטוס: דגירה

סייר Hyperledger הוא פרויקט נפלא נוסף תחת Hyperledger. בעיקר, הוא מציע תצוגה ידידותית לאינטרנט על רשת הבלוקצ’יין. במציאות, בעזרת זה אתה יכול לבדוק צמתים, עסקאות, סטטיסטיקה, חסימות, חוזים חכמים, ועוד רבים אחרים.

אבל למה להשתמש בזה? ובכן, זה יותר נוח שתוכלו לבדוק את כל אלה ממקום אחד. כמו כן, מפתחים צריכים לבדוק מה מצב המערכת לפני שהם מציגים אותה בשוק. לפיכך, Explorer הוא אפשרות מושלמת לכך.

זה גם יאפשר לך לבצע שינויים בקוד שלך אם תמצא בעיות כלשהן. כמו כן, אם יש לך צוות אבטחה פנימי לרשת, השתמש בכלי זה כדי לשמור על כך שהוא די פשוט.

בכל אופן, זה למעשה מאמץ להפוך את פתרון הבלוקצ’יין להרבה יותר קל ונגיש לכולם.

Hyperledger Avalon

סטטוס: דגירה

בעבר הייתה Hyperledger Avalon Framework Compute Framework. אבל הם קראו לזה לאבאלון במהלך שלבי שיתוף הפעולה. זהו תוצר של שיתוף פעולה בין EEA, Hyperledger וספקי שירותי ענן. ביסודו של דבר, כלי זה מסייע באבטחת תנועות בלוקצ’יין מחוץ לשרשרת הראשית כדי לשמור על משאבי המחשוב.

יתרה מכך, זה מבטיח לכל המפתחים לקבל את כל היתרונות מאמון חישובי ולהגביל את כל החסרונות.

בכל מקרה, זה ינהל רישום לעובדים מהימנים. זה גם יציע תהליך ללקוחות להגיש הזמנות לעובדים.

במציאות אבאלון ישמור גם יומן לעבודות שנעשו בפנקס.

ספריות

שמיכת Hyperledger

סטטוס: דגירה

בעיקר, מדובר בכלי בלוקצ’יין עסקי לפנקסים מבוזרים. אבל עם Quilt, אתה מקבל יכולת פעולה הדדית בין פנקסי הספר. במציאות, יכולת פעולה הדדית היא רק ספקולציה, ואף פלטפורמת בלוקצ’יין אחרת לא תוכל למשוך אותה. אבל בשמיכה הם מנסים לעשות זאת.

לכן, בעזרת הכלי הזה תוכלו לתקשר עם מערכות ספרים אחרות ללא בעיות. החלק הכי טוב הוא שאתה יכול לשלוח כסף ממדינה אחרת מבלי שתהיה לך אותה פלטפורמה. בעיקרון, כאן העסקה ארוזה ומנתבת אותה ליעד.

בכל מקרה, תקבל מסגרות ליישום מבנה זה וגם סט של כללי פעולה הדדי שעליך לעקוב אחריו.

השמיכה עדיין לא פעילה, היא נמצאת כרגע שלב הדגירה וזקוק ליותר זמן כדי להשלים.

Hyperledger Ursa

סטטוס: דגירה

Hyperledger Ursa במקרה הצטרף לרשימת הפרויקטים לאחרונה. זו למעשה ספריה קריפטוגרפית משותפת. בזה זה עוקב אחר כל העבודות הקריפטוגרפיות במסגרת. אבל למה להשתמש בזה? ובכן, אתה בהחלט לא רוצה לשכפל עבודה בפנקס הספרים, נכון? בעזרת אורסה תוכלו להימנע מכך בקלות.

מכיוון שהוא יעקוב אחר כל הערכים הקודמים, זה ימנע כפילות בהמשך העתיד. החלק הטוב ביותר הוא שהוא מודולרי לחלוטין והוא תומך גם בכל שאר הפרויקטים מבוססי Hyperledger.

במציאות, אצל אורסה אתה מקבל רמת אבטחה גבוהה. כמו כן, מדובר במערכת אקולוגית פתוחה, כך שמומחים יגיבו לקריפטוגרפיה ויסייעו לחדשים לפתח את מודלי ההצפנה שלהם טוב יותר.

יותר מכך, הוא מציע גם יכולת פעולה הדדית. בכל מקרה, זה גם בשלב הדגירה, ואנחנו לא יודעים בדיוק מתי זה יהיה זמין.

טלה Hyperledger

סטטוס: דגירה

טלה Hyperledger הוא למעשה תשתית לעסקאות מבוססות עמיתים על עמיתות. עם זאת, זו לא מסגרת או יישום. בכל אופן, היעד העיקרי הוא להציע קוד לניהול סודות, אינטראקציה בין עמיתים, העברת הודעות מאובטחות והחלפת מידע הניתנת לאימות עבור סביבות מבוזרות מרובות..

במציאות, היא תרחיב את תחולת ה- Indy בעתיד מכיוון שהיא תומך בתמיכה בינו-פעולה בכל התקנים הקיימים. כך, מה שהופך אותו לפיתרון עסקי יעיל ויחיד.

הבלוקצ’יין מתממשק שכבה או פותר של שלטי הספריה ויוצר עסקאות בלוקצ’יין. בנוסף, ארנק הצפנה יאבטח את כל המסמכים והנכסים הסודיים של המשתמש. היא מציעה גם מערכת העברת הודעות מוצפנת כך שעמיתים יכולים לתקשר מבלי לדאוג לאבטחה כלשהי.

מכיוון שמגיע עם הוכחת אפס ידע, אתה יכול לאמת עסקה מבלי לחשוף את תוכן העסקה. יתר על כן, קיים מנגנון שיעזור ביצירת ממשקי API ופרוטוקולים למקרי שימוש מסוימים.

Transledger Transact

סטטוס: דגירה

זו ספריה למפתחים. עם קידוד Transledger Transact, פיתוח כל תוכנת ספר חשבונות מבוזרת תהיה משימה קלה. במציאות הספרייה יכולה להתמודד עם כל מה שקשור לחוזים חכמים כמו משלוח עסקאות, תזמון, ניהול מדינה ועוד רבים אחרים.

לכן, אם אתה משתמש במסגרות כלשהן של Hyperledger או שיש לך פנקסים מבוזרים בהתאמה אישית, תוכל להוסיף את ניהול המדינה של Transact ואת ביצוע העסקאות המתקדם לפשט את תהליך ביצוע הקודים..

בכל אופן, באמצעות ספרייה זו תוכלו לבצע עסקאות בדרכים רבות, תוכלו לבצע ביצוע סדרתי ומקביל, לקבל תמיכה של עץ מרקל-רדיקס וכו ‘. יותר מכך, תוכלו גם ליצור אירועים מחוזים חכמים ולהשתמש בשפות כגון JavaScript. , פייתון, רוסט, סוויפט, ורבים אחרים.

הוא תומך גם ב- EVM.

ספציפי לתחום

רשת Hyperledger

סטטוס: דגירה

רשת כאן כדי לפתור את כל הבעיות שלך בשרשרת האספקה. זה למעשה פרויקט מבוסס WebAssembly. לכן, תקבל גישה להרבה ספריות, מודלי נתונים, SDK ורבים אחרים. כמו כן, כל אלה מתאימים לפיתוח ממשקי לקוחות וחוזים חכמים.

זה לא מצטט ישירות כל מגבלה בשימוש בפלטפורמות אחרות; עם זאת, היא מציעה אבטחה אם אתה משתמש בה בכל נישה אחרת ולא בשרשרת האספקה. כמו כן, הספריות יכולות לפעול גם בפלטפורמות אחרות.

זה אולי נראה כמו יישום, אבל במציאות זה לא. לפיכך, זו יותר סוויטה עם גישה להרבה מסגרות וכלים.

Hyperledger Grid לא רוצה להגביל את החדשנות בכל הנוגע לניהול שרשרת האספקה ​​בין ענפים. לכן, אם אתם נמצאים בנישה הזו, תוכלו לנסות זאת.

בסוף

פרויקטים של Hyperledger נמצאים כאן בכדי להקל ולפשט את פיתוח הבלוקצ’יין. כל פרויקט של Hyperledger הוא תוצאה של שיתוף פעולה. כאן, חברות מרובות פיתחו את הפתרון והפכו אותו למקור פתוח לכולם להתנסות.

למרות שכרגע יש להם רק 4 פרויקטים פעילים, ובכל זאת, רוב הפרויקטים האחרים נראים מבטיחים מספיק. אם אתם מחפשים חסימות ארגוניות, פרויקטים של Hyperledger יכולים בהחלט לעזור לכם בכך.

אתה יכול גם להצטרף למערכת האקולוגית שלהם כדי לעזור לתרום לפתרונות מגניבים אחרים ולהסלים את מהפכת הבלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map