כיצד להפוך למומחה אבטחת בלוקצ’יין מוסמך (CBSE)?

שואפים להיות מומחים לאבטחת בלוקצ’יין? להלן המדריך המקיף כיצד להפוך למומחה אבטחת בלוקצ’יין מוסמך (CBSE)

בלוקצ’יין – בין אם מדובר בטכנולוגיית העתיד ובין אם בסך הכל באופנה אחרת, עלה על מחסומי הספק הראשוניים. זה שינה את התפיסות והגישות המקובלות של שיתוף מידע בין ארגונים בהקשר הפנימי והחיצוני. חברות מבינות את החשיבות של בלוקצ’יין לקיום ושיפור הערך העסקי בטווח הארוך. אחד ההיבטים האדירים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין המניע את האימוץ שלה בקנה מידה גדול הוא אבטחה.

Blockchain התגלה כהתערבות מבטיחה לשיפור איכות ההגנה על עסקאות ותקשורת פנימיות וחיצוניות של הארגון. לכן, ארגונים מתמודדים עם הצורך באנשי מקצוע אבטחת בלוקצ’יין מיומנים לחזק את פתרונות הבלוקצ’יין שלהם ואת התשתית שלהם. אם אתה רוצה להיות מומחה אבטחה של Blockchain מוסמך, הסמכת CBSE על ידי 101 Blockchains עשויה להיות בדיוק האפשרות האידיאלית שחיפשת. הדיון הבא עוזר לך להבין את הדרישה לכישורי בלוקצ’יין בשוק העבודה הקיים.

הירשם עכשיו: הסמכת מומחה אבטחת Blockchain מוסמכת

יתר על כן, תוכלו לחקור את הפרטים על הסמכת מומחה אבטחה של Blockchain מוסמכת המוצעת על ידי 101 Blockchains, כגון היעדים וקהל היעד של הבחינה. בנוסף, מועמדים יכולים לקבל סקירה מפורטת על המודולים והנושאים השונים הנדרשים לצורך הסמכת 101 Blockchains CBSE. עם זאת, הדגש הבולט ביותר בדיון זה יהיה המצביעים המומלצים לקבל הסמכת CBSE בקלות.

דרישה למשרות אבטחה של Blockchain

לפני שנדון כיצד להפוך למומחה אבטחת בלוקצ’יין מוסמך, חשוב לדעת מה הביקוש לבלוקצ’יין. הדרישה הברורה לאנשי מקצוע בתחום האבטחה, במיוחד בתחום אבטחת הסייבר, מהווה פוטנציאל אמין למלא תפקידים שונים המבוססים על אבטחה. כמו כן, תפקיד מהנדס האבטחה הוא אחד מתפקידי התפקידים המבוקשים ביותר עם חבילת שכר משתלמת זהה לזו של מפתחי הבלוקצ’יין..

אז למה כדאי לכם להמשיך בקריירה בתחום אבטחת הבלוקצ’יין? בלוקצ’יין איננה טכנולוגיה משבשת, אך קשה להתבונן ביישומים מפורשים של בלוקצ’יין במגזרים שונים כיום. לכן, פתרונות הבלוקצ’יין הארגוני צריכים לעמוד בציווי החובה להתחיל מאפס לפני שהם מתפתחים לתשתיות מן המניין.

על פי דו”ח של Hired, השכר השנתי הממוצע עבור מפתחי תוכנה עם מומחיות בלוקצ’יין נע עד 157,000 $. הדו”ח מציין גם את השכר השנתי הממוצע של מהנדסי אבטחה בכ- 156,000 $ בארה”ב. לכן מפתחי בלוקצ’יין עם מומחיות אבטחה יכולים לשמש נכסים מבטיחים עבור ארגונים שונים.

השליטה באבטחת הבלוקצ’יין סוללת מסלול חיובי עבור מועמדים להיות מומחים מוסמכים בבלוקצ’יין ובעלי יכולות פיתוח וביטחון. עם ההכרה בבלוקצ’יין כאחד מהמיומנויות המובילות בביקוש בשנת 2020 והביקוש הגובר למהנדסי בלוקצ’יין כאחד מתפקידי התפקידים המתהווים לשנת 2021, אין מנוס לאמת את הדרישה לתפקידי משרה ביטחונית בבלוקצ’יין.

שואפים להפוך למקצוענים בבלוקצ’יין? בדוק את הטיפים הטובים ביותר לפתיחת קריירת בלוקצ’יין על ידי המומחים.

סיבות לבחור 101 רשתות חסימות

סביר כי מועמד השואף להיות מומחה אבטחה של Blockchain מוסמך לתהות לגבי ההסמכה האידיאלית שיכולה לעזור להם. 101 Blockchains הוא השם הפרטי שצץ במקרה זה, במיוחד עם הסמכתו המבוססת על תפקיד Certified Blockchain Security Expert. לכן, אנשי מקצוע אבטחת בלוקצ’יין שאפתנים אינם צריכים לדאוג למצוא את המכשיר להוכחת מומחיותם בתחום האבטחה בבלוקצ’יין.

הספק הבא במוחך עשוי אולי לנטות לעבר אמינותם של 101 רשתות חסימות. תוכל למצוא את התשובה לשאלותיך לגבי 101 רשתות חסימות באמצעות סקירה של החומרים השונים שהם מספקים כדי לטפח חינוך ומחקר על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. כמו כן, 101 Blockchains עוקב אחר שלושה נושאים דומיננטיים בכל ההסמכות שלהם וקורסי ההכשרה הנלווים.

101 רשתות חסימות מבטיחות חינוך והכשרה אמינים עבור אישורי בלוקצ’יין וקורסי הכשרה. צוות מומחי התעשייה ומובילי הטכנולוגיה העומדים מאחורי קורסי ההכשרה ואישורי הבלוקצ’יין של 101 Blockchains מספק את אלמנט ה’אמון ‘לכל המועמדים. ההיבט המכריע הבא שמטפח את אמינותם של 101 Blockchains הוא הגישה האסטרטגית לחומרי הלימוד לקבלת אישורי בלוקצ’יין.

אישורי הבלוקצ’יין ב- 101 Blockchains מתמקדים בכיסוי מושגים בסיסיים עד מתקדמים הנדרשים לכל תפקיד עבודה מבוסס בלוקצ’יין. כתוצאה מכך, אנשי מקצוע שואפים לבלוקצ’יין יכולים להשיג התמחות במערך הכישורים הנכון כדי לטפח את צמיחת הקריירה שלהם בבלוקצ’יין. ההיבט הסופי והדומיננטי ביותר בחומרי ההסמכה וההדרכה ב- 101 Blockchains הוא המעשיות.

מועמדים יכלו להסתמך על 101 רשתות חסימות לצורך פיתוח מומחיותם לתפקידי אבטחה מקצועיים של בלוקצ’יין ארגוני. השימוש בהדגמות מעשיות ובתרגילים מעשיים אינטראקטיביים הניתנים על ידי 101 Blockchains יכול להוות בסיס חזק לקריירת המועמדים. לכן, תוכל לציין כיצד 101 Blockchains היא האפשרות הטובה ביותר שלך להיות מומחה לבלוקצ’יין מוסמך בתחום האבטחה. אז תן לנו להסתכל על הסמכת 101 Blockchains שיכולה לעזור לך להיות מומחה אבטחה מוסמך של blockchain. 

התחל עכשיו עם קורס היסודות החינמי של Blockchain!

הפוך למומחה לאבטחת בלוקצ’יין מוסמך (CBSE)

המומחה לאבטחת Blockchain מוסמך או הסמכת CBSE על ידי 101 Blockchains הוא אחד משלושת ההסמכות הבולטות של תפקיד הבלוקצ’יין על הפלטפורמה. ההסמכה לא נועדה אך ורק להיות מומחה אבטחה של Blockchain ומספקת שיפור אדיר של מיומנויות בהיבטים התיאורטיים והמעשיים של אבטחת blockchain..

ההסמכה מדגישה כיסוי מקיף של האיומים על כל שכבה במערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין. יתר על כן, היא מתמקדת כראוי בדוגמאות מעשיות ובמחקרים על מקרי שימוש שונים בכדי לספק הבנה טובה יותר של כל האיומים על אבטחת הבלוקצ’יין. מועמדים המוסמכים להסמכת CBSE יכולים גם להפגין שטף שימוש בכלים הדרושים להערכת אבטחת מערכת הבלוקצ’יין.

האימוץ הגובר של אבטחת הבלוקצ’יין בשימוש ארגוני הפנה את תשומת הלב לפגיעות של נתונים ופונקציות בעלות ערך במערכות בלוקצ’יין. הסמכת CBSE מספקת בסיס אדיר לאנשי מקצוע בבלוקצ’יין שאפתנים לשלב אבטחת בלוקצ’יין בתהליכים שונים.

מועמדים בעלי הסמכת CBSE יכולים להבטיח שילוב יעיל של אבטחה בשלבים שונים כגון תכנון עסקי, פיתוח תוכנה ועיצוב אדריכלי. הסמכת CBSE מספקת גם תובנות יעילות לשיפור האבטחה, היעילות התפעולית והאמינות של פתרונות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הסמכת CBSE לא רק עוזרת לך להיות מומחה אבטחה של Blockchain, אלא גם בונה הבנה חזקה של איומי אבטחה של blockchain ושיקולים לעיצוב אבטחת blockchain..

כתוצאה מכך, המועמדים יוכלו גם לשפר את יכולותיהם לקבל החלטות אידיאליות לגבי בחירה, תכנון ויישום פתרונות בלוקצ’יין. מעניין כי 101 Blockchains מספק קורס הכשרה גמיש להסמכת CBSE המשתרע על פני ארבעה שבועות. קורס ההכשרה הגמיש יכלול כשלוש עד ארבע שעות למידה מדי שבוע לחוויית למידה קלה יותר עבור המועמדים.

אם אתה מתחיל, אז אתה צריך להתחיל את הקריירה שלך עם זה מדריך בלוקצ’יין למתחילים.

קהל יעד להסמכת CBSE

החשש הקריטי הבא עבור כל מועמד המעוניין לקבל הסמכת CBSE הוא הקהל האידיאלי לבחינת ההסמכה. הרושם של קהל היעד לבחינת ההסמכה של CBSE מסייע בזיהוי תפקידי הקריירה המגוונים שהם יכולים למלא. להלן מתאר התפקידים השונים שעליהם יכול מומחה אבטחה מוסמך של Blockchain לבנות את הקריירה שלהם.

 1. אדריכלי פתרונות Blockchain
 2. מהנדסי טכנולוגיית Blockchain
 3. אדריכלי ענן Blockchain
 4. קציני המידע הראשיים
 5. מנהלי IT
 6. מפתחי פתרונות Blockchain
 7. מנתחי פתרונות Blockchain ומנהלי חדשנות
 8. מקבלי החלטות בכירים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין

יעדי בחינת הסמכת CBSE

מועמדים השואפים להיות מומחים לאבטחת בלוקצ’יין מוסמכים צריכים גם הם להבין היטב את יעדי הבחינה. הידע על יעדי בחינות ההסמכה של CBSE יכול לעזור לך לבטא רושם מיעילות ההסמכה. הנה מתווה של יעדי הבחינה עם הסמכת מומחה אבטחה של Blockchain,

 1. הבנה מעמיקה של האיומים על אבטחת הבלוקצ’יין
 2. פיתוח מיומנויות לביצוע דוגמנות איומים & הערכות פגיעות
 3. תכנון ופיתוח מערכות בלוקצ’יין & יישומים מבוזרים עם רמות אבטחה אמינות

מודולים ונושאים בבחינת הסמכה של CBSE

המצביע החשוב ביותר עבור כל המועמדים השואפים להפוך למומחה אבטחה מוסמך לבלוקצ’יין כדי לחזק את הכנתם הוא הרושם המפורט של כל מודולי הבחינה ונושאים. הידע במודולים ובנושאי בחינת הסמכה של CBSE יכול לספק ביטחון למועמדים מכיוון שהם יודעים אילו נושאים ללמוד לבחינת ההסמכה. והכי חשוב, הידע בנושאי בחינות יכול לעזור לך לדעת כיצד הסמכת CBSE יכולה לטפח את צמיחת הקריירה שלך כמומחה אבטחה בבלוקצ’יין. להלן מתווה המודולים בהסמכת CBSE על ידי 101 Blockchains והפרקים בכל מודול.

 • מבוא לבלוקצ’יין

החשיבות של הבנה בסיסית בטכנולוגיית הבלוקצ’יין היא הכרחית להתמחות באבטחת בלוקצ’יין. על המועמדים לכסות את הפרקים הבאים במודול זה לצורך הסמכת הסמכת CBSE.

 1. יסודות הבלוקצ’יין
 2. מבנה בלוקצ’יין
 3. חסימות בבלוקצ’יין
 4. מושג רשתות כפי שנצפה בבלוקצ’יין
 • דוגמנות איומים בבלוקצ’יין

המשמעות של מודל איומים חשובה לסיווג ולהבנת איומים באבטחת הסייבר. מועמדים יכולים למנף מודול זה להבנת פיתוח מודל איומים, המתאים לאיומי אבטחה של בלוקצ’יין. על המועמדים להוכיח את כישוריהם, הידע והיכולות שלהם בפרקים הבאים במודול זה כדי להפוך למומחה אבטחה מוסמך של Blockchain..

 1. יתרונות דוגמנות איומים באבטחת סייבר
 2. מערכת אקולוגית רב שכבתית של בלוקצ’יין
 3. יסודות מסגרת STRIDE למודל איומים
 4. פיתוח מודל איום של בלוקצ’יין
 • יסודות הקריפטוגרפיה של Blockchain

מועמדים השואפים לקבל הסמכת CBSE צריכים גם לשפר את הבנתם לגבי אלגוריתמי הצפנה. מודול זה מתמקד בעבודה של אלגוריתמים קריפטוגרפיים לצד קביעת הנחות אבטחה אמינות להבנת תקדימי אבטחה במערכות אקולוגיות של בלוקצ’יין. על המועמדים להוכיח את כישוריהם, הידע והיכולות שלהם בפרקים הבאים במודול זה לצורך הסמכת CBSE בהצלחה.,

 1. יסודות הצפנה בבלוקצ’יין
 2. מבוא להצפנת מפתח ציבורי
 3. הצפנת מפתח ציבורי כקשורה לטכנולוגיית הבלוקצ’יין
 4. שיקולי אבטחה של הצפנת מפתח ציבורי
 5. מבוא לפונקציות חשיש
 6. פונקציות חשיש של Blockchain
 7. שיקולי אבטחה בפונקציות חשיש
 • אבטחת אלגוריתם קונצנזוס

למודול זה של הסמכת CBSE יש גם תפקיד משמעותי לעזור לך להיות מומחה אבטחה של Blockchain מוסמך. אלגוריתמים של קונצנזוס הם חיוניים לתחזוקת ספרים משותפים, מבוזרים ומופצים בפלטפורמות דיגיטליות. המומחיות באלגוריתמים של קונצנזוס ופגיעותיהם יכולה להגביר את היכולות המקצועיות שלך באופן משמעותי. על המועמדים לכסות את המיומנויות והידע בפרקים הבאים במודול זה לצורך הסמכת CBSE,

 1. יסודות האלגוריתמים של קונצנזוס בלוקצ’יין
 2. יסודות הוכחת עבודה
 3. התקפות על הוכחת עבודה
 4. יסודות הוכחת ההימור
 5. התקפות על הוכחת ההימור
 • אבטחה של צומת Blockchain ורשת

המודול החמישי של הסמכת CBSE מספק דגש ממוקד על תיחומים בין תקדימי האבטחה בעולם האמיתי לבין תיאורטי מערכות בלוקצ’יין. יישום סביבות הבלוקצ’יין ברשתות ובמחשבים מציג בעיות אבטחה חדשות וקטורי תקיפה. לכן על המועמדים להוכיח את כישוריהם, את הידע והיכולות שלהם בפרקים הבאים עבור מודול זה,

 1. יישומי בלוקצ’יין
 2. התקפות על צמתים של בלוקצ’יין
 3. התקפות ברשתות בלוקצ’יין
 • אבטחת חוזים חכמים

חוזים חכמים הם אחת הדרישות המכריעות לפיתוח תוכניות מבוססות בלוקצ’יין. מועמדים יצטרכו להתמחות בהבנתם את הפגיעות הכלליות הניכרות במקרה של חוזים חכמים. עליך לכסות את הפרקים הבאים במודול זה כדי להוכיח את כישוריך וידעך להיות מומחה אבטחה של Blockchain מוסמך.

 1. מבוא לאבטחת חוזה חכם
 2. פגיעויות תכנות נפוצות
 3. נקודות תורפה המכוונות לבלוקצ’יין
 4. פגיעויות מבוססות פלטפורמה
 • בדיקות מערכות בלוקצ’יין

מודול זה של הסמכת CBSE מתמקד בשיקולים המשמעותיים להערכה יעילה של מערכות בלוקצ’יין. מועמדים ימצאו מחקרי מקרה אמיתיים כדי לזהות את ההשפעה של גורמים שונים על פריצה של פלטפורמת בלוקצ’יין. על המועמדים להוכיח את כישוריהם, ידעם ויכולותיהם בתחומים הבאים עבור מודול זה,

 1. יסודות בדיקת בלוקצ’יין
 2. שיקולים אדריכליים
 3. שיקולי עיצוב
 4. שגיאות ביישום blockchain
 • אבטחת בלוקצ’יין ארגונית

המודול האחרון של הסמכת CBSE להיות מומחה אבטחה של Blockchain מתמקד בהצגת פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות שונות כמו Hyperledger ו- Corda. מודול זה חשוב בתפקידו לטפח יכולות אבטחה של בלוקצ’יין ברמה ארגונית עבור מועמדים.

יהיה עליכם להתמודד עם דרישות של הבנה מעמיקה של פלטפורמות הבלוקצ’יין הארגוניות ועיצובן. כמו כן, על המועמדים לשקול את התכונות החשובות בפלטפורמות הבלוקצ’יין הארגוניות הללו שיכולות להיות בעלות השפעה פוטנציאלית על אבטחת הבלוקצ’יין. מועמדים צריכים להיות מסוגלים להוכיח את מומחיותם בפרקים הבאים במודול זה לצורך הסמכת CBSE,

 1. מבוא לפלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות
 2. יסודות קורדה
 3. שיקולי ביטחון הקשורים לקורדה
 4. יסודות Hyperledger
 5. שיקולי אבטחה הקשורים ל- Hyperledger

מלבד הכיסוי המקיף של מושגים בסיסיים עד מתקדמים אודות אבטחת בלוקצ’יין, הסמכת Certified Blockchain Security Expert על ידי 101 Blockchains מספקת יתרונות רבים אחרים. קודם כל, אתה מקבל קורס הכשרה זמין שיעזור לך להתכונן ביעילות להסמכת CBSE.

בהמשך, קורס ההסמכה של CBSE מביא גם משאבי למידה נוספים וחומרי הדרכה לתמיכה בהכנות שלך. מועמדים יכולים גם להיעזר בדוחות שבועיים לגיליונות אלקטרוניים לצורך התקדמות ההכשרה שלהם והדרכה אישית באמצעות דוא”ל. יתר על כן, 101 Blockchains מספק גם תמיכה מספקת מבחינת הכוונה לקריירה כדי לאפשר למועמדים לזהות את תפקידי הקריירה הטובים ביותר שהם יכולים למלא עם הסמכת CBSE..

קרא גם: איך Blockchain עובד?

שיטות אידיאליות להתכונן להסמכת CBSE

כמעט כל מועמד שמעוניין להיות מומחה אבטחה של Blockchain עשוי להיות מקווה להכשיר את הסמכת CBSE בקלות. עם זאת, סביר לשאול אם קל להעפיל להסמכת CBSE. לכן, על המועמדים להסתמך על השיטות המומלצות הבאות כדי להתכונן ביעילות להסמכת CBSE עם סיכויים גבוהים יותר להצלחה.

 • התחל עם יסודות הבחינה

כל המועמדים השואפים להסמכת CBSE צריכים להתחיל את הכנתם בהערכה מעמיקה של נושאי הבחינה. נושאי הבחינה לא רק עוזרים לך לדעת מה ללמוד לקראת הבחינה אלא גם לפתח את הביטחון להתמודד עם האתגרים במסע ההכנה. הידע בנושאי ויעדי הבחינה והפרטים הפורמליים יכולים לטפח את יכולות המועמדים עוד יותר. והכי חשוב, מועמדים המודעים לנושאי הבחינות יכולים לבחור במשאבי הלמידה האידיאליים ובמדריכי הלימוד להכנות שלהם.

 • בחר 101Blockchains לאימון

המצביע הקריטי הבא עבור מועמדים שרוצים להיות מומחה אבטחה של Blockchain מוסמך הוא בחירת 101 משאבי הכשרה של Blockchains. על המועמדים להפיק את המרב מ- 101 קורס הכשרת הסמכות של Blockchains CBSE באופן יעיל בכדי לשפר את ההכנות שלהם. 101 חומרי ההדרכה של Blockchains מתמקדים במיוחד ביעדי הבחינה בהסמכת CBSE, ובכך מספקים ביטחון להכנות טובות יותר. כמו כן, היתרון של הדרכה מותאמת אישית עם משאבי ההדרכה ב- 101 Blockchains משמש ערך תחרותי להכנת מועמדים.

 • פיתוח תוכנית הכנה

אחת משיטות ההכנה המכריעות ביותר שהמועמדים מתעלמים מהם לעתים קרובות היא פיתוח לוח זמנים להכנה מדויק. למועמדים תהיה תוכנית לימודים מפורטת שתכסה את כל נושאי הבחינה והמודולים בתקופה מסוימת. השימוש באבני דרך בתכנית המחקר יכול לסייע למועמדים לכסות את כל יעדי הבחינות לפני בחינת ההסמכה. תוכנית הלימודים תומכת גם בהכנה גמישה לכל המועמדים מכיוון שהם שולטים בלוח הזמנים להכנה.

 • אחריות חשובה הרבה

ההמלצה הסופית למועמדים להתכונן ביעילות להיות מומחה אבטחה של Blockchain מוסמכת היא דין וחשבון. לא משנה מה יקרה, כל המועמדים צריכים לעקוב אחר תוכנית ההכנה להסמכת CBSE בדיוק ללא כישלון. בן משפחה, חבר, או אפילו יותר טוב, שותף ללימודים יכול להיות הבחירה האידיאלית כדי לוודא שלא תסטו מההכנות שלכם בשום שלב.

הסמכה מספקת אימות לכישוריך ומעלה את קריירת הבלוקצ’יין לשלב הבא. אז קבלו את אישורי המומחים של Blockchain וקדמו את הקריירה שלכם ב- Blockchain.

שורה תחתונה

בהערה אחרונה, על המועמדים למצוא את הסמכת מומחה האבטחה של Blockchain מוסמך על ידי 101Blockchains קל יותר מאשר אישורי אבטחה אחרים של Blockchain. יתר על כן, הארגון האסטרטגי של הנושאים במודולי בחינת ההסמכה של CBSE והתובנות המעשיות בנושא אבטחת בלוקצ’יין בעולם האמיתי מציגות יתרונות מבטיחים לפיתוח קריירה של אנשי מקצוע בתחום האבטחה..

אם אתה רוצה להיות מומחה אבטחה של Blockchain מוסמך, אז 101 Blockchains יכולים להיות קרקע מבטיחה מלכתחילה. בטווח הארוך, אבטחת בלוקצ’יין תהיה אחת הדרישות המחייבות כמעט לכל סוגי התפקידים מבוססי הבלוקצ’יין. בצע את הצעד הראשון להיות מומחה בלוקצ’יין מוסמך עם כישורי אבטחה כבר עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map