סדנת Enterprise Blockchain

סדנת Blockchains ארגונית היא המקום בו הצוות שלך ילמד על blockchain, מקרי השימוש שלו בעולם האמיתי ודוגמאות המשקפות את הלמידה שלך..

על ידי הזמנת סדנת הבלוקצ’יין, הצוות שלך יוכל לתפוס ידע בבלוקצ’יין ולנצל אותו בתהליך העסקי שלך או ביישום בעולם האמיתי של בלוקצ’יין ארגוני..

זו אחת הדרכים הטובות ביותר להתחיל עם בלוקצ’יין!

סדנת בלוקצ'יין

למה להזמין 101 סדנת Blockchains?

סדנת הבלוקצ’יין שלנו מכסה היבטים חשובים בבלוקצ’יין שכדאי שתכירו!

זוהי סדנה אידיאלית עבור מנהלי ארגונים מכיוון שהיא מאפשרת להם לצלול עמוק לבסיס הבלוקצ’יין וללמוד על כך. כמנהל ארגוני, אתה עלול למצוא עצמך בפיגור מאחור כשמגיע פרויקט בלוקצ’יין חדש. סדנה זו יכולה לתת לך את הבסיס הבסיסי להתמודד עם הפרויקט בביטחון מירבי.

כדי להבטיח שאתה מבין את הערך של סדנת 101Blockchains שלנו, בוא נעבור את הסיבות לכך שאתה צריך להזמין אותה?

ניסיון מעשי: סדנת הבלוקצ’יין תציע חוויית בלוקצ’יין מעשית ייחודית. תוכלו ללמוד על מקרי שימוש ייחודיים בעולם האמיתי שעובדים. אנו נסקור את מקרי השימוש הללו בפירוט.

גישות אסטרטגיות: על ידי מעבר על הסדנאות, תהיה לך הבנה ברורה של גישות אסטרטגיות שנוקטות חברות גדולות כדי להצליח את הפרויקט שלהם.

הבנת מקרי שימוש: כל מקרה שימוש שונה ויש לגשת אליו בצורה שונה כדי לקבל הבנה טובה יותר. אנו עוברים מקרי שימוש משכנעים המספקים ערך ולמידה עבורך.

מושבים פרטיים: סדנת טכנולוגיית הבלוקצ’יין שלנו מועברת על ידי הפעלות פרטיות. מפגשים אלה יסופקו לאנשי מקצוע ברמה ארגונית בלבד. בדרך זו תוכלו ללמוד כיצד לפתור בעיות ארגוניות ייחודיות. מפגשים פרטיים גם נותנים לך אפשרות לתקשר ישירות עם המדריך ולנקות את ספקותיך באופן חופשי יותר.

תוכן מהשורה הראשונה: תוכן סדנאות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין האיכותי ביותר, נוצר במחקר וטיפול מעולים.

למידע נוסף על סדנת הבלוקצ’יין הארגונית שלנו

אי אפשר להתעלם מההשפעה של Blockchain על השוק הנוכחי. זה שינה כל מגזר וכיצד הוא עובד. עסקים מעוניינים כעת לנצל את מלוא הבלוקצ’יין אך חסרים את הידע לכך.

בסדנת טכנולוגיית הבלוקצ’יין נצלול עמוק למשמעות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. נלמד מה גורם לו לתקתק. נעבור על מודל הליבה שלו.

הכשרת בלוקצ’יין למנהלים

כמו כן, הסדנה שלנו מכוונת בעיקר למפעלים ובכירים שרוצים ללמוד על ההשפעה של בלוקצ’יין על עסקים מסורתיים. נכון לעכשיו, blockchain השפיע על כל מגזר, כולל ממשל, בריאות, פיננסים, שרשרת אספקה ​​וסחר.

אולם האתגר הוא להבין את תהליך הטמעת הבלוקצ’יין. מנהיגים ומנהלים מתקשים להבין את הבלוקצ’יין וליישם אותו. שם הסדנה תעזור לך!

אנו מכסים בלוקצ’יין באמצעות תוכן מהשורה הראשונה המכוון למקצוענים. הגישה שלנו פשוטה מכיוון שאנו מעבירים את הסדנה שלנו בנושא הבלוקצ’יין קל להבין את השפה.

נושאי הסדנה של Blockchain Enterprise

בְּסֵדֶר! כעת אתה מעוניין ללמוד אילו נושאים נעסוק.

הבטחנו כי הסדנה שלנו בנושא בלוקצ’יין מכילה את כל הנושאים המהותיים שבהם היא נופלת בקטגוריה של סדנת עיצוב בלוקצ’יין וסדנת הכשרת בלוקצ’יין.

בואו לרשום אותם למטה.

מבוא לטכנולוגיית Blockchain

כאן, נסקור את המבוא לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. המבוא יכסה נושאים חשובים כמו להלן:

יסודות בלוקצ’יין: צללו עמוק לליבת הבלוקצ’יין. מה גורם לזה לעבוד? מהו עיקרון המפתח שעומד מאחוריו?

מילון מונחי בלוקצ’יין: לא יודע על מונחי הבלוקצ’יין המרכזיים? אל דאגה מכיוון שנכסה את כל מילון המונחים הפופולרי של בלוקצ’יין שם.

היסטוריית בלוקצ’יין: מי המציא את הבלוקצ’יין? מה מצב הבלוקצ’יין בשנת 2019? הכל אודות היסטוריית הבלוקצ’יין יוסקר כאן!

סוגי בלוקצ’יין: בלוקצ’יין התפתח במהירות ממה שחשבנו! וזו הסיבה שישנם מספר סוגים של בלוקצ’יין. אנו מכסים כאן את כל סוגי הבלוקצ’יין ועוזרים לך להבין את ההבדל ביניהם.

חוזים חכמים: חוזים חכמים הם מחייב חוקי בעולם הבלוקצ’יין. אנו מכסים אותו בפירוט!

DLT: טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת היא מונח גג שמקיף את כל טכנולוגיות ספר החשבונות בצורה מבוזרת.

פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות

פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות מעצימות את כל התעשייה על ידי מתן מסגרות, שירותים ופתרונות הקשורים לבלוקצ’יין. כאן נלמד על פלטפורמות הבלוקצ’יין הגדולות בארגונים ונחקור בפירוט כל אחת מהן.

Hyperledger: Hyperledger היא יוזמת קוד פתוח של קרן לינוקס שהחלה בשנת 2015. יש בה פרויקטים מרובים. אנו מכסים את היסודות, התכונות, ארכיטקטורת העיצוב, מקרי השימוש, המסגרות, הכלים, ספקי BaaS והחזון לטווח הארוך..

קורדה: קורדה היא פתרון ספרים מבוזרים של בלוקצ’יין פיננסי. אנו מכסים את העיקרון העסקי שלה, ארכיטקטורה, רשת קורדה העולמית, ספקי BaSS, קונסורציומים של קורדה ועוד.!

אתריום ארגוני: Ethereum Enterprise הוא יישום פרטי של Ethereum ציבורי. אנו מכסים את היתרונות שלה, ערימת ארכיטקטורה, מקרי שימוש, ספקי BaaS וחברות בעולם האמיתי המשתמשות בה!

מִניָן:המניין הוא פרי יצירתו של ג’יי.פי מורגן מכוון למערכות פיננסיות. אנו מכסים אותו בפירוט!

חשיבה ועיצוב חדשני

חשיבה ועיצוב חדשני הם החלק בו אנו עוברים להיבטים יצירתיים יותר של הבלוקצ’יין.

טרנספורמציה דיגיטלית של Blockchain: למד כיצד טרנספורמציה דיגיטלית של בלוקצ’יין. כאן נדון בהשפעה הדיגיטלית של הבלוקצ’יין.

מגמות עסקיות פופולריות: למידע נוסף על בלוקצ’יין על ידי מעבר על מגמות עסקיות פופולריות.

אינטרנט 3.0 ואינטרנט: אינטרנט 3.0 נמצא כאן עם בלוקצ’יין. אנו בוחנים את השפעתה על Web 3.0 ומושגים מרגשים נוספים בנושא!

מקרים לשימוש ארגוני: אנו בוחרים את המקרים הטובים ביותר לשימוש ארגוני כדי להראות פוטנציאל בלוקצ’יין.

חברות בלוקצ’יין ארגוניות: למד על חברות הבלוקצ’יין הארגוניות הפועלות לקראת עתיד מזהיר!

הנחיות יישום: אנו עוברים על הנחיות יישום הבלוקצ’יין.

הערכת סיכונים: הערכות סיכונים הן המקום בו אנו לומדים על הסיכונים הכרוכים בבלוקצ’יין.

גישה לחומר הקורס

תקבל גישה מלאה לחומר הקורס, כולל למעלה מ- 100 עמודים של שקופיות מצגות, ספרי קורס וכל משאבים אחרים שיכולים לעזור לך לעסוק בתוכן הסדנה..

למי כדאי להזמין את סדנת הבלוקצ’יין שלנו?

סדנת הבלוקצ’יין שלנו היא סדנה חד פעמית למקצוענים שרוצים להתחיל את מסע הבלוקצ’יין הארגוני שלהם.

מיועד למנהלים שאינם טכניים העובדים בניהול, תוכלו להזמין את הסדנה ולקבל את הידע המתאים לעבודה על פרויקטים מתקדמים של בלוקצ’יין..

פירוש הדבר שניתן להזמין אותו על ידי CTOs, CIOs, מנכ”לים, דירקטורים אסטרטגיים, מנהלי חדשנות, מנהיגים עסקיים, יזמים, מקבלי החלטות וסמנכ”לים..

אישור סיום

כן, תקבל הסמכת סיום בסיום הסדנה בהצלחה.

כל מי שמשתתף או משלים את סדנת הבלוקצ’יין הארגוני יקבל את 101 תעודת השלמת Blockchains.

על המדריך

אביב ליכטיגשטיין הוא מנהיג ויזם מנוסה ובעל ניסיון רב בבניית מוצרים ברמה ארגונית תוך שימוש בבינה מלאכותית וביג דאטה. הוא גם מנכ”ל ומייסד אחד פורטלי המשאבים המובילים בעולם לבלוקצ’יין – 101Blockchains.com.

מכיוון שאביב הוא מנהל בכיר מעל 12 שנים, יש לו כיום ניסיון רב בתחומים שונים שבהם הוא לוקח חלק בתפקידים עסקיים, תפעוליים וטכניים. יתר על כן, הוא יעיל בהשקה, גידול והפעלת תוכניות ופרויקטים תוך שימוש במודלים עסקיים רבים. עם הברקה והשנינות של אביב, הוא הסיע חברות סטארט-אפ ידועות רבות לחברות פורצ’ן 500 להצלחתן ולתהילותם.

מלבד כל אלה, אביב מגלה מומחיות עצומה בפיתוח וניהול צוותים לפיתוח עסקים ומוצרים. יתר על כן, טריאתלט אירונמן ונוסע נלהב.

לכן, הזמינו עכשיו את כיתת המאסטר של הבלוקצ’יין שלנו ולמדו מאחד הטובים בתעשייה.

בואו נתחבר ונגלה כיצד אנו יכולים לעזור לכם להעלות ערך חדש לארגון שלכם

כן! אני רוצה להזמין את סדנת Enterprise Blockchain

בואו נתחבר ונגלה כיצד אנו יכולים לעזור לכם להעלות ערך חדש לארגון שלכם

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map