כיצד להפוך לאדריכל בלוקצ’יין מוסמך (CEBA)?

שוק העבודה הקיים בתחום ה- IT מפנה את תשומת ליבו לפיתוח ידע מקיף בנוגע לחידושים טכנולוגיים. על המועמדים להיות בעלי ידע מקיף בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לנצל את ההזדמנויות הקריירה השונות. אנשי מקצוע רבים של בלוקצ’יין שאפתנים רוצים להיות אדריכלים מוסמכים של בלוקצ’יין ארגוני בגלל הסיכויים יוצאי הדופן להתפתחות הקריירה שלהם בתפקיד המודאג..

בלוקצ’יין יכול לחולל מהפכה בעסקים כידוע. עם זאת, חשוב גם לציין שבלוקצ’יין איננה טכנולוגיה משבשת. נהפוך הוא, זוהי טכנולוגיה בסיסית ודורשת מומחיות כוללת באימוץ בלוקצ’יין למימוש הפוטנציאל האמיתי שלה. למרות שאנשי מקצוע רבים שואפים להיות אדריכלי בלוקצ’יין מוסמכים, הם נוטים פחות למצוא את ההדרכה הנכונה עבורו.

הירשם עכשיו: הסמכת ארכיטקטורת בלוקצ’יין מוסמכת

הדיון הבא עוזר לך לגלות את הביקוש לאדריכלי בלוקצ’יין בשוק העבודה הקיים ואת הפרטים של הסמכת Certified Enterprise Blockchain Architect על ידי 101 Blockchains. והכי חשוב, מועמדים שאפתנים יוכלו להשתמש גם בדיון הבא כדי לברר את השיטות הטובות ביותר כדי להבטיח שהם מקבלים הסמכה של CEBA בהצלחה.

דרישה למשרות אדריכלות בלוקצ’יין

אחד ההיבטים החשובים ביותר לתשומת ליבך לפני שתצלול לדרישות להיות אדריכל בלוקצ’יין מוסמך, הוא הערכת הביקוש למשרות בלוקצ’יין. סביר לכל מתחיל בתחום ה- IT או איש מקצוע קיים לתהות לגבי היתכנות הבחירה בבלוקצ’יין כאופציית קריירה.

עם זאת, אין שום סיבה לדאוג מכיוון שבלוקצ’יין ממשיך להתפתח כאחד הכישורים המבוקשים ביותר ברציפות. על פי דוח המשרות של לינקדאין לשנת 2020, תפקיד מפתח הבלוקצ’יין הוא המשרה העולה ביותר בשנת 2020. חברת הגיוס, Hired, הציגה בפברואר 2019 דו”ח שהראה עלייה קיצונית של 517% בביקוש העולמי למהנדסי בלוקצ’יין מדי שנה..

יתר על כן, הדו”ח של Hired הראה גם כי מהנדס הבלוקצ’יין היה אחד המשרות הטובות ביותר בהנדסת תוכנה. הסטטיסטיקה העולמית אודות שכרם של מהנדסי הבלוקצ’יין הצביעה על שינויים שבין 150,000 $ ל- 175,000 $ בשנה בממוצע. הדרישה לקבל הסמכת CEBA מאומתת במידה רבה על רקע הביקוש הגובר למשרות של אדריכלי בלוקצ’יין.

שואפים להיות מקצוענים בבלוקצ’יין? בדוק את הטיפים הטובים ביותר לפתיחת קריירת בלוקצ’יין על ידי המומחים.

השכר השנתי הממוצע של אדריכלים טכניים בבלוקצ’יין הוא כמעט 90,000 $ למתחילים. השכר השנתי הממוצע לאדריכל בלוקצ’יין מנוסה יכול לנוע עד 250,000 $, על פי סקר גרטנר 2019. יחד עם זאת, חשוב גם שמועמדים יחפשו חברות שונות המעסיקות אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין.

חברות הייעוץ המקצועיות EY, Deloitte, PWC ו- KPMG הן מהחלופות המובילות לפרסום מודעות דרושים בבלוקצ’יין. גם חברות מובילות כמו IBM, אמזון ומיקרוסופט פונות למגמת הבלוקצ’יין להגדלת הערך העסקי. כעת, כל אדם יכול להבין את כדאיות ההזדמנויות להיות אדריכל בלוקצ’יין מוסמך.

אז איפה כדאי להתחיל להקים קריירה כארכיטקט בלוקצ’יין מוסמך? התשובה המשתלמת ביותר לשאלה זו מצביעה ישירות על 101 Blockchains. בואו נגלה כיצד 101 Blockchains מספקת יתרון תחרותי ללקוחות פוטנציאליים בקריירה של אדריכל בלוקצ’יין שאפתן.

מדוע עלי לבחור 101 רשתות חסימות?

101 Blockchains הוא אזכור חדש אך אימתני בתחום הכשרה וחינוך של בלוקצ’יין. המומחיות של הצוות העומד בבסיס היסודות של 101 Blockchains היא אחת החוזקות העיקריות שיכולות לתמוך בסטודנטים. מועמדים יכולים להפוך לאדריכל בלוקצ’יין מוסמך בעזרת הסמכת CEBA על ידי 101 Blockchains. אֵיך? נצלול לפרטי האישור של CEBA זמן קצר לאחר שנברר מה מידת האמינות של 101 רשתות חסימות.

101 Blockchains מסתמך על שלוש עיקרים חשובים לאיכות ההסמכות שלה. שלושת העקרונות הם אמון, אסטרטגיה וניסיון מעשי. 101 Blockchains מבטיח אמון בכל משאבי הלמידה שלה באמצעות תמיכה של מומחים בענף ואנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין. כל משאב הכשרה והסמכה של 101 Blockchains מותאמים עם נקודת מבט אסטרטגית על תעשיית הבלוקצ’יין.

והכי חשוב, ההתמקדות בהיבטים מעשיים של חינוך והכשרה של בלוקצ’יין על ידי 101 Blockchains היא דחיפה אדירה למצויינות המקצועית של 101 מועמדים מוסמכים ל- Blockchains. בעזרת העזרה האדירה בהכשרה ובאיכות של חינוך בלוקצ’יין ב- 101 רשתות בלוקצ’יין, אנשי מקצוע יוכלו להבטיח בסיס חזק לקריירת הבלוקצ’יין שלהם בטווח הארוך.

התחל עכשיו עם קורס היסודות החינמי של Blockchain!

כיצד להפוך לאדריכל בלוקצ’יין מוסמך (CEBA) 

101 Blockchains מציעה את ההסמכה המוסמכת על Blockchain Architect יחד עם שתי הסמכות אחרות של Blockchain המבוססות על תפקיד. מועמדים יכולים להיות מומחים לבלוקצ’יין מוסמכים עם הסמכת CEBA על ידי הוכחת יכולותיהם להתמודד עם האחריות המקצועית בתפקיד ארכיטקט בלוקצ’יין ארגוני..

הסמכת CEBA על ידי 101 Blockchains נועדה במיוחד כדי לעזור לאנשי מקצוע שאפתנים ללמוד על הכישורים החיוניים הנדרשים לתפקיד אדריכל בלוקצ’יין ארגוני. הסמכת ה- CEBA מסייעת גם בשיפור מיומנויות, ידע ויכולות עבור מהנדסי בלוקצ’יין ומתרגלים.

הסמכת CEBA צוללת עמוק בבסיסי הבלוקצ’יין, כגון רכיבים, מינוחים קשורים, מכירת פתרונות, יצירת ערך וארכיטקטורת בלוקצ’יין. והכי חשוב, למועמדים יש את ההבטחה לקבל הסמכת CEBA עם כיסוי של תרגילים אינטראקטיביים, הדגמות, ואיורים על לוח לבן..

יחד עם זאת, המתקן של תובנות מקיפות בנוגע לטכנולוגיית הבלוקצ’יין מספק דחיפה אמינה ליכולות המקצועיות של אדריכלי בלוקצ’יין שאפתנים. הסמכת CEBA מתמקדת גם בהבנת ההשפעה של blockchain על מהפכה בפרספקטיבה של עסקים וממשלות להשגת יעילות טובה יותר באימוץ blockchain..

מעניין שמועמדים לא צריכים לדאוג להתכונן להסמכת CEBA מכיוון ש- 101 Blockchains מציע קורס הכשרה עבור אותו. קורס ההכשרה בקצב עצמי על 101 Blockchains משתרע על פני 5 שבועות עם 3-4 שעות לימוד המוקצות לכל שבוע. מועמדים יכולים למנף את קורס ההכשרה של 101 Blockchains CEBA ליתרונות הלמידה הגמישה.

אם אתה מתחיל, אז אתה צריך להתחיל את הקריירה שלך עם זה מדריך בלוקצ’יין למתחילים.

קהל יעד להסמכת CEBA

אחד ההיבטים המשמעותיים ביותר שיש להבין אם ברצונך להיות אדריכל Blockchain Enterprise מוסמך הוא קהל היעד לבחינה. תפקיד אדריכל הבלוקצ’יין הוא תפקיד משתלם ומושך כמעט לכל איש IT. עם זאת, המועמדים צריכים לבדוק את התפקידים השונים המבוססים על בלוקצ’יין שהם יכולים למלא עם הסמכת CEBA.

לטכנולוגיות הבלוקצ’יין יש משמעות רבה מתמיד כאשר הן עוברות מהוכחת הרעיון לשלבי הייצור בקלות. לכן, למרות שהסמכת CEBA מתאימה לתפקיד אדריכל הבלוקצ’יין, המועמדים יכולים לבחון אפשרויות קריירה בתפקידים רבים אחרים. הנה מתווה של קהל היעד האידיאלי להסמכת Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA),

 1. מהנדסים המכוונים לטכנולוגיה
 2. מנהלי IT
 3. מפתחי פתרונות Blockchain
 4. קציני המידע הראשיים
 5. מהנדסי פתרונות בלוקצ’יין
 6. בעל מקצוע המכוון לבלוקצ’יין הפונה ללקוח
 7. אדריכלי ענן
 8. מנהלי מכירות IT
 9. מהנדסי טרום מכירה בטכנולוגיית Blockchain
 10. מנהלי טכנולוגיות בלוקצ’יין

מטרות הסמכת CEBA

כעת חשוב לכל המועמדים השואפים להיות אדריכל Blockchain Enterprise מוסמך לברר את יעדי ההסמכה. מטרות הסמכת CEBA הן כדלקמן,

 1. פיתוח הבנה מקיפה של מושגים מתקדמים בארכיטקטורה ופיתוח בלוקצ’יין
 2. שיפור הידע של המועמדים בנוגע למקרי שימוש שונים בבלוקצ’יין והגישות לבחירת מערכת בלוקצ’יין אידיאלית לצרכי לקוחות שונים
 3. אימות על הידע של מועמדים מוסמכים לאחריות מקצועית של ארכיטקט בלוקצ’יין ארגוני באמצעות הסמכת ארכיטקטורת בלוקצ’יין מובילה בתעשייה

מודולים המכוסים באישור CEBA

לכן, מועמד שאפתן יכול היה להבחין בפוטנציאל של הסמכת CEBA להקמת הקריירה שלהם כארכיטקט בלוקצ’יין ארגוני. הצלחתו של מועמד תלויה בהבנתם את הנושאים המכוסים בהסמכה. עם רושם מקיף על כל המודולים והנושאים המכוסים בהסמכת CEBA, המועמדים יכולים ליצור אסטרטגיות הכנה אידיאליות.

החשוב מכל, המועמדים יכירו את הנושאים השונים שעליהם להיערך כדי להבטיח את הצלחתם. המודעות לגבי מודולים בהסמכת CEBA יכולה לספק יתרונות מבטיחים להפוך לאדריכל Blockchain Enterprise מוסמך בקלות. להלן המתאר של התחומים או המודולים השונים של הסמכת 101 Blockchains CEBA והנושאים המכוסים בהם.

 • יסודות בלוקצ’יין

התחום או המודול הראשון בהסמכת CEBA מתמקד בעיקר בהיבטים בסיסיים שונים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. המודול קובע את בסיס הידע של מועמדים במושגים בסיסיים ומתקדמים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. על המועמדים לכסות את הנקודות החשובות הקשורות לתחומים הבאים במודול הראשון של הסמכת CEBA.

 1. הגדרת בלוקצ’יין
 2. ההבדל בין blockchain, cryptocurrency ואסימונים
 3. מרכיבים עיקריים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין
 4. בעיית הגנרלים הביזנטיים
 5. יסודות מנגנוני הקונצנזוס                      
 6. שיטות לכתיבת בלוקים לבלוקצ’יין
 7. הגדרה ויישומים מעשיים של hashing
 8. דרישות לכריית בלוקצ’יין
 9. יסודות החוזים החכמים
 10. סגוויץ & מזלגות
 11. וריאציות של בלוקצ’יין ומארזי שימוש
 • רשתות חסימות ארגוניות

המודול השני בהסמכת CEBA ממלא תפקיד מכריע בתמיכה בשאיפות המועמדים להיות אדריכל בלוקצ’יין מוסמך. מודול זה צולל לעומק ההשלכות השונות הקשורות לאימוץ טכנולוגי הבלוקצ’יין ברמה הארגונית. מועמדים ימצאו נושאים מורכבים הקשורים לאדריכלות הבלוקצ’יין הארגוני במודול זה. התחומים החשובים שבהם על המועמדים להוכיח את כישוריהם, ידעם ויכולותיהם לשליטה במודול זה כוללים את הדברים הבאים,

 1. הגדרת בלוקצ’יין ארגוני
 2. יצירת ערך בבלוקצ’יין ארגוני
 3. היבטים על מידול עלויות של חסימות ארגוניות
 4. שיקולי עלויות הקשורים לחסימות ארגוניות
 5. ביצועים של חסימות ארגוניות מבחינת עסקאות לשנייה
 6. יסודות ארכיטקטורת הבלוקצ’יין הארגוני
 7. מקרים לשימוש כללי בחסימות ארגוניות
 8. פתרונות הנמכרים עבור חסימות ארגוניות
 9. שיקולים טכנולוגיים לפתרונות בלוקצ’יין ארגוניים
 10. יסודות Blockchain כשירות או מודל BaaS ודוגמאות מעשיות
 11. יסודות פיתוח בלוקצ’יין ארגוני
 12. חששות ביטחוניים לפתרונות בלוקצ’יין ארגוניים
 • סקירה כללית של את’ריום

מודול זה של הסמכת CEBA מחזק את המומחיות המעשית של סטודנטים להפוך לאדריכל Blockchain Enterprise מוסמך. גולת הכותרת הבולטת של הסמכה זו מתמקדת באת’ריום, אחת הפלטפורמות הנפוצות לאדריכלות ופיתוח בלוקצ’יין. על המועמדים להוכיח את כישוריהם, יכולותיהם וידעיהם בפרקים הבאים בהסמכת CEBA של מודול זה.

 1. סקירה כללית של יסודות אתריום
 2. מושגים לפיתוח אתריום
 3. הדגמה מעשית לשימוש ב- Ethereum Etherscan
 4. הבנה מעשית של פריסת Ethereum
 5. השלכות מעשיות של מטמסק
 6. תובנות מעשיות בנושא השימוש בפלטפורמה סמלית של Ethereum
 • סקירה כללית של בד Hyperledger

המודול הרביעי של הסמכת ארכיטקטורת הבלוקצ’יין המוסמכת או הסמכת CEBA, מפנה תשומת לב לעבר מרכיב מכריע נוסף לאדריכלות הבלוקצ’יין. על המועמדים להוכיח את כישוריהם, הידע והיכולות שלהם בפרקים הבאים כדי להפוך לאדריכל בלוקצ’יין מוסמך.

 1. סקירה כללית של פרויקט Hyperledger
 2. יסודות בד Hyperledger
 3. השתמש במקרים הקשורים ל- Hyperledger Fabric
 4. הדגמות מעשיות לפריסת Hyperledger Fabric ב- AWS
 5. תובנות על פיתוח בד Hyperledger
 6. הבנה מעשית של מקרי השימוש ב- Hyperledger Fabric בלוגיסטיקה
 • סקירה כללית של R3 Corda

המודול הסופי בהסמכת CEBA עוזר לך להיות מומחה בלוקצ’יין מוסמך בתפקידי אדריכלים עם כישורים מעשיים מכל הסוגים. על המועמדים לכסות את הפרקים הבאים במודול זה על מנת להבטיח סיכויים טובים יותר להסמכת הסמכת CEBA.

 1. סקירה כללית של יסודות R3 Corda
 2. השתמש במקרים של קורדה
 3. הבנה מעשית של מקרים לשימוש פיננסי של קורדה
 4. פיתוח קורדה
 5. ידע מעשי ביישום CordaBench

היתרונות של 101 Blockchains להיות אדריכל Blockchain Enterprise מוסמך ניכרים גם בתמיכה בהסמכה. 101 Blockchains מציע תמיכה אמינה למועמדים להבין את תהליך ההסמכה. מעניין ש 101 Blockchains מציע גם תובנות אמינות לגבי תפקידי בלוקצ’יין פוטנציאליים שתוכלו להמשיך בהסמכת CEBA. יתר על כן, מועמדים יכולים גם להשיג דוחות מקיפים על ידי הערכת ביצועיהם בקורס ההכשרה של CEBA לפני הבחינה הסופית.

הסמכה מספקת אימות לכישוריך ומעלה את קריירת הבלוקצ’יין לשלב הבא. אז קבלו את אישורי המומחים של Blockchain וקדמו את הקריירה שלכם ב- Blockchain.

שיטות מומלצות להכנת הסמכת CEBA מוצלחת

אז אתה יכול להבחין ש 101 Blockchains לא רק מציע את הסמכת האדריכל Blockchain Enterprise Certified אלא גם תמיכה אדירה להסמכת ההסמכה. לכן, כל אדריכל בלוקצ’יין ארגוני שאפתן יכול לתפוס הזדמנויות מפורשות להסמכת הסמכת CEBA בקלות. מצד שני, על המועמדים גם לשאול את השאלה ‘האם זה כל כך קל?’ לפני שהם מדמיינים את היתרונות של ההסמכה.

למרות ש- 101 Blockchains מציע תמיכה מקיפה להסמכת הסמכת ה- CEBA להיות אדריכל Blockchain Enterprise מוסמך, חשוב למצוא את האסטרטגיה האידיאלית להתכונן ביעילות לבחינה. מה יכולה להיות התשובה הטובה ביותר לקשיי ההכנה שלך ל- CEBA? הבה נבחן את המצביעים המומלצים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומומחים בתעשייה להכנת הסמכת CEBA.

 • התחל עם היסודות

אחת ההמלצות העיקריות לקראת הכניסה לאדריכל בלוקצ’יין מוסמך עוסקת ביסודות. לתכנית הסמכת CEBA יש מבנה וארגון פשוטים. עם זאת, המועמדים צריכים לדעת שישנם נושאים רבים במודולים של הסמכת CEBA. ללא מודעות ברורה לנושאי הבחינה, קל יותר למועמדים לסטות מהכנותיהם.

יתר על כן, חוסר וודאות בנושאים העומדים בפניכם בהסמכת CEBA יכול לפגוע בביטחון לקראת ההכנות. לכן, התחל את השלב הראשון בהכנה שלך להסמכת CEBA בהערכה מפורטת של נושאי בחינת ההסמכה. הסקירה הכללית של כל נושאי הבחינה ממלאת תפקיד מכריע בניווט במדריכי לימוד שונים למציאת משאבים אמינים.

 • בחר בפלטפורמת ההדרכה האמינה

השלב הבא בהכנתך להיות אדריכל בלוקצ’יין מוסמך מתייחס לבחירת פלטפורמות הכשרה אמינות. מה יכול להיות טוב יותר מ -101 רשתות חסימות במקרה זה? קורס ההכשרה של 101 Blockchains להסמכת CEBA מספק חומרי הדרכה מעמיקים ותובנות מעשיות.

כתוצאה מכך, קורס ההכשרה לא רק מכין את המועמדים לשאלות עיוניות אלא גם את השאלות המעשיות בבחינה. והכי חשוב, להפגנות מעשיות יש גם תפקיד מכריע בהכנת מועמדים לתפקידי ארכיטקטורת בלוקצ’יין מקצועיים. 101 Blockchains מספק גם הנחיות מועילות למועמדים לגשת לתהליך ההסמכה.

 • הישאר נאמן ליעדי ההכנה שלך

הכנת המועמדים להסמכת CEBA טובה רק כמו האחריות של המועמדים להכנתם. מועמדים רבים מתחילים לעיתים קרובות בהכנותיהם בנימה חיובית רק כדי בסופו של דבר להתנדנד ממנה בשל התחייבויות אחרות. במקרה זה, תוכנית הכנה מבוססת אבן דרך בליווי שותף ללימודים או מישהו שייתן לך אחריות על ההכנות שלך יכולה לחולל פלאים. בקש מחבריך ובני משפחתך לתמוך בך במסע להיות אדריכל בלוקצ’יין מוסמך. בתמיכת שותף למסע ההכנה שלכם תוכלו להשיג את יעדי הלימוד שלכם בקלות.

 • צבור ניסיון מעשי

היבט מכריע נוסף שלעתים קרובות מערערים המועמדים בהכנותיהם להסמכת CEBA הוא ניסיון מעשי. דחיסת המושגים התיאורטיים של ארכיטקטורת בלוקצ’יין ופיתוח יכולה להגיע רק עד כה בהכנות שלך. היעדר ניסיון מעשי בטכנולוגיות שונות של בלוקצ’יין וארכיטקטורות אדריכלות עלול להזיק לביצועים הכוללים שלך בבחינה.

לכן, נצלו כל הזדמנות לפתח את החוויה המעשית שלכם בטכנולוגיית וכלים של בלוקצ’יין. 101 Blockchains מספק מספר רב של הדגמות מעשיות, תרגילים אינטראקטיביים ומקרי שימוש לשיפור החוויה המעשית. נסה את המושגים שאתה לומד במהלך ההכנות שלך להסמכת CEBA בפרויקטים בעולם האמיתי. התחל בקטן עם ניסויים מעשיים וגלה שיפור מבטיח בכישוריך המעשיים.

מילים אחרונות

בהערה מסכמת, תוכלו להבחין שקל להפוך לאדריכל בלוקצ’יין מוסמך עם 101 רשתות חסימות. עם זאת, על המועמדים גם להבין כי המסע להסמכת CEBA יציג אתגרים אדירים. כל מועמד צריך לאמץ את האתגרים הללו ולהבין כיצד הם יכולים לתרום לכישוריהם המקצועיים.

אדריכלי בלוקצ’יין ארגוניים יכולים לנצל מגוון רחב של אפשרויות קריירה מורחבות במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין עם הסמכת ה- CEBA המוכרת בעולם. במקביל, מועמדים יכולים גם למנף את הסמכת ה- CEBA שלהם כדי להשיג מוניטין בולט בחוגים המקצועיים. בטווח הארוך, הסמכת CEBA יכולה להניע מועמדים ברציפות לעדכן את כישוריהם וידעיהם כאדריכלים של בלוקצ’יין. התחל להתכונן כבר עכשיו לקריירת בלוקצ’יין מצליחה!     

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map